>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.08.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia - Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: KTP - FC Inter Turku
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs na dzisiejszy over jest dość spory co jest spowodowane tym, że obydwie drużyny w ostatnich meczach nie strzelały wiele bramek. Mimo to ten zakład jest godny uwagi. Do tej pory obydwie drużyny grały ze sobą dwa razy (maj i czerwiec tego roku) i w jednym meczu padło pięć bramek a w drugim trzy i zawsze wygrywał Inter, który i tym razem łatwo nie odpuści. KTP z kolei musi zbierać punkty, bo zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i do następnego miejsca dającego utrzymanie traci aż cztery punkty. A gdzie lepiej KTP ma zacząć wygrywać jak nie przed własną publicznością? Inter z kolei jest czwarty w tabeli i traci dwa punkty do trzeciego miejsca dającego prawo startu w kwalifikacjach Ligi Europejskiej. Podsumowując : dla obydwóch drużyn zdobycie trzech punktów w dzisiejszym meczy będzie priorytetem a co za tym idzie możemy być świadkami wielu goli, jak to było w przypadku wcześniejszych meczów tych drużyn.
✅ 115
 
P 0

pila44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EL. Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Skenderbeu - Dinamo Zagrzeb
Typ: X
Kurs: 3.47

Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Faworytem do awansu jest Dinamo - bardziej doświadczony zespoł, no i rewanż mają u siebie. Stawiam tu remis, gdyż Dinamo mając rewanż u siebie napewno nie pójdzie na hurra do przodu, dla nich remis bramkowy byłby dobrym wynikiem. Z kolei gospodarze to jak na warunki albańskie bardzo mądrze budowana drużyna, grają w pucharach od paru lat i nie są jakimiś ogórkami. Ja widze to tak: Skenderbeu może pokusić się tu o remis, natomiast w rewanżu Dinamo wygra i awansuje do fazy grupowej.
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis, ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda - 1/16-finału
Verdasco F. -Goffin D. 19.08.2015 19:00
Typ: 1,
Kurs: 4,00 bet365
Analiza:
Był typ na Verdasco więc pokusiłem sie na coś więcej niż czystą jedynkę. Uważam, ża Hiszpan jest w stanie wygrać ten mecz bez większych problemów 2-0. Co wcześniejszej analizy mogę dodać, że Verdasco w ostatnich turniejach strasznie pechowo odpadła w pierwszych rundach i zawsze były to 3 sety. W Montrealu z Kyrgiosem (tu duży minus dla Hiszpana bo Kyrgios dla mnie nie jest tenisistą), w Hamburgu z Nadalem również 1-2 oraz w Basted z Almagro. Moim zdaniem wystarczyć tych niekorzystnych trzy setowych spotkań bo takie miało miejsce też wczoraj z Tsongą lecz skończyło sie po myśli Hiszpana wygraną 2-1 i w tym meczu udowodnił jak dobrze potrafi grać. Goffin 13 rakieta świata ( nie mam pojącia jakim cudem i kiedy tak awansował!). Wczoraj męczył się z słabym Lu, wygrał 2-1 ale w pierwszym secie strasznie trudno mu było utrzymywać swoje podania. Stawiam dziś na pewne zwycięstwo Hiszpana. PoWoDZeNia !!!! ????
ZAWYŻONY KURS ⛔ 100 , POWTÓRZONY TYP ⛔ 100
 
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EL. Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia - AS Monaco
Typ: X2
Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj się mierzą ze sobą czołowe drużyny jednych z najlepszych lig w Europie (w ostatnim ćwierćfinale LM miały największą ilość drużyn - 3 i 2). Bardzo mnie dziwi, że kursy stawiają Valencię w roli faworyta. Drużyna ta na ostatnie 5 meczy towarzyskich zaliczyła tylko jedno zwycięstwo 1:0 z przeciętnym PSV, a reszta to same porażki (z Romą 1:3, z Koln 2:3, z Porto po rzutach karnych oraz z półrezerwowym Bayernem 1:4). Nawet jeśli to tylko mecze towarzyskie, to i tak to nie świadczy dobrze o formie. Dodatkowo, w przeciwieństwie do drużyny francuskiej, Valencia jeszcze nie rozpoczęła ligi, ani nawet nie zagrała jakiegoś meczu o stawkę (typu puchar, superpuchar itp.). Monaco póki co gra całkiem przyjemnie dla oka - odprawione Young Boys Berno z kwitkiem, 4 punkty w lidze francuskiej, w meczach z wymagającymi rywalami (Nicea, Lille),w których prezentowali szybki i skuteczny futbol. Trzeba mieć jeszcze na uwadze, że goście są aktualnymi ćwierćfinalistami LM, gdzie po drodze wyeliminowali m.in. londyński Arsenal, więc można powiedzieć, że są już bardziej ograni niż Valencia. Jak dla mnie jedna z perełek dzisiejszego dnia, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby Valencia pewnie przeszła team z południa Francji. Dla większych ryzykantów polecam 2 DNB, a nawet czystą 2. Można też spróbować Valencia under 1,5 po kursie około 1,7. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom