>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 2.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Portugalia
Typ: remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W maju reprezentacja prowadzona przez trenera Roya Hodgsona rozegrała dwa mecze towarzyskie. Oba zakończyły się ich zwycięstwem 2:1 najpierw z Turcją a potem z Australią. Ani razu w ostatnich pięciu towarzyskich meczach przeciwko Portugalii nie wygrali piłkarze reprezentacji Anglii. Aż cztery razy padł remis, a raz lepsi byli ich przeciwnicy.
W zeszłą niedzielę Portugalczycy pokonali towarzysko reprezentację Norwegii 3:0. Mimo że w składzie zabrakło m.in. Cristiano Ronaldo, to podopieczni Fernando Santosa nie mieli problemów z pokonywaniem bramkarza rywali. W ostatnim czasie nieźle prezentują się oni w spotkaniach wyjazdowych. Z siedmiu ostatnich spotkań przegrali tylko jedno, a sześć pozostałych wygrali.
Wydaje mi się, że reprezentacja Portugalii bez swojego asa Ronaldo może spokojnie powalczyć z Anglikami o korzystny rezultat w tym meczu, jak już pisałem spisują się oni bardzo dobrze na wyjazdach i z pewnością są mocniejszą ekipą od ostatnich rywali wyspiarzy, których ci pokonali zaledwie 1 bramką. Z historii wynika że remisy padają często pomiędzy tymi ekipami, jeśli już któraś wygrywa to sa to gospodarze i wygrywają 1 bramką, jedynie bodajże w 1961 roku Anglicy pokonali swoich dzisiejszych rywali 2:0. Uważam, ze będzie to dobre, szybkie spotkanie, które zakończy się remisem.
100
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 16.30
Spotkanie: Belgia - Chiny
Typ: Chiny -1,5 seta
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betano
Analiza: Kolejny dzień prestiżowego turnieju towarzyskiego siatkarek w Montreux. Będące w bardzo silnym składzie Chinki spotkają się z Belgijkami. Belgijki do tej pory rozegrały jedno spotkanie z bardzo odmłodzonym zespołem Turczynek i wygrały 3-1, aczkolwiek nie pokazały ciekawej siatkówki. Chinki po zwycięstwie w pierwszym dniu z mistrzyniami świata U-23 Brazylijkami, wczoraj niespodziewanie uległy Turcji. Mimo wszystko zespół Chiński jest lepszy siatkarsko od Belgii i myślę (podobnie jak bukmacherzy), że faworytkami meczu będą azjatki. Liczę nawet na gładkie zwycięstwo 3-0, lecz na potrzeby zabawy w typy dnia pobieram -1,5. Zespół Chiński ażeby wyjść z grupy raczej musi wygrać, a jak będą zmotywowane (nie jak wczoraj) to Belgia nie będzie miała nic do powiedzenia.
✅115
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, Puchar Narodów Afryki - kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: Seszele - Algieria
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1.59
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś niestety nie mam czasu aby sie rozpisywać, ale zapewniam ze dobrze sprawdziłem i przemyślałem ten typ. Spotkanie inaugurujące piątą kolejkę rywalizacji grupy J kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, pomiędzy Algierią a Seszelami. Algieria to nie tylko faworyt tej grupy, nie tylko faworyt do awansu do turnieju głównego, ale też obok WKS, Nigerii, Kamerunu no i Ghany faworyt do triumfu w całej imprezie. Dziś wygrywając Algierczycy zapewnią sobie awans do turnieju. W grupie J Algieria 3 razy wygrałą oraz raz zremisowała. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołąmi Algieria wygrała pewnie 4:0. Dziś spodziewam się spotkania z podobnym scenariuszem do tego z inauguracji grupy, czyli od 1 do 90 minuty dominacja jednego zespołu i strzelane gole tylko w jedną stronę. Powodzenia!
✅59
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna Kw ME kobiet
Godzina ; 18,00
Spotkanie ; Polska-Szwecja
Typ ; Polska HA +2,5
Kurs ; 1,70
Bukmacher ; bet 365
Analiza ;
6 mecz Polek w kwalifikacjach do ME. Radza sobie dzielnie jak na swoje mozliwosci. Wiele zwiazkow pilkarskich zaczelo powaznie traktowac damski futbol. Poziom pomalutku sie wyrownuje , coraz wiecej ekip europejskich podnosi znacznie swoj poziom. Polki zagraja dzis ze Szwedkami , ktore kiedys byly potega , dzis sa czolowka europejska i swiatowa. Przegraly Polki w Szwecji 0-3 , jednak u siebie czuja sie znacznie lepiej. W kwietniu dobry zremisowany 0-0 mecz z silnymi Dunkami , i dziewczyny w tym meczu tez mialy swoje szanse na zwyciestwo. Dzis powinny udowodnic , iz warto stawiac w naszym kraju na kobieca pilke. Nie powinny przegrac 3 bramkami.
100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina : zuzel ,liga angielska
Godzina : 20:30
Spotkanie : Swindon vs Leicester
Typ : Swindon -17
Kurs : 2
Bukmacher ; bet 365
Analiza : Dziś stawiam na wysokie zwyciestwo Rudzików,którzy wracają do wysokiej formy.Wczoraj 40 punktów na trudnym terenie w Poole.Dzis mierzą sie ze słabo spisującymi się zespołem z Lester.Nie przemawia za mną ich skład,a ostatni wynik Klindta który jechał z rezerwy , to tylko wypadek przy pracy + to że jechał prawie tylko z rezerwowymi. 54:36 jak najbardziej w zasięgu,nawet jak pojedzie Joker, a pewnie tak będzie to nie miałby za bardzo kto jechać.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom