>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.11.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 19. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Baraże do MŚ
Spotkanie: Francja - Ukraina
Typ: +0.5 Ukraina
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O drugim pojedynku też zostało sporo napisane, ja w skrócie. Dziwi Mnie ten hura optymizm niektórych osób co do awansu Francuzów. W pierwszym meczu zagrali bardzo słabo, a Ukraina to doszczętnie wykorzystała, grali uważnie w obronie i przede wszystkim są świetni w kontratakach i z takim nastawieniem zagrają jutro z Francuzami, którzy są bez formy, niby przeważają, ale nie potrafią tego wykorzystać, zawodzi Benzema, Giroud a to oni są odpowiedzialni za strzelanie bramek. Ukraina podczas Eliminacji straciła zaledwie 3 bramki, i wg Mnie jutro Francuzów będzie stać tylko i wyłącznie na strzelenie 1, no maks 2 bramek, ale przy dobrze dysponowanej Ukrainie, będzie to za mało, bo jak wspomniałem doskonale grają z kontry i będą chcieli to wykorzystać. Mam nadzieję, że na Mundial pojedzie Ukraina, bo bardziej na to zasługuje, jeżeli przegrają to maksymalnie jedną bramką, jednak bardziej skłonny jestem postawić w tym pojedynku na remis. 2:0 to duża zaliczka, nawet przed meczem z Francuzami i bukmacherzy znowu przesadzili z kursami, i ja zamierzam z tego skorzystać
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Baraże MŚ 2014
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: Zlatan Ibrahimovic i Cristiano Ronaldo strzelą w dowolnym czasie
Kurs: 4,40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jutro czeka bój o życie obie reprezentacje i obu zawodników. I jeden i drugi jest w życiowej formie i chciałby pokazać swoje nieprzeciętne umiejętności na najważniejszej imprezie jaką są przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Brazylii.
W 1 meczu Portugalia wygrała 1-0. Zatem Szwedzi, którzy prezentowali się całkiem dobrze przyzwoicie w 1 meczu, nie mają już nic do stracenia, muszą zaatakować ostro od pierwszych minut. Zapewne coś prędzej czy później strzelą, grając u siebie, gdyż obrona Portugalska do najlepszych na świecie póki co nie należy. Jeśli ktoś ma strzelić to na 80% można być pewnym, że będzie to właśnie Zlatan, który w przeciwieństwie do Lewandowskiego w naszej reprezentacji, cały mecz czeka w okolicy bramki rywala, by umieścić piłke w siatce. Czasami by tego dokonać potrzeba mu pół sytuacji. Szczególnie w obecniej formie.
Jeśli Szwedzi strzelą to i Portugalia będzie musiała rzucić się do ataków. Ew. biorąc pod uwagę ofensywną gre Szwedów, może pójść kontra. I w Portugalii także, jak ktoś ma strzelić w tak ważnym meczu to będzie to Ronaldo, podobnie jak to było 4 dni temu w pierwszym meczu tych drużyn.
Zatem takie wydarzenie po kursie 4.40 jest jak najbardziej warte zagrania.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: Chicago - Charlotte
Typ: Charlotte under 85 pkt
Kurs: 1,89
Bukmacher: Betsson
Ofensywa Bobcats raczej nie będzie stanowić większego problemu dla obrony Chicago. Kemba rzuca dość nieregularnie, Henderson podobnie, a samo Charlotte rzadko przekracza 90 pkt na wyjazdach. Bulls wrócili do pewnej obrony, której trochę brakowało na początku sezonu i przy okazji cały zespół zaczął grać znacznie płynniej. W United Center zawsze byli znani z porządnej i mocnej defensywy. Za to z tym rzucaniem w Chicago bywa różnie, Rose co prawda wraca powoli do dyspozycji, ale wciąż nie ma ostatecznej pewności w rzucie. Niewątpliwie nadrabiają obroną, sam Thibodeau to specjalista od defensa , więc zespół kładzie nacisk na ten aspekt. Przypuszczam, że Bulls przyspieszą i zrobią sobie przewagę, a Bobcats też nie będą za bardzo męczyć swojej pierwszej piątki, a na ławce nie widzimy za wielu dobrych strzelców. Mecz raczej nie będzie szybki, bardziej pod kontrolą gospodarzy którzy powinni dotrzymać Bobki do 80 punktów.

✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? USA: NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Typ: Powyżej 217.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły ostatnio dość dobrze się rozrzucały jeśli chodzi o punkty. Linia standardowa na to spotkanie to 210, co dla mnie jest niespodzianką gdyż liczę, że w tym spotkaniu padnie powyżej 220 punktów. Westbrook ostatnio dość dobrze zbiera punkty, nie ma co tego ukrywać. W dzisiejszym spotkaniu zapewne będzie podobnie. Lawson może trochę słabiej, ale na pewno nie braknie mu dziś przedziału między 25-30 punktów. Liczę, że ze strony OCT padnie dużo punktów, mają dobrych zawodników, którzy na pewno zbiorą sporą ilość punktów - chodzi mi dokładnie o: Westbrook&#39;a, Ibaka&#39;e oraz niesamowitego Duranta. Dla mnie dość spory kurs i w miarę pewny! Polecam bardzo.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Baraże do MŚ
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: Szwecja
Kurs: 2,70
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Pora na rewanże meczy barażowych o awans na brazylijski Mundial. Dawno nie typowałem na forum, ale skoro decydujące mecze o bilety na przyszłoroczny turniej zaczynają elektryzować, to pora coś na nie pograć i... poszukać małej niespodzianki. Osobiście uważam, że pewniejsze byłoby zagranie -1,5 na Francuzów (widziałem skróty pierwszych meczu), którzy na własne życzenie zmarnowali parę setek i teraz będą musieli bić w ukraiński mur. Dwójka z groszami do zarobienia...Ale do meczu Szwedów z Portugalczykami. Powiedziano o nim tyle, że nie wiadomo co o nim myśleć. Wiadomo Zlatan vs. Ronaldo, mistrz cudownych goli kontra najlepszy piłkarz świata (fani krasnala strzelającego już tylko i wyłącznie karne, proszę się nie burzyć, taka prawda). Po pierwszej połówce (apropo połówek - jutro nasi grają - trzeba monopolowy odwiedzić) w nieco lepszej sytuacji ekipa CR, który to oczywiście strzelił jedną bramkę. Awans byłby już na wyciągnięcie gdyby Portugalczycy z Ronaldo na czele nie zmarnowali kilku doskonałych okazji. Sprawę awansu oceniam 45/55. Skuszę się jednak na mniej faworyzowanych Szwedów z kilku powodów:
- pierwszy najważniejszy. Zlatan, jego ambicja, nic nie trzeba dodawać
- drugi. Stawka meczu, ciśnienie. Jedna czerwona kartka i wynik idzie w jedną lub drugą stronę
- trzeci, mury zwykle sprzyjają gospodarzom
- czwarty. Z tego co zauważyłem Portugalczycy na Skandynawów mają patent. Nie przegrali z nimi od... 1984 jeśli dobrze widzę. Tak tak, to argument. Liczę na prawo serii, która jak wiadomo kiedyś się zawsze musi skończyć. Generalnie drużyny (nie licząc ostatniej potyczki) ciągle remisują (0-0, 0-0, 2-2).
⛔ 100
 
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Polska : Irlandia
Typ - Irlandia powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.25
Bet365

Co tu dużo pisać i rozwodzić się na temat naszej narodowej , jak grają i to już od cho cho a może i dłużej fatalnie a kropkę nad i postawili w ostatnim swoim pojedynku we Wrocławiu przeciwko Słowacji , w dzisiejszym pojedynku Nawałka zapowiada spore zmiany w składzie ale jak dla mnie to chocby nie wiem kogo zmienił i wystawił to na jedno wychodzi , ile razy mieliśmy w każdym z trenerów że próbowali złożyć 11 chłopaków i co ?
W Irlandii może też nie jest za fajnie bo po przegranych eliminacjach nastąpiła zmiana trenera w miejsce Trapattoniego powołano byłego trenera Celticu i Aston Villi Martina O&#39;Neilla a ten w pierwszym pojedynku pokonał Łotwę 3:0 . W tym roku obie ekipy rozegrały ze sobą mecz towarzyski 06.02.2013 na Irlandii i Polacy polegli 2:0 , wcześniejsze spotkanie 19.11.2008 także na Irlandii Polacy wygrali 3:2 a na Euro 92 padł wynik 3:3 tak więc widzimy że nasi trochę tych goli z Irlandczykami stracili a dokładając do tego naszą formę która myślę że w parę dni po Słowacji nie zmieni się nic a wręcz przeciwnie jak dosyć długo nie strzelą gola to i kibice dają znać o sobie jak to miało miejsce we Wrocławiu jednym słowem mówiąc nie jest zbyt miła atmosfera wokół naszej piłki tak więc sumuję i liczę na 2 jak nie więcej goli ze strony Irlandii !
⛔ 100
 
makaveli23 279,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Rosja - Korea Południowa (Towarzyski, pilka nozna)
Bramkowy remis
4.75
Bet365
Rosja z Koreą Południową jest w raczej dobrych stosunkach. Mysle ze nie bedzie zbytnio parcia na wygraną ze strony Rosji w tym towarzyskim meczu, ale napewno pograc ofensywnie i probowac strzelic napewno beda, wiec sadze ze raczej strzelą. Korea gra fajna ofensywna pilke i jezeli Rosja nie zagra w defensywie na maksimum swoich mozliwosci co jest w tym meczu prawdopodobne mysle ze rowniez powinni przynajmniej jedna z dobrych okazji wykorzystac. Rosja ostatnio zremisowala z Serbią rowniez bramkowo bo 1-1. Korea wygrala nad rewelacja europejskich eliminacji Szwajcaria 2-1, wiec mozna powiedziec ze sa w bardzo dobrej formie. Jak dla mnie ten mecz zakonczy sie przyjacielskim remisem cos w stylu 1-1 lub 2-2, co bedzie dobrym rezultatem dla obydwu krajów. W ogole Rosja w 4 meczach towarzyskich z rzedu notuje 4 remisy bramkowe, wiec sadze ze tradycja zostanie kontynuowana. Musze przyznac ze kurs na bramkowy remis jest bardzo wysoki (4.75) jak na mecz towarzyski w ktorym nie widac zdecydowanego faworyta i zamierzam to wykorzystac. Moim zdaniem obie druzyny zrobia wystarczajaco tyle by nie przegrac a zarazem za malo by wygrac.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MIstrzostwa Świata Kwalifikacje
Spotkanie: Egipt-Ghana
Typ:1/1
Kurs 3.30
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Brazylii. W tym meczu na przeciwko siebie staną reprezentacje Egiptu, oraz Ghany. Wybrałem to spotkanie ponieważ uważam że kwestia awansu jest już rozstrzygnięta po pierwszym spotkaniu , które odbyło się ponad miesiac temu, w tamtym meczu zdecydowanie lepiej zagrała ekipa Ghany która rozbiła Egipt aż 6:1 , pomimo tego że aż tak zdecydowanym faworytem jak pokazuje wynik nie była. W tym meczu liczę na ratowanie honoru przez gospodarzy jutrzejszego spotkania, jak juz powiedziałem przy takim wyniku w pierwszym meczu ciężko liczyć na coś więcej niż gra o honor. Uważam że Egipt dobrze grajacy na własnym stadionie i rzadko tracący tam punkty, będzie w stanie pokonać przed własną publicznością Ghane. Stawiam na ich zwycięstwo do połowy jak i na koniec spotkania., uważam że nie równo grający goście rozluźnią się po pierwszym spotkaniu i po prostu ten mecz delikatnie mówiąc odpuszczą i wyjdą składem rezerwowym.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 3

george211

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata Kwalifikacje
Spotkanie: Francja Ukraina
Typ: 2
Kurs 7.50
Bukmacher: Totolotek
Jak dla mnie to trochę ryzykowane zagranie , bo w tym meczu może sie wszystko zdarzyć. Lecz jak sie nie pokusić o zagranie na Ukraine po takim kursie. Francja będzie naciskać od początku meczu i szybko strzelić bramkę, lecz Ukraina dobrze gra w defensywie , traci mało bramek i sądzę że będzie oczekiwać na kontry i mogą zrobić niespodziankę i nawet wygrać ten mecz , bo nieobecność Francji na MŚ będzie dla wszystkich dużym zaskoczeniem . Dla mniej odważnych polecam grać Remis/Ukraina po kursie 2.67

⛔ 100
Bukmacher

 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy - Extraliga
Spotkanie: Plzen - Slavia Praga
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher:Unibet
Analiza: Witam i zapraszam na spotkanie czeskiego hokeja gdzie zmierzy się Pilzno i Slavia Praga. Faworytem bukmacherów tego spotkania jest oczywiście Pilzno który jest gospodarzem i zajmuje 1 lokate niżej w tabeli od Slavii czyli 5 miejsce. Ja jednak w tym meczu nie postawie na faworyta ponieważ na 5 ostatnich ostatnich pojedynków między tymi drużynami gdzie Pilzno jest gospodarzem dwukrotnie wygrywała Slavia i tym razem również liczę że sprawi wszystkim niespodzianke i wygra. Można też zauważyć że w tych meczach raz wygrywa 1 drużyna raz 2 więc tym razem również potwierdza się mój typ i czas na wygraną Slavii. Pilzno mimo iż gra u siebie to również zalicza wpadki na własnym boisku z drużynami niżej notowanymi jak choćby: Pardubice i Kladno. Slavia w swoich meczach wyjazdowych nie radzi sobie dobrze i tak na 9 meczy w tym sezonie tylko 3 wygrane na wyjazdach lecz muszą się wkońcu przełamać i to spotkanie wygrać aby uciec trochę rywalom i zbliżyć się do podium a brakuje im zaledwie 3 punkty więc motywacja napewno będzie i ja liczę na jej skutki w postaci wygranej w tym meczu.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, Koszykówka
Spotkanie: Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers
typ: 2
kurs: 7.25 -&gt;5
bukmacher: expekt
analiza.
Kurs na 76ers wydaje sie troszke wygórowany. Nie siedzę w koszykówce, ale ostatnio udało mi sie zobaczyć jeden mecz, własnie graczy z Philadelphi z Atlanta Hawks. Co prawda gospodarze z Atlany wygrali 113-103, ale byli znacznymi faworytami, a gdyby nie słabsza 3 kwarta w wykonaniu gości, to mecz mógłby sie potoczyć różnie.
Goście lubia sprawiać niespodzianki i ogrywać faworytów, mam nadzieję, że i dziś tak będzie. Dotychczas w swojej konferencji wchodniej zajmują dobre czwarte miejsce i na 11 spotkań wygrali 5, a 6 razy schodzili pokonani.
Dallas natomiast gra w kratkę patrząc na mecze wyjazdowe i na własnej hali. U siebie prezentują niezła forme i mają serię 4 zwycięstw, natomiast goście ostatnie 3 wyjazdy przegrali. Liczę dziś na przełamanie. A kurs naprawdę kuszący. Dla mniej odważnych proponuje handi w stronę gości. Pozdrawiam
⛔ 100
 
maer 258,4K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )
Spotkanie: Tigre - Newells Old Boys
Typ: 2
Kurs: 2.30
Data: 19.11.2013
Godzina: 00.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na szesnastą kolejkę argentyńskiej Primera Division.
W meczu zmierza się Tigre - Newells Old Boys.
Tigre rozegrało w tym sezonie ligowym piętnaście meczy w których zdobyło szesnaście punktów po czterech zwycięstwach, czterech remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują obecnie siedemnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 13-17.
Newells Old Boys zdobyło dwadzieścia dziewięć punktów w swoich piętnastu meczach po ośmiu wygranych, pięciu remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich obecnie na pozycji wicelidera Primera Division, bilans bramek 22-13.
Gospodarze u siebie zagrali osiem meczy i zdobyli w nich trzynaście punktów po czterech wygranych, jednym remisie oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 12-9.
Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w swoich siedmiu meczach na obcym terenie po czterech wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek 11-9.
Mój typ w tym meczu to dwójka, Tigre u siebie gra średnio i potrafi tracić bramki a Newells Old Boys na wyjazdach jest najlepszą drużyną w lidze oraz potrafi strzelać bramki.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Baraże do MŚ 2014 - Rewanże - 19.11.2013
⚽ Francja - Ukraina
Ukraina +1,5 bramki ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10

Jeżeli kogoś interesuje kurs 3,00 na awans Francji po porażce 2:0, to ja Wam polecam Ukrainę po kursie 10,00! Nasi wschodni sąsiedzi nie przegrali (UWAGA!) od 12 spotkań. Co lepsze tylko dwa razy dzielili się punktami. 34 bramki strzelone (w tym 17 San Marino) i tylko dwie stracone (w tym jedna z Polonusami). Jeżeli przy takich okolicznościach z tak chimeryczną Francją kogoś interesuje kurs na czystą jedynkę w granicach 1,30-1,40 jest dla mnie laikiem bukmacherskim. Francuzi niech lepiej nie myślą o mundialu z taką grą, tylko niech skupią się na mistrzostwach Europy które odbędą się we Francji w 2016 roku. Nie wierzę w to, że Ukraina tak sfrajerzy na wyjeździe i stracą dwubramkową zaliczkę. Nawet przy skromnym zwycięstwie Francji typ rozliczany jest na plus.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ
Spotkanie: CHORWACJA-ISLANDIA
Typ: zakład bez remisu ISLANDIA
Kurs: 8,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kurs wystawiony przez bukmacherów na zwyciestwo Chorwatów nie opłaca sie grać i nie jestem dalej przekonany co do nich .
Kolejny raz pójde w strone Islandczyków.
Jestem ciekaw jak mecz potoczyłby sie dalej gdyby nie czerwona kartka dla Skulasona . Owszem Chorwat wychodził tam na czystą pozycje , ale odrazu czerwona .....
Chorwaci to zespół gwiazd , gwiazdeczek : Rakitic , Mandzukic ,Eduardo , Pranjic i tak moglbym dalej wymienic caly sklad , ale po co ?
Nie zdziwi mnie , gdy padnie tutaj taki sam wynik jak w pierwszym spotkaniu chodz zagranie czystej dwojki po kursie 12.00 PLN bo na tą chwile taki kurs oferuje nam bet365 tez kusi zagrać za drobne bo nie wykluczam tutaj skromnego zwyciestwa gośći .
Niespodzianki w barazach nie widzialem więc moze paść tutaj .
Niektorzy myslą pewnie ze niespodzianka to pokonanie Francuzow przez ukraincow hehe ale to nasi wschodni sasiedzi byli o wiele lepszym zespolem od francuzow , ale to nie ta bajka .
Islandczycy lepiej grają na wyjazdach i widać to było nawet w eliminacjach , oto kilka przykladów :
Mecz ze Szwjcarami przegrany u siebie 0-2 , na wyjezdzie wyciągneli na 4-4 .
Mecz u siebie ze Słowęnia przegrany 2-4 , na wyjezdzie pokonali ich 2-1 .
Po za tym ostatnie przegrany mecz Islandi to właśnie ten ze Słowęnia odbyty 07.06.2013r.
Ja napewno taki typ zagram bo mysle ze jest warty ryzyka , ewentualnie mozna pograć x2 gdzie kurs wynosi oko 3.20 .
Kto gra ten typ to powodzenia !
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Spotkanie: Australia – Kostaryka
Typ: over 3.5
Kurs: 4.50
Buk: William Hill
Godz. 09:30
Analiza:
Dla mnie osobiście za wysoki ten kurs na te trzy bramki ale zacznijmy od początku. Zacznijmy do gospodarzy którzy wywalczyli kwalifikacje do przyszłorocznych MŚ ale nie będą już prowadzeni przez tego samego szkoleniowca który musiał się pożegnać z reprezentacją po katastrofalnych wynikach z Francją 6:0 i w takim samy stosunku z Brazylią. Nową postacią która ma na celu jak najlepsze przygotowanie do Mundialu oraz do rozgrywek Pucharu Azji które zespół rozpocznie 9 stycznia został bardzo lubiany i znany w Australii szkoleniowiec Postecoglou. Od dwóch lata dość regularnie śledzę tą ligę i kojarzę wielu graczy jak i trenerów i obecny szkoleniowiec „Kangurów” to trener z myślą bardzo ofensywną, zresztą to był jeden z powodów jego zatrudnienie. Kibice oczekują podobnej gry jaką prezentowało Melbourne a ich gra opierała się na ustawieniu 4-3-3 z bardzo wysoko grającymi bocznymi obrońcami i niezwykle wysokim pressingiem już na połowie rywala i zazwyczaj kończyło się to wysoką skutecznością w ofensywie ale też dużo ilością bramek traconych (w poprzednim sezonie najwięcej bramek strzelonych 48 i niewiele mniej straconych 45 w sumie średnia 3.44). Wiadomo klub to nie to samo co reprezentacja ale ja tym bardziej widzę tutaj pozytywy, będzie chciał przenieść ten system gry a jak wiemy w tydzień nie da się tego zrobić a głównie mam tu na myśli idealne i równe wychodzenie do pressingu a to będzie na pewno w pierwszych spotkaniach utrudnienie dla defensywy. Jak już jestem przy defensywie to ta formacja od kilku lata szwankuje zresztą wspomniane wcześniej wyniki to tylko potwierdzają po prostu podobnie jak u nas brakuje doświadczonych graczy. Nie będę ukrywał Kostaryki nie widziałem w akacji z tego co wyczytałem dziś nie zagra kilku ważnych graczy ale to tym lepiej bo nowi będą chcieli wykorzystać swoje szansę by pojechać na mundial. No właśnie eliminacje pokazują że do słanych to ani na pewno nie należą w eliminacjach zajęli drugie miejsce za USA a przed Hondurasem i Meksykiem nie ma co ukrywać bardzo dobre kwalifikacje. Popatrzyłem też na ich gry towarzyskie min. rok temu potrafili zremisować z Hiszpanią 2:2 czy Argentyną 0:0. Tak więc tutaj widzi mi się kilka bramek tym bardziej że mecze rozgrywany jest w Sydney a więc kibice od razu będą chcieli zobaczyć nowy ofensywny styl a takie podejście może się skończyć bardzo groźnymi wypadami gości w kontrach.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna - baraże MŚ BRAZIL 2014
Spotkanie: Rumunia - Grecja
Typ: Dokładny wynik 1:1
Kurs: 7.00 --&gt; 5.00


A ja zerknę na mecz o którym jest nieco mniej pisane. We wtorkowy wieczór reprezentacja Grecji rozegra mecz rewanżowy z Rumunią w ramach barażu o awans do Mistrzostw Świata. W pierwszym meczu tych drużyn rozegranym w miniony piątek Grecy wygrali 3:1 i są niemal pewni awansu, jednak dwie bramki można łatwo stracić i pojawi się problem. Choć nie zanosi się na to, aby Rumunia wyrwała awans piłkarzom Hellady. W pierwszym pojedynku Grecy zagrali zupełnie inaczej niż wszystkie dotychczasowe mecze w eliminacjach do Mundialu. Ofensywna piłka, dużo ataków bokami boiska i atak pozycyjny. To coś nowego. Nie tylko kontra i defensywa do której zdążyliśmy się przyzwyczaić. Cała drużyna Grecji jest pewna, ze gospodarze ruszą do ataku od pierwszej minuty, bo zresztą nie mają innego wyjścia. Rumuni mają nóż na gardle i w zasadzie nic do stracenia. Jedynym problemem Fernando Santosa jest wykluczenie z tego meczu Kostasa Katsouranisa, który ze względu na nadmiar kartek będzie ten mecz oglądał z trybun. Poza tym Grecy wystąpią w najmocniejszym składzie. Ofensywa: Georgios Samaras, Dimitris Salpingidis – Kostas Mitroglou na papierze prezentuje się soczyście. Ja myślę, że 0:0 się nie skończy. Jedni i drudzy zdobędą jutro bramkę, tak jak było w pierwszym spotkaniu. Rumunia w miarę upływu czasu będzie się starała całym zespołem &quot;wejść&quot; na połowę Grecji, aż w końcu im się uda.. Przewidywany wynik 1:1, awans Grecja! Kurs do zagrania wyłącznie jako singiel pod &quot;typy dnia&quot;, szansa na sukces 15-20% ???? ale warto dla zabawy.
✅ 400
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Bobcats - Chicago
Typ : Under 180,5 pkt w meczu
Kurs : 1,97
Bukmacher : ComeOn
Analiza :
Tutaj sprawa jest prosta. Chicago to jeden z lepiej grających zespołów jeśli chodzi o defensywę. Rose i spółka wyspecjalizowali się w utrudnianiu gry przeciwnikom przez co ciężko zdobywać punkty pod koszem, do którego najpierw trzeba dotrzeć.
Jedynym ratunkiem i szansą na zwycięstwo dla Bobcats to rzuty z dystansu, co przy szybkim Rose na kontrach wiąże się ze sporym ryzykiem, bo ciężko zebrać piłkę i doprowadzić do ponowienia akcji gdy pod koszem znajduje się Boozer czy Deng. Presja rzutowa Bobcats i defensywa Chicago to klucz do tego typu.
W ostatnich 6ściu meczach pomiędzy tymi drużynami padał under jeśli chodzi o linię 180,5 i nie sądzę żeby dzisiejszy mecz nabrał dużo mocniejszego tempa.
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Baraże do MŚ
Rumunia - Grecja
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak
Kurs: 2.10
Bwin
Analiza:
W pierwszym meczu tych drużyn Greccy na własnym terenie pokonali Rumunię 3:1 i to oni są bliżej wyjazdu na mundial do MŚ.
Przed pierwszym meczem twierdziłem, że to Grecja jest zespołem lepszym, i nadal będę się przy tym upierał, choć nigdy nie podobał mi się ich styl gry.
Nie chcę skreślać szans dla Rumunów, ponieważ są dla mnie dość dobrym zespołem. Drużyny przyjeżdżające na ich teren muszą wiele się natrudzić.
W tym meczu może wydarzyć się wszystko, na pewno zobaczymy grecki mur, który będzie chciał stracić jak najmniej bramek i coś zdobyć w kontrze.
Ciężko jest wskazać zwycięzcę, dlatego bezpieczną opcją są bramki dla obydwu drużyn, po dość fajnym kursie.
Czeka nas jutro naprawdę dobry mecz. Napierający Rumunii i świetni w defensywie Greccy.
Rumunia potrafiła zdobyć bramkę na wyjeździe, to przed własną publicznością również powinni.
Patrząc na pojedynki bezpośrednie to na pięć spotkań, tylko raz padł wynik 1:0.
Jutro będą bramki z jednej jak i z drugiej strony.
✅ 110
 
R 184

ramos4

Użytkownik
NHL, Winnipeg Jets - Calgary Flames ::: 2.00 ::: Expekt
Wg mnie spotkanie latwe do analizy. Gospodarze nie graja jakos fantastycznie, ale na ich lodowisku sa niezwykle trudni do pokonania. Flames na wyjazdach kompletnie sobie nie radze, o czym moze swiadcza 4 porazki w 5 ostatnich meczach na obcych terenach. Dodatkowo Jets wydaja sie miec lepsza linie ataku: Ladd, Little i Wheeler sa w lepszej formie niz Stempniak, Stajan i Cammalleri. Gracze Jets 21-krotnie pokonywali bramkarzy przeciwnej druzyny oraz zanotowali 26 asyst. Hokeisci Flames w tej samej statystyce wypadaja na tle graczy Jets dosc mizernie. 15 bramek i 13 asyst to znacznie gorszy bilans. W dzisiejszym meczu stawiam na pewne zwyciestwo Winnipeg, odwazniejszym proponuje zagrac Jets w handicapie (-1,5 gola) po kursie 2.65 rowniez Expekt. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom