>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: pilka nożna
Bayern Monachium
1-2 miejsce
typ:Tak
stawka : 2,05
bukmacher: milenium
Witam,już dziś za duże pieniądze pobieram typ na pierwsze lub drugie miejsce Bayernu bezapelacyjnie jest to najlepsza dużyna europy i na pewno jest w stanie wejśc do finalu,z resztą jak ktos oglada pilke ten wie zaloże sie ,ze po rewanżach ta stawka zmaleje ,pozdrawiam
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
crispycock 41

crispycock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Champions League)
Spotkanie: Manchester City v Barcelona
Typ: MC gol w pierwszej polowie - TAK
Kurs: 2.1
Bukmacher: Expekt
City w bardzo dobrej dyspozycji, Barcelona jako lider Primera Division rowniez- mysle jednak ze okazale zwyciestwa z druzynami pokroju Rayo Vallecano, Elche, Getafe czy nawet dzisiejsza Malaga czy Sevilla nie beda mialy zadnego znaczenia dzisiejszego wieczoru. Mimo ze Barcelona to wciaz bardzo dobra druzyna i nie odbieram jej szans w starciu z City to jeden ze scenariuszy dzisiejszego pojedynku zaklada ze Barcelona jako mimo wszystko ta najslabiej prezentujaca sie od lat, bedzie miala problem z narzuceniem swojego stylu gry- byc moze nawet lekko sie pogubi. Wiele do zyczenia pozostawia zwlaszcza gra defensywna zespolu z Katalonii i po stracie pilki bedzie bardzo trudno wybronic sie przed jakze groznymi kontratakami Obywateli. Taki uklad gry jak proba rozegrania pilki w srodku pola duza iloscia podan przez gosci, strata i natychmiastowy kontratak gospodarzy przychodzi mi namysl jako pierwszy, ale niewykluczone ze od samego poczatku City &quot;siadzie&quot; na rywalu i wtedy Barcelonie bedzie ciezko sie otrzasnac i zlapac oddech. Mysle ze jest to calkiem mozliwe ze w pierwszych fragmentach meczu to wlasnie faworyt dzisiejszego starcia bedzie musial sie bronic. Manchester City pokazal w tym sezonie, ze jak nikt potrafi grac z najlepszymi i jesli chodzi o krajowe podworko to strzelal bramke w pierwszej polowie takim druzynom jak m.in. Arsenal, Chelsea, Manchester United, Liverpool, Everton, Tottenham, Newcastle...Uczynil to rowniez z glownym kandydatem to triumfu w Lidze Mistrzow czyli samym Bayernem Monachium. Do tej pory druzyny spotkaly sie dwukrotnie tylko towarzysko, ale co ciekawe Manchester City dwukrotnie jako pierwszy wychodzil na prowadzenie czyniac to za kazdym razem w pierwszej odslonie meczu ustalajac wynik do przerwy na 1:0.
⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dyscyplina Hokej Olimpiada
Spotkanie: Czechy vs Słowacja
Zdarzenie: Ilosc strzałow na bramke
Typ under 58
Kurs 1.85
Bwin
Godzina 18:00
Polecam brac, choc wiem, ze to nie jest zdarzenie dostepne u wszystkich i tak popularne, ale widac ze przynosi profit!
Jak na razie bez pomylki w oszacowywaniu ilosci strzalow i skorzystaniu na bledach bukmacherow przy wystawianiu linii.
By zachecic do odwazniejszej gry na takie zaklady - 3/3 w underach na strzaly, w tym mecz Finow z Kanada, gdzie zachecalem do pobierania tego bez watpliwosci, a strzalow bylo 39 przy linii 64!! Plus 2/2 gdzie pisalem, ze zastanawiam sie nad podaniem typu na strzaly, ale wybor zdarzenia byl inny, choc strzaly weszly!..
Linia 58 w takim meczu o wejscie do cwiercfinalu, to pulap do wykorzystania. Nikt tu nie bedzie prowadzic otwartej gry, na pewno Slowacja zagra podobna strategia gry i taktyka, jak w meczu z Rosja, choc moze bardziej korzystac z kontr i PP.
Ich slaboscia jest wlasnie gra w PP i stwarzanie dobrych sytuacji na precyzyjny strzal. Wiecej maja tych rwanych, mniej przygotowanych ,wiec sa pudla albo blokowanie przez przeciwnika. Slowacja miala swoje szczescie z Rosja, ale potrafia odnalezc sie w grze defensywnej, walcza i mocno naciskaja w obronie, co podoba sie i dobrze wrozy na mecz z Czechami. Slowacy wiedza, ze nie warto oddawac miejsca na lodzie Czechom, grac jak najblizej.
A Czesi, faworyci do awansu, wcale nie beda miec tak latwo. Poza tym hokej obu ekip nie jest tak oddalony od siebie w kulturze gry, choc sklad i potencjal niewatpliwie jest po stronie Czech, maja doswiadczony sklad pomieszany z niezlymi talentami(Jagr, Plekanec, Hemsky, Krejci, Cervenka). Upatruje ostrego, bezpardonowego meczu, ale 58 strzalow to duzo jak na calkiem niezla obrone Czechow i dobra koordynacja Slowakow w grze obronnej.
Goalie Slowakow podbudowany, dzis takze moze sprawic, ze dogrywka rozstrzygnie wszystko. Czechy nie narzuca takiego hokeja ofensywnego, ktory spowodowalby ogrom strzalow, zreszta takie ekipy maja europejskie maja inna mentalnosc gry miedzy soba, bardziej wywazona, co najbardizje podoba mi sie w meczach Czech z Finlandia.
Linia nie powinna byc przekroczona, 52-53 strzaly to raczej optymalne rozwiazanie dla tego spotkania. Stawiam 2-2 i dogrywke oraz mala ilosc strzalow!
Polecam.
⛔ 100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:
City - Barcelona
Typ:
Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola
Kurs:
3,60
Bukmacher:
bwin
Wielkie święto, wielki mecz dla koneserów piłki nożnej. Na przeciw siebie stają dwie wspaniałe drużyny, obie będące w dobrej dyspozycji. O meczu zostało napisane już chyba wszystko. Ja upatruję faworyta w zespole gości. City na pewno będzie chciało wygrać na własnym stadionie i zrobić sobie zaliczkę przed rewanżem w Hiszpanii. Tu upatruję szanse na gola dla Barcelony, odkryty zespół City będzie narażony na szybkie ataki gości z Hiszpanii. Oba zespoły podbudowane, City zwycięstwem z Chelsea, a Barca po wysokim zwycięstwie z Rayo. Jest to pierwszy mecz, myślę że drużyno będą grały bardzo zachowawczo, przynajmniej do pierwszej bramki, jednak nie wierzę by padły więcej niż 3 w tym meczu.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów,
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Over 4.5 rzutów rożnych dla gospodarzy
Kurs: 1.50
Buk: Unibet
Dzisiaj pora zapiąć pasy....rusza liga mistrzów.O meczu Manchester City - FC Barcelona napisano dzisiaj już bardzo dużo, wiele osób skupia się na wytypowaniu zwycięzcy, liczby bramek. Ja w tym spotkaniu postanowiłem skupić się na rzutach rożnych. Przeglądając ofertę zauważyłem że buki zaniżają linie rożnych. Over 4,5 rożnych przy takiej grze City jest w mojej ocenie niemal pewne. Ostatnio w lidze Hiszpańskiej Rayo grając przeciwko Barcelonie wywalczyło 5 rzutów rożnych.
Manchester City dzisiaj będzie będzie miał swoje okazje...patrząc na skład można zobaczyć że tych okazji będzie szukał w bocznych sektorach boiska, bo tam w moim odczuciu ma nad Barceloną przewagę. Grając systemem 4-4-2 przy szeroko grających bocznych pomocnikach właśnie tam będzie City w moim odczuciu szukało przewagi. Silva z jednej strony oraz Nasri z drugiej będą dzisiaj próbowali przeprowadzać ataki. Myślę że dzisiaj właśnie po takich akcjach w dużej mierze City będzie miało wiele rożnych. Wszystkie dośrodkowania wchodzących bocznych pomocników czy to obrońców będą przez defensywę Barcelony kasowane. Barcelona grając systemem 4-3-3 gra swoją tiki takę głównie środkiem....City wręcz przeciwnie...będzie musiało szukać swojej przewagi w bocznych sektorach boiska...z takich sytuacji najczęściej są rzuty rożne....Linia 4.5 w mojej ocenie może zostać pokryta dość szybko. Jak ktoś chce bardziej zaryzykować to możne poszukać lini 5.5 po lepszym kursie....Ja wybrałem linie 4.5 po kursie 1.50 i wchodzę w to troszkę grubiej...zdecydowanie polecam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia League Two
Spotkanie: Rochdale Afc - Burton Albion
Typ: Rochdale Afc -1,5 handicap
Kurs: 4.50

Gospodarze są najlepszą drużyną ligi pod względem wygranych spotkań na własnym terenie. Zajmują obecnie 4 miejsce i walczą zaciekle o awans do League One. A jedynie pierwsze 3 zespoły awansują bezpośrednio. Pozostałe 4 grają w barażach. Ich dzisiejszy rywal ma w sumie 2 punkty mniej i znajduje się 2 oczka niżej w tabeli. Jak pokazuje tabela formy 10 ostatnich meczy Rochdale Afc jest zdecydowanym liderem League Two. Generalnie z tego co widzę to w 6 ostatnich spotkaniach dzisiejsi goście - wygrali zaledwie 1 raz! No i był to w dodatku mecz z przeżywającą głęboki kryzys drużyną Morecambe, a bramkę wymęczyli pod koniec spotkania. Jakoś nie wierzę dzisiaj w sukces Burton. Mają ciężkiego rywala, który jest rozpędzony i z apetytem na awans w tabeli no i grają na trudnym terenie, gdzie łatwo punkty nie przychodzą. Rochdale Afc często się zdarzało wygrywać u siebie różnicą dwóch bramek. Dlatego i dzisiaj sie pokuszę o taki scenariusz. Na 7 ostatnich wygranych spotkań, aż 6 z nich kończyło się rezultatami 2:0, 3:0 itp. Piłkarze Rochdale minimalistami więc nie są. Jeżeli wygrywają to okazale, jeżeli mecz im nie idzie to.. albo remis bramkowy, albo porażka (najczęściej jedną bramką). Co ciekawe goście tego meczu jeżeli przegrywają to także wysoko 2:4, 4:1, 2:0. To wyniki ich trzech ostatnich porażek. Typ oparty czysto na statystykach, którym w tym przypadku zaufam..
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Champions League)
Spotkanie: Manchester City v Barcelona
Typ: Obie strzelą i Barcelona wygra
Kurs: 4
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dziś spróbuje swoich sił w LM. Barcelona wielka potęga , po raz 10 w 1/8 LM. Manchester City z tego co wyczytałem po raz pierwszy. Barcelona raz w historii grała z City i przegrała 0-1 więc czas na reważ. Barcelone cieszyć tylko jeden wynik - ZWYCIĘSTWO. Dla nich nie ma innej opcji. Po wygranej 0-6 Barcelona jedzie w znakomitym humorze do Anglii. Manchester bd miał cieżkie nogi i sądze ,że nie poradza sobie z taką potegą jak Barca. Manchester City to też nie byle kto dlatego sądze ,że bd Ich stać na jedną może dwie bramki ale Barca zrobił wszystko aby w rewanżu na CAMP NOU mogli jedynie zremisowac ;)
⛔ 100
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Moim zdaniem Barcelona totalnie zdominuje City na boisku i ci niewiele pokaża , z racji rzadkiego posiadania piłki , innego scenariusza nie przewiduje , wśród graczy City przedwcześnie okrzykniętych nową potęgą europejską , choć fakt , że niektóre ich osiągnięcia z Premiership mogą robić wrażenie w tym 6-3 z Arsenalem , 4-1 z MU i wiele innych pogromów z przeciętnymi ekipami , do tego dochodzi pokonanie na wyjeżdzie Bayernu 3-2 i w ten sposób powstała &quot;wielka marka &quot; pod wodzą Pellegriniego.Doskonale wszystkim wiadomo jak angielskie ekipy grają z hiszpańskimi , stawiając głównie na siłe , samymi czysto piłkarskimi argumentami są na przegranej pozycji , City w teorii preferujące techniczny futbol sądze , że niewiele będzie w stanie normalną &quot;swoją &quot; grą zrobić krzywde Barcelonie , w lidze angielskiej wystarczy w porównaniu do meczu z katalończykami posiadać jakiś kunszt techniczny by wyniki zamieniały się w pogromy.Dzisiejsi gracze wśród gospodarzy tylko Yaya Toure i David Silva byliby w stanie rzucić wyzwanie Barcelonie i kompletnie ją zdominować , reszta graczy stanowi tylko tło i uzupełnienie dla tych dwóch graczy , a na pewno w dzisiejszym meczu będzie to widoczne.Goście wyjdą totalnie zagęszczoną drugą linia i z czasem City , którzy są jeszcze drużyną niedoświadczoną w LM , ostatnie dwa lata nie przebrnęli nawet fazy grupowej kompletnie się kompromitując , Pellegrini oprócz taktyki gry &quot; na zryw&quot; wg mnie nic innego nie wymyśli i ostatecznie polegnie , im dłużej będzie trwał mecz tym bardziej Manchester będzie się gubił i ostatecznie uzna wyższość Barcelony.Taki właśnie scenariusz wydaje mi się najbardziej realny.
✅ 130
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL
Spotkanie: Ausburger Panther - Hamburg Freezers
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365

Tym razem z zielonej trawy przeskakujemy na hokejową taflę. O 19.30 zaczyna się niezwykle interesujące spotkanie w niemieckiej lidze hokejowej. Pantery z Bawarii podejmują dziś lidera z Hamburga. Ekipa z zaledwie dwunastoletnią tradycją lideruje Deutsche Eishockey Lidze i za nic nie ma ochoty owe miejsce opuszczać. Po ich genialnej postawie w styczniu (sześć wygranych z rzędu) przyszedł czas na na luty i bardzo słabą postawę. Bo jak wytłumaczyć tylko jedną wygraną i (póki co) brak zwycięstw na wyjeździe? Okazja nadarza się idealna, bo Ausburger Panther to nawet nie ekipa z pierwszej dziesiątki. Do niedawna notowała niechlubną serię pięciu porażek z rzędu, jednak ostatnio wygrała... z przedostatnią drużyną DEL. To zbyt mało by choć w najmniejszym stopniu zagrozić wracającej na dobry tor drużynie z Hamburga i przewiduję łatwą wygraną gości i umocnienie się na pozycji lidera.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rio de Janeiro
Spotkanie: Bedene Aljaz - Fognini Fabio
Typ: 1
Kurs: 4.1
Bukmacher: Bwin
Nie byłoby dla mnie wielkim zaskoczeniem, gdyby Badene zwyciężył dziś z Fogninim. Choć różnica w rankingu ATP jest bardzo duża i wynosi 89 pozycji to jestem skłonny postawić na Słoweńca. Nadarza się dla niego znakomita okazja do rewanżu za przegrany pojedynek w Vina del Mar 4-6,6-7, dlatego jego motywacja powinna być jeszcze większa. Wtedy Fognini zaczynał sezon na mączce i od tamtego czasu osiągnął dwa finały, z czego w jednym zwyciężył.. widać, że jest w formie, ale może nadeszła chwila na odpoczynek? Wszak następny turniej w Acapulco będzie dla niego ważniejszy, gdyż broni tam punktów sprzed roku. Jak zwykle przy opisie Włocha, warto zaznaczyć jego chimeryczność, którą często pokazuje na korcie, a która na pewno mu nie pomaga. Jeśli chodzi o Badene&#39;a to w Rio wygrał już dwa spotkania w kwalifikacjach, więc teraz na pewno będzie mu łatwiej. Liczę, że pokaże się z jak najlepszej strony i pokona rywala.
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Mogi Mirim - Piracicaba
Typ: 1/1
Kurs: 4.1
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Mogi Mirim mimo gorszego miejsca w grupie wydaję się być w nieco lepszym położeniu niż ich dzisiejszy rywal - gdyż tracą do miejsca premiowanego awansem tylko 2 punkty a goście aż 5. Na ich korzyść przemawia zdecydowanie bilans - u siebie Mogi Mirim 2-2-0. Z kolei goście w trzech meczach wyjazdowych zdobyli zaledwie punkt nie strzelając żadnej bramki. W ostatnim meczu między nimi rok temu gospodarze wygrali zarówno pierwszą jak i drugą połowę. Liczę dziś na powtórkę...
⛔ 100
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna 1 liga
Spotkanie: Olimpo Bahia Blanco - Arsenal
Typ: do przerwy X
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza: Analizę opieram na dokonania ligowych dzisiejszych rywali a mianowicie głównie chodzi mi o fakt 8 remisów do przerwy w 9 meczach granych u siebie przez gospodarzy. Nie wiele gorzej wygląda sytuacja w przypadku gości a mianowicie 6 remisów do przerwy w 9 rozegranych spotkaniach na wyjeździe. Więc jak widać statystyki jednoznacznie wskazują prawidłowość mojego typu jednak jak wiadomo statystyki nie grają.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
18.02.2014 20-45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - PSG
Typ: under 2,5
Kurs: 1,93
buk: Come On
Analiza:
No i zaczyna sie decydujaca faza w tegorocznej Lidze Mistrzów. Dzis dwa spotkania na rozpoczęcie - hit tej fazy czyli Manchester City podejmuje Barcelonę oraz Bayer Leverkusen PSG. Ciekawsze starcie oczywiście odbędzie sie na Etihad Stadium, tyle ze naprawde nie wiem czego moge sie w tym meczu spodziewać. Łatwiej moim zdaniem znaleźć coć ciekawego w meczu Aptekarzy z Paryżanami. I tu mi sie rzucił w oczy ładny kurs na under w tym meczu, który jest moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz. Przede wszystkim nalezy zwrócić uwagę na fakt ze to faza pucharowa. Tu w jednym meczu można wszystko zaprzepaścić wiec najważniejsze to trzymanie sie założen taktycznych, a te na pewno w przypadku obu drużyn to nie stracic bramki. Dlatego nie spodziewam sie na jakieś specjalnie porywające widowisko. Wiadomo nie od dzis ze zespoły francuskie od lat swietnie graja w defensywie i jest to typowo underowa liga. PSG akurat od tej normy odbiega ale to akurat ze względu na potencjał ofensywny zespołu, ktory jest poprostu nieosiągalny dla pozostałych zespołów Ligue 1. W fazie grupowej Paryżanie tez ostro strzelali bo w sumie zdobyli szesnaście goli, czyli prawie trzy na mecz. Ale nie oszukujmy sie - grupę mieli wyjątkowo łatwą z Anderlechtem, Olympiakosem i Benfica, a po trzech meczach mieli komplet punktów i wiadomo było ze to oni beda rozdawać karty w tej grupie. Trudniejsza grupe mieli natomiast piłakrze z Niemiec, bo rywalizowali z Manchesterem United, Szachtarem Donieck i Real Sociedad San Sebastian. I tu poradzili sobie znakomicie, bo poza porażkami z mistrzami Anglii dwukrotnie ogrywali Real Sociedad a raz wygrali i zremisowali z zespołem z doniecka. Swą dobrą postawe potwierdzili tez w Bundeslidze, gdzie to niespodziewanie oni a nie Borussia jest na drugim miejscu za Bayernem. Bayer to solidny zespoł, z pewnościa nie ma co liczyc na powtorzenie takiego sukcesu jak finał (jak w pamiętnym meczu z Realem), ale z pewnościa są wstanie napsuć sporo krwi faworytom z Paryża. Jeśli gospodarze nie przestrasza sie rywala i nie zagraja w defensywie tak jak w meczu z Czerwonymi Diabłami to są wstanie ugrać całkiem korzystny rezlultat, choć ja sie bardziej tu skłaniam do remisu. PSG przyjechało tu na pewno nie przegrac i ten cel powinni osiągnąć. Uważam ze swiadomi stawki meczu piłkarze obu zespołów nie popełnia w tym meczu zbyt duzej ilości błędów w obronie. Stawiam na minimalne zwyciestwo PSG 1-0 lub bramkowy remis 1-1
⛔ 100
 
fanowsky 0

fanowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Champions League)
Spotkanie: Bayer Leverkusen v PSG
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher:Expekt
Jak można zauważyć w fazie grupowej Bayer na własnym boisku notował same over 2.5, a ponadto w Bundeslidze z 5 meczy w 4 stracili przynajmniej jedną bramkę. PSG hmm?... PSG także w fazie grupowej ligi mistrzów notuje na wyjazdach same overki (2.5),a w lidze również w 5 ostatnich meczach stracili przynajmniej 1 bramkę. Ze strzelaniem PSG nie ma problemu, w lidze mistrzów bilans 10:3 na wyjazdach, także tutaj &quot;widze&quot; czysty overek 2.5.
Powodzenia!
✅85
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 3
Coventry - Carlisle
Over 3.5 gola
3.00
William Hill
We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane zaległe spotkania w League One. W jednym z meczy zmierzy się ze sobą Coventry i Carlisle. Gospodarze to 12 drużyna w lidze, a goście plasują się na 16 pozycji w tabeli. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Swój typ argumentuję głównie wynikami obu drużyn w tym sezonie. Zarówno gospodarze jak i goście zaliczają mnóstwo wyników over 3.5 gola. Coventry na 29 meczy miała aż 14 razy over 3.5 gola co daje prawie 50% ogółu wszystkich spotkań tej drużyny. Ekipa z Coventry miała w tym sezonie między innymi takie wyniki jak 4:2, 2:2, 1;3, 1:5, 3:3 czy 3:2. Goście na 30 meczy mieli 11 razy over 3.5 gola co jest również bardzo dobrą statystyką. Carlisle zanotowało między innymi takie wyniki jak 2:4, 4:0, 4:1, 3:1, 2:2. Ostatni mecz między tymi drużynami rozegrany w rundzie &quot;jesiennej&quot; zakończył się wynikiem 0:4, a więc padł wynik over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem również wpadną co najmniej 4 gole.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Conference Premier
Spotkanie: Cambridge Utd - Wrexham
Typ: BTS tak
Kurs: 2,12
buk: Unibet
18.02.2014 20:45
Analiza:
Czas na ligę angielską i typ w którym oba zespoły strzelą.Kurs wysoki ale myślę że warty zaryzykowania.Gospodarze są wiceliderami rozgrywek ale ostatnio coś cienko im idzie.Dwa spotkania na minus i to na własnym stadionie.Wyjazd był na remis.Wcześniej wygrane.Czyżby coś się zacięło w ich grze.Trudno powiedzieć ale w ostatnim spotkaniu bez zdobycia bramki.Dziś sądzę ze już na własnym boisku dopną swego i dziś strzelą.Wrexham w kratkę gra.Ostatnio na własnym boisku porażka ale wcześniej dwie wygrane z rzędu.Myślę że tutaj może paść remis ale bramkowy remis.Oba zespoły jak grają ze sobą to różnie to bywa z bramkami.Ostatnie dwa spotkania na stadionie UTd to mecze na BTSa.Dziś liczę na podobne rozstrzygnięcie.Dadzą radę chłopaki i wierzę że mnie nie zawiodą.Goście dużo strzelają ale i tracą.Gospodarze za to mają bramek dużo ale tracą nie za wiele.myślę że ich ostatnia zadyszka i dziś zaoowocuje że stracą bramkę.powodzenia chłopaki i grajcie otwarty futbol pełny bramek!!!
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Cambrdige UTD vs Wrexam
Typ: Over 3,5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Betclic
Godzina: 20:45
Analiza:
Mało czasu do meczu więc szybka analiza.W angielskiej Conference Premier dojdzie do spotkania między wiceliderem Cambridge UTD a 12 drużyną tabeli Wrexam i jak dla mnie będzie to dość overowy mecz.Co prawda typ jest mocno ryzykowny bo obie drużyny nie należą do najbardziej overowych drużyn tej ligi jednak ja tu czuje dużo sytuacji i bramek a kurs mnie bardzo zachęca.Mecze pomiędzy tymi drużynami dość często kończyły się dużą ilością bramek dlatego dziś liczę że będzie podobnie.Nie wiem za bardzo jak uargumentować ten typ bo obie drużyny nie strzelają ani nie tracą jakoś wiele bramek ale statystyki H2H po prostu każą mi to zagrać po takim kursie dlatego chce spróbować.Myślę że ten mecz może należeć do tych overowych.Na tym etapie rozgrywkowym często jest sporo ustawek i ja właśnie dostałem info na temat tego overu i choć nie wiem co o tym myśleć to próbuje.Wrexam w 30 meczach over 3,5 miał w 10 meczach czyli średnio co 3 mecz a teraz przez 5 spotkań takiego overu nie mieli więc czas to zmienić i próbujemy.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom