>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.04.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1. Bundesliga
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach(-1) - FC Augsburg
Typ: 1
Kurs: 4.5
Bukmacher: Betsson
Dziś o 20.30 startuje kolejna kolejka Bundesligi. 7 Burussia podejmie 3 od końca Augsburg. Borussia z dużymi szansami na grę w europejskich pucharach. Augsburgowi w oczy zagląda widmo spadku. Upatruję w tym spotkaniu przekonującego zwycięstwa gospodarzy, którzy przy dobrej grze i odrobinie szczęscie mają jeszcze szanse na 4 miejsce, które pozwoli zagrac w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Do 4 miejsca Augsburg traci 5 pkt i przy słabo grającym na ten moment Schalke mogą jeszcze powalczyć o to miejsce. Natomiast Augsburgowi brakuje 3 pkt żeby wydostać się ze strefy spadkowej. NA pewno będzie to mecz walki, nikt nie odpuści bo drużyny mają o co grać. Trochę statystyk:
Ostatnie 5 H2H:
2 remisy, 2 zwycięstwa Borussi, 1 zwycięstwo Augsburga
Atut włąsnego boiska, tacy piłkarze jak Arango czy De Jong mogą spokojnie ograć Augsburg 2 bramkami. Dla mniej odważnych proponuję czystą 1 ;)
⛔100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Rafael Nadal
Typ: Dimitrov +6,5 gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Oczywiście faworyt tego spotkania jak i całego turnieju jest jeden, ale myślę że młody Bułgar jest w stanie wygrać co najmniej 6 gemów, zakładając, że będzie to dwu setowy pojedynek. Dimitrov nie stracił seta w ostatnich 3 spotkaniach, pokonując Xaviera Mallise, kiepskiego ostatnio Tipsarevica i Floriana Mayera. Od połowy lutego przegrał 3 spotkania - z Djokovicem, Murrayem i Del Potro. O Nadalu pisać raczej nie trzeba, miażdżąca ostatnio forma raczej doprowadzi go przynajmniej do finału turnieju. Dimitrov większych szans niestety nie ma, ale myślę, że mimo wszystko jest w stanie powalczyć i przegrać conajmniej 6:3, 6:3.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Heerenveen
Typ: Obie drużyny strzelą - NIE
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Na dziś spotkanie ligi holenderskiej w której Ajax zmierzy się u siebie z Heerenveen.Krótka piłka stawiam dziś na zwycięstwo Ajaxu do zera , myślę , że drużyna gości nie zdoła strzelić bramki na tym trudnym terenie i Ajax wygra coś koło 3:0.Jeśli chodzi o tabele to Ajax jest na pierwszej pozycji z dobrą przewagą nad Vitesse , bo aż 6 punktów więcej mają gospodarze dzisiejszego spotkania , a jeśli dziś wygrają to już się oddalą na 9 oczek. Ajax ma znakomitą formę 5 wygranych z rzędu , poza tym u siebie przegrał tylko raz , a tak to wygrał 10 razy i 4 remisy.Ostatnia ich wygrana u siebie była 4:0 z Heraclesem , dziś liczę na podobny rezultat.Natomiast drużyna gości jest aktualnie na siódmym miejscu i chyba maksymalnie na nim pozostanie gdyż do szóstej pozycji tracą aż 10 punktów.Ostatnio pokonali 3:2 u siebie Willem II , a wcześniej przegrali na wyjeździe z Groningen 1:3 , co pokazuje , że drużyna gości dzisiejszego spotkania lepiej gra u siebie i dlatego moim zdaniem dziś nie zdoła strzelić gola , a Ajax pewnie to spotkanie wygra i równie pewnym krokiem będzie zmierzał po mistrzowski tytuł.Powodzenia !
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship 2012/2013
Spotkanie: Hull City - Bristol City
Typ:eek:ver 1,5 HT
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Anglia Championship 2012/2013
Rozpoczynam już 44-ta kolejkę ligi Championship. Pozostało 3 kolejki do końca rozgrywek. Drużyna Hull która tym razem jest gospodarzem walczy o awans do Premier League. Dzisiejsza wygrana może po części zadecydować czy będą mieć bezpośredni awans czy będą musieli walczyć w barażach, gdyż na 3 pozycji czai się Watford ze strata 6-ciu punktów. Praktycznie Hull już ma awans ale z ta praktyka różnie bywa.
Drużyna gości natomiast Bristol City już nie ma żadnych szans na utrzymanie się w lidze. Pozostała im walka o honor o to czasami zdecydowanie lepiej wpływa na zawodników i czasami bywają niespodzianki.
Analizując rozgrywki pomiędzy tymi drużynami spoglądam na pierwsze 45 minut i ile padło bramek.
Grali ze sobą 10 razy ale tylko 4 razy na boisku drużyny Hull, więc biorę pod uwagę tylko te 4-ry spotkania:
+1,5 x 1 25% szans
+0,5 x 2 50 % szans
-0,5 x 1 25% szans
Decyduje się zagrać typ na:
TYP:+1,5 HT
KURS: 2.62
BET365
⛔100
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Tsonga J-W. (Fra) - Wawrinka S. (Sui)
Typ: Powyżej 2.5 setów
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tsonga jak i Wawrinka idą przez Monte Carlo jak burza. Każdy pojedynek starają się wygrywać gładko. Chociaż to Wawrinka miał ostatnio przebojową porażkę z Robredo to i tak mimo wszystko jest zawodnikem faworyzowanym przez bukmacherów - oby się nie przeliczyli. Bezpośrednie pojedynki tych dwóch graczy to 1:1, gdzie ostatnio wygrał Tsonga - 3 setówki. Ja i tak przychylam się ku wygranej Tsongi, ale zobaczymy jak to będzie.
Powodzenia wszstkim!
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

mevito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj moim typem będzie mecz Ekstraklasy pomiędzy zespołami Korony Kielce a Górnikiem Zabrze. Zacznijmy od tego że Górnik notuje wyraźny regres w grze, w ciągu ostatnich 6 meczów wygrał tylko jeden (3:1 z Widzewem). Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej stracili skuteczność a co za tym idzie brak zwycięstw. Zupełnie inaczej jest z Koroną, od początku rundy prezentuje się można powiedzieć lepiej niż dobrze, przegrała 2 mecze z Lechią i Zagłębiem na wyjeździe ale za to u siebie jest niepokonana. 3 zwycięstwa i jeden remis przemawiają za Koroną, zaś Górnik na wyjazdach to dwie przegrane w dwóch meczach. Najlepszymi strzelcami w obu zespołach są, w Koronie Maciej Korzym który regularnie pokonuje bramkarzy na wiosnę a w Górniku Arkadiusz Milik który już tam nie gra. Liczę że Korona podtrzyma dobrą passe a Górnik dołoży kolejną porażkę do kolekcji i przestanie sie liczyć w walce o mistrza Polski. Przewiduje wynik 2:0 dla Korony.

✅140
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo
???? Fognini F. - Gasquet R.
Fognini F. +4,5 ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Szczerze to typ chodzi za mną od jakiegoś czasu, już kiedyś tak miałem przy innym typie i nie weszło. Tym razem liczę na to, że się uda. Z typu na Gasqueta zrobił się mały mass pick, nic dziwnego bo prezentuje się tutaj naprawdę solidnie. Ale Richard to jest ktoś kto nie ma psychiki, po serii kapitalnych gemów potrafi psuć na potęgę, ma często przestoje w grze, z Almagro w Miami zaczął od stanu 4:1, z Murrayem wygrał set w tie-breku by później gładko przegrać dwa kolejne do dwóch, z Paire w Monte Carlo wygrał pierwszy set 6:1, a w drugim secie potrafił stracić 6 gemów pod rząd. Już na turnieju w Miami pojawiały się opinie, że Ferrer gra słabo, albo Melzer, a okazało się, że jeden był o krok od zwycięstwa turnieju, a drugi grał w ćwierćfinale. Tommy Hass oldboy dochodzi do półfinału. Tutaj wcale nie skreślałbym Fogniniego, 2:0 z Berdychem, 2:0 z Ramosem czy 2:1 ze swoim kolegą z Włoch Seppim to nie są jakieś złe wyniki. Francuz potrafi odstawić taki numer jak w Marsylii gdzie w 3 secie miał 5:3 30:0 i ostatecznie przegrał mecz z Mullerem. Nie grałbym na pewno Gasqueta po kursie 1,35. Zaznaczam, że podany typ jest bardziej na przeczucie niż oparty na jakiejś konkretniej analizie. Nawet wynik 4:6 4:6 daje nam plus, a Fognini nie często stoi przed półfinałem Mastersa więc będzie robił wszystko na korcie by tam się znaleźć.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Fognini F. (Ita) - Gasquet R. (Fra)
Typ: Gasquet wygra 2-1
Kurs:4,20
Bukmacher: Wiliam Hill
Analiza:
Na dziś przygotowałem nie wątpliwie zacięty pojedynek pomiędzy Włochem Fabio Foginim a Francuzem Gasquetem. Na pewno będzie to trudne spotkanie dla obu zawodników. Oboje specjalizują się w grze na kortach ziemnych. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Francuz. Z tym się zgadzam jednak typuję że wygra 2-1,czyli odda jednego seta. Turniej w Monte Carlo się napędza,zawodnicy rozegrali już po 3 spotkania. Włoch pokonał między innymi Seppiego 2-1 , Ramosa 2-0 oraz Berdycha również 2-0. Pokonał bardzo dobych tenisistów zwłaszcza tego ostatniego. Myślę że w tym starciu stać go na urwanie 1 seta Francuzowi. Gasquet pokonał między innymi w tym turnieju już Paire 2-1 i Cilica 2-0. Nie byli to jacyś wirtuozi Tenisa. Więc w tym spotkaniu Francuz będzie miał większe problemy. Włoch w tym roku rozegrał już sporą ilość spotkań na kortach ziemnych. Było ich 11 z czego tylko 3 przegrał.Widać w tym zawodniku duży potęcjał. Zazwyczaj Fogini osiągał na tej nawierzchni sukcesy,docierał do ćwierć finałów oraz finałów. Faworyt oczywiście jest tylko jeden. Obaj dobrze serwują jak poruszają się znakomicie po korcie. Liczę na zacięty pojedynek i wygraną Francuza po okazyjnym kursie.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga 2 liga
Spotkanie - Jahn Regensburg : Ingolstadt 04
Typ - 2
Kurs - 2.50
Buk - Unibet
Analiza :
Mimo spekulacji jakie pojawiały się ostatnio w mediach Franciszek Smuda wciąż pozostaje pierwszym trenerem drużyny Jahn Regensburg. Ten fakt raczej nie wpływa pozytywnie na tą drużynę ponieważ wiosną (od momentu przejęcia drużyny przez Smudę) drużyna zdobyła raptem 7 punktów i już tylko czeka w której kolejce oficjalnie będzie można ją uznać spadkowiczem z 2.Bundesligi. Dziś na Städtisches Jahnstadion podejmą aktualnie 11 drużynę ligowe tabeli, która jednak wciąż nie może być pewna utrzymania, zwłaszcza po ostatnich meczach (3 porażki i remis). Dziś jednak nadarza się okazja na chyba zapewnienie sobie utrzymania w ligowej stawce, nie dość bowiem, że rywal słaby i chyba już pogodzony z losem to jeszcze FC Ingolstadt 04 ma patent na obecną ekipę Smudy. W 6 ostatnich meczach między tymi ekipami, aż 5 razy górą okazywała się ekipa Ingolstadt i raz mieliśmy remis, więc jest to rywal z którym Ingolstadt lubi i potrafi grać i przede wszystkim wygrywać.
Jeśli chodzi o nieobecnych to powołam się na stronę Kickera. I tak w ekipie gospodarza dziś nie zagrają: Sebastian Nachreiner (O 26/0), André Laurito (O 23/1), Christian Rahn (O 20/3), Carlinhos (O 9/2), Jonatan Kotzke (P 18/0), Koray Altinay (P 12/0),Philipp Ziereis (P 9/0), Thomas Kurz (P 2/0) i Marco Djuricin (N 16/3). Jeśli chodzi o ekipę gości to lista nieobecnych ogranicza się do jednego nazwiska czyli Rogera (P 20/0).
Myślę, że będzie to spotkanie w którym nic nowego nie zobaczymy jeśli chodzi o zespół Jahn Regensburg, jak już wspominałem wcześniej drużyna jest już pogodzona ze swoim losem i chyba widzą, że z obecnym szkoleniowcem po prostu nie są wstanie osiągać wyników jakie by chcieli. Dla mnie kurs na zwycięstwo Ingolstadt jest zachęcający i myślę, że warto właśnie tak zagrać w tym meczu jak ja proponuje. Osobiście bowiem ciężko mi sobie wyobrazić, by padł tutaj inny wynik niż zwycięstwo gości.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Turniej: ATP Monte Carlo
Mecz: Nadal - Dimitrov
Typ: Nadal -6,5g
Kurs: 2,13
Bukmacher: Pinnaclesports
Witam. Dzisiaj wszyscy wiedzą kto mecz wygra, lecz większość stanowczo mówi, iż Bułgar będący niby w dobrej formie będzie potrafił przeciwstawić się Hiszpanowi. Moim zdaniem dla Rafy żarty się już kończą i czas wrzucić wyższy bieg, aby nie zostać zaskoczonym przez Wawrinkę lub Tsongę w kolejnej rundzie. Dzisiaj jest ostatnia okazja, aby zagrać na wysokim poziomie tuż przed meczem, który będzie tego wymagał. Dimitrov 3 razy po 2:0, z zawodnikami o poważnych nazwiskach. No ale cóż, Malisse wiecznie kontuzjowany, Tipsarevic po meczu z Almagro w AO bardzo, bardzo długo wracał do zdrowia zaliczając porażki w pierwszych rundach i teraz z całą pewnością jeszcze nie był to Tipsarevic w optymalnej formie, a Mayer i jego dwa poprzednie spotkania to szkoda gadać. Rafa pierwszy mecz zaczął super, w drugim secie na początku zaczęły się problemy, ale gra Matosevica była na prawdę imponująca. Wczoraj Kohlschreiber zagrał moim zdaniem super mecz, postawiłbym go w kwestii formy nawet odrobine nad Youzhnym i tuż obok Wawrinki (specjalnie porównuję do tych dwóch zawodników, gdyż pierwszy sprawił wielkie problemy Djokovicovi, a drugi wyrzucił z turnieju Murraya).
Wynik 62 63 wystarczy do wejścia typu, na co liczę.
Pozdrawiam, powodzenia ;)
⛔100
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Holsten Kiel - Werder Bremen II
Typ: over 3.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365

Na dziś wybrałem spotkanie niemieckiej ligi regionalnej.Zaciekawił mnie kurs na zwycięstwo gospodarzy, ale zaczął spadać, więc szukałem czegoś innego i znalazłem.Przynajmniej 4 bramki w meczu, jest to dość realne biorąc po uwagę formę strzelecką obu drużyn.Bo to, że padnie tutaj kilka bramek jest niemal tak pewne jak śmierć.Drużyna lidera, czyli dzisiejsi gospodarze strzelają dużo bramek, na 25 kolejek do tej pory rozegranych strzelili w sumie 67 bramek a stracili 25.Goście, druga drużyna Werderu Bremen zajmuje 5 miejsce, z bilansem bramkowym 53:33, a więc również jest to drużyna, która strzelać potrafi ale i tracić.Warto wspomnieć o h2h tych dwóch drużyn..7 ostatnich spotkań pomiędzy nimi zawsze kończyły się pokrywającym mój typ overem.W ostatniej kolejce Kiel wygrało spotkanie z drugą drużyna St.Pauli 2:4, zaś goście wygrali również na wyjeździe 1:3 z drużyną Goslarer.Wspomnę jeszcze o ilości overów 3.5 obu drużyn w lidze.Tak więc drużyna gości na 23 mecze miała ich aż 14, zaś gospodarze na 25 meczy jeden mniej, czyli 13.Typ wielce prawdopodobny i kurs kusi.Dla mniej odważnych wygrana gospodarzy i over 2.5.Polecam
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Widzew - Piast
Typ: 2
Kurs: 3.17
Buk: PinnacleSports
Analiza: Piastunki są po bezbarwnym, słabiutkim meczu z Lechem. Niewiele mają na swoją obronę. Dzisiaj myślę, że wyjdą z chęcią pełnej rehabilitacji za tamten wynik. A jeśli będzie zaangazowanie, będzie im o wiele łatwiej. Widzew nie jest tak dobrze ułożony jak Lech, który gra ostatnio w bardzo szybkim tempie. O grze Łodzian nie można powiedziec, że jest szybka i tak dobrze ułożona taktycznie. To drugie bierze się przede wszystkim z tego, że Mroczkowski dużo zmieniał w składzie druzyny na początku rundy. Z Pogonią to było nudne widowisko. Obrona pierwszy raz w lidze zagra dzisiaj w zestawieniu Broź-Phibel-Garvic-Kramar. Nie bedzie Bartoszewicza. środek pomocy Nowak-Dudek, czy Dudek-Okachi nie gwarantuje pełnego zabezpieczenia tyłow. A Piast często atakuje wejściem piłkarzy z drugiej linii. W Widzewie widze jakiś nieuzasadniony optymizm. Członek zarządu Michał Wlaźlik odgraża się na twitterze gra w pucharach :-|&quot;Nie wierzę, że goście potrafią łatwo wymazać z pamięci fakt, że przegrali z nami 1:2 jesienią w Gliwicach&quot; - mówi trener Widzewa. W tamtym meczu Widzew było stać na pół godizny dobrej gry, potem dominował Piast. Łodzianie gola na 2-1 strzelili po indywidualnej akcji rybickiego w 90 minucie. Więc tamten mecz raczej potwierdził, że Piast jest mocniejszy. Podobonie jak mecz w Pucharze Polski.
⛔100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Czechy
Spotkanie:Viktoria Plzen - FK Pribram
typ: Viktoria Plzen AH -1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Data: 19.04 g.20:45
Analiza bedzie krotka bo nie ma tu sie nad czym rozpisywac. Viktoria Plzen walczy o mistrzostwo Czech ze Sparta Praga. Aktualnie zajmuja wspolnie pierwsze miejsce z dorobkiem 50 pkt. Zespol przyjezdnych to typowy sredniak ligi, nie grajacy o nic. W ekipie Pribram zabraknie dzisiaj kluczowych zawodnikow: Slapak, Wagner, Hajovsky oraz najlepszego strzelca w druzynie- Trapp&#39;a. W ekipie V. Plzen nie wystapi Adamov, ale kadra jest tak szeroka ze nie powinno miec to znaczenia. Podsumowujac Pierwsza druzyna Ligi- Plzen, walczaca o tytul mistrza bez problemu powinna poradzic sobie ze slabiutkim ( szczegolnien na wyjazadach) i oslabionym brakiem zawodnikow Pribram. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy minimum 2 bramkami.
✅85
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Francja `
Spotkanie: Lyon - Gravelines
Typ: Lyon
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin
Jedna z ostatnich kolejek ligi Francuskiej. Bezpośrednie spotkanie po którym gracze z Lyonu zapewniają Sobie awans do PO i walczą o wyższe miejsce, nawet 4 co daje teoretycznie łatwiejszego rywala w następnej rd. Drużyna Lyon w tym sezonie wygląda bardzo dobrze u Siebie na parkiecie mają 11- 2 w tym porażki z drużyna z górnej części tabeli Roanne i outsiderem ligi Poiters. Tą drugą porażkę uznaje jako zlekceważenie rywala, ponieważ to Lyonu przyjeżdżały znacznie silniejsze ekipy i przegrały swoje spotkania. Lyon to najlepsza ekipa w lidze grająca u Siebie. Przyjeżdża do nich lider, mobilizacji i koncentracji na pewno nie zabraknie tym bardziej ,że takie zwycięstwo daje im awans.
W drużynie zabraknie dzisiaj trzech graczy Charles Livio, Georgi i Abromaitis z czego tylko ten ostatni to osłabienie ,który często zaczyna w pierwszej 5 i gra 15 min i więcej , pozostałych dwóch to zmiennicy.
Co do drużyny Gravelines lider ligi francuskiej , który tylko przez katastrofę może jeszcze stracić 1 miejsce w lidze, tak więc dla nich to spotkanie nie ma większej stawki , do tego za tydzień rozpoczynają final four Eurochallange , gdzie zmierzą się z silnymi ekipami i myślę ,że to jest ich cel nr 1 w najbliższym czasie. Nie widzę tutaj aspektów za którym gracze lidera musieliby grać na pełnym zaangażowaniu. Nie znalazłem informacji na temat braków kadrowych.
Do tego jeszcze trzeba dodać, że historia spotkań tych dwóch ekip to wyrównane boje , gdzie raz wygrywała jedna drużyna, raz druga. Myślę że po takim kursie można spróbować. 3/10
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia – Eerste Divisie Spotkanie: Excelsior - Volendam
Typ: Volendam wygra oraz powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,95
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Dziś o godzinie 20:00 na Stadion Woudestein spotkają się zespoły Excelsior i Volendam. Gospodarze przed tą kolejką zajmują odległe 15 miejsce z dorobkiem zaledwie 20 punktów i bilansem bramkowym 37:57. Goście to lider mający na koncie 54 oczka i stosunek bramek 64:38.
Excelsior na własnym obiekcie legitymują się bilansem 4-5-4, przy 22 strzelonych i 21 straconych golach. Volendam w delegacji uzbierało 24 punkty, na które składa się 7 wygranych, 3 remisy i 3 porażki. Ekipa gości średnio strzelała 1,85 i traciła 1,15 bramki na mecz.
Excelsior w ostatnich 8 spotkaniach uzbierał zaledwie 6 punktów – 1 wygrana, 3 remisy i 4 porażki. Volendam w tym samym czasie wygrał 6 pojedynków, zanotował jeden remis i jedną porażkę.
Gospodarze tego pojedynku nie walczą o nic. Utrzymanie zostało zapewnione poprzez wycofanie się z rozgrywek zespołów AGOVV i Veendam. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku gości. Są oni na najlepszej drodze do awansu do Eredivisie i mecze z ligowymi outsiderami muszą być rozstrzygane na ich korzyść.
Teraz uzasadnienie overa. W 69% meczy Excelsior na ich boisku padł over. W przypadku Volendam na wyjeździe było to blisko 54% spotkań. Excelsior strzelił przynajmniej jednego gola w 92% pojedynków na własnym boisku. Dla porównania przynajmniej jeden gol dla Volendam na wyjeździe padł w 85% meczy. Biorąc pod uwagę wagę tego spotkania dla gości over powinien być z łatwością pokryty.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Czechy
Spotkanie:Liberec-Mlada Boleslav
Typ:Mlada Boleslav -1 tylko 1 bramka różnicy=zwrot
Kurs:5,00
Bukmacher:Bet365
Ostatni kolejka barażu o czeską ekstraklasę hokejową i mecz Liberca z Mladą i takie kursy,dla mnie trochę dziwne bo patrząc na układ tabeli jest to mecz o wszystko albo nic dla którejś z ekip.Gospodrze są obecnie na drugim miejscu z identycznym dorobkiem jak Mlada czy Chomutov a jedyna różnica to ta w bramkach.Co dziwne to kurs na poziomie 1,80 na gospodarzy którzy u siebie w barażu wygrali 3 z 5 spotkań.Oczywiście wygrali oni już jeden mecz z Mladą właśnie u siebie 4-1 jednak dwie porażki na wyjazdach 7-3 i ostatnio 7-0 znacznie obniżają notowania ekipy gospodarzy w moich oczach.Mlada natomiast jest ostatnio w świetnej formie,seria 4 zwycięstw z rzędu w tym dwóch do zera kolejno 7-0 i 5-0 sprawia że w moich oczach hokeiści tej ekipy mają spore szanse aby dziś wygrać i wrócić do czeskiej ekstraligi po dwóch latach przerwy.Wiem,Liberec to mocna ekipa jednak uważam że Mlada w takiej formie jest w stanie dziś wysoko wygrać,a kursy moim zdaniem są po prostu mocno przeszacowane.Ostatnie 7-0 nie wzieło się z przypadku bo żeby wygrać tak wysoko i do 0 w hokeju trzeba raczej prezentować coś więcej niż przeciętną gre.Dlatego w tym meczu moim faworytem są goście a kurs na -1 z opcją zwrotu przy fakcie że mecz toczy się o taką stawkę tym bardziej zachęca do gry zwłaszcza że nie spodziewam się tu dogrywki bądź karnych i liczę na pewne zwycięstwo gości w ciągu 60 minut gry.Polecam
⛔100
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Anglia
Spotkanie: Hull- Bristol City
Typ:1
Kurs:1.40
expekt
Gospodarze tego spotkania walczą o bezpośredni awans tak jak już uczyniła to ekipa Cardiff w ten weekend. W tym sezonie nie oglądam zbytnio spotkań Championship i będę opierał się głównie na statystykach. Zacznijmy od gospodarzy spotkania którzy plasują się na 2 pozycji w lidze ze stratą 7 punktów do Cardiff ale to jest dla nich raczej bez znaczenia, najważniejsze jest to ile mają przewagi nad strefą barażową czyli drużynami z miejsc 3-6, a jest to przewaga 6 punktów nad Watford. Wygrywając dziś zwiększą swoją przewagę do 9 punktów i awans już jest można powiedzieć. Ostatni mecz ligowy Hull to porażka wyjazdowa z Wolves (21 miejsce) 1-0, a ostatni mecz ligowy u siebie to wygrana 1-0 z Middlesbrough (10 miejsce). Hull u siebie na 21 spotkań ma bilans 13-2-6 co daję im to może nie super wysoką lokatę w tabeli Gospodarzy bo 6. Co do gości to jest to ekipa Bristol zajmująca ostatnie miejsce w lidze czyli 24 z 40 punktami na koncie i już bez szans na utrzymanie bo do bezpiecznego miejsca tracą 11 punktów a do końca zostały 3 kolejki. Ostatnie spotkanie Bristol to porażka u siebie 1-0 z Birmingham (12 miejsce). W tabeli wyjazdów też zajmują ostatnie miejsce z bilansem 3-3-15, a ostatnie spotkanie wyjazdowe to porażka 3-1 z Burnley (17 miejsce). Pierwsze spotkanie w tym sezonie między tymi zespołami zakończyło sie wygraną dzisiejszych gospodarzu 3-1. Co tu dodawać, jeśli chce się grać w Premier League to takie spotkania jak dziś trzeba wygrywać.
⛔100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka , czechy
Spotkanie: Decin - Pardubice
Typ: Decin -5,5
kurs: 1.85
buk: bwin
Decin - Pardubice / Decin - 4,5 pkt 1.75 Toto-mix ( -5,5 bwin 1.85)
Dziś pierwsze mecze Play offów ligi czeskiej. W etapie zwycięzców ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 porażki , porażki z Nymburkiem jak dla mnie najlepsza aktualnie drużyna ligi czeskiej tylko 2 pktami 65:68 i jak dla mnie 2 najlepszym zespołem ligi czeskiej Prostejovem 74:77. Jak widać porazki minimalne po walce. Decin już spotykał się w 2 etapie rozgrywek z Pardubicami i wygrali ten mecz wyraźnie przewaga 16 pktów 89:73 (3 kwietnia). Pardubice ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to prawie same wyraźne porazki. Tylko 1 mecz wygrali ze słabsza ostatnimi czasy Ostrava i to minimalnie 79:80. Z racji że to pierwszy mecz PO myśle że gospodarze beda chcieli dobrze rozpoczac rywalizacje pewnym zwyciestwem na własnym parkiecie. -4,5 Decin.
✅85
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Francuska
Spotkanie: Montpellier - Lyon
Typ: Lyon powyżej 1,5
kurs: 2.65
Bukmacher: expekt
Analiza:
Lyon ostatnio załamuję kibiców swoją grą na wyjazdach, Mieli walczyć o Mistrza Francji, a PSG im z kolejki na kolejkę ucieka. Strata 11 pkt do lidera wydaje się być raczej nierealna do odrobienia. Co nie oznacza, że Lyon nie ma o co grać. 2 pkt straty do nich ma St. Etienne, które z pewnością ma chrapkę na awans do Ligi Mistrzów. A forma ich wygląda niezle. Montpellier raczej nie da rady w tym sezonie zagrać w pucharach, co nie oznacza że oddadzą mecz bez walki. Ale mimo to Lyon wyjdzie bardziej zmotywowany na ten mecz, i w końcu pokażą dobry futbol.
Co do Lyonu, to zapewnę chcą wyprzedzić swojego odwiecznego rywala Marsylie, która jest lokatę przed nimi, więc walka o wice mistrza zapowiada sie do ostatniej kolejki.
✅165
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- PLK
Spotkanie: Siarka Jezioro Tarnobrzeg vs AZS Koszalin
Typ: Siara -2.5
Kurs: 2.1
buk: Pinnacle

Analiza:

Polscy &quot;Jeziorowcy&quot; dzis rozegraja mecz zupełnie o nic, nie mają już szans na PO, ale też nie muszą sie obawiac utraty aktualnej pozycji, do końca drugiego etapu zostało jeszcze 2 mecze ale już jest pewne że Siara zakończy sezon na 9 miejscu. Siareczka na pewno bedzie chciała sie zrehabilitować za porażke z AZS-em, która w dużej mierze miała wpływ na nie zakwalifikowanie sie druzyny do najlepszej ósemki. Myśle ze trener Koszalina Sretenović pozwoli odpocząć swoim podstawowym zawodnikom i da szanse zaprezentowania sie graczom którzy dotychczas mniej grywali. W ostatnich 5 meczach, 3 razy zwycięsko wychodzili koszykarze Siareczki. Dziś grają u siebie i liczę na godne pożegnanie sie z rozgrywkami i kibicami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom