>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.04.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 19 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga 2 liga
Spotkanie - Jahn Regensburg : Ingolstadt 04
Typ - powyżej 3,5 gola
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza :
Z dzisiejszej oferty drugiej Bundesligi wybieram spotkanie pomiędzy ostatnią drużyną w tabeli Jahn Regensburg i Ingolstadt 04 które jest na miejscu 11 . Gospodarze chyba mogą już uważać się za spadkowicza bo na 5 kolejek przed zakończeniem sezonu mają 9 pkt straty do miejsca dającego jeszcze grę w barażach a 10 pkt do bezpiecznego 15 miejsca , ostatnio spisują się fatalnie i od 8 kolejek nie wygrali ani jednego spotkania w tych 8 kolejkach to 5 porażek i 3 remisy , popatrzmy na ich grę na swoim terenie 2-4-9 w bramkach 16:28 a ostatnie ich zwycięstwo u siebie było cho cho a może dawniej 28.09.2012 wtedy pokonali St. Pauli 3:0 i to wszystko gdy dodamy do tego F.Smudę to mamy cały obraz drużyny .
Goście - mają 7 pkt przewagę nad miejscem barażowym i w/g mnie jeszcze parę pkt powinni uzbierać aby postawić ostatecznie kropkę nad &quot; i &quot; i pozostać na następny sezon na zapleczu Bundesligi , dzisiaj więc nadarza się okazja na aż 3 pkt i chyba to wykorzystają piłkarze z Ingolstadt 04 którzy w/g tego co pokazują nam aktualne statystyki z tego sezonu w meczach wyjazdowych zdobyli w sumie 18 pkt przy bilansie 4-6-4 czyli 14 meczy i tylko 4 porażki , w pierwszym ich spotkaniu tego sezonu Ingolstadt 04 pokonał u siebie Regensburg 4:2 a gdy zajrzymy do ich skromnego H2H to tutaj wygląda to tak 1-2-3 i 8:13 na korzyść Ingolstadt 04 a Regensburg u siebie jeszcze z nimi nie wygrał , osobiście liczę na 1:3 . Zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1 Spotkanie: Montpellier – O. Lyon Typ: x2 Kurs: 1,55 Bukmacher: Expekt
W piątek odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy obecnym mistrzem Francji, Montpellier, a drużyną z Lyonu. Po kursach widać, że ciężko typować tu faworyta, jednak ja myślę że górą w tym meczu będzie drużyna Olimpique. Już tłumaczę dlaczego – Montpellier gra w kratkę, raz wygra, to raz przegra i tak na zmianę. Ostatnie dwa mecze to wygrana u siebie z Valenciennes i przegrana na wyjeździe z Bordeaux. Kierując się tym tropem teoretycznie drużyna gospodarzy powinna wygrać, ale według mnie tak się nie stanie. Lyon to ekipa, która zaczyna bardzo powoli wracać na właściwe tory, po ostatnich kompromitujących meczach ( 3 porażki z rzędu, a wcześniej 2 remisy!). Dopiero ostatni mecz z Tuluzą był udany i wygrany 3 – 1. Myślę, że Les Gones będą robić wszystko by wyjść zwycięsko z tego pojedynku. W obu ekipach zabraknie po kilku piłkarzy ( Lyon bez Lacezette, Lovrena i Bisevaca, Montpellier - Sylla, Morveux, Saihi i Jeunechamp). Myślę, że Lyon myśląc o miejscu na podium musi zacząć regularnie wygrywać, dlatego też liczę na ich zwycięstwo. Do typu dodaję podpórkę, bo po pierwsze Olimpique gra na wyjeździe, po drugie to jest sport i wszystko może się wydarzyć, ale i tak nie przewiduję wygranej gospodarzy. Powodzenia ????
✅55
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Copa Libertadores Spotkanie: N.Y.Rangers-Florida
Typ: N.Y.Rangers (-1,5 bramki)
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś gram bardzo ważny mecz dla N.Y.Rangers z Handi -1,5 bramki. NY Rangeres muszą wygrywać z takimi przeciwnikami jeśli chcą awansować do PO. Na razie mają 8 miejsce, ale czują na sobie oddech innych ekip. Tu nie ma co kalkulować i trzeba dziś szybko objąc prowadzenie i je systematycznie podwyższać. Florida nie gra już o nic więc ich morale nie są na takim poziomie jak właśnie przeciwnika:
Ostatnie 3 mecze u siebie NY Rangers to trzy wygrane:
New York Rangers-Toronto 3-2K
New York Rangers-Pittsburgh Penguins 6-1
New York Rangers-Winnipeg Jets 4-2
Widac po tych meczach, że jest szansa na pokrycie tego Handi gdyż strzelają dużo bramek.
Ostatnie trzy mecze na wyjedźie ekipy z Florydy to dwie przegrane i jedna wygrana:
New York Islanders-Florida 5-2
Winnipeg Jets-Florida 7-2
Tampa Bay-Florida 2-3K
Po ostatnich meczach widać, że ich obrona nie jest najmocniejszą stronę i tracą dużo bramek.

Hokej to jest ;) ✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 19.04.2013r. 01.00
Spotkanie: New York Rangers vs Florida Panthers
Typ: New York -1.5 (included OT)
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy potrzebują punktów. Walka o play-off ciągle trwa, a w tabeli jest ciasno. Florida nie gra już o nic, więc są w lepszej sytuacji. Mogą dzisiaj napsuć krwi Rangersom. Niemniej jednak New York to lepszy zespół i musi to udowodnić. Na swoim lodzie czują się dobrze i często pewnie zwyciężali w tym sezonie. Potrafili tutaj przecież niedawno rozbić Penguins. Z kolei Panthers na wyjazdach byli na ogół dostarczycielami punktów, a ostatnio wypunktowali ich zarówno Islanders jak i Winnipeg, czyli zespoły walczące o cenne punkty. Rangers powinni pójść w ich ślady. Po serii wyjazdowych gier i przeplatanej dyspozycji – raz gorszej raz lepszej pora zagrać dobry mecz przed swoimi kibicami. Ostatni dobry mecz zagrali z wspomnianymi Penguins. Z Toronto wprawdzie też to nie wyglądało najgorzej, ale kibice czekają na mecze jak przeciwko Pittsburgh. Boje się tej masówki dzisiaj na NYR, ale z drugiej strony na papierze wszystko na nich wskazuje i powinni ten mecz wysoko wygrać. Lepszej okazji na łatwe punkty gospodarze mieć już chyba nie będą.
http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-sezon-2012-2013-a-86674-35.html#post3543386
Powtórzony, aczkolwiek wyżej jeden post kolega napisał źle dyscyplinę, dlatego typ zostanie uznany. ✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Spotkanie: Hull ₋ Bristol City
Typ: Hull -1 bramka
Kurs: 2.10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Ten mecz może być decydujący jeśli chodzi o awans zespołu Hull do Premier League. Piłkarze z KC Stadium zajmują obecnie 2 miejsce z dorobkiem 77 punktów na trzecim miejscu uplasowała się ekipa Watford z 71 punktami. Jeśli Hull nie zdobędzie 3 punktów w spotkaniu z Bristolem to mogą czuć się zagrożeni spadkiem na 3 pozycję w tabeli, która nie daje bezpośredniego awansu do Premier League- będą musieli rozegrać baraże. Ich obecna forma nie imponuje tak bardzo jak na przełomie 2012/2013 roku gdy ich seria wynosiła 8 meczów bez porażki. W miniony wtorek podpopieczni Nigela Pearsona niespodziewanie przegrali z 21 ekipą Championship- Wolverhampton 0-1. To była nie lada niespodzianka dla kibiców gości jak i gospodarzy. W zespole Hull widać nerwowość, gdyż każde stracone punkty mogą przekreślić ich ciężką pracę w całym sezonie.
Bristol City nie odniósł zwyciestwa od 6 spotkań (ostatnie z Middlesbrough) i po tym sezonie spada do League One. Dotychczas Hull spotkało się z Bristol City pięciokrotnie, gdzie raz wygrał zespół z Bristol, dwa razy padł remis i 2 razy 3 punkty zdobyło Hull. Właśnie 2 ostatnie spotkania Hull wygrało z przeciwnikiem bez straty bramki (2-0,3-0).
Może jutrzejszego meczu nie można nazwać meczem o wszystko ale emocję będą sięgały zenitu. Hull żeby odetchnąć choć trochę musi opanować nerwy i zagrać spokojnie inaczej będą w nieciekawej sytuacji, bo należy pamiętać, że do zakończenia sezonu pozostały 3 spotkania a w dodatku ostatnie spotkanie Hull rozegra z mistrzem Championship- zespołem Cardiff który już sobie zapewnił awans do PL.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Mallorca - Vallecano
Typ: 1x
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walka o utrzymanie w najwyższej fazie rozgrywkowej w Hiszpanii wkroczyła w decydującą fazę. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze 7 kolejek i w tych meczach piłkarze z Mallorci muszą pokazać, że zasługują na pozostanie w Primera Division. Obecnie z 27pkt zajmują 18 miejsce (pierwsze spadkowe) i w sumie myślę, że w ich zasięgu jest co najwyżej 15 miejsce, które z 31 oczkami okupuje Osasuna. 14 jest Athletic Bilbao, ale oni zainkasowali już 35 pkt i mają trochę więcej spokoju niż pozostałe drużyny. Piłkarze z Majorki po 3 przegranych z rzędu (chodź trzeba przyznać, że przegrywali z Realem i Barcą) wreszcie się obudzili i w ostatniej kolejce w tzw. meczu o 6 pkt zagrali bardzo przyzwoite spotkanie z Celtą Vigą ukoronowane zwycięską bramką Dos Santosa w doliczonym czasie gry. Goście zaś aktualnie zajmują 8 miejsce z 44 oczkami i mają w sumie realne szanse na europejskie puchary ale jak dla mnie nic z tego nie będzie. Gołym okiem widać, że piłkarze z Vallecano spuścili z tonu. Do tego ich tragiczne wyjazdy ( 6 ostatnich meczy to 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki). Dodam jeszcze, że na Iberostar Estadio zespoły spotkały się dotychczas 6 razy, z czego 5 razy wygrywali piłkarze Mallorci, raz zanotowano remis. To wszystko + to że gospodarzom na pewno nie zabraknie zaangażowania skłania mnie do tego ,że pewnie stawiam 1x w dublu z innym zdarzeniem gdyż kurs nie jest za duży a bardziej odważnym polecam czystą 1. Powodzenia !

✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja- Ligue 1
Spotkanie: Montpellier-Lyon
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betclic
godzina 20:30
Analiza: Jest na pewno ryzyko bo to Francja, ale też dlatego bo to bukmacherka po prostu ???? Więc owe ryzyko jest zawsze. Skusiłem się na ten typ ze względu, że Lyon słabiutko radzi sobie na wyjeździe. Ogólnie w tym roku gra mizernie, choć dalej ma 3 lokatę. 1 grudnia Lyon w pierwszej części sezonu wygrał u siebie 1-0. A wtedy grał dużo lepiej. Obie ekipy grają ostatnio słabo, przeplatankę. W przypadku Montpellier, wygląda to tak: P Z P R P Z Z, a u ekipy gości - Z P P P R R Z. A czego ostatnio Montpellier wygrało u siebie z Valenciennes 3-1, a goście już dawno nie wygrali czy nie zremisowali meczu wyjazdowego. Potrafili przegrać w marcu z Bastią 1-4 i z Reims 0-1.
Obstawiam na minimalne 1-0 dla gospodarzy.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Mallorca -
Vallecano
Typ:2
Kurs:3,38
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
Od 13 lat Vallecano nie wygrało na wyjeździe z Mallorca ale po ostatnim ich meczu gdy oglądałem to pomyślałem że są w stanie ich pokonać. Vollecano zupełnie odmienieni w tym sezonie, grają o wiele lepiej. Mallorca myślę że spadnie w tym sezonie. Vallecano w ostatnich w 5 spotkaniach 2 wygrane i 3 porażki ale stawali na jej drodze tacy przeciwnicy jak Barcelona, Malaga czy Real Sociedad. Myślę że czas na przełamanie złej passy tej drużyny. W ostatnim spotkaniu z Mallorcą u Siebie pokazali się od całkiem dobrej strony, wygrali spotkanie 2:0 ale bramki dopiero padały w 87 minucie oraz 90. Najlepszym snajperem Vallecano jest Hiszpan Piti który do tej pory ustrzelił 13 bramek i jest dosyć wysoko w tabeli strzelców na równi z takim zawodnikami jak np. Higuain z Realu Madryt czy Vela z Real Sociedad. Myślę że mogą dalej powalczyć o dobre miejsce w tabeli a co za tym idzie występ chociażby w Europejskich rozgrywkach. Powodzenia!

⛔100
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Portugalska
Spotkanie: Braga - Academica Coimbra
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, na piątkowy wieczór proponuje mecz z ligi portugalskiej. Jak dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie ze wszystkich piątkowych, kurs nie jest wysoki ale jak ktoś chce dorzucić pewniaka do kuponu za 1.40 to takim pewniakiem jest postawienie na zespół Bragi. Po dwóch ostatnich przegranych z Porto i Sportingiem Lizbona przyszedł mecz z ligowym średniakiem i pewne zdobycie 3pkt. Gospodarze zajmują 4 pozycję z 43 pkt na koncie i tracą 3pkt do miejsca premiującego grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Moim zdaniem jest to drużyna która powinna się tam znaleźć zamiast drużyny Pacos Ferreiry która zajmuje 3 miejsce. Drużyna gości, co tu by można o nich powiedzieć, zajmują 13 pozycję na 16, ostatnie ich 10 meczy to 8 przegranych, 1 remis i 1 wygrana 25 stycznia z ostatnią drużyną Beira Mar! Zespół Bragi przedstawia się o wiele lepiej bramkowo niż zespół gości, 53 strzelone i 37 straconych, Academica 29 strzelonych i 41 straconych mówi samo za siebie. Na ostatnich 9 meczy między tymi ekipami Braga ani razu nie przegrała, 5 wygranych (z czego 3 u siebie przynajmniej 2 bramkami) oraz 4 remisy. Dla osób chcących zarobić na tym meczu polecam zagrać na Bragę -1 za kurs 2,05 co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem i polecam zagrać taką opcję. Polecam ten typ!
✅40
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Piast Gliwice
Typ: over2.5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam. Jutro znów gra nasza Ekstraklasa. W ostatniej kolejce Widzew zremisował swój mecz z Pogonią 1:1, zaś Piast przegrał z Lechem aż 0:3. Jednak obie drużyny prezentują dość podobny poziom (pomimo sporej różnicy w tabeli), a ich obrońcy lubią popełniać łatwe błędy ułatwiające zdobywanie bramek przez rywali. W poprzednich 3 meczach: Widzew 2 razy over2,5 i raz over1,5, Piast tak samo. Mamy 22. kolejkę i Widzew miał w 11 meczach, zaś Piast w 12 meczach over2,5. W ostatnim meczu tych drużyn jesienią również było over2,5 - Widzew wygrał 2:1. Teraz myślę, że będzie podobny wynik, gdyż Widzew już o nic nie walczy i zagra swoją, ofensywną piłkę, zaś Piast odpowie podobną taktyką przez co zapowiada się otwarty mecz i najprawdopodobniej pełen bramek.
Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Spotkanie: Dimitrov vs Nadal
Typ: Over 19,5 gema
Kurs: 2.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Uważam ten mecz za najciekawszą parę w Monako na jutro. Widziałem 2 mecze Nadala w Monte Carlo i moim zdaniem to właśnie gracz pokroju Bułgara powinien postawić Rafie trudne warunki. Rzuciło mi się w oczy, że Hiszpan gra mega agresywnie w 1. secie i zjada w nim rywala, a potem początek drugiego ma dużo spokojniejszy i jest do ugryzienia (Matosevic w 2.secie prowadził 2:0 i miał BP, a dziś tylko 1 break w 2.secie z Kohlim). Dima jak dotąd nie stracił seta w Monako w 3. meczach i dobrze się prezentuje, więc liczę, że nie da się pożreć na starcie. Porusza się bardzo sprawnie po mączce, co udowodnił w meczu z szybkim Tipsarevicem. Dimitrov ma wielką szansę pokazać w meczu z królem mączki, czy faktycznie jest w nim potencjał na top5. Spotkali się raz w 2009 roku w Holandii na hardzie w hali i o 3. setach wygrał Nadal (29 gemów).
✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Monte Carlo
Spotkanie : Djokovic - Nieminen
Typ : Djokovic -5,5 gema
Kurs : 1,81
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Obsada ćwierćfinałów dosyć niespodziewana, z turniejem pożegnał się już Murray, Berdych i Del Potro czyli gracze na miejscach odpowiednio drugim, szóstym i siódmym.
Nie mniej jednak w tym meczu wszystko musi przebiec według planu.

W meczu z Del Potro faworyzowałem Nieminena i się to opłaciło, ponieważ zmęczenie nie odgrywało tutaj większej roli. W spotkaniu z Serbem będzie zupełnie inaczej, ponieważ dzisiaj Nieminen spędził na korcie prawie 3 godziny i przez ten czas trochę sobie pobiegał. Po drugie, Del Potro to niezbyt szybki tenisista, co innego Djokovic, który jest uważany za fenomen wydolnościowy i za jednego z najbardziej sprawnych zawodników na świecie.
Novak Djokovic przyjechał do Monte Carlo po jedno - po końcowe zwycięstwo, a że daleko nie ma i gra prawie jak u siebie to jest na dobrej drodze do powtórki sprzed roku, czyli finału, a potem zobaczymy.
Djokovic mimo 25 lat na karku gra jak profesor, z tym trzeba się urodzić, bo nie każdy może zostać mistrzem. Finowi nie można odmówić solidności i siły uderzenia, ale raz, że jest zmęczony, a dwa, że Djokovic nie z takimi sobie radził bez większego wysiłku.
⛔100
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores
Spotkanie: Libertad Asuncion - CA Tigre
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów Ameryki Płd. W grupie drugiej sytuacja nadal jest otwarta i o awans teoretycznie walczą wszystkie drużyny, a realnie trzy. Drużyna gospodarzy posiada dwa punkty przewagi nad drużyną gości i do awansu wystarczy jej jeden punkt, jednak miejsce drugie w tabeli zmusza w kolejnej fazie rozgrywek do walki z drużyną która zajmie pierwsze miejsce w innej grupie, a jak wiadomo zwykle to już nie są chłopcy do bicia. Dlatego sadzę, że gospodarze zawalczą dzisiaj o całą pulę. Z kolei w drugim meczu drużyna z 1 miejsca gra na wyjeździe z ostatnią, jednak jak pokazują wyniki Palmeiras na dwa mecze wyjazdowe oba przegrało. Więc jeśli Sporting by się zebrał na szczyt swoich możliwości i by wymęczyło wygraną, a Libertad Asuncion by przgerało swój mecz wtedy o awansie by decydowały bramki, a tego raczej drużyna typowana przez mnie wola by uniknąć. Na dodatek trzeba wspomnieć, że swój pierwszy mecz pomiedzy tymi drużynami, Libertad Asuncion wygrało na wyjeździe 2:0 co również przemawia za dzisiejszym typem. Jak dla mnie czysta jedynka, a mecz równie ciekawy jak sytuacja w tabeli.
⛔100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie:
Tsonga J-W. - Wawrinka S.
Typ: 2
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Kolejny dzień w Monte Carlo, ziemna nawierzchnia sprzyja niektórym zawodnikom, takimi właśnie graczami są Francuz Tsonga i Szwajcar Wawrinka, obaj pokazują bardzo dobry tenis, dziś spotkają się w ćwierćfinale turnieju. Tsonga do tej pory pokonał po 2:0 Davidienko i Melzera, Wawrinka zagrał 3 spotkania i wszystkie wygrał po 2:0, na szczególną uwagę zasługuje ostatnie spotkanie tego gracza gdzie to pokonał Murraya 6:1, 6:2. Obaj zawodnicy grali już na ziemi i były to bardzo wyrównane spotkania i podzielili się zwycięstwami po 3:2. Mecz na najwyższym światowym poziomie stawiam na szwajcara lecz po ciężkim meczu.
⛔100
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro del Trentino
Spotkanie: Prezemyslaw Niemiec v Andre Cardoso
Typ: Przemysław Niemiec
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przemek bardzo dobrze spisuje sie w tym sezonie wysokie miejsce w Tirreno Adriatico nastepnie dobry start w Vuelta Catalonia tutaj w tym wyscigu równiez jezdzie na powaznie i specjalnie sie do niego przygotowywal.Jak sam mówił forma jest &quot;nie zła&quot;.Jego lider wczoraj zawiódł wiec automatycznie Polak staje sie liderem swojej grupy.Jutro pokaze jak dobrym jest góralem i musi potwierdzic potencjal przyjezdzajac wysoko.Etap jest bardzo trudny,ostatni podjazd dosc stromy praktycznie 9-10 % przec caly podjazd dla slabych nie bedzie tutaj miejsca.Jego rywal Hiszpan dosc dobrze sie trzyma w tym wyscigu ale jutro juz nie da rady nie ma argumentow przeciwko Polakowi, jego wyniki pokazuja ze takie podjazdy nue sa dla niego

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Polska &quot;Ekstra&quot;klasa
Spotkanie:
Korona vs Gornik Zabrze
Typ:
2
Kurs:
3,0
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Spotkanie pomiedzy Korona a Gornikiem moze byc najciekawszym z wszystkich spotkan Polskich lig w piatek. Osobiscie uwazam, ze ten mecz bedzie bardzo wyrownany. Obie ekipy graja silowy, twardy futbol i nie bedzie w nim widac roznicy klas. Korona u siebie slynie z gry o kazdy metr boiska i nie bedzie tutaj mowy o odpuszczaniu. Mysle, ze Korona zasluguje na duzy szacunek za swoja gre a w szczegolonsi za gre na wlasnym boisku gdzie jest 2 zespolem w calej ekstraklasie grajacym najlepiej na wlasnym stadionie. Tym razem przyjedzie do Kielc zespol Gornika. Zespol ktoremu nie wiedzie sie najlepiej w ostanich meczach. 4 przegrane na 5 ostatnich spotkan napewno nie wplynelo na zespol Gornika pozytywnie lecz mysle, ze nadaza sie swietnia okazja na przelamanie. W mojej ocenie Gornik technicznie przewyzsza Korone. Zabrzanie maja lepszych zawodnikow z wiekszym doswidczeniem i ograniem, ktorzy potrafia przechylic szale na swoje strone. Mimo tego, ze gwiazdy Nakulmy czy Jelenie nie swieca tak jasno jak kiedys to mysle, ze Gornicy beda w stanie pokonac przecietny zespol Korony i wywiezc z Kilec wazne 3 punkty.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Sarasota, 19.04, 0:30
Williams - Johnson
typ: -1.5 seta Williams
2,35
Tobet
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu dojdzie do spotkania dwoch reprezentantow gospodarzy podczas challengera w Sarasocie, a mianowicie Rhyne Williams zagra ze Stevem Johsonem. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje sie byc Williams,a juz pisze dlaczego. Stevemu wybitnie nie lezy gra na clayu, nawet na tym nieco szybszym. Rozegral na tej nawierzchni kortu niewiele spotkan oficjalnych, nawet na poziomie ITFow. Gra na clayu tylko kiedy nie ma innego wyjscia. Widac to chocby po meczarniach w pierwszej rundzie z anonimowym Koreanczykiem jaka katorga jest dla niego gra na tej nawierzchni kortu. Jego styl rzeczywiscie wybitnie nie pasuje nawet do tej szybszej maczki. Duzo lepiej czuje sie na takich kortach Williams, nie jest to jego ulubiona nawierzchnia, jednak roznica w poziomie gry na clayu w porownaniu z Johsonem jest dosyc wyrazna. Williams swietnie radzil sobie podczas turnieju ATP w Houston na tej samej nawierzchni, dotarl tam do cwiercfinalu. Widac wiec ze niezle czuje sie wbrew pozorom na clayu. Obaj panowie spotykali sie ostatnio dwukrotnie na hardzie, duzo lepszej nawierzchni dla Johsona, ktora powinna go premiowac, tak nie bylo, wygral Williams. Biorac wiec pod uwage fakt rozgrywania najblizszego meczu na clayu, Johnson, jesli nie zdarzy sie jakis kataklizm, nie bedzie mial wiekszych szans na zwyciestwo.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Spotkanie: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
19.04.2013 01:30
Analiza:
Kolejna nocka z najlepszą ligą hokejową świata.Dziś w nocy wiele spotkań ale tylko te jedno zawróciło mi w głowie.Myślę że te jest warte zaryzykowania i postawienia minimalnej kwoty na zwycięstwo gości.Myślę że jeszcze nie złożyli broni i dziś zawalcza o wygraną z rywalem za miedzy.Goście od dwóch spotkań niepokonani.Mieli także słabsze chwile ale w końcu się przełamali i pokonali przeciwników w sumie strzelając im jedenaście bramek a tracąc przy tym tylko pięć.W każdym razie tracą bramki więc dziś sądzę że stracą ich więcej niż strzelą diabełkom.diabły dwa ostatnie spotkania bez bramki.jak na taki zespół z gwiazdami to jestem w szoku.W sumie goście już nie wygrali od dziesięciu spotkań więc dziś w nocy czas na przełamanie i granie o punkty.Jeśli chcą zagrać w play-offach to musza zacząć wygrywać. Mam nadzieję że dziś w końcu złamią lotników i wygrają wysoko.Są przecież wicemistrzami poprzedniego sezonu a to do czegoś zobowiązuje.Stawiam dziś na ich przełamanie i wierzę że się nie zawiodę w jedenastym spotkaniu i okaże się on szczęśliwy dla Diabełków.Skończą czarną serię i zaczną falę zieloną.Zieloną od zwycięstw!!!
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1. Bundesliga
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Mecz Borussi Monchengladbach z Augsburgiem zainauguruje 30 kolejkę Bundesligi. Spotkanie zapowiada się ciekawie, ponieważ oba zespoły potrzebują punktów na wagę złota. Źrebaki wciąż mają szansę na wywalczenie miejsca gwarantującego występy w europejskich pucharach, natomiast goście z Augsburga toczą walkę o utrzymanie.
Drużyna gospodarzy jest w tym sezonie bardzo mocna na własnym terenie, ostatniej porażki u siebie doznała 17.11.2012 r. w meczu ze Stuttgartem (1:2). Regularnie zdobywa zatem punkty grając przed własną publicznością, a to jest dla Borussi mocny atut. W historii spotkań z Augsburgiem, Borussia na własnym terenie raz wygrała i raz zremisowała. Jesienią w Augsburgu był również remis.
W trwającej rundzie rewanżowej drużyna z Augsburga radzi sobie o dziwo dobrze. W tabeli wiosny zajmuje piąte miejsce, gromadząc 18 punktów, o 2 więcej od Borussi.
Sądzę, że gospodarze podejdą mocno zmotywowani do meczu i zawalczą o zwycięstwo, gdyż 3 pkt znacznie ich przybliżą do czołowej czwórki. Augsburg, pomimo dobrej passy w rundzie wiosennej ma znacznie mniej atutów w tym spotkaniu i uważam, że będzie im bardzo trudno urwać punkty Borussi. W dodatku w ekipie Weinzierla na pewno zabraknie zawieszonego za kartki Ragnara Klavana oraz kontuzjowanych Simona Jentzscha, Sebastiana Langkampa, Ronny&#39;ego Philpa i Ja-cheola Koo. Ekipa z Borussi ma znacznie mniejsze problemy kadrowe
, jedynie pod znakiem zapytania stoi występ Havarda Nordtveidta i Martina Stranzla.
Osobiście stawiam na zwycięstwo Borussi.

Przewidywane składy:
Borussia:
ter Stegen - Jantschke, Brouwers, Alvaro Dominguez, Wendt - Marx, G. Xhaka - Herrmann, Arango - Younes, L. de Jong
Augsburg: Manninger - Verhaegh, Callsen-Bracker, Vogt, Ostrzolek - Baier - Hahn, Moravek, Ji, Werner - Mölders
sędzia: dr Jochen Drees (Münster-Sarmsheim)
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom