>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwajcarska NLA
Spotkanie: ZSC Lions - ZUG
Typ: 2
Kurs: 2,40
Buk: bwin
Dziś o godz 19.45 odbedzie sie spotkanie pomiedzy ZSC Lions a Zug. Gospodarze w tabeli klasyfikują się na miejscu 7, natomiast przyjezdni wytrwale trzymają się czołówki utrzymując miejsce 3. Zug jest moim faworytem tegoże spotkania, a to ze względu na potencjał drużyny i determinację. Udowodnili, że stać ich na dobre wyniki przegrywają ostatnio 7-2 z liderem, po czym odnieśli rewanżowe zwycięstwo na wyjezdzie, co zaimponowało wielu kibicom. Goście walczą o utrzymanie trzeciego miejsca, a mają powody do obaw albowiem tuż za ich plecami tylko o 2 oczka niżej klasyfikuje się Bern. Krótko i na temat- dla drużyny jaką jest Zug zdarza się przegrywać, ale najczęściej z rywalami mocniejszymi, natomiast przeciętne drużyny nie powinny stanowić wielkiego problemu. Dodatkowo, gospodarze ZSC LIOONS mają lekki kryzys, ostatnie mecze kończyły się porażką, nawet z najsłabszym w lidze Ambri, które dostaje manto od niemalże każdego. Jeśli chodzi o rywalizacje pomiędzy dzisiejszymi ekipami, na ostatnie 5 meczy Zug zwyciężył aż 4, natomiast Lions tylko 1 co daje wiele do myślenia.
⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Walia
Spotkanie: TNS - Bangor
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betway
Analiza:


Witam! W dzisiejszym spotkaniu na szczycie ligi walijskiej o godzinie 20:45 zagrają ze sobą drużynu TNS oraz Bangoru. Foworytem tego spotkania sa gospodarze, kursy na nich dzisiaj pomalały. Gospodarze w ostanich meczach spisują się bardzo dobrze, nie przegrali od sześciu spotkań, a na własnym stadionie nie ponieśli on jeszcze ani jednej porażki! Mają na koncie dziewięć wygranych spotkan w których strzelają bardzo dużo bramek bo aż 40 co daje średnio 4,44 goli strzelonych na mecz, tracąc przy tym tylko 6 goli co daje 0,67 ne mecz, co łacznie daje 46 bramek w dziewieciu meczach czyli 5,11, zaliczajac przy tym jeden raz under 2,5 i osiem razy padło wiecej niż dwie brakmi. Goście ostatnio w wyjazdowych spotkaniach nie radza sobie zbyt rewelacyjnie... W ostatnim spotkaniu skromniutka wygrana w ostatnich minutach 0:1 z Newtown a predzej zanotowali dwie przegrane(Llianelli 2:0, Prestatyn Town 4:2, Airbus 1:1) Bangor na wyjazdach strzela duzo mniej bramek niz u siebie bo tylko 17 na dziesięciu spotkaniach tracac przy tym 13 co razem daje 30 czyli średnio w ich meczu padają 3 gole. Myśle ze wygrana w dzisiejszym meczu TNS jest pewna ale mam nadzieje że padnie przy tym też dużo bramek a co najmniej padną trzy. Pozdrawiam!
✅ 65
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna
Spotkanie : Polska - Korea
Typ : Poniżej 55.5
Kurs : 2.65
Buk : Betsafe
Analiza : Już dziś przed ostatni mecz w pierwszej fazie grupowej Mistrzostw Świata Piłkarzy Ręcznych . Myślę że bardzo źle się dla polaków stało że Chile zremisowało ze Słowacją , ale to już Historia . Myślę że Polska w grupie tak czy siak zajmie drugie miejsce , ale o tym dowiemy się pojutrze . Dziś gramy z nieobliczalną Argentyną . Argentyna --&gt; Zespół nie obliczalny uznany przez &#39;&#39;znawców piłki ręcznej&#39;&#39; . Lecz jednak jak dla mnie to jest tylko taka mowa żeby w razie porażki mieć na co zrzucić winę . Jednak nie wierzę w to aby dziś Polska przegrała . Raczej wygra małą ilością punktów [ ok. 4 ] . W innym meczu Polecam Hanid na Szwecję . Polecam zasiąść z browarkiem przed TV i emocjonować się meczem Gladiatorów Wenty . Mecz dokładnie za &#39;&#39; 16 Went &#39;&#39; = 4 minuty .
✅ 165
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - 2 Division.
Spotkanie: East Fife - Livingston
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: expekt
Analiza:
Mecze gospodarzy tego spotkania ostatnimi czasy kończą się na prawdę sporą ilością bramek. Dla przykładu podajmy, że w ich dwóch poprzednich spotkaniach zobaczyliśmy po 6 goli. Zresztą czego się spodziewać po drużynie, która należy do najbardziej rozstrzelanej w lidze. Jeżeli przyjrzymy się im meczom na własnym terenie to zobaczymy, że ilość goli w meczach kiedy gospodarzem jest East fife wynosi około 4,8. Wygląda to naprawdę imponująco. Z drugiej strony mamy zespół Livingston, który jeżeli o ilość goli, to ich średnia na mecz wynosi około 2,5. Podobnie jest i w meczach wyjazdowych. Dzisiaj jednak będą mieli okazje sobie postrzelać, gdyż obrona East Fife jest jedna z najsłabszych lidze. A przyjezdni to nie byle kto, bo trzeci zespół ligi walczący o awans do 1. Division. Gospodarze również nie powinni grać zachowawczo, gdyż w każdym meczu powinni walczyć o jak największą ilość punktów, aby być pewnym utrzymania się w lidze.
✅ 60
 
R 2

rafael102

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Blue Square Premier
Spotkanie: Luton - York
Typ: Luton wygra peirwszą połowę
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam dzisiaj mam do zaproponowania typ Luton - York z 5 ligi angielskiej. a dokładniej to ze Luton wygra pierwsza połowę. Statystyki tutaj mowia same za siebie. W tym sezonie Luton na swoim stadionie przegralo zaledwie 1 mecz i to nie z byle kim bo czolowa ekipa ligi Crawley Town. York natomiast zdołało wygrać na wyjazdach tylko 4 mecze z Gateshead, Histon, Rushden oraz Tamworth czyli raczej ze slabszymi zespolami zajmujacymi druga polowe tabeli. Do zagrania typu ze Luton wygra 1 polowe sklonilo mnie to ze w ostatnich 4 meczach u siebie to az czterokrotnie wygrywali oni pierwsze polowy meczy. York natomiast w swoich ostatnich 4 meczach na wyjazdach zdołał wygrać zaledwie raz. Patrząc jeszcze na ostatnie mecze ogolne obu druzyn wszystko przemawia za druzyna gospodarzy ktorzy pewnym krokiem zmierzaja do awansu do wyzszej klasy rozgrywkowej i kazdy mecz na wlasnym obiekcie musza wygrywac.
✅ 110
 
S 0

seba89

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Szkocja Premier League
Spotkanie:Glasgow Rangers-Inverness CT
Typ:Bramki w sumie: 4 lub wiecej
Kurs:2.10
Bukmacher:Expekt
Godzina:20:45
Analiza:
Rangers to druzyna zajmujaca 2 miejsce w lidze za Celticem ale ma 3 mecze mniej oraz 5 punktów straty,czyli znajdują sie w korzystnej sytuacji.Ostatnio sa w wysokiej formie i wygrywaja wysoko swoje mecze i dzisiaj powinno byc podobnie.Inverness zajmuje 5 pozycje ostatnie spotkanie pomiedzy tymi druzynami zakonczylo sie remisem 1:1.Dzisiaj obstawiam na wynik 3:1 lub 4:1.
⛔ 100
 
kostzzz 1

kostzzz

Użytkownik
Dobry last minute. To mój pierwszy post więc witam wszystkich i z góry przepraszam jeśli coś pomylę ; )
Spotkanie: AS Eupen - KV Mechelen
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Co tu dużo mówić. Eupen okupuje dalsze pozycje w lidze belgijskiej (13 z 16 drużyn) przegrywając u siebie mecz za meczem. Przyjdzie im się stawić z drużyną która zajmuje nie wiele wyższą pozycję bo dopiero 10 lecz co bystrzejsze oko zauważy, że ma aż 3 mecze mniej od czołówki, a ostatnio nawet wygrali z Club Brugge na wyjeździe...
Myślę, że zdecydowany faworyt tego meczu. I polecam z czystym sumieniem. Pozdro!
nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - Villarreal
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22:00 w Hiszpanii odbędzie się rewanżowe spotkanie o pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu padł wynik wysoki, bo aż 3:3. Kurs na over 2.5 gola jest dla mnie co najmniej śmieszny wynosi około 1.50, kurs natomiast na under 2.5 gola jest ciekawy i ma niewielkie, ale ma szanse powodzenia. W 2 z 5 ostatnich meczów ligowych Villarreal osiągnął under 2.5 gola i nie były to jakieś super mocne drużyny, bo mowa tutaj o Getafe oraz o Almerii. W ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych Villarreal strzelił 7 goli, jak na taki super mocny zespół według mnie to jest słaby wynik. Sevilla podobnie jak Villlarreal w 2 z 5 ostatnich rywalami wtedy był Real Madryt oraz Osasuna w obu tych spotkaniach padła tylko jedna bramka. Więc jak widać, są szanse na under 2.5 gola co byłoby ogromną niespodzianką. Jest to mecz o stawkę, konkretnie o 1/2 Pucharu Króla ja liczę na niespodziankę i max 2 gole.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom