>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 19.09.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP St. Petersburg
Godzina: 14:00
Spotkanie: Diego Sebastian Schwartzman - Lukas Rosol
Typ: Lukas Rosol -2.50 (AH)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mam mało czasu na napisanie analizy. Nadrobie to przy kolejnych ;) jak i wykorzystam teraz handicap z poprzednich analiz ???? . Tego typu się obawiam z powodu iż jest to turniej w Petersburgu i nie wiadomo do końca co obaj Panowie mają w głowach. Ich ostatnia forma jest normalna, graja swoje poprostu. Schwartzman jest to latynoamerykańskich tenisista. Jest niski (170 cm) i bardzo miękki. Nie ma siły uderzenia nie wspominając o kończącym strzale. Bazuje on na regularnosci. Jest bardzo mechaniczny i niczym nie zaskakuje. Trzyma ten swój miękki poziom. Rosol mam nadzieję jest głodny zwycięstwa. Wykorzysta dziś swoje przewagi. Jest wyższy i silniejszy. Powinien zabijać uderzenia na tej rosyjskiej hali. Powinien bezwzględnie dominować w obronie i ataku. Agresja i atak to argumenty Rosola i jego zwycięstwa. Polecam ten typ !
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Koszykówka , Rumunia Divizia A
Godzina: 19.00
Spotkanie: Mures - CSM Oredea
Typ: over 150.0
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Liga Rumuńska jako pierwsza z europejskich lig zaczyna swoją rywalizację w sezonie 2016/2017, główną przyczyną tak wczesnego startu jest brak udziału ich kadry w eliminacjach Eurobasketu. Jako gospodarz przyszłorocznej imprezy mają oni zapewniony start. Na dziś do typowania wybrałem hit pierwszej kolejki. Starcie vicemistrza kraju z obrońcą tytułu. O godzinie 19.00 dojdzie do powtórki niespodziewanego finału z przed roku gdzie Oredea ograła 3-2 Mures i po raz pierwszy w historii została mistrzem swojego kraju. Mój typ na to spotkanie to suma punktów powyżej 150.0 ( 150 = zwrot ). Po pierwsze należy zauważyć, że pierwsze spotkania ligowe w ligach &quot;słabszych&quot; a do takiej należy zaliczyć ligę rumuńską charakteryzują się dużą ilością punktów? Dlaczego? Otóż przyczyna jest bardzo prosta. Drużyny w przerwie między sezonowej mocno rotują składami, najlepsi odchodzą do silniejszych lig, średniacy często zmieniają kluby w poszukiwaniu lepszych zarobków i trener co sezon musi od nowa budować drużynę. Systemu obronnego nie da się zbudować w kilka tygodni dlatego na początku rozgrywek ligowych dominuje atak oparty na strzelcach, często amerykańskich którzy zanim zrozumieją grę zespołową rzucają &quot;jak opętani&quot;. Po drugie liga rumuńska jest raczej ligą ofensywną gdzie nie występuje twarda obrona. Średnia punktów ze spotkań Oradei z zeszłego sezonu to 156 a Mures 161 - jak widać oba zespoły wyraźnie przekraczały dzisiejszą linię. Dokładając do tego że na ostatnie 5 spotkań Mures u siebie przeciwko Oradei - czterokrotnie linia była przekraczana typ w mojej opinii jest bardzo fajny i warty gry.
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Międzynarodowe, Puchar Świata w hokeju - grupa A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Czechy - Europa
Typ: Europa
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witajcie ???? Po kolejnym złym typie jestem załamany swoim procentowym win/lose ratio (50%), aczkolwiek mój yeld jest dalej na wysokim poziomie. Dziś już definitywnie przełamujemy się i nieco mniej ryzykowny typ podam.
Dziś wieczorem spotkają się ze sobą Czechy i drużyna Europy. Po pierwszej kolejce tegorocznej imprezy World Cup w Kanadzie Europa wypada nieco lepiej od swojego przeciwnika. Drużyna pozostałych zawodników z Europy wygrała nieoczekiwanie z jednym z faworytów - USA. Po ciężkim meczu zdołali wpakować 3 bramki nie tracąc ani jednej, co było wielkim szokiem bo Amerykanie strzelali i strzelali... Drużyna Czech grali podobny mecz z drugim faworytem imprezy, ale niestety polegli gładko 6:0, nie stawiając kompletnie oporu. Ostatnie mecze widać że lepiej wygląda drużyna Europy, dodajmy do tego że Radek Faksa nie będzie grał dziś ponieważ ma kontuzję, co jest moim zdaniem dużym osłabieniem drużyny z Czech.
⛔100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Strasbourg - Red Star FC
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Strasbourg po ostatniej wyjazdowej porażce z Orleanem 3:1 ma dziś całkiem niezłą okazję do rewanżu. Pierwsze miejsce w tabeli oraz bezpośredni awans do Ligue 1 wciąż pozostają w ich zasięgu, gdyż do prowadzącej obecnie w tabeli drużyny z Brestu traci zaledwie 2 punkty. To dopiero zresztą sam początek sezonu i obecnie jeszcze bardzo trudno jest powiedzieć, kto na końcu znajdzie się wśród najlepszych. Gospodarze jak do tej pory nie przegrali na własnym boisku żadnego z trzech rozegranych w tym sezonie spotkań i wydają się na nim stanowić naprawdę spore zagrożenie dla swoich przeciwników. Red Star w poprzednim sezonie był zespołem naprawdę w mojej ocenie dobrym i choć w tym spotkaniu jego piłkarze nie będą faworytami, to wierzę, że również zdołają oni tutaj coś ustrzelić. Obecnie mają na koncie 2 zwycięstwa ligowe z rzędu, co z pewnością dodaje im sporo pewności siebie przed wyjazdem. Nie uważam na ten moment, żeby różnica klas pomiędzy tymi drużynami była naprawdę znaczna. Poza tym obydwa zespoły grają w ostatnich spotkaniach bardzo w kratkę, a gospodarze mieli w ostatnim meczu bardzo wyraźne problemy w defensywie, gdyż przy swoich czterech strzałach na bramkę przeciwników ich oponenci oddali na ich własną bramkę aż 8. Myślę więc, że ten typ powinien dzisiaj wejść.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Ekaterinburg – SKA Petersburg
Typ: over 6.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gospodarze kontynuując u siebie serie z mocnymi ekipami, gościli już Magni, Traktor, Ufe i ostatnio CSKA bilans niezły, na pewno w tym zestawieniu nie jest to zespół mający problemy w ofensywie, ba w Konferencji pod względem strzelonych bramek są liderem, w defensywie super nie jest po już też trochę stracili. Ostatni mecz to porażka z CSKA która jednak potwierdziła dobą dyspozycję w ofensywie potrafili powrócić ze stanu 0:2 w dwie minuty, a nie ma co ukrywać strzelić dwie bramki ekipie z Moskwy która leje ostatnio każdego jest wyczynem godnym uwagi, jednak jak wspomniałem na tle mocny rywali brakuje jakość w defensywie. SKA też w bardzo dobrej dyspozycji po za porażka z CSKA w ostatnich pięciu spotkaniach pewne zwycięstwa ze średnią czterech bramek na mecz zdobywanych. Ta jakość w ofensywie to nikogo nie dziwi nawet z wieloma absencjami nie ma w tej lidze ekipy z taką pole manewru, jak im się chce to potrafią w minutę rozstrzygnąć spotkanie ostatnio w Astanie się nie przemęczali, kilka przyspieszeń i rywal od razu tracił bramkę. Ekaterinburg nie stoi tutaj na straconej pozycji, na pewno będą wstanie powalczyć ze SKA jeśli ten zespół przynajmniej trochę odpuścić, problemem jak wspomniałem na pewno nie jest zdobywanie bramek, tracie już tak a rywal z gatunku tych jak będzie chciał to potrafi „zabić” rywala. Tak więc ja to widzę tak jedni i drudzy powinni tutaj cos postrzelać, defensywie nie powinno być wielkie koncentracji a w tej parze na tej tafli w ostatnich latach to bramek nie brakuje: 4:2, 1:5, 4:6!, 5:6 to ostatnie wyniki a poziom obu ekip moim zdaniem mocniejszy, oby tylko nie było tak duże parcia na wynik to znowu się bramki posypią.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja Hockey Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mora - Almtuna
Typ: Mora
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam....
piłki nożnej już nie dotykam choć jest to mój ulubiony sport żeby nie powiedzieć ,,miłowany&quot; no ale fakty są takie że ostatnio nic nie wchodzi... dlatego zmiana taktyki i przerzut na Hokej a dokładnie na ligę Szwecką gdzie zespoł Mora podejmować będzie Almtuna ...dlaczego czysta 1 ?
- po pierwsze Mora gra na własnej tafli, przed własną publicznością to zawsze w każdym sporcie dość spory handicap ????
- po drugie sytuacja po dwóch kolejkach wygląda następująco Almuta dwa mecze dotychczas przegrała nie strzelając nawet bramki (trzeba również dodać że w obu meczach to Almuta według bukmacherów była nieznacznym faworytem a mimo to przegrywała) Zaś zespół Mora 1 wygrana 1 porażka, ale tak zwycięstwo okazałe 3-0 a porażka po walce 3-2 w meczu wyjazdowym....
- po trzecie h2h bardzo lubie w Hokeju spoglądać na tą właśnie statystykę i tak.... w meczach gdzie to Mora jest gospodarzem 10zw 3r 2p
- ostatnie 15 meczy obu drużyn:
MORA - 10 wygranych 2 remisy 3 porażki
ALMTUNA - 3 wygrane 12 porażek

Nie wiem czy wam to wystarczy żeby was przekonać do tego typu z całkiem nie złym kursem ale mi wystarczy w 100% ????
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: X/X
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj MU dał ciała, pewnie sporo na nich wtopiło swoje kupony, Watford się przełamał i ich ograł.
Dzisiaj miałem zamiar podać typ remisowy ale kolega Typer Marych mnie ubiegł więc gram remis do przerwy i remis w meczu.
Arka na własnym bosiku jest dobrą drużyną, na 10 ostatnich spotkań przegrali tylko raz, wygrali cztery razy a pięć z tych meczy remisowali. Craxa ostatnio w słabszej formie, na wyjeździe ostatnio wygrali w Chorzowie, ale to było w czerwcu.
Arka z Craxą grały między sobą ostatnio 3 lata temu, więc nie ma co patrzeć na H2H. Tak jak kolega wcześniej wspomniał w tej kolejce nie padł jeszcze remis więc może stanie się to w meczu przyjaźni. X/X typ ryzykowny ale kurs dobry czysty X polecam i życzę powodzenia
kiepska analiza
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja
Kasimpasa - Fenerbahce
Godz: 19:00
Typ: 2
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Na zakończenie 4 kolejki tureckiej Super Lig zmierzą się ze sobą ekipy Kasimpasa i Fenerbahce Stambuł. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są goście i również uważam, że zdołają oni zgarnąć dzisiaj pełna pulę. Oby dwa kluby zgromadziły do tej pory zaledwie po 1 punkcie, ale gospodarze mają najsłabszy bilans bramkowy i zamykają tabelę, natomiast przyjezdni są na 14 pozycji. Piłkarze Kasimpasy na inaugurację rozgrywek przegrali w Trabzonie 0-2, następnie zremisowali przed własną publicznością z Adanaspor 1-1, a poprzedniej rundzie ponieśli wyjazdową porażkę 1-3 w Basaksehir. Natomiast wicemistrz Turcji rozczarowuje swoich sympatyków na całej linii. Przegrana 0-1 w delegacji z Basaksehir w 1 kolejce, później tylko 3-3 u siebie z Kayserispor, a w na koniec porażka przed swoimi kibicami 0-1 z Bursaspor. Jednak największe rozczarowanie do odpadnięcie z Monaco w kwalifikacjach do LM. Ale nastroje kibiców poprawił nie co awans do LE, poprzez wyeliminowanie Grasshoppers. W 1 meczu fazy grupowej piłkarze Fenerbahce zmierzyli się z Zoryą i z Ukrainy przywieźli remis 1-1. Drużyna, która co rok ma aspiracje na tytuł mistrzowski ma już 11 oczek straty do lidera i w zanadrzu dzisiejszy mecz. Chcąc zacząć się liczyć to muszą w końcu zgarniać punkty, a przecież z kim to robić, jak nie z ostatnim zespołem w lidze.
✅70
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: Arka strzeli w obu połowach
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
No sporo analiz na to spotkanie , ja również coś dodam , Arka jak już zostało wspomniane gra bardzo dobrze na swoim terenie i to główny powód mojego typu , bilans Arki u siebie 3-1-0 no i gole 9:1 robi wrażenie , dziś rywalem jest Cracovia która ostatnio nie błyszczy a już wyjazdy to nie zbyt miło wspominają jak do tej pory 0-2-2 i br 4:6 czyli 4 mecze i 6 bramek w plecy i przy statystyce gospodarzy u siebie nie wygląda to wesoło , teraz mecze Arki u siebie i gole 3:0 z Wisłą i 2 gole do przerwy , z Ruchem 3:0 i 1:0 po 45 min ze Śląskiem 2:0 i po golu w obu połowach no i ostatnio 1:1 z Zagłębiem i tu typ by nie wszedł ale dziś Cracovia i liczę że będzie powtórka z meczy wygranych a gole dla Arki padną w obu połowach !
⛔100
 
Z 0

zaglebie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: ile goli zespół 2 over 1,5
Kurs: 3
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spotkanie,zajmującego siódmą pozycje beniaminka Arki Gdynia z ekstraklasowym wyjadaczem Cracovią,która zajmuje dopiero jedenastą pozycję. Spotkanie to jest meczem przyjaciół.Wielu piszę że to nie ma znaczenia ja myślę że jednak może mieć. Przyjemniej się gra nie słysząc bluzgów pod swoim adresem co nie którym piłkarzom może pętać nogi. Kluczowe dla wyniku tego spotkania mogą być jednak absencje. A zwłaszcza brak Da Silvy w Arce,piłkarz ten jest prawdziwym sercem zespołu....Arka nie przegrał spotkania ligowego w domu od 11 miesięcy,ta passa może się dziś skończyć bo dysponująca kilkoma groźnymi zawodnikami w kontrze Cracovia jest dobrym kandydatem do jej przełamania. Cracovia również ma passę bez wygranej od 5 spotkań na wyjazdach w lidze,było blisko na Pogoni,ale trzeba albo lepiej bronić albo strzelić więcej niż 1 gola.
⛔100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Suprettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: BK Halmstads - IS Örgryte
Typ: Fredrik Olsson strzeli
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mamy tu do czynienia ze spotkaniem wicelidera ze średniakiem zaplecza Allsvenskan. Halmstads prezentuje wyborną formę w meczach na własnym obiekcie, sądzę więc, że znów zaprezentują się nieźle i strzelą kilka bramek. Mam nadzieję, że jedną z nich zdobędzie będący w wybornej formie snajper gospodarzy, czyli Fredrik Olsson. W ostatnich trzech spotkaniach zanotował aż pięć trafień, ponadto dwa w poprzednim meczu. Potrafi strzelać seriami co potwierdzał podczas swojej kariery niejednokrotnie. Wydaje się, że przejął on rolę wykańczającego akcje napastnika w duecie z Alexandrem Tveterem, ponieważ ten drugi, mimo niezłej formy zespołu, swoją regularność zatracił. Koledzy świadomi jego doskonałej dyspozycji będą szukać go na boisku i, w co głęboko wierzę, ponownie się na nim nie zawiodą.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Hiszpania : La Liga - Kolejka 4
Godzina: 20:45
19.09.2016 Alaves - Deportivo La Coruna
Typ: 1
Kurs: 2,35
Buk: OddsRing
W dniu dzisiejszym mimo,że oferta jest bardzi uboga zdecydowałem się na jedyny mecz z ligi hiszpańskiej który dziś będzie rozgrywany pomiędzy Alves a La Coruna.Nowicjusz La Liga sensacyjnie ograł w ostatniej kolejce z Barceloną na Camp Nou 2:1. Alaves prowadziło po pierwszej połowie i mimo szybkiego wyrównania w drugiej strzelili jeszcze jedną bramkę i pokonali Katalończyków pierwszy raz od 2001 roku.Bohaterem spotkania był niewątpliwie sprowadzony z Levante Deyverson, który strzelił bramkę i asystował przy bramce Ibai Gomeza.Alaves jeszcze nie przegrało spotkania w tym sezonie Primera Division m.in remisując z Atletico Madryt i teraz wygrywając z Barceloną. W tym kontekście słabo wygląda jednak domowy remis ze Sportingiem Gijon.Alaves nie przegrało dwóch ostatnich spotkań u siebie z Deportivo, ostatnie miało jednak miejsce w Segunda Division, w 2014 roku kiedy w Alaves padł remis 1:1.Drużyna z La Corunii przegrała w ostatniej kolejce z Athletic Bilbao 0:1. Gospodarze mieli dużą przewagę w tym meczu, ale nie potrafili wykorzystać żadnego ze strzału, a Baskowie okazali się skuteczniejsi.Sprzedanego do Arsenalu Lucasa Pereza zastępuje teraz duet Joselu - Florin Andone, tego pierwszego Deportivo ostatnio sprowadziło ze Stoke na zasadzie wypożyczenia.Hiszpan w 24 minucie musiał zejść z boiska, bo doznał kontuzji, a zastąpił go 24-letni Borja Valle. Rywalizację z Germanem Luxem nadal przegrywa Przemysława Tytoń.Tylko jeden mecz na wyjeździe w lidze wygrała w tym roku drużyna z La Corunii, która w przedostatniej kolejce pokonała Villarreal na El Madrigal. W jedenastu spotkaniach Deportivo poniosło cztery porażki. Uważam,że dobrze spisująca się w ostatnim czasie drużyna gospodarzy pokaże,że należy się z nimi liczyć , a ostatnio sensacyjna wygrana z Barceloną nie była przypadkiem, co na pewno dodatkowo zmotywuje zawodników i dziś odniosą kolejne zwycięstwo z przeciętnie grającą La Coruna na wyjazdach.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Hiszpania : La Liga - Kolejka 4
Godzina: 20:45
19.09.2016 Alaves - Deportivo La Coruna
Typ: under 2.5
Kurs: 1.57
Buk: Oddsring
Deportivo Alaves w ostatnim spotkaniu czwartej kolejki rozegra dziś mecz u siebie Deportivo La Coruna . Beniaminek z Alaves specjalistę od niespodzianek w tym sezonie. Remis 1;1 na stadionie Atletico Madryt na rozpoczencie sezonu , a w trzeciej kolejce sprawił gigant niespodziankę wygrywając 2;1 na Camp Nou z asami Barcelony , Alaves rozegrał jeden mecz u siebie remisując 0;0 z Gijon , z pięcioma punktami zajmuje dziesiąte miejsce , bramki 3-2 ( jedna bramka na mecz).Dla porównania Deportivo ,zajmuje dwunaste miejsce z czteroma punktami. Na inaugurację wygrana z Eibar 2;1
u siebie , następnie remis 0;0 na wyjeżdzie z Betisem i porażka u siebie z Bilbao 0;1 bramki 2-2 , i tu co ciekawe w Deportivo ofensywa do bani ani bramki na mecz , defesywa tylko dwie bramki stracone , tak jak przeciwnik dwie bramki.
Ja uważam ze mecz na remis. Obie drużyny nie będą zbyt często podejmowały ryzyka, dlatego nie zdziwię się, jeśli nie padną bramki. Dla odważnych polecam poniżej 1.5 bramki po bardzo dobrym kursie 2.70
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primeira Liga 2016/2017
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Braga
Typ: BTS (Obie drużyny strzelą gola)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj mamy ciekawe spotkanie w ramach 5. kolejki portugalskiej Primeira Liga. Spotykają się dwie bardzo dobre drużyny. Obie mają na swoim koncie 3 wygrane i jeden remis, i obie strzeliły 8 goli podczas 4 meczów w lidze. Faworytem w spotkaniu jest znajdująca się na 4. miejscu Benfica. Ale nie skreślałbym klubu Braga. Jak dla mnie ciężko postawić na jedną z drużyn, moim zdaniem mecz będzie zacięty i każda z drużyn zdobędzie po golu. Czy się tak stanie, zobaczymy już wieczorem.
✅95
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia - Urvalsdelid (islandzka ekstraklasa)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Stjarnan - IA Akranes
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zespoły zajmują 6 i 7 miejsce, obydwie wygrały po 9 meczów i raczej nie remisują.
Z 19 meczów Stjarnan 3 mecze bez zwycięzcy, IA tylko 1 mecz.
Ten mecz rownież nie zakończy się remisem. Kurs 1.45 na gospodarzy to przesada, dlatego idę w kierunku Akranes po kursie 6.
OK, Stjarnan grał 5 ostatnich meczów czołówką, ale popatrzcie na h2h.
Zespoły grały w 2016 roku 2 razy, obydwa mecze to wygrana Akranes w styczniu 6-1 i w czerwcu 4-2.
(Gunnlaugsson strzelił 3 gole). Liga islandzka jest nieobliczalna, dlatego zaryzykuję, że Akranes kolejny raz wygra z Stjarnanem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom