>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.05.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Elity, Czechy
Godzina:
16:15
Spotkanie:
Francja - Niemcy
Typ:
S.DaCosta strzeli gola
Kurs:
3.05
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Jutro o 16:15 pojedynek dwóch wyrównanych zespołów Francji i Niemiec. Według bukmacherów faworytem tego meczu jest reprezentacja Niemiec, jednak moim zdaniem nieco wyżej oceniłbym Francuzów. Dla Trójkolorowych to niezwykle ważne spotkanie. Gdyż, aby powtórzyć wynik z ubiegłego roku czyli awans do najlepszej ósemki na świecie muszą rywali pokroju Niemiec pokonywać. Z pewnością na kurs Niemców przekładają się dwa przed mistrzowskie sparingi w których dwukrotnie nasi zachodni sąsiedzi pokonali Francuzów. Jednak należy pamiętać, że to tylko sparingi, a do reprezentacji Francji dołączyła ich największa obecnie gwiazda Antoine Roussel. Ale nie o napastniku Dallas Stars chcę dziś pisać. Kursy, które zostały przedstawione na strzelców bramki są bardzo wysokie i żal byłoby nie skorzystać z jednego z nich. Mowa o kursie na Stephane&#39;a DaCoste. Francuz o polskich korzeniach (matka jest Polką) to obok wspomnianego Roussela największa gwiazda Trójkolorowych. Od tych dwóch graczy będzie zależało najwięcej, a przede wszystkim to czy Francja jest w stanie powtórzyć zeszłoroczny sukces. W ubiegłym roku Stephane&#39;a błyszczał na lodowiskach białoruskich strzelając sześć bramek, a przy trzech kolejnych asystując. Po tamtych Mistrzostwach Świata opuścił NHL i Ottawę Senators przenosząc się do KHL. W barwach CSKA Moskwa rozegrał doskonały sezon zdobywając w zaledwie 46 meczach, aż 62 punkty! Na ten dorobek złożyło się 30 bramek i 32 asysty. Wynik ten zapewnił mu trzecie miejsce wśród najlepszy strzelców całej ligi, a gdyby nie kontuzja przez którą stracił 14 spotkań to pewnie udałoby mu się prześcignąć Stevego Mosesa. W Play Offach szło mu nieco gorzej, jednak w 11 meczach i tak był jednym z lepiej punktujących graczy drużyny zdobywając 4 gole i notując 4 asysty. W tym sezonie w reprezentacji nie grał zbyt często, bo wystąpił w zaledwie 3 meczach, ale zdobył w nich, aż 8 punktów! Dla mnie kurs 3.05, bo taki wystawił Unibet jest zdecydowanie zawyżony. Cała gra Francuzów będzie opierała się właśnie na duecie Roussel - S. DaCosta. Stephane ma za sobą doskonały sezon i liczę, że w reprezentacji potwierdzi swoją wysoką formę. A kiedy jak nie w meczu otwarcia, w niezwykle ważny dla Francuzów spotkaniu? Dla osób grających z nieco większą asekuracją polecam, że DaCosta zdobędzie punkt z super kursem 1.75.

⛔100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Spotkanie: Dulgheru Alexandra – Ivanovic Ana
Typ: Dulgheru Alexandra (+1,5)
Kurs: 2,4
Buk: Pinnaclesports
godz: 15.30

Analiza:
Początek gry na cegle nie musi oznaczać dla faworytki, pięknej Any – siódmej rakiety świata - samych przyjemności. Serbka grać na kortach ziemnych potrafi (w 2008 roku wygrała Franch Open), ale im jest starsza, tym jakby bardziej niecierpliwa. Mam wrażenie, że woli grać na hardzie.
Inaczej rzecz ma się z Alexandrą (69 WTA). To taka trochę druga liga tenisistek, zaplecze ekstraklasy. Ze względu na słabe warunki fizyczne jest ganiana niemiłosiernie na szybkich nawierzchniach przez silne, duże dziewczyny. Jedynie na ziemi może troche zwonić grę i pokazać swój tenisowy kunszt.
Rumunka kimś przypadkowym w tourze nie jest. Na cegle czuje się znakomicie (pamiętamy jej wygrane turnieje w Warszawie). Bieganie, nieustępliwość, regularność, ambicja – to elementy, na jakich buduje swój tenis.
Dla obu zawodniczek to drugi mecz w sezonie na nawierzchni ziemnej. Obie w pierwszych meczach przegrały. Ivanovic z Garcią w Stuttgarcie, a Dulgheru w Cherleston z Tomljanovic.
Minęło kilka tygodni. Siedziały w domu i trenowały. W jakiej są formie, trudno powiedzieć. Rumunka błysnęła na Fed Cup-ie, wygrała oba single (w tym z Bouchard). Podejrzewam, że przyjedzie zmotywowana i podbudowana. Czy jej spokojny, dość pasywny styl grania wystarczy na silną, szybką, ofensywnie nastawioną Serbkę? Może nie wystarczyć, ale nie przewiduję jednak tu dla Any spacerku. Będzie musiała się pomęczyć.
Rumunka tanio skóry nie sprzeda. W Madrycie nigdy nie przeszła I rundy, Ana za to broni punktów za ubiegłoroczny ćwierćfinał. Zmotywowana na pewno będzie, ale wiemy, że z Serbką różnie bywa. Czasami jak za bardzo chce, to...
To nie jest zawodniczka powtarzalna i solidna. Miewa wpadki. Jutro przewiduję wyrównany mecz, a jak pójdzie na trzy sety, to różnie może być. Fizycznie Dulgheru na pewno trudy tego pojedynku wytrzyma...
H2H 1:0 dla Serbki. Grały 2 lata temu na US Open.
✅140
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sampdoria - Juventus
Typ: Sampdoria DNB
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie włoskiej Serie A, w którym zmierzą się Sampdoria oraz Juventus Turyn. Faworytem tego spotkania ku mojemu zdziwieniu jest Juventus, który gra o pietruszkę. Tak naprawdę zawodnicy odpuścili już i ich myśli są raczej na meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów aniżeli w ciężkim meczu na wyjeździe z Sampdorią. Wiadomo, że Sampdoria walczy jeszcze o Ligę Europy, to dodatkowe pieniądze dla zawodników, więc warto wygrać te kilka meczów. Jednakże Juventus to Juventus nawet jeśli wystawią nie do końca podstawowy skład to potrafią być groźni i dlatego wybrałem zakład z opcją zwrotu w razie remisu. Zresztą Juventus w meczu z Torino oraz Parmą pokazał jak bardzo zależy im na lidze podczas spotkań na wyjeździe. Żadna drużyna nie jest w stanie im zabrać mistrza, tutaj już jest kwestia indywidualnego podejścia kibiców, myślę, że trener również nie będzie specjalnie kładł nacisk na to spotkanie.
⛔100
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: Montpellier HSC - Stade Rennais F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Francji na 35 kolejkę ligową tamtejszej Ligue 1.
W mieście Montpellier na tamtejszym Stade de la Mosson mogącym pomieścić prawie 33 tysiące widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Montpellier Hérault Sport Club założonym w 1919 roku o barwach niebiesko-pomarańczowych a w gości z miasta Rennes przyjedzie drużyna założona w roku 1901 o barwach czerwono-czarnych a mianowicie Stade Rennais Football Club.
Montpellier HSC rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania zdobywajac w nich 52 punkty i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 43-35 a Stade Rennais F.C. plasuje się na 9 pozycji w tabeli francuskiej Ligue 1 ze zdobytymi 49 oczkami w swoich 34 meczach, bilans bramek 35-39.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 11-1-5 czyli w 16 meczach zdobyte 34 oczka, bilans bramek na swoim Stade de la Mosson 29-19 a goście na wyjazdach 5-5-7 czyli w swoich 17 spotkaniach zdobyli 20 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 13-19.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli tylko 3 oczka a w ostatnich 10 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Montpellier 5 razy wygrywali gospodarze, padły 3 remisy oraz 2 razy komplet 3 oczek pojechał do miasta Rennes.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Montpellier Hérault Sport Club u siebie w tym sezonie ligowym gra dobrze i potrafi zagrać dobre zawody z gośćmi tego spotkania a Stade Rennais Football Club to u siebie jest groźniejsze i na wyjazdach nie jest już tak skuteczne i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Stade de la Mosson w mieście Montpellier.
⛔100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata - grupa A
Godzina: 20:15
Spotkanie: Łotwa - Czechy
Typ: over 6.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugi dzień MŚ rozgrywanych w Czechach. Obie drużyny grały już swoje pierwsze mecze. Obie przegrały - choć czesi dopiero po rzutach karnych z równie mocną Szwecją. Over bramkowy argumentuje samymi faktami. W meczu Czechów padło aż 10 bramek (wynik 5-5). Łotysze dostali za to solidne manto od Kanadyjczyków przegrywając 6-1. Oglądałem pierwszą tercję (3:0) tego meczu. Kanada zdecydowanie narzucała swoje tempo odpuszczając tylko na parę chwil w celu odpoczynku. Łotysze powinni strzelić w tamtej tercji chociaż raz. Sytuacji wielu nie mieli ale naliczyłem przynajmniej dwie po których powinni strzelić bramkę. Raz krążek został wybity z linii bramkowej.
Czechów niestety nie oglądałem więc nie do końca wiem jak z ich grą. Mimo że przegrali z 3 drużyną poprzednich MŚ oraz pierwszą sprzed 2 lat są bardzo tym faktem rozczarowani i wiedzą, że stać ich na zdecydowanie więcej. Myślę, że to będą dla nich bardzo udane mistrzostwa ze względu na to, że &quot;ściany&quot; są za nimi a do zespołu wraca ikona kadry - Jaromír Jágr.
Do tej pory we wszystkich 4 meczach padało więcej niż 5 bramek. Mam nadzieję, że w tym meczu światełko w bramce zapali się co najmniej 7 razy ????
Według mnie Czechów stać na 5-6 bramek, a i Łotysze dołożą małego grosza. Dla mniej odważnych over 5.5 z kursem 2.22.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Sam fakt wygrania przez Brooklyn Nets dwóch meczów już jest pewnego rodzaju niespodzianką. Atlanta była murowanym faworytem do awansu i ten awans powinien był raczej przyjść im łatwo. Tak się jednak nie dzieje, gdyż choć na swoim parkiecie Atlanta Hawks wygrywa mecze, to póki co przegrali oba wyjazdowe mecze. Atlancie na pewno będzie zależało na tym, żeby wygrać już teraz, nie czekając na siódmy mecz. Tu nie chodzi tylko o awans, ale też o zwiększenie pewności siebie, bo jeśli przegrają trzeci mecz na wyjeździe, to z tą pewnością siebie w następnych meczach wyjazdowych, z bardziej wymagającymi rywalami(a na pewno do takowych zalicza się Washington Wizards, z którymi to Atlanta będzie grała w drugiej rundzie, jeśli oczywiście awansują) może być kiepsko. Tym razem powinno im się udać odnieść zwycięstwo, jednak na pewno łatwo nie będzie. Brooklyn Nets we własnej hali grają naprawdę nieźle. Tu już nie chodzi tylko o te dwa ostatnie wygrane mecze z Atlantą, ale już wcześniej, jeszcze w trakcie sezonu zasadniczego Brooklyn świetnie grał u siebie. Na trochę przed rozpoczęciem playoffs Atlanta miała okazję zmierzyć się z Brooklynem i wtedy udało im się wygrać na parkiecie Brooklynu. Było to jednak trudne spotkanie i wygrali je niewielką różnicą, gdyż zaledwie trzech punktów. Teraz liczę na podobny mecz i podobny rezultat, czyli minimalna wygrana Atlanty Hawks różnicą 1-5 punktów.
⛔100
 
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplina: JAPONIA: J-League - Pierwsza runda
Godzina: 6:00
Spotkanie: Nagoya - Shonan
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Witam,
Na dzisiejszy typ mam do zaoferowania mecz z ligi japonskiej, sledziłem ostatni mecz Nagoya z Kobe i powiem tyle.. okazji masa tu poprzeczka tam słupek strzały z pola karnego bramkarz wszystko wychwytywal mecz powinien skonczyc sie wynikiem z 4-1 gdyz po strzale Kobe obronca wybil pilke z linii bramkowej pietą.. Na ostatnie 5 meczy Nagoya wygrala 4 i raz zremisowala jesli pilkarze Nagoya poprawia skutecznosc i uspokoja gre przy polu karnym przeciwnika to wygraja dzisiajesze spotkanie co najmniej dwiema bramkami
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atlético Madryt - Athletic Bilbao
Typ: Atlético Madryt wygra i oba zespoły nie strzelą gola w meczu
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Co tu dużo pisać - Atlético jeżeli wygra mecz to już praktycznie zapewni sobie 3 lokatę w tabeli i Valencia nie będzie miała im jak zagrozić, chyba, że wygrają wszystkie mecze do końca, a ekipa Simeone przegra mecze. El Atleti u siebie na stadionie praktycznie nie do pokonania - podczas 17 meczy stracili tylko 10 goli, a strzelili ich 42. Natomiast Bilbao w meczach wyjazdowych sobie kompletnie nie radzi i w takim meczu jak w sobotę też nie dadzą radę, a ich bilans bramek strzelonych w delegacjach woła o pomstę do nieba - tylko 11 w 17 meczach. Jak dla mnie w tym meczu wygrany może być tylko jeden, a będzie nim gospodarz spotkania, czym tak jak pisałem praktycznie zapewni sobie podium w La Liga, tym bardziej, że Nietoperze, którzy są za nim w 34 kolejce zremisowali z Rayo 1:1, a w 36 kolejce zagrają w Madrycie na stadionie Realu, gdzie będą mieli bardzo trudno o punkty i wg mnie ich tam nie zdobędą, co przyczyni się tylko do walki z Sevillą o 4 pozycję.
⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japan - J-League
Godzina: 9:00
Spotkanie: Hiroshima - Vegalta Sendai
Typ: Vegalta Sendai lub Remis
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hiroshima z dwom porażkami przy wygranej dzisiaj może wskoczyć na drugą pozycję. Patrząc po zachowaniach bukmacherów w Azji, jest to raczej mało prawdopodobne. Sendai 3 mecze z rzędu przegrali jednym golem, a ma przed sobą w tabeli drużynę, która przegrała w 9 spotkaniach aż 5 razy. Sendai tylko trzy w ośmiu. Równowaga musi być zachowana i dzisiaj dałbym 65% na remis i 35% na wygraną gości. Jedynka nie wchodzi w grę, a że kursy są ponad 2.00 na X2, to trzeba brać.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: połowa/cały x / x
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Anależą
Dziś wielki mecz w Polsce. O sytuacji w T-mobile ekstraklasie przed rym meczem nie ma co pisać. Puchary mają swoje prawa. Każdy kto siedzi w polskiej lidze wie jak wyglądają mecze pomiędzy Lechem a legia. Mecze są na styku, nikt nogi nie odstawia. W ostatnich spotkaniach obie drużyny mogły swoje mecze wygrać. W Warszawie mecz zakończył się w rundzie zimowej wynikiem 2-2,natomiast w poznaniu zwyciężyli Lechii 2-1. Wydaje mi się że w takich meczach ciężko jest odrabiać straty, więc nikt nie rzuci się tutaj do ataku. Typuje tutaj bezbramkowo 90 minut, ewentualnie 1-1. Jednego czego jestem w miarę pewien to remis do przerwy. Skorża potrafi grać finały i ważne mecze, pokazał to już nie raz. Legioniści natomiast chcą szukać rehabilitacji po słabej rundzie wiosennej.
Kilka lat temu obie ekipy już spotkały się w finale. Wtedy po 90 minutach było 1-1 i po puchar sięgnęli warszawiacy wygrywając w karnych. Dziś będzie taj samo, ale w karnych zwycięży Kolejorz ???? pozdrawiam
⛔100
 
P 0

protervus95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Mostoles
Godzina: 14:00
Spotkanie: M.Willis vs J.Hernando-Ruano
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinale hiszpańskiego itf&#39;u na kortach twardych zagra Brytyjczyk Willis z zawodnikiem gospodarzy Hernando-Ruano. Hiszpan do tej pory w turnieju sprawił 3 spore sensacje, odprawił z kwitkiem Ojede, dość znanego itf&#39;owca, następnie Toma Jomby&#39;ego dobrze zapowiadającego się młodego bombardiera z Francji, natomiast w poprzednim meczu ograł znanego i solidnego Hiszpana Jose Checa-Calvę w dwóch setach bez żadnych problemów. Jego rywal Willis natomiast w żadnym z meczów nie był underdogiem więc nie jest niespodzianką, że doszedł tak daleko. Kurs na świetnie grającego w tym turnieju walecznego Hiszpana serwującego sporo asów i zdobywającego sporo punktów w returnie jest bez wątpienia warty gry. Myślę, że publiczność poniesie go do zwycięstwa.
⛔100
 
deepred 735,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: Mistrzostwa Świata
16:15
Białoruś - Słowenia
Anze Kopitar strzeli gola
2,90 Betsson
Spotkanie ekip, które raczej kart w tym turnieju nie będą rozdawały i będą chciały się spokojnie utrzymać w grupie mistrzowskiej. Białorusini to zespół bardzo solidny. Może nie ma tam gwiazd z topu, ale są to zawodnicy grający w KHL&#39;u, czyli najprawdopodobniej najsilniejszej lidze europejskiej. Najbardziej rozpoznawalni są chyba bracia Kostitsyn, którzy mieli przeszłość w NHL, grali w ekipie z Montrealu.
Jeżeli chodzi o Słoweńców, to Anze jest tam niekwestionowanym liderem, kapitanem, mentorem i Bóg jeden wie kim jeszcze. Wszyscy koledzy patrzą na niego z podziwem i słusznie, bo póki co to zawodnik JESZCZE najlepszej drużyny na świecie - Los Angeles Kings. Jego wkład w tamten sukces był bardzo wymierny. Ten sezon nieco słabszy w jego wykonaniu, Kings nie awansowali nawet do postseason, ich kosztem weszli Jets i zapłacili frycowe w rywalizacji z Kaczorami z Anaheim. Co do Anze to z pewnością wokół niego będą budowane akcje Słoweńców, drugim największym gwiazdorem jest chyba Jan Mursak, ale do Kopitara i tak nie ma podjazdu. Słoweńcy z pewnością coś Białorusinom strzelą i zapowiada się ogólnie bardzo ciekawa rywalizacja, w której buki faworyzują ekipę zza naszej wschodniej granicy, a według mnie wcale Białorusini wygrać nie muszą. Słoweńcy też nie są od macochy i swoją rolę w tym turnieju też odegrają. Pierwszy mecz i od razu bardzo ważny - być może z ekipą, która będzie bezpośrednim rywalem w walce o bezpieczne lokaty.
ZWROT
 
O 0

owieczka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Flota Świnoujście - Termalica B-B
Typ: 1
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się dzisiaj w naszej 1 lidze. Drużyna ze Świnoujścia podejmie na własnym stadionie drużynę z Niecieczy. Dlaczego gospodarze? Nieciecza to wieś, która liczy 750 ludzi, nie posiadają oni warunków na Ekstraklasę i pod koniec sezonu odpuszczają. Gospodarze dwa ostatnie spotkania u siebie wygrali i liczę dzisiaj na taki sam rezultat.
⛔100
 
B 0

bittix

Użytkownik
Dyscyplina : Boks waga półciężka
05:00
Jr. F.Mayweather - M.Pacquiao
Typ: x
Kurs: 15.00
Bukmacher: sts.pl
Dziś wybrałem Boks można się pobawić.
Na 99% Wygra Mayweather ale powinien wygrać Manny.Manny w uczciwej walce by go zniszczył i pokazał jakim cienkim jest Floyd zawodnikiem.Floyd większość walk ma ustawiane.Jak się bije Manny a jak Floyd kto się interesuje boksem widzi to bez żadnego ale.Manny to już jest najlepszy na świecie bokser bez podziału na kategorie.Wybrałem remis bo mogli się na niego ustawić aby szykować się na jeszcze większe emocje i szykować się na 2 walkę która zbierze większe profity.Floyd podobno zgodził się na tą walkę jak dojdzie do 2 walki.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 14.45
Spotkanie: Chemik Police - Atom Trefl Sopot
Typ: Atom Trefl Sopot
Kurs: 3.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Bukmacherzy nadal swoje lekko obniżyli kursy na Atom, ale ciągle faworyzują Policzanki. Dziś drugi mecz wczoraj Atom grał zdecydowanie lepiej poza pierwszym setem. Po raz kolejny Chemik pokazał , że poza pierwszą szóstką nie bardzo jest kogo wprowadzić na boisko przy niekorzystnym wyniku. Druga sprawa to forma zawodniczek Bjelica to cień zawodniczki plasy zamiast gwoździ w parkiet rozegranie Ogniejovic również zostawiało sporo do życzenia. Glinka przeciętnie. Jedynym jasnym punktem była wczoraj Bednarek - Kasza 17 punktów. Natomiast w Atomie wiadomo życiowa forma Zaroślińskiej 25 punktów trochę słabiej Cooper, ale Atom tworzy drużynę imponuję szeroką 12 wejścia Tokarskiej ,Miros , Fonoimoany wnoszą wiele do gry. Poza tym forma fizyczna wyraźnie po stronie Atomu. Ważna jest atmosfera w drużynie po każdym punkcie widać radość z gry. Według mnie dziś ponownie wygra Atom bo więcej atutów po ich stronie. Ważna była wczorajsza wygrana co może podłamać Policzanki. Jeżeli dziś Zaroślińska utrzyma poziom odrobinę lepiej zagrają Cooper, Kaczorowska i Leys to Chemik nie będzie miał żadnych szans. W pojedynku trenerów zdecydowanie lepiej zespół prowadzi Micelli to kolejna przewaga Atomu. Oczywiście potencjał Chemika robi wrażenie i mają potencjał aby wygrać, ale uważam ,że finał w tym roku może zakończyć sięszybko na korzyść niedocenianego Atomu.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na Rhein-Neckar-Arena (Sinsheim) dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które walczą o miejsce dające prawo gry w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Mimo, że bukmacherzy dość wyraźnie w roli faworyta tego spotkania stawiają Borussię Dortmund, ja osobiście nie przekreślałbym szans Hoffenheim, a nawet za drobną stawkę spróbuję zagrać na ich zwycięstwo.
Dla Hoffenheim występ w przyszłym sezonie w Lidze Europy byłby największym sukcesem w historii klubu, dla Borussii natomiast jest to normalność. Zresztą BVB ma jeszcze inną drogę do europejskich pucharów, jest nim Puchar Niemiec, gdzie w finale zmierzą się z Wolfsburgiem. Dlaczego gram tutaj Hoffenheim, przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że piłkarze BVB mają w nogach 120 minut rywalizacji z Bayernem Monachium w półfinale DFB-Pokal, a dziś czeka ich kolejny wyjazd. Hoffenheim co prawda ostatnio nie najlepiej radziło sobie w lidze, ale ostatnio wygrali z Hannoverem i znów chcą włączyć się o miejsce dające prawo gry w Lidze Europy. Zresztą o miejsca dające prawo gry w Lidze Europy jest spory ścisk bowiem 5. w tabeli Schalke ma raptem 3 pkt. przewagi nad 9 Werderem a i Mainz jeszcze będące na 10.miejscu nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Dlatego według mnie nie tylko o 7.miejsce ale również o 5.miejsce walka w Bundeslidze będzie trwać do ostatniej kolejki. Porażka BVB wcale więc dziś ich z tej rywalizacji nie eliminuje.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu drużynach? Jurgen Klopp nie może skorzystać z usług Olivera Kircha,Nuri Sahina, Kevina Großkreutza i Romana Weidenfellera, którzy są kontuzjowami oraz Marco Reusa i Adriana Ramosa, których zabrakło w kadrze na to spotkanie. W drużynie gospodarzy nie ma natomiast Stolza, Wiese, Süle i Strobla (ten ostatni pauzuje za kartki).
Hoffenheim w tym sezonie w meczach domowych radzi sobie całkiem przyzwoicie, z 15 gier wygrali 8, 2 razy remisowali i 5 razy przegrali. Dortmund na wyjazdach wygrał 4 razy, 3 razy remisował i 8 razy przegrywał. W przeszłości na Sinsheim obie ekipy mierzyły się 6 razy z czego gospodarze wygrali 3 razy, 2 razy górą byli goście i raz padł remis.
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Pierwsza połowa, DW: 0:0
Kurs: 2.67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam. Dzisiejszy finał może zakończyć się różnie ale pierwsza połowa, wydaję mi się bardzo przewidywalna. W lidze obydwie drużyny prezentują stabilną formę i na tej podstawie ciężko jest określić faworyta. Dzisiejszy mecz udowodni, komu należy się mistrzostwo Polski i zapewni udział w europejskich pucharach. Co jest na pewno wartę uwagi to H2H. W poprzednich spotkaniach między Legią a Lechem np w tym tegorocznym meczu, mieliśmy już do czynienia z bezbramkowym remisem w pierwszej połowie. Na pięć ostatnich spotkań, aż trzy razy obie drużyny nie potrafiły strzelić gola w tej odsłonie. Biorąc pod uwagę stawkę meczu i sposób jego rozgrywania, jestem niemalże pewny, że ten mecz potoczy się w pierwszych minutach bez jakiegokolwiek ryzyka, każda drużyna będzie maksymalnie skupiona na tym by szybko nie stracić gola. Trudno jest mi przypuszczać, że drużyny od razu rzucą się na siebie i będą przeprowadzać atak za atakiem. Na takie delicje niestety możemy liczyć dopiero kiedy w okolicach 75 min jedna z drużyn wsadzi bramkę.
Nie chce się bawić w proroka ale wizja bezbramkowego remisu nie jest czymś odrealnionym i myślę że ten typ jest absolutnie w zasięgu. Powodzenia
⛔100
 
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Portugalia, Estoril
Godzina: 17:30
Spotkanie: Richard Gasquet - Guillermo Garcia Lopez
Typ: Guillermo Garcia Lopez
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny etap turnieju na kortach w Portugalii. W półfinale owego turnieju spotka się Francuz - Richard Gasquet oraz reprezentant Hiszpanii - Guillermo Garcia Lopez. Mecz zapowiada się dość ciekawie, ponieważ obaj panowie prezentują solidny tenis. Przejdźmy do analizy zawodników. Gasquet w ostatnim meczu z Almagro miał problemy w końcówce pierwszego seta. Gdyby Hiszpan utrzymał swoje ostatnie podanie, kto wie jak potoczyłby się ten mecz. W poprzednich meczach Richard nie pozostawiał po swoich przeciwnikach żadnych złudzeń. Oczywiście, Matosevic oraz De Sheeper nie należą do zawodników z najwyższej półki tenisa ziemnego. Z tego też powodu Francuz pewnie i szybko uporał się z rywalami. Garcia Lopez, Hiszpan - reprezentant kraju, który króluje na kortach ziemnych. Pierwszy mecz w turnieju rozegrał z Carballes Baena, który kompletnie sobie nie poradził i przegrał w dwóch szybkich setach. Kolejnym rywalem był Kevin Anderson, który sprawił problemy Hiszpanowi. Lecz wszystko poszło po myśli Lopeza, gdzie w ostatnim secie ograł Kevina 6:1. Ostatnim przeciwnikiem był Coric. Hiszpan pierwszego seta wygrał pewnie, natomiast w drugim pojawiły się dość duże problemy. Przy wyniku 1:5 Garcia Lopez doprowadził do Tie Breaka, którego następnie wygrał. Nie zanosi się na łatwy mecz dla obu zawodników. To będzie wojna, która według mnie wygra Guillermo Garcia Lopez.
⛔100
 
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Typ: Ilość goli - poniżej 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie 31 kolejki niemieckiej Bundesligi w któym zmierzą się Bayer Leverkusen oraz Bayern Monachium.
Gospodarze po 30 kolejkach zajmują 4 miejsce z dorobkiem 55 punktów oraz bilansem bramkowym 57-32, do trzeciej w tabeli Borussi M&#39;Gladbach tracą na tą chwilę 2 &quot;oczka&quot; i na pewno do końca będą walczyć o to, aby zająć na koniec sezonu 3 miejsce - zapewniające miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Miejsce, które zajmują aktualnie zagwarantuje im &quot;tylko&quot; kwalifikacje do fazy grupowej Ligi Mistrzów, dlatego też &quot;Aptekarze&quot; muszą walczyć w każdym spotkaniu o 3 punkty. Nie mogą sobie dziś pozwolić na stratę punktów, ponieważ za tydzień grają wyjazdowe spotkanie z Borussią M&#39;Gladbach !
Gospodarze są w bardzo dobrej formie i na pewno to oni dziś będą chcieli kontrolować mecz, to oni będą drużyną, która będzie więcej atakowała w tym meczu, jednak na pewno też będą skoncentrowani w grze obronnej.
Bayern Monachium, który zapewnił już sobie mistrzostwo kraju nie będzie forsował w tym meczu tempa, ponieważ już w środę czeka ich bardzo ciężki mecz w Lidze Mistrzów na wyjeździe przeciwko Barcelonie. Dodatkowo w drużynie mistrza Niemiec na pewno nie wystąpią dzisiaj : Alaba, Badstuber, Ribery, Robben, Lewandowski oraz Starke, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Mullera. Słowa Pepa Guardoli na piątkowej konferencji
&quot;Leverkusen walczy o miejsce gwarantujące kwalifikacje Ligi Mistrzów, zaś my nie mamy już żadnych celów. Już go wykonaliśmy. Bundesliga jest zakończona. Wygraliśmy już ją.&quot;
&quot;Gdziekolwiek będziemy mogli rotować, tak zrobimy&quot;

Spodziewam się, że to gospodarze w tym meczu będą kontrolować mecz i dążyć do strzelenia gola, natomiast goście będą starali się grać głównie z kontry. W bramce gości oczywiście stanie niezawodny Manuel Neuer, który pewnie nie raz w tym meczu udowodni swoją klasę, natomiast ofensywa bawarczyków w tym meczu będzie bardzo osłabiona.
✅80
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Madryt (Hiszpania) - Kwalifikacje, ziemna - Półfinał
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kamke T. - Berankis R.
Typ: Powyżej 22.5 gemów
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Madryt i powierzchnia ziemna, która moim zdaniem lepiej siada Berankisowi, który klasyfikuje się w tym momencie na 81 miejscu rankingu ATP, Kamke w tym momencie jest na 113 pozycji. Niemiec ogólnie miał ostatnio łatwiejszy w miarę przeciwników, ale w h2h jest górą nad swoim dzisiejszym rywalem. Jeśli chodzi o formę zawodników, to jest naprawdę kiepsko jak na ten moment. Myślę, że mimo wszystko Niemiec, który jest tak jakby na straconej pozycji, może ugrać chociaż seta. Zawodnicy średnio w formie i liczę na pojedynek trzy setowy. Moim zdaniem można dziś postawić na taki właśnie o to typ. Chociaż pierwszy set wszystko pokaże. Liczę, że walka będzie bardzo ostra.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom