>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.05.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 20. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, I Liga
Spotkanie: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
Typ: 1
Godz: 17:00
Bukmacher: bet365
Kurs: 1.91

Analiza:
W dniu jutrzejszym swoje spotkania rozegra cała I liga, w jednym z najciekawszych spotkań na stadionie w Byczynie Widzew Łódź podejmie Siedlecką Pogoń. Obie drużyny stoją pod ścianą, ten kto jutro przegra ostatecznie pożegna się z I ligą, co w przypadku ostatniego polskiego uczestnika LM jest nie do pomyślenia. Trenerowi Stawowemu i całej ekipie nie udało się dogonić rywali, choć na ratunek zasłużonemu klubowi &quot;przyszła&quot; Flota rezygnując z rozgrywek przedłużyła nadzieję Widzewa i Pogoni na baraże. Widzew ostatnimi czasy gra w kratkę i punktuje nieregularnie, ale &quot;u siebie&quot; zgarnia punkty co zaowocowało 8 oczkami w ostatnich 4 meczach na &quot;własnym stadionie&quot;, Pogoń natomiast ostatnio dostaje od każdego czy to u siebie czy na wyjeździe, więc jest już chyba pogodzona ze spadkiem.
Jeżeli Widzew chce jeszcze walczyć o baraże, musi jutro wygrać nie ma zmiłuj !
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL PLAYOFF&#39;S
Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
3:00 am.
// Hawks OT @ 2,13 Betsson !
2 runda, w Anaheim dość o późnawej godzinie Polskiego czasu z Hawks. Pierwszy mecz padł łupem po stronie Kaczek, aż 4:1. Kto by się spodziewał że tak zdominują bramkami ekipę z Chicago, choć mnożyli się tymi strzałami, ale tej precyzji jednak zabrakło. Dziś już trzeba wyciągnąć wnioski z ostatniego meczu i zamazać porażkę, pokutując przy tym już lepsze następne spotkanie. Na pewno lepiej jest zremisować stan serii, niż aby gonić wynik, kiedy następne mecze są już na swoich śmieciach. Getzlaf, Perry na samą wiadomość, że to właśnie będą grali z Hawks, w finale konferencji postawili sobie jasno, że wyrzucą Jastrzębie za burtę. Tylko, że to nie zawsze się przekłada, a można tak gdybać w nieskończoność. Już w pierwszym meczu kapitalnie bronił goalie Ducks. Nie wierzę aby dzisiaj powtórzył swoją formę. Kane, dał się srogo we znaki Dzikusom i dzisiaj już czas odpalić swoje najwyższe loty. Toews, jako najlepszy kumpel Kane&#39;a dzisiaj też swoje coś dołoży. Prócz tego będzie ciążyć na nich mała presja, bo pierwszy mecz i już wtopa ale i z nie takich opresji wychodzili. Hawks, mam pogranych po 10,40 w Becie jeszcze przed PO że wygrają Stanleya, więc to jasne że im kibicuje a jako, że są moją ulubioną ekipą to liczę w dzisiejszym meczu na nich podwójnie. Spodziewam się że mecz będzie zacięty ale z nawiązką dla Hawks. Samo h2h mówi samo za siebie, że i w delegacji z Ducks to oni rozdają karty i grają pierwsze skrzypce. Stawiam na Hawks!
✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
keymil 21

keymil

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA - MLB
Godzina: 20:10
Spotkanie: Houston Astros - Oakland Athletics
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam serdecznie wszystkich typujacych!Na dzisiaj mam do zaproponowania typ z mlb czyli Major League Baseball który jest zarazem moim debiutem na tej stronie i mam nadzieje iż będzie on szczęśliwy zarówno dla mnie jak i dla tych którzy zdecydują się postawić wlasnie na ten typ, będzie to spotkanie pomiędzy gospodarzem Houston Astros a Oakland Athletics, oba zespoły rozegraly 1 mecz dziś w nocy i zakonczyl się on skromnym zwycięstwem Oakland Athletics 2:1 na stadionie w Oakland którzy byli gospodarzem tego meczu. Dzis w nocy dojdzie do kolejnej konfrontacji obu zespolow i mysle ze druzyna z Houston nie da sobie 2 raz pod rzad wydrzeć zwycięstwa tym bardziej u siebie na stadionie słabemu w tym sezonie Oakland. W ostatnich 6 meczach druzyna astros zwyciezyla 5 razy i na dzień dzisiejszy melduje się jako jedna z najlepszych druzyn mlb regularnego sezonu z dorobkiem 25 zwycięstw i 14 porażek , Oakland natomiast na 40 rozegranych meczy odniosło zwyciestwo zaledwie 14 razy przegrywając 26 spotkan wiec ten sezon nie należy dla nich jak do tej pory do udanych, zajmują ostatnie miejsce w American League i sa obecnie najgorsza druzyna całej ligi, mniej zwycięstw od Oakland Athletics maja tylko Colorado Rockies ale maja tez oni o 5 rozegranych spotkan mniej.Obstawiam na zwycięstwo Houston Astros!
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Puchar Włoch - Finał
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: 1
Godz: 20:45
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 2.21
Analiza:
Pierwsze na co zwróciłem uwagę w tym meczu to wysoki kurs. To on zachęcił mnie najbardziej do grania.
Drużyna Allegriego spisuje się w tym sezonie znakomicie. Juventus już wywalczył czwarty z rzędu tytuł mistrzowski, a w dodatku awansował do finału Ligi Mistrzów, w którym zagra z Barceloną. Nie będzie faworytem, ale jak pokazał dwumecz z Realem Madryt nie należy skreślać zespołu Allegriego.
Do finału pucharu Włoch Stara Dama zakwalifikowała się po efektownym rewanżu z Fiorentiną wygrywając we Florencji 3:0 grając w nieco rezerwowym składzie. W ogóle podstawowi piłkarze Mistrza Włoch ostatnio grali nieczęsto, w meczach ligowych w zasadzie nie grali w ogóle, bo drużyna zdobyła już wystarczającą przewagę. Według mnie wpłynie to na nich w tym meczu pozytywnie, bo zagrają na świeżości. Niestety drużyny nie wspomogą Marchisio i będący w świetnej formie Morata, obaj są zawieszeni z powodu kartek.
Jeżeli chodzi o Lazio to przechodzą oni teraz ciężki okres. W sobotę wygrali trudny mecz z Sampdorią, a już w najbliższy poniedziałek zagrają o Wicemistrza w derbach Rzymu z Romą. W ostatnim czasie nie idzie im też najlepiej z Juventusem. W tym sezonie przegrali oba mecze z nimi z łącznym bilansem bramkowym 0:5. Wszystko przemawia wiec na korzyść Turyńczyków.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benny17 11

benny17

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna: Superettan, Szwecja
Spotkanie: Jonkopings - Brommapojkarna
Typ: 1
Godz: 20:00
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.44
Analiza: W 9 kolejce, na drugim szczeblu rozgrywkowym w Szwecji zostanie rozegrany mecz pomiędzy prowadzącymi w lidze gospodarzami, a gośćmi okupującymi ostatnie miejsce w lidze. Do postawienia na gospodarzy przekonuje mnie fakt, że u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrali, 6 zwycięstw u siebie z rzędu, a ostatni raz u siebie przegrali 26 czerwca 2014 roku. Natomiast goście też mają passę, mianowicie 8 meczów z rzędu przegranych na wyjeździe. Każda passa kiedyś się kończy, ale nic nie wskazuje na to, żeby jutro miało się wydarzyć coś innego, niż zwycięstwo gospodarzy. ????
✅ 44
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - USA NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago -1
Godz: 03:00
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 3.59

Bardzo ładnie opisał wszystko wonderkido. Ja zdecydowałem się dziś jeszcze bardziej zaryzykować i postawić na pewne zwycięstwo Chicago. Powód jest prosty w statystykach h2h, mają z nimi świetne wyniki i jeśli wygrywają to wygrywają przewagą minimum jednej bramki.
Tak jak powtórzył kolega myślę, że tym razem to drużyna gości będzie rozdawać karty i upora się z trudnym przeciwnikiem.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 1

piskoreiro

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Puchar Włoch - Finał
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: Kto wygra puchar 1
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.53
Analiza:

Przychylam się do tego co pisał kolega wyżej ale uważam iż bezpieczniej będzie zagrać mimo wszystko kto wygra puchar. Dlaczego? Mianowicie to Włosi lubią dogrywki a karne też nie są wykluczone. Juve powinno uporać się w regulaminowym czasie ale brak Marchisio i Moraty to jest jednak osłabienie. 1.53 do Ako jak znalazł. Juve tego napewno nie odpuści i zamierza zagrać o potrójną koronę w tym sezonie jak Inter kilka lat temu. Ostatnie spotkania na korzyść starej damy! O ligę Juve się nie martwi a Lazio tak. Zatem zapraszam! ????
✅ 53
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Nicea 2015 (Francja)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dolgopolov Aleksandr - Gulbis Ernests
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Typ z jednej strony szalony jak najbardziej z racji poczynań Gulbisa w tym roku ale ten mecz może mieć drugie dno. Gulbis obecnie 25 rakieta świata lecz jego gra jak i wyniki wyglądają tak jakby był 500 w klasyfikacji. W tym roku wygrał tylko jeden mecz 14 marca z Gimeno Traverem i przegrywał aż 11 razy w tym 4 razy na mączce. 13 kwietnia 2015 roku będzie dla mnie na pewno pamiętną datą ponieważ wtedy Ernests przegrał z Haider-Maurerem 6:1, 6:0. To był najgorszy mecz jaki w życiu widziałem i bohaterem tym złym był oczywiście syn miliardera. Nie chcę skłamać ale Gulbis zrobił chyba wtedy 40 czy 50 niewymuszonych błędów...coś koło tego na pewno. Ernests nie potrafił przebić piłki na drugą stronę, nie potrafił biegać, nie potrafił przebijać forhendem jak i bekhendem. Dno i 5 metrów mułu....szok dla oczu!!! Tydzień później odpadł w Madrycie z Paire 1:6, 6:2, 6:3 także minimalny postęp był. W następnym tygodniu poległ z Goffinem 3:6, 6:1, 7:5 i tam było widać kolejny progres i ostatnio na dniach przegrał w pierwszej rundzie z Vesleyem 7:6, 2:6, 6:3. Także Gulbis bardzo powoli wychodzi z dołka...ale mecz z Gofinem jaki zagrał a z Haider-Maurerem to dwa światy. Minęło sporo czasu gdzie Gulbis mógł trenować bardzo intensywnie ale tego nie wiemy dokładnie.
Tym bardziej, że Ernests rok temu wygrał ten turniej także może to będzie dodatkową motywacją? Aby tego mało od dawien dawna w turniejach poprzedzających wielke szlemy dzieją się cyrki i było to można zaobserwować dzisiaj tj. beznadziejna gra Rosola z Lu, Mannarino wygrał z Berloqiem, Lajovic z Sockiem, czy Tomicowi nie chciało się grać po przegranym I secie i uciekł sobie. Także nie zdziwię się jak i w tym meczu wydarzy się coś dziwnego tym bardziej, że Dolgopolov też głowy za mocnej nie ma. Owszem, Ukrainiec od jakiegoś czasu ma wzrost formy. W Miami mógł pokonać Djokovica ale padł kondycyjnie i przegrał w 3 setach. Na mączce już w Monte Carlo zagrał super mecz z Monfilsem gdzie przegrał 7:6, 7:6, w Rzymie przegrał z GGL który jest w dobrej formie ostatnio. W tym turnieju pokonał nie bez problemu Stakhovskyego 3:6, 7:5, 6:2 który jakimś herosem na clayu nie jest. Oczywiście Aleksandr ma znacznie lepszy sezon, bo trudno mieć gorsze wyniki w tym roku od Gulbisa. Ale jeśli chodzi o umiejętności to są bardzo porównywalne gdzie Gulbis na pewno ma przewagę pod względem siły oraz serwisu. Typ nieco szalony z naciskiem na &quot;nieco&quot; owszem, ale Dolgopolov może przegrać a dla Gulbisa to ostatnia szansa na uratowanie honoru bo podczas French Open chyba wiele nie zdziała.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Genewa
Godzina: 12.00
Spotkanie: Melzer Jurgen – Sousa Joao
Typ: 2
Kurs: 1,49
Bukmacher: Betsson


Kurs nie rzuca na kolana, ale moim zdaniem wart pogrania. Oczywiście, przed Rolandem dzieją się cuda, z motywacją bywa różnie - zawodnicy kalkulują, czy warto wyprować żyły, gdy w Paryżu czekają trufle i szampan, ale moim zdaniem w omawianym meczu na jakieś nadzwyczajne okoliczności bym za bardzo nie liczył.
Dzisiejsi rywale są na różnych etapach kariery. Portugalczyk trzyma poziom (ograł m.in. Janowicza), natomiast leworęczny Jurgen Melzer to tenisowy dinozaur. Świetny deblista, dobry gracz na kortach ziemnych przegrywa ostatnio prawie wszystko jak leci i nie sądzę, żeby nawiązał walkę z młodszym o 8 lat rywalem, który dobrze się porusza po korcie, świetnie serwuje i jest regularny.
Obaj w Genewie wygrali po jednym meczu. Sousa ograł swojego tenisowego sobowtóra z Brazylii, a Austriak Dzumhura. Melzer eliminacje do French Open sobie odpuścił, a Sousa ma zagwaratowane miejsce w głównej drabine w Paryżu. Pewnie myślami już tam jest, ale ograć Melzera, to zawsze przyjemna rzecz szczególnie że to już starszy pan, który oporu wielkiego stawiać nie powinien.
H2H 2:1 dla młodszego choć o dziwo ostatni mecz rok temu w Dusseldorfie wygrał Austriak.
W tym roku na clayu Sousa 3/3, a Melzer 1/3.
✅ 49
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Anglia,Premier League
Godzina: 20:45
Arsenal(-1,5) - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 1,86
Pinnacle Sports
Analiza:
Obie drużyny mają jeszcze o co grać,także sezon się dla nich jeszcze nie skończył.Arsenal walczy o bezpośrednią grę w fazie grupowej LM,bowiem ciężko mi uwierzyć,aby byli w stanie dogonić City. Sunderland wciąż nie jest pewny utrzymania,ale wszystko wskazuje na to,że Czarne Koty pozostaną w Premier League.
Arsenal ostatnio dwa słabsze mecze.Najpierw porażka na Emirates ze Swansea,a później remis na Old Traford z United. Mecz ze Swansea należy trochę traktować jako wypadek przy pracy. Zresztą sam Wenger tak mówi o tym meczu.Arsenal prowadził grę,stwarzał sytuacje,lecz brakowało skuteczności.Natomiast goście wykorzystali jedną z niewielu sytuacji.Natomiast słabiej wg mnie wyglądało spotkanie z United w wykonaniu Kanonierów.Jak pisałem Arsenal wygrywając zagwarantuje sobie 3 miejsce.Co prawda jest jeszcze w ostatniej kolejce mecz z WBA,ale liczę na zwycięstwo z Sunderlandem. Na pewno Arsenal jest trochę podrażniony po ostatnich spotkaniach,zwłaszcza ze Swansea. Wcześniej grali naprawdę dobrą piłkę i liczę,że to powróci. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to zabraknie Artety.Ponadto Welbeck,Oxlade i Debuchy leczą urazy. Być może na boisko wróci Koscielny.
Wyniki Sunderlandu w ostatnich tygodniach bardzo dobre. Cenne zwycięstwa nad Evertonem i Southampton. Również remisy z Leicester i Stoke.Te wyniki sprawiły,że Czarne Koty praktycznie zapewniły sobie bezpieczną pozycję. W tej chwili mają 3 punkty przewagi nad Hull,które gra u siebie z United. Na pewno Sunderland zastosuje podobną taktykę do Swansea,czyli zagra dosyć głęboko. W drużynie gości zabraknie Jordi Gomeza,Wesa Browna i Liama Brodcutta.
Kursy na Arsenal trochę wzrosły,ale nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Kanonierów. Pomijając ostatnie wyniki,Sunderland to wciąż przeciętny zespół. Szczerze wątpię,aby był w stanie przeciwstawić się Kanonierom. Gospodarzy bronią też liczby.W tym roku na Emirates wygrali 8 z 11 spotkań w tym 7 razy pokrywając handicap. Dlatego myślę,że jutro będzie podobnie i Arsenal pewnie wygra.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Legia-Jaga
Typ: Legia 1 golem
Kurs 3.60
Buk Sportingbet
Godz: 20:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w grupie mistrzowskiej polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to warszawska Legia podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Jagielloni Białystok, faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu zdecydowanie jest ekipa gospodarzy , która w swoich poprzednich spotkaniach za bardzo nas nie zachwyciła, remis w poprzedniej kolejce ze ślaskiem na pewno pokazał że z Legią punkty da się zdobywać, ale w tym momencie przed ekipą gosci grających w miarę ofensywnie stoi nie łatwe zadanie, Legia jeżeli myśli w obecnym sezonie o tytule mistrza kraju po prostu musi w tym spotkaniu zdobyć komplet punktów , ponieważ Jagiellonia jest na 3 pozycji,ale ma podobną ilość punktów, tym bardziej że wygrała swoje poprzednie spotkanie na stadionie Poznańskiego Lecha, który również jest kandydatem do tytułu mistrza kraju, w spotkaniu tym nie wierze żeby Jagiellonia potrafiła zagrać kolejne tak dobre spotkanie jak na stadionie Lecha, gdzie grała mądrze taktycznie i pomimo tego że przegrywała szybko wyrównała i zdobyła 3 punkty. Jest to również dobre spotkanie do przełamania tej niechlubnej serii gdzie Legia już 3 razy po kolei na swoim stadionie została pokonana właśnie przez Jagielonię, myślę że gospodarze są w tym spotkaniu w stanie zdobyć komplet punktów a po 90 minutach gry oni będą zespołem o tą jedną bramkę lepszym.
✅ 260
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Mistrzów AFC
Godzina 12:30
FC Seul : Gamba Osaka
Gamba Osaka strzeli over 1.5 gola
2.85 / Unibet
Dziś znowu coś z Ligi Mistrzów AFC i tak jak wczoraj pojedynek Korea-Japonia , tym razem zaglądam na Seul World Cup Stadion gdzie miejscowi podejmować będą mistrza Japonii z ubiegłego sezonu Gambę Osaka i liczę że tu także emocji nie powinno zabraknąć , na początek może trzeba zaznaczyć że Koreańskie zespoły w tej fazie finałowej nie zbyt dobrze się pokazali no bo wczoraj Suwon przegrał u siebie z Kashiwą a Jeonbuk także u siebie zaledwie zremisował z Chińskim Beijing Guoan 1:1 tak więc cała nadzieja Koreańczyków dziś w drużynie FC Seul ale czy ograją dziś mistrza Japonii to mam co do tego wątpliwości , zaglądam najpierw do rodzimej ligi FC Seul a tu nie zbyt im się wiedzie bo po 11 kolejkach FC Seul zajmuje dalekie 7 miejsce z bilansem 4-3-4 i br. 12:14 no pewnej części ciała nie rozrywa , wiem powie ktoś że to liga a mecze w AFC to inna bajka no i zgodzę się z taką opinią , teraz jak było w fazie grupowej AFC a tu Seul zajął drugie miejsce a awans uzyskał w ostatniej kolejce gdzie pokonał w meczu wyjazdowym Kashimę Antlers 3:2 i dzięki trzem pkt awansowali dalej natomiast Gamba awansowała z pierwszego miejsca nooo dzięki lepszemu stosunkowi bramek bo miała go 10:7 jednak tu przy Gambie zatrzymam się na jedno zdanie a mianowicie po nie ciekawym początku rozgrywek LM AFC gdzie zaczęli od dwóch porażek to jednak od trzeciej kolejki wszystko zaczęło wracać na właściwy dla Gamby tor i najpierw remis u siebie z Buriram a potem 3 kolejne zwycięstwa w tym dwa wyjazdowe a jedno z nich z Chińskim Guangzhou R&amp;F i wygrana aż 5:0 może robić wrażenie tak więc dziś jak to już pisałem liczę na dobre widowisko a sięgając znowu do ulubionego H2H to obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie i choć było to dawno bo w sezonie LM AFC w 2009 roku ale popatrzmy na wyniki i tak Seul przegrywa u siebie 2:4 ale wygrywa na Gambie 2:1 i sumując : jak Kashiwa wczoraj ogrywa Suwon i strzela im 3 bramki to uważam że Gamba która w/g mnie prezentuje się lepiej od Kashiwy ( mam tu na myśli rozgrywki ligowe ) powinna sobie dziś poradzić na Seul World Cup Stadion a osobiście liczę na dwie bramki z ich strony bo akurat jeżeli chodzi o zdobywanie goli to Gamba potrafi to robić !!
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów AFC
Spotkanie: FC Seul - Gamba Osaka
Typ: Gamba Osaka DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Godzina 12:30
Analiza:
Początek sezonu dla japońskiej drużyny nie był udany, ale generalnie można powiedzieć, że liga tam rozruszała się dopiero po kilku kolejkach. Teraz wszystko wróciło do normy i Gamba prezentuje niezłą formę, choć na pewno drużyna ma potencjał na jeszcze lepsze wyniki. W poprzednim sezonie (obecnym również) uważnie śledziłem poczynania japońskiej J-League i Gamba robiła na mnie wielkie wrażenie. Siłą tego zespołu (podobnie jak i innych czołowych japońskich drużyn) jest jej potencjał ofensywny. I tutaj przede wszystkim jedno nazwisko - Takashi Usami - gość, który tłucze bramki w niemalże każdym meczu, niekwestionowana gwiazda Gambuśki. Piłkarz to nie anonimowy, swego czasu był na wypożyczeniu w samym Bayernie, potem z tego co pamiętam również sprawdzano go w Hoffenheim. Wrócił i z pomocą Brazylijczyka Patrica tworzą niezwykle groźny duet strzelecki. Ostatnie wyniki obu drużyn opisał Stanley, więc nie będę tego powtarzał, wspomnę tylko, że Gamba nie traci wielu bramek, a w Lidze Mistrzów AFC po trudnych początkach (związanych z rozkręcaniem się rodzimej ligi i posezonowym relaksie) wróciła na właściwe tory. Liczę na Usamiego i przynajmniej jego jedną bramkę, ale nawet takim kozakom przyplątać się może słabszy dzień (w co jednak zbytnio nie wierzę), więc asekuruje się zakładem na Gambę ze zwrotem w razie remisu. A zgolę brodę, jeśli Gamba przegra.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz dwóch drużyn, które aspirują do tego by w przyszłym sezonie zagrać w europejskich pucharach. Zarówno Górnik jak i Lechia mają na swoim koncie po 25 oczek i stratę 4 do trzeciej w tabeli Jagiellonii ale już tylko punkt do czwartej Wisły (duże jest bowiem prawdopodobieństwo, że 4.miejsce da prawo gry w el. Ligi Europy). Oczywiście więcej atutów ma zespół z Gdańska, który przecież jest budowany na trzecią siłę w polskiej piłkę. Nie po to do drużyny sprowadza się coraz to lepszych graczy (Mila, Wawrzyniak, Wojtkowiak) by Lechia nie grała w europejskich pucharach. Wydaje się, że w tym sezonie będzie o to łatwiej bowiem jak już wspomniałem nawet 4.miejsce da do tego prawo, a przypomnę, że w poprzednim sezonie Lechia właśnie 4.miejsce zajęła na koniec sezonu (teraz wszyscy liczą, że uda się ten wynik poprawić).
Dziś jednak czeka ich mecz z nieobliczalnym Górnikiem, który też ma chrapkę na LE i dziś na pewno zagrają o komplet punktów (zresztą podobnie jak Lechia). Myślę, że dziś można spodziewać się spotkania otwartego z jednej jak i drugiej strony, no i przede wszystkim możemy liczyć na bramki. Ja proponuje w tym spotkaniu zagrać over 3.5 goli.
Górnik jest drużyną w który potrafi rozgrywać szalone spotkania w których pada naprawdę sporo bramek. . Jeśli chodzi o Lechię to w ostatnim czasie też widać większy nacisk na ofensywę co przekłada się na wyniki: wygrana z Pogonią 3:1 i remis z Wisłą 2:2. Myślę, że możemy spodziewać się dobrego i otwartego spotkania bowiem i jedni i drudzy potrafią grać w piłkę i według mnie żadna z tych ekip nie zadowoli się remisem. Myślę, że zagranie wysokiego over 3.5 goli jest tutaj dobrym rozwiązaniem.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa-Jagielonia Białystok
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z naszej Ekstraklasy pomiędzy Legią a Jagielonią. Faworytem i to jakim według bukmacherów jest Legia jeszcze na początku tygodnia kurs był 1.30 no teraz jest 1.44 ale to i tak nie opłacalny. Legia ostatnio nie gra dobrze a przeciwnie Jagielonia w ostatnim wygrała na trudnym terenie w Poznaniu a ten nie liczni zdobywali chociaż punkt. W tym meczu można liczyć na bramki, Legia u siebie zawsze jest groźna i zapewnie strzeli kilka bramek, a Jagielonia potrafi strzelać bramki i ma ochotę na mistrzostwo i łatwo skóry nie sprzeda. Strata Jagieloni do lidera z Poznania wynosi zaledwie 1 punkt, Legia ma również 1 punkt straty. Legia nie tak dawno była praktycznie pewniakiem do zdobycia mistrza kraju, a tu lipa. Na koniec sezonu może się okazać że ani Legia ani Lech nie zdobędą mistrza Krajua czarnym koniem może się okazać właśnie Jaga. Legia zajmuje 2 miejsce i ma te 29 punktów, Jagielonia 3 miejsce 29 punktów. Najbardziej do tego typu na bramki przekonało mnie ich h2h bo wyniki 1-3, 3-0, 0-3, 3-2, 3-0 robią wrażenie.
Ja w tym meczu widzę te 3 bramki i to nie powinno być trudne dla tych dwóch ekip. Wczoraj w grupie spadkowej widzieliśmy naprawdę wymianę ciosów a w szczególności w meczu Piasta z Bełchatowem no i dzisiaj liczę na podobny mecz w wykonaniu Legi i Jagi.
⛔ 100
 
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d`Italia 2015
Godzina: 13:00 CET
Spotkanie: Etap 11: Forli - Imola
Typ: Przewaga zwycięzcy ( 2 sekundy lub więcej)
Kurs: 3.55 Bukmacher: bwin
Analiza: Chyba lekka przesada z tym kursem.. naprawdę scenariusz jakiegoś samotnego ataku na końcówce tego etap jest tak mało prawdopodobny? Nawet wczoraj mało brakowało, żeby różnica zwycięzcy była większa niż sekunda (a kurs był ok. @9.00), a to przecież miał być etap stricte sprinterski rozstrzygany na ostatniej kresce. Tylko, że ekipy sprinterskie poszkapiły sprawę, albo były wykruszone i słabe, w każdym razie peleton nie miał mocy i ucieczka sobie spokojnie dojechała. Skoro wczoraj na płaskim jak stół uciekinierzy dojechali, to dzisiaj szanse na to są jeszcze większe. Tinkoff, Astana czy Sky pewnie skupią się na pilnowaniu swoich liderów, bo jak pokazał wczorajszy etap, nigdy nic nie wiadomo. A reszta ekip nie będzie miała mocy by kontrolować ten niełatwy etap. Praktycznie nie ma płaskich fragmentów włącznie z kończącymi go 3 kółkami po Imoli (3x15.4km), które jak widać na obrazku dalekie są od spacerku. Blisko 4km podjazdu miejscami o nachyleniu 7-8%, potem łatwy zjazd, nie najgorsze warunki do ataku czy to z większej czy mniejszej grupy. Chętnych do tego na pewno nie będzie brakowało i po takim kursie jestem skłonny zaryzykować taki scenariusz.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO!
✅ 255
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - WŁOCHY: Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: Juventus -1.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gdyby to był neutralny stadion lub Lazio, to chyba bym się na to nie skusił, jednak na Juventus Stadium myślę, że HA jak najbardziej do pokrycia przez gospodarzy spotkania. Ostatni mecz tego sezonu w Pucharze Włoch, na przeciwko siebie staną dwie drużyny, jednak zawodnicy Starej Damy są w tym sezonie dużo lepiej dysponowani od podopiecznych Stefano Pioli. Juventus ma szanse na potrójną koronę w tym roku i na pewno takiej szansy nie przepuszczą (chociaż w finale LM im nie życzę sukcesu..). Na pewno drużyna z Turynu odczuje brak Moraty, który jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej - niestety będzie pauzował za kartki. Lazio w meczach wyjazdowych w tym sezonie radzi sobie dobrze, jednak ostatni mecz przeciwko Juve był niedawno i to własnie na Juventus Stadium, gdzie zeszli pokonani z boiska wynikiem 2:0. O Juve na własnym obiekcie chyba nie ma sensu pisać, każdy wie jacy są tam mocni i skuteczni. Drużyna z Rzymu musi jeszcze walczyć do końca w lidze, ponieważ ma tylko 3 punkty przewagi nad Napoli, a 4 miejsce nie daje im szansy grania w LM na przyszły sezon, dlatego na pewno będą chcieli za wszelką cenę utrzymać 3 lokatę na koniec sezonu - co prawda mają przewagę H2H nad Napoli w obecnym sezonie, ale dwukrotne stracenie punktów może okazać się bolesnym ciosem. Jak dla mnie Juventus dzisiaj wygra Puchar i zostanie on w Turynie. Dwubramkowe zwycięstwo jest na pewno w ich zasięgu patrząc na obecną formę i to, że zawodnicy są wypoczęci przez rotację składem.
⛔ 100
 
karol22 2

karol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
Typ: over 3,5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
31. kolejka piłkarskiej Pierwszej Ligi. O 17:00 zmierzą się ze sobą sąsiedzi z ligowej tabeli – 17. Widzew Łódź podejmie „u siebie” 16. Pogoń Siedlce. Sytuacja w tabeli obu drużyn jest bardzo nieciekawa, jednak i jedni i drudzy mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie się w I Lidze. Dzisiaj remis tak naprawdę nic nikomu nie daje. Dla jednych i drugich będzie się liczyło tylko zwycięstwo, bez żadnych kalkulacji. Pogoń rozstrzelała się już w ostatniej kolejce, remisując u siebie z mocną Arką 4:4. Wydaje mi się, że jeśli piłkarze z Siedlec potrafili strzelić 4 gole solidnej Arce to uwierzą w siebie i dziś znów pójdą za ciosem, zwłaszcza, że mają w świadomości, że to może być ich jeden z czterech ostatnich meczów na drugim szczeblu rozgrywkowym.
Teraz kilka słów o Widzewie – marka w Polsce znana i uznana, przez długie lata Łódź miała dwóch reprezentantów miasta w Ekstraklasie, a dziś ŁKS kopie po niższych ligach, a Widzewowi grozi spadek do II ligi. Myślę, że dzisiaj trener Stawowy zastosuje taktykę ultra ofensywną, co z jednej strony przyniesie zdobycz w postaci bramek zdobytych, ale i stworzy przeciwnikom pole do skontrowania i pokonania bramkarza RTS-u.
Over 3,5 bramek w tym meczu wydaje mi się bardzo realny.
⛔ 100
 
graczareksz 33

graczareksz

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - WŁOCHY: Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: Juventus -1.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gdyby to był neutralny stadion lub Lazio, to chyba bym się na to nie skusił, jednak na Juventus Stadium ...
Hola Hola, Juventus jest gospodarzem, ale nie gra w domu tylko na Stadio Olimpico w Rzymie (to stadion Lazio).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom