>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, mecz towarzyski
spotkanie: Polska - Norwegia
typ: Polska
kurs: 2.60
buk: Bet365
analiza:
Trochę to całe zgrupowanie reprezentacji w Abu Zabi poszło w zapomnienie. Co prawda, to prawda zobaczymy jedynie kopaczy z Ekstraklasy, ale jakby nie było grają z orzełkiem na piersi, a to zobowiązuje. Przewidywany skład wygląda następująco: W bramce mniej więcej podobny poziom, wydaje mnie się, że w pierwszej jedenastce wybiegnie Miśkiewicz. Na prawej obronie zagrać mogą Olkowski lub Bereszyński. Ten pierwszy grając pod okiem obecnego selekcjonera w Górniku zabłysnął dając dobry impuls ofensywny w poczynaniach swojej drużyny. Z kolei Bartek ostatnio wrócił po kontuzji i jeszcze nie gra na miarę swoich możliwości, stawiam więc na Olkowskiego. Środek obrony należeć będzie do Rzeźniczaka i Kokoszki lub Wilusza. Na lewej o ile jest w pełni sił powinien zagrać obiekt ostatnich żartów w internecie Wawrzyniak. Podsumowując tą zlepioną obronę wygląda solidnie jedynie na bokach. Środek pomocy powinien należeć do Pazdana i Jodłowca, którzy na poprzednim zgrupowaniu zapadli w pamięć z pozytywnej strony, zwłaszcza ten pierwszy który był prawie nie do przejścia. Przed nimi mógłby wybiec młody Linetty, ewentualnie ostatni super strzelec bydgoskiego Zawiszy Masłowski, oba warianty są bardzo ciekawe. Na skrzydłach duże szanse mają Brzyski, Kucharczyk lub Madej, w ataku weteran Paweł Brożek, czy Łukasz Teodorczyk. Sporo debiutantów, myślę że w pierwszym składzie zobaczymy co najmniej dwóch i tyle samo nowych w drugiej połowie. Jest w składzie parę nazwisk, które już są znane na arenie międzynarodowej, jak by do tego dołożyć zawziętość nowych twarzy może powstać niezła mieszanka. Trener Nawałka z pewnością potrafi zmotywować swoich podopiecznych i z przeciętną Norwegią powinniśmy wygrać.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Preston - Coventry
Typ: obie strzelą gola
Kurs: 1,65 (Unibet)

Analiza:

Dla mnie typ dnia i jak nie wejdzie to będę bardzo zdziwiony. Typuję, że w tym meczu oba zespoły strzelą po przynajmniej jednym golu. Coventry to moja ulubiona drużyna w tej lidze, mają najlepszy atak i słabą obronę. Walą bramki aż miło, ale i tracą całkiem sporo. Jak Coventry nie trafia w meczu to jest prawie jak święto, nawet jak grają na wyjeździe, ale 54 bramki zdobyte to robi wrażenie. Dostali minus 10 punktów i dlatego są dosyć nisko,, gdyby nie ujemne punkty to walczyli by spokojnie o awans.

Ich rywalem jest Preston, czyli czołowa drużyna League one. U siebie ostatnio tracą całkiem sporo bramek, więc najlepszy atak ligi to powinien wykorzystać. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie bezpośrednie pojedynki z Coventry: 4:4, 2:2,3:2. W ostatnich dziewięciu starać między sobą padał BTS !

Polecam:wink:
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka LITWA: LKL
Spotkanie: Nevezis-Lietkabelis
Typ: under 145.5
Kurs: 1.85
Buk: bet365
Godz. 15.00

Na dziś wybrałem spotkanie z Litwy Nevezis - Lietkabelis. Postanowiłem w tym spotkaniu pograc under 145.5. Linia pkt według mnie na to spotkanie jest ustawiona troche za wysoko. Przegladajac
historie ostatnich sześciu spotkań pomiedzy tymi druzynami tylko dwa razy linia 145pkt została przekroczona w obudwu spotkania Navezis grało wtedy w roli gosci.

09.01.14 Lietkabelis-Nevezis 69 : 69 ✅
03.12.13 Nevezis-Lietkabelis 62 : 56 ✅
30.11.13 Lietkabelis-Nevezis 77 : 82 ⛔
15.10.13 Lietkabelis-Nevezis 71 : 100 ⛔
06.10.13 Nevezis-Lietkabelis 79 : 52 ✅
15.02.13 Nevezis-Lietkabelis 72 : 67 ✅
Trudno cos wiecej napisać na temat tego spotkania, swój typ podpieram głownie statystykami,
i jak dla mnie jest wart zagrania, Gorąco polecam
scan kupony =&gt; http://zapodaj.net/96a4492be19b3.jpg.html
✅ 85
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Francja
Spotkanie: Dijon - Roanne
Typ: under 135.5
Kurs: 1.82
Buk: Expekt
Na dzisiaj meczyk dwóch defensywnych drużyn z ligi francuskiej. Linia jak na mój gust dla tych drużyn odpowiednia, gdzie defensywa zdecydowanie rządzi, myślę że i tym razem podtrzymają dobra passę underową. Pojedynki bezpośrednie tych drużyn wręcz wymarzone:
Dijon - Roanne 71-61
Dijon Roanne 62-51
Odkąd filozofią i priorytetem dla tych drużyn stała się defensywa notuja takie wyniki bezpośrednie i w tym pojedynku liczę na to że też nic się nie zmieni w tej kwestii. Zobaczymy i powodzenia
✅ 82
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: Polska Norwegia HtH
Typ: Polska
Kurs: 1.41
Buk: BetClic

Jak dla mnie pewniak Polacy skaczą u siebie i mają w swoim teamie rewelacyjnego lidera pucharu świata Kamila Stocha a i reszta drużyny prezentuje się naprawdę dobrze. U Norwegów w dobrej równej formie jest tylko Anders Bardal a całą drużyna zalicza w tym sezonie poważny regres formy.
Kurs nie jest wysoki ale naprawdę polecam.
✅ 41
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Betis - Real Madryt
Typ: Ronaldo 3 or more
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Szkoda mi trochę drużyny Betisu, bo lubię oglądać ich piłkę zwłaszcza w zeszłym sezonie wyglądało to dobrze, ale dzisiaj zostanie ona pogrążona jeszcze bardziej. Betis byłby dzisiaj o wiele wyżej jednak czego innego można się spodziewać jeśli nie trafia się takiej ilości rzutów karnych, marnuje tyle stuprocentowych sytuacji i przegrywa się u siebie z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie ? Dla Realu Madryt jest to kolejny mecz z kategorii tych, które trzeba koniecznie wygrać i myślę że dzisiaj jedyną przeszkodą może być fatalny stan murawy spowodowany ulewnym deszczem o czym donosiły wczoraj hiszpańskie media. Defensywa Betisu jest po prostu beznadziejna i liczę że dzisiaj Real to wykorzysta, a kto ma strzelać gole jeśli nie Ronaldo ? Portugalczyk stwierdził że w tym sezonie chce być jeszcze lepszy, strzelić jeszcze więcej bramek, a zatem musi to dzisiaj udowodnić. Emocje związane ze Złotą Piłką skończyły się i myślę, że Ronaldo może już skupić się na dobrej grze w piłkę, bo nie wydaje mi się aby piłkarz o takiej klasie jak Ronaldo zanotował czwarty (!) z kolei mecz w którym jest kompletnie niewidoczny a jak już się pojawia to po to aby zmarnować stuprocentową sytuację. Rywal idealny na przełamanie złej passy.
⛔ 100
 
B 0

belm0o

Użytkownik
Dyscyplina: Plus Liga
Spotkanie: Rzeszów - Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 2,55
Data: 18.01.2014
Godzina: 14.45
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Hit tej kolejki Plus Ligi. Oczekiwałem lepszej gry Rzeszowa bo obecnych transferach. A co za tym idzie lepszych wyników, wygrywają, ale są to zwycięstwa mało przekonujące, według mnie słabym punktem jest Peter Veres. Oba zespoły są po pucharach co prawda Resovia grała 4 dni temu u siebie, a Skra 2 dni temu w Niemczech i to jest jedyny argument, a mianowicie więcej czasu na odpoczynek i regenerację miała Resovia. Mam nadzieję jednak, że Skra da radę wygrać ten hit kolejki. Argumenty które mnie przekonują do tego lepszy blok Skry, lepszy atak, przyjęcie hmmm tu jest raczej dyspozycja dnia, ogólnie podobny poziom. Oba zespoły są raczej usposobione ofensywnie z lekką przewagą Skry. A teraz trochę statystyki UWAGA ! SKRA NIE STRACIŁA SETA OD 27.11.2013 ! Ostatnią drużyną której się to Jastębie urwali seta. W tym czasie Resovia miała kilka wpadek, albo męczyli się aby wygrać. Kolejny ważny aspekt to wyjazd za 4 dni do Belgii na dużo ważniejsze spotkanie niż mecz ze Skrą i raczej Resovia woli poświęcić mecz ze Skrą, aby być bardziej wypoczątym na rewanż z Belgami... a tym raczej łatwo nie będzie. Każdy z was wie jakim gorącym terenem siatkówki klubowej jest Belgia, nikomu tam się łatwo nie gra. Z resztą Zaksa się o tym przekonała
A więc po takim kursie nie widzę opcji jak zainwestować trochę kasy w Zwycięstwo Skry albo dla mniej odważnych +1,5 seta na Skre
Ja osobiście pobieram i polecam win Skry @2,55 Butgun.
⛔ 100 // POWTÓRZONY TYP!
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 1 liga, Portugalia 2 liga
Spotkanie: Patrick - Kilmarnock, Aves - Farense
Typ: X, X
Kurs: 3,20 x 3,15 = 10.08
Bukmacher: Sts
Analiza: Typy na tzw progres - Kilmarnock 15 meczów bez remisu a w szkockiej lidze ich pada sporo przecież, Aves już 16 meczów bez remisów i pewnie będzie dużo ciężej w Portugalii o remis ale jak to mówią do odważnych świat należy. Oba mecze o godzinie 16:00. Grasz na własną odpowiedzialność.
⛔ 100
Regulamin
 
morawski 23

morawski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Betis Sevilla - Real Madryt
Typ: 2 (handicap 2:0)
Kurs: 2,45
Bukmacher: expekt

Real Madryt rozpocznie rundę rewanżową ligi hiszpańskiej meczem wyjazdowym z Betisem. Królewscy udali się do Sewilli w bardzo dobrych nastrojach, bowiem 2014 rok rozpoczęli w świetnym stylu – wygrali wszystkie cztery spotkania, nie tracąc przy tym nawet jednej bramki, a ponadto awansowali do ćwierćfinału Pucharu Króla.
Betis w tym sezonie spisuje się bardzo słabo i wygląda na to, że do końca sezonu będzie walczył o utrzymanie. Z pewnością duży wpływ na taką, a nie inną postawę dzisiejszych gospodarzy miało odejście z klubu dwóch ważnych postaci – trenera Pepego Mela i pomocnika, który był mózgiem drużyny, Beñata. Pierwszy z nich został niedawno oficjalnie zaprezentowany jako trener West Bromwich Albion, natomiast hiszpański zawodnik w letnim okienku transferowym dołączył do Athletiku Bilbao. Bilans Betisu w tym sezonie to jedynie dwa zwycięstwa, pięć remisów i aż dwanaście porażek.
Real powoli zaczyna się rozkręcać i myślę, że zarówno dzisiaj jak i w następnych 3-4 meczach można spokojnie stawiać na nich nawet z dwubramkowym handicapem.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Standard de Liège - KV Oostende -1 handi. / 1.70 @ WilliamHill
vs

Analiza: przed nami mecz w stylu mistrz kontra uczeń. Drużyna z fotela lidera
w dodatku jako gospodarz tego spotkania Standard, podejmuje OOstende plasujące
się gdzieś tam z tyłu. Goście bez Coussement 0/0, Luissint 17/1, Jonckheere 5/0,
oraz Berrier 15/0. Tylko raz, a było to w &#39;98 roku, drużyna Oostende wygrała
ze Standardem. Gospodarze przed własną publicznością bilans bramek 6/4/0.
Być może drużyna Standardu nie zalicza handicap&#39;u grajac u siebie, lecz Oostende
grając na wyjeździe dostaje srogie baty.
W tym meczu w składzie gospodarzy nie zagrają Gonzales 9/0, oraz Ono 0/0

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Holandia, druga liga
Achilles vs. Almere
o3.5,
2.40
Sportingbet
Mój bet dnia. Dwie, overowe ekipy podejmą walkę na zapleczu Eredivisie. Obie drużyny zajmują miejsca u dołu tabeli. Gospodarze łącznie stracili 52 gole, strzelając przy tym 25. Goście: 38 w plecy i 32 do przodu. Zatem jest to spora suma. Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się sukcesem Almere 3:1. Dzisiaj ciężko znaleźć faworyta, choć buki upatrują go ponownie w gościach. Jednak jest tego przyczyna. Przed przerwą potrafili łatwo wygrać z Telstarem czy Jong Twente (3:1, 3:0). Ponadto towarzyski rozbili w nowym roku GA Eagles 4:1. Widać, że coś się ruszyło w tej drużynie. Oba zespoły charakteryzują się bardzo podobnymi cechami. Mianowicie w obronie dziurawo, w napadzie coś wyjdzie i bramek pada sporo. Dzisiaj w obu zespołach nie będzie poważniejszych absencji. Z najistotniejszych postaci są na pewno: Thoone (22/9 napad) w Achillesie oraz Janssen (22/5 napad) w szeregach gości. Spodziewam się sporej liczby goli. Niemniej bet na który liczę najmocniej to klasyczny over. Choć i 3.5 powinien zostać pokryty.
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Piłka nożna , Premier League
Liverpool - Aston Villa
Suarez strzeli 2 lub więcej goli
2.3
bet365

Dziś spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy Liverpoolem , który zagra u siebie z drużyną Aston Villi.Faworytem oczywiście są gospodarze i chyba nikt nie ma zbytnio wątpliwości , że drużyna Liverpoolu nie wygra dzisiaj.Są oni bowiem na 4 miejscu z dorobkiem 52 oczek i tracą 4 punkty do trzeciej Chelsea.Ostatnio pokonali na wyjeździe 5:3 Stoke City , a wcześniej wygrali u siebie z Hull City 2:0.W tych 2 meczach Luis Suarez strzelił łącznie 3 gole (2 ze Stoke i 1 z Hull) i sądzę że dziś również sobie postrzela te bramki.Aktualnie przewodzi on w klasyfikacji strzelców Premier League z dorobkiem 22 goli i bardzo dużą przewagą nad drugim Aguero , który tych goli ma aktualnie 15.Drużyna gości jest na 11 pozycji z dorobkiem 23 oczek.Ostatnio przegrali u siebie z Arsenalem 1:2 , a wcześniej wygrali 1:0 na wyjeździe z Sunderlandem.Myślę, że Liverpool wygra to spotkanie wysoko , a Lusi Suarez strzeli 2 lub więcej goli gdyż jest w bardzo dobrej formie , jest najlepszym strzelcem swojego zespołu i to na nim spoczywa głównie gra Liverpoolu.W ostatnich 5 spotkaniach gdy Liverpool grał u siebie Suarez strzelił 11 goli co daje nam średnią ponad 2 gole na mecz , sądzę , że w dzisiejszym starciu również je ustrzeli.Powodzenia !
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
spotkanie: Granada - Osasuna
typ: Osasuna
kurs: 4.66
buk: Pinnacle
Głównym powodem tego typu jest statystyka. Osasuna ma więcej punktów na wyjazdach niż Granada ma w meczach u siebie ... Aktualna forma też jest po stronie gości - w ostatnich 4 meczach zdobyli 8 punktów, w tym samym okresie Granada zanotowała 2 zwycięstwa i 2 porażki. Również liczę na większą żądzę zwycięstwa ze strony gości z Pampeluny. W ostatnich 3 meczach z Granadą nie zdobyli nawet punktu ...
⛔ 100
 
S 20

sensimila

Użytkownik
Dyscyplina: ręczna
spotkanie: dania - hiszpania
typ: 2
kurs: 3,35
buk: unibet
Uważam, że hiszpanie są ekipą lepszą. Grali w mocniejszej grupie i przeszli ją lekko. Równiez Dania - gospodarz, poradził sobie świetnie, ale decydujące jest tutaj wielkość kursu. Ekipy są dość wyrównane, ale jak wspomniałem Hiszpania to wg mnie faworyt mistrzostw. Poza tym ostatnie ich spotkanie zakoczyło się masakrą na Dunczykach. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 20:30. Typuję wynik 23:25, i hiszpanie pociagną pierwsze miejsce do konca
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy
Spotkanie: Reggio Emilia vs Varese
Typ: Reggio Emilia (-4,5)
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gospodarz to aktualnie 7 ekipa w tabeli. Goście zajmują 13 lokatę. Reggio bilans spotkań ma 8-7. Jednak wielki ich atut to własna hala. U siebie jeszcze nie przegrali spotkania. 7 zwycięstw,a na dodatek wszystkie wygrane kilkoma punktami,nawet 20 oczkami. Widać,że u siebie są niezwykle skuteczni w ataku,a ich obrona wygląda bardzo dobrze(średnio tylko 67pkt straconych na mecz).Bez wątpienia jest to ekipa własnego parkietu. Rywalom wygrać jest tutaj nie zwykle trudno.Z kolei Varese zaledwie 6 wygranych. Z tego tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe. Dla mnie sprawa jest oczywista i to gospodarze są zdecydowanym faworytem. Jedna z najlepszych ekip u siebie vs jedna z najgorszych na wyjeździe.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom