>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.07.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 19 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje do Ligi Europejskiej
Spotkanie: Khazar Lankaran – Lech Poznań
Typ: 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek II rundy eliminacji do Ligi Europejskiej w którym to zmierzą się Azerbejdżański Khazar Lankaran z naszym Lechem Poznań. Ekipa z Azerbejdżanu w poprzedniej rundzie wyeliminowała Estoński zespół Kalju które jest w trakcie sezonu zajmując po 18 kolejka pozycję lidera przegrywając w dwu meczu z Khazar 4:2. Poznaniacy natomiast jak wiemy wyeliminowali Kazachski zespół Zhetysu pokonując ich w dwu meczu 3:1 i co ciekawe zespół ten chodź w trakcie sezonu to jednak zajmuje on przedostatnie miejsce. Powracając jednak do tego pojedynku wydaje mi się, że Lechici zagrają defensywnie szukając remisu w tym pojedynku co jednak będzie trudne do zrealizowania bo Azerowie u siebie to już nie są te kluby z przed 5 lat. Reasumując pobieram tutaj 1X po spadającym ciągle kursie a osobiście złapałem jeszcze 1.67 w BWIN.
✅ 67
 
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje do Ligi Europejskiej
Spotkanie: AIK Stockholm - FH Hafnarfjörður
Typ: AIK -1,5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.77
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kwalifikacje do Ligi Europejskiej i mecz pomiędzy AIK Stockholm a drużyną FH Hafnarfjörður. Gospodarze spotkania to zespół, który obecnie zajmuje 5 miejsce w szwedzkiej Allsvensken z dorobkiem 24 punktów po 15 kolejkach. Goście to zespół na co dzień grający w Landsbankadelid Karla, znajdują się oni 2 miejscu mając na swoim koniec 20 punktów po 10 rozegranych meczach. Umówmy się, że liga szwedzka jest na pewno mocniejsza od ligi islandzkiej i AIK jest tutaj murowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Wczoraj o sile przeciwnika bardzo boleśnie przekonała się drużyna KR Reyjkjavik, która uległa w Helsinkach z tamtejszym HJK, aż 7:0, także mamy tu porównanie siły ligi fińskiej z islandzką. Biorąc pod uwagę, że liga szwedzka w mojej opinii jest również mocniejsza od ligi fińskiej nie widzę tu innego wyniku jak wygrana AIK przynajmniej dwoma bramkami. Mój typ to 4:1.
⛔ 100
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaUSA - MLS
Spotkanie: Vancouver - Los Angeles
Typ: Los Angeles
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dobra forma ogólnie, a przede wszystkim na wyjeździe sprawiła, że postawilem na Los Angeles. Drużyna ta nie przegrała od 2 spotkań pokonując wysoko rywali w dodatku na wyjeździe. Co do przeciwnej drużyny to ekipa z Vancouver ma słabszą formę co widać po ostatnich rezultatach. Wygląda to następująco: nie wygrali od 3 meczy, ostatni mecz u siebie zremisowali, w ciągu ostatnich 5 spotkań strzelili zaledwie 3 bramki. Spoglądając na wyniku H2H potwierdziłem się w przekonaniach co do tego typu, ponieważ na 3 rozegrane mecze drużyna Los Angeles wygrała wszystkie spotkania pokonując rywali dwa razy 3-0 (w tym raz na wyjeździe) oraz jeden raz 4-0. Myślę, że dobra forma drużyny oraz poszczególnych piłkarzy będzie główną drogą do zwycięstwa. Bardzo liczę na gwiazdy w LA - Becks, Keane oraz Donovan, którzy mają największy wkład w zwycięstwa drużyny, ponieważ zdobyli najwięcej bramek. Martwi mnie jednak trochę fakt, że obrona jak i bramol LA nie spisują się dobrze, ponieważ w ostatnim meczu popełnili 2 poważny błędy (mowa akurat o bramkarzu), lecz mam nadzieję, że w tym meczu odbuduję się i będzie bronił jak najlepiej.
⛔ 100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Gstaad
Spotkanie: Kubot - Granolles Pujol
Typ: 2 (-1.5 seta )
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jutro około godziny 11 na kortach w Gstaad spotka się reprezentach Polski Lukasz Kubot zajmujący 80 miejsce w rankingu i ATP i zawodnik hiszpański Marcel Granollers-Pujol, 20 rakieta w rankingu. Zapewne ktoś wstawi analizę czy to na dodatni handicap czy też na czyste zwycięstwo Łukasza, oatriotyczne lub dlatego że kurs jest większy, lecz ja tutaj nie widzę szans Polaka w tym starciu. hiszpan rok temu wygrał ten turniej więc jakiś tam punktów bronić musi, jest w gazie, na mączce doszedł ostatnio do finału w Umag gdzie poległ z Cilicem. Ogólnie od kilku miesięcy jeśli już odpada z turniejów to tylko z graczami z najwyższej półki ( Nadal, Ferrer, Almagro). Na plus można jeszcze dodać że obaj tenisiści spotkali się ze sobą już dwukrotnie i w każdym pojedynku zwycięsko wychodził Granolles-Pujol nie tracąc nawet seta z Polakiem. Niestety ale było to aż 2 lata temu więc nie można do tego podchodzić zbyt poważnie.
Osobiście polecam bezpieczniejszą wersję czyli czysty win Hiszpana.
⛔ 100
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, USAMLS
Spotkanie: San Jose - Dallas
Typ: San Jose
Kurs: 1,69
Buk: Pinnaclesports
Analiza:
Tym razem padło na ligę MLS. San Jose zajmuje pierwsze miejsce w konferencji zachodniej z 40 punktami na koncie. W meczach u siebie całkiem niezły bilans 6-2-1. W poprzednim spotkaniu pokonali 5-0 Real Salt Lake, którzy znajdują się na drugim miejscu i tym samym umocnili się na prowadzeniu zwiększając przewagę do 4 punktów. Piłkarze Dallas radzą sobie dużo gorzej, uzbierali dotychczas 19 punktów i razem z Portland mają najgorszy wynik w konferencji. W ostatnich 4 pojedynkach nie ponieśli porażki, 3 z nich to remisy przed własną publicznością w tym z 0-0 z San Jose i wyjazdowa wygrana z Colorado 2-1. Wygrana z Colorado to jeden z jaśniejszych punktów gry tej drużyny poza domem, pozostałe mecze przyniosły im 1 remis i 7 porażek. Dzisiaj ich bilans może się jeszcze pogorszyć, gospodarze niezbyt często oddają punkty grając u siebie więc bardzo ciężko o jakąkolwiek zdobycz punktową. Z poważniejszych osłabień to po stronie gospodarzy zabraknie Stevena Lenharta (15 spotkań - 6 bramek, 1 asysta). Bramki jednak będzie miał kto zdobywać, w ataku zagra Wondolowski (18 spotkań - 18 bramek) a Lenharta zapewne zastąpi A. Gordon, który częściej wychodził na boisko z ławki (w podstawie tylko 4 razy) ale ma niezły dorobek 7 bramek i 2 asyst. W drużynie gości zabraknie obrońcy: Ihemelu (10 spotkań) i najskuteczniejszego zawodnika Blasa Pereza (5 bramek, 3 asysty). Wszystko przemawia za zwycięstwem San Jose i tak obstawiam.
✅ 69
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Europejskiej
Mecz: Inter Baku - Asteras Tripolis
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: tobet
Analiza:
W spotkaniu między Interem Baku a Asterasem Trypolis, stawiam na drużynę z Azerbejdżanu. Wiele już razy drużyny z tego kraju zwłaszcza w meczach u siebie udowadniały że potrafią być bardzo solidną zaporą dla przyjezdnych. Wystarczy wspomnieć zmagania Wisły z Karabachem. Inter Baku jest zespołem który także dał się we znaki naszym ligowcom. Ale dosyć o Polskich drużynach. Inter wszak mierzy się z szóstą drużyną ligi greckiej. Uważam azerów za faworytów tego meczu. Asteras jest zespołem raczej przeciętnym jak na warunki Greckiej ligi. Dodatkowo jest to drużyna własnego boiska, czemu zawdzięcza tak wysokie miejsce w lidze. Na wyjeździe spisują się słabo, dlatego jest to dodatkowy atut dla Interu, który ma ogromną szansę awansować do kolejnej rundy rozgrywek, i z całą pewnością szanse tą będzie chciał wykorzystać.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, USA, MLS
Spotkanie: Toronto FC v Colorado Rapids
Typ: Czas pierwszego gola (1. połowa). 1-15 min. TAK
Kurs: 3.5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:Sprawdziłem, od 9 bezpośrednich spotkań miedzy tymi zespołami, nie padła juz bramka w pierwszym kwadransie gry. Czas na przełamanie, tak sobie myślę.
Toronto w dobrej formie. Wygrało ostatnio dwa mecze. Wydaje mi się, że odważnie będą chcieli pójść za ciosem i od początku zaatakować dzisiaj słabe Colorado. Goście zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie, na wyjeździe notują ostatnio same porażki. To nie tylko świadczy o ich słabości, szczególnie w szeregach obronnych, ale też dyktuje sposób gry gospodarzom. Niejako narzuca im ofensywę od samego początku.
Więc raczej spodziewam się ich ataku, ale kto wie Być może któraś z kontr gości zakończy się bramką? Tym bardziej, zę gospodarze, tak jak już napisałem, raczej bramki nie będą murować i postawią na otwartą grę.
Myślę dwa scenariusze, trochę bardziej prawdopodobny ten pierwszy. Choć zawsze jest opcja, że gola nie będzie, ale stawiam inaczej.
⛔ 100
 
K 3

kysik

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje do Ligi Europejskiej
Spotkanie: Ruch Chorzów - FK Metalurg Skopje
Typ: Ruch Chorzów - FK Metalurg Skopje (0-1) Ruch Chorzów 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bwin
Analiza: W czwartkowy wieczór o 19 00 w ramach el. Ligi Europejskiej zmierzą się zespoły wicemistrzów swoich krajów w poprzednich sezonach. Drużyna z Macedonii musiała przebrnąć przez pierwszą rundę eliminacji odpowiednio remisując dwukrotnie z zespołem Birkirkara z Malty. Wyniki 2-2 oraz 0-0 wielkiej chwały nie przynoszą, a zapewne nie straszą Niebieskich przed spotkaniem. Ruch natomiast wygrałw bardzo dobrym stylu w ostatnim sparingu 4-0 z pierwszoligową Flotą, mógł pokusić się o więcej bramek ale zabrakło zimnej krwi. Trener Ruchu Tomasz Fornalik chce aby zespół zagrał ofensywnie co daje możliwość wypracowania zaliczki, która da pewność awansu a mecz rewanżowy w ogromnych upałach był tylko formalnością. Sądzę że duet Jankowski Piech odpali i zdobędzie z 2 3 bramki. Pozdrawiam
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Nicolas Roche - Juan Jose Cobo
Typ: Nicolas Roche
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Drugi i ostatni etap w Pirenejach, ogólnie to ostatni etap górski na 99 Tour de France. Etap krótki bo zaledwie 143,5 km, ale podjazdy znakomite, jutro mamy tak wisienkę na torcie,kwintesencja kolarstwa. Finisz na legendarnym Peyragudes. Jednak na kolarzy czeka aż 5 trudnych i wymagających wzniesień na początek Col de Menté (kat. 1; 27,5 km; 9,3 km; 9,1%) tu od razu przypomina się rok 2010 kiedy Contador zaatakował w tym samym momencie kiedy Schleck miał awarię rowery a konkretnie spadł mu łańcuch. Później na zawodników czekają takie podjazdy jak; Col des Ares (kat. 2; 55,5 km; 6 km; 5,3%), Côte de Burs (kat. 3; 76 km; 1,2 km; 7,6%), Port de Bales (kat. HC; 111,5 km; 11,7 km; 7,7%) i na koniec wcześniej wspomniany podjazd na Peyragudes (kat. 1; 142,5 km; 15,4 km; 5,1%). Sky zdecydowanie dopuszcza do ucieczek i kompletnie nie zależy im na wygranych etapach, oczywiście jak w ucieczkę pójdzie ktoś groźny to natychmiast skasują, ale jak idzie zawodnik który traci 20 min to go puszczają. Szczerze mówiąc jutro myślę że znowu dojedzie ucieczka do mety, bo na tak krótkim etapie jak na początek urwie się 30 kolarzy to w życiu peleton tego nie zlikwiduje.
Jak to mówią jeśli wchodzi to czemu nie korzystać, wczoraj pisałem tak o tym typie:
Juan Jose Cobo - Nicholas Roche 2 @ 1,769 Pinnacle ✅ 19-14
Cobo spisuje sięsłabo na tym Tourze, to cień zawodnika który czarował we Vuelcie, męczy się niemiłosiernie na podjazdach, a jutro jest konkret. Do tego nie zjeżdża najlepiej więc ja go jutro nie widzę w czołówce. Prawie godzina straty do lidera mówi sama za siebie. Roche natomiast jedzie dobry wyścig, gdyby nie te przeklęte czasówki to może byłby w tap 10, a tak musi zadowalać się 13 miejscem w generalce. Jest chłopak w fajnej formie, przyjeżdża z czołówką. On lubi takie podjazdy jakie jutro mamy czyli w miarę długie i na niezłym nachyleniu, jak pojedzie swoje i nie będzie szarpał za dużo to utrzyma koło najlepszych. Do tego Irlandczyk lepiej zjeżdża. Jest wyżej w generalce walczy o najlepszą 10. Prawie wszystko za nim przemawia oy tylko wyścig to potwierdził.
Praktycznie tu się nic nie zmienia. Roche wygląda o wiele lepiej, dzisiaj przyjechali w jednej grupie ale to właśnie Roche nadawał tempo próbował dociągnąć do najlepszych. Cobo tak na prawdę to chyba dzisiaj wystrzelił z formą. Kurs jeszcze lepszy niż dzisiaj więc ja to pobieram, bo nie ma żadnej przesłanki by Cobo miał przyjechać wyżej, ja śmiem twierdzić że jutro się ukręci.
Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo
✅ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Szwedzka
Spotkanie: BK Häcken - Örebro
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
16kolejka Ligi Szwedzkiej, drużyn, które emanują dużo ilością bramek.. mój typ wnioskuję, z racji tego, że w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami, były wyniki: 1:2 ; 4:0 ; 1:2 ; 2:4 Zatem nasuwa mi się myśl że overek tutaj może być prawdopodobny, żeby się powtórzył.. Skoro w tamtych meczach padało tyle bramek, to padnie i tu.. Liga Szwedzka nie jest jakąś wielką ligą podzielonych na wspaniałych graczy, ale dlaczego nie jest, skoro tyle bramek w niej się sypię.. Cóż nie umiem na to pytanie które sam sobie stworzyłem odpowiedzieć, ale skoro tyle brameczek jest w meczach to stwierdzam, że nie ma tak zawodników, którzy spoczywają na laurach.. ale strzelają.. i strzelają.. więc i ten typ.. musi wejść.. ???? POLECAM !
pozdrawiam !
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia Serie A
Spotkanie : Santos - Botafogo
Typ : Botafogo
Kurs : 2,90
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Już niedługo o godzinie 00:30 zmierzy się drużyna Santos z Botafogo.
Mecz miałem na uwadzę już jakiś czas temu , kiedy to okazało się że drużyna gospodarzy jest dość osłabiona. Stąd też ten typ a nie inny. U gospodarzy zabraknie Neymara (atak) który strzelił w 3 meczach już 2 bramki.Nie zagra także Rafael - bramkarz który wyjechał na mecz z reprezentają. Obrona też troszkę osłabiona Brak Edu Dracena , Leo czy też Juana. A to też ważni zawodnicy. Borafogo praktycznie w pełnym składzie. Nie mają do dyspozycji tylko Elkesona , który strzelił też 3 bramki jako pomocnik , ale powinni sobie poradzić bez niego.Seedorf ,Clarence jest ich nowym wparciem , lecz w tym spotkaniu nie może wystąpić. KOlejnym atutem dla którego wybrałem 2 jest fakt , że goście na wyjeździe strzelają dużo bramek. Pokrywają w 100% over 2.5 i w 75 % over 3.5.
Na 4 wyjazdowe mecze strzelili 10 goli i tylko 1 raz przegrali, reszta to same zwycięstwa.
Gospodarze u siebie na 4 spotkania wygrali tylko 1 mecz i aż 3 razy odnieśli porażkę. Niby wychodzi na remis, ale spadające kursy na drużynę gości mówią mi wiele i myślę , że warto pograć w tym meczu czystą 2 , aniżeli X2 po kursie 1.60.
Dodatkowo Botafogo zajmuje 4 pozycję w tabeli a Santos dopiero na pechowym 13 miejscu. Co tu dużo pisać. Dla mniej odważnych X2. Ja myślę , że przy takiej predyspozycji i przy takiej okazji (absencje gospodarzy) jak ta , goście
sięgną po 4 zwycięstwo na wyjeździe i będzie to ich 6 zwycięstwo w tym sezonie. pozdrawiam i powodzenia życzę. michalb20 ????
⛔ 100
 
bodziowlodek 16

bodziowlodek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Khazar Lankaran - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wicemistrz Azerbejdżanu(Khazar) i silny zespół Polskiej Ekstraklasy(Lech) skrzyżują swoje siły w II rundzie el. Ligi Europejskiej. Pierwszym argumentem który przemawia za drużyną z Polski jest doświadczenie, to w drużynie z Poznania gra podstawowy środkowy pomocnik reprezentacji Polski Rafał Murawski, który zagrał na Euro, ale także grywał już w Lidze Mistrzów z Rubinem Kazań, to w tej drużynie świetnie radzi sobie Mateusz Możdżeń, który to już strzelał drużynie Manchesteru City. W klubie jest także Lovrencsics który świetnie spisuje się w ostatnich meczach. Są też młodzi zawodnicy którzy są głodni sukcesów i zaistnienia na arenie międzynarodowej. Khazar u siebie w tej edycji LE nie zachwycił, zremisował z Estońskim klubem 2-2. Warto wspomnieć że oba kuby spotkały się ze sobą cztery lata temu, w konfrontacji tej górą byli Polacy wygrywając 0-1 i 4-1.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 19.07.2012 1:10
Spotkanie: CHI White Sox (P Hernandez) @ BOS Red Sox (F Doubront)
Typ: powyżej 16 Runs w meczu (dwudrogowo, przy 16 Runs jest zwrot)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Będzie to trzecie spotkanie serii. W pierwszym meczu było 5:1 dla Bostonu, a w drugim 7:5 dla Chicago. Dzisiaj linia jest ustawiona bardzo wysoko, bo aż na 11. Podejrzewam, że ma na to wpływ między innymi starter Chicago- Pedro Hernandez, który w tym sezonie jeszcze nie grał. Jest to młodziutki zawodnik(urodzony w 1989 roku), niski jak na tą pozycję, bo ma zaledwie 177 cm wzrostu. Uważam, że jak na debiut to trafił wyjątkowo pechowo, gdyż ofensywa Bostonu to jest absolutna czołówka ligi, na dodatek Boston gra u siebie. Uważam, że ten młody zawodnik nie da sobie rady i nie zdziwie się, jeśli Boston zdobędzie dwucyfrową liczbę Runs. Chicago White Sox też swoje zapewne dołoży, bo defensywa Bostonu do zbyt mocnych nie należy, co udowodnili np. zawodnicy New York Yankees, którzy zdobywali z nimi średnio 7 Runs na mecz. Starterem w Bostonie ma być Felix Doubront, który nie błyszczy w tym sezonie, a jego ERA jest na poziomie 4,41. Spodziewam się tutaj bardzo wysokiego wyniku.
⛔ 100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, II runda el. Ligi Europy
Spotkanie: APOEL Nikozja - Senica
Typ: Powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 2,70
Buk: Expekt
Już dziś pierwsze mecze II rundy el. Ligi Europy. Spośród szerokiej oferty spotkań w oko wpadła mi między innymi para APOEL - Senica głównie dlatego, że widzę tu jakieś szanse na over po ciekawym kursie. Cypryjczycy w zeszłym sezonie byli prawdziwą rewelacją LM (ćwierćfinał i mecze z Realem) dlatego LE z pewnością nie jest dla nich spełnieniem marzeń. Jednak trzeba brać co jest i wywalczyć awans do fazy grupowej bo to też jakieś pieniądze a APOEL z pewnością nie jest ekipą, która już może sobie pozwolić na lekceważenie rozgrywek LE jako tych &quot;drugiej kategorii&quot; Można być pewnym, że Cypryjczycy zagrają na maksa tym bardziej, że pierwszy mecz grają u siebie i trzeba jakąś zaliczkę przed rewanżem wypracować. Pomóc im w tym mogą warunki pogodowe, o których szerzej się rozpisywać nie będę bo robiłem to wczoraj na przykładzie meczu AEL - Linfield. Tam brakło jednej bramki do ustrzelenia grubego kursu (3,70), tutaj widzę ciut większe szanse powodzenia nie tylko z racji pogody. Senica to zespół dużo słabszy od APOELu, ale w perspektywie szans na over w tym meczu zaletą gości jest fakt, iż nie murują przesadnie bramki. Grają bez kompleksów, do przodu a to może być woda na młyn gospodarzy. Senica zaczęła już sezon ligowy i to od porażki 2:3 u siebie z Bystrzycą. Jak zatem widać defensywa nie jest ich mocną stroną. Cypryjczycy też z żelaznej obrony nie słyną, w każdym z 4 rozegranych meczów sparingowych tracili bramki. Liczę zatem na otwarte widowisko, po którym zwyciężą zapewne gospodarze, ale goście też będą mieli szanse coś ustrzelić. Mimo wysokiego kursu i w gruncie rzeczy dużego ryzyka - under w tym meczu byłby dla mnie sporym zaskoczeniem.
⛔ 100
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka Nożna, II runda el. Ligi Europy
Ruch Chorzów - Metalurg Skopje
Typ: under 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin

Co sezon, Waldemarowi Fornalikowi podbierano zawodników. A to wzięli mu Sadloka, a to Niedzielana... Teraz Grodzickiego, no ale wrócił wspomniany Sadlok i ta strata nie powinna być na tyle widoczna. Dążę do tego, że mimo straty co rok ważnego ogniwa, &quot;Waldek King&quot; budował całkiem solidny zespół. Przed nachodzącymi rozgrywkami nikt nie wziął ani Piecha, ani Jankowskiego, tylko właśnie Fornalika. Czy w Chorzowie odczują tę stratę? Jakoś pewnie tak, ale filozofia gry się nie zmieni, bowiem schedę przejął po nim brat, Tomasz. Ruch to poukładany zespół, grający przyzwoity futbol. To będzie drugie podejście do pucharów w przeciągu ostatnich lat. Wiadomo w jaki sposób nasze drużyny zaczynają europejskie podboje. Zazwyczaj przechodzą, ale po bardzo słabych meczach. Przykłady? Wczorajszy mecz Śląska, czy z zeszłej rundy dwumecz Lecha. No tak, ale co się dziwić: trudy zgrupowań, dopiero pierwsze mecze o stawkę bla bla bla. Generalnie nie lejemy tych przeciętniaków po 4 czy tam 5:0, raczej to droga przez mękę. Metalurg? Dosyć niewygodny rywal. W pierwszej rundzie wygrali w dwumeczu z maltańską drużyną - Birkirkara 2:0. Ruch na pewno zagra ofensywnie przy Cichej, bo chcą już zapewnić sobie spokojny awans do III rundy. Ale czy skończy się overowo? Wątpię, bardzo w to wątpię.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna S-Leagu Singapur
Spotkanie - Young Lions : Harimau Muda
Typ - suma goli 2 zespołu ? powyżej 2,5 gola
Kurs - 2.80
Buk - Sportingbet
Analiza :
Dzisiaj zdecydowałem się na spotkanie w lidze Singapurskiej pomiędzy Young Lions a Harimau Muda . Drużyna gospodarzy zajmuje w lidze 10 miejsce z dorobkiem zaledwie 14 pkt na swoim terenie piłkarze Young Lionswygrali zaledwie 1 spotkanie , remisów 2 i 3 mecze przegrali jakby tego było mało to w tych 6 spotkaniach zdołali strzelić przeciwnikom zaledwie 3 gole tracąc 8 , tak więc przeciwko dzisiejszemu rywalowi który jak na razie zajmuje 5 pozycję z dorobkiem 26 pkt jednak z nie dużą stratą do czołówki bo np. do lidera Albirex Niigata traci 7 pkt jednak lider rozegrał 3 mecze więcej , tak więc przed gośćmi ogromna szansa na kontakt z czołówką oczywiście przy dzisiejszym zwycięstwie . Goście na wyjazdach w tym sezonie grają w miarę dobrze bo na 6 spotkań wygrali 4 a 2 przegrali w bramkach 9:5 . W pierwszym ich spotkaniu w tym sezonie padł wynik 3:1 dla Harimau Muda i nie ukrywam że dzisiaj liczę na coś podobnego lub wyżej , jak to będzie przekonamy się po spotkaniu . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
ATP-Hamburg 19.07.2012r. 14.30
Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
typ: 2-0
kurs: 2.20 -William Hill-
Mecz drugiej rundy turnieju mężczyzn na ziemnych kortach w Hamburgu. Zdecydowanie najwyższy kurs na gładkie zwycięstwo w dwóch setach wystawił William Hill. Chyba trochę przesadzili, bo w większości buków póki co jest koło 2.00, ewentualnie 2.10. Ja jednak skorzystam z prezentu, bo za niedługo mogą skorygować kursy. Faworytem tego pojedynku bez wątpienia jest Niemiec. Philipp zawsze dobrze reprezentuje swój kraj. Niezależnie czy to rozgrywki Davis Cupu, czy też jakiś turniej rangi ATP w jego ojczyźnie. Mam wrażenie, że gra na własnym &quot;podwórku&quot; dodaje mu dużo sił. Philipp to gracz uniwersalny i na każdej nawierzchni jest groźny. Bardzo dobrze spisywał się przed Wimbledonem, a i w samym WImblu zagrał znakomicie. Tutaj w Hamburgu w pierwszej rundzie też w miarę dobrze to wyglądało, jednak zgubił seta z Phau. Z kolei Fognini, który jest typowym clayowcem w tym roku z całą pewnością nie błyszczy. Przed tygodniem w Umag zagrał średnio. Tutaj w pierwszej rundzie również. Na słabszych rywali jego gra wystarcza, ale Kohlschreiber to zdecydowanie zbyt wysoka półka. W gąszczu ostatnich występów tegorocznych Włocha należy zwrócić o dziwo uwagę na dobre występy na trawie, gdzie sprawił niespodziankę. Jednak na swoim ulubionym clayu rozegrał do tej pory tylko jeden dobry turniej. No i jeszcze kilka meczy z przebłyskami. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj o ile Kohlschreiber weźmie sprawy w swoje ręce to rozstrzygnie to szybko w dwóch setach.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LE kwalifikacje
Spotkanie - Rapid Bukareszt : MyPa
Typ - Rapid powyżej 1,5 gola do przerwy
Kurs - 3.4
Buk - Sportingbet
Analiza :
Dzisiaj zdecydowałem się na spotkanie w kwalifikacjach do LE pomiędzy Rapidem Bukareszt a MyPą . W tym spotkaniu chyba zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy na swoim terenie są bardzo grożni co pokazali w ubiegłym sezonie gdzie w 17 spotkaniach ligowych zanotowali 9-7-1 i w bramkach 33:14 może robić wrażenie . W Rumunii sezon się jeszcze nie zaczął bo dopiero w ten weekend piłkarze wyjdą na boisko , dlatego o formie gospodarzy trudno cokolwiek napisać jednak porównując kraje to Rumunii są trochę wyżej w rankingu bo 52 miejsce a Finlandia 74 wiem że ranking rankingiem ale wydaje mi się że poziom w Rumunii jest wyższy no ale faktem jest że drużyna gości jest w trakcie sezonu co niewątpliwie jest na + , MyPa jednak w tym sezonie nie gra jakoś rewelacyjnie bo aktualnie jest na 6 miejscu czyli w połowie stawki ,zgromadzili jak dotąd 25 pkt , w 17 kolejkach ich bilans to 7-4-6 i 18:14 w bramkach a wyjazdy to jest problem dla zespołu bowiem na 10 spotkań ich bilans to 2-3-5 i zaledwie 6 zdobytych goli przy 11 straconych . Dlatego uważam że przed czekającym rewanżem w Finlandii drużyna Rapidu będzie chciała osiągnąć jak najlepszy rezultat w postaci bramek aby spokojnie pojechać na mecz rewanżowy , mój typ to że gospodarze już w pierwszej połowie zdobędą ze 2 gole no ale to tylko moje przypuszczenia a boisko pokaże rzeczywistość jak będzie zobaczymy ? Pozdrawiam !
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 3

kubus1988

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:
Rus - Arvidsson
Typ:
2
Kurs:
1.55
Bukmacher:
Tobet
Jak dla mnie idealne spotkanie z wysokim kursem. Arvidsson gra u siebie, dodatkowo pokonała już Rus 2x w tym roku. Nic tylko grać za wysoką stawkę.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom