>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.02.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 20. Lutego


Typy Dnia - logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Union B
Typ: Freiburg / +1.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Spotkanie sąsiadów z tabeli ( 8/9 - 30/31 pkt). Generalnie w ostatnich tygodniach lepsze wrażenie robi Freiburg . Bilans tegorocznych meczy to 4-2-2. Dobrze idzie im zwłaszcza w domu 3-1-0. Gospodarze pokonali kolejno Koln, Stuttgart, Dortmund. Dzisiaj okazja do powiększenia dorobku.

Union w 2021 r. to 2-3-3 z tym że obydwie wygrane miały miejsce na początku w pierwszej połowie stycznia.
Na wyjazdach ekipa z Berlina nie czuje się pewnie 1-0-3. Widać więc gołym okiem że w lepszej formie aktualnie gospodarze. W bezpośrednich starciach H2H różnie bywało ale we Freiburgu często wygrywali miejscowi i padało w tych meczach 2-3 gole. Myślę że podobnie będzie też dzisiaj. Stawiam na wygraną Freiburga z opcją z bramkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Podbeskidzie - Jagiellonia
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo fajny i przyzwoity kurs na gospodarzy. Podbeskidze rundę wiosenną zaczęli od mocnego uderzenia. Pokonali u siebie Legią 1:0 oraz Górnik 2:1. W ostatniej kolejce zabrakło naprawdę szczęścia aby wygrać z Cracovią, ale mimo wszystko grając w dziesięciu udało się zdobyć jeden bardzo ważny punkt. Podbeskidzie niema nic do stracenia i tak naprawdę w każdym spotkaniu musi iść po trzy punkty aby uniknąć spadku. Jagiellonia to wielka nie wiadoma. Potrafią wygrać w Gdańsku pewnie 0:2, aby kilka dni później pojechać do Krakowa i przegrać 2:0. Niestety brak stabilizacji formy robi swoje i Jagiellonia pomimo fajnego składu kolejny sezon zapewne skończy w środku tabeli. Teraz czeka ich bardzo daleki wyjazd. Nie chcę tu pisać o zmęczeniu itd, ale tak daleka podróż zapewne jakoś wpływa na zawodników. Liczę na kolejne zwycięstwo domowe górali, którzy potwierdzają, że nie wolno ich przekreślać.
Z drugiej strony proponuje jeszcze gole. Bezpośrednie spotkania w te gole obfitowały. Górale z najgorszą defensywą w lidze. Oba kluby mają ciekawą ofensywę. Po jednej stronie Biliński, który daje o sobie znać, natomiast po drugiej Imaz, Puljic.
Beniaminek bez Gergo Kocsisa (pauza za żółte kartki), Kornela Osyry i Martina Polacka. Z klubu odszedł Tomasz Nowak (wypożyczenie). Przyjezdni dalej bez Andreja Kadleca i najpewniej Tomasa Prikryla. Nie wiadomo co z Fedorem Cernychem oraz Tarasem Romanczukiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +30
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy-Wielka Brytania handicap [5,5-0]
Typ: Niemcy +5,5 pkt
Kurs:1,69
Bukmacher :Forbet
Analiza:Niemcy w tych eliminacjach do mistrzostw Europy na razie grają słabo i teraz zajmują ostatnie 4 miejsce w tabeli grupy G.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali tylko 1 spotkanie i 3 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatnim swoim meczu przegrali wysoko 86-74 wyjazdowy pojedynek z Francją.Ich rywale drużyna Wielkiej Brytani spisyuje sie lepiej i obecnie plasuje się na 2 miejscu w tej grupie z 6 punktami zdobytymi.Na ten ixch wynik składają się 2 odniesione zwycięstwa i 2 mecze również przegrali.Ostatnio pokonali oni Czarnogórę 74-59.Jeżeli Niemcy myślą o awansie z grupy to ten pojedynek muszą wygrać.Jednak nie będzie to proste zadanie,ale w handicapie +5,5 pkt powinni odnieść pewne zwycięstwo

69
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +119
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 1 liga
Godzina 14:00
Spotkanie : Příbram - Slovácko
Typ : Slovácko wygra / powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs : 2.65
Bukmacher : ETOTO

Można być chyba pod wrażeniem patrząc na grę i pozycję gości , aktualnie są na 4 miejscu i zapewne będą do końca walczyć o tą pozycję która daje kwalifikacje do LE , nie będzie to łatwe bowiem za plecami jest Liberec który ma zaledwie 2 pkt straty , co do Pribram to oni też mają swój ważny cel - utrzymanie w 1 lidze , jak na razie z 12 punktami zajmują przedostatnią pozycję ale aby wyjść z tej strefy to mają stratę 2 punktów do Brno , liczę jednak że to goście powinni zgranąć pełną pulę bo dla Pribram Slovacko nie jest wygodnym rywalem a ostatni raz pokonali rywala w 2015 roku a tak same porażki a na dodatek dosyć okazałe porażki , w pierwszym meczu na Slovacko było 5:1 , poprzedni sezon Slovacko wygrywa tutaj 1:4 stad stawiam na Slovacko i przynajmniej 3 bramki w meczu .

165
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +437
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt vs Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 4.05
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Warto już teraz pobrać wysoką wartość, bo kursy będą jeszcze zapewne spadać. Przede wszystkim rzadko kiedy gram coś w stronę swoich ulubieńców. Wiadomo, jak to jest, gdy stawiasz na swój klub, któremu kibicujesz od dziecka i po co dwa razy cierpieć przy ewentualnej porażce. Ja jednak widzę tutaj spore value i pomimo tego, że kursy są już zbite to 4+ jest jeszcze atrakcyjne. Po pierwsze terminarz. Jak dobrze wiemy, Bawarczycy mają go bardzo napięty. Dopiero co wrócili z Kataru i już musieli zmierzyć się z Arminią, gdzie fizycznie wyglądali po prostu źle. Hansi Flick i jego Gegenpressing kompletnie nie działał szczególnie w pierwszej odsłonie. Zapewne duży wpływ miały warunki atmosferyczne, ale sam fakt stracenia trzech goli z beniaminkiem nie wróży niczego dobrego. W ogóle gdy oglądasz w tej kampanii Bayern, to prócz wyników mało co Cię przekonuje. Od dłuższego czasu gościom dopisuje szczęście i to jest w piłce oczywiście potrzebne, ale rywale nie potrafili wykorzystywać słabszej postawy Bawarczyków. Kilka przykładów z ostatnich spotkań: poprzeczka Nilsa Petersena z Freiburgiem w doliczonym czasie gry, zmarnowany rzut karny w końcówce przez Augsburg, nietrafiona 100% sytuacja przez Matheusa Cunhę w rywalizacji z Herthą BSC. Takie detale zdecydowały o wygranych mistrzów Niemiec. Tego przysłowiowego farta zabrakło już z Arminią Bielefeld i mam nadzieję, że jutro będzie podobnie.

Sytuacja kadrowa nie jest najlepsza u ekipy z Monachium. Nie chcę tutaj wszystkich wymieniać, ale nawet sam fakt powrotu Leona Goretzki, czy Javi Martineza po przebytej kwarantannnie może nie być zbawienny, bo brak gry przez 2 tyg. zapewne odbije się na formie i czuciu piłki. Poza tym pamiętajmy, że za chwilę Bawarczyków czeka starcie z Lazio w Lidze Mistrzów i czasu na odpoczynek nie ma wcale. Eintracht gra odważną piłkę, przede wszystkim do przodu i lubi zdominować przeciwnika. Jeżeli chodzi o kontry to również mają od tego wykonawców. Jedyne zmartwienie to kontuzja najlepszego strzelca Andre Silvy, ale jest przecież Luka Jović, który może po raz pierwszy zagrać od pierwszych minut. Sporo argumentów jest po stronie SGE i uważam, że przy tych okolicznościach kurs 4+ jest warty zastanowienia.

305
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +660
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 9:30
Spotkanie: Jennifer Brady - Naomi Osaka
Typ: Jennifer Brady
Kurs: 4,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie ma co zaprzeczać, że faworytką tego meczu jest Naomi Osaka, ale żeby dawać aż 4,90 na jej rywalkę? Pamiętajmy, że to jest kobiecy tenis, do tego wielki finał, a finały, zwłaszcza u pań, rządzą się swoimi prawami. Naomi Osaka gra świetnie na tym turnieju, jedynie z Garbine Muguruzą miała problemy. W półfinale gładko pokonała Serenę Williams, ale kto wie co by było gdyby Serena doprowadziła do prowadzenia 3:0 z podwójnym przełamaniem w pierwszym secie, bo była na to szansa. Po przegraniu tego gema gra Williams się posypała. Jennifer Brady cztery pierwsze mecze wygrała 2:0, a w dwóch ostatnich zwyciężyła 2:1. Panie ostatnio grały ze sobą w US Open 2020. Wtedy mecz był zacięty i Osaka wygrała 2:1, teraz też spodziewam się zaciętego meczu i niespodzianki w postaci wygranej Brady.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Valencia – Celta Vigo
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 3.30
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Celta po tej serii porażek ostatnio zdobyła kilku punktów a w ostatnim starciu przeciwko Elche 3:1 było widać że ten remis w Madrycie z Atletico 2:2 mocno ich na nowo podbudowała i wróciła Celta która gra odważnie i ma wiele do zaoferowania w ofensywie bo tam potencjał kadrowy jest najlepszy. Świetnie dysponowany jest Mina którego wspierają Aspas oraz Nolito i ta trójka naprawdę w przodzie robi wiele pożytecznych rzeczy i ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji. Widać po ostatnich meczach po prostu że znowu wróciła radość w ofensywie i myślę że będzie to kontynuowane tym bardziej że jadą do Valencii która ma swoje problemy w grze defensywnej a dodatkowo ostatnie niepowodzenia sprawiły że ekipa ma zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową i potrzebuje dziś kompletu punktów tym samym myślę że oni tutaj zaatakują bardzo wysoko i będą otwarci na tyłach. To co charakteryzuje Valencie to brak stabilności bo potrafią zagrać solidny mecz by w następnej kolejce zagrać tragicznie a tak zagrali w starciu z Realem Madryt i takie coś nie może się powtórzyć dzisiaj – dziś będzie dynamika, chęci bo inaczej być nie może.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina : Piłka nożna kobiet - Australia 1 liga
Godzina 06:05
Spotkanie : Newcastle vs Melbourne V.
Typ : 2
Kurs : 1.96
Bukmacher :
fortuna

Pod analizę poddaje mecz, który odbędzie się nad ranem naszego czasu pomiędzy drużynami kobiecymi Newcastle i Melbourne Victory. W meczu przewiduje wygraną drużyny gości. Po pierwsze bardzo słaby początek zmusza przyjezdne do szukania punktów z aby zakwalifikować się do Play off. Na chwilę obecną są na granicy strefy, a drużyna ta ma duże tradycje w Australijskiej piłce kobiecej. W ostatnich latach okupuje rok po roku pudło. Na przeciwko przeciętna drużyna z Newcastle, z roku na rok celem tej drużyny jest dogranie sezonu. W meczu który rozegrał się dwa tyg temu Victory wygrały 4 2, same siebie wsadzając na minę z szybkiego prowadzenia 2 0. Do tego oglądając wywiad z trenerem podkreśla on rangę tego meczu w złapaniu serii i chociaż spodziewa się trudnej przeprawy to wspomina o tym, że jego drużyna kryzys ma już za sobą. Kurs w okolicach 2.0 to wg mnie spore value.

96
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Urugway, Primera Division Clasura
Godzina: 23:15
Spotkanie: Defensor Sporting - Liverpool Montevideo
Typ: Defensor Sporting
Kurs: 2.99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Prosta sprawa a ciekawa.

Goscie za 4 dni rozgrywaja pierwszy mecz 1 rundy kwalifikacji do Copa Libertadores (trzeba przejsc trzy rundy). Oni nie maja wielkich tradycji, ale ywale - Universad Catolica Quito - to tez nie ta slynna imienniczka z Chile wiec rywla do przejscia. W Ekwadorze liczy sie tylko LDU Quito w Copa a i to na ogol u siebie na wysokosciach. Rywal Liverpoolu tez gra na stadionie 2850 m npm wiec trzeba bedzie nakopac mu w pierwszym meczu ze 3-0.

Bardzo ciekawa sytuacja miala miejsce w Urugwaju przy kwalifikacjach do Copa. Kraj dostaje 3 miejsca w fazie grupowej i jedno w kwalifkacjach. Jako ze kwalifikacje startuja juz teraz, a liga nie wylonila zespolow kwalifikujacych sie do Libertadores, w tym, a moze przede wszystkim do kwalifikacji, a te startuja juz 24 lutego, wiec nie ma na co czekac.

W maju zatrzymala sie akcja i inne kraje rozegaly kwalifikacje do Copa w swoich ligach, ewentualnie wlasnei pokonczyly ligi, Urugwaj po prostu zatrzymal czas i wznowil rozgrywki w styczniu. Tak ze na druzyny zakwalifikowane do Copa CONMEBOL moze sobie jeszcze poczekac i poczeka.

Co zrobil Urugwaj? Zatrzymal rozgrywki w pewnym momencie i zaproponowano pierwszem uzespolowi Copa Libertadores, ale tu jest haczyk: musieli przejsc kwalifikacje.

Pierwszy oferte udzialu dostal Nacional Montevideo a wiec urugwajski gigant. Odmowili, bo zalozyli ze zmieszcza sie w trojce na koniec sezonu 2020 i nie beda musieli grac kwalifikacji tylko od razu wyladuja w fazie grupowej.

Tak samo zrobily: Montevideo City Torque, Rentistas i Penarol. Wszystkie cztery druzyny zagraly vabanque ze zmieszcza sie w trojce i wyladuja w fazie grupowej Libertadores. Jedna z tych druzyn (przynajmniej obedzie sie smakiem).

Liverpool byl piaty w kolejce, oferte przyjal. Uznali ze maja male szanse na znalezienie sie w trojce, wiec lepszy wrobel w garsci. Zagraja w kwalfikacjach.

A wiec mozna domniemywac, ze zalezy im na zajsciu daleko w Copa.

A wiec mozna domniemywac ze wystawia jutro rezerwy.

A jak nie, krzyz im na droge niech w pucharach dostana 0-3 we srode u siebie.

No ale....Jesli zdeccydowali sie skorzystac z zaproszenia do kwalifikacji, to chyba z gory zalozyli ze pies tracal lige?

Defensor Sporting - Liverpool 2-0

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Rugby Union: France » Top 14
Godzinna: 17:45
Spotkanie: SU Agen - Montpellier
Typ: Agen + 19.5 HC (Jeżeli jest opcja można na wlasne ryzyko zmniejszyc HC do +14.5 -lepszy kurs)
Kurs: 1.80
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Zauważyłem ze koło tego meczu kręcą się ludzie, znaczy przy Agen, wiec i ja również zainteresowałem się, dlaczego tam sie kręcą przy tak słabej drużynie? a kursy spadają :). Kursy zostały wystawione w poniedziałek po południu i wieczorem spadły już na ML. Handicap, jaki został wystawiony na otwarcie wynosił 21.5 , teraz wynosi 19,5 wiec spadł o dwa punkty, ale dużo nie straciliśmy, sądze że jest dalej wartość po stronie gospodarzy aby ich poprzeć wlaśnie z tym dużym Handi, do dzieła.

Dobra będzie trochę matematyki z matematyki kiedyś mogłem mieć czwórkę i dwa razy się otarłem o nią, ale pan z Matematyki powiedział że nie dostane czwórki, bo brzydko prowadze zeszyt:) wiec już potem miałem wyrąbane i nawet nie wiem czy nie spadłem na dwóje, ale chyba wyszedłem na trójkę i to w zawodowce ! haha to jaki tam poziom musiał być, ale uwaga że jestem zawzięty i ambitny co widać zresztą po temacie, przeszłem przez TECHNIKUM i zameldowałem się na STUDIACH ! można? można, ale jeżeli pomyliłem się w tym liczeniu do dajcie znać w komentarzu od reputacji :) lecimy...

Więc tak, o co w tym meczu chodzi ostatnia drużyna ligi która nie wygrała meczu usiebie (przeczytaj dalej co mam do napisania) ja wiem ze nikt nie chce postawic na ostatnią druzynę w tabeli okej ale daj mi skonczyć. Agen, bo tak się nazywają opublikowali bilans 0-0-8 84-246 (-162) , zwracam uwagę na grę u siebie, bo w tej lidze jak zauważyłem własny stadion/boisko robi przewagę grając u siebie patrząc ogólnie na wyniki drużyn w tej lidze:

Teraz troche matematyki:

Agen przegrał 8 meczy u siebie, średnio 20,5 punktami na mecz(Możliwe że stąd został ustalony taki handicap)

Rozbimjmy to na mniejsze fragmenty:

Porażki u siebie z TOP 6 czyli drużynami które będą grać w Play-offs.

- Stade Toulousain 60 punktami - 1 miejsce w lidze.
- La Rochelle 30 punktami - 2 miejsce w lidze.
- RC Toulonnais 30 punktami 6 miejsce w lidze.

Podsumowujac przegrali 120 punktami z najmocniejszymi drużynami , czyli z tego okropnego bilansu punktowego -162 odjąć -120 punktów, zostaje -42 punkty czyli nie jest zle jest światełko w tunelu :)

Więc dalej liczymy , czyli 5 meczy jakich rozegrali z drużynami z dołu tabeli czyli z tymi co niby nie awansuja do Play-offs, przegrywając opublikowali bilans na minusie;

-42, dzieląc na pieć meczy wychodzi ze średnio przegrywali z tymi nooo słabszymi, -8,5 punktami , wow to już naprawdę robi się świetnie , prawie wyjechalismy z tunelu :)

Jest Dobrze HC +19,5 do porażek -8,5 robi wartosc.

Dobra teraz wezmy sie za drużyne która przyjezdza do Agen a jest to Montpellier a Montpellier zajmuje 12 miejsce w lidze na 14 gdzie ta 14 jest Agen Dobra tej drużyny nie będę robijał ale oni opublikowali bilans:

1-0-7 147-227 wygrali jeden mecz i reszte przegrali wychodząc na minus -80 pkt! , wiec średnio załóżmy ze na te siedem meczy przegrywali średnio -11 punktami.

Więc mamy tutaj mecz -8,5 kotra -11 ponieważ Montpellier to drużyna z dołu ligi 7-14 i dosłownie z miejsca 12-stego a raz ze nic nie gra na wyjezdzie to jest tą słaba druzyną(tak można założyć) z która Agen nie przegrywa średnio wiecej niz -8.5 pkt, a dodam do tego ze Agen nie przegral wiecej jak 17 punktami z drużynami z miejsc 7-14 a rowniez byli bliscy wygranej ale przegrali najmniejszą ilością trzech punktow czyli kopem na bramke.

Ale żeby było weselej to doleje trochę intrygi do tego meczu, Montpellier przyjeżdża w osłabieniu do gospodarzy i jak udało mi sie ustalić to:

5.Paul Willemse (Montpellier)
- Powolany na Mecze Six Nations
3. Mohamed Haouas (Montpellier) - Powolany na Mecze Six Nations
13. Arthur Vincent (Montpellier) - Powolany na Mecze Six Nations
22 Anthony Bouthier (Montpellier) - Powolany na Mecze Six Nations na zmiane jako pozycja Full-back

A jak wiemy do reprezentacji sa zawsze powoływani najlepsi zawodnicy wiec czwórki najlepszych już nie ma , fakt ze oni maja przerwe ale Hola-Hola nie zostaną zwolnieni na mecz ligowy.

Nastepnie:
Henry Immelman
- obrońca - jakaś kontuzja kolana w ostatnim meczu w sobote z Castres, ma być nie do gry przez 6 tygodni.
Vincent Giudicelli - ma coś z dyskiem, prawdopodobnie skończy sie operacją.

Ten Mickaël Capelli -złamal Nos-a ale niby ma być gotowy , wiec GTD.

Czyli z 15 z podstawowego składu, minimum 6 najlepszych nie zagra !

Aaaa teraz wiem dlaczego kursy spadają na Agent ML - tak was rozpracowałem, AGEN AGEN AGEN AGEN , nie znamy was ale do boju do bojuuu :) przegrajcie minimalnieee e co tam wezcie wygrajcie :)

Wiecej Informacji do datkowych jak typuja we fracji ten mecz :) U mnie w temacie : We Are Players 🏈⚾🏀

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +15
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia Championship
Godzina:16:00
Spotkanie: Huddersfield - Swansea
Typ:2
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Goście grają wyrachowaną piłkę ,może w ofensywie nie jest pięknie, ale mocna defensywa pozwala na zbieranie cennych punktów. Dziś trudny mecz , pomimo że gospodarze na drugim biegunie co do formy. Gospodarze na 5 spotkań dwa remisy i 3 porażki, w tym z ostatnią drużyną Wycombe na własnym boisku. Dorobek strzelecki tych drużyn nie wielka różnica ale w ilości straconych bramek to prawie dwukrotna różnica - można napisać przepaść .Mamy 44 bramki gospodarzy straconych wobec 15 gości i tu upatruję szanse na powodzenie gości i mojego typu.
Liczę na wynik w okolicach 0-1, 0-2 , Łabędzie coraz bliżej strefy bezpośredniego awansu ,a jeszcze dwa zaległe mecze. Trzeba grać o pełną pulę, przeciwnik ma pechowy i trudny czas, czy pozbierają się na dziś ? Boisko zweryfikuje, mi taki kurs odpowiada więc zaryzykuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Southampton - Chelsea
Typ: Chelsea (-1,5 handicap)
Kurs: 3.00
Bukmacher: BETCLIC
Analiza:
Gospodarze przegrali 6 kolejnych spotkań w Premier League a dodatkowo tracili w nich średnio 3 gole. Southampton w 2021 roku rozegrał 7 ligowych pojedynków i stracił w nich 20 bramek. Z kolei Chelsea pod sterami Tuchela zwyciężyła w 5 meczach z rzędu na wszystkich frontach. Warty odnotowania jest też fakt, że Chelsea a w 6 meczach pod wodzą Tuchela straciła tylko 1 gola i był to samobój. Ponadto The Blues wygrali 5 spotkań z rzędu na St. Mary's Stadium a w trzech ostatnich zdobyli tu aż 10 goli. W ekipie Southampton kontuzjowani są: Kyle Walker Peters, Theo Walcott, William Smallbone, Michael Obafemi oraz Ibrahim Diallo. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja kadrowa w ekipie gości, gdzie do gry powinien być gotowy Tammy Abraham oraz Kai Havertz. Kontuzjowani pozostają tylko Thiago Silva i Christian Pulisic.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
BanksyGA 148,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: liga szwajcarska kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Toggenburg vs Pfeffingen
Typ: poniżej 125,5 pkt
Kurs: 2,01
Bukmacher: etoto

Przeklejam to co napisałem tydzień temu o tym meczu.

Pierwsza kolejka play-off. Pfeffingen z pierwszego miejsca, Toggenburg z ósmego. No i tak. Gospodynie to praktycznie skład obcokrajowy. Główna siłę stanowią Amerykanki, które trafiły zaraz po collegu (świetny kierunek dla tak słabej drużyny, bo w collegu stawiają na technikę - przykładem Olga Stranzali czy Jordan Thompson).
Ja rozegraniu Katie Oleksak, w ataku Madison Duello. Przyjmujące Kelli Bates z ligi francuskiej i Olga Bogdanova z Minchanki. Tarah Wyllie pod siatką i An Saita na libero, duze doświadczenie z ligi japońskiej, niemieckiej i rumuńskiej. W tabeli górowały z bilansem 17-1.
Toggenburg jest dla mnie drużyną kompletnie nieznaną. Same szwajcarki wzmocnione na ataku Gabriela Maciagowski oraz na przyjęciu Laura Condotta z Kanady. Słyszałem też trochę o Jil Inauen, która gra na przyjęciu. Ponoć jak na Szwajcarię to spory prospekt, chociaż mówimy o dziewczynie która ma już 22 lata. Bilans po 18 spotkaniach wynosi 4-14.
Obie drużyny zmierzyły się dwukrotnie i oczywiście dwukrotnie górą było Pfeffingen. U siebie wygrało do 6, 10 i 13. Na wyjeździe do 10, 11 i 15.
Zakładam, że nie będzie tu żadnego odpuszczania skoro są to play-offy. Pierwszy mecz, następny za tydzień, więc nie ma co oszczędzać. Pfeffingen ma solidny skład jak na ligę szwajcarską i nie wyobrażam sobie, żeby goście grający głównie szwajcarkami mogły coś zrobić. Szkolenia w Szwajcarii nie ma. W Ameryce jest bardzo dobre.


I dokładam to co się stało. Pfeffingen było 3 klasy lepsze, tak jak podejrzewałem, mecz wygrany do 15, 10 i 15, czyli ze sporym zapasem. W dodatku sporo rotowaly, szczególnie w ostatnim secie. Na pelnym spięciu mogły wygrać wszystkie sety do 9-10, bo pod koniec każdego dostawały serię 3-4 punktów. Toggenburg najwięcej problemów miało z wyprowadzeniem ataku po niedokładnym przyjęciu. Mecz odbywa się na wyjeździe, więc linia jest wyższa. Bardzo mi to odpowiada, tam jest tak duża różnica w poziomie obu drużyn, że miejsce rozgrywania meczu nie ma znaczenia, a linia wyższa o 5 to bardzo dużo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2021
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Stephen Maguire VS Jordan Brown
Typ: Liczba frame-ów - Powyżej (9.5)
Kurs: 2.18
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Faworytem do awansu jest dla mnie oczywiście Maguire (co starałem się uzasadnić w poprzednim poście), ale to nie musi być łatwy dla niego mecz. Ten mecz to mecz nie tylko o finał Welsh Open, ale również mecz o awans do lukratywnego Players Championship zaczynającego się w poniedziałek. Tam zagra tylko top16 z rankingu jednorocznego a zarówno Brownowi jak i Maguire'owi potrzeba do tego co najmniej awansu do finału. Więc stawka jest jeszcze wyższa niż finał turnieju rankingowego. Stąd można się spodziewać, zwłaszcza ze strony debiutującego na tym poziomie Irlandczyka, uważności i pełnego zaangażowania. A że ostatnie 4 jego mecze to decidery, a Maguire też od zaciętych meczów nie stroni, więc overowy scenariusz tego meczu nasuwa się sam.

100

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska
Godzinna: 15,00
Spotkanie: Legia W-wa-Wisła Płock
Typ:eek:bie strzelą/TAK
Kurs: 2,03
Bukmacher: betfan
Analiza:
Wicelider tabeli podejmuje 9 drużynę ekstraklasy .Kursy na Legię bardzo marne w okolicach 1,50
Ostatnie 2 mecze w Warszawie to 1-1/2020/ i 3-1/2019/
Legia ostatnio poniżej oczekiwań.W poprzednich spotkaniach tylko 1 wygrana na 4 mecze.
Zawodnicy z Płocka na topie, ostatnie 4 mecze wygrane,dobra atmosfera w drużynie.
Spotkania tych zespołów,,Derby Mazowsza,, zawsze obfitują w bramki.8na 9 spotkań ostatnimi czasy/rozgrywane w Warszawie/ to plus2,5 gola,a w ostatnich 7 Legia zaaplikowała przynajmniej po 2 gole.
Biorąc to wszystko pod uwagę powinni przynajmniej strzelić sobie po bramce.

103
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +462
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Union Berlin
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: etoto
Goście po dobrze zapowiadającym się początku sezonu ostatnio obniżyli loty i przestali punktować przez co ostatnie 5 ligowych spotkań to tylko 2 pkt. Gospodarze to ligowy średniak który wyróżnia się forma na własnym boisku bo gdyby wziąć pod uwagę tylko te spotkania to zajmowali by 5 miejsce przed takimi zespołami jak Dortmund czy Leverkusen. Ogólnie Freiburg na 11 domowych spotkań na bilans bramkowy 26:16, druga najbardziej bramkostrzelna ekipa za Bayernem, ale te 16 straconych bramek sugeruje również dziury w defensywie co mam nadzieję dziś goście wykorzystają. Oba zespoły w ostatnim meczu ligowym zagrali na 0:0 i dziś liczę że trochę się rozstrzelają, gospodarze maja średnia na mecz 3.2 gola a goście 2.8, po takim kursie myślę że warto zaryzykować i poszukać bramek w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Everton
Typ: Powyżej 25 punktów za kartki w 1 połowie
Kurs: 5,80
Bukmacher: Betclic
Analiza: Spotkanie poprowadzi Chris Kavanagh, którego średnia żółtych kartek w tym sezonie to lekko ponad 3, natomiast czerwonych ? Brak.
Statystyki arbitra trochę nie grają na korzyść zakładu, jednak biorąc pod uwagę obecna formę Liverpoolu, fakt, że grali w środku tygodnia w Lidze Mistrzów, że jest to spotkanie derbowe i obie ekipy dzielą dwa punkty w tabeli, a Everton już w tym sezonie kilka razy pokazał, że w piłkę grać potrafi... to spodziewam się zaciętego spotkania, jak to w Derbach Merseyside. Liverpool ma problemy w obronie, jednak jak już wspominałem podczas analizy spotkania z Lipskiem - kontra w ich przypadku funkcjonuje wzorowo. Everton według mnie nie da się zdominować.
Łatwiej byłoby zagrać kartki w całym spotkaniu, jednak 25 punktów w pierwszej połowie po tak zacnym kursie warte jest spróbowania. 5,80 to dobry kurs !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - PGE SKRA Bełchatów
Typ: SKRA
Kurs:
2,08
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna

Mecz dość ważny dla obu drużyn bo tak naprawdę mogą powalczyć jeszcze o 3 miejsce w ligowej tabeli. Obie drużyny odpadły z Pucharu Polski, Bełchatów uległ 1:3 z Treflem Gdańsk natomiast Resovia przegrała 0:3 z ZAKSA.
Kadrowo obie drużyny wyglądają podobnie a ich wyniki są zdecydowanie poniżej ich poziomu siatkarskiego.
W pierwszym meczu to Resovia wygrała 3:2 w Bełchatowie i wydaje mi się, że dziś goście będą żadni rewanżu po niespodziewanej porażce w Pucharze Polski.
Dziś N. Szerszeń nie zagra więc pewnie zagra na przyjęciu Buszek a jego najlepsze lata są już dawno za nim.
Czeka nas mam nadzieję świetne i długie widowisko.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - PGE SKRA Bełchatów
Typ: Minimum 4 sety w meczu i Karol Butryn więcej punktów niż Dusan Petković
Kurs: 2,00
Godz:
20:30
Bukmacher: ewinner


Hit 25. kolejki Plusligi. Mecz czwartej Resovii ze szóstą Skrą. Oba zespoły w tabeli dzieli tylko punkt. Resovia i Skra w tygodniu rozgrywały ćwierćfinały Pucharu Polski. Obie ekipy odpadły z tych rozgrywek. Zdecydowanie bardziej zawiodła Skra, która była faworytem meczu z Treflem, a przegrała na swoim parkiecie 3:1. Oprócz tej porażki w PP bełchatowanie w lidze ostatnio byli w dobrej dyspozycji. W PlusLidze wygrali sześć meczów z rzędu. Ostatnio w Olsztynie, gdzie w starciu z Indykpolem AZS nie stracili seta. Liderem zespołu wydaje się być Taylor Sander, który wszedł już na swój odpowiedni poziom. Rzadko zawodzi także Milad Ebadipour. W kratkę gra natomiast atakujący Dusan Petković. Potrafi zagrać znakomicie, a bywa nieskuteczny jak w ostatnim meczu ligowym z Olsztynem, gdy zanotował tylko 20% w ataku i szybko został zmieniony przez Filipiaka. Dzisiaj wyjdzie w pierwszej szóstce, ale gdy nie wyjdzie mu parę akcji może zostać szybko zmieniony. Petković w tym sezonie Plusligi zdobył 205 punktów. Najlepszym jego meczem było starcie z Zawierciem, gdy zdobył 23 punkty.

Resovia w tygodniu zaprezentowała się fatalnie w meczu z Zaksą. Rzeszowianie nie mieli żadnych szans i przegrali 3:0. Dobrą wiadomością jest powrót do składu Roberta Tahta, w meczu PP zdobył on 9 punktów. Jednak znowu do dyspozycji trenera Giulianiego nie jest Nicolas Szerszeń i to zła wiadomość. Oprócz ostatniego słabego występu w PP to Resovia w lidze prezentowała się dobrze. Zanotowała pewne wygrane z Zawierciem czy Warszawą. Cechą charakterystyczną dla Resovii jest mocna zagrywka, którą gracze z Podkarpacia zdobywają bardzo dużo punktów. Zdecydowanym liderem drużyny jest Karol Butryn. Atakujący w tym sezonie zdobył już 462 punkty w 24 meczach, co daje średnio ponad 19 pkt/mecz. Butryn jest najlepiej punktującym naszej ligi. Już 7 razy odbierał nagrodę MVP. W ostatnim meczu pucharowym zawiódł, ale wtedy cała drużyna zagrała słabo. Ciężar gry spoczywa na Butrynie, a on rzadko zawodzi, dzisiaj także powinien otrzymać zdecydowanie najwięcej piłek.

W połowie stycznia Asseco Resovia wygrała z PGE Skrą 3:2, a bój o każdy punkt był niesamowity. Wówczas Karol Butryn zdobył 18 punktów, a Dusan Petković tylko 8 ,,oczek’’. Dzisiaj myślę będzie podobnie. Czeka nas świetne widowisko, bo obie drużyny walczą o jak najlepszą pozycję przed play-offami. Zwycięzcy tutaj nie typuję, ale myślę, że zobaczymy długie spotkanie, w którym z jednym głównych aktorów będzie Karol Butryn.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom