>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 17.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do MS w Afryce
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ghana - Komory
Typ: powyżej 1.5 bramek w pierwszej połowie
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:

W ramach kwalifikacji do MŚ w Rosji zagrają ze sobą mecz rewanżowy ekipy Ghany i Komorów. Gospodarze będą chcieli na Baba Yara w Kumasi uzyskać znacznie lepszy rezultat od tego sprzed czterech dni gdzie niespodziewanie zremisowali 0-0. Wówczas gospodarze pokazali dobra grę obronna i zdyscyplinowanie taktyczne. Les Coelecantes to najniżej sklasyfikowana reprezentacja grającą w afrykańskich kwalifikacjach (177 miejsce w rankingu FIFA). Ghana, która jest wyżej o 147 miejsce musi zdecydowanie pokazać lepszą i skuteczną grę. Doświadczona gwiazda Ghany, Asamoah Gyan zapewnił, że gracze dołożą wszelkich starań, aby zadowolić swoich fanów. Avram Grant ma nadzieje, że skarżący się na lekki uraz Gyan będzie mógł wybiec w pierwszym składzie. Napastnik w ostatnim meczu nie wyszedł w pierwszej jedenastce i zaliczył tylko ostatnie 10 minut spotkania. Najbardziej znanym komoryjskim graczem jest Kassim Abdallah występujący na co dzień we francuskim Evian TG. To właśnie na byłym graczu Olympiqu Marsylia opiera się gra defensywy Komorów. Czy tym razem wraz z partnerami poradzi sobie z Gwiazdami Ghany? Do następnej rundy serii kwalifikacyjnej będzie im niezwykle ciężko awansować. Będą starali jak najdłużej bronić się przed atakami Gyana i spółki. W mojej ocenie do drugiej niespodzianki jednak nie dojdzie i szybko Ghańczycy rozstrzygną wynik na swoja korzyść.
⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ- Kwalifikacje
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Hong Kong - Chiny
Typ:
Hong Kong +1 bramka
Kurs: 2,70
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Bardzo ciekawym typem na dziś wydaje mi się gra w kierunku Hong Kongu. Drużyna gospodarzy zmierzy się tym razem z bardzo faworyzowanymi Chinami. Dziwi mnie to ponieważ obydwie drużyny grały z sobą na początku września w Chinach i wtedy padł remis 0:0. Myślę że dziś grający u siebie Hong Kong tez nie powinien tego spotkania przegrać
, a jeżeli już to nie więcej niż jedna bramką. Hong Kong odniósł już jedna porażkę u siebie z liderem grupy Katarem 2:3. Chiny grając na wyjeździe również ulegli Katarowi 1:0. Myślę ze może tutaj dojść do niespodzianki, a zagranie z llekką podpora po takim kursie jest warta ryzyka.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Baraż o euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: awans Dania
Kurs: 2.45
Bukmacher: Comeon
Analiza:
Na dziś zainteresowałem się meczem &quot;wojna skandynawska&quot;. Obie drużyny nie popisały się w eliminacjach i ostatniej swojej szansy muszą szukać w barażach. Choć u buków faworytem jest Szwecja ( bo mają Ibrahimovicia), to ja jednak skłaniam się ku Danii. W pierwszym meczu padł wynik 2-1 dla Szwecji , ale druga bramka padła z rzutu karnego. Po jej stracie Duńczycy zaczęli grać agresywniej co przyniosło im zdobycie bramki i przedłużenie nadzieje. Teraz będą musieli zagrać na 120% od samego początku ( i myślę że dadzą radę). Mają atut własnego boiska i będą chcieli utrzeć nosa Szwedom, którzy uważają ich za młodszych braci nie mających szans. W ostatnim meczu na duńskiej ziemi (maj 2014) Dania wygrała 1-0 .I choć bramka padła z rzutu karnego w 90+3 min. to Duńczycy mieli więcej z gry.
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WALIA: Puchar Ligi
Godzina:
21:00
Spotkanie: TNS v Carmarthen
Typ: over 3.5
Kurs: 2.10
Bukmacher:

Analiza:
Dziś wieczorem na Park Hall Stadium drużyna The New Saints FC podejmować będzie drużynę Carmarthen, w ramach Pucharu Ligi.
Drużyna TNS bez problemowo zmagała się w dotychczasowych rozgrywkach Pucharu Ligi, jak również walijskiej Premier League gdzie zajmuje pierwsze miejsce i jest bez porażki. W Pucharze Ligi w 1/8 pokonali 7-1 Holywell i 2-0 Haverfordwest.
Carmarthen zajmuje 10 miejsce w Premier League, w Pucharze Ligi w 1/16 pokonali Briton Ferry po karnych, w spotkaniu padło 8 bramek (4-4), w 1/8 pokonali Pontypridd po dogrywce (2-2), w 1/4 pokonali Port Talbot 3-1.
Drużyna TNS mocno będzie liczyła na kibiców, dlatego sprzedają dziś bilety po 2 Funty, smaczku temu spotkaniu dodaje również fakt że w ubiegłym sezonie po zaciętym spotkaniu Puchar Ligi zdobyło Carmarthen, pokonując TNS w karnych, a samo spotkanie zakończyło się 3-3. Liczę dziś na bramki, i na rewanż drużyny TNS.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - eliminacje mistrzostw świata 2018
Godzina: 12:00
Spotkanie: Chińskie Taipei - Irak
Typ: Irak powyżej 3,5 bramki
Kurs: 1,83
Bukmacher: 365
Analiza:
Krótko bo mecz za godzinę. Irak walczy o pierwsze miejsce w grupie premiowane awansem z Tajlandią. W prawdzie Tajlandia już ma znaczną przewagę punktową ale w przypadku takiej samej ilości punktów o awansie będą decydować bramki. W dzisiejszym meczu z najsłabszą drużyną zawodnicy Iraku będą musieli postarać się o jak najlepszy bilans więc nie zadowolą się skromnym zwycięstwem. Z tego co się dowiedziałem, nie zagra na pewno podstawowy środkowy obrońca Xavier Chen oraz bardzo wątpliwy jest występ bocznego obrońcy Chen Yiwei.
W poprzednim meczu Irak strzelił 5 bramek tajwańczykom. Dzisiaj na wyjeździe liczę, że strzelą minimum 4 bramki z osłabioną defensywą przeciwników.
⛔ 100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Polska - Czechy
Typ:
Rzuty rożne (Czechy -1)
Kurs: 3.70

Bukmacher:Unibet
Dzisiaj kolejny mecz towarzyski w wykonaniu Biało-Czerwonych z Czechami, tym razem we Wrocławiu.Wiele mówi się o rewanżach za euro, wyjątkowym podejścia do meczu zwykła bzdura!Tanie medialne podkręcanie spotkania z powodu braku Lewego czy Krychowiaka by do kasy wpadło jak najwięcej pieniążków.
Na starcie podkreślmy że sparing to trening, w tym wypadku Nawałka zamiast robić dobre wrażenie wynikami w sparingach musi wkrótce podjąć ostateczną decyzję kogo zabrać na euro żeby by tam nie było wstydu.Uważam że w dzisiejszym spotkaniu powinni dostać szansę piłkarze którzy jak dotąd wiele nie grali, którzy jednak muszą stanowić jakąś pewną rezerwę, przecież może dojść do takiej sytuacji że któś przypłaci mistrzostwa kontuzją lub dozna urazu na samym turnieju.
Nasza reprezentacja musi testować nie tylko siłę ataku a Czesi to solidna ekipa i powiedzmy to jasno nasza gra im leży.Ja w tym meczu idę na rożne Czechów, myślę że to oni dziś będą prowadzić grę a nasza reprezentacja wcale tych rożnych mnóstwo nie nabija.
Z reprezentacji na chwilę obecną odpadł Kuba Błaszczykowski który w meczu z Islandią nabawił się kontuzji, natomiast Lewandowski, Krychowiak i Fabiański dostali zgodę na powrót do klubów.
Co do całego naszego składu to ja raczej liczę dzisiaj na eksperymenty no bo nie róbmy jaj ustanowienie rezerw to teraz kluczowa sprawa kadrowa.
✅ 270
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ World Cap 2018 Azja
Godzina 13:45
- Malezja : ZEA
- powyżej 6.5 gola
- 5.00 / Unibet
Zaglądam dziś do Malezji gdzie w ramach kwalifikacji do MŚ 2018 gospodarze podejmują ZEA , niedawno zakończył się mecz w tej grupie gdzie lider grupy A Arabia Saudyjska rozgromiła w meczu wyjazdowym Timor Wschodni aż 10:0 , ZEA zajmują w tej grupie 2 miejsce i tracą do lidera az 6 pkt ale ten dzisiejszy mecz jeszcze przed nimi i zapewne dopiszą kolejne 3 pkt i ta strata znowu wróci do 3 pkt , ZEA przegrała pierwszy mecz z Arabia Saudyjską 2:1 tracąc gola w 90 min gry i to z rzutu karnego tak więc pechowo przegrali ale rewanż u siebie przed nimi , w dzisiejszym pojedynku z Malezją idę w stronę goli gdyż te mogą mieć znaczenie a ZEA ma bilans br. 20:2 , w pierwszym pojedynku ZEA rozgromiła Malezję aż 10:0 tak więc dziś także liczę na worek goli ze strony ZEA a linia 6.5 może być przekroczona , Malezja grała już dwa mecze na swoim terenie i tak w pierwszym zremisowała 1:1 Timorem Wschodnim natomiast w drugim polegli z Palestyną 0:6 a ogólnie to Malezyjczycy stracili w tych kwalifikacjach aż 26 bramek tak więc liczę na przynajmniej 7 ze strony ZEA !
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria vs Szwajcaria
Typ: Suma goli / obie strzela
Over 2.5 / Tak
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Dobrze,ze mecze reprezentacyjne dobiegaja juz konca i wroca rozgrywki ligowe.
Dzisiaj jednak jest troche spotkan eliminacyjnych i towarzyskich.
Bardzo ciekawie zapowiada sie spotkanie,ktore zostanie rozegrane dzisiaj w Wiedniu na stadionie Ernsta-Happela.
Zdziwilem sie,kiedy zobaczylem kurs na to spotkanie,wiadomo,ze jest to tylko mecz towarzyski,to jednak obie ekipy prezentuja ofensywny styl,dzieki czemu jest na co popatrzec.
Austria wywalczyla sobie awans na euro w bardzo dobrym stylu,praktycznie nie dali szans rywalom.Mieli az 8 punktow przewagi nad druga Rosja i nie przegrali nawet jednego spotkania a w grupie oprocz Rosji mieli tez Szwecje czy Czarnogore.
Bedzie ich to pierwszy mecz towarzyski po eliminacjach do euro,tak wiec mozna sie spodziewac jakichs bramek z ich strony,zagraja u siebie i moim zdaniem sa strzelic minimum 2 gole.
Ich ostatnie 3 mecze eliminacyjne byly bardzo dobre,co prawda pod szczegolna uwage nie mozna brac zwyciestwa z Liechtensteinem (3:0),ale wyjazdowe wygrane ze Szwecja (4:1) i Czarnogora (3:2) pokazuja,ze w druzynie forma jest wysoka.

Szwajcaria z kolei nie grala w szczegolnie elitarnej grupie,tak naprawde oprocz Anglii nie mieli zbyt wymagajacych rywali.
Zajeli drugie miejsce i awansowali na euro.
Po zakonczonych eliminacjach Szwajcaria rozegrala jedno spotkanie towarzyskie ze Slowacja na wyjezdzie i pokazali,ze defensywe maja dziurawa ale z przodu tez grac potrafia.Mimo,ze Slowacja prowadzila juz 3:0 to udalo sie zmniejszyc rozmiary porazki do wyniku 3:2.

Faworytem meczu wydaje sie byc Austria,ktora jest w stanie strzelic tutaj dwa gole,Szwajcaria natomiast jest w stanie strzelic minimum bramke.
✅ 150
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia-Saint Kitts i Nevis
Typ: Estonia wygra -2.0 (HA)
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sam nie wiem dlaczego wybrałem ten mecz ???? Szczerze przyznam się że drużyna Saint Kitts i Nevis (której nazwę musiałem kopiować) jest mi zupełnie obca więc trochę pogooglowałem. Jest to państwo na wysepce w Ameryce Środkowej o liczebności 52 tys. (czyli prawie dwa razy większe od San Marino). Dość o pierdołach. Jedynym spotkanie z europejskimi drużynami tego teamu bo spotkanie towarzyskie z Andorą, które o dziwo wygrali przyjezdni z odległej Ameryki 0-1. Andora co prawda grała w eliminacjach do euro ale wypadła bardzo blado strzelając 4 gole i tracąc ich 36 -10 porażek. W dodatku z Saint Kitts i Nevis grali w dość rezerwowym składzie więc czego się tu spodziewać. To niestety jedyne statystyki, którymi mogę się sugerować w przypadku dzisiejszych gości bo raczej puchar Karaibów nie będzie miał tu odzwierciedlenia. Estonia- bardzo solidna drużyna na swoim podwórku. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie osiągnęli niesamowite postępy w tej dyscyplinie. Wyniki z euro myślę że to pokazują aczkolwiek Estonia łatwej grupy nie miała to myślę że napsuła krwi i Szwajcarom i Anglikom ,a zwłaszcza Słoweńcom z którymi sensacyjnie wygrali.Estonia grając u siebie przegrała TYLKO 0-1 z Szwajcarią i TYLKO 0-1 z Anglią i to były jedyne dwie stracone bramki na 5 meczy u siebie. Z Litwą Słowenią wygrali 1-0 a z San Marino 2-0. W dodatku w ostatnim meczu towarzyskim Estonia lekko wygrała 3-0 z Gruzją podkreślając że mają solidną obronę, a w ataku mają czym postraszyć. Podsumowując ,uważam że drużyna Estonii spokojnie powinna strzelić 3 bramki przyjezdnym aczkolwiek dla bezpieczeństwa stawiam na -2 ,gdyż tak na prawdę nie wiem jakim składem zagrają. W przypadku dwubramkowego zwycięstwa otrzymam zwrot. Kurs niczego sobie.
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -El. EURO 2016: Baraż
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher:Betclic
Analiza:

W walce o Euro 2016 we Francji pozostały już tylko dwa wolne miejsca ,o jedno z nich powalczą dziś w derbach Skandynawii Duńczycy ze Szwedami.W Solnej padł wynik 2:1 dla Szwecji co pozostawia sprawę awansu całkowicie otwartą.W sobotnim meczy mieliśmy dużo emocji i przedziwne zwroty akcji.Pierwsza połowa sobotniego meczu była dość wyrównana choć Szwedzi mieli więcej dogodnych sytuacji gol Forsberga w 45 minucie udokumentował dobrą grę Szwedów.Na początku drugie połowy bezmyślny faul Kahlenberga i rzut karny ,który pewnie wykorzystał Ibra. Szwecja prowadzi 2:0 wydaje się ,że ma rywala na kolanach i co się dzieję?
Szwedzi kompletnie oddają inicjatywę Duńczykom zamiast dążyć do zdobycia trzeciej bramki cofnęli się i zadowolili się dwu bramkowym prowadzeniem to było wodna na młyn dla Danii ,Eriksen i spółka zdominowali środek boiska i prowadzili grę w drugie połowie.80 minuta stały fragment gry i pada kontaktowa bramka dla Duńczyków ,to musiało się tak skończyć olbrzymi błąd taktyczny i ograniczenie się tylko do defensywy doprowadziło do bardzo nerwowej końcówki ,Szwedów ogarnęła wręcz panika wybijali piłki na uwolnienie jak najdalej od własnej bramki, druga branka dla Danii była kwestią czasu i tego czasu zabrakło Duńczykom w Szwecji na szczęście dla nich to jest dwu mecz i mają jeszcze całe 90 minut przed własną publicznością ,aby przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść.Po końcowym gwizdku Rizzoliego na trybun stadionu w Solnej dało się odczuć ulgę ,że mecz już się skończył aniżeli triumf nad odwiecznym rywalem.
Tak jak wspomniałem sprawa awansu na turniej we Francji jest otwarta i dziś czeka nas bardzo interesujący mecz ,w którym nie zabraknie emocji.Atut własnego boiska i bardzo dobra postawa w końcówce pierwszego meczu podopiecznych Mortena Olsena przekonuje mnie i to na nich dziś postawie.Moim pierwotnym typem był awans Danii kurs jest nieco wyższy więc również polecam.Statystyki w tym meczy według mnie nie mają większego znaczenia ale warto zauważyć ,że w trzech ostatnich meczach na duńskiej ziemi przegrywali ,ba nie zdobyli nawet bramki.
Reasumują dziś w Kopenhadze czeka nas prawdziwa piłkarska uczta,z której moim zdaniem zwycięsko wyjdzie Duński Dynamit i to Dania pojedzie do Francji.
⛔ 100
 
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Godzina: 19:15
Spotkanie: Turcja - Grecja
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza: Turcja podejmie u siebie Greków. Gospodarze ostatnio grają bardzo dobrze i wygrywają większość spotkań, natomiast Grecy zanotowali ogromny regres formy. Drużyna gości przegrała w piątek ze znacznie niżej notowanym Luksemburgiem 1-0. W grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy zajęła ostatnie miejsce, natomiast Turcja w swoich ostatnim meczu pokonała na wyjeździe Katar 2-1. W 3 ostatnich meczach eliminacyjnych odniosła 3 zwycięstwa z bilansem bramek 6-0 z takimi drużynami jak Islandia, Holandia i Czechy! Jest to tylko mecz towarzyski, ale wszystko przemawia dziś za Turkami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prst 75

prst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, baraże EURO2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Ukraina
Typ: Słowenia under 4.5 corners
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż awans Ukrainy. Pierwszy mecz tych drużyn w barażach również obstawialem i weszło na dużym luzie (dla przypomnienia grałem Ukraina -1 jeżeli chodzi o rzuty różne i skończyło się 10-1 w meczu jeżeli chodzi o korki). Dzisiejsze spotkanie w wykonaniu Słowenii to będzie bicie głową w mur. Ukraina ma bardzo szczelną defensywę, która w eliminacjach dała wbić sobie tylko 4 gole, a we wspomnianym pierwszym spotkaniu Słowenia nie oddała nawet celnego strzału czy tam może miała 1. Ukraina to o wiele lepsza drużyna od Słowenii i dziś to się powinno potwierdzić. Rozumiem, że własne boisko często jest atutem, ale tutaj się to raczej nie sprawdzi. Ukraina jak dobrze gra u siebie, tak i na wyjazdach. Na pewno Sloweńcy będą atakować, ale raczej przewiduję mecz na równi, jak nie nawet pod dyktando Ukrainy kolejny raz. Po prostu uważam, że gospodarze nie mają podbicia do gości. Jeżeli uda się im jednak strzelić bramkę, to na pewno Ukraina nie odda pola gry i będzie chciała też coś strzelić, żeby uspokoić grę, więc raczej zbyt wielu korków Słowenia nie nabije. Poza tym w eliminacjach 5 to była największa liczba jeżeli chodzi o zdobyte i rzuty różne przez drużynę grającą przeciwko Ukrainie i udało się to osiągnąć Hiszpanii, a gdzie tam dopiero Słowenia...
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Ukraina
Typ: 2
Kurs: 2,55
bukmacher: ComeOn
analiza:
Dziś rewanżowe spotkanie barażowe pomiędzy Słowenią i Ukraina. Mój typ na zwycięstwo gości, gdyż mają 2 -bramkową zaliczkę z 1-go spotkania. Wynik ten zmusza Słoweńców do gry atakiem pozycyjnym co stworzy sytuacje do kontr Ukraińców.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: Biełogorje Biełgorod - Berlin Volleys
Typ: under 137,5 pkt
Kurs: 3,40
Buk: Unibet
Godz: 17:00
W meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów Biełogorje Biełgorod podejmie we własnej hali Berlin Volleys. Rozgrywki europejski podopieczni Szypulina zaczęli od pewnej wygranej ze słabiutkim - Marek Dupnitsa. W lidze zanotowali aż dwie porażki (w 3. kolejkach), o ile porażka z Zenitem nie jest zaskoczeniem, to o tyle z Krasnodarem już tak. Z zespołu odszedł Grozer, co na pewno jest osłabieniem zespołu, gdyż na tę pozycję przeszedł Muserski. Rosjanie mają w swoich szeregach solidnych gracz na pozycji przyjmujących takich jak: Chtiej, Ivović czyTietiuchin. Berlin praktycznie ma konkurencji w lidze, nie tak dawno ograli Friedrichshafen w trzech setach. Jednak Friedrichshafen znacznie się w tym sezonie osłabiło. W zespole z Niemiec doszło do kilku zmian, gdyż przyszli m.in. Le Goff, Kmet czy Lotman. Amerykanin praktycznie ostatnie sezony przesiedział na ławce w Resovii. &quot;Siła&quot; Berlińczyków została już zweryfikowana w pierwszej kolejce, gdzie przegrali z Arkasem Izmir. Bielgorod ma znaczą przewagę na skrzydłach. Do tego w stanie są w stanie dorzucić mocną, regularną zagrywkę. Stawiam, że zagrywka będzie kierowana w Kromma, który w ataku sobie radzi, ale na przyjęciu jest słaby. Wiadomo wizytówką rosyjskich zespołów jest wysoki, szczelny blok. Myślę, że podopieczni Szypulina są w stanie gładko wygrać w trzech setach i pokryć ten under punktowy.
✅ 240
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP WTF - Londyn 2015
Godzina: 15
:00
Spotkanie:
Berdych T. - Nishikori K.
Typ:
Berdych T.
Kurs:
1.58
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:3 z lat 2009-2012. Ich mecze były dość zacięte i na pewno nie były jednostronne. Teraz wydaje mi się, że jest trochę inaczej bo Berdych w ostatnich miesiącach sprawiał o wiele lepsze wrażenie na korcie niż Nishikori. Wydawać by się mogło jakby Kei grał na tym turnieju z musu, być może ta kontuzja z Paryża daje się jeszcze we znaki i nie może Japończyk grać swojego najlepszego tenisa na 100%?
Wszystko zależeć będzie w tym mecz od głowy Berdycha i jego dyspozycji serwisowej, bo jak ta druga opcja jest w świetnej formie to reprezentanta Czech jest niezwykle trudno przełamać. Z Federerem przegrał dość gładko, ale z Rogerem na WTF trudno jest wygrać. Stawiam tutaj po prostu na obraz tenisistów z ostatnich tygodni, a Tomas sprawiał o wiele lepsze wrażenie.
Drugi typ!
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Afryka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ghana-Comoros
Typ: wygra Comoros ( AH +3)
Kurs: 1,725
Bukmacher: bet365
Analiza:


Comoros to 177 drużyna rankingu FIFA . I nie ma co ukrywać przy utytułowanym przeciwniku jakim jest Ghana wyglądają blado ale...... ( zawsze musi być to ale) już trzy dni temu sprawili nie małą niespodziankę remisując bezbramkowo na własnych śmieciach właśnie z Ghaną. Fakt bronili się a grę kontrolowała Ghana, mieli jednak i swoje groźne kontry . Widać było że wyczuli swoją szanse i że są w stanie sprawić niespodziankę w tych kwalifikacjach. Jak to będzie dzisiaj wyglądało ?? Ghana wygra ale nie będzie to wysokie zwycięstwo . Najgorzej się gra z przeciwnikiem który nie ma nic do stracenia, bo czy ktoś będzie się dziwił piłkarzom z Comoros że przegrali? Nie . Czyli grają całkowicie bez presji . Ghaninczycy gdyby odpadli w tej rundzie z taką słabą ekipą to by odebrano jako tragedię narodową. I na pewno piłkarze czują to w głowach i nogach. Z każdą minutą bez bramki Ghana będzie coraz słabsza i coraz bardziej nerwowo reagować na boisku. Trzeba również pamiętać że nie mogą sie otworzyć całkowicie bo gdyby Comoros strzeliło przypadkiem bramkę to Ghana musi strzelić dwie gdyż przy remisie bramkowym to goście awansują dalej .
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa - towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Rumunia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drzwi do kadry Włoch nadal są otwarte, a dziennikarze prześcigają się z doniesieniami na temat &#39;pewniaków&#39; w zespole. Wczoraj ujawniono listę szesnastu zawodników, którzy poniekąd mogą już przygotowywać się na nadchodzące EURO. Wśród nich brakuje m.in. De Rossiego, Pirlo czy Insigne. O ile wykluczenie Pirlo można jeszcze sobie jakos wytłumaczyć, tak brak Daniele czy brylującego Insigne traktuje się na razie bardziej jako żart.
Conte zadziwia powołaniami, może jest to jego zamierzony ruch, który ma pokazać, że jest jeszcze nadal sporo wolnych miejsc na turniej - tego nie wiadomo. Wiadome jest jednak, że w ostatnich meczach Italia nieco odżyła.
W spotkaniu z Norwegią, czyli dla Włochów &#39;meczu o pietruszkę&#39; padł over, chociaż kursy zdawały się sugerować zupełnie inny końcowy rezultat. Podobnie jest i dzisiaj przed rywalizacją z Rumunami. H2H underowe, ale warto zagrać over, bo przesłanek jest sporo.
Belgia wygrała ostatnio z Włochami 3:1, ale mimo takiego wyniku gra Włochów była całkiem przyzwoita. Kilka 100% sytuacji miał Eder, ale nie udało mu się umieścić piłki w bramce, zabrakło szczęścia. W przewidywanym składzie Italii jest pięciu zawodników Juve (Buffon, Chiellini, Bonucci, Barzagli, Marchisio), a już w tę sobotę Starą Damę czeka pojedynek z Milanem. Oczywiście Conte nie pozwoli im grać przez pełne 90. minut, liczę natomiast na pewne ustępstwa z ich strony i oszczędzanie się przed derbami;)
✅ 171
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: Oba zespoły strzelą (BTS)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
O tym, że zarówno Dania jak i Szwecja potrafią strzelać przekonaliśmy się w pierwszym spotkaniu między tymi zespołami. Wynik 2-1 daje niewielką przewagę Szwecji, która dziś zagra na wyjeździe. Patrząc na typy innych użytkowników zespół Dani nie jest skazany na porażkę, ale żeby do tego nie dopuścić potrzebne są bramki. Dania nie ma nic do stracenia. Nie bawiąc się w matematykę, musi wygrać, a żeby wygrać musi strzelić. Jeśli Dania strzeli to nic nie podziała tak motywująco na Szwecję jak bramka w plecy. Każdy wynik jest według mnie możliwy, jeśli nie padnie remis 0-0 to nie wierze, że któraś z drużyn wygra do zera.
✅ 100
 
R 0

roofi88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: X2
Kurs: 1,65

Spotkanie:
Słowenia - Ukraina
Typ: X2
Kurs:
1,35
gram AKO - 2,23
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Spotkania obu zwycięzców w pierwszych meczach barażowych. Kurs nie powala na nogi, ponieważ awans jest na wyciągnięcie ręki dla obu z tych drużyn i wiedzą o tym również bukmacherzy. Mimo wszystko zdaję się tutaj na logikę i polecam rozsądny kurs w stosunku do bardzo prawdopodobnego scenariusza.
Gramy grubo!
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
Nieregulaminowy kurs
Kiepska analiza

⛔100
Chłopie, poczytaj najpierw Regulamin Typów Dnia a potem dawaj typy..
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Czechy
Typ: powyżej 2.5 bramek w I poł meczu
Kurs: 9.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam bardzo serdecznie . Nie lubię stawiać na medialne mecze ale dzis pokusze sie i stawiam typ na mecz Polski z Czechami . Dziś zaproponuje postawic na to że w I poł zobaczymy co najmniej 3 bramki . Pojawia sie pytanie dlaczego stawiam na taki nierealny typ. Moim zdaniem ten mecz bedzie wielkim ekperymentem Adama Nawałki i skład bedzie nieźle okrojony i jestem pewien ze zobaczymy szybki przebieg meczu . Czesi też będą grać w osłabieniu więc zapowiada sie bardzo ciekawe starcia. Jestem przekonany ze to bedzie mecz niz inny pozostale starcie head to head miedzy tymi reprezentacjami , a ostatnie mialo miejsce podczas Euro 2012 gdzie przegralismy 0-1. Dzisiaj obie reprezentacje są w zupełnie innej formie i smiało mozna stwierdzic ze obie grają lepiej niz przed trzema laty . Faworyta ciężko wskazac tym bardziej ze nie gra nasz As Lewandowski ale mimo wszystko obstawiam wynik 3-3 . Życzę powodzenia.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom