>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.08.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 19. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rapid Vienna (Aut) - Shakhtar (Ukr)
Typ: over 2.25
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Achtung! Achtung! Uwaga na jutro perła dnia, kurs całkiem przyjemny, nawet przy 2 bramkach przegrywamy tylko pół stawki, ale myślę, że spokojnie padną 3 bramki. Przejdźmy do rzeczy, liga austriacka kojarzy mi się tuż obok holenderskiej i szwajcarskiej z dużą ilością bramek.
Sytuacja u gospodarzy z bramkami wygląda mniej więcej tak: 4, 7, 3, 5, 3, 4, 3, 6 - czyli w skrócie jest wesoło. W towarzyskich w okresie letnim też dużo strzelali. Awansowali do 4 rundy po pokonaniu Ajaxu na który był mass-pick, mecz był niezwykle overowy, a bramek mogło paść jeszcze więcej, w dwumeczu razem 9 bramek.
&quot;Szachtar&quot; wiadomo Ukraińska czołówka, może i nie jest już tak mocna jak kiedyś, to jednak jest to klub ze ścisłej czołówki, gra w Lidze Mistrzów wcale im nie jest obca, z tego co pamiętam raz grali nawet w ćwierćfinale turnieju. Mają czym postraszyć w ataku, gospodarze podobnie, obrona kuleje, stawiają na atak i ofensywną grę. Szykuje się szalony mecz!

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel-Maccabi
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs: 4.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach Kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów gdzie Szwajcarski FC Basel podejmował będzie przed własną publicznością drużyną z Izraela czyli Maccabi Tel Awiw.Gospodarze są obecnie w rewelacyjnej dyspozycji wygrali 10 kolejnych spotkań w lidze , pucharach oraz spotkaniach rozegranych przed sezonem, w poprzedniej rundzie bez większych problemów wyrzucili za burtę ekipę Poznańskiego Lecha, ogrywając go w dmu meczu aż 4:1, natomiast goście dwa ostatnie mecze przegrali w poprzedniej rundzie wyeliminowali Plzen,ale tutaj będzie im niezwykle cięzko nawet o zdobycie chociaż o zdobycie jednej bramki , ponieważ Szwajcarzy są tutaj zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary , stawiam na ich wygraną myślę że będą w stanie wygrać nawet róznicą dwóch bramek żeby zapewnić sobie już awans, stawiam na dokładny wynik 2:0 dla zespołu gospodarzy.
⛔ 100
 
P 1

pernowak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Malmö FF
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jak dla mnie typ dnia. Celtic jest w formie (może pomimo wpadki z Kilmarnock). Ponadto gospodarze corocznie występują w fazie grupowej LM. Celtic musi wygrać ze względu na fakt, iż Malmo jest groźne u siebie o czym przekonał się Salzburg w poprzedniej rundzie. Ostatnie 2 mecze to wygrane Celticu w stosunku 6-2.
Goście słabo spisują się na wyjeździe. Z słabym jak dla mnie Salzburgiem przegrali 2-0. Ostatnie dwa wyjazdy Malmo to remis i porażka - stosunek bramek 2-4.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb
Typ:
1X
Kurs:
1.8
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Zaskoczyły mnie kursy wystawione na to spotkanie. Moim zdaniem wcale niewykluczone jest tu zwycięstwo gospodarzy (dla odważnych kurs 4,5) bo przecież Dinamo Zagrzeb nie jest żadnym europejskim potentatem. Jak trudno gra się z Albańczykami przekonała się całkiem niedawno warszawska Legia a gra na albańskim terenie to prawdziwe wyzwanie.
Teoretycznie mocniejszym składem mogą pochwalić się Chorwaci. O sile zespołu stanowia Portugalczycy: Eduardo, Ivo Pinto i Paulo Machado. Świetną formą strzelecką od początku sezonu może pochwalić się młody Bośniak Armin Hodžić. Szkoleniowiec Zoran Mamić słynie z odważnego stawiania na młodych napastników co zaowocowało w tym sezonie 10. z rzędu mistrzostwem Chorwacji. Z tym, że hegemonii na domowym podwórku piłkarze Dinama nie potrafią nigdy przełożyć na arenę międzynarodową. W ubiegłym sezonie w kwalifikacjach LM musieli uznać wyższość duńskiego Aalborga (3. runda) a udział w pucharach zakończyli na trzecim miejscu w grupie Ligi Europy (Celtic, RB Salzburg, Astra).
W obecnym sezonie Dinamo w kwalifikacjach LM wyeliminowało luksemburską Folę Esch (1-1, 3-0) a następnie norweskie Molde (1-1, 3-3). Nie są to wyniki imponujące. Skënderbeu wyeliminowało natomiast Irlandczyków z Północy- Crusaders (4-1, 2-3) oraz mołdawskie Milsami (2-0, 2-0). Rywale jescze bardziej przeciętni ale warto dodać, że przegrany rewanż z Cruseders Albańczycy grali przez większą część w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą ujrzał Arapi w 11. minucie (przy stanie 0-0). To świadczy o charakterze mistrzów Albanii
W kadrze Skënderbeu odnaleźć możemy reprezentantów kraju, wspomnianego Arapiego, a także Orgesa Shehiego czy Sabiena Lilaja. Ważnym wzmocnieniem wydaje się być reprezentant Bułgarii Wencisław Christow.
Na korzyść Dinama przemawia fakt rozpoczęcia zmagań ligowych (lider po 6 kolejkach) ale na pewno nie będą oni mieli łatwego zadania. Na stadionie Elbasan Arena czeka ich bardzo trudna próba z ostro grającymi gospodarzami. Kto wie może to mistrz Albanii wyjdzie z tej próby zwycięsko.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Cincinnati 2015 (USA)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Bellucci Thomaz - Berdych Tomas
Typ: 0:2
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Wiele ludzi doszukuje się niespodzianki i wygranej Brazylijczyka, ja widzę tutaj wygraną Czecha w dwóch setach. Bellucci, to obecnie 33 zawodnik świata a jego najlepszą pozycją była 21 lokata. Thomaz czuje się najlepiej na wolnych kortach a na twardych wiele nie zadziałał w swojej karierze. Owszem wygrał 73 mecze i 84 przegrał lecz na twardych kortach nie osiągnął nawet półfinału w turniejach rangi ATP. Można znaleźć jedynie pojedyncze mecze gdzie nie pokonywał super czołówki tenisowej. W tym turnieju też nigdy nie błyszczał tylko raz udało mu się przebrnąć pierwszą rundę i miało to miejsce w 2010 roku. W pierwszej rundzie pokonał Vesleya 7:6, 6:2 lecz młody Czech ma również wiele braków na twardej nawierzchni.
Tomas Berdych natomiast od lipca 2010 roku nie wypadł z pierwszej dziesiątki najlepszych tenisistów. Czech to jeden z nielicznych tenisistów który od lat prezentuje solidną formę bez większych dołków. Berdych to bardzo uniwersalny tenisista który potrafi grać na mączce lecz od zawsze jego ulubioną nawierzchnią jest hard. W chwili obecnej Tomas ma &quot;serię&quot; dwóch porażek z rzędu tj. w 4 rundzie Wimbledonu z Simonem oraz 12 sierpnia z Youngiem 7:6, 6:3. On takie &quot;zastoje&quot; ma raz na rok albo dwa. Wiele razy pisałem, że Berdych już dawno powinien mieć jakiś tytuł wielkiego szlema na koncie ponieważ to tenisista bez żadnych braków jeśli chodzi o wyszkolenie lecz niestety najważniejsze mecze przegrywa przez brak psychiki. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi właśnie Czech 2:3 gdzie Bellucci wygrał na clayu w 2011 i 2008 roku. Berdych to klasowy tenisista, tak jak pisałem wcześniej jedyny w swoim rodzaju pod względem formy. Moim zdaniem 6 rakieta świata wygra z większymi czy też mniejszymi problemami bez starty seta i inkasuję w ten typ sporo gotówki.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Piłka nożna / Dania, Bet25 Liga
Godzina: 18:15
Horsens X Silkeborg
1X @ 1.75
Bukmacher: Bet365
Bardzo się namęczyłem by znaleźć coś ciekawego na jutro. Szukałem przede wszystkim w Lidze Mistrzów, ale natknąłem się na bardzo zadziwiający typ z pierwszej ligi duńskiej w którym spotkają się Horsens z tegorocznym beniaminkiem z Silkeborg.
Horsens to drużyna przeciw której na ich stadionie gra się bardzo ciężko. Rzadko kto zdobywa tu trzy punkty, choć warto zastosować podpórkę z remisem, bo te zdarzają się bardzo często.
Moim zdaniem stawianie w roli faworyta Silkeborg rające na wyjeździe to czyste nieporozumienie. Silkeborg to tegoroczny beniaminek, który dwa zwycięstwa zaliczył ze słabym Vestsjaelland oraz ze słabo rozpoczynającym sezon Skive. Horsens także słabo zaczęło sezon i w pierwszych trzech meczach zaliczyli trzy porażki, ale ostatnio wygrali z Roskilde i mam nadzieję, że to zwycięstwo pozwoli im się otrząsnąć.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - EUROPA: Liga Mistrzów

FC Basel - Maccabi Tel Awiw
St. Jakob-Park, godz. 20:45
FC Basel HA -2 @3,35 B365

Jak dla mnie przesadzony kurs na zwycięstwo minimum dwoma bramkami gospodarzy. Basel u siebie gra naprawdę dobrze, natomiast Maccabi Tel Awiw to drużyna wg mnie sporo gorsza. Szwajcarzy na własnym obiekcie są po prostu mocni, a po drugie mają już dość duże doświadczenie w europejskich pucharach - Basel jest już rozpoznawalną marką w Europie od paru sezonów. Oba zespoły mierzyły się już w sezonie 13/14 w LE, gdzie padł wynik 4:0 w dwumeczu dla dzisiejszych gospodarzy (1:0 na wyjeździe, 3:0 u siebie). Myślę, że w tym meczu może być podobnie jak podczas spotkania w 2014 roku i podopieczni Fischera zapewnią sobie awans do fazy grupowej już tego wieczoru. Szwajcarska drużyna jest wyceniona na 52,85 mln €, natomiast drużyna z Izraela na 18.65 mln €.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Rapid -Szachtar
Typ: 1
Kurs: 3,1
Bukmacher:
betsson
Analiza:
Jutro w Wiedniu spotkają się w ostatnie rundzie eliminacji drużyny Rapidu i Szachtara. Trzeba przyznać ,że drużyna Szachtara jest ogranym teamem w lidze Mistrzów, jednak ja od jakiegoś czasu przyglądam się poczynaniom Rapidu i sądzę ,że może to być jeden z lepszych sezonów od dłuższego czasu.Grają ofensywny futbol ,ładny dla oka.Przede wszystkim strzelają dużo bramek - potrafili strzelić Ajaksowi w dwumeczu 5 bramek! A Szachtar - cóż wiadomo jaka sytuacja polityczna w Doniecku - nie mogą grać u siebie i tułają się. Ostatnie 2 mecze - porażka z Dnipro i remis w Połtawie. Jak tu nie zagrać na Rapid?
⛔ 100
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - M.Tel.Aviv
Typ: over 2.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam serdecznie ! . Wczoraj mój typ over 2,5 w meczu ManU z Club Brugge zakończył się powodzeniem dziś znów over 2,5 z mojej strony . Zachęcam do zagrania tego typu ponieważ Basel to drużyna z bardzo silną ofensywą na mecz w lidze Szwajcarskiej strzelają po 2-3 gole na mecz !!! natomiast gracze z Izraelu jeszcze swoich rozgrywek ligowych nie wznowili . Podsumowując Basel na pewno ten mecz wygra i to nie mało strzeli 2-3 bramki i liczę tak samo jak w poprzednim typie na odpowiedź rywala typ 2,5 można grać spokojnie ????
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta cincinnati
Bouchard- Bondarenko
Godzina 1.25
Typ Bouchard
Kurs 1,83
Bet365
Gieńia ostatnio wszystko przegrywa , ale dzisiejszy mecz to świetna okazja by się wreszcie przełamać.Ostatnie przeciwniczki Kanadyjki , na pewno bardziej wymagające od Ukrainki z która dzisiaj zagra.Widziałem ostatni mecz Gienii i chyba nawet ona była najbliżej pokonania Szwajcarki która ma formę i rewelacyjna passę.Ukrainka Bondarenko ostatnio w dobrej dyspozycji , ale Gienia nawet pot forma to dla niej raczej za wysokie progi.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 2:15
Spotkanie: Brasilia - Goias
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie w Copa Sudamericana pomiedzy Brasilia a Goias. Gospodarze to zespol z nizszych lig brazylijskich, Goias z kolei gra w Serie A choc nie bryluje tam. Zdecydowanym fawotytem są goście i chyba tylko kataklizm moglby odebrac im tutaj zwyciestwo. Roznica jest bodaj 2 lub 3 lig nawet, wiec nawet wystawiajac rezerwy Goias powinni lekko wygrac. Brasilia nie notuje sporo overów, takze w pucharach (ostatnio z Nautico 0:1 i 0:2) ale widac indolencje strzelecka. Goscie tez graja underowo, wiec sadze ze gospodarzy stac bedzie wylacznie na obrone częstochowy. Pytanie jak długo.
⛔ 100
 
J 76

jarmool96

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Cincintati (USA) ????
Godzina: 17:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Jared Donaldson v Jerzy Janowicz
Typ: DW 0:2
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Idąc za ciosem, jednak posuwając się trochę dalej, obstawiam w tym meczu zwycięstwo Jerzyka bez straty seta.
Dla wszystkich ekspertów oraz dziennikarzy zwycięstwo Janowicza z Monfilsem było wielką niespodzianką. W mediach aż huczało o tym spotkaniu. Dla mnie to żadną niespodzianką nie było; Janowicz mając swój dzień potrafiłby ograć wielu zawodników, często nawet zdecydowanie lepszych niż niesforny Francuz. Polak rozegrał bardzo dobre spotkanie - rozrzucał Gaela po całym korcie, w wielu akcjach przeciwnik nie miał nic do powiedzenia, co jest dosyć rzadkim widokiem w przypadku tego zawodnika. Ten mecz to jednak już przeszłość, lecz jeśli Jurek chcę, aby wszyscy dobrze wspominali jego występy w tym turnieju to musi wygrać w dzisiejszym starciu z Donaldsonem. Wielu może zadać sobie pytanie kim jest ten &quot;małolat&quot;? Aktualnie znajduje się on na 153 miejscu w rankingu, ale należy pamiętać, że ma on dopiero 18 lat. Wiadomo - młody, perspektywiczny chłopak nie ma nic do stracenia i zagra na swoim najwyższym poziomie lecz z pewnością wie on, że Janowicz nie jest zawodnikiem anonimowym i będzie czuł przed nim respekt. Amerykanin rozegrał dopiero jedynie kilka-kilkanaście meczy w turniejach ATP, więc nie można tu mówić o jakimkolwiek doświadczeniu. Ma on na koncie jedynie tytuł za zwycięstwo w Maui (Challenger).
Uważam iż spotkanie to nie będzie dla Jerzego łatwe, nie może on pozwolić sobie na zlekceważenie Donaldsona. Wiekszą niespodzianką niż zwycięstwo nad Monfilsem będzie dla mnie strata seta przez Polaka w jutrzejszym meczu. Jerzy w pojedynku z Francuzem zagrał pewnie, nie przytrafiały mu się błędy i mam nadzieję iż w jutrzejszym starciu również się ich wystrzeże.
________________________
Przydała Ci się moja analiza? Kliknij &#39;dzięki&#39;, będę wdzięczny ✅
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Basel - Tel Awiw
Typ: Basel wygra obie połowy meczu
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu dużo mówić. Inny wynik niż zwycięstwo Bazylei będzie zaskoczeniem, gdyż drużyna ze Szwajcarii to drużyna, która gości w LM już dłuższy czas, jest zespołem przynajmniej o klasę lepszym od izraelskiego Maccabi. Na dziś wybieram ten typ, ponieważ Bazylea to ekipa, która lubi dużo strzelać zwłaszcza u siebie i po jednej bramce w obu połowach wpakuje przeciwnikowi spokojnie, a szczerze mówiąc zaskoczeniem będzie jeśli z kolei ta sztuka uda się Izraelitom choć raz. Po takim kursie myślę że warto ryzykować.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Cordenons
Godzina: 12.00
Spotkanie: De Schepper K - Giannessi A
Typ: 1
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trochę nie zrozumiały kurs jak dla mnie. Szczególnie, że De Schepper po Wimbledonie zaczął grywać tylko na nawierzchni ziemnej, a jak wiadomo jest on raczej zawodnikiem typowym na hard, grającym w stylu Herberta czy Mahuta. Ale chłopak wziął się za siebie i postanowił poprawić się na swojej najgorszej nawierzchni i na prawdę wychodzi mu to bardzo dobrze. Pokonał typowego &quot;mączkarza&quot; Montanesa dzięki czemu zagrał w turnieju głównym w Kitzbuhel. A Giannessi grał w turniejach mniejszej rangi i radził sobie mocno przeciętnie. Nietypowy styl gry jak na mączkę De Scheppera myślę, że przyniesie mu dzisiaj zwycięstwo z mocno średnim Włochem.
✅ 150
 
M 8

micha3lny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Basel - Tel Awiw
Typ: Basel wygra do zera
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Kurs na ten typ według mnie bardzo dobry. Basel radzi sobie bardzo dobrze u siebie z przeciwnikami w ostatnich 5 meczach u siebie stracił 2 bramki strzelając 11. Szwajcarzy zaczynają dwu mecz u siebie i na pewno będą chcieli go rozstrzygnąć już dzisiaj, zaoszczędzić trochę sił na ligowe spotkania i na wyjazd jadąc już dla formalności, ich przeciwnik jest o wiele słabszy, gra w słabszej lidze i wyjazdy ewidentnie nie są ich mocną stroną. Ich forma na wyjazdach to:
W-L-D-L-W
Owszem strzelali bramki w tych meczach na wyjazdach ale z zespołami cienkimi jak dupa węża. Obstawiam srogie baty dla pejsatych gości 2:0 lub 3:0
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Doncaster v Southend
Typ:
Andy Williams (Strzeli)
Kurs:
2.87
Buk: bet365
Analiza:
Zespół Doncaster nie może zaliczyć startu sezonu do udanych. Dlatego powinien zrobić dziś wszystko aby wygrać. Dobrą okazją może okazać się spotkanie z beniaminkiem Southend United.

To spotkanie może być wspaniałą okazją na pierwsze 3pkt w tym sezonie League One, ale też dobrą sposobnością na przełamanie. Mianowicie chodzi o napastnika Doncaster Andrew Williamsa. Ubiegły sezon spędził w Swindon Town strzelając 21 bramek i dzięki temu zajął trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców League One. W tym sezonie zdobył już bramkę przeciwko Leeds United w Pucharze Ligi.

Kibice oraz sztab szkoleniowy mają wielkie nadzieje na bramki tego zawodnika. Manager Paul Dickov powiedział wprost że Andy zdobędzie lekko 20 bramek w tym sezonie. Najtrudniejszy pierwszy krok, Andy ma papiery na napastnika i jest kwestią czasu kiedy strzeli.


⛔ 100
 
stanley-63 843,2K

stanley-63

Typer
⚽ Piłka Nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Celtic - Malmö FF
- Malmö FF strzeli over 1.5 gola
- kurs 4.33 / Bet365

Mam trochę inne zdanie co do tego pojedynku niż mój poprzednik a mianowicie nie brałbym tu pod uwagę osiągnięć w macierzystych ligach bo to w/g mnie ni jak się ma do LM , ja natomiast cofnę się do kwalifikacji w poprzedniej edycji LM i tak Celtic który także miał rozprawić się z naszą Legią lekko łatwo i przyjemnie wiemy wszyscy jak to wyszło i nie było to lekko łatwo i przyjemnie a Legia w dwumeczu z nimi strzeliła aż 6 bramek , potem wiadomo Celtic przechodzi dalej bo ........ i w następnej rundzie przegrywa batalię z Mariborem , no i to wszystko na temat Szkotów !
Malmo - w poprzedniej edycji LM , przechodzi Ventspils , potem za przeciwnika ma Spartę Praga i ... pierwszy mecz na Sparcie przegrywa 4:2 a w rewanżu u siebie pokonuje ich 2:0 , potem Red Bull i przegrywa u nich 2:1 by w rewanżu wygrać 3:0 i jest upragniona faza grupowa LM , ta edycja pokazała że może być podobnie i tu znowu na drodze Red Bull i porażka tym razem 2:0 u nich ale rewanż u siebie i odrobienie strat z nadwiązką już do przerwy spotkania 3:0 tak więc wcale bym ich nie przekreślał z Celtikiem a wręcz przeciwnie w/g mnie kursy bardzo przesadzone , ale to może i dobrze bo idzie załapać nie złe kawałki !
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb
Typ: 2
Kurs: 1.97
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Dinamo Zagreb jest tutaj pewnym zwycięzcą, i dziwnie jakby było inaczej. Pisanie tutaj rozległych analiz w przypadku tego meczu raczej mija się z celem, gdyż albański Skenderbeu to klub, który ewidentnie fuksem się ślizga z rundy na rundę, trafia na słabych rywali i tym samym dotarł, aż do ostatniej rundy przed fazą grupową. Można tutaj oczywiście oczekiwać niespodzianek, które się zdarzają w sporcie biorąc pod uwagę potencjalny remis ze względu na grę na wyjeździe chorwackiego zespołu. Mimo wszystko goście z Zagrzebia są ewidentnie w dobrej formie, od ostatnich kilku spotkań nie mają na koncie żadnej porażki pokonali w poprzedniej rundzie mistrza Norwegii (z którym prowadzili nawet 3:0, choć z utrzymaniem takiego wyniku już było ciężej). Drużyna z Albanii moim zdaniem tak naprawde nic nie pokazała, liczę na spokojne zwycięstwo Chorwatów.
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Tenis, Cincinnati (USA), twarda - 1/16-finału
Godzina: 21:30
Spotkanie: Seppi A.-Lopez F.
Typ: Lopez F.
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś ciężko znaleźć mi jakąś pewkę. Postanowiłem jednak zagrać na Hiszpana. Spodobała mi się jego gra z Kanadajczykiem. Serwis funkcjonował gra slajs i volley również. Noe obronił punktów w Kanadzie za zeszłoroczny półfinał więc moim zdaniem tutaj będzie chciał zajść jak najdalej w przeciwieństwie do większości stawki, która po prostu moim zdaniem odpuściła ten turniej. Seppi to dla mnie bardzo dziwny zawodnik. Mogący zagrać fenomenalnie jak również kiepsko. Z Mannarino nie wyglądało to źle. Zagrał bardzo poprawnie. Nie dał Francuzowi szans tak jak myślałem. Z Seppim do tej pory nie wygrał grali ze sobą 3 razy. Lecz te pojedynki były bardzo bardzo dawno więc też nie ma co się nimi sugerować. Liczę dziś na dobrą dyspozycję serwisową Hiszpana wtedy będzie mu dużo łatwiej ograć Włocha. Seppi pewniejszy na końcowej linii,ale Lopez potrafi i grać solidnie z głębi kortu a kończyć akcje przy siatce. Liczę na podtrzymanie dobrej gry Lopeza z meczu z Milosem.
✅ 93
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom