>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.07.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 20. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
krzysiek74 110,4K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenbergs FF - Jonkopings Sodra IF
Typ: 2
Kurs: 2,21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zaglądamy dziś na drugoligowe boiska w Szwecji.
Pod uwagę biorę spotkanie 15-ej drużyny z 6-tą tej ligi.
Mecz odbędzie się na stadionie o ciekawej nazwie Falcon Alkoholfri Arena
Gospodarze po 11 kolejkach zgromadzili 10 punktów z bilansem 3-1-7 bramki 10:18
goście zaś blisko czołówki z 18 punktami i bilansem 5-3-3 bramki 17:10
Falkenbergs po spadku z Allsvenskan nie może się odnaleźć i jak tak dalej pójdzie to zanotuje kolejny spadek do Division 1
Goście zaś mają ambicje awansować do najwyższej klasy rozgrywek w Szwecji więc muszę sumiennie gromadzić punkty również w takich meczach wyjazdowych.
Stawiam na Sonda którzy są piłkarsko lepsi i powinni to udowodnić sięgając po 3 punkty na obcym terenie.

121
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +538
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:20:00
Spotkanie:Ferencvarosi - FK Zalgris
Typ:1 (Handicap -1,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Pierwsze spotkanie kolejnej fazy eliminacji do LM. Węgierska drużyna Ferencvarosi od jakiegoś czasu wygląda bardzo dobrze. Już rok temu sensacyjnie przeszli całe eliminacje do fazy grupowej pokonując Celtic, Dinamo Zagrzeb, Molde i Djurgarden. Także marki całkiem uznane. Ligę wygrali z 20pkt przewagi. U siebie nie wygrali jedynie trzykrotnie. Także zeszły sezon wręcz fenomenalny dla tej ekipy. Żeby nie było tak różowo, ekipę opuścił trener Rebrov. Ale następca Stoger niedawno trenował Austrie Wiedeń, a wcześniej Borussie Dortmund, więc też jest to mocne nazwisko. W sparingach Węgrzy grali doskonale wygrywając min. z Legią czy Ludogorcem. Poprzednia runda to gładko pokonana Prishtina z Kosowa. Myślę, że FK Zalgirs to podobna klasa rywala. W drużynie tej regularnie grają piłkarze, którzy byli za słabi na naszą Ekstraklasę, co jest też wyznacznikiem siły tej drużyny. Zasada goli wyjazdowych zniesiona, więc tym bardziej faworyt nie ma co u siebie kalkulować zabezpieczając tyły, tylko powinien zrobić jak największą przewagę przed rewanżem, tak by wyjazd był formalnością. Dlatego uważam, że Węgrzy wygrają minimum 2 golami i pokryją handicap.

110
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +570
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lincoln Red Imps - CFR Cluj
Typ: CFR Cluj / BTTS
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS
Analiza:





W poprzednim tygodniu grałem na wans ekipy z Gibraltaru w konfrontacji z drużyną z Luxemburga i nie zawiodłem się gdyż Lincoln wygrało pewnie bo aż 5:0. Dzisiaj jednak to już zupełnie inna pala kaloszy i mistrz Rumunii jest zdecydowanym faworytem do wygranej. Nie oznacza to jednak że gospodarze poddadzą się bez walki. Myślę że zagrają ambitnie i będą dążyli do strzelenia gola/goli co powinno się udać choć jeden raz. Czasy kiedy drużyny tego pokroju poddawały mecze bez walki minęły bezpowrotnie , a i kadrowo wyglądają dużo lepiej niż np. 5 - 10 lat temu. Mają co raz lepszych piłkarzy i choć to nadal poziom amatorski to jednak nie odstają aż tak mocno od bardziej utytułowanych drużyn jak miało to miejsce lata temu. Jak wspomniałem Cluj jest faworytem do wygranej , ale licze po cichu że gospodarze coś ustrzelą przynajmniej w tym pierwszym spotkaniu gdzie są gospodarzem.

220
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +797
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Los Cabos
Godzina: 05:00
Spotkanie: Kokkinakis - Kudla
Typ: Kudla
Kurs: 2.48
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Kudla zdecydowanie w formie, ma za sobą bądź co bądź trzeba powiedzieć, że świetny sezon na trawie. Bilans 12-4, dotarcie do 4 rundy Wimbledonu. Zaczynamy sezon poważnego grania na hardzie w Ameryce, a tam Kudla w teorii czuje się jeszcze lepiej, bo zdecydowanie słynie z grania na nawierzchniach twardych. Kokkinakis faworytem u buków pewnie ze względu na talent i na to, że kiedyś pokonał Federera w Miami, ale po tych wszystkich kontuzjach, nie jest nawet blisko tamtej, dawnej dyspozycji. Tuła się po Challengerach, w których i tak nie daje rady z reguły zwyciężać. Typuje zwycięstwo Amerykanina po bardzo dobrym kursie.

148
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +932
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Los Cobos
Godzina: 05:00
Spotkanie: Thanasi Kokkinakis - Denis Kudla
Typ: powyżej 21,5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pierwszej rundzie turnieju rozgrywanego w meksykańskim Los Cobos zagrają, 25-letni 183-ci w rankingu ATP Australijczyk Thanasi Kokkinakis z 28-letnim 107-m tenisistą Amerykańskim Denisem Kudlą. Prognozuję, że w spotkaniu tym będą przynajmniej 22-a gemy. Obydwaj gracze preferują twarde nawierzchnie. Dzisiejszy mecz właśnie na takiej się odbędzie. Zakładam, że podanie w tym spotkaniu będzie odgrywać kluczową rolę w zdobywaniu punktów. Nie wykluczam setów granych na przewagi, które to przyczyniłby się do trafności tego zdarzenia.

61
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +554
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Debel Gdynia
Godzina: 15:30
Spotkanie: Falkowska/ Kania-Chodun - Bondarenko/Piter
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziwny debel dziwne kursy, oba deble zagraja ze soba pierwszy raz jak i dziwczyny w swoich parach tez graja pierwszy raz wiec ciezko tutaj zdecydowac która para lepiej ale jednego jestem pewien para Bondarenko/ Piter to dziewzyny mocno doswiaczone ograne w tenisie. Uwazam ze kurs 1,95 na Bondarenko / Piter jest chwytem bukmacherskim a duzym faworytem wedlug mnie jest para nr 2 . Twierdze ze to spotkanie bedzie mega lekkie dla nich bez trudno zwycieza w 2 setach. Falkowska słabo serwuje takze o przelamania na stronie Piter bedzie łatwo.

95
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +553
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Gdynia
Godzina: 16-30
Spotkanie: Parrizas-Diaz - Frech
Typ: Parrizas-Diaz
Kurs: 1.74

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dla mnie absurdalny kurs na Hiszpankę. Madzia triumf w MP, ale bez przesady - Hiszpanka na takim lub lepszym poziomie wygrałą w tym roku już chyba ze 3 ITF/Challengery. Frech zprogresowała, ale moim zdaniem nie aż tak i zdecydowanie będzie to widać w wymianach z dobrze dysponowaną Hiszpanką. Wiadomo publika będzie za Magdą, ale z jednej strony to plus, a z drugiej presja dla takiej zawodniczki, a do tego jest underdogiem, co też nie pomaga i jak na pierwszą rundę wylosowała bardzo niewygodną przeciwniczkę. Hiszpanka gra bardzo agresywnie i często potrafi zamknąć wymianę w 3-4 uderzeniach niezależnie od nawierzchni. Bije mocno i odważnie po kątach i nie ma problemu z tym czym mogą skutkować jej ewentualne błędy. Fręch ma taki problem, że nawet jak zaczyna dobrze, to często chokuje w kwestii domknięcia przeciwniczki, a dla przyjezdnej będzie to woda na młyn, jeśli przeciwniczki za dużo myślą, bądź rozpamiętują to błyskawicznie odwraca ona spotkania, jak nawet miało to miejsce z Radwańską, chociaż tam był jakiś uraz Urszuli, ale potem już demolka w drugą stronę.

74
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +402
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Gstaad (Szwajcaria), ziemna - 1/16-finału
Godzina: 10:30
Spotkanie: Żuk K. vs Novak D.
Typ: Novak D. wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 1.40

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie wiem czemu Kacper, jest stawiany w roli faworyta. To powinno być wyrównane raczej spotkanie, choć z przewagą właśnie na Novak'a. W ramach jednak bezpieczeństwa obstawiam, że rywal Polaka wygra przynajmniej jednego seta.

40
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +598
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1100x250-2.jpg


Specjalna oferta powitalna dla użytkowników Forum Bukmacherskie z kodem: FORUMVIP

Z nami zaczniesz bez ryzyka!

Załóż konto w Betclic i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka! Jeżeli trafisz wygrana jest Twoja, jeżeli kupon nie wejdzie, otrzymasz zwrot kasy na konto główne, które od razu możesz wypłacić bez żadnych warunków obrotu!!! Czy może być prostszego?


ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ!!!
Jak otrzymać bonus ?


1. Kliknij "zarejestruj się" i wypełnij prosty formularz.
2. Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy zakład.
3. Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wygraną.
4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, nie martw się! Betclic zwraca Ci kasę na konto główne i możesz z nią zrobić co uważasz, wypłacić lub grać dalej, wybór należy do Ciebie!

Pamiętaj: jeśli chcesz uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstaw swój pierwszy kupon w Betclic za 57 zł (7 zł do podatek) i odbierz zwrot 50 zł, gdy kupon okaże się przegrany.


Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
946x196(1).jpg
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 12:30
Spotkanie: Irina-Camelia Begu - Ysaline Bonaventure
Typ: 2 (+1.5 Sets)
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna


Trochę za duża różnica w kursach jak dla mnie biorąc pod uwagę obecną formę Begu. Rumunka ma już swoje lata i odpuściła w tym roku sporo turniejów, mączką to co prawda jej ulubiona nawierzchnia ale w tym sezonie zdecydowanie nie idzie, w Budapeszcie gładko została ograna przez Schmiedlovą, wcześniejsze wyniki na RG czy w Madrycie, Rzymie też nie zachwycały. Bonaventure nie jest może wybitną zawodniczką ale jest zdrowa i w pełni sił, a tego o Begu niestety powiedzieć nie można. Miesiąc temu zdiagnozowano u rumunki mononukleoze, musiała wycofać się z Igrzysk w Tokio i zmienić sporo planów na najbliższe miesiące, jak wiadomo choroba wirusowa poważnie osłabia organizm, mononukleoza zniszczyła już np karierę Soderlinga, w Gdyni będzie około 25 stopni i spora wilgotność, co też może wpłynąć niekorzystnie na jej organizm i przyczynić się do zmęczenia na korcie. Ciężko do końca przewidywać jaka Begu wyjdzie na ten mecz ale biorąc pod uwagę jej obecną sytuację te kursy uważam za sporo przesadzone, 31 letnia zawodniczka, regeneracja nie jest już tak dobra jak u młodszych rywalek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Pika nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lincoln vs Cluj
Typ: Lincoln strzeli gola
Kurs: 2.29
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Miałem ten sam mecz na oku co kamasutra10 kamasutra10, ja jednak pójdę w nieco bezpieczniejszą opcję i zagram sobie bramkę underdoga. W dwumeczu z luksemburską Folą to właśnie Lincoln był lepszą drużyną. Przede wszystkim u siebie rozstrzygnął losy awansu i szczerze mówiąc dzisiaj nie stoją wcale na straconej pozycji. Cluj to nie jest żadna europejska potęga, a bramkarz Giedrius Arlauskis popełnia katastrofalne błędy, jak te ze spotkania z Craiova. Gdzie jak nie na własnym obiekcie w Gibraltarze szukać swoich szans i jestem zdania, że jedną z nich wykorzystają. Myślę, że Rumuni mogą nieco zlekceważyć przeciwnika i tym samym uda się strzelić gola Lincoln. Na to liczę.

129
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +564
patryk7 577,7K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenbergs FF - Jonkopings Sodra IF
Typ: X
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Falkenberg po słabym okresie wiosennym (w jedenastu meczach tylko 10 punktów) wylądował na przedostatnim miejscu w tabeli. Długoletni trener Hans Eklund zakończył swoją pracę na Falcon Alkoholfri Arena pod koniec maja i drużynę prowadzi teraz Tobias Tuvesson. Dzisiaj bardzo ważny mecz dla niego z J-Sodrą przy wsparciu prawie 1000 fanów "żółto -białych". Sytuacja kadrowa wygląda znacznie lepiej, niż przed przerwą w rozgrywkach (brakuje obrońcy Linusa Borgstroma z powodu kontuzji oraz młodego napastnika Matthewa Garbetta, który przebywa w Japonii z reprezentacją Nowej Zelandii).
Jonkopings Sodra przed przerwą w rozgrywkach grała bardzo dobrze. Ale w kadrze J-Sodry zaszły zmiany kadrowe, które stawiają awans tej drużyny do czołówki tabeli pod sporym znakiem zapytania. Reżyser gry, środkowy pomocnik Moustafa Zeidan został wytransferowany do grającego w Allsvenskan IK Sirius, pomocnik Elias Gustafson wyjechał do Orgryte, a napastnik Edin Hamidovic został zwerbowany do Turcji. Z powodu pauzy za kartki nie zagra ważny pomocnik Sebastian Crona. Do tego gra wyjazdowa J-Sodry delikatnie mówiąc "nie powala na kolana".
Falkenberg jest zdecydowanie lepszym zespołem, niż pokazuje to obecnie tabela Superettan. Biorąc pod uwagę kłopoty kadrowe w J-Sodra i mocny skład meczowy gospodarzy (którzy dodatkowo zagrają przed swoimi kibicami) Falkenberg stać na remis z faworyzowanym rywalem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:20:00
Spotkanie:Ferencvarosi - FK Zalgris
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.52
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Gospodarze według bukmacherów przystąpią do tego spotkania jako zdecydowani faworyci, co jest zrozumiałe. Goście z Litwy mimo panowania na krajowym podwórku, w Europie już tak dobrze nie wyglądają. W pierwszej kolejce kwalifikacji, wygrali dwumecz z Linfield, stosunkiem bramek 5:2. Fakt że w tych dwóch meczach padło sporo bramek spowodowany był tym że Zalgiris wiedział że może się otworzyć z rywalem który spokojnie był do ogrania. W tym spotkaniu widzę inny scenariusz, prawdopodobnie gospodarze wyjdą ofensywnie ale nie sądzę żeby byl to mecz otwarty dla obu drużyn. Prawdopodobieństwo że gospodarze wygrają jest bardzo duże ale w mojej ocenie nie ma się co szykować na pogrom. Ferencvaros swoją dobra gra w ostatnim czasie, zyskał uznanie wśród Europejskich drużyn dlatego w mojej ocenie będzie to zachowawczy mecz ze strony gości z mała ilością goli. Wybrałem linie która ma spore szanse na wejście.

52
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +525
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Sparta Praga
Typ: obie strzelą
Kurs:
1,61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami już dość ciekawe spotkania w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i tak w jednym meczu spotykają się zespoły z Austrii oraz z Czech.
Rapid Wiedeń w poprzednim sezonie zajął 2 miejsce ze sporą stratą do Salzburga a minimalnie wyprzedzili 3 w tabeli Sturm Graz tylko przez lepszy bilans bramkowy.
Sparta Praga zajęła w poprzednim sezonie 2 miejsce rozgrywając bardzo dobry sezon jednak do zwycięzcy ligi Slavii Pragi zabrakło im dość dużo punktów.
Obie drużyny potrafią dość dużo strzelać bramek dlatego myślę, że obie drużyny strzelą po bramce. W tym meczu nie widać jakoś wyraźnego faworyta w 2meczu a z racji tego, że bramki na wyjazdach nie liczą się już podwójnie to drużyny grające u siebie nie będą zwracać aż takiej uwagi aby tylko nie stracić gola.

61
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +424
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lincoln - CFR Cluj
Typ: Wynik meczu/ilość bramek - X2/-3,5
Kurs:
1.60
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Tak samo jak koledzy wyżej wybrałem mecz między ekipą z Gibraltaru, a z Rumunii. Jednak mam troszeczkę inny pogląd na to spotkanie. Wydaje mi się, że Lincoln będzie próbował atakować przez pierwsze kilka minut, jeśli nie uda się zaskoczyć rywala to będą murować i liczyć na jakąś pojedynczą kontrę. Drużyna z Rumunii nie jest gigantem, ale jest całkiem porządną ekipą i uważam, że mimo całej sympatii do gospodarzy, to niestety nie przejdą oni z tej pary. Myślę jednak, że postawią się oni dosyć mocno i nie dadzą sobie nastrzelać bramek. Nie wykluczam, że uda im samym się jakąś zdobyć, ale mimo słabej dyspozycji obrony gości - nie będzie to łatwe. Nie zdziwi mnie również jakieś szczęśliwy remis 0:0 lub 1:1, ponieważ drużyna z Rumunii jest dosyć chimeryczna, dlatego gram bezpieczniejszą opcję - X2.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +559
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Midtjylland
Typ: over 3.5 gola w meczu
Kurs:
3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W szkockiej ekipie duże zmiany, w porównaniu do zeszłego sezonu, w którym to utracili panowanie w kraju na rzecz lokalnego rywala. Przede wszystkim zmiana na stanowisku trenera Ange Postecoglou zastąpił na tym stanowisku Neila Lennona. Drużyna jest w przebudowie, ale musi powalczyć o wyrobienie sobie zaliczki, przed wizytą w Danii, gdzie o korzystny wynik nie będzie łatwo. Liga duńska już rozpoczęła rozgrywki, Midtjylland na inaugurację przegrał niespodziewanie u siebie z Odense 1:2. W ubiegłym sezonie Duńczycy spisali się świetnie w kwalifikacjach do Champions League. W decydującej rundzie odprawił Slavię Praga (4:1 w dwumeczu). W fazie grupowej Ligi Mistrzów potrafili zremisować z Liverpoolem i Atalantą, tak więc nie są to "ogórki". Obie jedenastki potrafią "ukąsić", ale tracą również sporo, tak więc ja liczę tutaj na otwarty mecz, szczególnie po zniesieniu przepisu że bramka strzelona na wyjeździe ma podwójną wartość.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie:Rapid Wiedeń -Sparta Praga
Typ:eek:bie strzelą i będzie plus 2,5 gola/TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Wg,mnie to najmocniejsza para w dzisiejszych eliminacjach.Obie drużyny to wicemistrzowie swoich krajów.Trudno wskazać faworyta.
Są to drużyny bramkostrzelne grające otwarty futbol ,a w ich spotkaniach pada dużo goli.
Ostatnie 3 mecze- gospodarzy /6-0,1-0,2-2/
-gosci/2-2,3-2,4-1/
W ubiegłym sezonie w meczach Rapidu padła niewiarygodna średnia ponad 3,5 gola na mecz.
Sparta zdobyła 82 gole w 34 meczach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +556
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Umag
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pouille - Alcaraz
Typ: Alcaraz/powyżej 17.5 gemów w meczu
Kurs: 1.51
Bukmacher: fortuna

Typ grany przede wszystkim z racji formy, jaką prezentuje Francuz. Od dłuższego czasu ziemna mu nie leży kompletnie, na ostatnie 10 spotkań wygrał tylko 2 w Monte Carlo, pozostałe przegrane, a większość może kojarzyć mecz z Cuevasem w 1 rundzie RG, gdzie poleciał z turnieju bez wygranego seta. Podobnie na Wimbledonie, udało się ugrać seta z Norkiem i do domu. Jak na zawodnika który było w top10 rankingu trochę słabo. Stanie dziś do walki z bardzo utalentowanym, młodym Hiszpanem, który na ziemnej nawierzchni się wychował i czuje się na niej jak ryba w wodzie. Co ciekawe, jest to dopiero 4 tenisista na świecie, który przed 18 rokiem życia zdobył 4 tytuły challengerowe. Jego forma na ziemnej prezentuje się zupełnie inaczej, 9 na 10 ostatnich spotkań to wygrane i przegrał dopiero w 1/16 Roland Garros z Struffem. Gość gra naprawdę dobry tenis i lada moment będzie w rankingu jeszcze wyżej niż jest. O jego wygraną jestem spokojny, dorzucam do tego jedynie 18 gemów w meczu, uważam że Pouille doświadczeniem powinien te 6 gemów ubić, Alcaraz nie ma jakiegoś serwisu zabójcy, więc może nawet się pojawić jakieś łamanie, spodziewam się walki i próby przełamania od Francuza, jednak Alcaraz przy obecnej formie powinien awansować bez problemu dalej. Typuję wynik 2-0, jednak spodziewam się przynajmniej jednego w miarę zaciętego seta.

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +476
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: SnookerChampionship League Snooker 2021 - Stage One WK1
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie: Michael Holt - Fergal O'Brien
Typ: Zwycięzca meczu - Fergal O'Brien
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Mecz już za 15 min ale chyba warto postawić na O'Briena w drugim meczu grupowym, a właściwie to przeciwko Holtowi, który w pierwszym meczu wygląda żałośnie (akurat zerkam na ten mecz). Rywal Lloyd słabiutki, a Mikeowi udało się to jakoś przebić i wygląda jeszcze żałośniej. Zaraz będzie 0-2, w sumie wbił chyba 3 bile w jednym podejściu, punktów w sumie uzbierał z 40 w obu frejmach. Ja rozumiem, pierwszy mecz po długich wakacjach, forma może falować, ale powinno to wyglądać przynajmniej przyzwoicie, a nie jak poziom amatora. W drugim meczu z taką grą Holt nie będzie miał czego szukać, O'Brien go zje na surowo, tym bardziej że już ma za sobą pierwszy mecz z Higginsonem (2-2) który stał na zaskakująco przyzwoitym poziomie z obu stron, a sam Irlandczyk wbił setkę (100) i 50tkę (51), co na tak krótki jest niemałym wyczynem i świadczy o dobrym przygotowaniu. Przy takim kursie i takiej grze obu graczy kurs stanowi dobre value, warto spróbować.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom