>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 2 listopada 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie : Rubin Kazań - Panathinaikos
Typ : Rubin Kazan wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie poniżej 2,5
Kurs : 2,30
Bukmacher : Gamebookers
Data: 2010-11-02 18:30
Analiza : Dzisiaj o godzinie 18:30 rozpocznie się czwarta kolejka Ligi Mistrzów pomiędzy Rubinem Kazań, a Panathinaikosem Ateny. Trzecia drużyna będzie podejmować u siebie ostatnią. Dorobek punktowy obu tych zespołów nie powala na kolana, Rubin ma 2 punkty, Panathinaikos 1 punkt. W pierwszym meczu rozegranym pomiędzy sobą w Atenach padł bezbramkowy remis. Teraz rywalizacja przenosi się do Kazania, a o tej porze roku każdej drużynie jest ciężko wywieźć korzystny rezultat z Rosji. Dodatkowo Panathinaikos jest tuż po klasyku w swojej lidze, gdzie w sobotę pokonał Olympiacos. Myślę, że ten mecz będzie ich drogo kosztował. Rubin natomiast rozegrał już swój mecz w piątek i ma jeden dzień więcej żeby odbudować siły na mecz Ligi Mistrzów. Wydaje się, że mistrz Rosji jest lepszą drużyną, dodatkowo ma atut własnego boiska i publiczności za sobą, więc powinnien wygrać to spotkanie z Panathinaikosem, żeby mieć jeszcze realne szanse na wyjście z grupy.
⛔100
 
K 0

karol816

Użytkownik
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - Schalke 04 (-1)
Typ: 2 (Handicap Europejski)
Kurs: 4.1
Bukmacher: unibet
Analiza:
Uważam, że bukmacherzy bardzo przesadzili z kursem na drużynę z Gelsenkirchen. Schalke 04 świetnie spisuje się w LM. Wygrywając z Benfica 2:0 i Hapoel&#39;em 3:1 a przegrywając z Lyon&#39;em na wyjeździe jedynie 1:0 pokazują że zależy im na rozgrywkach Ligi Mistrzów. Przyznaje - mimo że Hapoel jest o wiele gorszą drużyną niż pozostałe z jej grupy potrafiły im strzelać bramki, jak z Lyonem i Schalke - 3:1, to przegrywaly az 2 bramkami. Mimo iż tym razem mecz odbędzie się w Izraelu, dla drużyny gospodarzy nie ma już cienia szansy na choćby 3 miejsce w grupie. Za zwycięstwem gości przemawia jeszcze nienajlepsza pozycja w lidze - dopiero 3 miejsce nie zdaje się być najlepszym dla dotychczasowego mistrza kraju, a goście nie mogą sobie pozwolić na przegraną z tak łatwym przeciwnikiem i obawiać się o kwestię awansu do dalszych rozgrywek.
⛔100
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Spotkanie:H.Tel Aviv - Schalke
Typ:2
Kurs:2
Bukmacher:Betclick
Analiza:Hapoel to drużyna zdecydowanie najsłabsza w swojej grupie i bez większych szans na awans do LE, przegrała wszystkie swoje mecze i nikt nie spodziewa się że zdobędzie w tej grupie choćby punkty, Schalke problemy ma od początku sezonu ale w LM spisują się nieźle 6 punktów i walczą o awans do następnej rundy, ten mecz może być kluczowy dla nich bo zwycięstwo bardzo przybliży ich do awansu i szansy gry w 1/16. Kadrowo Schalke rozkłada swojego rywala na łopatki, Huntelaar, Jurado, Raul, Farfan czy Metzelder to gracze powszechnie znani i powinni pokonać graczy z Izraela, oprócz tego dodatkowym smaczkiem spotkania będzie pozycja trenera drużyny z Niemiec czyli Felixa Magatha który napewno po tragicznych występach w rodzimej lidze nie może pozwolić sobie na wpadke w Izraelu, wydaję mi się że potencjał piłkarski jaki ma Schalke wystarczy na pokonania outsidera i przybliżą się do upragnionego awansu i będą wracać z gorącego terenu z podniesionymi głowami.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Siatkówka, Kobiety, Mistrzostwa Świata, 7:30
Polska - Peru
Typ: 3:0
Kurs: 2.11
PinnacleSports
Rano czasu polskiego rozegrane zostaną spotkania 4 kolejki pierwszej fazy Mistrzostw Świata siatkarek. Turniej ten odbywa się w Japonii i do tej pory nie układa się zbyt dobrze dla naszych siatkarek. Przed turniejem nasze zawodniczki były upatrywane do miejsc 5-8, a jeśli miałyby walczyć o coś więcej wiadome było że decydować o tym będą spotkania z Japonią i Serbią, niestety oba skończyły się porażką naszych siatkarek, pomimo dobrej gry w pierwszej fazie obu tych spotkań. Widać (jak to u większości naszych sportowców) że w najważniejszych momentach z psychiką nie jest zbyt dobrze. Jeśli chodzi o te występy to prawda jest taka że nasze siatkarki nie zaprezentowały się wcale źle, a były to rywalki z najwyższej półki, o wiele lepsze od Peruwianek z którymi nasze zmierzą się jutro o 7:30 czasu polskiego. Peruwianki urwały po jednym secie Japonkom i Serbkom, ale jakoś mnie to nie przekonuje wcale, pierwsze mecze za nami, czynnik zaskoczenia będzie miał coraz mniejszy wpływ, do tego akurat przed tym spotkaniem nastąpił dzień przerwy, mam nadzieję że nasz sztab wykorzystał odpowiednio ten czas by rozpracować rywali. A o ich sile niech świadczy też fakt, że ostatnio przegrały dwa mecze wyraźnie z Dominikaną, kilka dni przed mistrzostwami na własnym terenie. Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, pozostaje pytanie czy Peruwianki urwą nam seta, ja uważam że nie, mimo krytyki jaka spadła na nasze siatkarki, myślę że udało się odbudować morale (pomogła w tym planowa, łatwa wygrana z Kostarykankami) i Polki wierzą w to że te mistrzostwa nie są jeszcze przegrane, osobiście uważam że w tym momencie tak faktycznie jest ponieważ to druga runda zadecyduje o awansie do strefy medalowej, a bilans 5-2 da takowy awans. Przed mistrzostwami nie było pompowania balona, trener wypowiadał się ostrożnie &quot;Mamy zaprezentować się jak najlepiej, grać w każdym spotkaniu o zwycięstwo i w końcowym efekcie wylądujemy na jakimś miejscu. Nie mam w swoim kontrakcie zapisane, że mamy zająć czwarte, szóste czy dziewiąte miejsce. Mamy wystąpić w igrzyskach olimpijskich w Londynie i to jest nasz cel&quot;, dlatego też faktycznie jestem skłonny wierzyć w to że nasze siatkarki zagrają jutro na 100%. Jutrzejsze spotkanie będzie prawie na pewno liczyć się w kolejnej fazie, nasze wiedzą że trzeba walczyć o każdą piłkę, o każdego seta, ponieważ 3:0 w tym meczu jeszcze sporo może dać w tym turnieju, niewykluczone że to właśnie sety będą ważyły o awansie. Trener Jerzy Matlak jak i jego podopieczne są przekonane że turniej się jeszcze nie skończył i by ostateczne oceny wyciągnąć w połowie listopada kiedy to turniej się zakończy, a na razie trzeba się skupić na sporej ilości meczy które jeszcze zostały. Według mnie jutrzejsze spotkanie Polki wygrają spokojnie 3:0, chcą pokazać że są naprawdę w wysokiej formie a prawda jest taka że przygotowane są dobrze, nie twierdzę że nasze w tym turnieju zwojują nie wiadomo co, wyjaśni się to w drugiej fazie w mocnymi rywalkami, a jutro nie będzie kiedy tego meczu przegrać, nie z tymi rywalkami akurat w tym momencie...
✅111
 
tomaszh 0

tomaszh

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - New Jersey Devils
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Mateo mnie uprzedził, chciałem napisać o spotkaniu Philadelphia Flyers-Carolina Hurricanes gdyż wg mnie jest pewniakiem. Pozostaje mi więc napisać o 2 meczu NHL który również zwrócił moją uwagę. Drużyna Vancuver gra bardzo dobrze u siebie (na 6 spotkań 4 zwycięstwa). Na 5 ostatnich spotkań 3 wygrane. Mogłyby być 4 ale po karnych przegrali z Chicago 2:1. NJ Devils natomiast tradycyjnie bez szału. Na 5 spotkań 4 porażki. Jedyna wygrana to 1:2 ze słabiutkim Anaheim. Myślę, że obydwa spotkania powinny zakończyć się zwycięstwami gospodaży
✅85
 
M 0

madnes13

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Inter Mediolan
Typ: Obie druzyny strzelą w 1 połowie? Tak
Kurs: 4.10
Buk: Bwin
Analiza:
Jutro o 20:45 rozpocznie się mecz ligi mistrzów pomiędzy Tottenhamem i Interem Mediolan. Myślę, że faworytem w tym spotkaniu jest Inter. Inter będzie miał wiele trudności w tym meczu ponieważ Tottenham jest w dobrej formie. W lidze angielskiej są na 5 miejscu w tabeli. Inter Mediolan w Serie A zajmuje 2 miejsce mając na koncie 5 zwycięstw, 3 remisy i tylko 1 porażkę, natomiast Tottenham ma na koncie 4 wygrane 3 remisy oraz 3 porażki. Mam przeczucie, że w tym meczu padnie dużo bramek, i myślę, że obie drużyny strzelą już w 1 połowie tego zaciętego spotkania.
⛔100
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie: Lulea - Linkopings
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Bwin
Analiza:
2 listopada (wtorek) o godzinie 19 odbedzie sie bardzo ciekawe spotkanie szwedzkiej ligi hokeja. Do walki stana Lulea i Linkopings. Gospodarze sa niepokonani na swoim terenie, wygrali 7 spotkan (w regulaminowym czasie) nie przegrywajac ani nie remisujac zadnego. Ich stosunek bramkowy u siebie to 23:11. Goscie natomiast maja 3 porazki na wyjazdach. Ogólnie rzecz biorąc jest to drużyna dużo słabsza od gospodarzy, a kurs ponad 2 kusi tak więc polecam.
✅115
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
Spotkanie: Tipsarevic Janko - Istomin Denis
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pierwsza runda turnieju w Bazylei na kortach halowych.Zdecydowałem sie wybrać spotkanie Serba Janko Tipsarevicia z Denisem Istominem.Serb obecnie zajmuję 46.miejsce w rankingu ATP.Bardzo dobry serwis.Gdy trafia zdobywa nim mnóstwo punktów.Świetnie porusza się po korcie,gra kątowo dzięki czemu rywal musi się sporo nabiegać.Sezon w jego wykonaniu bardzo dobry: półfinał w Chennai, Los Angeles, finał Hertogenbosch oraz w ubiegłym tygodniu ćwierćfinał w Saint Petersburg w któym potwierdził dobrą formę.To właśnie on poprowadził Sebów do finału Davis Cup.Po drugiej stronie siatki Uzbek Denis Istomin który aktulanie zajmuję 43.miejsce w rankingu ATP.Wysoki (188cm) bardzo dobry serwis na którym opiera swoją grę.Słabo porusza sie po korcie.Można śmiało powiedzieć że od dyspozycji serwisowej zależy jego gra.Obecnie gra najlepszy sezon w swojej karierze: finał w New Haven, półfinał w San Jose, Eastbourne, Moskwie oraz 3 runda Australian Open i Wimbledon.Ostatnio grał w Saint Petersburgu gdzie skreczował w meczu pierwszej rundy z powodu kontuzji kolana.Obaj ostatnio w dobrej formie.Jednak ja uważam że pojedynek wygra Serb ponieważ są dwa powody: ma więcej atutów po swojej stronie oraz rywal może wciąż odczuwać kontuzję kolana.
✅60
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : benfica - Ol. lyon
typ : 2 DNB
kurs : 2.30
bukmacher : PinnacleSports
analiza :
jutro o godzinie 20.45 rozegrane zostanie spotkanie 4 kolejki w grupie B pilkarskiej ligi mistrzow , pomiedzy gospodarzami - benfica , a druzyna gosci : olimpiquem lyon .benfica w grupie po 3 meczach zgromadzila 3 punkty i z ogolnym bilansem bramkowym -2 zajmuje 3 miejsce . lyon radzi sobie wysmienicie w tej edycji ligi mistrzow , po 3 kolejkach ma na swoim koncie komplet zwyciestw i z ogolnym bilansem bramkowym +5 zajmuje 1 miejsce w grupie . benfica gra slabo przegrala 2:0 z schalke , wygrała 2:0 z outsiderem grupy hapoelem tel aviv i przegrala 20 pazdziernika wlasnie z lyonem 2:0 . druzyna z lyonu jutrzejszym zwyciestwem moze zapewnic sobie pewne wyjscie z grupy i spokoj w 2 pozostalych meczach . lyon gra bardzo solidnie , wiec licze na zwyciestwo gosci 1:2 lub 0:2 !!! POLECAM
⛔100
 
fernando-torres 0

fernando-torres

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
To najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy . Portland Trail Blazers doskonale rozpoczęli rozgrywki od 3 zwycięstw .Po efektownej wygranej u siebie z Phoenix Suns 106-92 przyszedł czas na wyjazdowe wygrane z LA Clippers 88-98 oraz faworyzowanymi NY Knicks 95-100 . W doskonałej formie jest gwiazdor Portland Brandon Roy ( śr 25 pkt na mecz ) . Kontuzjowani od początku sezonu są Przybilla i Greg Oden , czyli zawodnicy podkoszowi , ale doskonale zastępują ich Aldridge i Marcus Camby . W meczu z NYK poprawnie spisywał się również weteran z Argentyny Fabricio Oberto , więc myślę , że pod deską nie będzie żadnego problemu . Na rozegraniu znakomicie poczyna sobie Andre Miller (8.7 as oraz 2.3 przechwyty ) , ale dziś będzie miał ciężkie zadanie w defensywie . To na jego barkach spoczywać będzie pilnowanie jednego z najlepszych rozgrywających w lidze czyli Derricka Rose . Rose jest w znakomitej formie. W przegranym meczu z Oklahomą rzucił 28 pkt , a w zwycięskim pojedynku z Detroit aż 39 pkt !!! Pod znakiem zapytania stoi występ kolejnej z gwiazd byków Joakima Noaha ( prawdopodobnie chory na grypę ). Jeśli okazałoby się to prawdą , że Noah nie wystąpi to zdecydowanie rosną szanse Portland . Na pewno natomiast nie zagra gwiazdor Carlos Boozer , który ma kontuzje ręki , ale to było wiadomo już przed sezonem .
Szykuje się wielkie widowisko .Kto poprowadzi swój team do zwycięstwa ? Brandon Roy czy Derrick Rose ? Przekonamy się już dzisiejszej nocy
⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Spotkanie: Martin - Banska Bystrica
Typ: Banska Bystrica
Kurs: 2.5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jutro o godzinie 17:00 dojdzie do meczu słowackiej Extraligi pomiędzy szóstą (Martin) i drugą (Bystrica) drużyną tych rozgrywek. Banska jest w świetnej formie. Na ostatnie 10 gier wygrała aż 7 w regulaminowym czasie, raz wygrała po dogrywce i tylko 2 razy przegrała. Natomiast Martin może się popisać jedynie 3 wygranymi i aż 7 porażkami w tym 5 razy w regulaminowym czasie. Hokeiści z Bystricy po wygranej z Martinem zrównaliby się punktami z liderem, więc jest o co walczyć. Banska jest również zespołem najlepiej spisującym się na wyjazdach (7-1-2-1). Martin u siebie albo wygrywa albo przegrywa, bo na 12 rozegranych meczy na własnej tafli po regulaminowym czasie był remis.
Oba teamy grały już 2 razy ze sobą w tym sezonie. Najpierw Banska przywiozła 3pkt z tafli Martina (wynik 1:4) a później także 3pkt zdobyli u siebie (3:2).
Liczę, że hokeiści z Bystrzycy wykorzystają jutro szanse na zrównanie się punktami z liderującymi Koszycami.
⛔100
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Spotkanie: Tajlandia - Kuba ( Siatkówka )
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro o godzinie 8.15 na mistrzostwach świata piłki siatkowej kobiet zespół Tajlandii zmierzy się z zespołem Kuby. Tajlandia na tych mistrzostwach radzi sobie bardzo dobrze , 3 meczach odniosły 2 zwycięstwa i 1 porażkę z mocnym zespołem USA . Natomiast młody zespół Kuby spisuje sie poniżej oczekiwań , w 3 meczach odniosły 1 zwycięstwo nad słabym zespołem Kazachstanu oraz 2 porażki. Poniżej zaprezentuje wyniki obu ekip:
USA- Tajlandia 3:1 (23:25, 25:17, 25:17, 25:21)
Tajlandia-Kazachstan 3:1 (25:16, 25:18, 20:25, 25:16)
Chorwacja- Tajlandia 0:3 (15:25, 14:25, 17:25)
Chorwacja-Kuba 3:0 (25:23, 34:32, 25:21)
Kuba- Niemcy 0:3 (24:26, 17:25, 23:25)
Kazachstan-Kuba 2:3 (25:20, 15:25, 25:27, 25:23, 10:15
)
Patrząc na wyniki obu ekip , typuje zdecydowane zwycięstwo zespołu Tajlandii
⛔100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Spotkanie: Bursaspor - Manchester Utd (czas pierwszej bramki)
Typ: Od 31-szej minuty lub później
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jestem ciekawy czy mecz pomiędzy Bursasporem a Manchesterem United będzie widowiskiem jakiego oczekuje każdy kibic, czy grą na zasadzie byle dalej od bramki bo grunt to nie stracic gola, a może cos przy okazji wpadnie. Ja stawiam na tą II opcje - myślę że MU po zaliczce z pierwszego meczu bedzie bacznie bronił własnej bramki i nastawi się głównie na gre w obronie. Dzisiejsi goście pierwszego gola zdobywają w 27` zaś gospodarze czynią to w minucie 39`. MU postawi na spokój i konterki (tak myślę), a Bursaspor-owi coś nie wychodzą mecze w Lidze Mistrzów: 3 mecze - 0 punktów - 0 bramek strzelonych - 6 bramek straconych... jak bedzie teraz? Ostatnio 1:0 dla MU, którzy nie odpuszczają w lidze domowej i nie odpuszczą w LM. Trzymam za nich kciuki ale stawiam też na 0:0 do 32. minuty - tyle ode mnie.
✅105
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Peru (+15,5 pkt ) (Suma punktów - Handicap)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już o 7:30 nasze siatkarki zagraja z reprezentacja Peru na mistrzostwach swiata w pilce siatkowej. Kursy na zwyciestwo Polek sa zupelnie nieoplacalne i moim zdaniem nie odzwierciedlaja szans tych druzyn. Zespol Peru urwal seta Japonii i bardzo dobrej Serbii, a wczesniej ogral Algierie 3:0. Sadze, ze sa w stanie powalczyc z naszymi &quot; złotkami &quot; i urwac im 1 moze nawet 2 sety, dlatego polecam typ 15,5 pkt na korzysc Peru, gdyż druzyna Polski nie jest rownej formie, a powiedzialbym nawet w bardzo losowej kondycji psychicznej, co udowodnilismy w meczu z Japonią.... Jest to mlody zespol, dlatego sadzę, ze nie jestesmy zagrac calego spotkania na wysokim poziomie caly czas podwyzszajac prowadzenie.Spodziewam, sie zwyciastwa Polski, lecz ambitne siatkarki Peru nie oddadza tego meczu tak latwo.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Benfica - Lyon
x
3.30
Bet365 - Liga Mistrzów 20:45
Benfica jak do tej pory spisuje sie w rozgrywkach grupowych ligi mistrzów bardzo przeciętnie. Na trzy spotkania zdołali wygrać tylko jedno ale dosyć pewnie bo 2-0. Pozostałe dwa spotkania grali na wyjazdach. Co ciekawe zakończyły się one takimi samymi wynikami 2-0 dla gospodarzy (odpowiednio: Lyonu i Schalke). Benfica na wyjazdach: 0 punktów, 0 bramek, 4 gole stracone. Fatalnie. Zagrają dziś jednak przed własną publicznością. Lizbona jak wiadomo to gorący teren i gra sie tutaj bardzo trudno. Przekonali sie miedzy innymi o tym ligowi rywale Benfiki w poprzednim sezonie, którzy nie znaleźli recepty na gospodarzy i Benfica wygrała 14 z 15 spotkań! Tylko Maritimo udało się urwać gospodarzom dzisiejszego meczu 1 punkt.
Lyon lige zaczął słabo. W lidze Mistrzów idą jak burza. W 3 dotychczasowych spotkaniach zdobyli komplet punktów wygrywając odpowiednio z: Schalke (2-0), Hapoelem (1-3) i Benficą (2-0). Grali 2 mecze u siebie i 1 na wyjeździe. Sa liderami grupy. Myślę, że do Lizbony przyjadą z jednym celem: wywalczeniem choćby jednego punktu, który może okazać się kluczowy w awansie do kolejnej fazy rozgrywek.
Benfica ma przewagę swojego terenu na, którym jest mocna. Lyon spisuje się rewelacyjnie w lidze mistrzów i nie przegrał jeszcze meczu.Myślę że remis jest tu bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
piłka nożna, Liga Mistrzów , godz. 20.45
Spotkanie:Bursaspor - Man U
Typ:Manchester Utd wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie ponizej 2,5
Kurs:2,7
Bukmacher: GameBookers
Analiza:
Jutro w Turcji zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie. Zmierzą się ze sobą 2 drużyny które w tym sezonie nie zbierają zbyt dobrych opinii. A mianowicie: Bursaspor, który w tej edycji Ligi Mistrzów nie zdobył jeszcze bramki, oraz Manchester United, który (jak sądzą eksperci) jest w lekkim kryzysie.
Wydaje mi się że w tym meczu 3 punkty wywalczą piłkarze z Anglii. Ferguson tym meczem chce sobie zapewnić awans z grupy. Zbliża się bardzo ciężki kalendarz dla Diabłów więc mając awans w kieszeni będzie łatwiej rotować składem. Bo w LM będzie mógł zagrać skład rezerwowy a kluczowi piłkarze będą sobie odpoczywać na ważne ligowe mecze. Ferguson w ostatnim wywiadzie mówił:
– Wolę zabrać ze sobą silny skład, aby być pewnym, że przybliżymy się do awansu do kolejnej fazy – mówi sir Alex Ferguson pytany o piłkarzy, których zamierza zabrać do Turcji.
– Jeśli wygramy, to będziemy mieli dziesięć punktów i praktycznie zapewniony awans do kolejnej rundy. W ten sposób patrzę na to spotkanie.
– Nie zabiorę piłkarzy, co do których będę miał wątpliwości odnośnie ich stanu zdrowia. Wszystko wskazuje jednak na to, że nikomu nic nie dolega.
Z wypowiedzi trenera Czerwonych Diabłów, wywnioskować można że interesuje ich tylko zwycięstwo.

Kadra United, która wybrała się do Turcji:
Van der Sar, Amos, Kuszczak; Evra, Brown, Vidic, Smalling, Rafael, Fabio, O&#39;Shea; Eikrem, Scholes, Obertan, Bebe, Fletcher, Carrick, Park, Nani; Berbatow, Hernandez.

Podsuwowując, liczę na zwycięstwo Manchesteru, ale nie wiekkie, góra 1:0, 2:0.
⛔100
 
W 0

wojtasz

Użytkownik
Spotkanie: H.Tel Aviv - Schalke
Typ: 1
Kurs: 4.02
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Jutrzejszy mecz będzie spotkaniem 2 z 4 drużyną grupy B. Mistrz Izraela jak do tej pory nie zdobył ani jednego punktu , za to drużyna z Niemiec zdobyła ich 6 , czyli tyle ile w 10 spotkaniach ligi niemieckiej. Jednak passa musi się kiedyś skończyć. Pora na pierwsze punkty ze strony Hapoelu , bo inaczej pożegna się on z jakąkolwiek nadzieją o pucharach. U siebie w lidze izraelskiej gra on bardzo dobrze. W Lidze Mistrzów również pokazali że umieją walczyć na własnym stadionie. Mimo tego że przegrywali z Lyonem po rzucie karnym i strzale z dystansu , potrafili strzelić gola i atakować na tyle groźnie (jednak brakowało kropki nad i) że o mały włos a zremisowaliby ten mecz. Ostatecznie dostali kontrę w 94min i przegrali.
Schalke radzi sobie zaskakująco dobrze w LM. Magath powołał do składu paru młodych rezerwowych co jest małym zaskoczeniem. Nie będzie mógł też skorzystać z dwóch podstawowych zawodników : Lukasa Schmitza, Jermaine&#39;a Jones&#39;a. Zwycięstwo Hapoelu tylko zaostrzy rywalizację w tej grupie i sprawi że będzie ona ciekawsza.
⛔100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Spotkanie Werder B.-Tw.Enschede
Typ 2
kurs 5.25 (5.00 )
Bukmacher Bet365
Analiza : Dla obu zespołów jest to mecz o być albo nie być w dalszej fazie tych rozgrywek . W Holandii padł remis 1:1 gospodarze na 5 ostatnich meczów u siebie maja 3 zwycięstwa 1 remis i 2 poraszki za to goście na wyjaździe pokonali w ostatniej kolejce kolejce druzyne PSV na 5 ostatnich spotkać rozegranych na wyjeździe maja 4 zwycięstwa i 1 poraszke Twente jest na fali i mysle że poradzi sobie z drużyna z Niemiec w tym meczu stawiam na Gości
✅400
 
marcelklb 0

marcelklb

Użytkownik
Spotkanie: Bursaspor - Manchester United
Typ: połowa czasu - 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godz. 20:45 odbędzie się 4 kolejka Ligi Mistrzów. Ja wybrałem mecz Bursasporu z Manchesterem United. Stawiam tutaj na wygraną pierwszej połowy przez Czerwone Diabły, a dlaczego tak myślę to już piszę. W ostatnich 4 meczach Manchesteru, wynik do przerwy był na ich korzyść (Tottenham 1-0 do przerwy, Stoke 1:0 do przerwy, Bursa 1:0 do przerwy, West Brom 2:0 do przerwy). Bursaspor jeszcze w LM gola nie strzelili i myślę że nie strzelą, przynajmniej jeszcze do po meczu z ManU. Myślę że Turcy ustawią się od początku spotkania defensywnie i będą liczyć na kontrataki. Stawiam że tak jak w poprzednich meczach, tak i w tym Manchester podtrzyma passę wygranych pierwszy połów meczu. Całkiem ciekawy kurs na ten typ i myślę że godny zaryzykowania. Choć sam osobiście na kuponie dałem czystą 2, lecz tutaj już ktoś przede mną dał ten typ i wpadłem na właśnie ten typ, który jest wg mnie godny zaryzykowania
⛔100
 
B 0

brygadier25

Użytkownik
Spotkanie: Colchester United - Leyton Orient
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: BaH
Analiza:
Spotkanie Anglelskiej League One.Zespół gospodarzy zajmujący 3 pozycje nie spisuję sie może u siebie rewelacyjnie bilans 2-4-1 10:10 w bramkach może nie robi wrazenia ale ze średniakiem Leyton poradzi sobie bez problemu.Goście ostatni ligowy mecz wyjazdowy wygrali dokładnie 3 października 2009 roku !!! Ta szokująca niemoc na pewno nie zakonczy się na boisku Colchester gdzie w lidze Leyton nie wygrał nigdy.Dodatkowo gospodarze po wyjazdowym zwycięstwie z innym kandydatem do awansu Bournemouth 1:2 są napewno mocno podbudowani i nie będą chcieli zaprzepaścić tego zwycięstwa tracąc dzisiaj punkty.
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom