>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.01.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwajcarska NLA
Spotkanie: ZSC Lions - ZUG
Typ: 2
Kurs: 2,40
Buk: bwin
Dziś o godz 19.45 odbedzie sie spotkanie pomiedzy ZSC Lions a Zug. Gospodarze w tabeli klasyfikują się na miejscu 7, natomiast przyjezdni wytrwale trzymają się czołówki utrzymując miejsce 3. Zug jest moim faworytem tegoże spotkania, a to ze względu na potencjał drużyny i determinację. Udowodnili, że stać ich na dobre wyniki przegrywają ostatnio 7-2 z liderem, po czym odnieśli rewanżowe zwycięstwo na wyjezdzie, co zaimponowało wielu kibicom. Goście walczą o utrzymanie trzeciego miejsca, a mają powody do obaw albowiem tuż za ich plecami tylko o 2 oczka niżej klasyfikuje się Bern. Krótko i na temat- dla drużyny jaką jest Zug zdarza się przegrywać, ale najczęściej z rywalami mocniejszymi, natomiast przeciętne drużyny nie powinny stanowić wielkiego problemu. Dodatkowo, gospodarze ZSC LIOONS mają lekki kryzys, ostatnie mecze kończyły się porażką, nawet z najsłabszym w lidze Ambri, które dostaje manto od niemalże każdego. Jeśli chodzi o rywalizacje pomiędzy dzisiejszymi ekipami, na ostatnie 5 meczy Zug zwyciężył aż 4, natomiast Lions tylko 1 co daje wiele do myślenia.
⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Walia
Spotkanie: TNS - Bangor
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betway
Analiza:


Witam! W dzisiejszym spotkaniu na szczycie ligi walijskiej o godzinie 20:45 zagrają ze sobą drużynu TNS oraz Bangoru. Foworytem tego spotkania sa gospodarze, kursy na nich dzisiaj pomalały. Gospodarze w ostanich meczach spisują się bardzo dobrze, nie przegrali od sześciu spotkań, a na własnym stadionie nie ponieśli on jeszcze ani jednej porażki! Mają na koncie dziewięć wygranych spotkan w których strzelają bardzo dużo bramek bo aż 40 co daje średnio 4,44 goli strzelonych na mecz, tracąc przy tym tylko 6 goli co daje 0,67 ne mecz, co łacznie daje 46 bramek w dziewieciu meczach czyli 5,11, zaliczajac przy tym jeden raz under 2,5 i osiem razy padło wiecej niż dwie brakmi. Goście ostatnio w wyjazdowych spotkaniach nie radza sobie zbyt rewelacyjnie... W ostatnim spotkaniu skromniutka wygrana w ostatnich minutach 0:1 z Newtown a predzej zanotowali dwie przegrane(Llianelli 2:0, Prestatyn Town 4:2, Airbus 1:1) Bangor na wyjazdach strzela duzo mniej bramek niz u siebie bo tylko 17 na dziesięciu spotkaniach tracac przy tym 13 co razem daje 30 czyli średnio w ich meczu padają 3 gole. Myśle ze wygrana w dzisiejszym meczu TNS jest pewna ale mam nadzieje że padnie przy tym też dużo bramek a co najmniej padną trzy. Pozdrawiam!
✅ 65
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna
Spotkanie : Polska - Korea
Typ : Poniżej 55.5
Kurs : 2.65
Buk : Betsafe
Analiza : Już dziś przed ostatni mecz w pierwszej fazie grupowej Mistrzostw Świata Piłkarzy Ręcznych . Myślę że bardzo źle się dla polaków stało że Chile zremisowało ze Słowacją , ale to już Historia . Myślę że Polska w grupie tak czy siak zajmie drugie miejsce , ale o tym dowiemy się pojutrze . Dziś gramy z nieobliczalną Argentyną . Argentyna --&gt; Zespół nie obliczalny uznany przez &#39;&#39;znawców piłki ręcznej&#39;&#39; . Lecz jednak jak dla mnie to jest tylko taka mowa żeby w razie porażki mieć na co zrzucić winę . Jednak nie wierzę w to aby dziś Polska przegrała . Raczej wygra małą ilością punktów [ ok. 4 ] . W innym meczu Polecam Hanid na Szwecję . Polecam zasiąść z browarkiem przed TV i emocjonować się meczem Gladiatorów Wenty . Mecz dokładnie za &#39;&#39; 16 Went &#39;&#39; = 4 minuty .
✅ 165
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - 2 Division.
Spotkanie: East Fife - Livingston
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: expekt
Analiza:
Mecze gospodarzy tego spotkania ostatnimi czasy kończą się na prawdę sporą ilością bramek. Dla przykładu podajmy, że w ich dwóch poprzednich spotkaniach zobaczyliśmy po 6 goli. Zresztą czego się spodziewać po drużynie, która należy do najbardziej rozstrzelanej w lidze. Jeżeli przyjrzymy się im meczom na własnym terenie to zobaczymy, że ilość goli w meczach kiedy gospodarzem jest East fife wynosi około 4,8. Wygląda to naprawdę imponująco. Z drugiej strony mamy zespół Livingston, który jeżeli o ilość goli, to ich średnia na mecz wynosi około 2,5. Podobnie jest i w meczach wyjazdowych. Dzisiaj jednak będą mieli okazje sobie postrzelać, gdyż obrona East Fife jest jedna z najsłabszych lidze. A przyjezdni to nie byle kto, bo trzeci zespół ligi walczący o awans do 1. Division. Gospodarze również nie powinni grać zachowawczo, gdyż w każdym meczu powinni walczyć o jak największą ilość punktów, aby być pewnym utrzymania się w lidze.
✅ 60
 
R 2

rafael102

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Blue Square Premier
Spotkanie: Luton - York
Typ: Luton wygra peirwszą połowę
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam dzisiaj mam do zaproponowania typ Luton - York z 5 ligi angielskiej. a dokładniej to ze Luton wygra pierwsza połowę. Statystyki tutaj mowia same za siebie. W tym sezonie Luton na swoim stadionie przegralo zaledwie 1 mecz i to nie z byle kim bo czolowa ekipa ligi Crawley Town. York natomiast zdołało wygrać na wyjazdach tylko 4 mecze z Gateshead, Histon, Rushden oraz Tamworth czyli raczej ze slabszymi zespolami zajmujacymi druga polowe tabeli. Do zagrania typu ze Luton wygra 1 polowe sklonilo mnie to ze w ostatnich 4 meczach u siebie to az czterokrotnie wygrywali oni pierwsze polowy meczy. York natomiast w swoich ostatnich 4 meczach na wyjazdach zdołał wygrać zaledwie raz. Patrząc jeszcze na ostatnie mecze ogolne obu druzyn wszystko przemawia za druzyna gospodarzy ktorzy pewnym krokiem zmierzaja do awansu do wyzszej klasy rozgrywkowej i kazdy mecz na wlasnym obiekcie musza wygrywac.
✅ 110
 
S 0

seba89

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Szkocja Premier League
Spotkanie:Glasgow Rangers-Inverness CT
Typ:Bramki w sumie: 4 lub wiecej
Kurs:2.10
Bukmacher:Expekt
Godzina:20:45
Analiza:
Rangers to druzyna zajmujaca 2 miejsce w lidze za Celticem ale ma 3 mecze mniej oraz 5 punktów straty,czyli znajdują sie w korzystnej sytuacji.Ostatnio sa w wysokiej formie i wygrywaja wysoko swoje mecze i dzisiaj powinno byc podobnie.Inverness zajmuje 5 pozycje ostatnie spotkanie pomiedzy tymi druzynami zakonczylo sie remisem 1:1.Dzisiaj obstawiam na wynik 3:1 lub 4:1.
⛔ 100
 
kostzzz 1

kostzzz

Użytkownik
Dobry last minute. To mój pierwszy post więc witam wszystkich i z góry przepraszam jeśli coś pomylę ; )
Spotkanie: AS Eupen - KV Mechelen
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Co tu dużo mówić. Eupen okupuje dalsze pozycje w lidze belgijskiej (13 z 16 drużyn) przegrywając u siebie mecz za meczem. Przyjdzie im się stawić z drużyną która zajmuje nie wiele wyższą pozycję bo dopiero 10 lecz co bystrzejsze oko zauważy, że ma aż 3 mecze mniej od czołówki, a ostatnio nawet wygrali z Club Brugge na wyjeździe...
Myślę, że zdecydowany faworyt tego meczu. I polecam z czystym sumieniem. Pozdro!
nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - Villarreal
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22:00 w Hiszpanii odbędzie się rewanżowe spotkanie o pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu padł wynik wysoki, bo aż 3:3. Kurs na over 2.5 gola jest dla mnie co najmniej śmieszny wynosi około 1.50, kurs natomiast na under 2.5 gola jest ciekawy i ma niewielkie, ale ma szanse powodzenia. W 2 z 5 ostatnich meczów ligowych Villarreal osiągnął under 2.5 gola i nie były to jakieś super mocne drużyny, bo mowa tutaj o Getafe oraz o Almerii. W ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych Villarreal strzelił 7 goli, jak na taki super mocny zespół według mnie to jest słaby wynik. Sevilla podobnie jak Villlarreal w 2 z 5 ostatnich rywalami wtedy był Real Madryt oraz Osasuna w obu tych spotkaniach padła tylko jedna bramka. Więc jak widać, są szanse na under 2.5 gola co byłoby ogromną niespodzianką. Jest to mecz o stawkę, konkretnie o 1/2 Pucharu Króla ja liczę na niespodziankę i max 2 gole.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom