>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: :nożna: - Liga Europejska: I runda
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kruoja - Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia -1.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego rośnie kurs na ten typ, ale tak się dzieję. Ogólnie nie wyobrażam sobie, żeby Jaga nie poradziła sobie w tym meczu i nie zapewniła awansu do kolejnej rundy jeszcze przed drugim meczem. Jagiellonia dobrze poukładana przez Trenera Probierza radzi sobie bardzo dobrze, ich ostatnie wyniki mówią same za siebie - pięć ostatnich meczy to pięć wygranych, tyle, że cztery z nich to na własnym obiekcie. Białostoczanie niedawno zagrali sparing przeciwko tegorocznemu beniaminkowi T-Mobile Ekstraklasy, który wygrała aż 4:0, co przekonuje mnie ku temu, że ich dobra forma nie zanikła wraz z końcem sezonu 14/15. Co do dzisiejszych gospodarzy to mało wiem na ich temat, jednak patrząc na ich wyniki ligowe (gdzie nadal grają) to szału nie ma. Nie wygrali meczu od 2 kwietnia co daje serię dwunastu meczy bez wygranej. Na własnym obiekcie w A Lyga radzą sobie słabo, podczas dziesięciu meczy zdobyli zaledwie siedem punktów po jednej wygranej oraz czterech remisach. Bilans bramek także nie powala - 10 strzelonych i aż 17 straconych goli na pewno nie napawa optymizmem sympatyków tej drużyny przed dzisiejszych spotkaniem. Wypowiedzi z konferencji prasowej Jagielloni - jak widać są pewni awansu, jednak odpowiadają dyplomatycznie. Dzisiaj idę w stronę Białostoczan i liczę na to, że wygrają minimum dwoma bramkami na co ich na pewno stać.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Andreas Seppi - Borna Coric
Typ: Andreas Seppi -2.5 seta AH
Kurs: 2.29
Bukmacher: Pinnacle
Andreas Seppi rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w karierze, czy się to komuś podoba czy nie. Pokonanie Rogera Federera w Australian Open oraz finały w Zagrzebiu i Halle to naprawdę solidne wyniki. Na Wimbledonie jak dotąd w pierwszej rundzie pewnie pokonał obeznanego z grą na trawie Brydana Kleina. W dzisiejszym starciu Włoch spotka się z młodym i piekielnie zdolnym Borną Coriciem. Sęk w tym, że Chorwat nie ma zielonego pojęcia o grze na &quot;wimbledońskich dywanach&quot;. Co prawda w pierwszej rundzie pokonał Stachowskiego, ale Ukrainiec sam przyznał, iż rozegrał fatalne spotkanie, zaś jego forma w turniejach poprzedzających pozostawiała sporo do życzenia. Seppi co prawda wirtuozem trawy na pewno nie jest, ale jego doświadczenie i obycie powinno wystarczyć na pokonanie Corica. Liczę przede wszystkim na jego regularność oraz solidny serwis. Oczywiście typ na wygraną do zera w setach zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko tym niemniej uważam, iż po takim kursie warto zaryzykować.
http://ads2.williamhill.com/redirect.aspx?pid=3464647&amp;lpid=1470166524&amp;bid=1471630147
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda eliminacji Ligi Europa
Godzina: 19:30
Spotkanie: College Europa - Slovan Bratysława
Typ: Slova Bratysława -2.0 (EH)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W I rundzie eliminacji Ligi Europy w rozgrywkach w których Slovan Bratysława grał w fazie grupowej w poprzednim sezonie zmierzy się z drużyną z Gibraltaru College Europa. Los więc dla zespołu trenera Jana Svehlika okazał się dość łaskawy, bo jest to na papierze jedna z najsłabszych ekip w tych rozgrywkach i raczej w tym dwumeczu nie należy spodziewać się nic innego jak pokazu umiejętności snajperskich zawodników ze Słowacji.
Osobiście proponuje zagrać w pierwszym meczu tych ekip zwycięstwo Slovanu z handicapem bramkowym -2.0 (wygrana różnicą 3 goli). Oczywiście o piłce na Gibraltarze nie wiemy zbyt wiele ale jednak (ze względu na to, że Polska gra w grupie eliminacji ME z tą reprezentacją) coś wiemy. Przed eliminacjami pamiętam, że straszono, że Gibraltar może być taką nową Czarnogórą czyli drużyną naprawdę wymagającą, w rzeczywistości jednak bliżej tej ekipie do San Marino niż do Czarnogóry, jest wszak dostarczycielem punktów w naszej grupie.
Jeśli chodzi o kluby to tutaj też nie powinno być zgoła odmiennie. W kadrze owszem jest wielu Hiszpanów, Chorwatów czy zawodników innych narodowości ale nie są to jacyś szerzej znani piłkarze. Jeśli chodzi natomiast o Slovan to tutaj widać, że działacze z Bratysławy myślą poważnie o tym by zespół znów na jesieni grał w europejskich pucharach.
Latem do drużyny dołączyli bowiem: Ján Mucha z KS Samara (znany z występów w Legii Warszawa), Jakub Podany ze Sparty Praga, Tamás Priskin z Győri ETO FC (zawodnik mający na swoim koncie występ w angielskiej Premier League czy rosyjskiej Premier Liga), Boris Sekulic z MFK Kosice, Filip Hlohovsky z FK Senica i Dávid Hudák z Újpest FC. Z drużyny natomiast odszedł jedynie Branislav Ninaj do KSC Lokeren. Te transfery pokazują, że Slovan na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem i nie mówię tutaj w kontekście drużyny z Gibraltaru ale o następnych rundach. Dziś spodziewam się w miarę wysokiego zwycięstwa zespołu ze Słowacji.
✅ 125
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda eliminacji Ligi Europa
Godzina: 20.45
Spotkanie: WestHam-Lusinatos
Typ: West Ham wygra do 0
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ma co sie tu rozpisywac te dwie druzyny dzieli roznica kilku klas, kurs na gospodarzy jest marny 1.01 wiec dziwi dosc wysoki kurs w takim przypadku na wygrana do zera.Glownym zadaniem gosci bedzie unikniecie tutaj kompromitacji wiec nie sadze by w glowie im bylo strzelanie goli o to zawsze moga powalczyc na wlasnym boisku a nawet jak beda chciec to obrona WHU nie powinna miec wiekszych problemow z zatrzymaniem amatorow z Andory.Kurs IMO zbyt wysoki.
✅ 50
 
K 0

kyoufu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: L.Rosol (CZE) - P.Andujar (ESP)
Typ: DW 3:0 L.Rosol
Kurs: 2.62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jak powszechnie wiadomo Hiszpan Andujar nie ma zielonego pojęcia o grze na trawie i innych szybkich nawierzchniach, ogarnia jedynie mączkę, natomiast jego rywal Czech Rosol ze swoim stylem gry zdecydowanie preferuje szybsze nawierzchnie takie jak trawa. Mocny serwis, siłowy tenis, agresywny return z fh jak i bh sprawia, że powinien dziś zjeść Andujara, w pierwszej rundzie rozgromił renomowanego Łotysza Gulbisa w 3 setach teraz na jego drodze staje rywal, który na trawie jest co najmniej 2 półki niżej od Gulbisa. Rosol na Wimbledonie czuje się na prawdę dobrze, o czym świadczy wyeliminowanie w 1 rundzie Rafy Nadala 3 lata temu, natomiast Andujar ogrywając w 1 rundzie Garcie Lopeza wygrał swój pierwszy mecz na trawie od 4 latach, nie widzę choćby jednego argumentu dzięki któremu Andujar miałby ugrać w dniu dzisiejszym w choćby jednym secie więcej niż 4 gemy. Polecam!
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Uc Dublin-Dudelange
typ: 1
stawka: 3.95
bukmacher: bet365

Witam analiza będzie kiepska napiszę jedynie ,że kursy na gospodarzy strasznie wariują i idę tym tropem w stawianiu dodam jedynie,że w tamtym tygodniu stawka wynosiła na UC wynosiła ponad 8 z groszami a w internecie nawet ponad 10 z groszami teraz mamu juz ponad dwukrotnie mniejszą stawkę próbuję gołą jedynkę ,pozdrawiam ????
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Michael White v Ali Carter
Typ: Ali Carter - Powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3.75 Bukmacher: bet365
Analiza: Carter chyba wraca do swojej normalnej dyspozycji, a to gwarantuje mu miejsce w czołówce rankingu. Ograł w dobrym stylu błyskotliwego dzisiaj Murphy’ego (5-4), wytrzymał presję w deciderze, a przede wszystkim jego gra punktowa wyglądała więcej niż obiecująco. Wbił setkę (114), dołożył kilka wysokich brejków (53, 74, 62) i w końcu można było oglądać starego dobrego Kapitana. Taka forma wystarczyła na Murphy’ego i spokojnie powinna wystarczyć na White’a, który nie bez trudu ograł Vafaei (5-3), goniąc wynik prawie przez cały mecz. Obawiam się, że Cartera może nie dogonić, kurs moim zdaniem zawyżony na Anglika i trzeba z tego korzystać. Kurs na setkę Cartera również wydaje się sporo przesadzona, obaj raczej ofensywnie nastawieni, więc szans na punktowanie nie powinno brakować. Carter pokazał już, że potrafi zrobić z nich użytek i liczę na kontynuację tej formy. Kurs tylko do tego zachęca.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - DEBEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta - 1/32-finału
Godzina: 14:00
Spotkanie: Betov S. / Bury A.-Corrie E. / Edmund K.
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Widziałem Białorusinów i są stworzeni do gry na nawierzchni szybkiej. We Wrocławiu przegrali z Kapasiem i Dancevicem, ale to był mecz na styku. Betov nawet mocniej serwuje niż dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi Bury. Kwalifikacje do Wimbledonu przeszli jak burza, bardzo dobra gra przy własnym serwisie zapewniona. Rozprawili się w kwalifikacjach, z bardzo dobrym deblem - jedynką - Daniell/Demoliner. W pierwszej rudzie turnieju głównego grają z parą, która dostała dziką kartę. Betov i Bury odpuścili wspólną grę na ziemi, startują głównie na hardzie w hali, przez co trawa jest im po drodze. Przeciwnicy bez meczów deblowych, para na potrzeby występu. Corrie zeszły rok miał udany, ale w tym gorzej radzi sobie w singlu. Edmund jeszcze bez seniorskiej historii. Betov i Bury w moim mniemaniu wygrają.
✅ 57
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LE - kwalifikacje
Godzina 17:00
Spotkanie: Kruoja - Jagiellonia
Typ - Jagiellonia i powyżej 3.5
Kurs - 2.37
buk: bet365
Jeszcze wczoraj kurs lekko przekraczał 2.4, teraz wynosi już tylko 2.37. Podobnie jest z kursami na czyste zwycięstwo Jagi - w tydzień spadły z 1.3 do 1.12. O spotkaniu dużo napisał już balmora - gospodarze znani są ze swoich nieczystych zagrywek i abstrahując już od tego, że są drużyną znacznie słabszą od Jagiellonii, to być może będą chcieli się podłożyć.
Spekulacje odstawmy jednak na bok i skupmy się na faktach - Jagiellonia to dziś trzecia drużyna w Polsce, zaś jej rywal fatalnie radzi sobie w rozgrywkach bardzo słabej ligi litewskiej. Z doświadczenia wiemy, że Jaga lubi sobie postrzelać i o bramki walczy do ostatnich minut, więc over jest jak najbardziej realny. Tym bardziej, że rywale nie zagrają na własnym boisku, a białostoczanie na wyjazd ten mają rzut beretem. A dlaczego nie handicap? Z tyłu głowy, mimo wszystko pozostaje jednak najświeższa historia polskich drużyn w Europie, dlatego jednej bramki dla Litwinów nie można wykluczać. Powodzenia!
⛔ 100
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nefci Baku - Mladost Podgorica
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Teren w Baku zawsze jest trudny i ciężko się gra tam drużynom kilka klas lepszym niż Nefci. Doadtkowo goście opierają swój sklad głównie na rodzimych zawodnikach a Azerowie posiadają na kilku pozycjach piłkarzy obcokrajowców co ma wzmocnić ich potencjalną siłę. Kolejny aspekt to doswiadczenie międzynarodowe i tutaj piłkarze z baku posiadają go więcej wystarczy przypomnieć sezon 12/13 gdzie doszli do fazy grupowej. Jeszcze patrząc na wartość obu zespołów to zawodnicy z Baku mają wartość prawie 2x razy większą aniżeli przeciwnicy.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dolgopolov - Karlović
Typ: Over 3.5 seta
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem kolejny typ z wielko-szlemowego Wimbledonu, w którym zmierzą się Alexandr Dolgopolov oraz Ivo Karlović. Obaj zawodnicy świetnie czują się na trawie i naprawdę bardzo ciężko tutaj przewidzieć zwycięzcę. W pierwszym swoim meczu Dolgo bez problemu rozprawił się z młodym zawodnikiem gospodarzy, ale nie trzeba być geniuszem, aby wiedzieć, że tamten zawodnik nie miał najmniejszych szans w starciu z Dolgo. Nawet udało mu się raz doprowadzić do tie-breaka, co dobrze świadczy przed dzisiejszym meczem. Ivo wygrał w czterech setach z Ymerem, ale to również nie był jakiś znakomity zawodnik. Wydaję mi się, że obaj są na podobnym poziomie, potrafią mocno zaserwować, a na trawie bardzo to się liczy. Pewnie nie będzie dzięki temu także za wiele przełamań. Trochę robią z Dolgopolova nie wiadomo kogo przed tym meczem, on potrafi pokonać znakomitego zawodnika, ale jak przyjdzie czasem jakiś gorszy mecz to daje się łatwo przełamać. Generalnie czuję, że zobaczymy w tym meczu co najmniej dwa tie-breaki. Karlovic np. potrafił z Federerem ugrać dwa tie-breaki w halle, wcześniej pokonując Berdycha, Zvereva i Giraldo. Zarówno Dolgo jak i Ivo będą bardzo chcieli pokazać się w tym meczu i myślę, że przy tak dużej stawce zobaczymy co najmniej 4 sety, bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, aby Dolgo czy Ivo wygrali ten mecz 3-0. Polecam!
✅ 57
 
M 23

maddde36

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ordabasy Shymkent - Beitar Jerusalem
Typ: Dokładnie 2 gole
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Moja analiza opiera się głównie na czuju oraz kursach buka. Over 1.5 @ ~1.5, Under 2.5 @ ~1.5. Buk sugeruje jednak że raczej obie nie strzelą bramki (1.66) i tutaj wg. mnie się myli ponieważ Beitar jest w lepszej formie niż gospodarze. Typowałbym tutaj wynik 1:1 ale 2 gole dają oczywiście wygraną w dwóch innych przypadkach a kurs 3.40 zachęca.
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Wimbledon
Godzina: 13:30 (Opóźnienie z powodu deszczu.)
Spotkanie: Groth S. - Duckworth J.
Typ: 3:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja dziś łapię perełkę, która moim zdaniem ma 80% na powodzenie. Dlaczego tak uważam? Oglądałem ostatnie spotkania Groth&#39;a, który jest rakietą kosmiczną jeśli chodzi o serwis. Niebywale waleczny gracz i przyznam, że ma za sobą też wspaniały doping ze strony publiczności - szczególnie rodaków. Duckworth już wymęczył i tak ten trzy setowy pojedynek, a Groth ładnie odprawił Sock&#39;a, który był wg bukmacherów faworytem. Myślę, że pierwszy set może coś Duckworth powalczyć, a potem już ugnie się pod ostrzałem asów i dopingu. Moim zdaniem można pograć taki typ! Polecam!
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: NK Celje-Śląsk Wrocław
Typ: obie drużyny strzelą gola-TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem bardzo ciekawe spotkanie z ligi europejskiej. Śląsk Wrocław podejmie na wyjeździe wicemistrza Słowenii. Jak powiedział Dalibor Stevanowic: - Myślę, że Śląsk powinien pokonać Celje, chociaż Słoweńcy mają bardzo młodą i ambitną drużynę. Dużą stratą dla nich jest odejście najlepszego zawodnika słoweńskiej ligi, Benjamina Verbiča. Sądzę, że dzięki swojemu doświadczeniu wrocławianie pokonają rywali – powiedział reprezentant Słowenii . Ale pare słow o tych dwóch drużynach.
Wrocławianie ekstraklasowy sezon 2014/2015 zakończyli tuż za podium. Udział w eliminacjach do LE sprawił, że tegoroczne wakacje we Wrocławiu były niezwykle krótkie. Po dwutygodniowej przerwie piłkarze wrócili do treningów i udali się na kilkudniowe zgrupowanie do Trzebnicy. W czasie obozu rozegrali zaledwie jeden sparing. Gol Jacka Kiełbia zapewnił Śląskowi jednobramkowe zwycięstwo w starciu z Zagłębiem Lubin.
Popularny „Ryba” to nowy nabytek WKS-u. Były skrzydłowy Korony to jedyne wzmocnienie jakie udało się dokonać przed I rundą eliminacji LE.
Wiele wskazuje na to, że dzisiaj od pierwszych minut zobaczymy dokładnie taki skład, jaki rozpoczynał sobotni sparing z Zagłębiem. Za zdobywanie bramek odpowiedzialne będzie ofensywne trio: Pich – Flavio – Kiełb. Pozycję za plecami Portugalczyka zajmie Mateusz Machaj. Tadeusz Pawłowski nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Krzysztofa Danielewicza.
NK Celje to aktualny wicemistrz Słowenii i finalista krajowego pucharu. Swoje spotkania rozgrywa na 13 tysięcznym stadionie Arena Petrol. W letniej przerwie w kadrze nastąpiły spore zmiany. Klub opuścili: Benjamin Verbič – najlepszy piłkarz tamtejszej ligi minionego sezonu oraz Sebastjan Gobec – rekordzista kraju w liczbie występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. W okresie przygotowawczym zawodnicy NK rozegrali dwa mecze kontrolne. Przegrali 0:1 z macedońskim Rabotničkim Skopje oraz pokonali spadkowicza z austriackiej III ligi ATSV Wolfsberg 3:2.
nie trzeba powtarzac ze los przydzielil Śląskowi bardzo trudnego rywala, z pewnoscia nie zabraknie w tym meczu walki a co za tym idzie duzej ilosci strzałow na bramke. Dlatego zdecydowałem sie na ten typ.
⛔ 100
 
M 22

maniek1946

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 16:45
Spotkanie: Tomas Berdych - Nicolas Mahut
Typ: over 36.5 gema
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Jak jeden mąż, Berdych i Mahut w pierwszej rundzie wygrali po 3:1. Ten pierwszy z Chardym, ten drugi z Krajinoviciem. Czech to obecnie rakieta nr 6 na świecie, jednak Francuz w obecnej chwili gra rewelacyjny tenis. W tym roku na trawie jeszcze nie przegrał i ma bilans 9/0! Mahut ogólnie jest bardzo doświadczonym zawodnikiem jeżeli chodzi o korty trawiaste. Wygrał na nich już okrągłą setkę, a niewielu zawodników może się poszczycić takim osiągnięciem. W gwoli ścisłości przegrał 49. Berdych do lojtków oczywiście też nie należy, zresztą, dziwne gdyby nim był, znajdując się na 6 miejscu w ATP. Porównując rekordy obu Panów na trawie, Berdych; 52/22 z czego 3/1 w roku. Wszystkie z pięciu spotkań, które kiedykolwiek odbyły się między nimi wcześnie, rozgrywane były na twardych kortach. Pięć spotkań i pięć zwycięstw Berdych i zaledwie jeden set urwany przez Mahuta. Oczywiście grzech nie wspomnieć byłoby o genialnym, pamiętnym spotkaniu Isnera z Mahutem i ponad 11 godzin gry. Francuz na pewno powalczy mocno w tym spotkaniu. Myślałem jeszcze nad zagraniem TB w pierwszym secie, bo kurs kusi - 2.50, ale pozostanę przy pierwszej decyzji. Kończąc powoli... Berdych w poprzedniej rundzie zdążył już rozegrać 3 tie breaki, Mahut też jednego zagrał, więc tym bardziej wydaję mi się, że kiedy spotkają się ze sobą bardziej wyrównani zawodnicy, to trochę pograją.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LE - kwalifikacje
Godzina 17:00
Spotkanie: Kruoja - Jagiellonia
Typ: Kruoja +2 gole (AH)
Kurs : 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Heja witam po przerwie. Na dzisiaj przygotowałem mecz z eliminacji do LE w którym nasza Jaga pojechała na Litwę do Kruoja. Ja spodziewam się tutaj meczu wyrównanego i ciężkiego meczu. Nie spodziewam się aby tutaj zostały przesądzone loty awansu. Za zespołem gospodarzy przemawia atut ich boiska. Do tego Europejskie Puchary rządzą się swoimi prawami i to nie liga. Do tego zespół Litewski jest w rytmie meczowym i nawet przy słabej formie to grają regularnie, a w wypadku jagi była miesięczna przerw w rozgrywkach. Jaga grała jedynie 1 towarzyski mecz. Ja liczę tu na naprawdę minimalna wygrana jednych lub drugich, a 2 gole handicapu to według mnie duży plus.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 124

lemko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda el. do LE
Godzina: 20:00
Spotkanie: NK Celje - Śląsk Wrocław
Typ: Flavio Paixao strzeli i Śląsk Wrocław wygra
Kurs: 7.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na sam temat meczu KRZANEK9 napisał już dużo. Uważam, że ktoś z podanego wcześniej tercetu Pich – Flavio – Kiełb strzeli dzisiaj gola. Również uważam, że Kiełb zagra poniżej poziomu, którego inni od niego oczekują i Pich razem z Flavio będą musieli &quot;pociągnąć ten wózek&quot; razem. Dla mnie najbardziej prawdopodobnym strzelcem bramki będzie dzisiaj Flavio Paixao, który w poprzednim sezonie strzelił 19 bramek.
Defensywa klubu NK Celje została poważnie osłabiona przed nowym sezonem. Lewy obrońca Sebastjan Gobec zakończył karierę, a Matic Zitko odszedł z klubu. To następny argument na to, że w tym meczu Śląsk może zdobyć trochę goli i prawdopodobieństwo, że strzelcem którejś z bramek może być Flavio.
Również uważam, że piłkarze słoweńskiego klubu mogą mieć problem w środkowej strefie boiska ze względu na to, że Igor Jugović przeniósł się do Sheriffa Tyraspol. Jedynym zagrożeniem z przodu jest Valon Ahmedi i Ivan Firer. Do Celje ma przyjechać 2000 kibiców Śląska, co może tylko pomóc wrocławianom.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
Spotkanie Maria T. (Ger) - Duan Y. (Chn)
godzina 15.45
Typ Tiebreack w meczu Tak
kurs3.5
bet365
Od razu mówię że jest to typ bardziej poparty intuicją niż wnikliwą analizą ale ten mecz moim zdaniem będzie bardziej zacięty niż sugerują nam to bukmacherzy i kursy.
Niemka na pewno jest tutaj faworytką jest 2 lata starsza , dużo bardziej doświadczona i ograna na trawie i notuje w tym bardzo roku udany powrót do tenisa.
O Duan wiem nie wiele : jest dwa lata młodsza od Niemki ma ponad 1,8 wzrostu i ponad 80 kilogramów czyli duża dziewczynka.Gra dzisiaj dopiero piaty mecz w karierze na trawie , dostała się do wimbledonu wygrywając eliminacje a w pierwszej rundzie pokonała sensacyjnie Gienię wygrywając jeden set w Tiebreacku.
Obie zawodniczki pokonały ostatnio Tatishvili i obie wygrały 2do 0 i dały się w meczu z Taishvili przelamac obie po jednym razie .Mysle ze dziś o przelamania moze byc trudno dlatego gram Tiebreacka ale za bardzo spokojną stawkę .
⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. Ligi Europy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Debrecen - Sutjeski
Typ: Tylko Debrecen strzeli
Kurs: 2,60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Swój typ opieram głównie na różnicy klas pomiędzy ligą węgierską i czarnogórską. Co by nie mówić, jest spora różnica w poziomie piłki ligowej tych dwóch krajów i to korzyść na rzecz dzisiejszego gospodarza. Debrecen bardzo dobrze gra u siebie. W zeszłym sezonie w lidze tracił poniżej 0,5 gola na mecz rozgrywany na swoim obiekcie. Co prawda Sutjeska potrafiła strzelać bramki na wyjazdach w swojej lidze, ale tu znowu należy wrócić do poziomu ligi czarnogórskiej. Dodatkowym argumentem przemawiającym za moim typem jest zeszłoroczny występ Debrecenu w europejskich pucharach. Rozegrał on 3 dwumecze i w żadnym z meczów u siebie nie stracił bramki, mimo że grał z BATE (1:0) czy Young Boys Berno (0:0), czyli z zespołami, które są dużo lepsze od ich dzisiejszego rywala. Sutjeska natomiast poległa już w pierwszym dwumeczu z zespołem z Mołdawii nie strzelając przy tym żadnego gola. Jedyna obawa przed tym meczem płynie z tego, że Debrecen słabo grał w sparingach, stąd też ostatnie wzrosty kursów na węgierski zespół. Tak czy inaczej, nie wierzę, żeby Sutjeska była w stanie pokonać bramkarza Madziarów, a o bramki gospodarzy jestem raczej spokojny. Dokładając do tego bardzo wysoki kurs, zdarzenie spokojnie do zagrania jako singiel ????
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trcd 20

trcd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. Ligi Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: FK Jelgava - Liteks Łowecz
Typ: Wynik pierwszej połowy X
Kurs: 2,24
Analiza:
Dziś zespoły Łotewskiej Jelgavy oraz Bułgarskiego Litexu Lovech rozpoczynaja b atalie o Lige Europejska. Faworytem tego dwumecze jest bulgarski Litex.Jak wiadomo w pierwszej połowie lotysze beda mieli sile i beda sie starac niestracic w piewszej bramki . Jeglava bedzie grac u siebie, mają swoich fanów, dlatego nie powinni ich zawieść i swoją walką powinni zaprezentować wyrównane spotkanie. Ile Lotyszom starczy sil to niewiado ale do konca pierwszej polowy powinni dac rade skutecznie sie bronic. Jelgava jest w trakcie sezonu i powinna być dobrze przygotowana do tego meczu, w lidze zajmuja narazie 4 miejsce i zle zwlaszczau siebie niegraja, natomiast Bulgarzy sa w trakcie przygotowan i w sparingach tak sobie wypadaja.Mysle ze typ warty zagrania , mozna tez sprobowac remix na caly mecz ale wydaje mi sie ze remis do przerwy jest bardziej prawdopodobny.
✅ 124
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom