>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.07.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na niedziela - 20. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie A )
Spotkanie: Botafogo F.R. - Coritiba
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godz: 02.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie do Brazylii na 11 serię spotkań tamtejszej Serie A. W mieście Rio de Janeiro liczącym ponad cztery miliony czterysta trzydzieści tysięcy mieszkańców na Estádio Olímpico João Havelange mogącym pomieścić prawie czterdzieści siedem tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Botafogo de Futebol e Regatas założonym w 1894 roku o barwach czarno-białych a w gości z Kurytyby liczącej ponad milion osiemset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1909 o barwach zielono-białych a mianowicie Coritiba Foot Ball Club.
Botafogo F.R. rozegrało w tym sezonie ligowym 10 spotkań w których zdobyło 9 punktów po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 porażkach co daje obecnie 14 pozycję w tabeli brazylijskiej Serie A, bilans bramkowy 13-13.
Coritiba zdobyła 7 oczek w swoich 10 meczach rozegranych w tym sezonie po 1 zwycięstwie, 4 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 18 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 8-12.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 3 razy zdobywając 5 oczek po 1 wygranej oraz 2 remisach, bilans bramek na swoim terenie 9-3.
Goście zdobyli 2 punkty w swoich 5 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie po 2 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 4-8.
Mecz w dolnych rejonach tabeli brazylijskiej Serie A gdzie oba zespoły dzielą 2 oczka a w ostatnich 9 meczach w Rio de Janeiro pomiędzy tymi ekipami 7 razy wygrywali Botafogo F.R. oraz 2 razy górą była Coritiba.
Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy, Botafogo de Futebol e Regatas w tym sezonie nie gra najlepiej i zajmuje dopiero 14 miejsce w tabeli ligowej lecz u siebie na 3 mecze w tym sezonie nie zaznał goryczy porażki, gra przed własną publicznością i do tego akurat z gośćmi z Kurytyby im ostatnio bardzo idzie a Coritiba w tym sezonie bardzo słabo, tylko 2 oczka na wyjazdach, seria trzech porażek z rzędu w delegacjach i do tego grają z Botafogo F.R. na ich terenie na którym im ostatnio bardzo nie idzie i moim zdaniem 3 oczka zostaną w Rio de Janeiro.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Norwegia
Godzina 18:00
Spotkanie Rosenborg-Sogdal
Typ: Rosenborg wygra 2 golami
Kurs 4.80
Buk UNIBET

Analiza: Na niedzielę moją uwagę przykuło spotkanie pomiędzy ekipami Rosenborgu Trondheim z zespołem Sogdal w ramach Norweskiej Tippeligaen. Rosenborg , aktualnie znajduję się na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji i jak do tej pory zgromadził na swoim koncie 27 punktów, goscie są 4 pozycję niżej i mają tych punktów 19. Stawiam w tym spotkaniu na zespół gospodarzy spotkania , ponieważ uważam że gospodarze po takiej wpadce jaką zaliczyli we wczorajszym spotkaniu z Sligo w lidzę europejskiej będą chcieli w tym spotkaniu wygrać i najszybciej zapomnieć o tej porażce. Sogdal w tym sezonie na boiskach rywali spisuję się różnie,ale nie sądzę aby w tym meczu mógł powalczyć przynajmniej o jeden punkt , ponieważ u siebie Rosenborg ostatnio jest skuteczny w dwóch poprzednich spotkaniach strzelił aż 8 bramek , oba te mecze zakończyły się jego zwycięstwem. Sogdal w 4 ostatnich spotkaniach wyjazdowych zdobył tylko dwa punkty i stracił mnóstwo bramek, ich bilans wynosi bowiem 2:11 , co nie jest dobrą prognozą przed spotkanie z skuteczną w ostatnim czasie ofensywą z Trondheim. Mój typ na to spotkanie to pewna wygrana zespołu gospodarzy , którzy mają szanse wskoczyć nawet na 2 pozycję przy odrobinie szczęścia .
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lech - Piast
Typ: Handicap Lech(-2) - Piast / Lech
Kurs: 4,25
Godz: 15:30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Stawiam na wygrana Lecha przynajmniej 2 bramkami głównie z 2 powodów:
1. H2H na 9 ostatnich spotkań 8x wygrywał Lech 1x padł remis 0x wygrana Piasta i to w większości wysokie wygrane kolejno od poprzedniego do najstarszego 4:0, 2:0, 3:0, 4:0, 1:1, 3:1, 2:1, 4:0, 1:0 jak widać Piastowi strasznie ciężko się gra z Lechem.
2. Lech poprostu gra u siebie, a Piast zapewne nie będzie się bronić jak Nomme dlatego uważam, że gospodarz spokojnie wbije 3/4 bramki a Piast raczej 0 i passa będzie ciągnąć się dalej.
Warto zaryzykować jeszcze, że Lech wygra do 0, albo gol Pawłowskiego.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia - J.League 2
Spotkanie: Shonan Bellmare - Roasso Kumamoto
Typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy- over 2.5
Kurs: 2.55
Godz: 12.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pora wziąć pod lupę spotkanie w którym Shonan Bellmare podejmie na swoim stadionie drużynę Roasso Kumamoto. Shonan jest bardzo ciekawą ekipą ponieważ jak dotąd twardo trzymają się pierwszego miejsca w tabeli już od kilkunastu kolejek. Jak dotąd na 21 rozegranych spotkań posiadają 20 wygranych ! Bilans bramkowy to 49/9 ;]. Statystycznie to 2,3 bramki w meczu. Co do gości. Obecnie zajmują 17 pozycję w tabeli z dorobkiem 21 bramek zdobytych i 31 straconych. 5 zwycięstw, 9 remisów oraz 7 porażek. Ostatnie 5 spotkań to 3 porażki i dwa remisy. Podsumowując myślę że gospodarze wygrają z dorobkiem 3 bramek na swym koncie, a spodziewany wynik to 3-0, 3-1. Jak do tej pory liga japońska była dla mnie łaskawa, mam nadzieję że tak będzie i tym razem.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka, meksyk, Apertura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Veracruz - Santos Laguna
Typ: bramkowy remis
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
1 kolejka w tej lidze i dość wyrównane kursy na zwyciestwa obu ekip, więc buki przewidują X. 3 ostatnie spotkania bezposrednie tych ekip to były remisy, tylko raz bezbramkowo. Wcześniej na zmianę wygrywały oba zespoły i zazwyczaj u siebie (na 15 ost spotkan jedno wyjazdowe zwyciestwo i to Veracruz). W poprzednim sezonie goscie zakonczyli sezon na miejscu 2 (punktowo), a gospodarze dopiero 12, jednak statystyki wyjazdowe ogólnie w tej lidze mowia, by nie typować gości jako zwyciezcow (tylko do 30% meczów konczy sie zwyciestwami gosci). Mysle, ze mecz jednak zakręci się koło remisu.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J2-League /
Godz. 11:00
Spotkanie - Gifu : Yokohama
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 4.00
Buk - Bet365

Dziś u mnie znowu Japonia tym razem 2 liga , zainteresowało mnie spotkanie drużyn z dolnej części tabeli a mianowicie Gifu które obecnie zajmuje 16 miejsce z bilansem 7-4-10 br. 28:31 i patrząc na gole wniosek wysuwa się jeden sporo strzelonych i jeszcze więcej straconych , goście natomiast na miejscu 19 z bilansem 4-8-9 i br 16:23 no tu może nie jest najlepiej jeżeli chodzi o skuteczność ale myślę że dziś na Nagaragawa Stadium zdołają strzelić jakiegoś gola a może i więcej bo gra im się tutaj dobrze i tak na 8 pojedynków tutaj rozegranych bilans 3-0-5 i br. 11:14 co daje średnią 3.13 gola na mecz dlatego liczę na otwarty pojedynek ze sporą ilością goli . Gifu ostatnio w dobrej formie strzeleckiej i tak chłopaki wygrali ostatni mecz na wyjeżdzie z Kumamoto 3:0 a wcześniej także w meczu wyjazdowym przegrali 2:3 z Sapporo tak więc w dwóch meczach 5 goli , co do gości no to jak już wspomniałem z bramkami słabo ale ta statystyka korzystna dla nich w tym meczu pozwala mi z optymizmem patrzeć na to spotkanie i liczę że dziś zdołają umieścić piłkę w siatce rywala a wyniki jakie tutaj już padały to 4:3 , 3:2 czy 2:3 tak więc liczę na otwarte widowisko ze sporą ilością goli !
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zawisza latem postanowiła obrać kierunek Portugalski stamtąd sprowadzono bowiem 4 kolejnych zawodników (aktualnie w kadrze Zawiszy mamy 10 graczy sprowadzonych z ligi Portugalskiej). W poprzednim sezonie zdawało do egzamin, wszak Zawisza wygrała Puchar Polski oraz grała w grupie mistrzowskiej, a podobać mogła się gra takich graczy jak Luís Carlos, Bernardo Vasconcelos czy André Micael. Mam nadzieje, że sprowadzenie kolejnych graczy z tego kraju sprawi, że trochę tej południowoeuropejskich piłki uświadczymy w Bydgoszczy i mecze Zawiszy będzie oglądało się z przyjemnością.
Podstawy ku temu są bowiem Zawisza już wygrała Superpuchar Polski z Legią w Warszawie (3-2) oraz co prawda przegrała na wyjeździe z Zulte-Waregem (1-2) ale wynik nie przekreśla Zawiszy w meczu rewanżowym.
Osobiście więc postanowiłem zagrać w tym meczu over bramkowy. Zawisza z przodu prezentuje się nieźle (choć wciąż nie mogą grać Masłowski i Goulon) z drugiej strony w obu spotkaniach o stawkę straciła po 2 gole. Być może wpływ na to ma zmiana bramkarza, aktualnie broni bowiem Sandomierski, a wcześniej bronił Kaczmarek o którym sam Ryszard Osuch mówił w wywiadzie, że jest to najlepszy piłkarz na swojej pozycji w lidze. Ponadto pamiętajmy, że w porównaniu z poprzednim sezonem w tym w linii defensywnej Zawiszy nie ma już Lewczuka i Skrzyńskiego.
Jeśli chodzi o Koronę to tutaj latem nastąpiło spore oczyszczenie kadrowe, z klubu odeszło bowiem 17 zawodników m.in. Tomasz Lisowski, Pavol Staňo czy Daniel Gołębiewski. Sprowadzono natomiast 5 nowych zawodnik z czego tylko jednego Polaka Bartosz Kwiecień z Górnika Łęczna. Warto również zaznaczyć, że wciąż kontuzjowany jest Zbigniew Małkowski i pierwszym bramkarzem przynajmniej na ten moment jest Wojciech Małecki, choć w ostatniej chwili sprowadzono Litwina Vytautas Černiauskas z FC Vasuli i to zapewne on będzie w następnych kolejkach nominalnym pierwszym golkiperem drużyny.
Moja propozycja na to spotkanie to over bramkowy (2.5) Zawisza we wcześniejszych spotkaniach tego sezonu grała nieźle w ataku i zdobywała bramki (również je tracą) myślę, że dziś może być podobnie. Koronę dziś poprowadzi Ryszard Tarasiewicz czy ex-trener Zawiszy i na pewno będzie chciał utrzeć nosa swojej byłej drużynie. Myślę, że przed nami naprawdę niezły mecz w którym bramek nie powinno zabraknąć, moja propozycja to over 2.5 goli.
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Remis
Kurs: 4,33
Bukmacher: williamhill
Analiza: Zapraszam na spotkanie pierwszej kolejki, polskiej T-Mobile Ekstraklasy, pomiędzy Śląskiem Wrocław a Ruchem Chorzów. Wrocławianie przed sezonem stracili kilku ważnych zawodników – Adama Kokoszkę, Mariana Kelemena, czy Dalibora Stevanovica. Za to do klubu przyszedł bramkarz Mariusz Pawełek, więc zapewne będzie się z czego pośmiać. Wzmocnieniem linii obronnej powinien być jednak powrót z rumuńskiego Vaslui Piotra Celebana. Wrocławianie mają jednak problem w ataku, bo przez dłuższy czas nie będą mogli skorzystać z usług Marco „Zgłaszam akces do portugalskiej kadry” Paixao. W drużynie Niebieskich z Chorzowa – rewelacyjnie przecież dysponowanej w zeszłym sezonie – spektakularnych transferów do klubu nie było. Osłabieniem są jednak transfery do Wisły Kraków Macieja Jankowskiego oraz Macieja Sadloka. Spodziewam się meczu, w którym obie drużyny będą miały ogromne kłopoty ze sforsowaniem defensywy rywali. Zarówno remis jak i under wydają się najbezpieczniejszymi opcjami. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Tajlandia Division 1
Godz. 11:00
Spotkanie - Ayutthaya - Sriracha
Typ - Ayutthaya HA -1.5
Kurs - 1.80
Buk - Bet365
Zapraszam wszystkich dzisiaj do Tajlandii na mecz drużyn, których nazw nie jestem w stanie wymówić. Ilu mieszkańców liczą miasta z których te drużyny pochodzą - nie wiem, ale że to Azja, to mogę strzelić, że po 10 mln :]
Sriracha to ostatnia ekipa ligi, drużyna która nie gra nic, a na wyjazdach jeszcze mniej niż nic. Na 10 wyjazdowych spotkań zremisowali jedno, reszta w plecy z bagażem bramek 6:23.
Ayutthaya to nie są jacyś ligowi wymiatacze, plasują się troszkę poniżej środka tabeli, ale ostatnio jakby złapali formę i radzą sobie całkiem nieźle. Ostatnie trzy mecze u siebie to trzy zwycięstwa, w tym bardzo cenne z trzecim w tabeli Bangkokiem po bardzo emocjonującym meczu (3:2).
Wiadomo, że to Azja i może dzisiaj przed meczem zawodnicy obu drużyn nażrą się jakiś grzybów, ale jak nie, to wygrana gospodarzy dwoma-trzema bramkami powinna być formalnością.
✅ 80
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Polska Liga/T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 1,45
Godz: 15:30
Bukmacher: www.bet-at-home.com/pl
Analiza:
Na inaugurację rozgrywek Lech poznań zmierzy się na własnym boisku z piastem Gliwice, stawiam zdecydowanie na gospodarzy gdyż wiemy jak podrażnieni są poznańscy piłkarze ostatnią przegraną w Estonii i znamy również determinację jaką wyjawiają w takich sytuacjach, przypominam że ostatnim razem gdy Lech spotkał się z Piastem ograł ich 4:0 przegrywając wczesniejszy mecz z pogonią w Szczecinie 5:1. Ogólnie licząc na 5 ostatnich meczy obydwu druzyn 4 razy górą byli Poznaniacy, jeden raz padł remis, pomimo że mecz będzie rozgrywany przy pustych trybunach liczę tutaj na zwycięstwo gospodarzy. polecam typ.
✅ 45
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2014 - Etap 15: Tallard - Nimes
Godzina: 12:10 CET
Spotkanie: Arnaud Demare - Romain Feillu
Typ: Romain Feillu
Kurs: 2.20
Bukmacher: unibet
Analiza: Demare to lepszy sprinter, ale dzisiaj może nie być w pełni sił. Na wczorajszym etapie cierpiał i to dosłownie na bóle żołądkowe, nawet musieli mi udzielać pomocy medycznej, a to nigdy dobrze nie wpływa na dyspozycję następnego dnia. Dzisiejszy etap niby łatwiutki, pod sprinterów, ale ze spodziewanym mocnym bocznym mistralem i sporą szansą na deszcz, może się okazać dużo bardziej selektywny niż się zdaje. Peleton na bocznym wietrze może się podzielić jak w zeszłym roku i trzeba będzie naprawdę sporo zdrowia, żeby zostać w czołowej grupie. Nie wiem czy nie w pełni zdrowy Demare będzie w stanie dzisiaj coś zdziałać, nie zdziwię się, jeśli się nie zabierze z główną grupą. Feillu bez szału, ale zdążył się pokazać na dwóch etapach w top10, dzisiaj chyba ma dużo większe szanse na wyprzedzenie Demare niż wskazuje kurs.
✅ 120
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa Kobiet
Godzina: 12:00
Spotkanie: Antonelli/Juliana vs Kolocova/Slukova
Typ: Kolocova/Slukova
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz o 3 miejsce turnieju kobiet w Hadze. Pierwsze pytanie jakie się pojawia jest takie: Jaki duet Czeszek zobaczymy w tym
spotkaniu? Czy będzie to świetnie zgrana para prezentująca wyśmienitą grę jak w meczu ćwierćfinałowym czy może kompletnie zagubione jak w półfinale?
Wątpię,aby zagrały kolejny tak słaby mecz jak wczoraj,gdyż każdej parze zdarza się słabszy moment. Uznam to jako wypadek
przy pracy i po raz kolejny im zaufam.
Przed tygodniem obie pary zagrały o 3 miejsce w Gstaad. Wtedy po znakomitym meczu,gdzie poziom był z najwyższej półki wygrały Kolocova/Slukova. Wcześniej w
Berlinie także to one były lepsze.
Oba duety prezentują wysoki poziom. Dobrze zagrywają i świetnie bronią. Przewaga pary z Czech powinna być widoczna w grze na siatce. Ich warunki
fizyczne są nieco lepsze i tam upatruje ich szansy. Dużo zależy od serwisu Czeszek. Jest to ich niezwykle mocna broń. Dobrze
urozmaicają ten element i potrafią dzięki niemu zdobyć kilka punktów z rzędu.
Ważne w tym spotkaniu będzie nastawienie mentalne obu par. Dla pary Klo/Slu będzie to
ważny mecz,bo medal dla tej pary to na prawdę kolejny olbrzymi krok do przodu. Z kolei Brazylijki mogą gdzieś jeszcze rozpamietytwać wczorajszy półfinał przegrany o 2pkt. Dobrze wiemy,że dla takiej potęgi jak Brazylia liczy się tylko złoto. Mogą
mieć problem w początkowej fazie meczu.
Liczę na pozytywną i agresywną grę pary Kolocova/Slukova i 3 z rzędu zwycięstwo z rywalkami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Super Liga Chiny
Godzina: 13:30
Spotkanie: Henan - Beijiing Guoan
Typ: 2
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis zapraszam wszystkich do Chin, SuperLiga i spotkanie wicelidera Beijiing z zajmującym przedostatnią pozycje zespołem Henan. Goście w ostatnich 8 meczach legitymuja sie bilansem 6-1-1 natomiast gospodarze w ostatnich 10 meczach 2-2-6. Faworyt wydaje sie być tylko jeden, nie spodziewam sie w tym meczu gradu goli ale chodzi nam przecież o zwycięstwo gości z Pekinu. Stawiam na ich skromne zwycięstwo, Powodzenia;)
⛔100
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa Polska
Spotkanie: Lech Poznań – Piast Gliwice
Typ: Powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 1.83
Godzina: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na inaugurację sezonu piłkarze z Poznania rozpoczęli od zaskakującej porażki w czwartek w eliminacjach ligi europejskiej , gdzie ulegli w Estonii z tamtejszym zespołem Kalju 1:0. Mecz pucharowy za nimi i czas wystartować z dobrą formą w lidze , a ich rywalem będzie zespół z Śląska – Piast Gliwice. Nikt w Poznaniu nie myśli nawet , że dziś znów może być niespodzianka i każdy liczy na rehabilitację a szansa dzisiaj jest duża , bo Lech umie grać z Piastem , bo wyniki w minionym sezonie mówią same za siebie , gdzie Kolejorz dwukrotnie pokonał gliwiczan, 2:0 na wyjeździe i 4:0 u siebie. W zespole gospodarzy dziś na pewno zabraknie Kebba Ceesay , Łukasza Teodorczyka oraz Barry’ego Douglasa. Lech pozyskał w przerwie sezonowej minimum obrońcę z Bełchatowa Macieja Wilusz oraz napastnika o którym jeszcze nic nie wiadomo w Polsce , bo dotychczas grał tylko i wyłącznie w Norwegii - , Muhamed Keïta. W zespole z Gliwic więcej zmian kadrowych , bo odeszli podstawowy bramkarz Dariusz Trela oraz ogniwo defensywy – Mateusz Matras , a w miejsce nich zakupiono bramkarza z Hiszpanii Alberto Cifuentes , który miał już pełno meczy w tamtejszej lidze choć nie na najwyższym szczeblu oraz za Matrasa pozyskano z Wisły Kraków doświadczonego Piotra Brożek. W drużynie Piasta Gliwice z kolei również nie ma zbyt większych problemów kadrowych. Zdrowi są wszyscy podstawowi piłkarze, a problem jest tylko z Rubenem Jurado. Co do historii spotkań między obydwu zespołami jest zdecydowana przewaga zawodników z Poznania , a zwłaszcza ostatnie cztery mecze , gdzie bilans wynosi 4-0-0, a gode uwagi to bramki 14 strzelonych przez poznaniaków a ani jednej po stronie gliwiczan. Po obydwu stronach dziś za pewnie będzie miał kto strzelać , ale ja wybieram typ na rzuty rożne , bo uważam , że drużyny stać na zagrożenia bramek i kilkunastu rzutów rożnych zdobędą a po dwóch stronach są gracze ofensywni min: Lovrencsics, Pawłowski, Hamalainen czy też Podgórski, Badia, Wilczek. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Gil z Lublina przy Hanzel ponad 30 stopniowym upale.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 587,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka nożna – Ekwador
Spotkanie: El Nacional - LDU Quito
Typ: Dokladny wynik 0-2
Kurs: 9.50
Godzina: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obrona gospodarzy to jedno wielkie dno a w ataku grają parszywie. Czasem cos im wejdzie ale nie jest to stabilna druzyna. Co innego goscie, sa stale w swietnej formie. Ostatnio gospodarze czyli El Nacional wygral na wyjeździe 3-1, co nie jest charakterystyczne dla tej druzyny. Wczesniej mieli porazke z Barcelona SC 1-2. To bedzie proste. Goscie ktorych jakość gry w ataku jest lepsza, dadzą gospodarzom sie wyszalec w pierwszej polowie pod ktorej koniec badz posrodku strzelą bramke i bedą kontrolować mecz, potem strzelą drugą z kontry i mysle ze mecz zakonczy sie wynikiem 0-2.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ziemny???? Hamburg 2014 (Niemcy)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ferrer David-Mayer Leonardo
Typ: 2
Kurs: Pinnacle Sports
Bukmacher: 5.45
Analiza:
20 lipca o godzinie 15:00 zacznie się finał turnieju Bet-at-home Hamburg 2014. Na przeciwko siebie staną, David Ferrer-7 rakieta ATP z dorobkiem 382 wygranych na clayu,a w tym sezonie 25 oraz Leonardo Mayer-46 rakieta ATP z 241 wygranymi na mączce w swojej karierze. Niby bitym faworytem jest rozstawiony z numerem 1 Hiszpan, nie ma się co dziwić ponieważ to wicemistrz grania na mączce po Nadalu. David na swoim koncie ma 21 wygranych turniejów z czego aż 11 jest z kortów ziemnych, ponadto zanotował on jeszcze 14 finałów na tej nawierzchni w tym finał wielkiego szlema na French Open. David w tym turnieju występuje już ósmy raz i w bieżącym roku jest to jego najlepsze osiągnięcie jak na razie czyli zanotowanie się w finale. Jego przeciwnik czyli Leonardo Mayer pod względem osiągnięć może Ferrerowi przysłowiowo buty czyścić. Ponieważ Argentyńczyk nie ma na swoim koncie żadnego wygranego turnieju w singlu ranki ATP, może tylko pochwalić się tytułem z debla czy też dwoma finałami, jeśli chodzi o grę pojedynczą to osiągnął finał w Vina del Mar w obecnym roku przegrywając tam z Fogniniem 6:2, 6:4. Tak jak wspomniałem, Mayer nie ma wygranych turniejów z cyklu ATP lecz ma osiągnięcia z challengerów, wygrał ich 7 oraz zaliczył 6 finałów. Wiem naturalnie,że turnieje rangi challanger a ATP to dwie inne bajki,ale chciałem podkreślić,że Myer &quot;COŚ&quot; na mączce grać potrafi. David w turnieju prezentuje się 50-50 a dlaczego tak? Ponieważ w pierwszym oraz drugim meczu stracił sety z Kukushkinem oraz Seppim, z Kukushkinem z którym już ma bilans 5:0 a z Seppim aż 8:0 gdzie dopiero za ósmym razem Włochowi zdołao urwać się seta. W ćwierćfinale pokonał gładko Andujara 6:0, 6:2 oraz w półfinale rewelację turnieju Zvereva 6:0, 6:1. Podkreślałem to kilka dni temu i podkreślę raz jeszcze, Ferrer zagrał pięknie w dwóch ostatnich meczach ale przeciwnicy nie mieli żadnego argumentu aby zagrozić Hiszpanowi. Alba Pablo wyglądał jak zagubione dziecko we mgle gdzie nie wiedział o co chodzi na korcie, mnóstwo niewymuszonych błędów oraz serwis na poziomie Urszuli Radwańskiej. Zverev natomiast serwisem w tamtym meczu dorównywał 638 rakiecie WTA Zarah Razafimahatratra z Madagaskaru ponieważ wygrane piłki po II serwisie to 27%,a po pierwszym 50%. Alexander nie mógł się przebić przez ścianę do przebijania piłek ,swoją drogą to wszystko praktycznie wracało na własną stronę. Także można dwa ostanie wyniki Ferrera rozumieć wieloznacznie....paraliż przeciwników oraz dobra forma David i tutaj obie treści są poprawne. Argentyńczyk natomiast nie stracił żadnego seta w drodze do finału, czyli bardzo dobre osiągnięcie, ogólnie pewnie mało kto spodziewał się,że Mayera zobaczymy w finale tym bardziej bez starty setów. Tym bardziej,że w turnieju ubiegającym Hamburg, w Stuttgarcie odpadł w drugiej rundzie z Youzhnym 6:1, 6:1. Leonadro pokonał po drodze Gojowczyka 6:2, 6:3 (poza jednym straconym serwisem kontrolował grę), Garcię Lopeza 7:6, 7:6 (tutaj miał trochę kłopotów z zawsze nieobliczalnym Garicą który napsuć potrafi nerwów najlepszym), Thiema 6:3, 6:2 (obronił kilka break pointów ale ogólnie bez większych problemów) no i wczoraj pokonał gospodarza Kohlschreibera na którego można powiedzieć ma patent, ponieważ wygrał już z nim trzeci raz a w tym przypadku był to wynik 7:5, 6:4 i w tym właśnie meczu Leonardo miał najwięcej kłopotów. Były to takie juniorskie przestoje w grze tj. nie trafienie pierwszym serwisem a co za tym idzie drugi już bardzo słaby i przewaga sytuacyjna przeciwnika, wywalenie piłki w kosmos albo coś w tym rodzaju. Najważniejsze,że zawsze z tych przestojów potrafił się wykaraskać i tak oto właśnie znalazł się w swoim drugim finale rangi ATP. Argentyńczyk jest na 46 pozycji, jest to jego najwyższa pozycja w jego tenisowej karierze i wyniki to jak najbardziej odzwierciedlają. Rankingu Ferrera nawet nie należy brać pod uwagę ponieważ od lat udowadnia wszystkim,że jest w czołówce. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Hiszpan 1:0, ten jedyny mecz rozegrali w roku 2012 w Hertogenbosch,wynik 6:3, 6:1. Tutaj spotkają się na mączce,czyli znowu można stwierdzić coś dwuznacznego. Pierwsza teza jest taka,że jeśli Ferrer pokonał Mayera na trawie czyli na swojej gorszej nawierzchni to na clayu powinien wygrać jeszcze bardziej pewnie. Druga teza jest taka,że jeśli Ferrer pokonał na trawie czyli na słabszej nawierzchni Mayera to na clayu powinien mieć większe szanse. Wiem,że to jest może wydawać się dziwaczne ale zapewne coś w tym jest. Wracając do przeciwników 7 rakiety świata, to żaden z nich nie miał mocnego, regularnego serwisu,a Argentyńczyk właśnie taki posiada. Wiem,że na clayu 188 cm wzrostu Leonarda będzie miało mniejsza pole rażenia,niż na hardzie no ale zawsze jest to utrudnienie dla returnującego. Rezydent Buenos Aires nie jest jakąś wybitną maszynką do serwowania ale jak wpadnie w trans to wygrywa seriami swoje gemy do zera albo do 15. Podam teraz mało istotny fakt,ale coś w tym również jest, przedstawię H2H Ferrera z zawodnikami o mocniejszym serwisie niż &quot;przeciętny&quot; tenisista. Ferrer VS. Berdych 8:5, VS: Ronic 4:0 (tylko,że ostatnie spotkanie w 2012 roku,gdzie Raonic był zupełnie innym graczem niż teraz), VS. Del Potro 6:3, VS. Isner 5:1, 4:0, VS. Anderson 3:2, VS. Monfils 2:3, VS. Karlovic 2:1. Jak widać, od czasu do czasu solidny serwis jest utrudniem dla Hiszpana. Teraz jeszcze przedstawię jaki bilans meczów ma Mayer z najlepszymi tenisistami: VS. Djokovic 0:1, VS. Nadal 0:3, VS. Wawrinka 0:1, VS. Berdych 0:2 ( dwa urwane sety), VS. Del Potro 0:3 ( jeden urwany set,ale bardzo dawno temu 2005 rok), VS. Dimitrov 0:1, VS. Murray 0:2 ( dwa urwane sety), VS. Nishikori 0:1, VS. Gulbis 1:1, VS. Anderson 2:1 VS. Bautsta 1:0, VS. Youzhny 1:2, VS. Robredo 2:0, VS. Starczy tego, jak widać z topową czołówką nie ma nic do powiedzenia,ale mało kto ma. Ktoś może mi zarzucić,że porównuję np. Robredo do Ferra, przedstawiając te fakty miałem na myśli,że Mayer poniżej pewnego poziomu od jakiegoś czasu nie schodzi. Tym bardziej,że tym lepszym też potrafi napsuć nerwów. Argentyńczyk jest w swojej formie życia i moim zdaniem kursy są bardzo przesadzone,lecz ciągle stwierdzam iż Hiszpan jest faworytem tego finału. Lecz wiadomo,że często finały rządzą się swoimi prawami i to co napisałem będę mógł przysłowiowo wyrzucić do kosza. Mało to mamy zaskakujących wyników w tenisie w ostatnim czasie Sensacyjny Zverev, jakiś &quot;no name&quot; z 1367 pozycji pokonuje Bagnisa 113 ATP po kursie 26, Gasquet przegrywa z Estrellą po kursie 8.00, jakiś Gabb 484 ATP pokonuje Lacko 84 ATP po kursie 10.00, Krajinovic wygrywa z Fogiem kurs 5.00. Wiem,że mecz meczowi nie równy i to wszystko mało dotyczy dzisiejszego finału,ale rzeczywistość często nam pokazuje,że to w końcu jest sport i wszystko może się zdarzyć. Tutaj jest więcej niż cień szansy moim zdaniem,że Leonardo wygra i tak też stawiam. Dla mniej odważnych proponuje handicap na gemy czy też sety stronę na Mayera.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Falkenberg - AIK
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Witam i zapraszam na 15 kolejkę Szwedzkiej Allsvenskan. Falkenberg z bilansem 3-5-6 zajmuje 12 miejsce, Goście z bilansem 8-4-2 zajmują pozycję wicelidera tabeli. Na to dzisiejsze spotkanie typuje zwycięstwo AIK, w trzech ostatnich meczach strzelili ponad 10 goli, potrafią tworzyć akcje bramkowe, bardzo ładne i groźne mają też kontrataki, dodatkowo będą chcieli zmniejszyć stratę do Malmo ponieważ tracą 6 punktów, jeśli chcą walczyć o mistrzostwo Szwecji to takie mecze jak dziś muszą wygrywać i liczę na to że Falkenberg nie da rady przeciwko ofensywie AIK.
⛔ 100
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: F1 GP Niemiec
Typ: Valteri Bottas miejsce 1-2
Kurs: 2,3
Godzina: 14:00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzis o 14 rozpocznie sie kolejny wyścig F1 , tym razem o GP Niemiec. Na torze bedzie panowała wysoka temperatura, ważne więc bedzie zarzadzania oponami i zwracanie uwagi na zuzycie paliwa. Pod tym wzgledem bardzo dobrze sprawuje się bolidy Williamsa, które z wyścigu na wyscig depczą po piętach prowadzącym i bedącym jakby w innej lidze Mercedesom. Sądzę , że dzis róznica między tymi bolidami jeszcze bardziej sie zmniejszy , co pokazały kwalifikacje w których Bottas był tylko 0,2 sek za najlepszym Rosbergiem, Bottas startuje z pierwszej linii z P2 i przy dobrym starcie jest w stanie utrzymać pozycje a ponieważ tempo wyscigowe Williamsa jest bardzo dobre to myślę ze na dystanie wyscigu też będzie konkurencyjny, do tego trzeba dodać najmniejsze zużycie paliwa bolidu Willamsa w całej stawce co nie będzie bez znaczenia przy wysokich temperaturach. Kurs na zwycięstwo to 10 i mozna delikatnie sprobowac, a ja mam cichą nadzieje, że Rosberg polegnie w walce z Williamsem.
✅ 130
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 15:30
spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
typ: Korona Kielce
kurs: 3,63
bukmacher: Oddsring
analiza:
Na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy przywitanie Ekstraklasy zapowiada się mało optymistycznie. W środku tygodnia piłkarze gospodarzy rozegrali mecz w Lidze Europejskiej z belgijskim Waregem i z pewnością na boisku nie zobaczymy dzisiaj pierwszej jedenastki, ale dublerów. Kielecka Korona pod wodzą nowego, ale bardzo dobrze znanego trenera w Bydgoszczy, mianowicie Ryszarda Tarasiewicza. Jego celem na pewno jest udane otwarcie, a przy okazji utarcie nosa kibicom Zawiszy i prezesowi Osuchowi, który zwolnił byłego szkoleniowca. Największym atutem Koroniarzy jest z pewnością zgranie. Nie wietrzyli szatni w letnim okienku, a skład z poprzedniego sezonu teoretycznie się nie zmienił. Do klubu przyszedł Leandro, ale nie wiadomo o nim za wiele, chociażby czy zagra w dzisiejszym spotkaniu. Znamy ambicje piłkarzy gości, twardych lubiących ostrą grę, takich ich pamiętamy z poprzednich sezonów. Na otwarcie sezonu będą w bojowych nastrojach, w przeciwieństwie do Zawiszy, który pierwszy mecz ma już za sobą. Piłkarze też bardziej czekają na rewanż w pucharze, aniżeli na dzisiejszą konfrontację z Kielczanami. Kurs zachęcający, tym bardziej że dotychczas w tej kolejce faworyci nie wygrywali swoich meczy, a bukmacherzy chylą się ku gospodarzom.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom