>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze nikt nie podawał tego typu (pewnie ze względu na niski kurs) więc ja opiszę bo dla mnie to pewniak jakich mało i mimo takiego kursu warto grać na Barcelonę w ciemno. Otóż media informują, że przed nami wielki, wyjątkowy i niezapomniany mecz dwóch potęg światowej piłki nożnej i uczta dla piłkarskich zmysłów każdego konesera futbolu. Co do dwóch potęg to na pewno się z tym nie zgadzam. Milan to nie jest już ten stary Milan, który zwyciężał w europejskich rozgrywkach i trzeba to sobie jasno i klarownie powiedzieć oraz uświadomić. Niby w tym roku zespół Massimiliano Allegriego jeszcze nie przegrał. 7 meczów, 5 wygranych, 2 remisy. Niełatwo jednak ocenić realną dyspozycję Włochów - rywalami były drużyny z drugiej części tabeli, odpowiednio: Siena (18), Sampdoria (12), Bologna (16), Atalanta (15), Udinese (9), Cagliari (14) oraz Parma (10). Wszystkie te spotkania były jednak bardzo wyrównane, żadne nie zakończyło się zwycięstwem wyższym, niż jednobramkowe, aż czterokrotnie padał wynik 2:1. Tegoroczny bilans bramkowy to 10:5. W analogicznym okresie czasu Barcelona również 5 razy okazywała się lepsza od rywala, raz dzieliła się punktami i raz została pokonana, zaś bilans bramkowy tych meczów to 19:7. Pojedynki między Barceloną, a Milanem od dawien dawna są niezwykle wyrównane. 10 ostatnich pojedynków to 4 wygrane Blaugrany, 4 remisy i 2 zwycięstwa Włochów. Warto zaznaczyć, że jedynie ostatni mecz zakończył się wynikiem wyższym, niż jednobramkowe zwycięstwo jednej ze stron (3:1 dla Barcelony). Stadio Giuseppe Meazza nie jest w tym sezonie zbyt szczęśliwym miejscem dla gospodarzy. W fazie grupowej LM nie wygrali oni ani jednego meczu rozgrywanego u siebie, dwukrotnie zremisowali (0-0 z Anderlechtem i 1-1 z Malagą) oraz przegrali z Zenitem 0-1. Uważam, że bardzo podobnie będzie i dzisiaj a Barcelona obnaży wszystkie słabe punkty Milanu (a jest ich wiele) i pokusi się nawet o zwycięstwo więcej niż jedną bramką. Co do składów to w zespole Milanu zabraknie trójki podstawowych zawodników ekipy Allegriego: Robinho, Flamini i Nocerino. Jeśli chodzi o Dumę Katalonii to do Włoch nie poleciał jedynie David Villa nie będący jeszcze w pełni sił po operacji usunięcia kamieni nerkowych, a także Adriano, który po meczu z Granadą narzekał na dyskomfort mięśniowy w prawej nodze. Po dwutygodniowej przerwie do składu wraca natomiast Xavi Hernandez i najprawdopodobniej rozpocznie on mecz od pierwszej minuty. Barca więc rozpocznie mecz praktycznie w optymalnym składzie. Stawiam 2. Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 3

ambronh

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Marseille
Spotkanie ???? mitry Tursunov - Edouard Roger Vasselin ( - 1.5 HC )
Typ:Vasselin ( -1.5 HC )
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betsson

W dzisiejszym pojedynku spotka się zawodnik gospodarzy , który doskonale zna tą hale przeszedł bezproblemowo kwalifikacje , broni punktów z zeszłego roku kiedy doszedł do ćwierćfinału , jego rywalem będzie rusek który tez przeszedł kwalifikacje ale nie bezproblemowo , dotego w na początku tego sezonu nie jest w dobrej formie . Podsumowując przewiduję gładko wygraną Vasselina , ze względu na atut hali , formę ...
kiepska analiza
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray (-1) - Schalke
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
Na dzisiaj wybrałem mecz Ligi mistrzów pomiędzy tureckim zespołem Galatasaray a niemieckim Schalke. Po fazie grupowej ligi mistrzów, niekwestionowanym faworytem tego spotkania byłby na pewno zespół niemiecki. Niestety dla nich ostatnimi czasy już nie prezentują takiego poziomu jak w tamtym roku. Co ciekawe Schalke jeszcze w tym sezonie nie przegrało meczu w lidze mistrzów. W lidze w ostatnich 12 -stu spotkaniach udało im się tylko wygrać jednokrotnie. Natomiast gospodarze nie mają co narzekać na formę. Na swoim &quot;podwórku&quot; na wiosnę przegrali tylko jedno spotkanie i w tabeli są na pierwszym miejscu z sześcioma punktami przewagi nad Fenerbahce. Dodatkowo w dzisiejszym meczu za gospodarzami na pewno będzie stała fanatyczna turecka publiczność. Również dużym wzmocnieniem są ostatnie dwa transfery zespołu tureckiego - Snejider oraz Drogba. Ich doświadczenie w Champions League na pewno pomoże zespołowi. Na dzisiaj wybrałem jeden z moich ulubionych typów, czyli wygrana gospodarzy jedną bramką. Nie podważalnym faworytem jest tutaj Galatasaray, ale jest to Champions League, które rządzi się swoimi prawami. Według mnie mecz będzie wyrównany i gospodarze wygrają jedynie jedną bramką. Jeśli miałbym typować dokładny wynik to 2:1 dla gospodarzy. Powodzenia ????
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Marseille
???? Granollers M. - Muller G.
1,65 Bet-at-home
Gasquet R. - Muller G. 6:2 4:6 (5)6:7
Najciekawszą piłką meczu była ta w samym środku 2 seta, gdzie sędzia liniowy dostała asa prosto w jaja! Nawet się nie uśmiechną, tylko jak człowiek z żelazną maską powrócił do swojej pracy i patrzył w linię.
Richard w pierwszym secie od początku meczu był zmotywowany, co zaowocowało szybkim przełamaniem. Pod koniec nastąpiło jeszcze drugie i Gasquet wygrał gładko 6:2, Muller odbijał jego serwis po autach, nie wytrzymał dłuższych wymian, przy dobrej grze Francuza wyglądał naprawdę słabo.
W drugim secie nie zanosiło się na to, że Gasquet tak frajersko straci swoje podanie. Kompletnie się nie przyłożył wtedy do swojego serwisu. Przy stanie 4:5 doszło do dziwnej sytuacji. Gasquet miał przewagę, do tego wygrał następną piłkę po linii, ale sędzia orzekł, że nie wywołał &quot;Sokolego Oka&quot; i zaczęli znowu od stanu 40:40. Muller ostatecznie wygrał set 4:6 po dość dużej kontrowersji.
Trzeci set zaczął się od wygrania swojego podania do zera przez Francuza. Po następnym gemie już jest 2:0 po podwójnym błędzie Mullera, choć był to wyrównany gem. Później gra toczyła się już od serwisu do serwisu, aż do stanu 5:3 30:0 i Gasquet przegrywa swoje podanie. Wszystko rozstrzyga się w tie breku którego Gasquet przegrywa do 5 ze stanu 3:1.
Tak właśnie wyglądał przebieg meczu, Francuz go przegrał na własne życzenie, plusem dla Luksemburczyka na pewno jest dobry serwis, ale w wymianach nie wyglądał już tak dobrze. Do tego często było go widać w grze pod siatką.
Grannolersa również oglądałem i tak jak dobrze wiemy, może i nie ma mocnego serwisu to dłuższe wymiany wytrzymuje. Czasami w meczu z Monfilsem który grał jak zawsze (rzucanie rakietą, rzucanie się na kort, humorki, kontuzje = standard) Marcel wizytami pod siatką (umiejętność z gry deblowej) kończył wymiany. Gael czasami grał dobrze, czasami psuł, ale to Hiszpan nie pozostawił złudzeń co do jego dalszego zwycięstwa. Grannolers może i niezbyt często w singlu bierze udział na turniejach w hali, ale jak już w nich startuje to osiąga jakiś sukces tak jak to bywa na turniejach w Valencii pod koniec roku.
Obaj Panowie przed tym meczem mają niezbyt specjalny bilans zwycięstw/porażek więc tutaj są na równi.
⛔ 100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WĘGRY: Puchar Ligi - Play Offy
Spotkanie: Pecsi - Honved
Typ: 2
Kurs: 2.35
Buk: Expekt
Analiza:

Pecsi w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali trzy razy, trzy razy zremisowali i cztery razy przegrali.
Honved w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali sześć razy, trzy razy zremisowali i raz przegrali.
Według mnie drużyna gości jest w bardzo dobrej formie. Tylko raz przegrali na dziesięć ostatnich meczy. W ostatnim meczu między sobą Honved wygrał jako gość 3:4. Pecsi w ostatnich meczach gra bardzo słabo - w ostatnich czterech meczach Pecsi przegrało trzy mecze. Według mnie Goście są zdecydowanym faworytem.
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Memphis
Spotkanie:Hewitt L. - Lu Y.-H.
Typ: ilość granych setów - 3
Kurs:2,00
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Lu to niewygodny rywal dla Australijczyka. Świadczą o tym wyniki bezpośrednich spotkań. Ostatnio Lu urwał seta Ferrerowi i Monfilsowi, odpowiednio w Auckland i podczas AO. Hewitt podczas gry odczuwa swój już dość słuszny wiek jak na tenisistę, jednak potrafi jeszcze powalczyć. Ale sił brakuje już na całe spotkanie, dziwne zrywy i brak regularnego czucia piłki. Nawierzchnia raczej na korzyść Lu. Powinniśmy zobaczyć 3 setowy pojedynek, którego zwycięzcą zostanie zawodnik z Tajwanu.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka, Eurocup
Spotkanie:Zastal (-3) - Lokomotiv Kuban
Typ: Zastal
Kurs:3,23
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj Stelmet Zielona Góra zmierzy się z Lokomotivem Kubań, będzie to ich ostatni mecz w tegorocznych rozgrywkach Eurocup. Lokomotiv ma juz zapewniony awans z pierwszego miejsca. Stelmet nie ma juz szans na awans ale trener i zawodnicy mówia że w tym meczu dadzą z siebie wszystko i będa chcieli wygrać, chcą pokazac się z jak najlepszej strony i udowodnic że potrafią wygrywać z najlepszymi. Trener Lokomotivu będzie dzisiaj mieszał składem i da pograć więcej zawodnikom którzy siedzą normalnie na ławce, będzie też testował różne systemy gry. Myśle, że Stelmet na maksa dzisiaj zmobilizowany wygra z rozluźnionymi gośćmi.
✅ 223
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ: Barcelona z handicapem
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt

Co tu się dużo rozpisywać, Barcelona w tak ważnych spotkaniach miażdży rywali. W lidze ostatnio może tego nie widać, bo remis z Valencią i porażka z Sociedadem przyczyniły się do utraty kilku punktów, ale kto zaprzeczy, że nawet najlepsza drużyna ma swoje gorsze mecze. Ten mecz zdecydowanie do takich nie należy, jestem pewien że Barca pokaże w nim swoją klasę, by w meczu rewanżowym na Camp Nou dać zagrać kilku rezerwowym zawodnikom. A żeby tak się stało potrzebują przynajmniej 2 bramkowego zwycięstwa, aczkolwiek myślę, że wynik 0-4 dla gości jest bardzo realny.
⛔ 100
z jakim handicapem ?
 
ryzyk_fizyk 11

ryzyk_fizyk

Użytkownik
dyscyplina:pilka nozna
mecz: Leeds-Blackpool
typ:1
bukmacher:bet365
analiza:
Dziś, o godzinie 20.45, zapowiada się mecz, w którym Leeds nie powinno mieć większych problemów z Blacpool. Obserwując mecze Leeds u siebie i na wyjeździe, nie mam wątpliwości, że są to dwa calkiem inne zespoły. U siebie Leeds potrafiło pokonac Tottenham, i drużynę Boltonu, która prezentuje podobne umiejetnosci do Blackpool. Ostatnie spotkanie nie wskazują jednak na wspaniałą gre Leeds. Mają serie gorszych spotkań, jednak drużyny te nie należały do najsłabszych.Cardiff, Manchester City i Middlesbrough to bardzo dobre drużyny, z innej półki niż Blackpool, dlatego typuje pewne zwycięstwo Leeds.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Spotkanie: Leeds - Blackpool
Typ: X(remis)
Kurs: 3,5
Bukmacher: bet365

Dziś o 20:45 Leeds zmierzy się z Blackpool. Sa to drużyny które ze środka tabeli leeds znajduje się na 13 miejscu a blackpool na 15 tracąc tylko 2 punkty. Ich h2h jest na korzyść blackpool gdzie wygrywali 3 krotnie raz na wyjeździe dwa razy u Siebie, i myślę że tym razem wynik spotkania zakończy się remisem. Leeda gra dużo lepiej od blackpool za to znów blackpool dużo lepiej się czuje na wyjeździe. Cięzko określić kto ma większe szanse w tym spotkaniu bo i kursy są bardzo wyrównane. Tracą podobną ilość bramek, i strzelają prawie tak samo, nieco więcej ma blackpool strzelonych bramek. Myślę na bezbramkowym remisie lub jednobramkowym. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Finlandia Puchar
Spotkanie:Rovaniemi-Jaro
Typ:eek:ver 3,5
Kurs:3,50
Bukmacher:Sportingbet
Puchar ligi finlandzkiej i mecz pomiędzy Rovaniemi a piłkarzami Jaro.Mecz wedlug mnie zapowida się na dość ciekawy ponieważ będzie to spotkanie o 1 miejsce w grupie.Obecny lider Kups przegrał swój ostatni mecz i przy remisie lub wygranej którejś z ekip lider się zmieni.Mnie jednak dziś ciekawi inny zakład a mianowicie ilość bramek bo tutaj powinno być ciekawie.W ostatnich 5 meczach H2H za każdym razem padała jakś bramka a w 3 z 5 bramek było 7 lub więcej.Co warte dodania w ostatnim meczu które te ekipy grały właśnie w pucharze ligi padł wynik 2:5.Odnotować także warto że gospodarze w ostatnim meczu zanotowali wynik 2:2.Wydaje mi się że dziś także zobaczymy sporo bramek za czym przemawia H2H i fakt że mimo wszystko jest to puchar a jak pokazują inne mecze w tych rozgrywkach mimo wszytko procent meczy z dużą ilością bramek jest calkiem wysoki.Jak dla mnie warto sprobować tego kursu ponieważ szanse na powodzenie to 50/50 a więc kurs zachęca do gry
⛔ 100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna LM
Spotkanie:Milan Barcelona
Typ Milan
Kurs:7,50
Bukmacher: bet365
Ryzykowny typ więc ewentualnie warto spróbowac za małe pieniądze. Nie jestem fanem Milanu wbrew pozorom i bardzo doceniam gre Barcelony jednak 7.50 to moim zdaniem trochę za wysoki kurs na to wydarzenie. Milan u siebie jest groźnym zespołem a specyfika Ligi Mistrzów powoduje, że Barcelona na pewno podejdzie z respektem do przeciwnika i nie będzie jej tu łatwo o zwycięstwo. Za pieniądze lepszy do grania typ Milan lub remis jednak uważam, że i ten typ może byc ciekawy. Milan, mimo że jest tylko cieniem drużyny, którą &quot;widzimy&quot; słysząc Milan, dalej jest uznaną marką a włoska defensywa oraz szybcy napastnicy - nawet bez Balotteliego mogą spowodowac, że jakas kontra może okazac się zabójcza ;) Jakby miał typowac wynik dokładny dałbym 1:0 ;) - i tylko, zeby w razie czego nie było na mnie ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubai WTA
Spotkanie: Bartoli - Williams
Typ: 1(+1.5sets)
Kurs: 4.18
Bukmacher: Pinnacle
1/16 finału katarskiego turnieju skojarzyła ciekawą parę - Marion Bartoli, zajmująca 11. pozycję w rankingu WTA. zmierzy się z liderką Sereną Williams. Francuzka to jedna z najbardziej walecznych tenisistek na świecie, dlatego nie przekreślam jej szans. W tym roku co prawda jeszcze nie zachwyciła, ale z meczu na mecz się rozkręca i jej gra wygląda coraz lepiej. Mam nadzieję, że tym razem oprócz wielkiego serca do walki zobaczymy też spore umiejętności, które posiada. Co do Amerykanki to jak przystało na nr 1 jest zdecydowaną faworytką. Jednak patrząc w historię ostatnich spotkań jej forma wcale nie wygląda najlepiej. Porażki ze Stephens czy Azarenką były dużymi niespodziankami, ale potwierdzają opinie na temat nieco gorszej dyspozycji. Sądzę, że zobaczymy fajny tenis w wykonaniu obu tenisistek, a Marion wygra choć jednego seta.
0/zw
 
P 18

pididi69

Użytkownik
Piłka Nożna, Next Gen Series
Paris SG U19 - Tottenham U19
wygrana PSG (1)
2,14 (betfair)
1/8 finałów rozgrywek NextGen. Młodzież PSG podejmuje młodzież z Londynu. Moim zdaniem tak wysoki kurs jest prezentem od bukmacherów i jak mnie już znacie ja na takie prezenty tylko czekam ????
PSG w rozgrywkach grupowych na które składało się 6 spotkań zdobyło 13 pkt 4-1-1 z bilansem bramek 10-5. Żadna z drużyn grająca w tych rozgrywkach nie uzyskała więcej punktów. Tottenham zakwalifikował się do 1/8 z rankingu drużyn, które zajęły 3 miejsce w grupie, ponadto kwalifikację uzyskali jako 4 (ostatnia z premiujących) drużyn. W 6 meczach zdobyli 8 pkt bilans 2-2-2 bramki 10-10.
Pomimo faktu, że Tottenham większość punktów zdobywał na wyjazdach, co w tych rozgrywkach było jednak rzadkością to i tak zdecydowanym faworytem tej potyczki są młodzi Paryżanie, jak widzę kurs ponad 2,0 to nic innego jak tylko grać ????
⛔ 100
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Spotkanie: Ried - Wolfsberger
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Goście po dwunastodniowej przerwie (nie grali meczu w weekend) pojadą do piątego w tabeli Ried, które nie powinno mieć większych problemów z wydolnością, wytrzymałością, gdyż w weekend grali mecz (3:0 z Insbruckiem). Ostatnie sparingi i gry ligowe gospodarzy były dobre, dzisiaj nie zagrają tylko
Hinum ( midf. 15+1) and Mellinger ( 18+2)
Goście od 5 spotkań nie mogą wygrać na wyjeździe, dodatkowo zabraknie u nich:
topscorer Flick ( 10g) injuried and other four players banned, Manuel Kerhe (midf. 14+4), Jacobo (midf. 17 2g), David de Paula (midf. 15+4 1g)and Jose Solano (def. 10+1 1g)
Sądzę więc, że jest duże prawdopodobieństwo na wygraną gospodarzy, którzy mają jeszcze ogromne szanse awansu na miejsce promujące play-offami.
⛔ 100
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Polska
Spotkanie: Gks Tychy-Unia Oświecim
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: bet365
Godz 18:00
W drugim meczu dzień po dniu zmierzy sie miejscowa druzyna z Tych i Unia Oswiecim.W pierwszym pojedynku niespodziewanie po rzutach karnych wygrała ekipa gości 6-5.Wczorajszy mecz ułozył sie słabo dla zawodników Gks ,po pierwszej tercjii przegrywali 1-2 i musieli od poczatku niwelowac straty ,w drugiej tercjii juz szlo lepiej ,ale i tak miejscowi nie potrafili nawet wygrac przewagi 5-3.W ostatniej tercjii prowadzili nawet ,ale po chwili gracze gosci doprowadzili do remisu.Trener gospodarzy mowi ,ze w tym meczu popełnili za duzo błedów zeby wygrac ten mecz,dzis powinno byc inaczej i gracze z Tych powinni doprowadzic do stanu rywalizacji 1-1.Kapitan miejscowej druzyny Adrian Parzyszek powinien znacznie dzis przyczynic sie do wygranej miejscowej druzyny.
✅ 40
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Finlandia Puchar Ligi, godz. 17:00
Spotkanie: RoPS Rovaniemi - FF Jaro
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Rzuciło mi się w oczy te spotkanie. RoPS to drużyna o jednym z najbardziej wysokich budżetów finansowych w Finlandii. Rozsadziła 2 ligę i awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej z przewagą 12 punktów nad 2 zespołem... nie przegrali żadnego meczu w lidze, dopóki nie zapewnili sobie awansu! Ich bilans bramek to był 59-20, ale nie można liczyć ostatnich spotkań gdzie przegrywali je, przy pewnym awansie grali zawsze juniorzy. Jaro to drużyna lana przez wszystkich w tamtym sezonie i z kretesem spadli do 2 ligi. W klubie są spore problemy i grali juniorami. Myślę, że wynik może być tutaj w jedną stronę. RoPS to bardzo silna ekipa, a Jaro to klub w kryzysie. Do tego ostatnio RoPS zwyciężył w tym pucharze ligi na wyjezdzie z silnym VPS w stosunku 1-0, zatem to tylko potwierdza o sile zespołu. Jeszcze tylko dodam, że to mecz grupy 3, i tabela przedstawia się następująco: 1. KuPs 2. RoPs 3. Jaro 4. VPS. Po dwóch kolejkach pierwsza trójka ma po 4 pkt, zaś VPS jeden. Zatem jest o co grać. Polecam, GL.
⛔ 100
 
Z 1

zdzichu55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ: Ilość żółtych kartek: over 4,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsafe
Witam wszystkich po nieco dłuższej przerwie. LM wiadomo, emocje, bardzo ciekawy mecz pomiędzy Milanem a Barceloną, tutaj chyba nie trzeba więcej pisać bo już bardzo dużo osób się odnośnie tego meczu wypowiadało. Od siebie mogę dodać, iż spacerek dla Barcy to raczej nie będzie. Milan z pewnością nie zaryzykuje grać otwartego futbolu z Barceloną, gdyż skończy się to dla nich tragicznie. Z pewnością postawią na twardą obronę, typowo włoską, jednak utrzymać lub dogonić Messiego, zabrać piłkę Inieście lub Xaviemu (który prawdopodobnie dziś zagra) to nie lada wyzwanie, więc spodziewam się dzisiaj twardej i brutalnej gry ze strony Milanu. Będą musieli zrobić wszystko żeby powstrzymać szybkich gwiazdorów Barcy, z pewnością nieraz (na co liczę) zdarzy się tu nieczyste zagranie. Uważam że over żółtych kartek 4,5 jest bardzo prawdopodobny. W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi drużynami, w 2 sędzia ukarał zawodników żółtą kartką minimum 5 razy:
03.04.12 Barcelona AC Milan 3 : 1 - 9 żółtych kartek (!)
28.03.12 AC Milan Barcelona 0 : 0 - 4 żółte kartki
23.11.11 AC Milan Barcelona 2 : 3 - 8 żółtych kartek
To będzie twardy mecz. Pozdrawiam
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ: Flamini otrzyma kartkę
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Całkiem niezły kurs można dzisiaj złapać,ale po kolei. Flamini to gracz,który nie odstawia nogi.W tej edycji Ligi Mistrzów złapał już 2 żółte kartki.Często bywa,że zachowuje się on jak jeździec bez głowy.Czasami się zastanawiałem oglądając mecze z jego uczestnictwem co on dalej robi na boisku. Wiadomo kto dzisiaj przyjeżdża na San Siro,więc o korzystny wynik będzie bardzo trudno.Jeśli nie umiejętnościami to walką i ambicją trzeba walczyć o korzystny rezultat.Barcelona posiada bardzo zwinnych i dobrze wyszkolonych technicznie graczy,którzy czasem dodają coś od siebie przy starciach z rywalem :grin:,więc nie jest to trudne zadanie aby złapać kartkę za faul.Ciekawie również wygląda kurs na typ powyżej 4 kartek,ale ja zagram ryzykowniej i postawie na konkretnego gracza.Milan w 7 pojedynkach z Barceloną nie odniósł zwycięstwa,więc mobilizacja w szeregach zapewne sięga zenitu.Aby typ był w grze w pierwszym składzie musi wystąpić Francuz.A jeśli do tego dojdzie to już nie ma się co martwić to trafienie typu :grin:
⛔ 100
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna LM
Spotkanie:Milan Barcelona
Typ: X (remis)
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betclic
Nie gram na Barcelonę, gdyż kurs nie jest moim zadaniem adekwatny do ryzyka. Nie zawsze faworyci wygrywają. Rok temu padł wynik 0-0 i uważam, że w dniu dzisiejszym mecz zakończy się również remisem, z tymże 1-1.
Milan to światowa kasa i nawet jeśli teraz prezentują się w słabszej formie mogą zmobilizować na taki klasyk. Potwierdził to Trener Massimiliano Allegri na konferencji prasowej. Wiedzą jak zagrać z Barceloną, muszą przytrzymywać się przy piłce i dobrze ją gospodarzyć.
Barcelona jest w uprzywilejowanej sytuacji, że pierwszy mecz gra na wyjeździe. Najważniejsze, żeby strzelić bramkę i nie przegrać. Ten plan na 99% zrealizują. Czy wygrają na tak gorącym terenie? Milan łatwo &quot;skóry nie sprzedaż&quot; i padnie remis.
Przewidywane składy:
A.C. Milan
Abbiati - Constant, Mexes, Zapata, Abate - Muntari, Montolivo, Ambrosini - El Shaarawy, Pazzini, Boateng
F.C Barcelona
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Cesc, Busquest, Thiago - Iniesta, Messi, Pedro
Osoby, które nie mają konta w Betclic mogą skorzystać z promocji - zaklad bez ryzyka - zagraj na remis za 100PLN, a możesz wygrać 425zł! Jeśli kupon okaże się przegrany - otrzymasz zwrot, który od razu możesz wypłacić!

--&gt; więcej szczegółów
Tylko do końca lutego nowy gracz otrzyma dodatkowy bonus lub może wygrać smartfon Samsung Galaxy SII - więcej szczegółów
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom