>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 2.05.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 2. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cordoba CF – FC Barcelona
Typ: Wygra drużyna 2 do zera? TAK
Kurs: 1.59
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Przed nami spotkanie w ramach 35. kolejki Primera Division. Beniaminek tegorocznych rozgrywek ligowych – Cordoba, podejmie na własnym stadionie FC Barcelonę. Ciężko o większą przepaść pomiędzy dwiema drużynami, niż ta, która będzie miała miejsce w sobotę. Cordoba to tegoroczny beniaminek oraz drużyna, która znajduje się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. O ile ma jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie, to są one tylko matematyczne. Można więc się spodziewać, że na 99 procent spadnie z ligi. Natomiast ich rywale to aktualnie lider La Liga. Forma Cordoby w tym sezonie jest porażająco słaba. Wygrali oni zaledwie trzy na 34 spotkania. Co więcej, nie wygrali meczu od piętnastu spotkań! Jakby tego było mało, w tych ostatnich 15 spotkaniach strzelili zaledwie… sześć goli! Można, więc powiedzieć, że statystyki są gorsze, niż tragiczne. Jeżeli Cordoba nie potrafi strzelać goli drużynom typu Levante czy Elche, to ciężko wyobrazić sobie, aby zrobiła to przeciwko wielkiej Barcelonie. Spodziewam się ogromnej dominacji ze strony Katalończyków, którzy nie dość, że będą przez większość część gry w posiadaniu piłki, to podejrzewam, że nie dopuszczą swoich rywali w okolice pola karnego. Pomimo, że należy się spodziewać kilku zmian w szeregach „Dumy Katalonii” w związku z ich środowym meczem z Bayernem, to i tak powinni wygrać łatwo i przyjemnie. Mój zakład to wygrana Barcelony do zera.
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: over 2.5 i BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, na jutro przygotowałem typ, który według mnie ma ogromne szanse wejścia.
To, że spotykają się bardzo silne drużyny to jest oczywiste i według mnie ciężko stwierdzić, który z zespołów będzie lepszy na boisku.
Sevilla na własnym stadionie rozegrała 17 spotkań z czego 12 wygrała i 5 zremisowała. Ich bilans bramkowy jest imponujący i wynosi 34:9!
Real Madryt na wyjeździe na 17 spotkań także wygrał 12 natomiast 5 przegrał. Bilans gości na wyjeździe również jest niezły 46:20.
W każdej z drużyn znajdują się wspaniałe indywidualności. U gości zobaczymy niesamowitego Ronaldo a u gospodarzy C. Bacca, który w tym sezonie ma już 19 bramek.
W ostatnich spotkaniach typ pokrył się aż 4 razy i liczę, że dziś będzie podobnie.
Real Madryt - Sevilla 2:1
Real Madryt - Sevilla 2:0
Sevilla - Real Madryt 2:1
Real Madryt - Sevilla 7:3
Real Madryt - Sevilla 4:1

Według mnie bardzo pewny typ.
Pozdrawiam ????
✅80
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - JAPONIA, J-LEAGUE
Spotkanie: Urawa – Gamba Osaka
Typ: over 2.5
Kurs: 2.11
Buk: Pinnacle
Godz. 07:00
Analiza:
Niewątpliwie hitem dziewiątej serii spotkań na boiskach Japońskiej J-Legaue będzie starcie Urawa Red Diamonds z Gamba Osaka – czyli aktualnego lidera z wiceliderem.
Rok temu goście wrócili do elity po sensacyjnym spadku, początek mieli średni ale z biegiem czasu wrócili do swojej gry a ten zespól zawsze opierał się na ataku i zaczęli wygrywać mecz za meczem co zaprowadziło ich ostatecznie do mistrzostwa kraju. Najważniejsza postać zespołu to niesamowity Japończyk Usami który ma już na swym koncie 9 trafień, swoją robotę także robi dwójka Brazylijczyków – Lins, Patrick, ta trójka to jeden z najlepszych tercetów ofensywnych w tej lidze mający ogromną łatwość w zdobywaniu bramek i kreowaniu gry. Dowodem ogromnej siły ognia zespołu jest chociażby zwycięstwo na wyjeździe z Guangzhou R&amp;F 0:5 w ramach Ligi Mistrzów a na pewno Chińczycy to bardzo mocny zespół.
Gospodarze jak co roku walczą o najwyższe cele ten zespół ma jednak jedną wielką wadę którą zaobserwowałem od dwóch sezonów, startują w rozgrywkach jak z armaty są liderem przez długi czas ale im bliżej końca tym gra im się całkowicie sypie i przegrywają pewne mistrzostwo w głupi sposób. Sezon ligowy znowu rozpoczęli podobnie już są liderem z dwoma punktami przewagi nad dzisiejszym rywalem. Największa broń to atak gdzie tak naprawdę nie ma lidera tej formacji niemal każdy z graczy ofensywnych i nie tylko strzelili minimum trzy bramki w sezonie, no może takim liderem ataku był Koroki. Mimo wszystko biorą pod uwagę swój sposób gry wzmocnili i to znacząco formację ofensywną przyszli min. Ljubijankič, Muto, Takagi oraz Ishihara cała czwórka była bardzo ważnymi ogniwami w swoich klubach.
Urawa ma rachunek do wyrównania za poprzedni rok, forma obu ekip od początku bardzo wysoka pod każdym względem. Są mocni w defensywie ale jeszcze większa jakoś jest w ofensywie i raczej ja spodziewam się otwartego i żywiołowego meczu bo raczej taka gra obu ekipą odpowiada. Do mnie przemawia po prostu fakt że widziałem ich ostatnie starcia i powiem szczerze że przy stylu gry Urawy u siebie jestem trochę zdziwiony że ten bilans bramkowych z dwóch stron nie jest znacznie większy, a Gamba tak jak wspomniałem gra dalej swoje i nie będzie tutaj się bronić.
⛔100
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - ANGLIA: League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tranmere - Bury
Typ: Bury
Kurs: 1.60
Bukmacher: BET365

W League Two wciąż trwa walka o miejsca premiowane awansem do League One. Ciekawa rozgrywka toczy się między trzeciem Southend i czwartym Bury. Bezpośredni awans otrzymują tylko zespoły z miejsc 1-3, natomiast zespoły z miejsc 4-7 grają o awans w barażach. Zarówno Bury jak i Southend powinny wygrać swoje dzisiejsze spotkania, ale swój typ dnia dam na Bury, który gra z ostatnim w stawce Tranmere. Gospodarze dzisiejszego spotkania przegrali 5 ostatnich spotkań i chyba pogodzili się już ze spadkiem. Natomiast goście wygrali 7 ostatnich spotkań wyjazdowych, tracąc przy tym tylko jedną bramkę! Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden i jeśli Bury myśli o bezpośrednim awansie ten mecz musi wygrać. Dodatkowo goście na pewno będą chcieli wziąć rewanż za porażkę w 1/8 finału Johnstone&#39;s Paint Trophy - może mało prestiżowe rozgrywki ale porażka zawsze boli.
Ostatnie 2 spotkania:
11.11.14 Bury Tranmere 1 : 2 (Johnstone&#39;s Paint Trophy)
04.10.14 Bury Tranmere 2 : 0
✅60
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Typ: Brooklyn Nets under 97,5 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
VS
Jedyny mecz tej nocy, gracze Nets mają ostatnią szanse dzisiaj postawić się graczom Atlanty i szczerze bardzo w to wątpie. Hawks kiedyś muszą pokazać, że w tej parze są po prostu lepsi i kiedy mają to pokazać jak nie dziś. Deron bez formy, wyszedł mu jeden mecz w tej serii i na więcej niestety nie ma co liczyć. Hawks ostatnio pokazali już zalążki tej gry sprzed RS i chociaz widać, że Nets nie za bardzo im odpowiadają, dzisiaj według mnie odprawią ich we własnej hali. Jednak może nie być tak łatwo, jeśli tylko gracze Nets złapią rytm, z pomocą własnych fanów mogą nagle wrócić do gry, ale to głównie w rękach Hawks leży prowadzenie dzisiejszej gry. Cóż, według mnie dzisiaj szaleńczego tempa gracze gości nie powinni narzucić i odniosą spokojne zwycięstwo. Muszą poprawić błędy z poprzednich spotkań, między innymi dużą ilość strat, a także małe błędy w obronie. Jeśli wyeliminują te dwa negatywne aspekty, zobaczymy już tych Hawks z RS i gracze Nets dzisiaj nie zaistnieją.

Powodzenia! :]
✅83​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy Serie A
Godzina: 18
Spotkanie: Sampdoria-Juventus
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza
Szykuje sie jutro wloska robota, Juve ma juz tytul praktycznie w kieszeni i bedzie sie koncentrowac na meczu LM z Realem.Nalezy sie spodziewac kilku zmian w skladzie, wolniejszego tempa i underowego wyniku, a tak sie sklada ze w ostatnich 8meczach u siebie Sampdorii byly same undery, dodatkowo gospodarze zagraja bez swojej gwiazdy Edera i nie porazaja forma, wiec raczej watpliwe by byli w stanie zlamac latwo nawet drugi garnitur Juve.Remis przybliza Juve do scudetto z drugiej strony moze dac punkt na wage Ligi Europejskiej dla Sampdorii wiec nie powinni nim pogardzic, dlatego moim zdaniem jest najbardziej prawdopodbnym wynikiem w tym spotkaniu.
⛔100
 
L 1

lazyboy13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta/Atlanta HT/FT
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Game 6 starcia jedynki konferencji wschodniej z teoretycznie najsłabszą drużyną wschodu zakwalifikowaną do play-offów. Brooklyn co miał ugrać w tej serii już ugrał, 2 zwycięstwa wyszarpane u siebie z faworyzowaną Atlantą to zdecydowanie wynik ponad stan (pierwsze zwycięstwo zawdzięczają koszmarnej postawie zawodników Hawks, a drugie to fenomenalny mecz D-Willa w spotkaniu nr. 4, który przypomniał sobie stare dobre czasy jak był jednym z najlepszych PG w lidze). Dlatego z pełnym przekonaniem stawiam na pewne zwycięstwo Atlanty ( może nie aż tak pewne jak wczorajsza wygrana Chicago) która w będzie kontrolować cały czas przebieg spotkania i nie dopuści do Game 7, które mogłoby w sposób nieoczekiwany zakończyć przygodę Jastrzębi z play-offami.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 6

wujeksid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea City FC-Stoke City
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betsson
Analiza:
O godzinie 16:00 na Liberty Stadium zagrają ze sobą zespoły zajmujące sąsiednie miejsca w tabeli: 8. Swansea podejmuje 9. Stoke. Faworytem tego spotkania są dla mnie Łabędzie które w 17 domowych meczach zdobyły 29 pkt osiągając bilans 8-5-4. Stoke na wyjazdach nie prezentuje się źle, (bilans 5-5-7) jednak tym raczej polegną. Łabędzie zagrają bez kontuzjowanego Gomisa, jednak w ostatnim spotkaniu Nelson Oliveira (gol i asysta) godnie zastępuje francuza. Liberty to trudny teren, poległ tu m. in Manchester United i Arsenal. Dodatkowo z niżej notowanymi ekipami Łabędzie regularnie wygrywały/remisowały na swoim stadionie. Stoke o wiele lepiej spisuje się na własnym stadionie niż na wyjazdach, zwłaszcza z wyżej notowanymi przeciwnikami jakimi wg mnie jest Swansea. Obydwie drużyny grają już tylko o jak najlepszy wynik punktowy na koniec sezonu, Swansea gra skuteczniejszą i przyjemniejszą dla oka piłkę niż The Potters więc powinni poradzić sobie z nimi po raz kolejny. H2H na Liberty stadium to 4 zwycięstwa gospodarzy i jeden remis. Kurs na Łabędzie jest dość spory (2.30) dlatego ja skłaniam się w stronę pogrania DNB za grubszą stawkę.
✅62
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Villarreal
Typ: Remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Jeszcze parę tygodni temu w ciemno stawiałbym na Villarreal, jednakże ostatnie ich wyniki nie wróżą nic dobrego na końcówkę sezonu. Co prawda póki co zagrają w LE, lecz jeśli w ostatnich kolejkach sezonu będę utrzymywać tak niski poziom mogą stracić miejsce premiowane grą w kwalifikacjach LE.
Deportivo z drugiej strony ostatnio też bez szału, lecz wydaje mi się że motywacja z ich strony jest o wiele większa, gdyż o końcówce sezonu ważą się ich losy o pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywek ligi hiszpańskiej. Dla nich w tym momencie każdy punkt jest na wagę złota.
Po przejrzeniu statystyk ostatnich spotkań obu drużyn stwierdzam, że zarówno dla jednej i drugiej drużyny strata punktów w tym spotkaniu będzie bardzo bolesna, do czego żadna z nich nie będzie chciała dopuścić. Myślę, że to będzie mecz walki - ostry, z masą groźnych sytuacji no i obfitujący w sporo kolorowych kartoników. Co do bramek nie jestem przekonany czy będzie ich aż tak wiele, lecz podejrzewam że realnym jest twierdzić, że liczba bramek gości będzie równa liczbie bramek gospodarzy.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna Primera Division
Godzina; 16;00
Spotkanie; Cordoba-Barcelona
Typ;Barcelona 1-0,2-0 lub 3-0
Kurs;2.55
Bukmacher;Gamebookers
Analiza; mecz lidera z ostatnim zespołem ligi i pewnie powiecie że będzie pogrom bo to przecież Barca gra z Ostatnią drużyną ale zaraz przedstawie kilka faktów dzięki którym zmienicie zdanie. Po pierwsze Cordoba mimo że przegrywa mecze to są to wyniki niskie jak 1-0 2-0 2-1...mimo że przegrali 10 spotkań u siebie żaden zespół oprócz Sevilli nie strzelił na ich stadionie 3 bramek,po2 gole strzelali zawodnicy Realu,Atletico,Villareal,Valencii i kilku innym ale obrona Cordoby nie jest aż tak dziurawa kiedy grają u siebie żeby Barca strzeliła więcej niż 3 bramki. Natomiast zdobywanie goli też nie idzie im zbyt dobrze bo w 17 meczach ustrzelili ich ledwie 11 w tym tylko raz trafili 2-krotnie z beznadziejną Granadą,a 7 razy kończyli bez żadnej zdobyczy bramkowej i sądzę że Barca tez nie da sobie strzelić gola skoro nie udało się Cordobie strzelić ekipie Levante,Elche,La Coruna czy Espanyolowi... poza tym Barcelona nie będzie raczej się spinać bo w środę ważny mecz z Bayernem i zakładam że oczywiście będą chcieli wygrać bo ciągle goni ich Real ale nie wydaje mi się wynik 2-0 3-0 będzie ich satysfakcjonował bo przemęczać się nie będą,nie mówię że odpuszczą i będą chcieli wygrać skromne 1-0 (co wlicza się w mój typ :p ) ale strzelaniny nie wróżę... w historii grali ze sobą ledwie 3 razy i dwa razy u siebie Barca wygrała po 5-0 jednak boisko rywala przyniosło wynik 2-0 i nie miałbym nic przeciwko gdyby dziś wynik się powtórzył,a są na to spore szanse.
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 2,38
Buk: bet365
Analiza:
W normalnych okolicznościach Bayern byłby zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jednak nie będą to normalne okoliczności,dlatego bardziej skłaniałbym się ku typowi w kierunku zwycięstwa gospodarzy. Zresztą kursy już dosyć mocno pospadały,ale myślę,że warto jeszcze łapać zwycięstwo gospodarzy.
Po pierwsze Bayern ma już mistrzostwo w kieszeni.Tydzień temu zwycięstwem z Herthą ostatecznie je przyklepał.Teraz na pewno w głowach zawodników Guardioli jest środowy półfinał Ligi Mistrzów z Barceloną.Już w ostatnim tygodniu Guardiola trochę rotował składem.Biorąc pod uwagę środowy mecz w Pucharze Niemiec i właśnie zbliżający się półfinał spodziewam się jeszcze większych zmian.
Tym bardziej,że z powodu urazów wypadli Robben i Lewandowski.O ile Polak być może wróci na starcie z Dumą Katalonii,to dla Holendra sezon się już skończył.Przypomnę tylko,że z powodu kontuzji wykluczeni są już od pewnego czasu Ribery, Alaba, Badstuber. Według zapowiedzi dziennikarzy poza kadrą mają się też znaleźć Thomas Muller i Jerome Boateng.Obaj mają dostać trochę odpoczynku. Na ławce raczej zaczną też Lahm,Xabi Alonso i Thiago Alcantara.
O ile dla Bayernu jutrzejszy mecz jest raczej z kategorii tych &quot; o pietruszkę&quot;,to dla Aptekarzy jest to ważne spotkanie. Bayer walczy o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów, także stawka jest dla nich wysoka. Zresztą na Bayern na pewno będzie dodatkowa motywacja. Nawet jeśli rywal będzie grał w słabszym składzie,to wciąż będzie Bayern Monachium. Aptekarze w ostatnich sezonach nie byli zbyt wygodnym rywalem dla Bawarczyków.Nawet jeśli Bayern wygrywał to nie były to jakieś wielkie wygrane.
Leverkusen wystąpi jutro bez Castro,Papadopoulosa i Kruse. Największą stratą wydaje się być Castro,ale w jego miejsce wskoczy Rolfes. Poza tym wszyscy są gotowi.Leverkusen ma z przodu kim postraszyć i na pewno jutro będzie miało swoje szanse.
Myślę,że przy tym wszystkim warto spróbować na zwycięstwo gospodarzy.Na Bay Arena grają bardzo solidnie. W Bundeslidze wygrali przed własną publicznością już 4 spotkania z rzędu.Oczywiście jestem świadom,że rezerwowi Bayernu to też klasowi piłkarze,ale zdecydowanie większą motywację powinni mieć gospodarze,dlatego typ w ich stronę.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Atletico -Athletic B
Typ: Atletico dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk Unibet
godz: 18:00
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Atletico Madryt na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Athleticu Bilbao. Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy, ktora jest znacznie wyżej usytuowana w ligowej klasyfikacji a na własnym stadionie jest jednym z najlepiej spisujących się zespołów w lidze. Goście mają problemy w spotkaniach wyjazdowych szczególnie jeżeli jadą do tej ścisłej czołówki Primera Division, bardzo rzadko zdobywają tam jakiekolwiek zdobycze punktowe. Gospodarze natomiast na swoim boisku jak do tej pory zdobyli w 17 rozegranych spotkaniach az 44 punkty, wygrali 14 krotnie 2 razy dzielili się punktami i raz zanotowali porażkę. Ogólnie jeżeli spojrzymy w ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi dwoma ekipami to zdecydowanym faworytem są zawodnicy ze stolicy którzy w poprzednich meczach za kązdym razem byli zespołem lepszym 4 spotkania wygrali nie tracąc nawet jednego gola a w piątym goscie tylko raz trafiali do siatki. Uważam ze jutro moze być podobnie , bowiem Atletico została już tylko gra w lidze po odpadnięciu z europejskich pucharów ekipa gospodarzy musi walczyć żeby pozostać na tym 3 miejscu w tabeli, aby w przyszłym sezonie bezpośrednio grać w lidzę mistrzów, stawiałbym na to że gospodarze okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Energa Czarni Słupsk v Śląsk Wrocław
Typ: Czarni Słupsk -4.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na drugie spotkanie z serii pomiędzy Czarnymi Słupsk a Śląskiem Wrocław. W ostatnim spotkaniu górą byli gospodarze którzy wygrali po dogrywce 77:74. Ogólnie nie było to dobry mecz w wykonaniu Czarnych. Ładnie weszli w mecz lecz z upływem minut grali coraz gorzej. Suma sumarum udało im się wygrać ten mecz lecz gorzej niż w pierwszym meczu nie powinni zagrać. Był to przede wszystkim kiepski meczu w wykonaniu liderów Czarnych - Shiloh 3/8 z gry, Blassingame 1/7 za trzy, Gruszecki 5/12 z gry. Tercet musiałby się wysilić żeby zagrać drugi mecz z rzędu na tak kiepskim %. Dodatkowo w ostatnim meczu 2 podstawowych graczy Śląska grało ponad 38 min. Wiśniewski i Radivojević swoje lata już mają i kondycja powinna o sobie dać znać w drugim meczu. Dochodzi do tego jeszcze własna hala gdzie Czarni czują się wyśmienicie i raczej nie zawiodą swoich kibiców. Reszta tak jak pisałem w poprzednim poście - przewaga gości na obwodzie i pod koszem powinni to bezlitośnie wykorzystać.
✅88
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Montreal - Tampa
Typ: Tampa ml + Stamkos strzeli
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
2 runda rozgrywek w play-off i mecz numer 1 pomiędzy tymi druzynami. Jest to rewanz za poprzednie play-offy. Wtedy Canadiens wyeliminowali Lightning, ale wtedy u gości bardzo szwankowała obrona, a ich bramkarz był kontuzjowany. Tampa troche mnie zawiodła z Detroit, ale koniec koncow awansowali. Gdyby był to mecz u siebie to nie miałbym wątpliwości by na nich postawić. Tu będzie troche trudniej. Montreal stracił najmniej bramek w tej konferencji, ale przegrał wszystkie mecze z Tampa w rundzie zasadniczej. Było ich bodaj 5, z czego 4 wygrali na luzie. Ostatni po dogrywce. Co do strzelca to jest kilka nazwisk ktore moga trafiac. Johnson, ktorego unikam a ktory strzela ostatnio 2 gole co 2 mecze, Kucherov odkrycie sezonu i Stamkos ktory sie zaciął i nie strzela od 9 kwietnia i pojedynku New Jersey Devils. Jak na niego to za długa passa. Nie wiem czy to forma, czy styl gry przestawili, czy brak szczęścia. Tak dobry strzelec powinien wreszcie trafić.
⛔100
 
B 0

buhaj_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester United - West Bromwich Albion
Typ: 1 HA (-1)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bett365
Analiza:
Manchester United praktycznie zagwarantowane ma juz miejsce w Top4 w tym sezonie jednak z pewnoscia beda chcieli powalczyc o conajmniej trzecia lokate i unikniecie koniecznosci grania dodatkowych meczy kwalifikacyjnych do Ligi Mistrzow ktore odbywaja sie tuz przed rozpoczeciem sezonu ligowego co zmusza zawodnikow i klub do szybszego powrotu i skraca sezon przygotowawczy. Co do przeciwnikow to zajmuja oni obecnie 13 miejsce w tabeli z przewaga 7 punktow nad strefa spadkowa wiec musza dalej walczyc zeby zapewnic sobie byt w lidze na przyszly sezon. Statystyki jednak przemawiaja zdecydowanie na korzysc druzyny z Manchesteru ktora w meczach z West Brom wygrala 16 razy, 4 razy padl remis i tylko raz zwyciezyla druzyna jutrzejszych gosci. W sobote mozemy oczekiwac powrotu Robina Van Persie ktory ostatnio wracal do formy grajac w meczu druzyn U21 i strzelajac dwie bramki. W skladzie United zabraknie Johnego Evansa oraz Luka Shaw. Przewiduje, ze handicap zostanie pokryty i gospodarze swietowac beda okazale zwyciestwo przed wlasna publicznoscia. Powodzenia!
⛔100
 
severus 5

severus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 13:15
Spotkanie: Charlton - Bournemouth
Typ: Bournemouth i obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 46. i jednocześnie ostatniej kolejce sezonu zasadniczego angielskiej drugiej ligi zmierzą się zespoły z dziesiątego i drugiego miejsca w tabeli. Bournemouth w ostatniej kolejce, po wygranej z Boltonem zapewniło sobie awans do Premier League. Jutro zagrają na luzie, ale z pewnością będą chcieli wygrać, aby w przypadku wpadki Watfordu cieszyć się z mistrzostwa. Dla drużyny Charltonu sezon mógłby się już skończyć, ale mają ostatni mecz sezonu przed własną publicznością, której będą chcieli podziękować za wsparcie przez cały sezon i powalczyć z wiceliderem. Teraz trochę statystyk:
- Charlton w ostatnich 9 meczach przed własną publicznością zdobywał przynajmniej jedną bramkę,
- Bournemouth ma najlepszą ofensywę w całej Championship, w 45 meczach strzelili oni 95 bramek, co daje średnią 2.1 gola na mecz,
- Bournemouth nie poniosło porażki od 12 spotkań.
Myślę, że jutro będziemy świadkami ciekawego widowiska, oba kluby zaprezentują ofensywną grę i padnie kilka bramek dla obu zespołów, a na koniec cieszyć się będą zawodnicy przyjezdnych.
⛔100
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Divison
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sevilla - Real
Typ: X
Kurs: 3.69
Bukmacher: Bet365
Analiza: Więc tak Real wciąż walczy o mistrza hiszpanii , cały czas mają szanse na wygranie ligi . Jest do decydujący mecz by mieć szanse dogonić Barcelone i będą chcieli to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść , ale Sevilla w tym sezonie jeszcze nie przegrała u siebie . Myślę , że będzie to bardzo zacięty mecz i ciężko będzie Realowi wywieźć 3 punkty z Andaluzji . Sevilla wciąż ma szanse na grę w Lidze Mistrzów i będą walczyć chociaż o ten jeden punkt . Uważam , że zagrają rozsądnie w defensywie uważając by nie stracić bramki . Stawiam tutaj na remis .
⛔100
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Liverpool - QPR
Typ: Liverpool under 2,5 gola
Kurs: 1.57
Bukmacher:
bet365

Analiza:
W mojej pierwszej analizie na forum biorę pod lupę mecz Liverpoolu z Queens Park Rangers, który się odbędzie o godzinie 16 czasu polskiego na Anfield Road. Gospodarze po dotkliwych porażkach z United na własnym stadionie 3:1 oraz z Arsenalem na Emirates 4:1 bardzo zrzucili z tonu. Ostatnie 3 mecze to po kolei - wygrana, remis, porażka. W ciągu tych trzech spotkań zdołali strzelić zaledwie dwie bramki.
Mecz z West Bromem to było typowe postawienie autobusu ze strony The Hawthorns. LFC napierało jak tylko mogło, ale nie potrafiło się przebić. Spotkanie z Hull bardzo podobne z wyjątkiem tego, że Tygrysy zdołały strzelić bramkę przed przerwą i w drugich 45 minutach tylko i wyłącznie detronizowali ataki zawodników z czerwonej części Liverpoolu.
W obu spotkaniach brakowało tego jednego podania, aby otworzyć drogę do bramki, ale również i brakowało takiego piłkarza, który by sobie sam stworzył sytuację bramkową. Sturridge kontuzjowany, Balotelli... kto ogląda mecze LFC to wie. O Lambercie to lepiej nie mówić. Sterling gra średnio, to nie ten sam chłopak co w zeszłym sezonie. Obecnie najwięcej w ofensywie Liverpoolu kreuje Coutinho i Lallana.
Londyńczycy są w bardzo niekomfortowej sytuacji. Przedostatnie miejsce w tabeli, 3 punkty straty do Sunderlandu, który jest lokatę wyżej (również ma jeden mecz mniej od QPR), a ich ostatnie 4 mecze to po kolei: Liverpool, Man City, Newcastle, Leicester. Z jutrzejszej potyczki The Hoops muszą wyrwać przynajmniej punkt, aby nadal mieć nadzieję na utrzymanie. Do gry wrócił Fer, więc jest szansa, że jeżeli złapie formę sprzed kontuzji to się utrzymają. Problemem są jednak kontuzje Vargasa i Zarate oraz niepewny występ w jutrzejszym spotkaniu Zamory.
Dlatego mój typ to właśnie under na bramki Liverpoolu. Ostatnio The Reds strzelają mało albo w ogóle. Ich atak będzie tym bardziej okrojony przez to, że nawet Balotelli nabawił się kontuzji. Czy zagra Lambert? Jeśli tak, to nie wierzę, żeby zdziałał cuda i strzelił 2-3 bramki. Natomiast QPR nie może sobie pozwolić na stracenie wielu goli, bo z samym Austinem na szpicy i Ferem dopiero co po kontuzji nie będzie mogło wiele zdziałać. Powodzenia! ????
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: LEGIA WARSZAWA - ZWYCIĘZCA
Kurs: 1.69
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam! Moim zdaniem ten mecz powinien zakończyć się zwycięstwem Legi Warszawa - włączając w to ewentualne dogrywki i karne - stąd niższy kurs. Lech poznań całkowicie stracił u mnie po męczarniach z Błękitnymi w półfinale. Oglądałem także ich ostatnie mecze, które również dawały wiele do życzenia. Sadajev gra dobrze tylko jak ma &#39;&#39;swój&#39;&#39; dzień. Ostatnio między tymi drużynami w meczu wygrał Lech Poznań, ale tutaj chodzi już o puchar, więc legia nie powinna dać sobie go wydrzeć. Nawet po drabince widać, że to Warszawiacy mieli trudniejszą przeprawę po puchar, więc zwycięstwo z pozńskim klubem powinno być tylko formalnością. Warto również zaznaczyć, że Lech jest typowym zespołem swojego boiska, a na wyjazdach radzą sobie przeciętnie.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom