>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.09.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 19. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
W poniedziałek o godzinie 18:00 w Gdyni miejscowa Arka podejmie Cracovię. Gospodarze są faworytem tego spotkania i to w ich stronę będzie mój dzisiejszy typ. Arka jest obecnie w lepszej formie aniżeli zespół przyjezdnych. Na cztery spotkania u siebie Gdynianie zremisowali raz i odnieśli trzy zwycięstwa - z Ruchem, Śląskiem i Wisłą nie tracąc ani jednej bramki. Cracovia na wyjeździe jeszcze nie wygrała - dwa remisy Pogonią i Górnikiem Łęczna oraz dwie porażki z Termalicą i Lechem Poznań. Ostatnie spotkania oba zespoły zgodnie przegrały 1:0 - Arka z Koroną Kielce, a Cracovia z Lechią Gdańsk.
Przystępując do tego meczu gospodarze zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście dwunaste - jednak dzieli ich tylko cztery punkty różnicy. Bilans bramek również zbliżony - gdyńska drużyna 13 strzelonych i 9 straconych, a krakowianie 12 strzelonych i 10 straconych bramek.
Jeżeli chodzi o h2h to Cracovia grała w Gdyni z Arką siedem razy - dwa razy remisując i pięć razy przegrywając, co pokazuje jak ciężko gra się pasiastym na stadionie Arki Gdynia. Dlatego typuję gospodarzy jako zwycięzcę tego spotkania. Dla bojących się podjąć ryzyka proponuję grę 1X.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Portugalia
Godz: 21:00
Spotkanie Benfica-Braga
Typ: over 3.5 gola
Kurs 3.70
Buk Oddsring
Analiza: W 5 kolejce Portugalskiej ekstraklasy piłkarskiej ekipa Benfiki na swoim stadionie podejmowała będzie druzynę Sportingu Braga. Gospodarze dla mnie w tej serii spotkań są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów. Obie drużyny po 4 kolejkach ligowych zdobyły po 10 punktów wygrały po 3 mecze i po 1 razie podzieliły się punktami, goście są o jedną pozycję wyżej w ligowej klasyfikacji bowiem mają o 1 bramkę lepszy bilans bramkowy. Benfica na swoim stadionie myli się niezwykle rzadko co pokazują ich statystyki Braga na wyjazdach radzi sobie nieźle,ale jest to ekipa która nie potrafi zagrać kilku dobrych spotkań na tak wysokim poziomie jak drużyna gospodarzy, Poza tym Bradze na tym stadionie nigdy łatwo się nie grało ich bilans z zespołem ze Stolicy jest po prostu beznadziejny, od 1998 roku obie ekipy na stadionie Benfiki spotykali się ze sobą 23 razy, Goście wygrali tylko 1 spotkanie zanotowali 6 remisów , zostali pokonani aż 16 krotnie , według mnie tutaj gospodarze powinni wygrać żeby odskoczyć ekipie przyjezdnych . Mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy oraz dokładny wynik 3 do 1 .
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, 1.Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zlin - Sparta Praga
Typ: Handicap azjatycki Zlin +0.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
W meczu 7. kolejki w najwyższej lidze czeskiej, Zlin zmierzy się ze Spartą Praga. Typuje w tym meczu, że Zlin nie przegra u siebie, ponieważ: po pierwsze grają bardzo dobrze, są po 6. kolejkach liderami z 5 zwycięstwami (w ostatnich meczach zdecydowane wygrane: Plzen - Zlin 0:2, Zlin - Karvina 3:0, Slovacko - Zlin 1:3) i remisem; a po drugie grają przed własną publicznością. Co do Sparty Praga to ostatnio nie zachwycili w Lidze Europy z przeciętniakiem z Anglii, jakim jest Southampton (dopiero 14. miejsce w Premier League), przegrywając 0:3 i oddając tylko 3 celne strzały, więc to niemożliwe, by w przeciągu 4 dni Sparta odzyskała formę.
Pozdrawiam serdecznie
stolik
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy, 1. Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Slavia Praga - Slovan Liberec
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Zespół z Pragi, który zajął w poprzednim sezonie 5. miejsce zmierzy się z drużyną, która zakończyła rywalizację ligową na miejscu 3. Slovan&#39;em Liberec. Rywale z czołówki czeskiej ekstraklasy strzelają sporo bramek, co pokazują wyniki ostatnich spotkań. W przypadku drużyny gospodarzy to: 2:2, 3:1, 3:0, 3:0, 0:3. Zaś goście prezentują się następująco: 2:2, 2:1, 0:1, 3:0, 0:0. Średnie z poprzednich sezonów nie są oszałamiające, ale wystarczające by zwrócić na nie uwagę - odpowiednio 2.9 i 2.5. Historia jest jednak bardziej przekonująca i obrazuje nam potencjał ofensywny i zaciętą rywalizację pomiędzy tymi zespołami, oto wyniki tych spotkań: 0:3, 2:1, 2:2, 1:3, 4:1. W obecnym sezonie zespoły utknęły w dole tabeli na sąsiadujących miejscach 12. i 13., więc punkty i bramki (które wpływają na pozycję w przypadku równej liczby punktów) zdobyte w tym spotkaniu będą potrzebne do rozpoczęcia pogoni za liderami przez co można oczekiwać tutaj dużej ilości bramek. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Izrael , Liga ha’Al, kolejka.4
Godzina: 19:45
Spotkanie: Maccabi Hajfa – Hapoel Beer Sheva
Typ: 1x
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Analiza:
1… Rzadko zaglądam do tej ligi, ale jest poniedziałek, wybór niewielki, a kurs na typ, który znalazłem dosyć wysoki. Zapewne dlatego, że gra mistrz kraju, ale kurs chyba trochę wygórowany.
2… Maccabi na razie po 3 kolejkach na 9.miejscu z bilansem 1-1-1. W zeszłym sezonie zajęli ostatecznie 4.miejsce i w tym walczyli w el. do LE, ale niestety polegli już na 2 rundzie ( od tej zaczynali) z estońską drużyna Kalju po 2 remisach i rzutach karnych. W tym sezonie rozegrali u siebie 4 mecze:
1:1 Kalju
2:1 z Sakhnin (puchar Izraela)
1:0 z H.Haifa (puchar Izraela)
1:0 z H.Tel Aviv (liga)

Zatem jak na razie bez porażki. Aby znaleźć ostatnią przegraną na własnym stadionie trzeba cofnąć się do Stycznia tego roku, kiedy to przegrali ligowy mecz 0:1 ze Shmoną. Od tego czasu Maccabi rozegrało tu 15 spotkań i żadnego nie przegrało. Również w poprzednim sezonie mało porażek: na 18 kolejek – tylko 4 przegrane.

3… Goście to świeżo upieczony mistrz kraju. Wg. stronki Soccerway, gdzie historia rozgrywek widnieje od 1995r., to pierwszy tytuł mistrzowski tego zespołu. Nie znalazłem info czy przed tym rokiem coś wygrali. W poprzednim sezonie rządzili jeśli chodzi o wyjazdy, gdyż na 18 kolejek w delegacjach wygrali 13 spotkań. Jeśli chodzi o ten sezon to przed tą kolejka byli na podium tabeli z 7 pkt. (2-1-0). Rozegrali już 7 spotkań wyjazdowych o punkty w różnych rozgrywkach (liga, puchar krajowy i el.do LM). Wygrali tylko 3: 2 w pucharze krajowym z niżej notowanymi rywalami i w ostatni Czwartek mecz w LE z Interem 2:0. Szczególnie wygrana w Mediolanie może robić wrażenie, ale to chyba tylko dlatego , że Inter raczej odpuścił ten mecz, gdyż nie zagrało aż 7 zawodników z pierwszego składu na mecze ligowe i zapewne czekali już na dzisiejszy mecz z Juventusem, który notabene wygrali 2:1.
4… Co najbardziej mnie zainteresowało w tym meczu to historia spotkań obu drużyn na stadionie Maccabi. Otóż z historii dostępnej na Flashscore , poczynając od roku 2001 , zespoły rozegrały tu 17 spotkań ligowych i … ŻADNEGO nie wygrał aktualny mistrz kraju. Bilans to 14-3-0 dla Maccabi !!! Czyżby tym typem miałbym złamać pokaźną passe gospodarzy i Hapoel miałby tu odnieść pierwsze zwycięstwo? Oby nie :grin: Stawiam , że Maccabi tego meczu nie przegra i mam nadzieję, że tak się stanie ;)
Powodzenia !
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Seoul
Godzina: 07:00
Spotkanie: Erakovic - Tig
Typ: DW 1-2
Kurs: 5,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niestety Escobedo miał wygrać 2-1. Przegrał na moje nieszczęście w takim stosunku jak miał wygrać. Dziś przerzucam się na WTA. Erakovic jest bardzo nieprzywidywalna. Siłę uderzenia ma. Regularność dużo słabsza. Ona gra najlpszy tenis na początku sezonu, gdzie grywa na własnej Ziemii w Nowej Zelandii. Potem już nie notuje jakiś wybitnych wyników. Tig to znowuż zawodniczka bardzo regularna. Woli wolne korty. A nawet preferuje korty ziemne. Stawiam na nią bo liczę po cichu na niespodziankę. Myślę że seta ugra na bank a meczu raczej nie powinna wygrać do zera. Więc liczę na jej zwycięstwo w trzecim secie. Choć ostatnie jej pojedynki to dwie porażki po 2-1. Mam nadzieje, że się przelamie i wygra 2-1 z Erakovic. Powo!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Portugalia
Godz : 21:00
Spotkanie : Benfica - Braga
Typ : Benfica(-1) - Zwrot w przypadku wygrania jedną bramką
Kurs : 2,08
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Zacznijmy może od tego :
http://www.benficalizbona.com.pl/2016/09/mitroglu-gotowy-na-brage.html
W poprzednim sezonie 20 bramek zdobył Grek, więc to na pewno dobra wiadomość, w tym sezonie jeszcze bramek dla zespołu nie zdobył, ale na zgrupowanie kadry pojechał i dwie bramki zdobył, potem w dwóch meczach nie grał przez kontuzje i teraz wraca, więc pewnie głodny gry i bramek będzie.
Dwa gospodarze już w tym sezonie gości ograli, na początku sezonu w meczu o Super Puchar 3:0.
Inna sprawa spójrzmy w kalendarz. Drużyna Bragi rozegrała spotkanie 15.09 ostatnie w LE, a Benfica 13.09, czyli miała dwa dni więcej na regeneracje, co może w takim napiętym harmonogramie zrobić różnice na boisku. Drużyna z Lizbony może być trochę podrażniona po meczu w LM, gdzie stracili trzy punkty już w doliczonym czasie gry. Ważnym aspektem jest również fakt, że Porto(remis) i Sporting(porażka) zgubiły punkty, czyli dwaj najgroźniejsi rywale, i zwycięstwo da Benfice pierwsze miejsce w lidze. Niema też mowy o oszczędzaniu energii, bo w środku tygodnia w Portugalii nie będą rozgrywane mecze w przeciwieństwie do innych lig.
Dodatkowo H2H na korzyść gospodarzy, w poprzednim sezonie trzy zwycięstwa odniosła Benfica, dwa w lidze, i jedno w pucharze.
Forma obydwu drużyn jest podobna, bilans w lidze ten sam 3-1-0, gole podobne, Benfica(8:3), Braga(8:2). Obie drużyny w europejskich pucharach zaliczyły remis.
Dobra jak dla mnie dość bezpieczny typ, bo Benfica powinno tutaj to wygrać, atut własnego boiska, więcej czasu na odpoczynek, potknięcia najgroźniejszych rywali. Benfica w lidze, u siebie, jest naprawdę imponująca, w ostatnim sezonie 15 zwycięstw na 17 meczy, dwa sezony temu tak samo. Jak dla mnie kurs warty grania, gospodarzy stać na zwycięstwo dwoma bramkami, a wypadku wygrania jedną mamy zwrot.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia - Urvalsdelid (islandzka ekstraklasa)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Stjarnan - IA Akranes
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,45
Bukmacher: UniBet
Liga islandzka należy do overowych, często padają tu wysokie wyniki.
W ostatnich dwóch spotkaniach Stjarnan u siebie padało 5 i 4 bramki, poprzednio niewiele mniej, bo dwukrotnie po 3. Ogólnie w ostatnich pięciu spotkaniach w meczach z ich udziałem padało 3,5,3,5 i 4 gole.
Akranes to drużyna, która jako gość rywalizowało ostatnio w meczach, w których kibice byli świadkami 4, 3 i 4 bramek.
Ponadto w ostatnich dwóch meczach między tymi drużynami padało aż 6 i 7 bramek (7 gdy gospodarzem był Stjarnan).
Stjarnan te ostatnie 2 mecze z Akranes przegrał, a obecnie jest przez bukmacherów kreowany na faworyta spotkania i będzie chciał się odegrać za wysokie porażki, Akranes łatwo nie odpuści, a jak widać ma patent na strzelanie goli drużynie Stjarnan.
Kursy na overy zaczynają pomału spadać, myślę, że typ warty gry, ewentualnie w zachowawczej wersji over 2,5 @1,53, ale w tym przypadku kurs wydaje się być mniej warty ryzyka.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: Arka - 1HA
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
analiza:
Ciężko obstawiać naszą rodzimą ligę, ale czasem aż kursy kuszą. Dziś typuję na zwycięstwo ekipy z Gdyni. Na własnym stadionie Arka w tym sezonie rozegrała 4 mecze. Zdobyli 10 punktów co przed tą kolejką dawało jej najlepszy bilans meczów przed własną publicznością. Ograli Wisłę i Ruch po 3-0, Śląsk 2-0 oraz zremisowali 1-1 z Zagłębiem.
Cracovia nie jest tą drużyną z zeszłego sezonu. Po wygranych derbach z Wisłą przyszło pięć kolejnych meczów bez wygranej. Trzy razy schodzili z boiska pokonani i dwa razy podzielili się punktami.
W obu drużynach małe absencje:
Arka: Kakoko, Marcius Vinicius, Nalepa
Cracovia: Jaroszyński, Karczanowkow, Wołąkiewicz
Na przełamanie w Arce liczy dziś Zjawiński, który od 5 meczów nie pokonał bramkarza rywali. Warto wspomnieć, że niedawno grał w barwach pasów.
Pozdrawiam
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
analiza: W naszej lidze bardzo żadko nie zdarza się przynajmniej jeden remis na kolejkę a tej nie było narazie żadnego! Dlatego pierwszy moj argument na remis jest taki że w końcu musi sie zdarzyć mecz remisowy. Bardzo na to licze obstawiłem 50 euro na to i tylko remis da mi wygraną. Arka dużo lepsza w tym sezonie jak narazie zajmuje 7 lokatę na ostatnie 8 meczów wygrała aż 5 ale ostatnio od dwóch meczów nie może zanotować wygranej. Cracovia to nie jest ten zespół z poprzednich rozgrywek ale dzisiaj znów będzie walczyć o trzy punkty ile się da a na końcu pewnie będzie remis ???? Cracovia nie pamiętam ale bardzo długo nie może zagrac dobrego meczu, dziś mecz przyjaźni a to kolejny argument na to że powinein byc remis bo jak nie w tym meczu to w żadnym w tej kolejce a to zdarza się niezwykle rzadko szczerze to nie pamiętm takiej kolejki jak ta...
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Suprettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: BK Halmstads - IS Örgryte
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj proponuję mecz z 2 ligi szwedzkiej. Halmstad w tabeli zajmuje 2 miejsce a Örgryte jest na 11 pozycji. Na własnym stadionie Halmstad jest niemal twierdza nie do zdobycia, gdzie zanotowali 8 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażkę. Orgryte z kolei na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Tabela i statystyki przemawiają zatem za gospodarzami tego meczu. Kadrowo też mocniejsi są gospodarze, którzy dzisiaj zagrają napewno bez rezerwowego pomocnika Silverholta (7 meczy w tym sezonie i 2 gole na koncie) oraz bez podstawowego obrońcy Liverstama (21 meczy rozegranych w tym sezonie, bez gola). Strata zwłaszcza tego drugiego to spore osłabienie ale myślę, że jakoś da się go zastąpić, bo goście też w najmocniejszym składzie nie zagrają więc tragedi nie ma. Örgryte zagra dziś bez podstawowego napastnika Mourada (19 meczy rozegranych w tym sezonie i 5 goli na koncie), rezerwowego napastnika Mustafy (13 meczy rozegranych w tym sezonie i 1 gol na koncie) i rezerwowego pomocnika Mutumby (4 mecze rozegrane w tym sezonie i 2 gole na koncie). Gospodarze zagrająbez podstawowego obrońcy a goście bez podstawowego napastnika, także można by powiedzieć, że bilans wychodzi na zero ;) Mocniejsi kadrowo są napewno gospodarze, mają wielu piłkarzy, którzy grali z tym zespołem w 1 lidze i ich celem jest powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Póki co sa na dobrej drodze i z takim zespołem jak dzisiejszy rywal przed własną publicznością powinni sobie poradzić. Örgryte nie ma tak doświadczonych i ogranych piłkarzy na 1 ligowych boiskach jak ich rywal i myślę, że 3 punkty zostaną dzisiaj u gospodarzy.
✅67
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Premier League 2
Godz : 20:00
Spotkanie : tottenham u23 - Liverpool u23
Typ : over 2.5 bramki
Kurs 1.85
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Witam na dzisiejszy dzień wybrałem mloda ekstraklase angielska. Mecz pomiędzy dwiema dobrymi drużynami mlodziezowymil. Drużyny dosyć overowe szczególnie Liverpool który albo dużo strzela albo dużo traci podobnie jest z drużyną gospodarzy. LIVERPOOL w 4 ostatnich meczach strzelił 9 i tyle saMo stracił tottenham nie wygląda lepiej strzelił 7 i także 7 stracił. Wydaje mi się ze over 2.5 powinien tu spokojnie paść szczególnie ze młode głowy lubią strzelać i bardziej liczy się u nich strzeba nie bramek niż zachowanie czystego konta na koniec meczu. Więcej nie ma co się rozpisywać mam nadzieje ze typ wejdzie dość gładko powodzenia;)
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska &quot;Ekstraklasa&quot;
Spotkanie: Arka - Cracovia
Typ:
over 3,5
Kurs:
3,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Z dzisiejszej kiepskiej oferty wybrałem mecz &quot;przyjaźni&quot;. Przyznam ,że typ z kategorii tych bardziej ryzykownych więc Panowie powielanie tego typu na swoją odpowiedzialność ;) DO rzeczy:
Mecz na stadionie Miejskim w Gdyni obejrzy ponad 10tyś widzów (do czwartku sprzedano 6,5tyś biletów)
Arka, beniaminek &quot;Ekstraklasy&quot; bardzo dobrze rozpoczął sezon,w klubie wszyscy są świadomi,że runda jesienna będzie o wiele trudniejsza, więc muszą zbierać punkty w tej rundzie..Liczę na przebudzenie byłego napastnika Cracovii Zjawińskiego który w ostaniach meczach ma problem ze skutecznością a bardzo będzie chciał udowodnić wszystkim że pozbywanie się go z Cracovii było błędem. (kto wczoraj widział mecz Lechia-Lech wie jak można się spiąć na mecz z byłą drużyna- Makuszewski)
Cracovia musi zacząć strzelać, wygrywać, kompletować punkty jeżeli chcą załapać się do pierwszej 8. ligi.Cracovii bardzo zależy na przełamaniu dlatego (UWAGA UWAGA!!) zamiast jechać pociągiem lub autokarem (600km) polecą samolotem!! (hehe bardzo mnie to rozśmieszyło, w artykule jaki czytałem było to podkreślone,śmieszna ta nasza liga) A więc w związku z tym piłkarze będą wypoczęci i gotowi do boju.W zespole zabraknie tylko Wołąkiewicza.

Liczę na ciekawe widowisko, otwartą grę i wiele bramek. Powodzenia

⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Asteras Tripolis - PAOK Saloniki
Typ:
1x
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie zapraszam do Tripoli gdzie na stadionie im. Teodorosa Kolokotronisa odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Asterisem a PAOKiem Saloniki. Buki faworyzują przyjezdnych i w sumie poniekąd mają racje ale ja dzisiaj nie zagram na ich zwycięstwo. PAOK rozpoczął od &quot;wymęczonego&quot; zwycięstwa 2:1 z Panetolikos, do tego dorzucił bezbramkowy remis w LE z Fiorentiną. Asteris &quot;dostał&quot; 3:0 na wyjeździe z Panioniosem. Dlaczego więc zagram 1x, otóż przekonała mnie do tego statystyka ich bezpośrednich pojedynków na boisku dzisiejszego gospodarza:
Asteras - PAOK 2:1;
Asteras - PAOK 1:0;
Asteras - PAOK 3:0;
Asteras - PAOK 1:zero:
Asteras - PAOK 2:1;
Asteras - PAOK 1:2;
Asteras - PAOK 2:0;
Asteras - PAOK 1:0;
Asteras - PAOK 1:0;
Ostatni mecz, w którym Asteris przegrał z dzisiejszym rywalem odbył się w maju 2013r. Zagrałbym czystą &quot;jedynkę&quot; jednak nie widziałem ich pierwszego meczu więc zabezpieczę cię &quot;podpórką&quot; w postaci remisu. Pozdrawiam

⛔100
 
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: 1/obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z dzisiejszych meczy wpadło mi w oko spotkanie z naszej ligi Arka Gdynia - Cracovia.
Jest to spotkanie z dobrze radzącym sobie beniaminkiem Arką Gdynia z Cracovią w której ostatnio spadła forma.
Gospodarz Arka po 8 meczach zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 13pkt.
Natomiast Cracovia zajmuje 11 pozycję z 9 punktami.
Wyniki Arki u siebie:
1-1 Zagłębie Lublin
2-0 Śląsk Wrocław
3-0 Ruch Chorzów
3-0 Wisła Kraków
Wyniki Cracovi na wyjeździe
Pogoń 1-1
Lech 2-1
Górnik Łęczna 0-0
Bruk-Bet 3-2
Ewidentnie widać, że obecnie lepiej sobie radzi Arka Gdynia. Dlatego daję na jej zwycięstwo oraz obydwie drużyny strzelą gola.
⛔100
 
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ : Cracovia
Kurs: 3.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gdynianie pewni wywalczenia trzech punktów w konfrontacji z Cracovią, która nie radzi sobie na wyjazdach. Zakładam, że zagrają w zestawieniu 4-2-3-1 a od pierwszych minut zagra Dominik Hofbauer, obchodzący dzisiaj urodziny. Myślę, że w związku z tym nie zobaczymy od pierwszych minut Mateusza Szwocha (lub wystąpi na innej pozycji), który jest kreatywnym piłkarzem- co widzieliśmy w meczu ze Śląskiem. (65 minuta, na jeden kontakt do Da Silvy i niestety nieuznana bramka. Spalonego nie było ale sygnalizacja liniowego owszem).
Brak Szwocha - pierwszy plus dla Cracovii. Oczywiście stuprocentowej pewności mieć nie można, że Mateusz nie zagra, ale biorę pod uwagę, że rozegrał siedem meczy w pełnym wymiarze czasu a w meczu z Wisłą - 70 minut.
Pasy, w mojej ocenie zagrają w zestawieniu 4-4-1-1, czyli podobnie jak z Pogonią. Warto zresztą trzy słowa o tym meczu napisać. Nie da się ukryć, że Cracovia nie miała szczęścia bo przy stanie 0-1 mieli dwie wyśmienite okazje aby odskoczyć portowcom ale piłka obijała słupki. No a że akcja po której Pogoń wyrównała była dziełem przypadku a strzał Korta - nie do obrony, skończyło się podziałem punktów.
Podrażnienie tym wyjazdem oraz bilansem wszystkich wyjazdów, działa w mojej ocenie na plus dla Cracovii.
Dalej kontekst meczu przyjaźni. Niby wszystko fajnie i w familijnym nastroju ale z tego co widziałem w H2H tylko jeden z ostatnich 5 meczy pomiędzy Arką i Cracovią zakończyły się remisem. Oczywiście wyniki sprzed lat nie mają wpływu na moją analizę ale zakładam co następuje : na 25 % szacuję prawdopodobieństwo podziału punktów, 40% Arka, 35% Cracovia. Licząc na palcach 0,35*3,6=1,26 czyli value to i zagram dla zabawy.
Pozdrawiam
⛔100
 
lazarr 6

lazarr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365

W poniedziałek o godzinie 18:00 w Gdyni miejscowa Arka podejmie Cracovię. Arka jest obecnie w lepszej formie aniżeli zespół przyjezdnych. Na cztery spotkania u siebie Gdynianie zremisowali raz i odnieśli trzy zwycięstwa - z Ruchem, Śląskiem i Wisłą nie tracąc ani jednej bramki. Cracovia na wyjeździe jeszcze nie wygrała - dwa remisy Pogonią i Górnikiem Łęczna oraz dwie porażki z Termalicą i Lechem Poznań.
Nie sądze ,że Arka to spotkanie przegra,ale obdywie drużyny stać na strzelenie bramki,jeśli ktoras z druzyn się odkryje to powinny wpadać gole.
Na pewno nie powinno być to underowe spotkanie .
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP St. Petersburg
Godzina: 12:00
Spotkanie: Mannarino A. - Berankis R.
Typ: Mannarino A. -1 gem
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:1 z lat 2010-2011, czyli dość dawno. Obaj są w ostatnim czasie w bardzo kiepskiej formie, ale w Europie mam nadzieję, że to się odmieni. Jednak Berankis wydaje mi się być w gorszej dyspozycji niż leworęczny Francuz. Litwin od Wimbledonu rozegrał tylko 4 mecze z czego aż 3 przegrane. Mannarino skoro nie gra we Francji, u siebie w ojczyźnie jak rok temu to widocznie przygotował formę pod rosyjski Petersburg.

Jest to pierwszy mecz po dość długiej przerwie od &quot;normalnej&quot; gry, powoli zbliża się końcówka sezonu więc może być różnie. Jednak co by nie mówić to Mannarino jest wszechstronniejszym zawodnikiem. Na hali potrafi grać, Berankis co prawda też, ale to dla mnie zawodnik z pogranicza Challenger, któremu w ciągu całej kariery 2-3 razy wyszło cokolwiek w ATP.
⛔100
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy Challenger
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chia Hung Sun vs Jesper Hedlund.
Typ: 2
Bukmacher: Bet365
Kurs 2,37
Analiza:
Pewniak. Azjata przyjechał sobie pozwiedzać Niemcy, gra tragicznie i najlepiej gra tragicznie z obu stron!!! Szwed w formie i jest bardzo szybki i trafia i widzę w nim przyszłość, jedynie ma problem z grą na backhandzie i powiem szczerze dobrzy zawodnicy będą go tam niszczyć. Młody wygrał pierwszy mecz z Kreplikiem który następnie ograł 80 rakiete na świecie Konecnyego, jako że Konecny jest czołowym zawodnikiem superligii, jest to niespodzianka. Drugi mecz Hedlund przegrał, ale przez to, że Vostees to niespelniony zawodnik czołówki światowej, posiada mocny obustronny bh i fh i świetnie gra dzisiaj blokiem i ustawia sobie gre serwisem i to mnie wgl nie dziwi...
Proszę grajcie mega grubo, ale nie teraz siądzcie o 16 przed meczem i zagrajcie co Bozia miała w kieszeni ???? Boje się tylko fixa to jest challenger i jak wrzucicie po 10 tysięcy jeden z drugim to nie zdziwiłbym się jak by młody dostał mega dużo siana by przegrać, a w tym sporcie PRZEGRYWANIE to jest latwy sposób bo jednak szybkość gry jest 10x większa od skorumpowanego tenisa także spokojnie i bez nerwacji.
Mecz się zacznie i wtedy kursy spadną do 1,40 na młodego. Wiadomo w tym sporcie kto pierwszy ten lepszy ale po co to robić jak wszyscy mogą wygrać $$$
statystyki na dzisiejszy dzień znajdziemy tutaj
http://challengerseries.net/content/video
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom