>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer - PSG
Typ: PSG wygra obie połowy
Kurs: 7,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przewidywane składy:
Bayer:
Leno - Hilbert, Wollscheld, Spahić, Boenisch - Bender, Rolfes, Can - Castro, Kiessling, Son
PSG: Sirigu - Maxwell, Silva, Alex, Van der Wiel - Matudi, Motta, Vernatti - Lavezzi, Ibrahimowić, Pastore
Oglądając mecz Bayer - Schalke stwierdziłem, że koniecznie muszę obstawić kolejnego rywala Aptekarzy. Nie mają pomysłu na grę w ofensywie, trio z przodu straciło formę, liczą tylko chyba na Kiesslinga który ma czasem przebłyski ale mu trzeba zagrać dobrą piłkę, a tego według mnie nie ma kto zrobić. Jako drużyna ma duże przestoje w swojej grze. Na minus dla Aptekarzy na pewno trzeba zaznaczyć, że mieli 1 dzień mniej na odpoczynek, i na pewno mieli trudniejszego rywala, gonili wynik więc zostawili więcej zdrowia na boisku. Wielkim minusem Aptekarzy jest lewa obrona, niezależnie kto tam gra czy Boenisch czy Can jest to ich największa bolączka. Na tej stronie w PSG będzie grał Van der Wiel (bardzo szybki piłkarz) jeżeli będzie grał Boenisch to raczej nie poradzi sobie szczególnie wtedy gdy będzie musiał wracać z ataku. Na plus dla PSG są indywidualności w zespole które potrafią pociągnąć zespół w chwilach gorszej gry (Ibrahimowić,Lavezzi, Pastore) a co najważniejsze potrafią grać dla drużyny. Szczególnie Ibra który chce w końcu wygrać LM. Liczę właśnie najbardziej na jego gole. Moim zdaniem PSG siądzie na Bayer już od pierwszych minut i jeżeli Bayer straci bramkę w pierwszych 20 minutach to może im się przypomnieć mecz z Manchesterem United.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maniek81 360,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Kombinacja norweska HS-140 + 10km
Spotkanie: Magnus Hovdal Moan
Typ: TOP 3
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet

Analiza: Konkurs na dużej skoczni + bieg. Pojedynek dwóch świetnych biegaczy. Włoch niejednokrotnie w tym sezonie wykręcał najlepsze czasy biegów. Jednak Norweg ustępuje mu niewiele, należy także do czołówki pod tym względem. Na tych igrzyskach w konkursie na skoczni średniej + 10km uplasowali się blisko siebie. Włoch był 4, a Norweg 5. Oboje potwierdzili swoją siłę biegową, bowiem przesunęli się z dalszych pozycji: Moan z 15 na 5, a Pittin z 25 na 4. Podsumowując można stwierdzić, że Włoch w tym sezonie biega nieznacznie lepiej od Norwega. Ale do rzeczy. Dzisiaj konkurs na skoczni dużej, na której lepiej spisuje się Moan, który skoczkiem jest przeciętnym. Jednak treningi w jego wykonaniu rokują bardzo optymistycznie i Norweg powalczy dzisiaj moim zdaniem o zwycięstwo. Włoch z kolei na treningach słabiutko, plasował się pod koniec trzeciej dziesiątki. Zresztą nie jest on też wybitnym skoczkiem, co pokazują tegoroczne wyniki PŚ. Praktycznie w każdych zawodach, na których oboje startowali Magnus przed rywalizacją biegową miał bezpieczną przewagę. I uważam, że skoki zrobią dzisiaj także sporą różnicę na korzyść Norwega, który przed biegiem będzie miał bezpieczną przewagę nad Włochem. Alessandro może i szybciej pobiegnie, ale przewagi Magnusa nie zniweluje.
✅ 65
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Olimpiada, mężczyźni
Spotkanie: Czechy - Słowacja
Typ: Czechy wygrają dokładnie różnicą dwóch goli
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Faworytem i to dość wyraźnym są Czesi. Kurs na ich zwycięstwo w regulaminowym czasie gry to ok. 1,70 w zależności od bukmachera, więc faworytem są sporym. Słowacja jest w okresie przebudowy, ich gra wygląda fatalnie. Porażkę 1:7 z USA gdyby się uprzeć, to jakoś można zrozumieć, gdyż USA to ekipa, która mierzy w medal, a nawet w zwycięstwo, choć konkurencja jest ogromna i zarówno Kanada jak i Rosja czy nawet Szwedzi mimo wszystko szanse na złoty medal mają większe. Tak jak pisałem, tą porażkę zrozumieć można. Pytanie tylko jak można Słowacji wybaczyć przegraną 1:3 ze słabą Słowenią, w której jedyną gwiazdą jest Kopitar... Ja do tej pory tej porażki nie potrafię zrozumieć i nie mam pojęcia jak do niej doszło. Czechy to co najmniej o klasę lepsze ekipa, która z tak słabą ekipą jak Słowenia na pewno by nie przegrała. Zagrali oni ładny mecz ze Szwecją, choć przegrali 2:4, wygrali z Łotwą oraz przegrali po dobrym meczu ze Szwajcarią. Wyniki reprezentacji Czech i tak są o niebo lepsze niż to co gra Słowacja. Najbardziej prawdopodobny jest według mnie scenariusz z meczu Czechy - Łotwa, czyli zwycięstwo różnicą dwóch bramek Czechów.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
???? Davydenko - Sijsling
DW: 0:2 ::: 2.62 ::: WilliamHill
Sijsling zagral swietny turniej w Rotterdamie, odpadl w polfinale z Ciliciem. Davydenko to juz przebrzmiale nazwisko, byl kiedys TOP3 na swiecie, jednakze obstawianie wynikow swoich spotkan na wlasne porazki rozmienilo jego nazwisko na drobne. Watpie, ze jest jeszcze w stanie grac na najwyzszym swiatowym poziomie. Igor za to pokazal, ze gdy gra mu sie klei potrafi rozbic kazdego. Ostatnim Rosjaninem, ktorego pokonal byl w Rotterdamie Youzhny, ktorego rozgromil 6-2 6-2. Co prawda, za Nikolajem moze przemawiac jego doswiadczenie, ale nie chce mi sie wierzyc, by w obecnej formie byl w stanie urwac chocby seta Holendrowi.
Powodzenia!
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:???? Koszykówka KBL
Spotkanie: Anyang - Sonic Boom
Typ: under 143,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z ligi koreańskiej, głownie z tego powodu iż spotykają się dwie drużyny które mają złe passy. I tak, drużyna gospodarzy 3 ostatnie porażki, zespół gości 2. Tak więc dzisiaj zapowiada się ciężka walka o przełamanie i poprawieniu bilansu punktowego w tabeli. Obie drużyny zmobilizowane delikatny faworyt goście, ale gospodarze mając atut własnej hali tak łatwo sie nie poddadzą. Dodatkowo dużym atutem jest to iż obie te ekipy preferują defensywny styl, więc czym mają pokonać przeciwników jak mocną i konsekwentną obroną. Jak dla mnie under rysuje się bardzo optymistycznie i wiarygodnie. Jeszcze małe zerknięcie na pojedynki bezpośrednie i mamy dobrą nowinę bowiem od 2 spotkań linia ta nie została przekroczona. jeszcze bardziej optymistycznie nastraja fakt iż gospodarze z Sonicami u siebie nie przekroczyli tej linii od 3 meczy. W tych okolicznościach stawka płynie na under. Spotkanie o 11, tak więc czasu niewiele. Pozdro
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 1

fehu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Paris SG
Typ: Zlatan strzeli bramkę
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz został już na forum dobrze opisany, PSG wydaje się być dobrym typem na dzisiejszy wieczór, ja jednak skupię się na superstrzelcu ze Szwecji. Na początek zobaczmy jak rozkładają się zdobycze bramkowe wśród zawodników gości. Otóż w tym sezonie w lidze francuskiej Zlatan zdobył 19 bramek, nieobecny Cavani 13, trzeci jest Lavezzi jedynie z 4 trafieniami. W lidze mistrzów Zlatan w 5 występach 8 bramek, Cavani 4 trafienia, wszyscy inni zawodnicy w sumie 4 trafienia. Obrona Bayeru dziś dodatkowo osłabiona brakiem podstawowego lewego obrońcy Emre Cana. Przy typowaniu strzelca bramki w meczu zawsze istotne jest czy dany zawodnik wykonuje rzuty karne. Szwed nie dość że wykonuje je skutecznie to do tego często uderza z rzutów wolnych. Widać, że zależy mu na dobrych występach w Lidze Mistrzów, lata lecą, ambicja i ego nie pozwalają być w cieniu Messiego i Ronaldo. Jestem wyjątkowo spokojny o ten typ, rekreacyjnie zagram również Zlatan over 1,5 i over 2,5 gola. Powodzenia!
✅ 110
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów,
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś na Etihad Stadium dojdzie do chyba najciekawiej zapowiadającego się spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, a mianowicie Manchester City podejmie FC Barcelonę. W tym konkretnym dwumeczu bardzo trudno wskazać jest faworyta, niby powinni nim być piłkarze FC Barcelony, którzy są bardziej doświadczeni, wszak regularnie w ostatnich sezonach grają na poziomie półfinału Ligi Mistrzów, a Manchester City dopiero w tym sezonie zagra na wiosnę w Lidze Mistrzów. Z drugiej strony styl gry Manchesteru City sprawia, że Barcelona wcale tak pewna awansu do ćwierćfinału być nie może, City wszak grają fajną dla oka ofensywną piłkę z nastawieniem na zdobywanie bramek.
Postanowiłem więc, że zamiast grać w tym spotkaniu, kto może okazać się lepszy w tym spotkaniu zagram over bramkowy - w tym wypadku over 3.5 goli. The Citizens to drużyna, jak już wspomniałem nastawiona na zdobywanie bramek - w rozgrywkach Premier League zdobyli już 68 goli w 25 spotkaniach (z czego 42 w meczach u siebie). Również w meczach Ligi Mistrzów ekipa Manuela Pellegriniego zdobyli 18 goli, tracą przy tym 10 goli (co ciekaw u siebie Manchester City zanotował 3 over 3.5 goli: 1:3 z Bayernem Monachium, 5:2 z CSKA Moskwa i 4-2 z Plznem).
Jeśli chodzi natomiast o Barcelonę to również jest to ekipa, która w rozgrywkach swojej ligi zdobyła najwięcej goli : 69 goli w 24 meczach (na wyjazdach 27 goli zdobytych). Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to Barcelona w fazie grupowej strzelił 16 bramek tracą przy tym 5 goli. Barcelona co prawda mało bramek traci ale szczególnie w ostatnich meczach obrona Barcelony nie był najsilniejszą formację w ekipie Blaugrany. Chodzi mi o mecze z Sevillą czy Realem Sociedad - w tych spotkaniach rywale Barcelony mieli naprawdę sporo sytuacji podbramkowych ale tylko po jednej potrafili wykorzystać, wydaje mi się, że piłkarze Manchesteru City mogą nie być tak łaskawi i błędy w defensywie Barcelony będą potrafili wykorzystywać nieco częściej.
Jeśli chodzi o nieobecnych to w ekipie gości nie zobaczymy dziś Javiera Mascherano i wydaje się, że jest to jedyne osłabienie Barcelony w tym spotkaniu. Gorzej wygląda nieco sytuacja Manchesteru City w których barwach nie zagrają dziś Sergio Aguero i zawieszony James Milner.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Man City-Barcelona
Typ: 4.5 - więcej
Kurs:4.0
Bukmacher:Bwin
Analiza: Ktoś na pierwszej stronie się napocił że będzie poniżej 2,5. A pod tym podpisał się drugi zuch w poście poniżej. To mi wystarczy by stwierdzić że w tym meczu będzie na 1000%powyżej 2,5 gola. Natomiast nie opłaca się tego obstawic więc ja daję powyżej 4,5. Mecz gdzie na boisku bedzie masa niskich bardzo ofensywnych zawodników. Wiadomo że niscy zawodnicy trzęsą światem,Aguero,Messi,Ribery czy np Hazard,Lam,Sanchez,Pirlo i tak dalej. Gole w tym meczu muszą być bo inaczej lud będzie nie usytsfakcjonowany. Wielka maszyna do robienia z ludzi zombie jaką jest futboll musi dawać odpowiedni produkt. A liga mistrzów jest flagowym produktem. W lidzę mistrzów tych bramek pada cała masa i z roku na rok tych goli pada coraz więcej. W moim przekonaniu za para lat za typ powyżej 2,5 w piłce noznej na świecie kursy będą oscylowały wokół 1,3. Acha zastanawia masówka na PSG zaczynam podejrzewać remis w tym meczu. A szczególnie jak ktoś pisze że pewniak to mi się lampka zapal więc myslę że PSG poniżej 1,5 gola dziś.
⛔ 100
 
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Anglia / Championship
Sheffield Wed : Derby
obydwie drużyny zdobędą bramki w drugiej połowie
3.50 / Unibet
Oprócz LM dziś grają także w Angielskiej Championship i tu zaglądam na spotkanie pomiędzy Sheffield Wed a Derby które moim zdaniem powinno być ciekawym widowiskiem , gospodarze to druga połówka tabeli zajmują 17 miejsce z dorobkiem 33 pkt co oznacza że jak na dziś są spokojni bo do miejsc zagrożonych mają 9 pkt przewagę natomiast o walce do miejsc dających awans to na pewno nie myślą bo tracą do play-off aż 17 pkt , natomiast jeżeli chodzi o gości to tu już walka nawet o bezpośredni awans bo np. do drugiego w tabeli Burnley tracą 5 pkt . Dlaczego taki mój typ ? a no zaglądając do ich statystyk z tego sezonu i do H2H to wydaje mi się że typ chyba realny bo popatrzmy : Burnley stosunek bramkowy 36:37 i jak to się ma na dwie połowy meczu - w pierwszych połowach strzelili 19 bramek w drugich 17 ..... ile stracili : w pierwszych połowach 21 w drugich 16 .
Teraz Derby : ogólnie strzelili 58 goli ( najlepszy wynik w lidze ) i w pierwszych połowach 25 natomiast w drugich 33 a jeżeli chodzi o stracone gole to ogólnie 40 ( sporo ) i w pierwszych połowach 18 w drugich 22 tak więc pod tym względem widzę że typ ma szanse powodzenia , teraz H2H i ostatni pojedynek tu w Sheffield to wynik 2:2 do przerwy 0:1 , a zaglądając jeszcze do meczy wyjazdowych Derby to ostatni wyjazd do Birmingham 3:3 do przerwy 0:0 , z Blackburn 1:1 do przerwy 0:0 i Leicester 4:1 do przerwy 1:0 i Barnsley 1:2 do przerwy 0:1 tak więc wszystkie wyjazdy Derby taki typ wchodzi to może i dziś !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tomek171

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Man City-Barcelona
Typ: Man City wgra i w meczu powyżej 2,5 gola
kurs: 3,90
Buk: Milenium
Rusza Liga Mistrzów... zaraz na początek taki mecz ???? drużyn które graja ofensywnie.. drużyny które maja w składzie wielu wspaniałych piłkarzy. Man City u siebie jest w formie(po za jedna wpadką w meczu z Chelsea) strzela dużo bramek... ale tez coś straci.. Wracając do pechowego meczu z Chelsea... Barcelona to inna drużyna... Barca to drużyna która chce kontrolować grę... która utrzymuje się przy piłce i jak wiadomo... stwarza dużo sytuacji strzeleckich.. a Chelsea w tym meczu nie chciała przegrać... a nawet udało się wygrać. Barcelona powoli łapie swój rytm gry.. Messi w końcu coś pokazuje. Myślę że mecz zakończy się wynikiem 2:1 dla City ;)
⛔ 100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie- ZIO Soczi
Spotkanie: Rosja- Norwegia
Typ: Norwegia +3,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z góry mówię, że średnio interesują się hokejem, więc pewnie niekoniecznie można się opierać na mojej analizie, ale w miarę możliwości oglądam mecze na tych Igrzyskach, bo dla mnie poza występami naszych reprezentantów, hokej to najciekawsza rywalizacja ZIO.
No więc już do rzeczy. Myślę, że większość zgodzi się ze mną co do tego, że Rosja gra na razie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dla Rosjan złoto w hokeju jest cenniejsze od wszystkich innych medali razem wziętych i niewygranie turnieju hokejowego będzie dla nich klęską. Oczekiwania ogromne, miało być zwycięstwo w grupie, jednak po meczu z Amerykanami, Sborna musiała zrewidować swoje plany. Później miało być zwycięstwo za 3 pkt ze słabą na tym turnieju Słowacją i wyjście do ćwierćfinału jako najlepsza drużyna z drugiego miejsca, ale i to się Rosjanom nie udało. Męczyli się ze Słowakami niemiłosiernie, nie zdołali pokonać słowackiego bramkarza przez 60 minut podstawowego czasu i przez 5 minut dogrywki, wygrali dopiero po karnych. Jak widać ich gra nie oszałamia, teraz zmierzą się z Norwegami, którzy w grupie zaliczyli komplet porażek, dużym rozczarowaniem dla nich była na pewno zwłaszcza porażka z Austrią. Norwegia nie jest na pewno potęgą, Rosja jest tutaj bezsprzecznym faworytem i jestem przekonany, że spokojnie wygra ten mecz, ale pogromu się nie spodziewam. Chyba, że Rosjanie nagle zaczną grać na maksimum swojego potencjału, który na pewno mają ogromny, ale liczę, że tak nie będzie. Na maksimum to dopiero będą musieli zagrać z Finami, bo jeśli nie to dopiero może być klęska- odpadnięcie w ćwierćfinale (Putin pewnie wygnałby ich z kraju, hehe). Ten ćwierćfinał już jutro, więc możliwe nawet, że będą chcieli trochę oszczędzać siły. Dzisiaj wierzę, że Norwegowie zmieszczą się w tym handicapie. Z Kanadą na otwarcie przegrali tylko 1:3, więc mam nadzieję, że uda się im to także z Rosją grającą bez polotu.
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen-PSG
Typ: PSG over 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Myślę że bardzo fajny kurs i niska linia. Nie wiem jaki będzie wynik meczu ale moim zdaniem to PSG będzie przeważało statystycznie na boisku a co za tym idzie usilnie atakowało bramkę Leverkusen strzeżoną przez Leno Berda co musi dać sporą liczbę RR dla PSG. Z tego co sie można dowiedzieć prawdopodobnie Francuzi wyjdą 3 napastnikami Lavvezi ( 19/4) Lucas ( 23/3) i oczywiście Ibrahimovic ( 24/19) a to jest świetna wiadomość dla mojego typu. Szkoda tylko że zamiast Lucasa nie może zagrać Cavani ( 23/14). Donati Guidio prawa strona obrony, w środku Spahic Emir oraz Toprak Omer i na lewej obronie Sebastian Boenische taka lina obrony ma być wystawiona na to spotkanie przez trenera Leverkusen. Jak dla mnie Leverkusen jest jedną z najsłabszych drużyn w tym etapie LM co po części ukazał mecz przeciwko Manchester utd. I jeżeli nawet uda im się dzisiaj wyjść z tego pojedynku z obronną ręką to na pewno będą musieli często ratować się stałymi fragmentami gry. ( rzuty rożne)
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów,
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spodziewam sie otwartego meczu w ktorym gospodarze beda chcieli wypracowac sobie zaliczke na Nou Camp.Pellegrini jest zbyt prostym i glupim trenerem by jakos zaskoczyc Barce ustawieniem i zmiana stylu gry.Z kolei Barca wie, ze jesli sie cofnie to bedzie miala spore problemy z obrona przy wrzutkach i stalych fragmentach gry, obrona nie lezy w ich naturze.Beda atakowac a tutaj wszyscy sa zdrowi i na pewno cos ustrzela z przodu.Z kolei brak Mascherano z tylu moze byc odczuwalny tak jak to bylo widoczne rok temu z Bayernem.
Wystarczy spojrzec tez jakie wyniki City mialo u siebie z powaznymi firmami ( o ile mozna tak traktowac MU czy Spurs):
2:3 Bayern
6:0 Tottenham
6:3 Arsenal
4:1 United
2:1 Liverpool
Jedynym meczem w ktorym nie byl pokryty over 2,5 byl mecz ligowy a pozniej pucharowy z Chelsea glownie z racji na beton jaki wylal Jose w obu tych meczach rezygnujac chocby z Oscara kosztem D.Luiza w pomocy.Tym razem na pewno nie bedzie mial do czynienia z tak defensywnym zespolem tylko z Barca, ktora bedzie chciala strzelic kilka bramek i przejac kontrole na boisku.Jak dla mnie kurs stanowczo za wysoki biorac pod uwage ofensywne usposobienie obu teamow ilosc goli jakie strzelaja i naiwnosc taktyczna Pellegriniego.
⛔ 100
 
forsyth 0

forsyth

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, Włochy - ITF Men Rovereto
Spotkanie: Fago M. - Koniusz B.
Typ: Fago M.
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koniusz od miesiąca bez gry. Do tego na dywanie nigdy nie radził sobie jakoś nadzwyczajnie. Fago ostatnio z sukcesami na poziomie ITF w deblu, jest w grze. Przeszedł tutaj bez większych problemów kwalifikacje, a więc dodatkowy plus, że poznał nawierzchnię. Do tego gra u siebie. Kurs nieadekwatny do możliwości Włocha. Losowanie niezbyt szczęśliwe, potem czeka młodszy &quot;Benek&quot;, żaden z nich bez większych szans w tym pojedynku, więc Błażej może sobie &quot;wakacyjnie dorobić&quot; na tym kursie. Start 12:30 (+/-)
⛔ 100
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
18.02.2014 g. 18.00 Pogoń Szczecin- VIVE Kielce
Typ: 2(-9,5)
Kurs: 1,85
BWIN


Dwa dni po meczu w Lidze Mistrzów z THW Kiel, szczypiorniści z Kielc prosto pojechali do Szczecina, gdzie dziś rozegrają ligowe spotkanie z Pogonią Szczecin. Jak wiemy Kielczanie rozegrali dość dobry mecz w Niemczech i zremisowali z Kilończykami 28-28.
Jak już wielokrotnie pisałem, pod wodzą Dujszebajewa odżył Karol Bielecki, któy ładuje bramki jak za dawnych lat, w meczu z Kiel w końcu zagrał swoje Michał Jurecki, który rzucił najwięcej bramek.
Na koło wrócił Julien Aguinagalde. Czyli w Kielcach po staremu z powrotem Hiszpana po kontuzji i dobrą formą lewych rozgrywających. Swoje grają skrzydłowi, Cupić, Olaffson, Strlek, Jachlewski. Bobrze spisuje się Lijek i Chrapek. Swoje dokładają Zorman i Tkaczyk na środku rozegrania.
Dużo poważnych zmian nastąpiło w drużynie ze Szczecina, mianowicie z dniem 15.02 rozwiązał umowę rozgrywający Shylovich. Białorusin to solidny zawodnik rzucający sporo bramek. W swoim ostatnim spotkaniu przegranym z Zabrzem rzucił 6 bramek. W ostatniej kolejce Szczecinianie grali na wyjeździe z bardzo słabym Piotrkowem Trybunalskim gdzie wygrali tylko 1 bramką.... W dodatku w tym spotkaniu zespół Pogoni stracił do końca sezonu dwóch ważnych zawodników: Mateusza Zarembę i Pawła Krupę, którzy mają złamane ręce. Także wymęczona wygrana w piotrkowie bez Shylovicha już o czymś świadczy, gdy z Kielcami zagrają bez dwóch kolejnych rozgrywających moga mieć poważne problemy.
Jak już wspominałem podopieczni Tałanta Dujszebajewa zmieniają sie na parkitcie praktycznie całym skłądem co 15 mniut. W ekipie ze Szczecina zostało się teraz tylko 4 rozgrywających, wiec będa musieli grac przez większość spotkania.
Napewno w ekipie gospodaarzy warto zwrócić uwagę na Bartosza Konitza, który jest najlepszym strzelcem ligi. Ale skoro kielczanie potrafili zatrzymać w Niemczech Jiche to z Konitzem też sobie dadzą radę, tym bardziej że grają obroną w systemie 5-1 z wysunietym skrzydłowym. Drugim istotnym strzelcem jest Zydroń, który szaleje na skrzydle. Jednak skrzydłowi mają pole do popisu jeśli solidnie gra obrona lub przeciwnik słabo atakuje, jednak przy potencjale i skuteczności Kielczan skrzydłowi Pogoni nie powinni mieć wielu okazji do pokonania kieleckiego bramkarza.
Wracając do meczu w LM, gdyby nie ponad 40% skuteczność Sjoestranda to Kielczanie mogli spokojnie wygrać to spotkanie. Dzis liczę na wysoką wygraną gości.
Szczerze mówiąc spodziewałem się handicapu w grancach 12-13 bramek a tu mamy prezent ???? to jedziemy z koksem.​
✅ 85
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Piłka nożna - mecz towarzyski
DVTK (Hun) - Kosice (Svk)
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Diósgyőri VTK wrócili niedawno ze zgrupowania w Turcji gdzie rozegrali pięć kontrolnych meczy. Z tego co mówi ich trener okres ten przepracowali bardzo dobrze a do domu wrócili bez żadnych kontuzji w druzynie. Szczególnie ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu wygladały bardzo dobrze gdzie zremisowali z Valerenga i wygrali z Torpedo Moscow. Dzisiaj przyjdzie im zagrać z lekko osłabionym zespołem Kosic. U gości nie zagra Ostojič i Pačindu. Dla druzyny DVTK jest to już ostatni sprawdzian przed zmaganiami ligowymi i patrząc na ich forme mysle że powinni to wygrać.
✅ 110
 
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina:ATP - SINGIEL: Marseille (Francja)
Spotkanie: Olivetti - Dodig
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365

Analiza: Wracam po krótkiej przerwie. Dziś rzucił mi się w oczy jeden mecz tenisa, mianowicie rywalizacja między francuzem i Chorwatem. Olivetti gra na kortach we Francji od początku roku, gdzie zanotował wiele zwycięstw, bilans 6-3. Doszedł do ćwierćfinałów w dwóch ostatnich turniejach (Montpellier, Quimper). Widać, że dużo gra i osiąga niezłe wyniki. Chorwat tych meczów w tym roku rozegrał zdecydowanie mniej, grając w AO i w Zagrzebiu turniej. Tym turniejem rozpoczyna przygodę we Francji. Czy mu zależy na tym turnieju, to nie wiem, wiem natomiast to, że Albano powinno zależeć. Gra u siebie, poza tym skupia się głównie na zdobywaniu punktów na kortach we Francji. Nie będzie miał łatwo, ale stawiam na zwycięstwo francuza.. Chorwat jest dużo wyżej sklasyfikowany co moim zdaniem jeszcze bardziej zmobilizuje francuza do sprawienia małej niespodzianki. Powodzenia.
⛔100
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City- Barcelona
Typ: liczba goli- opcja I- 2-3 gole
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wyśmienity typ na podwojenie jakiejkolwiek kasy!! Mecz między faworytami do zdobycia trofeum w maju. W moim przekonaniu faworytem tego spotkania jest City. Kursy są przesadzone jeśli chodzi o zwycięzce meczu! Ale wracając do mojego typu... City potrafi strzelać ogrom bramek ale na pewno nie takiemu rywalowi jak Barcelona. Ostatnio Chelsea pokazała, że wcale Manchester C. nie musi ładować worka bramek swojemu przeciwnikowi i to nawet grając na własnym terenie. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i ja typuje maksymalnie 3 bramki, coś w stylu 2:1 dla City. Polecam typ na zdarzenie i życzę szczęścia!!
pozdro
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, IO - SOCHI 2014
Spotkanie: Rosja - Norwegia
Typ: Norwegia +4,5
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsafe


Suvi z analizą mnie ubiegł, ale już wczoraj zagrałem ten typ uznając go za warty zagrania. Nie ma sensu wnikać zbyt szczegółowo w to spotkanie. Nie zagrałbym tego meczu, jeżeli byłby to ćwierćfinał, niestety dla siebie Rosjanie skomplikowali sobie turniej po porażce z USA, więc dostali za karę dodatkowe spotkanie, dzień przed ćwierćfinałem z Finlandią! Ćwierćfinaliści cieszą się, że ekipy, z którymi przyjdzie im się zmierzyć zagrają mecz dzień wcześniej, gdzie oni w tym czasie będą regenerować siły. Napisałem dzień przed meczem z Finlandią, ponieważ uważam, że Rosjanie nie mają prawa nie wygrać tego meczu, ale nikt nie jest tam na tyle głupi, żeby podkręcać tempo, grać na maxa, tracić siły, ryzykować kontuzję itp. dzień.. przed najważniejszym dotychczas meczu na IO, premiującym awans do strefy medalowej. Rosja powinna wygrać zdecydowanie, jak najmniejszym nakładem sił, oszczędzając je na jutro, więc pogromu się nie spodziewam, tym bardziej, że słabsi Norwedzy zagrają na 100% na pożegnanie tych IO. (nie widziałem meczów o miejsca 9-13).
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Towarzyskie
Spotkanie: Hajduk Split - Udinese
Typ: Hajduk Split
Kurs: 3,03
Buk:pinnacle
Analiza:

Postaram się pograć przeciwko Udinese. Grali oni dwa dni temu mecz ligowy z Genuą. Dziś zaś mają się spotkać w Chorwacji w Splicie przeciwko wiceliderom tamtejszej ligi, Hajdukiem. Nie wydaje mi się, żeby w tym meczu grali zawodnicy z ostatniego meczu ligowego, grając w pełnym wymiarze czasowym z genuą. Dwa dni na odpoczynek to mało, dodając jeszcze do tego podróż. Może zagrać Di Natale, co grał z Genuą tylko parę minut. Chorwaci to nie są leszcze. Jak wyżej wspominałem, zajmują drugie miejsce w lidze chorwackiej. Na ich stronce można wyczytać, że spotkanie z takim zespołem jak Udinese to jest wielkie wydarzenie, rozpisując się na kilka stron (w przeciwieństwie do Włochów, gdzie jest tylko mała wzmianka że będzie mecz i transmisja). Do tego meczu nie podejdą obojętni Chorwaci. Oni swoje ostatnie spotkanie mieli cztery dni temu, a kolejne mają też za cztery dni. Jest to odpowiedni czas dla zawodników z podstawowej jedenastki aby móc się wykurować z poprzedniego spotkania, a na następne żeby mieć siłę. Dodając atut własnego boiska i wsparcie kibiców, myślę że mogą powalczyć z drugim składem swoich dzisiejszych przeciwników. Ten typ opiera się tylko na przemyśleniach, a ja go wystawiam jedynie dla przyszłej nauki.
✅ 203
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom