>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.08.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: KOREA POŁUDNIOWA: K-League Classic
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gwangju - Daejeon
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam dziś atakuje w ligę koreańską po świetnym kursie 6 na ostatnią drużynę ligi czyli Daejeon jak dla mnie to sporo przesadzony kurs i niezłe value dla nas. Kursy spadają błyskawicznie na sportingbet z 6 do 4,75. Daejeon przegrało wszystkie ostatnie 8 spotkań ale co istotne w 6 z tych 8 spotkań pakowała piłkę do bramki rywala. Przeciwnik czyli Gwangju, drużyna przeciętna 8 miejsce w tabeli, gra w kratkę, ostatnie 5 spotkań to 4 remisy i 1 wygrana, strszne problemy ostatnio ze skutecznością a dodatkowo ma dziś nie zagrać napastnik drużyny czyli Cho Yong-Tae. Każda passa musi się kiedyś skończyć ja liczę na przełamanie Daejeon i ich wygraną.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
H 8

hsarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Bristol City - Leeds United
Typ: 2
Kurs: 3.35
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:
Mocny typ na dziś. Spotkanie angielskiej Championship. Beniaminek Bristol City podejmie u siebie solidną markę, jaką wyrobili sobie piłkarze Leeds na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Po dwóch dotychczasowych kolejkach obie drużyny są bez zwycięstwa. Bristol dwa dotychczasowe mecze przegrał, Leeds remisował z moim zdaniem mocniejszymi od siebie rywalami z Reading i Brunley. W dotychczasowych starciach między tymi drużynami uwidacznia sie różnica klas. Sześć ostatnich spotkań, sześć zwycięstw drużyny dzisiejszych gości, których ambicje sięgają co najmniej baraży o Premier League. Dla mniej odważnych ten typ jest również świetny z podpórką (Draw No Bet) i kursem w tym przypadku 2.3.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna - LM Kwalifikacje
20:45
FC Basel - Macabi tel Aviv
- Basel -1,5
@ 2,38 Unibet
Widzę że kursy na czystą jedynkę spadają, co mnie wcale nie dziwi bo Szwajcarzy tutaj są obfitym faworytem ja jednak idę w inną stronę. W stronę handicapu, gdzie żeby był pokryty gospodarze muszą wygrać minimum dwoma bramkami. Jak najbardziej na to liczę. Basel, to nie tylko królowie swojego terenu, ale dominatorzy na swoich śmieciach. Dyktują warunki, są nieustępliwi, nieobliczalni i na pewno nie można powiedzieć, że nie są waleczni. Dziś pierwsza runda więc wypadałoby jakoś solidnie ten mecz wygrać. Bo wygrać wygrają, nie wierzę w inny scenariusz bo goście grają zupełnie bez polotu. Zwłaszcza w delegacjach a ich gra jest żmudna i ospała. Dlatego dzisiejsi gospodarze z pewnością będą swoje grać i od pierwszych minut będą grać najlepiej jak potrafią, wiedząc że rywal nie jest z górnej półki. Pierwszy mecz u siebie, dlatego zaliczka na wyjeździe mogła by być spora, minimum dwa gole. Rok temu ze sobą grali i Basel wygrał u siebie 3:0. Po za tym, widać nie tylko ten wynik, ale jak się tak spojrzy na ich poczynania na swoim boisku to widać gołym okiem jak dobrze czują się grając u siebie. Są na pewno lepszą ekipą i ma więcej doświadczenia w takich grach. Spodziewam się pełnej dominacji jak i neutralizacji rywala i dosyć łatwą przeprawę Basel nad gośćmi, bo nie sądzę aby Macabi w czymkolwiek zagroziła gospodarzom.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Basel - Tel Awiw
Typ: x
Kurs: 4.17
Bukmacher:Bet at home
Analiza: Nie przesadzacie z tym Basel? Zauważym że niestety niektórzy z was typują kierując się sercem. Ostatnio kilka typów na Górnik oddanych przez jego kibiców w meczu z Niecieczą,wcześniej wielu z was typowało wygrane Omonii i IFK Geteborg z tego względu że odprawili oni odpowiednio Jagiellonie i Sląsk więc muszą nyć mocne. Dziś przeceniana jest Basylea która,raczej średnio sobie radziła ze słabym Lechem. Lech w tym dwu meczu stworzył bardzo dużo sytuacji strzeleckich. Żydowska Maccabi jest o wiele lepsza technicznie i piłkarsko niż drewniani piłkarze typu Robak Tomala Trałka czy Kadar. Coś mi się wydaje że będzie bardzo dużo okazji miał zespół z Izraela,a pewnie mają większy repertuar wykończeń,niż np Tomala który jedyni w krótki słupek umie strzelić bo po długim za trudno i za dużo czasu złożenie się mu zajmie. Dodatkowo robi się masówka. Ostatnie to były Ajax,Aik,West Ham z Astrą Arsenal z West Ham,Legia z Wisłą, Fenerbachce z Shahtar itd. Więc może i tym razem.
✅ 317
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piłka Nożna - LM Kwalifikacje
20:45
FC Basel - Macabi tel Aviv
over 5,5 rożnych Basel
@ 1.77 Unibet
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Szwajcarzy, mimo że nie są europejską potęgą są na tyle solidna ekipa że w meczach o taką stawkę nie lekceważą i kalkulują, napsuli krwi już w ten sposób nie jednej potędze odnosząc wysokie lokaty w finałach Ligi Mistrzów.Dzisiaj w pierwszym meczu ostatniej rundy kwalifikacyjnej staną u siebie w szranki z mistrzem Izraela, obie drużyny łączy na pewno to że na własnym terenie są bardziej niebezpieczni więc Basel stanie dzisiaj na głowie by wypracować konkretną zaliczkę.Dzisiaj od pierwszej do ostatniej minuty powinniśmy zobaczyć szturm na bramkę Maccabi dlatego też dzisiaj postawie na rzuty rożne drużyny szwajcarów, linia i kursik całkiem przyzwoity.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlanda » Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: KTP - Inter Turku
Typ: KTP (zakład bez remisu)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cztery dni temu zespół Inter Turku walczył 120 minut w pucharze Finlandii i na dzisiejszy mecz trener będzie na pewno musiał rotować składem z powodu sporego zmęczenia. Innym problemem jest to, że na dzisiejszy mecz również zabraknie paru graczy przez kontuzje i zawieszenia:
Hamalainen (Obr 19/1), Njoku(Nap 18/3), Kanakoudis(Obr 18/0), Lehtonen (Obr 22/1) and Diogo (Pom 7/0) do tego trzeba dodać długoterminowe kontuzje Lehtovaara(pierwszy bramkarz 3/0) and Qvick (pom 5/0).
Zespół KooTeePee zajmuje przedostatnie miejsce w lidze ale dobrym znakiem jest to, że ostatnio udało im się wygrać na wyjeździe, a bilans ostatnich 5ciu meczy domowych to: 1Z-3R-1P więc nie wygląda to tak źle... Dobrą wiadomością jest też to, że do składu wraca po kontuzji 3 ważnych graczy: pierwszy bramkarz Pyharanta (gk 20/0), Van Gelderen (Obr 20/0) i Gruborovics (Pom 19/0).
Inter Turku to solidny rywal ale patrząc na braki w składzie oraz zmęczenie ostatnim meczem pucharowym drużyna KTP, niesiona ostatnim zwycięstwem na wyjeździe ma szansę pokusić się o zwycięstwo. Zadanie nie będzie łatwe dlatego też wybieram opcję bezpieczną i gram z zakładem bez remisu. Dobrą opcją jest też granie podwójnej szansy 1X po kursie 1,55
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rapid -Szachtar
Typ: obie strzelą
Kurss: 1.64
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Rapid jak i Szachtar strzelaja sporo bramek wiec uwazam ze dzis zobaczymy ciekawe widowisko i moze pasc sporo bramek . Mysle ze juz w 1 polowie obie strzela ale wole mniej ryzykowac i obstawic ze obie strzela w calym meczu. Powiem szczerze ze Rapid gra swietnie i nalezy im sie wielki szacunek po wyeliminowaniu Ajaxu . Szachtar tez nie nalezy do slabeuszy bo wywalczyli awans w dwumeczu z Fenerbace 3-0 . Jak dla mnie pewne jest to ze obie strzela wiec nie ma co tu sie rozpisywac .
⛔ 100
 
M 12

miki11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia-AS Monaco
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Myślę ze w tym meczu obydwie drużyny strzelą gole dlatego że są to drużyny bardzo dobre As Monaco umie atakować ale też nie za dobrze gra na innym boisku więc stąd taki typ :p
Na razie na cztery mecze mam skuteczność 100% więc myślę ze się opłaca posłuchać mnie. Pozdrawiam Miki11
Kiepska analiza ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP MAsters Cincinnati
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fernando Verdasco - David Goffin
Typ: Verdasco
Kurs: 2.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Oglądałem dwa ostatnie spotkania Goffina i szczerze mówiąc nie wiem gdzie i na kim on nabił taki ranking. Ok. gość jest świetny w grze kątowej, dokładny jak szwajcarski zegarek sęk w tym, że w jego uderzeniach brakuje siły, co przekłada się na małą liczbę winnerów. W I secie z Nishikorim grał świetnie, ale mam wrażenie, że to kapitalna gra Japończyka pociągnęła Belga i stanowiła dla niego wyzwanie, z którym sobie zupełnie nie poradził. W starciu z Lu w sytuacji kiedy rywal grał płasko mocno i trafiał nie potrafił niczym odpowiedzieć i dopiero jak reprezentant Tajlandii sam zaczął psuć pojawiły się okazje dla Goffina. Oczywiscie, jaki Nando jest wszyscy wiemy. To grande furiosa. Jeśli coś mu zagra nie po nosie, to będzie ładował wszystko w auty. Jednak wczorajsze starcie z Tsongą pokazało, że Hiszpan jest cierpliwy i zmotywowany. Potrafił odwrócić losy w starciu z dobrze dysponowanym rywalem (takiego pamiętam Francuza ze starć z Tomiciem i Murrayem). Również fakt, że jest tenisistą leworęcznym powinno mieć tu dodatkowe znaczenie. H2h 2-0 dla Hiszpana nieprzypadkowy, a problemy Goffina z Lu każą upatrywać tu wygranej Dasco.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzów eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic-Malmo
Typ: Malmo over 0.5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kolega powyżej stawia na over 1.5 gola na Malmo a ja trochę bezpieczniej zagram over 0.5 gola. Kurs świetny moim zdaniem. Malmo może nie strzela bardzo dużo jednak bardzo rzadko nie strzelają ani jednego gola w spotkaniu. Do tego grają z Celtikiem który nie broni za dobrze. Przypomnijmy sobie zeszły rok również tracili sporo goli i gdyby nie głupi błąd sztabu szkoleniowego Legii to Celtic by dostał niezłe baty w dwumeczu. Malmo strzeli i daje na to 100 euro do 170. Wczoraj miałem niesamowitą passę ale na forum nie dałem rady napisać.Żałuję ale co się odwlecze to nie uciecze. Z pozostałych typów polecam jak również kolega powyżej over w meczu Rapid-Shakhtar. Gram oba zdarzenia za więcej a do tego tradycyjnie jakiś mały kuponik. Aha no i zapomniałbym prawie...na Cincinatti vs Kansas w MLB. Polecam śledzić moje typy ;) niebawem postaram się specjalny temat założyć.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

digg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Rapid Vienna - Szakhtar
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jest to moim zdaniem jeden z ciekawszych meczów dzisiejszego dnia. Rapid Vienna ze świetną formą zmierzy się z równie mocnym Szakhtarem. Myślę, że remis jest tu bardzo prawdopodobny. Gospodarze na swoim boisku nie przegrali aż 10 ostatnich meczów! Natomiast Szakhtar, który trzeba przypomnieć, że jest dzisiaj faworytem - nie przegrał ostatnich 5 meczów na wyjeździe. Goście dzisiejszego meczu w półfinale kwalifikacji do LM wywieźli bezbramkowy remis z Turcji w meczu z Fenerbahce po czym u siebie rozgromili ich 3:0. Jeśli ktoś zapytałby mnie jaki wynik przewiduje, odpowiadam 1:1.
⛔ 100
 
khl 2

khl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (Towarzyskie)
Godzina: 14:00
Spotkanie: Severstal Cherepovec - HC Sochi
Typ: H 1 (0.0)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ostatni towarzyski turniej dla obu drużyn przed rozpoczynającym się za 5 dni nowym, 8 sezonem Kontinental Hockey League. Severstal jak i Sochi mają za sobą mocne sparingi przed startem sezonu ponieważ obie drużyny praktycznie wszystkie mecze rozgrywały z lepszymi od siebie zespołami. Zdecydowanie lepiej prezentowała się ekipa z Cherepovca, która ograła choćby Lokomotiv Yaroslav czy fińską Jyväskyle. Obie drużyny spotkały się już w trakcie przedsezonowych zmagań i górą był Severstal wygrywając 1:5. HC Sochi w moich oczach stracił sporo ognia pozbywając się Emmertona i Kostynina i wydaje się, że bez tych graczy wyglądają słabiej na tle choćby Severstalu. Turniej towarzyski, wiadomo że nikt nie jest w stanie przewidzieć jaki plan na dany mecz ma poszczególna drużyna ale wydaje mi się, że nawet jeśli Andrei Nazarov zacznie ostro mieszać z rosterami to i tak wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.
Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Malmo
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza:


Witam!
Po wczorajszej wygranie Coventry , mam nadzieję ze dziś równiż będzie + ????
Dziś pod lupę wziąłem Celtic. Jeżeli chcą awansować i przejść Malmo to dzisiaj muszą to spotkanie bezapelacyjnie wygrać , ponieważ Malmo u siebie to bardzo dobra druzyna , przekonał się o tym chodzby ostatnio Salzburg przegrywając 0-3.
Co do Celticu u siebie twierdza , ostatnie mecze wyglądają nastepująco : Celtic - Inverness 4 : 2 Celtic - Ross County 2 : 0
Celtic - Qarabag 1 : 0
Celtic - Rennes 2 : 0
Celtic - Stjarnan 2 : 0
Więc reasumując do formy domowej nie możemy się przyczepić.
Co do Malmo ostatni wyjazd w Salzburgu przegrany 2 - 0 , ogólnie mało sytuacji bramkowych stworzyło w tym meczu Malmo.
Statystyka ogólnie wszystkich ostatnich wyjazdów tej druzyny nie robi zbytniego wrażenia :
Atvidabergs - Malmö 2 : 2
Salzburg - Malmö 2 : 0
Zalgiris - Malmö 0 : 1
Örebro - Malmö 1 : 1
Norrkoping - Malmö 3 : 1
Na 5 meczy 1 zwycięstwo , 2 remisy i 2 porażki.
Dzis nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż Zywciestwo bardziej doświadczonej ekipy z Glasgow .
Powodzenia! ????
Powtórzony typ ⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Spotkanie: Wolves – QPR
Typ: over 3.5
Kurs: 3.70
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Starcie dwójki wielkich faworytów do awansu do Premier League – ekip Wolves będzie podejmować przed własną publicznością spadkowicza QPR. Oglądałem ostatnie starcie „Wilków” u siebie z innym wielkim faworytem do uzyskania promocji Hull City i jak zwykle widziałem zespół z ogromną łatwością dochodzący do sytuacji bramkowych. Jedynego czego brakowało to skuteczności, sytuacji było naprawdę od groma polecam skrót a trzeba przyznać przeciwnik z najwyższej półki. Dziś jestem w 100% procentach przekonany będzie oglądać tą samą jakości tylko z lepszą skuteczności a moim zdaniem na tle QPR w defensywie stwarzanie sytuacji będzie jeszcze łatwiejsze. Zespól jest po prostu w formie to widać po pierwszych meczach w sezonie jak i sparingach. QPR czyli znowu wielka klęska, po awansie natychmiastowy spadek. Oczywiście po takim kolejny rozczarowaniu kilku graczy musiało się pożegnać ale aż takiej wielkiej rewolucji nie ma. To co najbardziej mnie cieszy to na stanowisku trenera pozostał Ramsey, do defensywy kupiono kolejnego weterana Koncheskiego a więc znowu będzie mega dziura w defensywie i brak szybkości a to dzisiaj z tym rywalem będzie kluczowe. Jak zwykle bardziej skupiono się na ofensywie jeśli chodzi nowych graczy, ale za nim o tym to najważniejsza kwestia w zespole pozostał Austin czyli maszynka do strzelania bramek. Wracają do transferów to tutaj nazwisk nie będzie przytaczał ale przyszyli naprawdę bardzo bramkostrzelni gracze którzy w swoich poprzednich zespołach byli liderami. Ostatnie spotkanie to remis 2:2 z Cardiff i to czego się spodziewałem to zobaczyłem w tym starciu dużo okazji do strzelenia bramek skończyło się na dwóch i prowadzeniu 2:0, po czym dała o sobie znać defensywa i skończyło się tak jak napisałem. Warto tutaj zwrócić uwagę na bardzo dobre stałe fragmenty gry a tym Wilki miały dużo problemów. Po tym co widziałem ostatnio tutaj innego scenariusza jak bramki nie może być.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
[B]Dyscyplina:[/b] Tenis ziemny, ATP Cincintati (USA)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Jared Donaldson v Jerzy Janowicz
Typ: 3.95
Kurs: 1:2
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Okey, okey! Jurek uderzył w palnik i ograł 0:2 Gaela, ale bez przesady. To tylko Jurek, ten sam, który potrafi naprawdę spotkanie przegrać chociażby z: Ilhanem, Zverevem czy chociażby z Schwartzmanem. Ja rozumiem, jest nabuzowany i pewnie to spotkanie wygra, ale wątpię, że nie straci tutaj seta. Czuję, że pewnosć siebie z poprzedniego spotkania może mu włączyć jego nieprzewidywalność. Moim zdaniem warto to spotkanie oglądnąć i dokładnie na live coś typować, bo Jared jest pełen ambicji i też odprawił poprzednika ładnie - co prawda w trzy setowym boju, ale jednak. Ja tutaj widzę naprawdę ciekawe spotkanie. Overów gemowych nie próbuję, bo tutaj może w każdym secie być dziwnie 1:6,6:2,0:6.
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna kwalifikacje CL
Spotkanie: Basel -M. Tel Aviv
godz: 20:45
typ: Tel Aviv więcej rzutów rożnych
kurs: 4.75
bukmacher: ComeOn
analiza: Gra Basel nie opiera się na szybkich skrzydłowych, którzy swoimi rajdami mogliby siać niepokój przy linii końcowej boiska i zdobywać kornery. Ich styl opiera się raczej na świetnym ustawieniu taktycznym, współpracy wszystkich formacji, dokładnej wymianie piłki i solidnym przesuwaniu się w obronie. Spokojnie wystarcza to obecnie na przeciwników w Szwajcarii, a także drużyny z europejskiej 3 ligi , jak Lech Poznań. Maccabi jednak wydaje się być solidniejszym przeciwnikiem niż mistrz Polski, wyeliminowali Viktorię Pilzno i na pewno nie zlękną się teraz gospodarzy. Ostatnio goście notowali w meczach kwalifikacji CL kolejno: 5,3,7,4 rzuty rożne, Bazylea zaś 4,7,3,2. Statystyki rożnych w przypadku mistrza Szwajcarii prezentują się zwykle podobnie jak gości, a czasem nawet słabiej, sprawa jest więc otwarta i taki kurs w przypadku mimo wszystko dość losowego elementu jakim są rzuty rożne, biorę w ciemno.
⛔ 100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia - AS Monaco
Typ: obydwie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo podobny typ dodał już Miki11. Podobnie jak on, ja również myślę, że typ BTS wejdzie gładko i to nawet już w pierwszej połowie spotkania - stąd mój typ.
Valencia i Monaco to jak wiemy drużyny, które dużo chętniej wolą atakować niż się bronić. Gospodarze muszą wyjść dzisiaj ofensywnie, bo jeżeli na własnym boisku nie uzyskają dobrego wyniku, to w Monako będzie bardzo ciężko odrobić straty. Liczę więc, że żadna z drużyn nie pomyśli dzisiaj o &quot;stawianiu autobusu&quot; tylko zobaczymy ciekawe widowisko z dużą ilością bramek. Powodzenia! :razz:
⛔ 100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Chapionship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol City - Leeds United
Typ: Ilość goli w meczu: 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kolejny z typów na 2-3 bramki w meczu, tym razem analiza goli w meczach &quot;o coś&quot; w tym sezonie tych drużyn w tym sezonie wypada na 50:50. Obie drużyny rozegrały po 3 spotkania &quot;o coś&quot; w tym sezonie, w dwóch meczach Leeds ilość bramek mieściła się w takim właśnie przedziale oraz w jednym spotkaniu Bristol, co daje nam skuteczność tylko 50% takiego typu.
Analizę opieram na poprawieniu gry gospodarzy, po trzech fatalnych wynikach (w ostatniej kolejce przegrana 2:4 u siebie z Brentford) na pewno będą chcieli się poprawić, poza tym ich poprzedni przeciwnik zagrał bardzo ofensywnie (3 napastników), czego na pewno nie zobaczymy w wykonaniu Leeds.
Goście również nie najlepiej zaczęli sezon, trzy remisy w stosunkach: 1:1, 1:1 (puchar) oraz w ostatniej kolejce 0:0. W poprzednim sezonie Leeds było bardzo mało skuteczne, w tym sezonie zapowiada się podobnie.
Reasumując, typ trochę na wyczucie bo kto zdecydowałby się na taki typ widząc co zaledwie trzy dni temu grając również u siebie zrobiło Bristol ale są pewne symptomy zapowiadające taką ilość goli. Powodzenia!
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Tenis WTA
17:00
Jankovic vs Keys
Jankovic win
Kurs: 2,48
Unibet
Biorąc pod uwagę fakt , że sześć z jej trzynastu tytułów zdobyła na glinie , może to również być uznane za jej najlepsza powierzchnie . Pewnie dlatego postrzegana jest jako słabsza w ty starciu , ale jak dla mnie nie jest bez szans, o kim mowa o Jelenie !!!. Należy zauważyć jednak, że jeden z najbardziej głośnych osiągnięć swojej karierze wystąpił na trawie w trzeciej rundzie z 2015 Wimbledon Championships , kiedy pokonała Petra Kvitova , która była obrońcą tytułu .
Ostatni mecz z Keys ogarnęła w 3 setach.
Jelena w 8 ostatnich pojedynków tylko 1 porażka na kortach twardych.
Jej rywalka ostatnio nie grała za dużo na tej powierzchni, sporo pykała na trawie.
Widze value w tym kursie
✅ 148
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rapid Vienna (Aut) - Shakhtar (Ukr)
Typ: over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher. Pinnacle sports
analiza:
Kolega Aka Shakal zabezpieczył się zwrotem połowy stawki w przypadku dwóch goli, ja natomiast atakuje całą pulę i uważam, że 3 gole w tym meczu to konieczne minimum. Rapid pokazał już w tej edycji LM, że strzelać potrafi, a boleśnie przekonał się o tym Ajax, któremu zainkasowali w dwu meczu aż 5 goli, w tym trzy w Amsterdamie.
Ogólnie biorąc mecze Rapidu na wszystkich frontach, to od 8 spotkań są oni drużyną over 2,5. Shahtar natomiast, w poprzedniej rundzie mierzył się z Fenerbahce. W Turcji mecz zakończył się bezbramkowym remisem i dopiero w rewanżu Ukraińcy zainkasowali piłkarze ze Stambułu 3 gole. Uważam, że mimo to że Rapid w niezłym stylu wyeliminował Ajax, to nadal faworytem są Ukraińcy i z ich strony takżę liczę na gole. Procentowo typ obstawiałbym na 80%-20% na korzyść overu 2,5. Stawka jest naprawdę duża i zapewne piłkarze jak i cały sztab szkoleniowy z Austrii zdaje sobie z tego sprawę, że jeśli dziś nie strzelą goli, to w rewanżu będzie bardzo cięzko. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom