>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.12.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Serie B
Spotkanie: Pescara Calcio - Sampdoria Genua
Typ: X
Kurs: 3,53
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Witam! Na dzisiaj wybrałem spotkanie Włoskiej serie B pomiędzy Pescarą i Sampdorią. Faworyta w tym spotkaniu wg mnie trudno wskazać ponieważ drużyna gospodarzy na własnym terenie przegrała tylko jeden raz, natomiast Sampdoria ma taką samą sytuację tylko że na wyjazdach co wskazuje na remis w dzisiejszym spotkaniu. Ekipa z Sampdori ma na koncie najwięcej remisów w lidze. Zremisowali oni aż jedenaście razy w dziewiętnastu spotkaniach! W wyjazdowych spotkaniach ten remis pasał pięć razy. Pescara natomiast zanotowała trzy remisy, jeden na własnym terenie. Historia spotkani między tymi drużynami mówi że będzie to bardzo zacięte spotkanie. Dwa razy padł remis oraz oba zespoły wygrały po jednym razie. Myślę że dzisiejsze spotkanie zakończy się remisem bądź przewagą jednej bramki. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia Primeira Liga
Spotkanie: SC Olhanense - Sporting Braga
Typ: SC Olhanense - Handicap 2:0
Kurs: 1,40
Bukmacher: bWin
Analiza:
Za kilka chwil rozpocznie sie spotkanie SC Olhanense - Sporting Braga. mój typ to zwycięstwo gospodarzy przy handi 2:0. Dlaczego akurat tak?
Nie ukrywam że druzyna Bragi jest zespołem lepszym, jednak jak na razie grała z bardzo silnymi rywalami w lidze. Do tego dochodzi jeszcze UEFA a to jak wiemy to juz nieco bardziej wymagający rywale i większe pieniądze... W dzisiejszym spotkaniu goście wystawia zapewne skład troszeczkę okrojony, dając odpocząć kluczowym graczom, bądź po prostu nie będą szarżowac tempa gry; spokojnie kopiąc piłkę - jak mawiał Grzegorz Turnau: to tu to tam...
Gry nie będzie ułatwiała oczywiście, niezbyt przyjaźnie nastawiona gromada kibiców SC Olhanense.
Dwubramkowy handicap dla gospodarzy powinien w zupełności wystarczyc im do zapewnienia sobie zwycięstwa. Szczególnie w tych okolicznościach.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Portugues Liga
Spotkanie: Olhanense - Braga
Typ: X
Kurs: 3.81
Bukmacher:pinnacle Sport

Dziś o godzinie 21:15 dziesiata ekipa w lidze portugalskiej a mianowicie zespół Olhanese podejmie na własnym boisku czwarty zespół Bragę. Na początku dodam iz zespół Bragi na wyjazdach gra bardzo przecietnie zeby nie powiedziec słabo i notuje do tej pory bilans 1-3-2 przy notując bilans bramkowy 4:5 a wiec nie maja super ofensywy przynajmniej na wyjazdach. Gospodarze u siebie spisują sie przecietnie notując bilans 2-2-2 przy stosunku 6:7.Dodatkowo w 5 ostatnich spotkaniach obie ekipy zanotowały po 2 remisy i tak jak powiedziałem zespół bragi na wyjazdach zawodzi zdecydowanie a takie wyniki jak przegrana ze słaba Leirią czy remis z przecietną ekipą Guimaraes mówia same za siebie licze tu na mało bramek i remis 1:1.Powodzenia!!
⛔ 100
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Mistrzostwa Swiata PDC 2012
Spotkanie: Kevin Painter - Arron Monk
Typ: Kevin Painter -1.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz za chwile w mistrzostwach PDC swoj mecz 1 rundy rozegra 2 anglikow , Kevin Painter zmierzy sei z Arronem Monkiem. W tym spotkaniu widze tylko jednego faworyta a mianowicie Kevina Paintera ktory ostatnio jest w dobrej formie i sadze ze pojdzie za ciosem. W dobrej formie bo wygral Cash Converters Players Championship pokonujac kolejno: Colin Osbourne 6-2 ,Gary Anderson 8-4 Mervyn King 9-7 , Scott Rand 10-9 (wyciagnal mecz z 6-10) i w finale Mark Webstera 13-9. Od tego sukcesu minelo zaledwie kilka dni wiec Kevin nie powinien utracic tak szybko formy i tu odpasc w 1 rundzie tym bardziej ze trafia na przecietnego Monka ktory zajmuje odlegle miejsce w rankingu i wiekszych sukcesow na swoim koncie nie posiada.
✅ 83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom