>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Brazylia - Włochy
Godz:19
Typ: Włochy +2,5 seta
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie które rozegrane zostanie raczej jako mecz towarzyski gdyż zarówno Brazylia jak i Włosi pewni awansu do Final Six. Bukmacherzy murowanym faworytem stawiają tutaj ekipe gospodarzy ja jednak licze ze Włosi urwą chociaż jednego seta w tym meczu. We Włoszech pierwszy mecz wygrany po tie breaku przez Włochów rewanż dla Brazylii do zera. Myśle ze Włochów stać na urwanie minimum jednego seta zważywszy na to że Brazylia mimo że lideruje swojej grupie mnie osobiście swoim stylem gry nie zachwyca. Licze ze jednego seta Italia urwie, Powodzenia;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, eliminacje
Spotkanie: Airbus - Lok. Zagreb
Typ: over 3.5
Kurs: 2.20
Buk: bet365
Godz. 19:45
Analiza:
Eliminacje Ligi Europejskiej to dla mnie rzecz którą gra się tylko live, bo czasami różne cuda się dzieję tym bardziej że jest to początek przygotowań dla większości ekip. Jest jednak jedno spotkanie w które już przed startem coś zainwestuje, bo scenariusz bramkowy na to spotkanie wydaje mi się bardzo pewny – mowa tutaj o rywalizacji Walijskiego Airbusa z Chorwackim Lokomitwem Zagrzeb. Dla mnie mało istotną sprawę jest to że zajęli trzecie miejsce w poprzednim sezonie, bo nie ma co ukrywać poziom tej ligi jakość nie powala ale przynajmniej jest to futbol atrakcyjny. Bramki tam są na porządku dziennym po prostu wszystkie ekipy mają ofensywne podejście stąd średnie bramkowe ponad 3.0 to tam każdy ma co sezon. Wątpię by podejście ekipy gospodarzy uległo jakiejś zmianie bo po pierwsze nic do stracenia nie mają a zdaja sobie sprawę by myśleć o awansie trzeba jechać z zaliczką a takiej na pewno nie zyskają broniąc się i czekają tylko na kontry nie przy tej postawie defensywnej. Rywal dziś idealny do rozegrania otwartego meczu tak jak na krajowym podwórku Loko bazująca tylko na młodych graczach co roku jest zespołem walczącym o podium, do tego strzelając dużo bramek i jeszcze więcej tracąc, w tym drugim przypadku nie ma co się dziwić tej młodzieży brakuje po prostu doświadczenia za to z drugie strony młodzieńcza fantazja sprawia że w ataku jest technika, kreatywność i kombinacja. Faworytem są goście którzy zagrają tak jak zwykle czyli strzelić po prostu jedną bramkę więcej od przeciwnika nie patrząc na to ile stracą jeśli z taką samym nastawieniem wyjdą gospodarze to dla mnie będzie to najbardziej otwarte spotkanie dzisiejszych eliminacji.
✅ 120
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter Strike - Faceit
Godzina: 19:00
Spotkanie: NaVi (UKR) - NiP (SWE) (map1)
Typ: 2
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zarówno moim jak i większości społeczności graczy jest NiP. To właśnie drużyna ze Szwecji ostatnimi czasy lepiej się prezentuje. Poprawili swoją grę na mirage i mają dziś sporą szansę ugrąc mecz. Mimo, ze w meczach pomiędzy tymi drużynami więcej wygrywali gracze NaVi, to jednak na mapie mirage &quot;get right&quot; i spółka wygrali 16-14. To własnie prowadzący szwedzkiej formacji jest najcenniejszym graczem spotkania. Notuje on świetne statystyki i potrafi ratować swój zespół. Będzie to świetny mecz snajperski pomiędzy Allu i Guardianem a mecz zapowiada się fenomenalnie.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna kwalifikacje Ligi Europejskiej
Godzina: 20:00
Spotkanie: Celje – Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek będący kwalifikacjami do Ligi Europejskiej w którym to zmierzą się Słoweński Celje z naszym Śląskiem Wrocław. Celje to aktualnie wice mistrz Słowenii który przegrał rywalizację z Mariborem tracąc ostatecznie 9 punktów do mistrza kraju. Warto jednak przyjrzeć się statystykom dzisiejszych gospodarzy w pojedynkach ligowych gdzie Celje w 18 rozegranych spotkaniach zdołali 9x odnieść zwycięstwo zdobywając przy tym 29 bramek co pokazuje jak groźna to drużyna na własnym stadionie. Śląsk Wrocław rzutem na taśmę zakwalifikował się do tych rozgrywek z racji tego, że Legia Warszawa zdobyła puchar Polski. Warto jeszcze przyjrzeć się wyjazdowym statystykom Śląska który w 15 wyjazdowych spotkaniach zdołał zaledwie 3x zwyciężyć tracąc przy tym 27 bramek! Moim zdaniem warto zaryzykować tutaj i postawić na zwycięstwo niesionych dopingiem gospodarzy którzy są bardzo groźni na własnym stadionie natomiast Śląsk nie jest groźny na wyjazdach i chodź jest to dwu mecz przez co nie przekreślam szans Śląska na awans to jednak dzisiaj pobieram 1 po bardzo dobrym kursie który znaleźć możemy w Unibet.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Spotkanie:College Europa (Gib) - Slovan Bratislava (Svk)
Typ:under 1,5 1 połowa
Kurs:mad:1,80
Buk:bet365


Pod lupę wziąłem sobie mecz prawdopodobnie do 1 bramki...
Pytanie tylko w jakim czasie Slovan zacznie swój szturm.
Ja mam odczucie że po 1 połówce nie koniecznie muszą strzelić 2 lub więcej goli bo goli drużyny gospodarzy raczej się nie spodziewam...
W przeciągu całego spotkania ok, może się tu dużo dziać ale na początku póki będą mocno zmotywowani mogą ustawić autobus i może być w początkowej fazie meczu nie tak łatwo...
Zbiegiem czasu się to zmieni, ale 1 połowa nie musi nam obfitować w gole....

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom