>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.04.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 19. Kwietnia




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Turkmenistan
Godzina: 14:00
Spotkanie: Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po miesiącu przerwy powraca turkmenistańska Yokary Liga, a pierwszym spotkaniem w ramach jej czwartej kolejki jest pojedynek pomiędzy będącymi obecnie na trzecim miejscu Altyn Asyr, a liderami ligi - Kopetdag Asgabat. Jest to mecz na szczycie, ponieważ gospodarz ma jeden rozegrany mecz mniej. Jest to w dodatku czterokrotny mistrz kraju, który w ubiegłym sezonie przegrał zaledwie trzy mecze spośród 28 rozegranych.

Co godne uwagi, liga ta charakteryzuje się niewielką liczbą strzelanych bramek. Dość powiedzieć, że 90% rozegranych w tym sezonie spotkań kończyło się strzeleniem maksymalnie dwóch bramek. Czy zatem podobnego scenariusza możemy spodziewać się w dzisiejszej konfrontacji? Myślę, że jak najbardziej! Wprawdzie dwa ostatnie bezpośrednie spotkania niekoniecznie mogą wskazywać na mocno underowy charakter pojedynku (odpowiednio 2:0 i 5:1), ale historia z początku ubiegłego sezonu pokazuje, że pierwsze kolejki rozgrywane są asekuracyjnie, dlatego też taki typ obieram na dzisiejsze spotkanie.

115
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy - Liga PRO
Godzina: 0:30
Spotkanie: Vladimir Zhulyabin-Ivan Pandur
Typ: Vladimir Zhulyabin handicap -1.5 seta
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS
Analiza:


W meczu na noc znów gram przeciwko Pandurowi. W tej chwili jego seria kolejnych porażek to aż 11. Przed chwilą skończył swój pierwszy dzisiejszy mecz,w którym przegrał do zera. Co ciekawe ostatnim rywalem jakiego pokonał był właśnie Zhulyabin. W kolejnym starciu obu panów co prawda Pandur jeszcze wygrał pierwszego seta,ale to ostatni miły akcent.Potem 6 wygranych setów z rzędu Zhulyabina i dwa pewnie wygrane pojedynki. Do tego Vladimir w ostatnich 2 dniach prezentuje się dobrze. Na ostatnie 10 spotkań przegrał tylko 3. We wczorajszym turnieju 3 kolejne wygrane mecze dały mu zwycięstwo w całych zawodach. Dzisiaj liczę,że po raz kolejny pokaże się z dobrej strony i pokona słabo dysponowanego Pandura.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Magnus Carlsen Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maxime Vachier-Lagrave - Anish Giri
Typ: po czterech partiach będzie remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Maxime Vachier-Lagrave jest jednym z trzech głównych faworytów tego turnieju. Francuz świetnie gra szachy szybkie i blitze. Mimo to w meczu z Anishem Giri może mieć problemy, by wygrać bez konieczności dogrywki. Anish Giri to jest zawodnik mało efektowny, jego partie zwykle nie należą do najciekawszych, ale ma swoje atuty dzięki którym stać go na wyrównany mecz z wyżej notowanym rywalem. Anish Giri nie przepada za kombinacyjną grą, woli spokojniejsze pozycje i w takich czuje się najlepiej, do tego solidnie gra końcówki. Z racji stylu gry bardzo wiele partii z jego udziałem kończy się remisem. W szachach szybkich łatwiej jest o partie rezultatywne, ale nawet w takich nie jest łatwo z nim wygrać. Według mnie ten mecz może się zakończyć wynikiem 2:2 i o zwycięstwie może rozstrzygnąć dogrywka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Tajwan Premier League
Godzina 10:00
Spotkanie : Taipei Tatung : Red Lions
Typ : Taipei strzeli powyżej 5.5 gola
Kurs : 3.90
Bukmacher : ETOTO

Zwycięzca może być chyba tylko jeden w tym spotkaniu a mianowicie gospodarz , Taipei to mistrz z poprzedniego sezonu i jeszcze z 2018 w każdym z tych sezonów strzelali około 80 bramek tak więc liczę że dziś sobie postrzelają i to zdrowo , goszczą dziś zespół który możemy określić jednym słowem - dostarczyciel punktów i bramek , w pierwszym mecz Red Lions poległ z Hang Yuen 4:0 natomiast Taipei w pierwszym meczu również poległ z Taipower i to u siebie 2:3 tak więc dziś liczę że sobie odkują na jednej z najsłabszej drużynie w lidze , w poprzednim sezonie w pierwszym ich wspólnym spotkaniu Taipei grał wyjazd i wygrali chłopaki 3:1 natomiast drugi mecz grając u siebie rozbili rywala 7:0 i nie ukrywam że i dziś liczę na worek bramek w wykonaniu mistrza Tajwanu !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +15
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Dart
Godzina:
20:30
Spotkanie: Dave Chisnall vs Scott Waites
Typ: Chisnall wygra
Kurs:
1.42
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Spotkanie w PDC Home Tour. Chisnall jest zawodnikiem dużo bardziej doświadczonym, który w ostatnich latach utrzymuje się na TOP'ie światowego darta. Wielokrotnie udawało mu się dochodzić do finałów wielkich imprez, ale najczęściej brakowało mu szczęścia. Jego atutem są często rzucane '180's', ale też niezła średnia na podwójnych. Jego rywal jest zdecydowanie niżej notowany, nie ma takiego ogarnia jak Dave i myślę, że będzie to jeden z kluczowych czynników w tej rywalizacji.

42
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Godzina: 12:30
Spotkanie: Valery Ivanov - Alexander Frolov
Typ:
Valery Ivanov
Kurs: 2.38
Bukmacher:
STS
Analiza: Chyba czegoś nie wiem, bo nie jestem w stanie racjonalnie wytłumaczyć kursów wystawionych na to spotkanie. Frolov jest po pięciu porażkach z rzędu. W jedynym dzisiejszym swoim meczu gładko przegrał w trzech setach z Minchenkovem z którym również dziś mierzył się Ivanov. Z tym, że Valery go ograł dość szybko również w trzech setach. Co do umiejętności obu graczy mogę się tylko wypowiedzieć o Ivanovie, bo jego rywala jeszcze w akcji nie widziałem. Valery to solidny gracz, nieźle operuje obiema stronami rakiety. Jedyną obawą jaką mam to chimeryczność Rosjanina, bo w jego meczach bardzo często trafiają się niespodzianki,zarówno wjego stronę, jak i w stronę rywala. Typ jednak opieram głównie na obecnej formie i wynikach meczów z ostatnich godziny w której różnicajest bardzo drastyczna i "na papierze" Ivanov miażdży swojego rywala. Nawet, jeśli dojdą jakieś aspekty pozasportowe to i tak kursy na to zdarzenie są dla mnie nieporozumieniem i jestem bardzo ciekawy, jak przebieg będzie miał ten pojedynek, ja stawiam na wygraną Valerego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Turkmenistan
Godzina: 14:00
Spotkanie: Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat
Typ: Wynik meczu/ilość bramek w meczu = 1/-3,5
Kurs:
2.10
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Dzisiaj nie gra Białoruś ani Nikaragua, na Tajwan też już za późno, więc uderzam w stronę Turkmenistanu.
W tym meczu zmierzy się ze sobą drużyna, która zdobyła mistrzostwo w zeszłym sezonie z drużyną, która zajęła czwarte miejsce w tabeli. Niby można pomyśleć, że to mecz na szczycie, ale ta liga liczy sobie 8 drużyn. Do tego różnica między tymi drużynami wynosiła 24 punkty.
Ten sezon dopiero się zaczyna, więc nie można aż tak wiele powiedzieć, ale pewne wnioski można wysnuć. Altyn wygrało u siebie z ostatnią drużyną zeszłego sezonu 2:0 oraz zremisowało na wyjeździe z Sagadam, które zajęło trzecie miejsce w zeszłym sezonie.
Goście natomiast mają na swoim koncie 2 zwycięstwa z drużynami z dołu tabeli oraz remis z Energetikiem, który miał w zeszłym sezonie piąte miejsce, natomiast w tym jest to ich jedyny punkt. A pozostałe mecze rozgrywali ze słabszymi od siebie drużynami. Znaczy to, że nie są oni w zbyt wysokiej formie, a jednak urwali punkt dzisiejszym gościom. To również nie świadczy o nich specjalnie dobrze.
Jest to czwarta kolejka tej ligi, a z wszystkich spotkań tylko w jednym (!) padł over 2,5 bramki. Jest to wręcz nieprawdopodobne. Uważam, że podobny scenariusz będzie dzisiaj i spotkanie zakończy się wynikiem pokroju 1:0-2:0 dla gospodarzy, ponieważ są oni lepszą drużyną. Jednak dla bezpieczeństwa daję -3,5 bramki - gdyby gościom jednak zachciało się jedną strzelić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +38
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Tadżykistan, Vysshaya Liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: CSKA Pomir Duszanbe - Lokomotiv Pamir
Typ: X
Kurs: 3,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 3 kolejki, które zostanie rozegrane na neutralnym stadionie. Derby zespołów ze stolicy kraju Duszanbe. CSKA po 2 kolejkach jeszcze bez zdobyczy punktowej ale zaraz na początku mieli w kalendarzu dwa najmocniejsze zespoły czyli wicemistrza kraju Khujand, z którym przegrali 1-3 i mistrza kraju zespół Istiklol Duszanbe, z którym przegrali 0-2. Lokomotiv z kolei ma na koncie 4 punkty po remisie z Faizkand 2-2 i zwycięstwie Duszanbe 83 1-0. W tym spotkaniu myślę, że CSKA wreszcie zapunktuje ale myślę, że nie będzie to pełna pula 3 punktów. Derby to derby a dwa Lokomotiv dobrze wystartował więc morale tam myślę, że na dobrym poziomie. Kadrowo oba zespoły bardzo zbliżone do siebie a skoro spotkanie na neutralnym stadionie to myśle, że jest tu spora szansa na remis i podział punktów między tymi zespołami. Spotkanie to odbędzie się w Gissar na Stadionie Centralnym o czym można przeczytać tutaj:
Jak dla mnie oba zespoły ze zbliżonym potencjałem a nikt nie gra na własnym stadionie więc szanse się wyrównują. Próbuję zatem pograć tutaj na remis.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, Cs Flashpoint
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mad Lions - MiBR
Typ: dokładny wynik 1:2
Kurs:3.80

Bukmacher: ewinner
Analiza:

Nie idzie w tego cs'a, ale szukam dalej. Wczoraj Mad Lions zlało Havu , szczególnie wynik 16:5 na miragu robi wrażenie, widać, że Duńczycy mają tą mapę obcykaną do doskonałości, dlatego nie rozumiem jak Havu mogło jej nie odrzucić...
Dzisiaj mamy finał stawka 500k $ emocje wielkie, no i spotkanie musi być bardziej wyrównane , kursy w okolicach 1.80/1.90 . Obie drużyny grały ze sobą 14.04 i padł właśnie wynik 2:1 dla MiBR. Brazylijczycy wygrali 16:13 na trainie - ich pick, Mad Lions 16:11 na swojej ulubionej mapie - mirage decydującą mapą było Dust2, gdzie MiBR rozniosło 16:5 liczę na podobny scenariusz wygrają swoje wybory a dalej niech się dzieje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom