>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 18. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: Lens - Dijon
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 18.01.2014
Godzina: 20.00 (według WilliamHill), 14.00 (według livesports.pl)
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziestą kolejkę francuskiej Ligue 2.
W mieście Lens na Stade Félix-Bollaert zmierzą się gospodarze Racing Club de Lens a ich przeciwnikami będą Dijon Football Côte-d&#39;Or.
Lens rozegrał w tym sezonie ligowym dziewiętnaście meczy w których zdobył trzydzieści pięć punktów po dziesięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz czterech porażkach i zajmuje obecnie wysoką pozycję wicelidera zaplecza francuskiej Ligue 1 z bilansem bramek na poziomie 28-22.
Dijon zdobył w tym sezonie ligowym trzydzieści jeden oczek w swoich dziewiętnastu meczach po ośmiu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz czterech porażkach co plasuje ich obecnie na piątym miejscu we francuskiej Ligue 2, bilans bramek 22-18.
Gospodarze zagrali na swoim Stade Félix-Bollaert w tym sezonie dziewięć razy i zdołali zdobyć dwadzieścia dwa punkty po siedmiu zwycięstwach, jednym remisie oraz jednej przegranej, bilans bramek u siebie 16-7.
Goście na wyjazdach zdobyli osiem oczek w swoich dziewięciu meczach na obcym terenie po jednej wygranej, pięciu remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 6-10.
Moim zdaniem może być to ciekawy mecz w którym ja typuję zwycięstwo gospodarzy z Stade Félix-Bollaert, Lens w tym sezonie gra bardzo dobrze mając ogromną szansę awansu po trzech latach przerwy do najwyższej we Francji Ligue 1 i u siebie potrafi grac znakomicie strzelając sporo bramek i nie tracąc ich dużo a Dijon to typowa drużyna swojego stadionu gdzie zdobyła większość swoich ligowych punktów i na wyjeździe traci swoją wartośc co widac po ich meczach na obcych stadionach w tym sezonie ligowym i w tym meczu przegra w miejscowości Lens z drużyną Racing Club de Lens.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majoreq 4

majoreq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga BBVA
Spotkanie: Real Betis Sevilla(+2) - Real Madrid
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Zapraszam jutro na spotkania Dawida z Goliatem. Zamykająca tabelę Betis podejmie u siebie Real Madrid.
Najpierw info o kontuzjach:
W Realu najprawdopodbniej nie zagra Khedira, Varane, Marcelo i Morata
W Betis nie będize Xavier Torresa, Joan Verdu, Alvaro Vadillo, Bryan Rodriguez, Eder Ruiz Vitrchao, i Nosa Emanuel Igiebor.
Przeanalizowałem sytuację nie tyle pod kątem wygranej przegranej a pod kątem wygranych czy przegranych 2 bramkami. Mianowicie Betis rozegrało w tym sezonie 10 spotkań u siebie z czego 9 z nich to mecze wygrane (jeśli wziąć pod uwagę, żę prowadzą 2 bramkami natomiast Real na wyjeździe wygrał tylko jedno spotkanie (również biorąc pod uwagę, że Real przegrywa 2 bramkami).
Wiadomo wrócił Ronaldo i ofensywa Realu dzięki temu wzrosła jednak na wyjazdach spisuje się on średnio, fakt wygrywa ale nie są to pewne wygrane tak więc tutaj upatruję wyniku rzędu 0:1 czy 1:2. Możliwe, że Betis ukąsi Real na ten jeden punkt biorąc pod uwagę braki w defensywie Realu
⛔ 100
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves
Typ: Toronto -1.5
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Toronto jest lepsza druzyna tutaj, wiec biore te marne -1.5 do pokrycia przez nich, bo nie widze tutaj Minnesoty wygrywajacej. Minnesota moze nie jest az taka slaba ale wygrywaja tylko mecze z druzynami under .500, natomiast Toronto potrafi wygrywac te trudniejsze mecze z bardziej wymagajacymi druzynami i jak wszyscy wiedza sa w bardzo dobrej formie juz od przeszlo miesiaca kiedy to doszlo do trejdu i wymiany gaya za vasqueza i salmonsa, ktory gra z lawki pierwsze skrzypce i doskonale wpasowal sie do druzyny. Raptors graja swietnie na dwoch koncach basketu ii w obronie i w ataku bardzo plynnie ofensywnie. Minnesota, gra zbyt lekko w obronie i polega w duzej mierze na rzutach z dystansu, co oczywiscie z druzynami grajacymi dobra obrone taki styl nie ma przejscia wiec Minnesota z lepszymi druzynami zazwyczaj przegrywa. Ciekawe jest to ze Toronto ma bardzo dobry bilans bezposrednich spotkan z Wolves, 15-1 w ostatnich 16 meczach. Mysle ze Toronto potwierdzi swoje playofowe aspiracje wysylajac Minnesote do domu z kwitkiem.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks
Typ: Anaheim Ducks OT
Kurs: 2,29
Pinnacle

Dzisiaj stawiam na wygraną Anaheim Ducks. Zwłaszcza, że Kaczki zdają się mieć patent na Jastrzębie. Ostatnie pięć spotkań zakończyło się zwycięstwem hokeistów Anaheim.
Pełne zaangażowanie z pewnością będzie po obu stronach. Spotkanie prestiżowe, ale lepszą formę prezentują w tym sezonie goście. Chicago słabo prezentuje się w obronie, traci sporo bramek co przy tak agresywnym przeciwniku sugeruje również typ overowy. Ostatnio Ducks rozstrzelali Vancouver 9:1! Chicago natomiast nawet ze słabym Edmonton straciło 3 bramki(5:3 dla Hawks). Natomiast z drużynami w wyższej półki Chicago zaliczyło porażki (z Canadiens, Avalanche). Ostatnie 5 spotkań i 4 porażki, to gospodarzom nie wróży w nocy nic dobrego.
Tak wysoki kurs na dominatorów tego sezonu może się już nie powtórzyć, dlatego zaryzykuję i postawię parę groszy na Kaczki.
⛔ 100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Tenis
Karolina Wożniacka-Muguruza Blanko
Typ 2
Kurs 1,89
betgun
Na dziś wybrałem mecz kobiet w turnieju wielkiego szlema !Stawiam na Muguruzę Blanko ,ponieważ ta dziewczyna zrobiła ogromne postępy w swojej grze-bezpośredno przed tym turniejem wygrał turniej w Hobart i to już był sygnał o jej formie -ale też o tym,że weszła na wyższy szczebel wtajemniczenia gry w tenisa.Ma doskonałe warunki fizyczne -przy wzroście 182 cm waży73 kg.W obecnym turnieju w drugiej rundzie pokonała Kanepi wcześniej Szmidelową ,natomiast Karolina przkonywujaco pokonała w pierwszej rundzie Domingez/lino,a w drugiej już z problemami McHale .Jednak to co mnie najbardziej przekonuje do tego typu to ich bezpośredni pojedynek w 2013 roku w Miami który bez żadnych &quot;ale&quot; wygrała Blanko 6-2 6-4!
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open Mixed Doubles
Spotkanie: Ebden/Gajdosova - Guccione/Sanders
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Myślę, że bet w sam raz do jakiegoś dubla, tym bardziej, że wg mnie kurs mocno przeszacowany (widzę, że u niektórych buków jest po 1,3 i to realniej oddaje różnicę obu par). Ebden z Gajdosovą obrońcy tytułu (rok temu dostali &quot;dziką kartę&quot;). W pozostawionym polu zostawili śmiało można powiedzieć, że wybitne pary mikstowe ostatnich lat - Paes/Vesnina, Bhupathi/Petrova, Istomin/Shvedova czy w finale Cermaka/Hradecką. Dwa ostatnie mecze miałem okazję oglądać i byłem pod wrażeniem jak zgrany duet tworzyli oboje. Super serwisy (Jarmila tym się zawsze wyróżniała w WTA), ale do tego rewelacyjnie czytali grę i zamykali kąty przy siatce. Naprawdę przyjemnie się to oglądało. Sądzę, że jak zaprezentują 80% z tego co wtedy to powinni spokojnie poradzić z jutrzejszymi rywalami. Co można napisać o przeciwnikach? Otóż niezbyt wiele, Guccio-Rudzielec wiadomo, lewa ręka i potężne &quot;przyje...&quot; z serwisu (ale Jarmila pewnie tę lekcję ma odrobioną bo przecież była żoną &quot;młotka&quot; Grotha przez kilka lat ???? ). Jednak Guccio nie nadaję się to takiej &quot;kombinacyjnej-zabawowej&quot; gry jak w mikście, na tym polu zdecydowanie ustępuję Ebdenowi. Tej Sanders to ja przyznaje nie widziałem, ale sądząc po wynikach to raczej niczego wielkiego nie ma do zaoferowania na korcie. Gram to dublem z deblem Mladenovic/Pennetta.

✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal (-1) - Fulham
Typ: 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: Unibet

Analiza:
W sobotę na Emirates Stadium zespół gospodarzy a zarazem lider Premier League zmierzy się z drużyną Fulham.
Arsenal po 21 kolejkach zajmuje 1 miejsce w tabeli PL z dorobkiem 48 pkt. Spośród 21 rozegranych meczy Kanonierzy wygrali 15 meczy, 3 razy zremisowali i 3 razy musieli uznać wyższość rywali. Arsenal wygrał 5 z ostatnich 5 meczy i 3 z nich wygrał różnicą 2 bramek.
Drużyna gości zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 pkt. Zespół Fulham wygrał 6 meczy, 1 zremisował i 14 przegrał. Spośród ostatnich 5 meczy drużyna Fulham 2 razy wygrała, 1 zremisowała i 2 razy przegrała.
Do zagrania takiego właśnie typu przekonała mnie postawa obu drużyn w meczach odpowiednio &quot;u siebie&quot; i &quot;na wyjeździe&quot;. Drużyna Arsenalu wygrała 3 z ostatnich 5 meczy u siebie i 2 mecze zremisowała. Wszystkie 3 wygrane w stosunku 2-0 czy nasz typ wchodzi. 2 remisy kanonierów to mecze z 3 w tabeli Chelsea i 5 w tabeli Evertonem a więc z drużynami z czuba tabeli. Ekipa Fulham na przestrzeni ostatnich 5 meczy na wyjeździe 1 mecz zremisowała w pucharze z Norwich, 1 mecz wygrała, również z Norwich i przegrali 3 mecze. Rozmiary porażek Fulham skłoniły mnie do tego typu, odpowiednio: z 10 w tabeli Hull porażka 6-0, z 5 w tabeli Everonem 4-1 oraz z 17 w tabeli West Ham 3-0. Gdyby Arsenal jeszcze lepiej spisywał się w meczach u siebie (5 miejsce w tabeli biorąc pod uwagę mecze tylko u siebie) zaryzykowałbym zwycięstwo Kanonierów większą ilością bramek, ale wybieram bezpieczniejszą opcję.
Jeszcze kilka słów o brakach kadrowych:
Arsene Wenger jak zawsze ma niezwykle wysoką liczbę kontuzjowanych zawodników w pierwszym zespole. Jak powszechnie wiadomo do końca sezonu nie zagra już Walcott, który zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Do końca stycznia wykluczeni z występów będą Arteta, Bendtner, Sanogo i Vermaelen. Powoli do gry wraca Aaron Ramsey, to bardzo dobra informacja dla fanów i samego trenera Arsenalu, ponieważ Walijczyk jest motorem napędowym zespołu. W meczu z Aston Villą urazów nabawili się Thomas Rosicky – złamany nos oraz Nacho Monreal, który ucierpiał podczas interwencji jednego z obrońców The Villans. Nie wiadomo czy będą w stanie zagrać z Fulham. W drużynie The Cottagers lista kontuzjowanych jest o wiele krótsza, poza grą są Brady i Briggs, a Fernando Amorebiettę czekają testy sprawnościowe przed sobotnim spotkaniem.
✅ 58
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tenis - Australian Open
Agnieszka Radwańska - Anastasia Pavlyuchenkova
over 19.5 @ 1.84 betsson
Dzisiaj ostatni nasz reprezentant kraju w singlu - a dokładniej Agnieszka Radwańska podejmie Rosjankę Pavluchenkovą. Według mnie będzie to już poważniejszy sprawdzian dla Isi, który potwierdzi czy jest w formie czy też nie. We wcześniejszych meczach Aga pokazała, że potrafi gładko wygrać set, po czym w następnym męczy się z rywalką. Według mnie z Rosjanką nie będzie aż tak łatwo, prezentuję lepszy poziom niż poprzednie rywalki Polki i na pewno będzie opór. Według mnie linia 19.5 gemów jest do zdobycia, Rosjanka gra w miarę dobrze i liczę na wyrównany pojedynek.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Denver -Clevland
Typ: Denver -17.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie NBA , pomiedzy ekipami Denver Nuggets oraz Clevland Cavaliers. Zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania jest ekipa , która zagra tutaj przed własną publicznością,i jak na razie notuje 4 wygranych pod rząd, ograli u siebie takie firmy jak Memphis, Oklahome, Orlando ,oraz Boston. Clevland natomiast wygrywa w spotkaniach wyjazdowych bardzo rzadko, tylko 4 spotkania wygrane, aż 17 porażek, przegrywa seriami , po kilka spotkań pod rząd, w poprzedniej kolejce właśnie zaczęli kolejna serię porażek, ulegli zespołowi Portland aż 12 punktami.Denver w ostatnim czasie rzuca sporo punktów, 5 ostatnich spotkań i w każdym aż ponad 100 punktów rzuconych musi robić wrażenie na rywalach, uważam że jeśli gospodarze spotkania zagrają dobrze w pierwszej kwarcie i wypracują sobie przewagę to spokojnie pokryją handicap, który tutaj wybrałem, myślę że dla nie lubiących ryzyka na prawdę warto tutaj zagrać na wygrana gospodarzy z handicapem -6.5 punkta po kursie około 1.80.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 22

bet_undertaker

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP AO
Spotkanie: Paire, B - Bautista-Agut, R
Typ: Bautista-Agut, R (-1,5 hcp sety)
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Godz. 4:05
Większość takich meczy kończy się przegraną tenisisty, który w poprzedniej rundzie wygrał z jakimś znanym nazwiskiem. Tutaj takim graczem jest Bautista. Pokonał on Del Potro.
Ale nie wydaje mi się, aby w tym spotkaniu Francuz Paire miał coś do powiedzenia. Agut to dobry serwismen, więc z trzymaniem serwisu powiedzieć o Benoit. Często zawodzi w ważnych momentach jak np. serwis na set czy mecz.
Dodatkowo h2h zdecydowanie na korzyść Hiszpana. Grali 4 spotkania i wszystkie wygrał właśnie Agut. Trzy z nich zakończyły się zdecydowanymi wygranymi po 2-0. Ostatnie spotkanie odbyło się w tym roku w turnieju poprzedzającym cały Australian Open, Auckland/NZ. Spotkanie trwało godzinę z groszem i odbyło się bez historii 6-3 6-4. Nie wydaje mi się, aby co kolwiek miało zmienić się jutro nad ranem. Dla mnie wynik będzie 3-0 lub max 3-1
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: New York Knicks - LA Clippers
Typ: New York
Kurs: 2,60
Bukmacher: william hill
Przy takim kursie aż warto spróbować. Knicks grają zdecydowanie lepiej niż w poprzednich miesiącach, a dwie ostatnie porażki nie będą miały wpływu na jutrzejszy mecz. Z Bobkami zagrali bez jakiegokolwiek zaangażowania, Indiana to zupełnie inna półka. Nowy Jork został pozbawiony wiele wariantów ofensywnych przez Pacers, warto wspomnieć że rzucali na słabej skuteczności poza Melo, który coraz bardziej zaczyna się podobać. Przed powyższymi spotkania notowali super run, kilka zwycięstw z rzędu , dobra gra zespołowa i przede wszystkim sadzania na ławce Smitha przez większość czasu co dało we znaki. Jeśli chodzi o Clippers, to na wyjazdach grają różnie. Z Dallas ledwo co nie było dogrywki. Tak naprawdę tracą dużo bez Paula, a ostatnie spotkania to tylko i wyłącznie pojedynki w Staples Center, gdzie zawsze prezentowali się solidnie. W Nowym Jorku Knicks mają duże wsparcie od kibiców, Melo jest w formie , Chandler jest w stanie siąść na Jordanie. Oczywiście Anthony musi otrzymać wsparcie od kolejno Feltona i Shumperta, ale nie będą mieli poważnych konkurentów na swoich pozycjach więc powinni dać sobie radę. Hardaway musi dostawać więcej szans, bo niewątpliwie bardziej na nie zasługuje aniżeli ceglarz Smith. Spodziewam się lepszego spotkania w ofensywnie ze strony Knicks, Clippers nie są drużyną od bronienia, owszem mają w zanadrzu kilku dobrych strzelców, jednak Knicks mają wszelkie atuty żeby się przeciwstawić Los Angeles. Kurs jest na tyle wysoki, iż można spróbować.
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open
Spotkanie: Suarez Navarro C. (Esp) - Cibulkova D. (Svk)
Typ: 2 (-2.5) Games
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Piękne emocje zafundowały Nam dzisiaj Ivanovic ze Stosur. Obie zagrały bardzo dobre spotkanie, jednak ku mojemu szczęściu w następnej rundzie zameldowała się Serbka, która zagra teraz z samą Sereną Williams. Już nie mogę doczekać się tego spotkania, mam nadzieję, że moja ulubienica powalczy. Dzięki &quot;Ganador1988&quot; za informacje o Safarovej, takie osoby jak ona tylko psują piękno tenisa, będę omijał Jej mecze z daleka. Ale wracając do sedna sprawy, pora na kolejny dzień z AO. Na wstępie dodam, że od jutra w Melbourne ma się dosyć znacznie ochłodzić i temperatura wg prognoz a oscylować w granicach 25-30 stopni, z czego bardzo ucieszą się zawodnicy. Z oferty nocnej najbardziej pewne spotkanie z solidnym kursem na zwycięstwo to pojedynek Hiszpanki (16WTA) z e Słowaczką (24WTA). Cibulkovą już opisywałem w tym sezonie, a dokładniej Jej bardzo gładko wygrany pojedynek ze Schiavone. W 2 rundzie zmierzyła się ze Szwajcarką Voegele i ku mojemu zaskoczeniu jeszcze szybciej uporała się z rywalką oddając Jej zaledwie 2 gemy, a spodziewałem się bardzo wyrównanej potyczki. Rywalka prawdopodobnie nie poradziła sobie z szalejącymi upałami, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że każda zawodniczka rozgrywa spotkanie w podobnych warunkach atmosferycznych i po prostu Słowaczka była lepiej przygotowana do tego spotkania. Ogólnie widać, że Jej się tu dobrze gra, nie odczuwa zmęczenia, przed AO rozegrała zaledwie 3 pojedynki. A Hiszpanka, jak to Hiszpanka, Bardziej preferuje gry na clayu, w 1 rundzie dosyć gładko poradziła sobie z Amerykanką King, w 2 trafiła na Voskoboyewą i tu już był lekki problem, decydujący set wygrała 8:6, przegrywając 5:3. Gdyby Kazaszka wytrzymała ciśnienie i rangę spotkania to Hiszpanka prawdopodobnie już byłaby poza turniejem. Popełniała proste błędy, wyrzucała sporo piłek na aut, ogólnie grała słabo. Ponadto na pewno odczuła ponad 3 godzinną batalię przy upałach sięgających 40 stopni i pomimo tego, iż miała 2 dni odpoczynku to odznaki słabości na pewno jutro będzie odczuwała. Ogólnie preferuję hard i tam by na pewno powalczyła z Cibulkovą i możliwe, że by sobie gładko z nią poradziła, ale tutaj jest zupełnie inaczej, Słowaczka gra tutaj dobrze, 2 szybkie spotkanie we wcześniejszych rundach, odznak zmęczenia i jakiejkolwiek kontuzji nie ma, bo w bieżącym roku przed Wielkim Szlemem rozegrała tyko 3 spotkania. Jutro powinna powtórzyć osiągnięcie sprzed roku, gdzie dotarła do 4 rundy i pewnie pokonać Hiszpankę, którą powinna załatwić mocnym i precyzyjnym serwisem oraz szybkimi piłkami po rogach. Stawiam na pewne zwycięstwo Cibulkovej.
Ponadto zgadzam się z typem na Carolinkę, Hiszpanka musi w końcu przegrać, a rywalkę ma teraz najmocniejszą. GL
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals incl.OT ML
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiejsza oferta bardzo uboga choć oba matchupy wyglądają interesująco. Ja moją uwagę zdecydowałem się skupić na starciu Columbus vs. Washington.
Gospodarze dzisiejszej batalii przystępują do tej gry z serią 4 zwycięstw z rzędu goście natomiast są na przeciwległym biegunie - passa 3 porażek z koleji .
Columbus pomimo braku Gaborika radzą sobie nadspodziewanie dobrze - bilans 22-20-4 nie wyglada najgorzej a u sie bie mają rekord 11-9- 2.
Widać, że drużyna jest obecnie &quot;on fire&quot; bo w ostatnich 10 grach gracze Blue Jackets zwyciężali aż 7-krotnie. Horton po opuszczeniu pierwszych 40 gier w sezonie zaczyna zgrywać się z nowymi kolegami co najważniejsze zaczyna punktować (2 G i 2 A w 6 grach). Moim jednak zdaniem najmocniejszym punktem drużyny z Ohio jest ich kolektyw i gra zespołowa oraz goalie Bobrovsky.
Z koleji Capitals po dwóch domowych porażkach w rzutach karnych z Sabres i Sharks przedwczoraj dołożyli 3 w Pittsburghu z Penguins. Jednak w tym ostatnim meczu było widać wole walki i chęć odniesien ia zwycięstwa wszak w połowie 3 partii to gracze Caps prowadzili 3:2 by ostatecznie opaść z sił i popełnić 2 błedy w defensywie i dać wbić sobie 2 gole w ostatnich 10 minutach i ostatecznie przegrać 3 :4. Jedno jest pewne - Capitals są blisko zwycięstwa a do tego mają człowieka który potrafi rozmontować każdą obrone rywala jeśli tylko mu się chce. Wszyscy wiemy o kim mowa. Alex jest najlepszym strzelcem całych rozgrywek i ma patent na drużynę Jackets (4 gole w ostatnich 3 meczach). Trochę niepewnie natomiast wygląda obsada bramki w ekipie Caps bo dzi ś ma wystąpić Grubauer chociaż z e statystycznego punktu widzenia ma lepsze staty aniżeli Holtby więc mo że będzie okey.
Dla mnie ten mecz wygląda na 50/50 dlatego kurs 2.1 6 na win Washingtonu biorę w ciemno. Dodam tylko, że Capitals lubią grać przeciwko Columbus co pokazuje bilans 11-3-1 w ogólnych konfrontacjach obu ekip oraz to, że już 2 krotnie ich pokonali w tym sezonie. Let&#39;s Go Capitals!!! Mecz o 01:00.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
tenis
Donald Young (USA) - Kei Nishikori (JPN)
2Way - Who will win?
Pick: Donald Young (USA)
kurs: 6.0
bwin
ps. rodzina, ach rodzina ...
Powiem szczerze ze jestem dobity praca wiec nie mam siły by wertowac statystyki, a typ wziety z gazety typerskiej, ja zas dorabiam ideologie tylko do niego.
szczerze myslałem ze to pierwsze spotkanie miedzy panoma, obaj 89 rocznik, rocznik dobry o tyle ... niewazne dwoch 25 latkow, tu http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Yo/D/Donald-Young.aspx
amerykanin, ba nawet afroamerykanin,
a tu Japonczyk http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Kei-Nishikori.aspx
Dlaczego dorabiam ideologie? dla niewtajemniczonych 2 wojna swiatowa
Tu tez trafnie wytypowałem sam http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-12-2013-niedziela-101430-2.html#post4125730
zas w tym przypadku zgadzam sie z typem na amerykanina.
Tu statystyki z 1 meczu miedzy niemi: http://www.atpworldtour.com/Share/Match-Facts-Pop-Up.aspx?t=402&amp;amp;y=2013&amp;amp;r=4&amp;amp;p=N552
... gram i tyle
⛔ 100
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
33. To liczba setów wygranych pod rząd przez bełchatowian. Nie twierdzę, że jutro ta liczba wzrośnie do 36. Na pewno ta seria zostanie przerwana, jednak jest szansa, że Skra mecz jutro wygra. Resovia w swojej hali jest piekielnie mocna o czym przekonało się ostatnio Knack Roeselare, które właśnie na Podpromiu doznało swojej pierwszej porażki w sezonie. I to właśnie zespół z Belgii jest największym sprzymierzeńcem Skry, bo właśnie myśl o rewanżu z tym zespołem może sprawić, że siatkarze z Rzeszowa mogą podświadomie oszczędzać się przed rewanżem z Belgami. A mają czego się obawiać w rewanżu, bo mimo zwyscięstwa w pierwszym meczu Roeselare grało czasami fantastyczną i technicznie zaawansowaną siatkówkę. W mojej ocenie ten mecz Resovia wygrała zagrywką a wiadomo jak to jest z serwisem - raz jest a innym razem nie. W drużynie Skry do treningów wraca Uriarte, ale póki co dobrze zastępuje go młody Serb Aleks Brdjović. Mecz z kategorii 50-50, więc biorąc pod uwagę argument w postaci rewanżu z Lidze Mistrzów i wysokiego kursu atakuję w stronę gości.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkania: Manchester City – Cardiff City AHC (0:2,5)
Typ: 1
Kurs: 2,24
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 18.01.2014 16:00
Stawka: 4/10

Dziś o godz. 16:00 na Etihad Stadium zostanie rozegrany mecz 22. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City a Cardiff City. Obywatele z 47 punktami po 21 spotkaniach są wiceliderem Premier League. Goście z 18 punktami po 21 spotkaniach są na 18. miejscu w angielskiej ekstraklasie.

W tym sezonie Manchester City przegrał tylko z pięcioma drużynami. Były to Aston Villa, Bayern Monachium, Chelsea Londyn, Sunderland oraz właśnie Cardiff City. Zwycięstwo Walijczyków z wicemistrzem Anglii było największa sensacją 2. kolejki gier angielskiej ekstraklasy. Niestety, drużyna The Bluebirds po tym sukcesie nie poszła za ciosem i w kolejnych 19 meczach dołożyła do tego wyniku tylko trzy ligowe zwycięstwa (z Fulham, Swansea oraz WBA). Cardiff City w ostatnich pięciu meczach zdobyło ledwie punkt co jest przyczyną spadku walijskiej drużyny na miejsca w strefie spadkowej.

City jest w świetniej formie. W zeszłym tygodniu zespół Manuela Pellegriniego rozbił w meczu półfinałowym Pucharu Ligi Angielskiej West Ham United aż 6:0. W niedziele po wyrównanym i gorącym meczu City pokonało Newcastle 2:0. Natomiast w środowym spotkaniu w Pucharze Anglii The Citizens rozgromili Blackburn Rovers aż 5:0. Był to 16 z rzędu mecz bez porażki dla The Citizens (14 zwycięstw i 2 remisy). Manchester City kontynuuje serię 11 kolejnych zwycięstw na Etihad Stadium. Ostatnią ekipą, która była w stanie urwać punkty drużynie Manuela Pellegriniego na CoMS był sam Bayern Monachium.

Jeśli weźmiemy pod uwagę tabele skonstruowaną w oparciu o ostatnie piec ligowych meczy to czeka nas spotkanie lidera (komplet 15 punktów) z drużyną w najgorszej formie (1 punkt w analogicznym czasie to najsłabszy wynik ze wszystkich ekip). Podobną statystykę uzyskamy biorąc pod uwagę wyniki 10 ostatnich meczy (28 punktów City vs. 6 „oczek” Cardiff) oraz 15 ostatnich spotkań (37 do 10).

Do składu City wrócili w sobotę Micah Richards oraz Martin Demichelis. W meczu z Blackburn Rovers wystąpił również Sergio Kun Aguero. Argentyńczyk już w pierwszej minucie gry po powrocie z kontuzji, przy pierwszym kontakcie z piłką strzelił bramkę dla City. Do meczowej osiemnastki wraca również Yaya Toure. Iworyjczyk dostał tydzień wolnego od Bossa i powinien w pełni sił powrócić na to ligowe spotkanie. Jedynym zmartwieniem są kontuzję Samira Nasriego (zerwane przednie więzadła krzyżowe, powrót w marcu) oraz brak Stefana Joveticia – jednak do nieobecności reprezentanta Czarnogóry zdążyliśmy się przyzwyczaić.

W ekipie Cardiif zabraknie Andrew Taylora (obrońca, 15/0), Jordona Mutcha (uraz ścięgna, pomocnik, 18/4 jeden z dwóch najlepszych strzelców drużyny) oraz Kadeema Harrisa (uraz ścięgna)

City zgarnęło na własnym obiekcie komplet 30 ligowych punktów, natomiast Cardiff na wyjeździe wygrało tylko jeden mecz – z Fulham. W 33 spotkaniach na czterech frontach zespół Manuela Pellegriniego strzelił aż 99 goli, w tym 59 w lidze. W Premier League Walijczycy strzelili ledwie 15 bramek… sam Sergio Aguero ma na swoim koncie 20 trafień, z czego 13 w lidze.

Mecz powinien rozpocząć się po 23:00, bowiem takiej rzezi nie powinny oglądać dzieci oraz ludzie o słabych nerwach. Żądny krwi? Zapraszam na mecz przyszłego Mistrza Anglii z drużyną zmierzająca pewnym krokiem do The Championship.
⛔ 100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia NBL 10:00
Spotkanie:
Adelaide 36-ers - Townswille
Typ: over 181.5 pkt
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie australijskiej ligi koszykarskiej. Świetnie ogląda się tą ligę a tym bardziej gdy spotykają się zespoły, które preferują szaloną, ofensywną koszykówkę. W Adelaide na ten sezon zmontowano bardzo ciekawą ekipę. Zespół plasuję się na drugim miejscu w tabeli a średnia zdobywanych przez nich pkt to 90 pkt. Posiadają oni w swoim składzie zarówno dobrych strzelców z obwodu jak Ervin czy Gibson czy też zawodnika który przydaje się pod koszem Johnsona- najlepszego strzelca z prawie 19 pkt na mecz. Townsville prezentuje się w lidze słabo. Ostatnie spotkanie wygrali właśnie z Adelaide sześć kolejek temu 98-94. W zespole gości największe znaczenie ma to czy siedzi im rzut za 3pkt. Szukają oni go co chwila. Markovic, Blanchfield czy Crawford trafiają średnio na poziomie ponad 40%. Do tego Conklin i Pace dokładają zawsze po 15 pkt. Zespół ten zwykł grać słabo w obronie więc gdy nie idzie im w ofensywie to po prostu dostają po pupach. Na pierwszy rzut oka over do pokrycia potężny, ale historia spotkań, ostatnia forma zespołów oraz ogólna charakterystyka pozwalają być optymistą i skłaniają mnie do typowanie tego zdarzenia. Powodzenia jutro rano :smile:
✅ 140
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Real Betis - Real Madrid
Typ: Real Madryt wygra do zera
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak dla mnie kurs strasznie zawyżony. Ostatnie 4 mecze Królewskich na zero z tyłu ( 2 mecze CdR i 2 w lidze ). Obrona w ostatnich meczach wygląda bardzo pewnie, nie brakuje nikogo, podstawowi obrońcy będą jutro do dyspozycji (Arbeloa, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo). Bramka obsadzona bardzo dobrze, Lopez w świetnej formie od dawna. Betis zajmuje ostatnie miejsce w lidze. W 19 meczach zdobyli 16 bramek, co daje oszałamiającą średnią ~0,84 bramki na mecz. Spodziewam się raczej spokojnego zwycięstwa Realu i kolejnego zera z tyłu.
Powodzenia!
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siwylfc 5

siwylfc

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - The Masters
Spotkanie: Selby M. - Murphy S.
Typ: 1
Kurs: 1.50
Data: 18.01.2014
Godzina: 14.15
Bukmacher:
Analiza:

Mark Selby powinien wygrać te spotkanie bez większych problemów. Pokazuje on większy poziom gry od Shauna Murphy&#39;iego, wystarczy obejrzeć ich spotkanie z 2013 roku w którym to Selby wygrał 4:2.
Film ze spotkania:
www.youtube.com/watch?v=BIIdeRkLvEY
Kurs może nie jest zbyt zachęcający ale na podbicie kuponu w sam raz :cool:.
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom