>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.05.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
M 22

maniek1946

Użytkownik
Piłka nożna, BPL
20:45
Arsenal - Sunderland
Kanonierzy over 2.5 @ 2.17
Unibet
Przed nami zaległe spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Na The Emirates Kanonierzy podejmą ekipę z Sunderlandu, która nadal nie jest pewna utrzymania. Ten mecz jest bardzo ważny dla układu tabeli, dlatego wydaję się, że będziemy świadkami naprawdę całkiem dobrego widowiska. Podopieczni Arsene Wenger&#39;a w niedzielę zremisowali 1:1 na Old Trafford po co by nie było, dość przeciętnym spotkaniu. Mimo wszystko wciąż zachowują szansę na zajęcie drugiego miejsca. Jeżeli dziś wygrają, to oczywiście dopiszą do swojego dorobku 3 punkty i z 74 oczkami będą za City, które tych punktów nazbierało 76. Jednak w ostatniej kolejce sezonu 14/15 The Citizens zagrają u siebie z rewelacją tej kampanii, czyli Southampton, które marzy o awansie do europejskich pucharów, a ostatnie spotkanie wygrali aż 6:1 z Aston Villa.
Jeżeli chodzi o Sunderland to na chwilę obecną mają 37 punktów na swoim koncie. Obstawiam, że dzisiaj dostaną 3 lub 4 gole od Arsenalu. Co prawda ciąży na nich presja, jednak dla mnie sprawa tego, kto spadnie z BPL jest już przesądzona. Hull City ma 34 oczka, a w ostatnim meczu zagra z United i pomimo tego, że zagrają u siebie, wydaję mi się nierealne, żeby wyciągnęli z tej potyczki całą pule. Sunderland jednak ostatnio nie prezentuję się wcale tak źle, bo nie przegrał żadnego z 4 meczy, a wygrał jeszcze nawet z Evertonem i Southampton. Widać, że zależy im bardzo, żeby zostać w tej lidze. Nie licząc jednak wygranej wyjazdowej 2:0 z The Toffess, to ich ostatnie zwycięstwo odniesione na wyjeździe miało miejsce trzeciego lutego.
W ostatnim pojedynku tych dwóch ekip na stadionie Arsenalu, gospodarze byli górą i wygrali 4:1. Jakby nie było, wynik pasuje pod dzisiejszy typ, więc liczę na powtórkę z rozrywki. W drużynie Wenger&#39;a zabraknie na pewno Debuchy&#39;iego, Oxlade&#39;a, Wellbeck&#39;a i najprawdopodobniej Koscielnego. Powinno to i tak wystarczyć na słabiutki Sunderland, bo jak wiemy siła ofensywna Kanonierów jest ogromna. Alexis ma jeszcze szansę pobić rekord Henry&#39;ego w ilości strzelonych bramek w pierwszym sezonie gry, dlatego na pewno będzie zdeterminowany, żeby ciągnąć na bramkę jak koń zaprzęgowy. Sanchez ma na swoim koncie 16 trafień, drugi na tej liście jest Giroud, który ma 14 trafień i pewnie też chciałby trochę podgonić kolegę z drużyny. Początek meczu już wieczorem, powodzenia!
⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna Ekstraklasa
godzina; 20;30
spotkanie; Legia-Jagiellonia
typ;x2
kurs;3.00
bukmacher;Bet365
analiza; zacznijmy od tego że w spotkaniach tych drużyn w ostatnich 10 meczach Legia wygrała 4 razy padły 3 remisy i 3 wygrane Jagi więc z samego faktu tak wyrównanego H2H należy się przyjrzeć temu pojedynkowi i spróbować pograć &quot;niespodziankę&quot;...no właśnie,czy tak można nazwać urwanie punktów Legii przez graczy z Białegostoku? nie sądzę bo Jagiellonia nie znalazłaby się w czubie tabeli gdyby grała słabo. Ważnym faktem jest to że 3 ostatnie mecze wyjazdowe z Legią wygrała Jagiellonia więc jak widać umieją się spiąć na spotkanie z tą drużyną mimo że wyjazdy nie są ich mocna stroną (co prawda bilans 6-4-5 jest drugi w lidze ale nie oszukujmy się że w porównaniu do innych lig wygląda to słabo). Drugim godnym uwagi faktem jest to że w ostatnich 10 meczach tych ekip 7 razy! wygrywała drużyna przyjezdnych i 3 razy padł remis więc to też widoczna zależność, Myślę że Jagę stać na pokonanie Legii i nie mówię tego w przypływie emocji po wygranej nad Lechem,po prostu uważam że Jagiellonia może sporo namieszać w walce o mistrza,a nie przegranie meczu z Legią znacznie im w tym pomoże. Pozdrawiam i powodzenia.
⛔ 100
 
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Polska Tauron Basket Liga - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosa Radom - Zielona Góra
Typ: Różnica zwycięstwa - Rosa Radom 6 lub więcej punktów
Kurs: 3.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Walka o tytuł mistrzowski wciąż trwa. Dziś rozegra się kontynuacja pół finałowych spotkań o tytuł mistrzowski polskiej ligi koszykówki. Po pierwszych dwóch spotkaniach na stadionie Zielonych, stan rywalizacji wynosi 2:0 dla Zielonej Góry.
Zieloni grają naprawdę bardzo dobrze na własnym stadionie, gdyż nie przegrali w tym sezonie u siebie jeszcze żadnego spotkania, tak więc ten stan po pierwszych dwóch meczach był do przewidzenia. Co innego można powiedzieć o ich meczach na wyjeździe, które są przeciętne a czasami nawet kiepskie.
Rosa Radom po pierwszych dwóch przegranych spotkaniach na wyjeździe, w końcu może powitać rywali na własnym stadionie, co ich zapewne cieszy, gdyż ich gra na własnym stadionie jest znacznie lepsza. Po pierwszych dwóch spotkaniach trener Rosy Radom na pewno zanalizował błędy i luki swojej drużyny przeciwko Zielonym i stanowczo lepiej przygotuje swoich zawodników na to spotkanie. Wątpię aby świadomość gospodarzy, iż muszą wygrać ten mecz przeszkodziła im w tym spotkaniu, gdyż kibice na pewno zmotywują swoich zawodników.
⛔ 100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria, tipico Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: SK Sturm Graz - RB Salzburg
Typ: over 3.0 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam i zapraszam na 34. kolejkę austriackiej Bundesligi, gdzie gospodarz SK Sturm Graz zmierzy się z aktualnym Mistrzem Austrii, drużyną Red Bull Salzburg. Postanowiłem zagrać na dość dużego overa, z tego względu, że w ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi zespołami zawsze padały przynajmniej 3 gole, a dwa razy przynajmniej 4 bramki.
Pojedynki bezpośrednie: STURM GRAZ - SALZBURG

15.03.15 TIP Salzburg - Sturm Graz 2 : 1
23.11.14 TIP Sturm Graz - Salzburg 1 : 2
30.08.14 TIP Salzburg - Sturm Graz 2 : 3
12.04.14 TIP Salzburg - Sturm Graz 1 : 2
15.02.14 TIP Sturm Graz - Salzburg 1 : 4
Dodatkowo żaden z zespołów nie gra dzisiaj o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;, Sturm walczy o puchary, aktualnie jest na 3. miejscu i ma tylko &quot;oczko&quot; przewagi nad zajmującym piątą lokatę AC Wolfsberger, który może dzisiaj przeskoczyć drużynę gospodarzy. Natomiast goście mają dziś szanse na przypieczętowanie drugiego z rzędu tytułu Mistrza Austrii. Dlatego spodziewam się bardzo otwartej gry.
Powodzenia!
⛔ 100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, I Liga
Spotkanie: Arka Gdynia vs Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie wygra do zera
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2.75
Analiza: Witam, kolejny typ jaki chciałbym wam zaproponować to mecz przyszłego beniaminka ekstraklasy z ligowym średniakiem. Forma gości jest rewelacyjna. Wygrali pięć ostatnich ligowych spotkań strzelając 11 goli i nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Z perspektywy ligowej, drużyny które z nimi grały nie mają specjalnych trudności w ofensywie jednak Zagłębie potrafi się bronić a tacy zawodnicy jak Dąbrowski, który odżył po transferze z Pogoni Szczecin i w pierwszej lidze panuje niepodzielnie w strefie defensywnej oraz Guldan, słowacki bardzo doświadczony obrońca, który grywał już w słowackich i bułgarskich klubach, które zdobywały w tamtym okresie mistrzostwo kraju, są w stanie zapewnić spokój z tyłu. Jeżeli dołożymy do tego młodość i świerzość w ataku można się spodziewać dobrych rezultatów także i w ofensywie. Woźniak, Błąd czy Piątek, wychowankowie z Lubina są w rewelacyjnej formie. O bramki nie musimy się martwić zwłaszcza że gra Zagłębia wygląda coraz lepiej. Dawno nie widziałem ich tak poukładanych i nie piszę tego dlatego, że jestem z tego miasta i dopinguję ten klub, lecz obserwuję systematycznie przebieg ich poczynań i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że 1 liga to nie jest ich poziom. Dostając dzisiaj Arkę, która posiada kłopoty jeżeli chodzi o skład, ostatnie wyniki i przede wszystkim poziom gry jaki reprezentują jestem spokojny o ten typ. Ostatni wysoki remis z Pogonią Siedlce czy porażka u siebie z Bytovią, tylko mnie w tym utwierdzają. Ciężko znaleźć mi rozsądny argument dla którego można było by powiedzieć, że dziś Arka może nas zaskoczyć. Nic na to nie wskazuję a z taką praca Stokowca w Zagłębiu, nie możemy liczyć na odpuszczanie wyniku.
✅ 175
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna: Allsvenskan, Szwecja
Spotkanie: Orebro - Atvidabergs
Typ: 2
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Kurs: 5
Spotkanie 2 mocarzy;) 1 ligi szwedzkiej. Gospodarze w 8 meczach zdobyli 2 punkty strzelając 4 bramki a tracąc 18. W każdym przegranym meczu tracili co najmniej 2 bramki więcej niż strzelali.
Goście mają tylko 2 punkty więcej ale mimo że w większości meczów grali z wyżej notowanymi rywalami zawsze przegrywali różnicą tylko 1 bramki.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Belgia, walka o utrzymanie
Lierse vs. Eupen
1,
2.20
Sportingbet
20:30
Najważniejsze mecze w kwestii awansu/utrzymania w JPL. Lierse obecnie zajmuje drugie miejsce w play-off, a to ze względu na dość nieoczekiwaną - w moim mniemaniu - porażkę z OH Leuven u siebie dwie rundy wcześniej. Grali wówczas najsilniejszym składem. Dzisiaj natomiast będzie inaczej. Jest to spowodowane brakiem kilku zawodników jak Kasmi (19/5 pomoc), Traore (33/1 obrona) czy Mojsova (13/1 obrona). Są to dość istotne absencje w kadrze gospodarzy, ale do zastąpienia. Eupen natomiast również musi wygrać dzisiejszy mecz by liczyć się w walce o awans. Nikt bowiem nie wątpi by Leuven nie poradziło sobie z bardzo słabo grającym Lommel. Tym samym żadnej z drużyn nie pasuje podział oczek. Goście mają jednak znacznie większy mankament kadrowy niż ich dzisiejszy rywal. W zespole z Eupen nie zobaczymy: Curto (29/15 napad), Taulemesse (34/17 napad), D&#39;Ostillo (31/0 obrona), a pod znakiem zapytania stoi występ Rodriego (32/7 obrona). Są to arcyważne postaci w zespole gości i moim zdaniem takie braki mogą zaważyć o wyniku dzisiejszego meczu. Eupen z Lommel w ostatniej kolejce zagrało bardzo słaby mecz i zaledwie padł tam remis. Natomiast pierwszy mecz obu tych ekip zakończył się wygraną Lierse 1:0 na wyjeździe. Znając nieco oba zespoły spodziewam się jednak sukcesu ze strony gospodarzy. Radzili sobie świetnie w pojedynkach z Cercle Brugge, a i do meczów z Leuven nie mieli większych kłopotów. Tym samym idę w stronę gospodarzy. Szaleństw w stawkach nie ma, bo to wciąż belgijska nisza.
⛔ 100
 
Q 0

qwed

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport Counter-Strike: Global Offensive - ESL ESEA Pro League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Fnatic - TSM
Typ: TSM
Kurs: 1.813
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Spotkanie rozgrywa się na mapie de_mirage, która nie jest najlepszą dla Fnatic, z drugiej strony TSM, które na tej mapie radzi sobie całkiem dobrze i mają aspirację żeby być TOP 1 na świecie. Bardzo dobre taktyki, styl gry przemawia dla mnie w stronę TSM. Fnatic wczoraj oddało mapę z gorszym od siebie teamem, na ostatnim lanie tak samo przegrali mecz z gorszą drużyną.
✅ 81
 
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, &quot;Ekstraklasa&quot;
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 9.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na początku chciałem podać typ X2, jednak jest on już zajęty. Dlatego postanowiłem podać typ na wygraną gości - typ, który ma 33% szans na to, że wejdzie, ponieważ poziom naszej &quot;Ekstraklasy&quot; jest żenujący i w każdym meczu na każdy rezultat szansa wynosi 33% ( mam na myśli oczywiście wygraną gospodarzy, remis i wygraną gości), dlatego warto postawić chociażby za mniejszą stawkę na zwycięstwo gości.
Zapowiada się otwarty mecz z obu stron, ponieważ obie drużyny celują w mistrzostwo.
Legia zagra bez : Pinto, Szwocha oraz Brzyskiego, nie wiadomo również czy wstąpią w tym meczu Vrdoljak, Kosecki i Dossa Junior. Natomiast w drużynie gości nie zobaczymy Wasiluka i Barana. Ostatnie mecze wskazują na to, że w lepszej formie są zawodnicy Jagiellonii, jednak tak jak pisałem w tej lidze każdy może wygrać z każdym i ta &quot;forma&quot; też nic znaczyć nie musi.
Tak jak już napisałem, typ do pogrania za mniejszą stawkę, bo aż żal nie pograć po takim kursie.
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter Strike - RGN
Godzina: 23:00
Spotkanie: Property - Gamers2
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home.com
Analiza: Wczorajszy mecz został przesunięty na dzis, dlatego powtarzam analize. Odkąd G2 zrobili roszady w składzie potrafią wygrywać z czołówką światową. Property to nie jest drużyna, która coś osiągnęła na świecie, ale chłopaki są waleczni. Mimo wszystko stawiam na Gamers2 i myślę, że bez problemu ugrają tak jak to było w ostatnim meczu między tymi drużynami. Wczoraj dodatkowo chłopaki z g2 przegrali z mocnym NiP i mouse, co daje świetny materiał do analiz oraz wygrali z TRICKED, co świadczy o ochocie na następną grę.
✅ 65
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Włoch
Spotkanie Juventus - Lazio
20.45
Typ Zdobywca trofeum Lazio Rzym
Kurs 2.37
Bet365
Idzie dzisiaj niezła masówka na Juve i trudno się z tym nie zgodzić , zdecydowanym faworytem stara dama ale Lazio tez nie można do końca spisywać na straty.To może byc zacięty wyrównany mecz , dla kilku graczy Lazio jak Mirek Klose to jedna z ostatnich szans na zdobycie jakiegoś trofeum i zwieńczenie kariery.Tego Mirkowi gorąco życzę i na niego dzisiaj stawiam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom