>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 2 listopada 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Kopenhaga - FC Barcelona (-0.5)
Typ : 2
Kurs : 1.40
Buk : Gamebookers
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie w ramach 4 kolejki Ligi Mistrzów . Zagrają ze sobą gospodarz spotkania Duńska Kopenhaga z gośćmi z Hiszpanii czyli Dumą Katalonii - Barceloną . Faworytem w tym meczu są oczywiście Hiszpanie . Mówi się że Barca nie gra dobrze na wyjazdach w Lidze Mistrzów ale myślę że dziś to nie będzie miało miejsca . U siebie Barcelona wygrała 2:0 i uważam że ma szanse powtórzyć się taki sam rezultat jak przed dwoma tygodniami . Znalazłem składy obu zespołów i Barcy prezentuje się bardzo okazale . Myślałem że będą chcieli może odpuścić bo już awans mają raczej pewny . FC Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Busquets, Xavi, Keita; Iniesta, Messi i Villa Ławka rezerwowych: Mino, Adriano, Maxwell, Mascherano, Milito, Pedro, Bojan. Tak więc jestem pełen wiary w zwycięstwo Katalonii . Przypomnę jeszcze że bardzo ale to bardzo kursy lecą w dół - na moje zdarzenie początkowo było 1.50 . Jestem Kibicem Królewskich ale myślę że z taką dyspozycją Barca dziś wygra . PozdrAwiam .
⛔100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Spotkanie: Bursaspor - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd wygra różnicą 2 bramek lub więcej - tak
Kurs: 3,0
Bukmacher: gamebookers
Dzisiaj o 20.45 gra lider z ostatnią drużyną tabeli. Drużyna gości jest o 2 klasy lepszą drużyną. Drużyna gospodarzy w 3 meczach 3 razy przegrała, nie strzelając żadnej bramki i tracąc aż 6 (2 bramki na mecz). Patrząc na dzisiejszy skład, jak i defensywne ustawienie nie zapowiada się na strzelenie przez nich bramki. Analizując MU ma 2wygrane i bezbramkowy remis z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie Valencją. Mimo iż też ma ustawienie defensywne, co potwierdza teorię iż Bursaspor nie strzeli bramki, uważam że posiada tej klasy zawodników iż są w stanie strzelić 2 bramki.
Osobiście typowałbym na dw: 0:2, ale ze słabym Busasporem może być o wiele więcej.
✅200
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Spotkanie: Vila Nova - America RN
Typ: America RN
Kurs: 5.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Juz dzisiaj o 22:30 spotkanie na zapleczu Brazylijskiej Serie A pomiędzy outsiderem w chwili obecnej America RN a Vila Nova obie druzyny w tym sezonie walczą zawzięcie o utrzymanie sie w lidze ja wierze że uda się to obu drużynom - do dzisiejszego spotkania gospodarze przystepują bez kilku kluczowych graczy z formacji defensywnej.Także ostatnie światełko dla dzisiejszych gości do wzięcia sie za siebie i wydostania ze strefy spadkowej - Różnice pomiędzy drużynami nie są tak duże więc myśle że 4 punkty są do odrobienia , zakladając dzisiejszy scenariusz będzie brakowac ekipie America RN tylko 1 pkt pod strefa spadkową po pozytywnie zakonczonym spotkaniu dzisiejszym, a do końca rozgrywek zostało jeszcze 6 spotkań , dzisiejsze spotkanie będzie sprawdzianem dla pilkarzy czy zasługują grac na zapleczu ekstraklasy brazylijskiej czy też grac o klase nizej czyli 3 lidze.Powodzenia kurs dla ryzykantów w nie ktorych bukach wynosi ponad 6.00 ale ze w regulaminie jest max 5.00 tak więc podam z Expekt. Pozdrawiam
⛔100
 
F 0

filled

Użytkownik
Spotkanie: Santo Andre SP - Asa AL
Typ: 2
Kurs: 5.13
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiejszego dnia analizując to co się działo z kurem na to spotkanie, to naprawdę działy się cuda, teraz nagle podskoczył, więc myślę, że warto zagrać. Już za pare minut rozpocznie się spotkanie w ramach brazyliskiej Serie B. Goście złapali wiatr w żagle, na ostatnie 6 meczy zdobyli 13 punktów. Drużyna gospodarzy ostatnio gra kiepsko, na ostatnie 6 meczy wygrała tylko 2 spotkania. Asa, która teoretycznie może myśleć o awansie nie może sobie pozwolić na żadną porażkę, obecnie zajmuje 8 miejsce w tabeli. Santo Andre plasuje się na przed ostatnim, czyli 19 miejscu. Na 16 meczy granych w tym sezonie u siebie, wygrali tylko 6, więc nie można o nich powiedzieć, że są jakimś wyśmienitym zespołem własnego boiska. Wszystko naprawdę może się zdarzyć, a kurs bardzo ciekawy, więc myślę, że jednak warto zaryzykować.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom