>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
New Jersey Devils - Colorado Avalanche
Poniżej 5,5 bramek
(1,65) Unibet
Wczorajszy bet niestety nie udany. Z powodów oczywistych. Oilers, chyba nie wyszli na lód. Choć pierwsza tercja mogła się wydawać pod ich dyktando, ale jednak chaos i panika zadecydowały że nie mogli ustrzelić kilka potrzebnych trafień. Natomiast Toronto planowo, odrobili swoje lekcje i zgarnęli komplet punktów. Dzisiaj idę w drugą stronę, ale tym razem wybieram się do Jersey. Tak jak wiele razy pisałem, że to nie jest ekipa z kilku lat, to trzeba jednak przyznać że na swoich śmieciach potrafią dominować i rywalizować z najlepszymi. Nie strzelają tych bramek na potęgę ale ich praca na lodzie kiedy grają w osłabieniu często przynosi owoce. Henrique mnóstwo bramek oddaję właśnie w tym aspekcie, kiedy jego zespół musi się bronić przed utratą bramki podczas tego kiedy ich zespół gra o jednego przeciwnika mniej. Prócz Henrique jest kilku ważnych grajków w obozie Devils którzy też oddają całkiem sporo dobrej roboty w meczach. Natomiast po drugiej stronie Lawiny, które ostatnio przegrały w Nowym Jorku. Mimo, ich słabiutkiej formy trzeba odnotować dobre wyniki Matta Duchene. Potrafi grać po cichutku, żeby w drugiej odsłonie meczu oddać bardzo ważnego gola. Sporo punktuje, a także dobrze rozumie się z MacKinnonem. Ten też dobre wyniki. 10 bramek na koncie i 14 asyst! Nie spodziewam się tutaj gradu bramek, bo według mnie Devils będą grali zbyt statycznie żeby mogli się rozkręcać z bramkami. Lawiny, coś tam na pewno dołożą, ale też na festiwal z ich strony bym się nie spodziewał. Diabły są tuż tuż przed Bruins, a żeby mogli być jeszcze wyżej trzeba to wygrać i nie grać chaotycznie ani chimerycznie. Dlatego tutaj wierzę w ich rozsądek i nie głupie pomysły. Bardziej spokojny wymiar w postaci bramek dzisiaj widzę. Samo h2h też mówi samo za siebie. Próbujemy. Wczoraj się nie udało, ale dziś już się uda... Tak myślę.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa del Rey
Godzina: 22:00
Spotkanie: Cadiz - Real Madryt
Typ: +1,5 dla Cadiz ( handicap azjatycki)
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet 365
Analiza :
Zacznę od kadry realu :
Bramkarze: Casilla, Rubén Yáñez i Carlos Abad.
Obrońcy: Pepe, Nacho, Arbeloa, Lienhart i A. Tejero.
Pomocnicy: James, Casemiro, Kovačić, Czeryszew, Isco i M. Llorente.
Napastnicy: Jesé, Lucas Vázquez i Mayoral.
Można zatem zauważyć że praktycznie każda formacja jest mocno osłabiona w tej drużynie. Oglądałem mecz Eibar-real i powiem szczerze że real się bardzo mocno napocił i wcale ta wygrana nie była jakaś przekonywująca. Benitez (chyba najgorszy trener jakiego mógł zatrudnic perez, wystarczy spojrzeć jak Napoli odżyło po jego odejściu) musiał skorzystać z piłkarzy drugiej drużyny realu. Żaden z obrońców nie jest podstawowym piłkarzem. real ma klątwę kontuzji których miał już 16 ! Casilla na bramce też pewności nie daje. Tak więc jedynymi którzy mogą wnieść jakąś pozytywną energię jest Isco (według mnie niedoceniany przez większość, ale pomału staje się cieniem własnego siebie) Jese (który nie może liczyć do końca na poparcie trenera) oraz Casemiro. Jeżeli Cadiz przypilnuje 3-4 piłkarzy realu to myślę że zapanują nad meczem i będą dyktować warunki. nie ma co ukrywać real przechodzi dość solidny kryzys. Dodając że jest to pierwszy mecz i to na wyjeździe nie sądzę żeby real zagrał na mega świetnym poziomie. Tyle o realu, Cadiz solidna obrona i solidna drużyna ,która może śmiało myśleć o powrocie w tym roku do najwyższej ligi. Bilans meczy u siebie 5-2-1 ,bramki 13:4. Przegrali tylko raz z Murcia 1-0 i to licząc mecze wyjazdowe! Najsolidniejsza obrona drugiej ligi. Myślę że Benitez nieco nie dowartościował gospodarzy i będzie musiał gonić wynik na santiago. Stawiałbym skromną wygraną gości 1-0( i czerwoną dla pepe, jak ja go nie lubię!! ) ????
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Troyes - Toulouse
Typ: over 9 rzutów rożnych
Kurs: 1.83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dobry kurs na to wydarzenie.Spotykają się drużyny zamykające tabele. Dla Troyes to chyba ostatnia szansa żeby jeszcze zapunktować i myśleć o pozostaniu w lidze(5pkt po 15 kolejkach) Toulousa do bezpiecznego miejsca traci 3 pkt i zapewne będzie chciała żeby ten dystans się nie zwiększył. Ale nie to w przypadku tego typu jest najważniejsze więc przejdźmy do sedna. W meczach gdy Troyes jest gospodarzem wykonuje się średnio 12.38 RR, gdy Toulousa gra w charakterze gościa w tych grach mamy 10.13 RR. Na własnym boisku Troyes wykonuje 6.38 RR, Toulousa na wyjezdzie to 5.75.Jeśli przywołać spotkania z sąsiadami z tabeli obu drużyn to wygląda to następująco Troyes z 3 od końca Lille-w sumie 18 rzutów rożnych, z 16 Ajaccio-13 RR. Toulousa jako gość z tym samym Ajaccio również 13 RR,z 17 Bastią-19 RR. Statystyki co prawda nie zawsze oddają rzeczywistość ale w tym przypadku jestem skłonny im zaufać.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
deepred 738,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:30
Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets
Tomas Plekanec over 0,5 punktu
1,65 Unibet
Mega kurs, więc pobieram właściwie bez zastanowienia. Tomeczek jest zawodnikiem pierwszej piątki Habs, co z miejsca ułatwia mu zadanie punktowania. Bardzo pożyteczny w PP, ale i podczas 5v5 robi robotę. Facet nie wywyższa się ponad innych w tej drużynie, potrafi się poświęcać i lubi współpracować. W tym sezonie 24 punkty, 7 goli i 17 asyst, co jest jednoznacznym potwierdzeniem wcześniej postawionej przeze mnie tezy. Ponad punkt na mecz i taki kurs. Przeszacowanie, czy może świadoma podpucha ze strony unibetu? Nie wiem, ale mam zamiar się o tym przekonać.

Tomuś lubi grać z Kurtkami, zwłaszcza w Montrealu. W ostatnich czterech meczach minimum jeden punkt zdobywał. Dzisiaj nie powinno być jakoś szczególnie trudno. Starterem w bramce Kurtek dzisiaj Bober, który dla mnie jest typowym średniakiem. Poza tym obydwie ekipy grają dosyć ostro w meczach przeciwko sobie, co jest kolejną zaletą tego betu, bo Plekanec bardzo często punktuje w PP.
⛔ 100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: 1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Expekt
Analiza :
Dzisiaj z kolei łapię spadające kursy, jednakże argumenty ku temu zdecydowanie za mną przemawiają. Po pierwsze Canucks grają mecz po dniu, a w dodatku czwarty mecz road tripu, także czasu na regenerację będą mieć znacznie mniej od gospodarzy. Po drugie w bramce przyjezdnych zostanie wywieszony ręcznik tj. Jacob Markstrom. Szwed, którego pamiętam jeszcze z czasów gry w Brynas nie ma najlepszego okres. W ostatnich meczach broni ze średnią mocno poniżej 90%, co na tle takiego vis-a-vis jak Jonathan Quick wypada zdecydowanie słabo. Po trzecie Vancouver słabo radzą sobie z rywalami grającymi bardzo fizycznie, a do takich bezwzględnie należy zaliczyć ekipę z LA. Gościom nie pomogą również nowe absencje: do Huttona i Suttera dołączyli Virtanen oraz Higgins.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 6

olszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga - Austria
Godzina: 20:30
Spotkanie: Austria Wiedeń - Sturm Graz
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutro wypatrzylem i mocno wchodze w wygrana Austrii Wieden u siebie ze Sturmem Graz. Austria podejmowac bedzie swoich przeciwnikow po porazce ligowej 2:4 na wyjezdzie z zespolem Ried. Mimo straty punktow, atmosfera w zespole jest b. dobra (pilkarze sami mowia, ze trzeba wyciagnac wnioski z tego szalonego meczu i rozpoczac nowa seria od srodowego spotkania!) Co najwazniejsze, sa oni swiadomi niezlej formy, ktora prezentowali wczesniej (9 meczow bez porazki). Co ciekawe, wczesniej ostatni raz przegrali na wyjezdzie wlasnie ze swoim kolejnym przeciwnikiem. W zarysie dotychczas rozegranych meczow, nie ma watpliwosci, ze Austria prezentuje w tym sezonie duzo lepszy futbol niz w poprzednich latach, a walka o mistrza sprawia, ze musza w kazdym spotkaniu, szczegolnie u siebie, walczyc o komplet punktow. Sturm gral 2 ostatnie wyjazdowe spotkania z wyzej notowanymi przeciwnikami (Rapid, Salzburg), oba mecze przegral. Jest 4ty w lidze, a 3ci raz pod rzad bedzie gral na wyjezdzie z wyzej uplasowana ekipa. Moim zdaniem kolejny mecz przegra ???? Dodatkowo , wtorkowy remis pilkarzy z Salzbruga sprawia, ze Austra gra o powrot na fotel lidera w swojej lidze. Mimo ostatniej porazki z kolejnymi przeciwnikami, h2h u siebie zdecydowanie na korzysc gospodarzy - In Wien 76 Spiele: 43-16-17 (162:81).
Reasumujac, moim zdaniem Austria powinna ugrac ten mecz , mysle o wyniku 2:1, lub 3:1 dla gospodarzu. Dla bardziej bezpiecznych graczy polecam zagrac ten typ DNB + legia, gdzie ako wychodzi b. podobne do postawienia na czysty win Austrii. Z fartem!
✅ 120
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA, NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets
Typ: Montreal Canadiens
Kurs: 2.00
Bukmacher: otobet
Analiza:
Jestem miło zaskoczony, że tego typu jeszcze nie było. Gracze Montreal Canadiens dosyć niedawno nie byli do zatrzymania, wygrywając mecz za meczem. Notują jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy sezon, wygrywając 18 na 25 meczów i mając świetny bilans bramkowy 88:56, czego nie można powiedzieć o gościach, którzy strzelili zaledwie 60 goli, tracąc aż 76, czyli najwięcej w konferencji wschodniej! Jacketsi w ostatnim meczu dostali srogie lanie od Blues. Teraz liczyłbym na podobny scenariusz, gdyż grając u siebie Montreal Canadiens są trzecią najlepszą drużyną w tabeli,a Jacketsi nie mają wystarczająco dużo argumentów, by czymś zaskoczyć Montreal. Wszystko wskazuje na umocnienie się graczy Montreal Canadiens na pozycji lidera.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Pogoń ostatnio w zdecydowanym dołku, ost. 5 spotkań nie pokryli over 2,5, zdecydowanie nastawiają sie na obronę, a ze skutecznością tragedia, nawet Zwoliński nie gra tak jak na początku sezonu, a w Lechii widzimy co się dzieje, jednym słowem padaka, Krasić wielka gwiazda odsunięta od składu, ostatnio nie strzelili karnego, Mak nie opanował emocji i zniszczył im mecz z Cracovią, nie strzelaniem równiez słabo, jedyni Peszko cos się stara.
Zakładam ze będzie tutaj bardzo ostrożna gra z obu stron i skończy się 0-0, 1-1 lub minimalnym zwycięstwem jak coś to już bardziej Lechii.
Powodzenia !
✅ 60
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Puchar Ligi
Godzina:
20.45
Spotkanie:
Southamtpon vs Liverpool
Typ:
awans - Liverpool
Kurs:
2.02
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Zacznę może od tego, że trzech z czterech półfinalistów Pucharu Ligi już znamy, są to: City, Everton oraz Stoke. Wiadomo już, że wszystkie zespoły, które wystąpią w półfinałach będą reprezentantami Premier League. A kto będzie tym ostatnim? Southampton czy może Liverpool? Zapraszam do mojej analizy.

OBECNA SYTUACJA ORAZ FORMA:


Zacznę może pierw od gospodarzy a mianowicie drużyny &quot;Świętych&quot;. Drużyna Ronalda Koemana przystępuje do jutrzejszego spotkania po dwóch porażkach ligowych z rzędu. Z City (3-1) oraz Stoke (0-1). Warto także wspomnieć, że ostatnie zwycięstwo (1-0 - Sunderland) padło po bramce z rzutu karnego. Mimo, że drużyna &quot;Świętych&quot; była znacząco lepsza to jednak bramka padła tylko z rzutu karnego. Obecnie w lidze zajmują 10 miejsce i mają 3 punkty straty do Liverpoolu oraz 7 punktów straty do 4 miejsca, które gwarantuję udział w eLM. Wspomniałem o karnym dla Sotuhamton to także warto wspomnieć o dwóch kontrowersyjnych karnych, które w ostatnich 6 dniach otrzymał Liverpool. Oba pewnie na bramkę zamienił Milner jednak obu osobiście bym nie podyktował. Jeżeli w meczu LE &quot;The Reds&quot; byli dużo lepsi od swoich rywali i spokojnie nawet bez tego powinni sobie poradzić to w meczu z Swansea sędzia &quot;dał&quot; Liverpoolowi wygraną, bo naprawdę nie zagrali oni dobrego spotkania. Powiedziałbym nawet, że było to najsłabsze spotkanie pod wodzą Kloppa. Właśnie co do gry Liverpoolu od czasu przyjścia Kloppa? W 10 spotkaniach ma on bilans (6/3/1) i nie wiem jak na was ale na mnie robi to wrażenie. Powoli maszyna jaką mam nadzieję będą &quot;The Reds&quot; się rozpędza. 4 straty do upragnionego miejsca i naprawdę wielka różnica w gry jaką prezentują gracze Liverpoolu od czasu przyjścia niemieckiego trenera! Wygląda to naprawdę ciekawie. Przejdźmy do sytuacji kadrowych.

Sytuacja kadrowa:

Teraz może zacznę od drużyny gości. Wygląda to co raz ciekawiej, ponieważ w niedzielę wystąpił już Daniel Sturridge oraz Jordan Henderson. Obaj weszli w 2 połowie spotkania jednak o ich grze nie można za wiele powiedzieć. Wiadomo, że nadal wystąpić nie będą mogli tacy zawodnicy jak Sakho, Gomez czy Ings jednak wraca Lucas (kartki w meczu z Swansea) a występ Coutinho także jest możliwy jednak o tym dowiemy się jutro po treningu. Klopp poważnie traktuję rozgrywki o Puchar Ligi jednak od początku ma zagrać Bogdan, który jest bohaterem tego turnieju (rzuty karne z Carlise) oraz Randall, którego osobiście jeszcze nie widziałem.

Zespół gospodarzy wystąpi najprawdopodobniej w takim zestawieniu jak w weekendowym spotkaniu ligowym. Wyjątek stanowi brak kapitana drużyny - Jose Fonte, który doznał kontuzji w spotkaniu z City. Zastąpi go najprawdopodobniej Caulker, który także wszedł za niego w meczu z City.

składy według lfc.pl


Southampton (4-2-3-1):
Stekelenburg – Cedric, Caulker, van Dijk, Bertrand – Clasie, Wanyama – Long, Ward-Prowse, Tadić – Pelle.

Liverpool (4-2-3-1): Bogdan – Randall, Toure, Lovren, Moreno – Lucas, Allen – Ibe, Firmino, Lallana – Benteke.

Moja opinia oraz typy:

Gdy zobaczyłem kurs na wygraną Liverpoolu od &quot;szczwanego&quot; to moje oczy się zdziwiły. 2.88 gdzie inne bety mają po 2.70 jednak za nim zdążyłem wrzucić pieniądze to kurs już spadł, przeglądając inne buki zobaczyłem jeszcze ciekawszy bet a mianowicie awans Liverpoolu po świetnym kursie, który pobieram. Wydaję mi się, że jest to ciekawszy bet gdyż sam Klopp mówi o tym, że ten mecz może trwać więcej niż 90 minut Ostatnie spotkanie ligowe między tymi drużynami także skończyło się remisem gdzie minimalną przewagę miał Liverpool a bramkę stracił po rzucie wolnym. Od tego czasu dośrodkowania są troszeczkę lepiej bronione przez zespół &quot;The Reds&quot; a ich forma także jest wyższa. Szeroka ławka, która ma Klopp to kolejny atut Liverpoolu a Steven Gerrard w szatni oraz na treningach to kolejna motywacja dla zawodników Liverpoolu. Czytają autobiografie tego pana można stwierdzić, że strasznie kocha ten klub a on jego. Zawodnicy, którzy teraz tam grają powinni zostać poniesieni jego słowami otuchy. Dość wysoka forma Benteke oraz Ibe w przednich formacjach oraz możliwy występ Coutinho to kolejne argumenty, które przekonują mnie za awansem &quot;The Reds&quot;. Do tego spójrzmy jak gra Liverpool na wyjazdach oraz zapomnijmy spotkanie z Swansea, które było spowodowane &quot;słabszym dniem&quot; i jak dla mnie kurs ponad 2 na awans Liverpoolu to wielka promocja dlatego pobieram!
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeria Liga
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Uniao Madeiro - FC Porto
Typ:
over 10,5 rzutów rożnych (azjany)
Kurs:
1.975
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam po raz pierwszy w miesiącu grudniu. Dziś po raz kolejny sięgnę po typ z moich ulubionych rzutów rożnych. Na ruszt wrzucam mecz 9. kolejki portugalskiej czołowej ligi. Drużyna Uniao Madeiro podejmuje FC Porto na własnym stadionie. Przyjrzyjmy się jak wygląda sytuacja w tabeli. Goście zajmują drugą lokatę i mają chrapkę na pierwszą pozycję pozostając w dalszym ciągu nie pokonanym zespołem w lidze. Gospodarze z siedmioma punktami siedzą cichutko na dole tabeli zajmując trzecie miejsce od końca. Goście będą chcieli wygrać ten mecz i na pewno będą ostro cisnąć teoretycznie słabszego rywala. Taka gra Porto owocuje praktycznie w każdym meczu mnóstwo rzutów rożnych! Zobaczmy &#39;co mówią&#39; statystyki...
Ostatnie pięć spotkań Porto w lidze w tym sezonie:
12; 13; 12; 15; 9 rzutów rożnych - 4/5 spotkań pokryło naszego overka;
Ostatnie pięć spotkań Uniao Madeiro w lidze w tym sezonie:
12; 11; 12; 8; 7 - 3/5 spotkań pokryło naszego overka;
Samo Porto w lidze średnio (średnia z ostatnich pięciu meczy ligowych) zdobywa 8 rożnych na mecz. Samo Uniao Madeiro średnio 5,6 (również średnia z ostatnich pięciu meczy ligowych).
Obstawiam, że overek zostanie pokryty. Porto, które co mecz, niekiedy samo pokrywa ten over, tutaj będzie atakowało, by zdobyć pewnie 3 punkty i gonić pierwszy w tabeli Sporting. Z kolei Uniao Madeiro będzie starało wychodzić z kontrą i liczę, że też tych rożnych kilka nabiją. Powodzenia! ;)

⛔ 100
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna - Niemcy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Flensburg vs Rhein-Neckar Loewen
Typ 2
3.00
Otobet
Analiza: Na dzisiejszy mecz wybralem mecz pilki recznej w Niemieckiej Bundeslidze. Goscie zajmuja w tabeli 1 miejce natomiast gospodarze 2. Obie druzyny wygrywaja rywali bardzo wyraznie w swojej lidze, nie liczac jednej wpadki gosci z druzyna Melsungen. Goscie maja na koncie 14 zwyciestw i 1 porazke , gospodarze 12 zwyciestw 2 porazki i 1 remis. Kadrowo wydaje mi się druzyny bardzo wyrownane. Dlaczego wybralem ten typ? poniewaz ja osobiscie szanse oceniam 50/50 wiec po kursie 3.00 warto. Druga rzecz ktora mnie motywuje to fakt, ze ogladalem ostatnio mecz Flensburga z nasza Wisla Plock i nie pokazali nic nadzwyczajnego, Wisla bardzo blisko byla nawet remisu.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barakaldo-Valencia
Typ: 1
Kurs: 4.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Chciałbym zacząć ten ostatni miesiąc jakimś mocnym akcentem… Zaglądam do Hiszpanii. Tam puchar króla, w którym wszystko może się zdarzyć. Dodatkowo są to dwa mecze, mecz i rewanż.
Valencia zagra z 3 ligową ekipą Barakaldo. Jest to bardzo dobrze spisująca się drużyna w tym sezonie, zajmuje pierwsze miejsce w II grupie z 36 pkt, 11 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka, na 15 meczy, z aspiracjami do gry w 2 lidze.
Na YT można obejrzeć konferencję prasową trenera Barakaldo przed meczem. Sam mówi i wie, z kim dzisiaj zagra, że dla niego Valencia to najcięższy z możliwych przeciwników i po cichu liczy na remis… Ja jednak poszedłem dalej w swoim typie i daje 1.
Dlaczego? Valencia straciła swojego trenera Nuno Espírito Santo, po przegranym ostatnio meczu z FC Sevilla. Dodatkowo zagra mecz w sobotę z Barcą a następnie z Lyonem w LM i tego meczu nie może przegrać, jeżeli myśli o awansie dalej.
Voro oraz Phil Neville ogłosili listę powołanych na spotkanie z Barakaldo. W kadrze znaleźli się: Tropi i Diallo, a poza nią Gomes, Fuego, De Paul, Piatti, Barragan, Negredo, Alves i Mustafi.
Bramkarze: Jaume, Ryan
Obrońcy: Cancelo, Vezo, Santos, Diallo, Abdennour, Gayà, Orban
Pomocnicy: Tropi, Enzo Pérez, Parejo, Danilo, Bakkali
Napastnicy: Rafa Mir, Santi Mina, Paco Alcácer
Ja stawiam dzisiaj na niespodziankę. To jest puchar i tu każdy wynik wchodzi w grę.
⛔ 100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bułgaria - A PFG
Godzina: 16:30
Spotkanie: Beroe - Levski Sofia
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czwarte w tabeli Beroe podejmie dzisiaj u siebie liderujący Levski Sofia. Dzieli ich różnica siedmiu punktów i nieznacznym faworytem dzisiejszego spotkania są oczywiście goście.
W ostatnich dwóch meczach u siebie Beroe strzelało trzy bramki, zaś od czterech spotkaniach na własnym stadionie regularnie trafiają do bramki rywali. Zaś ogółem w sześciu ostanich meczach Beroe zawsze padał over 2,5 bramki.
W czterech ostatnich meczach Levski na wyjeździe w trzech z nich strzelali bramki (wyniki 1-2,1-3,0-2).
W sześć na siedem ostatnich pojedynków bezpośrednich gdzie Beroe był gospodarzem padał over 2,5. Dzisiaj gospodarze będą wyjątkowo zmotywowani, bo muszą wygrać aby utrzymać kontakt z podium tabeli. Z kolei Levski też nie mogą sobie pozwolić na porażkę, bo przy niekorzystnym wyniku w innym meczu mogą stracić fotel lidera. To wszystko zapowiada nam bramki - miejmy nadzieję, że over 2,5.
⛔ 100
 
R 6

robson81pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja Ligue 1 - Kolejka 16
Godzina: 19:00
Spotkanie:Montpellier - GFC Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet 365
Analiza:Spotkanie dwóch średniaków ligowych zaglądających do strefy spadkowej, każdy punkt jest dla nich ważny a takie zespoły mogą wygrać z każdym. Montpellier udowodniło to w spotkaniu z Lyonem wygrana na wyjeździe 2;4. Moim zdaniem Gospodarze są na fali
(3 zwycięstwa w domu wygrane 4 mecze z rzędu i nie oddadzą punktów u siebie). Powodzenia
⛔ 100
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia - J-League
Godzina: 11:30
Spotkanie: G-Osaka vs Hiroshima
Typ: 2
Kurs: 2.8
Bukmacher: Unibet
Analiza: Play offy Japońskiej Ligi w której ostatnimi czasy niepokonana Hiroshima mierzy się z byłym mistrzem G-Osaką. Spotkanie absolutnie na szczycie w Japonii. Liga została całkowicie zdominowana przez Hiroshimę, nie było do tej pory nikogo, kto by się z nimi mierzył, ostatnie spotkanie na wyjeździe przegrali uwaga: 20.05.2015, czyli niemal 7 miesięcy temu. Biją wszystkich, którzy stają na ich drodze. Jest to jednak finał, więc wszystko może się zdarzyć, a Osaka to nie są pionki. Ostatnie spotkanie jednak zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem 2:0 dla Hiroshimy dlatego też typuję tutaj proste zwycięstwo przyjezdnych. Myślę, że Douglas i spółka poradzą sobie, może nie bez problemu, ale powinni ugrać.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chaves-Aves
Typ: remis lub wygra Aves
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Myślę że przy tym kursie to typ dnia i wart pogrania. Gospodarze zajmują 4 miejsce w tabeli a goście 8 ale uwaga dzieli ich tylko 2pkt . Czyli przy zwycięstwie gości to Oni przeskoczą gospodarzy . Chaves na własnym boisku na 9 spotkań nie przegrał ani jednego ale aż 6 zremisował i 3 razy zdobył komplet punktów. Czyli prawdopodobieństwo wyniku x2 jest duże szczególnie że Aves radzi sobie fajnie na wyjazdach 4 Z 2 R i 2 P . Dodatkowym plusem są absencje u gospodarzy, nie zagra Reis atak (12/4), Oliveria obrona ( 8/0), Assis pomoc ( 14/0) Silva pomocnik ( 16/3) Madira obrona (4/0) . Wszyscy Ci zawodnicy są ważnymi postaciami w Chaves.
⛔ 100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Monaco - Caen
Typ: over 9.5 rzutów roznych (azjan)
Kurs: 1.900
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis do druzyny z Ksiestwa przyjezdza nieoczekiwany lider francuskiej ekstraklasy ,czyli druzyna z Caen.
Monaco po wspanialym i pelnym emocji meczu w Marsylii z ktorej udalo im sie wywiezc cenny punkt bedzie chcialo pokonac dzisiaj zespol z Caen ,przegonic Lyon i zblizyc sie do czolówki ligi.
Druzyna z Caen w weekend podejmowala rowniez na wyjezdzie druzyne Bordeaux i pewnie pokonala gospodarzy az 4:1 i nie pozostawiajac zludzen swoim rywalom.
Wynik w tym meczu to kwestia dyskusyjna gdyz obie druzyny sa w stanie wygrac ten mecz ,w zaleznosci jak sie to wszystko potoczy ,dlatego tez dzis ide w kierunku roznych ,a tak przedstawiaja sie statystyki obu druzyn w tym stalym fragmencie gry :
Monaco - rzuty rozne w ostatnich 5 meczach
vs Marsylia - 6
vs Anderlecht - 15
vs Nantes - 6
vs Bordeaux - 10
vs Qarabag - 8
Caen - rzuty rozne w ostatnich 5 meczach
vs Bordeaux - 6
vs Angers - 4
vs Guingamp - 11
vs Bastia - 2
vs Nantes - 7
Biorac pod uwage statystyki i calkiem spoko kurs mysle ,ze naprawde warto zagrac ten bet. Powodzenia!
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Dongbu Promy - Mobis Phoebus
Typ: 1
Kurs: 2.19
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Mecz na szczycie KBL, pojedynek między Promy a Phoebus w ostatnich latach zawsze były gorące.Promy gra w kratke w tym sezonie, wyglądają nieco gorzej niż roku temu ale zachowali swój defensywny trzon i są jedną z najlepiej broniących ekip w lidze.Mobis również stracił przed sezonem, głownie gorzej wyglądają jeśli chodzi o zestaw czarnych ale trzon koreański pozostał bez zmian.Mecz 50/50 i kurs wyglądatak a nie inaczej ze względu na słaby bilans(4-8) Promy u siebie.W tym meczu zadecyduje defensywa, Mobis jest na fali i Promy defensywnie muszą wyłączyć głównie Yanga.To on napędza gre drużyny i jest moim zdaniem najlepszym PG w lidze.
Promy muszą w końcu zagrać na wysokim poziomie u siebie, bez przestojów.
Dla mnie minimalnym faworytem jest Promy i będzie to dosyć cieżki i szarpany mecz.
✅ 119
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille - St. Etienne
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,5
Bukmacher: pinnek
Analiza:
Ten underek jest tutaj tak oczywisty, że aż kuje w oczy.
Lille z dolnych rejonów tabeli na ostatnich 10 meczy aż 8 kończyło wynikiem mniejszym niż 3 bramki. A na 10 meczy domowych aż 7. Dla Lille każdy punkt jest teraz bardzo ważny a widać trener lubi ustawiać drużyne defensywnie więc zazwyczaj pada mało goli.
Dzisiaj gospodarze będą podejmować St Etienne zespół z 6 miejsca.
Przez granie w lidze europy goście notują teraz średnie wyniki. Na 5 ostatnich meczy wyjazdowych mają bilans 1Z-1R-3P a na 10 ostatnich meczy wyjazdowych, 6 kończyło się mniej niż 3 bramkami.
5 ostatnich meczy pomiędzy nimi to aż 5 wyników poniżej 3 bramek.
Tyle nudnej statystyki. Podsumowując Lille pomimo słabego sezonu będzie trudnym przeciwnikiem dla St Etienne - drużyny która poprzez granie w lidze europy jest zmuszona rotować składem co przekłada się na niezbyt dobre wyniki. Jak dla mnie ten mecz zakończy się wynikiem 0-0 albo 0-1.
✅ 50
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa del Rey
Godzina: 22:00
Spotkanie: Cadiz - Real Madryt
Typ: Jese gol
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betclic
Analiza :
Mecz pucharowy to i zastawienie powołanych piłkarzy Realu zdecydowanie pucharowe. Kadra Realu przedstawia się następująco: Casilla, Rubén Yáñez, Carlos Abad - Pepe, Nacho, Arbeloa, Lienhart, A. Tejero - James, Casemiro, Kovačić, Czeryszew, Isco i M. Llorente - Jesé, Lucas Vázquez i Mayoral. Ekipa Królewskich ostatnimi czasy prezentuje, co tu dużo mówić, słaby poziom, brak stylu, brak akcji kombinacyjnych, skuteczności i przede wszystkich brak błysku umiejętności indywidualnych poszczególnych piłkarzy. Ten mecz będzie sprawdzianem garnituru B i według mnie kilku piłkarzom będzie bardzo zależało na pokazaniu się z jak najlepszej strony. Będę tutaj stawiał na to, że Jese strzeli gola. Chyba jeden z bardziej niedocenianych piłkarzy Realu. Chłopak z dużym talentem i potencjałem, który musi grać, grać i jeszcze raz grać żeby się rozwijać. Niestety nie dostaje wielu okazji do pokazania się. Jese nie jest za częstym wyborem Beniteza ale patrząc na to co pokazują ostatnio zawodnicy pierwszego składu, ma o duże szanse na wygryzienie ze składu choćby Benzemy, który ostatnio prezentuje poziom 3 polskiej ligi. Roriguez bez wątpienie ma instynkt strzelecki, niezły drybling, przyspieszenie i potrafi znaleźć się we właściwym miejscu i czasie. Ten mecz jest idealnym sposobem udowodnienia swoich możliwość trenerowi Królewskich.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom