>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy Dnia - 17.10.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Liverpool-Manchester Utd
Typ: ile goli zespół 2? - over 1,5
Kurs 2.7
Buk Bwin
Analiza Spotkanie zajmującego czwarte miejsce Liverpolu z zastrzeżeniem że wygrana da lidera wraz z City i Arsenalem,z siódmym Manchesterem United. W takich spotkaniach żadne statystyki ani forma nie mają znaczenia. Będzie to święta wojna dwóch legendarnych klubów piłkarskich na wyspach. To też pojedynek Klopa z jedną z największych trenerskich gwiazd świata,na wyspach już starego wyjadacz na Mourinho. Większość typów idzie w kierunku Liverpoolu,ja jednak żeby lepiej się oglądało daje na Man Utd,głównie dla tego że w Liverpool osłabienia i może być lekka masówka wśród kibiców The Reds.Liczę też na geniusz Ibry.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21.00
Spotkanie: Liverpool - Manchester Utd.
Typ: Ibrahimovic strzeli gola
Kurs: 2.90
Bukmacher: williamhill
Analiza: Dwie bardzo wyrównane dobre zespoły które dawno nie zremisowały...Dawno też Zlatan nie strzelił gola i to jeden z argumentów że w końcu coś ustrzeli, W ligach fantasy nie jednego by bardzo ucieszyło że on właśnie strzeli. Zlatan nie dość że głodny bramek to jest jeszcze numerem jeden jeśli chodzi o karne to on będzie strzelał jeśli United wywalczy rzut karny. To wszystko plus to że obie drużyny będą grać tylko o zwycięstwo jest dla mnie raczej niemal pewne że Zlatan strzeli minimum jedną bramkę. Oby nie dwie bo przegra Liverpoll ktoremu kibicuje w derbach Anglii a i koledzy w ligach fantasy odrobią do mnie kilkanaście punktów.tyuje jeden gol dla Zlatana i remis 1:1 w tym pojedynku ale to po za konkursem...
⛔100 powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom