>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.10.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Moskwa
Godzina: 13:30
Spotkanie: Begu-Babos
Typ: Begu wygra
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zadziwiający kurs!!!
H2H to 2:0 dla Begu!!
23.04.2012 Irmina Begu 2:0 Babos
05.08.2016 Irmina Begu 2:1 Babos !
Dwa na dwa z nią wygrywa i kurs 3? Bez jaj. Miejsca w rankingu to 28 pozycja Begu i 26 Babos więc i tutaj nie mogę znaleźć luk dlaczego kurs tak wysoki. W sierpniu dobrze pamiętam że grałem to spotkanie albo na Begu albo +1.5 w jej stronę seta, weszło. Bo też kursy były sporo wyższe na nią, sytuacja się powtarza i trzeba to szybko wykorzystać! Spotkanie rusza za ok. 20min, powodzenia. Pozdrawiam!
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Grecja U17 vs Andora U17
Typ: Under 2,5 bramek
Kurs: 3,80
Bukmacher: Betsafe
Data/godzina rozpoczęcia: 17.10.2016/16:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/210minoj/#szczegoly-meczu
Analiza:
Zgromadzenie informacji do tego typu spotkań jest niezwykle ciężkie, a zarazem ważne. W kilku zdaniach postaram się Wam przedstawić to dlaczego moim zdaniem w tym meczu będzie mało bramek. Przede wszystkim pragnę zwrócić uwagę na fakt, że mecze U17 rozgrywane są dwa razy po 40 minutach. Kwestią oczywistą jest fakt, że takie zespoły jak San Marino, Andora, Wyspy Owcze odstają klasą i poziomem najlepszym, takim jak Hiszpania, Niemcy, Anglia, ale moim zdaniem z takim zespołem jak Grecja wypada powalczy, może i jest to ciężkie do osiągnięcia w piłce seniorskiej, jednak w kadrach juniorskich jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Zespół z Andory notuje serię kilku porażek z rzędu. W oczy rzuca się mecz rozgrywany w tamtym roku z Polską zakończony wygraną Polski tylko 1-0. W tabeli grupy 2 w pierwszym meczu Andora przegrała z Irlandią 5-1, jednak po pierwszej połowie prowadziła zaledwie 1-0. Później w drugiej części gry gra posypała się. Honorową bramkę dla Andory zdobył Torres Vila w 78 minucie. W sobotnim meczu Andora grała w ustawieniu 4-4-1-1. Grecja uchodzi za faworyta grupy. W ostatnim spotkaniu wygrała z Kazachstanem 1-0, po bezbramkowej pierwszej połowie trzy punkty greckiej drużynie zapewnił Tsirigotis. Greckie, nietypowe rzadko spotykane ustawienie 4-2-3-1. Warto też odnotować, że Androra jest w stanie postawić się najlepszym, rok temu przegrali z utalentowaną, utytułowaną Hiszpanią tylko 2-0. Dziś spodziewam się twardej gry, i wynik oscylujące w granicach pomimo wszystko 2-0 dla Grecji, dla mnie odważnych under 3,5 bramek w granicach kursu powyżej 2,00-powodzenia
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Holandia - Eerste divisie
Godz: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Graafschap
Typ: -1.75
Kurs 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ajax z bilansem 5-1-3 zajmuje 8 pozycję na zapleczu ligi holenderskiej. Dzisiaj podejmuje 16 Graafschap 3-1-5.
Niby nie widać jakiejś wielkiej różnicy, ale jak spojrzymy na bilans Ajaxu u siebie 4 wygrane i remis, bramki 22-5 i Graafschap na wyjeździe 1 remis i 3 porażki, bramki 3-6 to już widzimy tę różnicę.
Ajax po pierwszym remisie 1-1 z Emmen same wygrane, kolejno z Den Bosch 5-2, Sittard 2-1 i ostatnie 2 mecze mega overowe 7-1 z Achillesem i 7-0 z Oss.
Graafschap przegrał ostatnio u siebie z przedostatnim Doortrechtem 2-3.
Nie wróżę im dzisiaj nic dobrego z rozpędzonymi młodymi z Ajaxu.
✅180
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Luxemburg kwalifikacje
Godzina: 14:35
Spotkanie: Witthoeft C.-Tig P. M.
Typ: DW 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moja ulubienica jeśli chodzi o kobiety i dokładne wyniki czyli Rumunka Tig. Lecz dziś stawiam na jej porażkę 2-1. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Niemka. Jest po prostu lepszą zawodniczką na hali. Ma zdecydowanie lepsze warunki do gry na hali. Lecz czy zmiecie Rumunkę 2-0? Szczerze mam wątpliwości kobiety mają problemy z zachowaniem równej dyspozycji przez cały mecz. Dziś mam taką cichą nadzieje, że Niemka mocno zacznie, ale w drugim secie się pogubi. W meczu Tig bardzo często pada wynik 2-1. Tylko pytanie w którą stronie dziś on padnie. Moim zdaniem Niemka jest bardzo dobra na hali i wygra ten pojedynek, które nie bedzie należeć do najłatwiejszych. Może i szedłbym w stronę Tig. Ale hala to nie jest jej najlepsza nawierzchnia. Stawiam 2-1 dla Niemki! Powo!
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Palermo - Torino
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Aż jestem zdziwiony, że nikt przede mną nie analizował tego spotkania. Moim zdaniem będzie to dosyć ciekawe spotkanie, ale do rzeczy. Przed nami ostatnie spotkanie tej kolejki, gdzie na przeciwko siebie stanie zespół z Palermo i goście z Turynu, czyli zespół Torino. Będzie to spotkanie dwóch zgoła odmiennych drużyn. Gospodarze, czyli drużyna Palermo jest bliska rozpadu. W tym klubie ostatnio nie dzieje się nic pozytywnego, już nawet sam właściciel dolewa goryczy i przyprawia piłkarzy oraz trenera o dodatkowy ból głowy. Najlepiej o tym świadczy rozmowa, którą prezes Zamparini przeprowadził nie tak całkiem dawno, bo prawie tydzień temu, a to kawałek z niej:
&quot;Jeśli nie znajdę dodatkowych 15 mln euro, wówczas nie będzie pieniędzy by dokończyć sezon&quot; - stwierdził jednoznacznie 75-letni właściciel Palermo w radiowej rozmowie z TRM Web.&quot; Na pewno nie łatwo jest grać kiedy słyszy się takie słowa. Sami zawodnicy też nie napawają optymizmem kibiców, bo aktualnie plasują się na 18 miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Gdyby nie wypadek przy pracy i wygrana z Atalantą, Palermo zapewne byłoby ledwo przed Crotone. Znacie zapewne to powiedzenie - &quot;Najlepszą obroną jest atak&quot;? My je znamy, ale zawodnicy z tego Sycylijskiego klubu już chyba niezupełnie. W 7 spotkaniach dotychczas rozegranych w Serie A strzelili oni tylko 4 bramki. To drugi najgorszy wynik w całej lidze, jedynie &quot;rewelacja&quot; z Empoli jest od nich gorsza. Crotone, drużyna która zupełnie nie pasuje do Serie A potrafiła ustrzelić więcej bramek, co pokazuje, że siła w ofensywna w Palermo jest mierna. Jednak jedną rzecz muszę przyznać i zdjąć czapkę z głowy. Gospodarze mają bowiem jedną z najlepszych defensyw w lidze. W tej statystyce ustępują zaledwie takim firmom jak Juventus, Lazio, Fiorentina czy Genoa. Jednak to na tyle dobrych wieści. Pomijając wypadek przy pracy i wygraną z Atalantą (takie jest moje zdanie na temat tego meczu), to Palermo trzymają cały czas jedną tendencję... niestety stąpają oni po równi pochyłej. Jeśli chcą się utrzymać w lidze, to nie oszukujmy się, ale mecze z takimi zespołami jak Crotone trzeba wygrywać, bo to jeden z ich bezpośrednich kandydatów w walce o bezpieczną lokatę. Nooo.... ale zostawmy już gospodarzy w spokoju.
O ile u siebie Torino to zespół rewelacja, bo potrafi wygrać z takimi zespołami jak Roma czy Fiorentina, tak na wyjazdach to wygląda nieco inaczej. Tak przynajmniej wygląda sytuacja w tym sezonie. Jednak liczę na to, że po wygranych u siebie z wyżej wymienionymi drużynami, byki w końcu zdobędą trzy punkty na wyjeździe w tym sezonie. Bo jak nie z takim przeciwnikiem, to kiedy? Aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli Torino i mała różnica między miejscami 6-10 może tylko pobudzić ich do działania (w przypadku dzisiejszej wygranej wskoczą oni na 6 miejsce). Jedna z lepszych defensyw i ofensyw w lidze to tylko kolejne plusy na ich korzyść w tym spotkaniu. Pod względem liczby strzelonych goli - ex aequo 6 drużyna ligi, pod względem liczby straconych bramek - ex aequo 5 drużyna ligi. Wygląda apetycznie, prawda?
Jeśli chodzi o składy obu drużyn... to sytuacja kadrowa u jednych jaki i drugich różni się bardzo. W Palermo zabraknie dzisiaj aż 7 piłkarzy! Co prawda są szanse, że niektórzy z nich wystąpią w dzisiejszym meczu, ale niewielkie. W Torino natomiast zabraknie tylko trzech piłkarzy (m.in Harta). Szpital polowy może dzisiaj odegrać kolejną z różnic na niekorzyść gospodarzy co oczywiste. H2H tych drużyn również ze wskazaniem na Torino. Dwie wygrane Torino (ostatnia wygrana Torino była właśnie na wyjeździe) i dwa remisy w czterech ostatnich spotkaniach. Podsumowując, nie widzę żadnych szans na to, że Palermo dzisiaj godnie postawi się Bykom. Ten klub ma na głowie pełno problemów, a to nie ułatwia gry piłkarzom. W dodatku rozpędzone Torino po dwóch wygranych z mocnymi drużynami będzie chciało w końcu zdobyć pierwsze punkty na wyjeździe i wskoczyć na 6 lokatę, tuż za miejscem dającym europejskie puchary. Do tego wszystkie kontuzje u gospodarzy...
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: 2. Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Braunschweig - Kaiserslautern
Typ: Braunschweig wygra i BTS
Kurs: 4,10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Lider drugiej Bundesligi kontra trzeci od końca zespół. Ekipa Braunschweig u siebie w tym sezonie jest bezbłędna. Rozegrali 4 mecze u siebie i zdobyli komplet punktów. Warto zwrócić uwagę, że we wszystkich meczach stracili gola. Ogólnie na 8 meczów tylko w dwóch zachowali czyste konto.
Ostatnie ligowe mecze
Braunschweig Dusseldorf 2 : 1
Braunschweig Sandhausen 2 : 1
Braunschweig Nurnberg 6 : 1
Braunschweig Wurzburger 2 : 1
Drużyna Kaiserslautern swojego startu w drugiej bundeslidze raczej nie będą chcieli pamiętać. Po 8 meczach 6 punktów i strefa spadkowa. Oczywiście jest to początek sezonu, ale już pora wziąć się do gry. W delegacjach obecnie 1 punkt po 3 meczach.
Czysta jedynka wydaje się dziś pewniakiem, ale ja ryzykuje większy kurs na konkurs. Osobiście polecam Braunschweig over 1.5 gola lub czystą jedynkę.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n 2 Bundesliga ,Niemcy
Godz;20,15
Spotkanie;Braunschweig-Kaiserslautern
Typ;1/1pierwsza drużyna wygra 1 połowę i koniec meczu 1
Kurs;2,75
Bukm;Winmasters
Analiza;
Lider 2 Bundesligi po 8 meczach 6-1-1,bramki 17-7,podejmuje
17tą drużynę 8 meczów i 1-3 4 w bramkach 4-11.
Goście grają tragicznie,wyszedł im tylko 1 mecz z Dynamem Drezdno u siebie w domu,wygrali 3-0,w pozostałych meczach strzelili tylko 1 bramkę/JEDNĄ/
Niemoc strzelecka i słaba gra gości, Braunschweig liderujący w 2 Bundeslidze i strzelający ponad 2 bramki na mecz,nie powinien mieć żadnych kłopotów z Kajzerami.Bramki powinny paść już w pierwszej połowie.
Kurs na 1kę też przywoity w granicach 1;75/1,80,zależy od buka.
✅175
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 3,22
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

Mój typ na ten mecz to czysty remis. Obie drużyny są w bardzo słabej formie. Korona jest beznadziejna, w 3 meczach stracili aż 12 bramek a strzelili tylko 1. Śląsk w 5 ostatnich meczach 4 porażki i 1 remis tak więc grają chyba najgorsze drużyny na dzień dzisiejszy w ekstraklasie.
W poprzednim sezonie obie drużyny rozegrały ze sobą 3 spotkania i w 2óch mecz zakończył się podziałem punktów - 1:1 oraz 2:2 a w 3 meczu Korona wygrała na wyjeździe 1:0 tak więc widzimy, że obie ekipy są na wyrównanym poziomie.
W Koronie Kielce jedynym osłabienie jest brak środkowego obrońcy Senegalczyka E. Diaw i to jest mega osłabienie, gdyż widzimy, że odkąd nie gra Korona traci bardzo dużo goli. W Śląsku z tego co wyczytałem to nie ma jakiegoś dużego osłabienia.
Obie drużyny tracą mnóstwo goli co zaowocuje w tym meczu także po golu z obu stron dlatego mój typ drugi jest to, że obie drużyny strzelą minimum 1 gola.
⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Osasuna
Typ: Eibar -1.5
Kurs: 2.929
Bukmacher: pinnacle
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Hiszpańskiej La Ligi pomiędzy Eibar, a Osasuną. Jest to dokończenie weekendowej 8. kolejki spotkań tych rozgrywek. Beniaminek z Osasuny w tym sezonie jeszcze nie wygrał ich bilans to 3 remisy i 4 porażki, a zajmują dopiero 19. lokatę w tabeli. Drużyna Eibar natomiast rozgrywa w La Liga kolejny sezon i gra solidny futbol dzięki któremu aktualnie znajduje się na 8. miejscu w tabeli. W meczach domowych Eibar wygrał 2 spotkania (Real Sociedad i Valencia) 1 remisując (rewelacyjna Sevilla) - bramki 4 zdobyte i 1 stracona. Osasuna na wyjazdach straciła aż 9 goli w 3 meczach co daje średnią 3 bramek na mecz. Ewidentnie po statystykach widać, że Eibar jest aktualnie poza zasięgiem Osasuny dla której remis by był dużym sukcesem ale jeżeli Eibar zagra na swoim solidnym poziomie to powinien pewnie wygrać to spotkanie. Ja zaryzykuję typ na wygraną Eibar przynajmniej dwoma bramkami.
⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Liverpool-Man Utd
Typ:Obie drużyny zdobędą przynajmniej po 1 bramce | TAK
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza
Dziejsze spotkanie odbędzie się na Anfield Road w Liverpoolu. Drużyna Kloppa spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie, nie przegrali w swoich ostatnich od 5 meczach. Zajmują wysokie czwarte miejsce w lidze z 16 punktami. Z powodu absencji nie zobaczymy kilku zawodników. Najprawdopodobniej Gomeza, Lallany, Ojo, Sakho i Wijnalduma. W każdym z ostatnich 5 meczy strzelili przynajmniej jedna bramkę.
Manchester UTD ma o trzy oczka mniej punktów od Liverpoolu. Zajmują 7 miejsce w lidze. Na boisku nie zobaczymy Jonesa, który nabawił się kontuzji kolana. Manchester jak podaje strona livescore kolejno w każdym z ich ostatnich 13 meczów strzelili conajmniej jedną bramke, a ostatni pojedynek pomiędzy tymi drużynami zakończyl się bramkowym remisem 1:1. Dzisiaj też licze na bramkowy remis, bo w meczach na szczycie w angielskiej Premier League często były takie wyniki, chociaż Liverpool jest moim zdaniem w lepszej formie i mogą wygrać ten mecz.
⛔100
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Liverpool-Man Utd
Typ: Man Utd
Kurs 3.55
Buk winmasters
Analiza:
Idę w stronę United nie dlatego, że w statystykach między tymi zespołami Man. Utd wyglada lepiej gdyż do tego czasu trenerzy się pozmieniali, zawodnicy także no i gra wygląda nieco inaczej.
United grali ostatnio przeciętnie, Liverpool wygrywał w dobrym stylu i jest faworytem tego spotkania. Diabły jeszcze budują zespół i nie grają na 100%.
Niby wszystko przemawia za gospodarzami, ale postanowiłem zaryzykować na gości mając na uwadze m.in Zlatana i Pogbe. Liczę na ofensywne spotkanie, wydaję mi się też, że padną gole do obu bramek. Oby Murinho wpłynął zdecydowanie na zespół, by w końcu dawny wielki Manchester powrócił, a nowi b. dobrzy zawodnicy pokazali w tym meczu jak się gra. Mam nadzieję, że ta atmosfera wielkiego spotkania wpłynie pozytywnie na ten zespół, który według mnie jest lepszy.
⛔100
 
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: czerwona kartka
Kurs:4.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Obie drużyny radzą sobie fatalnie , gospodarze 3 ostatnie mecze to 3 porażki natomiast goście z Wrocławia na 4 ostatnie mecze 3 porażki i remis tak więc jak nie trudno się domyślić atmosfera w obu ekipach nie za wesoła stąd liczę że i na bosku przełoży się to na brutalność , Korona pod względem dyscyplinarnym po 11 meczach 26 żółtek i czerwona natomiast Śląsk 24 i czerwień tak więc te cyferki dają nadzieję że i dziś doczekamy się karteczek no i sędzia który poprowadzi to spotkanie jest odpowiedni a jest nim pan Paweł Gil - pan Paweł w tym sezonie sędziował 9 spotkań a bilans to 39 żółtek 2 czerwone i 2 karne , w meczach z udziałem Korony które sędziował pokazał 10 czerwieni w tym 6 dla Korony 4 dla gości natomiast mecze z udziałem Śląska 5 czerwonych 1 dla Śląska i zrobiło nam się aż 15 czerwonych stąd sumując to wszystko i dodając wspomnianą atmosferę w obu klubach to powinno być bardzo ostro na boisku a pan Paweł usunie kogoś z boiska !
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: FB Esbjerg - BK Lyngby
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś typ piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej w Dani. Tabela przedstawia się następująco

U siebie Esbjerg w lidze zanotował 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażkę. Lyngby z kolei na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw i 3 porażek. Dziś moim zdaniem to goście są w dużo bardziej komfortowej sytuacji przed tym meczem i dla mnie tutaj oni są faworytem do zwycięstwa. Esbjerg znajduje się w dużym dołku. Ostatnio przegrywają wszystko, nawet w Pucharze Dani przegrali z zespołem z 3 ligi B93 Kopenhaga na wyjeździe 0-1. Zespół ten w lidze od 6 meczy nie wygrał i dzisiaj według mnie nie zanosi się na to aby coś się zmieniło. Lyngby z kolei gra póki co nadspodziewanie dobrze. Beniaminek póki co walczył z każdym jak równy z równym, no może poza meczem z Broendby, gdzie u siebie dali się całkowicie zdominować przez rywala ale mimo, wszystko zdobyli gola i bardzo szczęśliwie wygrali to spotkanie 1-0. Oni dziś mogą zagrać bardziej na luzie, bo presja będzie napewno dużo większa po stronie gospodarzy a póki co widać, że piłkarze Esbjerg sobie z nią nie radzą. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową w obu zespołach, no to w Lyngby nie ma żadnych znaczących absencji i zespół ten zagra dziś w swoim najmocniejszym składzie. Natomiast w drużynie Esbjerg nie zagrają dzisiaj obrońcy Laursen (11 występów w tym sezonie) i Lauridsen (1 występ w tym sezonie), pomocnik Andersen (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Mensah (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Gospodarze będąc w takim dołku w jakim są będą mieli ciężko tutaj na jakąkolwiek zdobycz punktową i to mimo tego, że zagrają przed własną publicznością. Goście są na fali wygrywając 4 ostatnie mecze ligowe wszystkie po 1-0 i napewno są w dużo wyższej formie niż ich rywal. Lyngby prezentuje się bardzo solidnie w tej części sezonu i polecam grać dziś na ich wygraną.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Typ: over 3 azjan
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dwunastą kolejkę LOTTO Ekstraklasy kończymy w Kielcach gdzie spotkają się ekipy prezentujące w przed przerwą reprezentacyjną tragiczną grę w defensywie.
Korona po solidnym początku pikuje w dół, bardzo słabe ostatnie trzy mecze rozpoczęło się od 4:0 z Łęczna, następnie tylko dobre 45 minut u siebie z Jagiellonią i ostatecznie porażka 1:2 no i ostatnio demolka w Krakowie 6:0. Defensywnie całkowicie gdzieś się ostatnio pogubili a sprawy jeszcze nie ułatwia kontuzja środkowego defensora Diawa to nie ma co ukrywać gruby procent jakości w defensywie, zabrakło go już w Krakowie i widzieliśmy jak to się skończyło. Po takim spotkaniu jest na pewno w ekipie ogromna chęć zmazania plamy i rywal chyba dostają najlepszego tym bardziej u siebie gdzie do tej pory w każdym spotkaniu strzelali przynajmniej bramkę z zespołami na pewno solidniejszymi w defensywie niż dzisiejszy rywal. Śląsk to samo co gospodarze bardzo solidna gra na otwarcie sezonu w defensywie która bez bramek dawała mało punktów i trzeba było szukać ofensywniejszych wariantów i zrobiła się klapa na całego w destrukcji – Ruch we Wrocławiu który również w tragicznej formie wygrywa 1:2, Jagiellonia też na wyjeździe demoluje 0:4 a mogła pocisnąć wyżej bo defensywy w tym spotkaniu to ekipa Rumaka nie miała, kompromitacja w Pucharze Polski z Bytowią 3:0 no i znowu porażka w domu z Termalicą. Brakuje tej ekipie wszystkiego i posada Rumaka wisi na włosku jak dziś czegoś nie ugra to moim zdanie poleci, dlatego musi podjąć kolejny raz ryzyko i zagrać ofensywie bo ma kim kreować grę, a te dwa tygodnie na pewno przydały się na zgranie zespołu. Zresztą Śląsk na wyjeździe w ataku czuje się lepiej w 5 spotkaniach 8 bramek strzelonych.
Obie ekipy są w ogromny kryzysie i to spotkanie traktują jako mecz o przełamanie i spodziewam się wobec tego ataków i szukania bramek bo ten poziom gry w defensywie będzie nadal bardzo niski. Doskonale obaj trenerzy zdaja sobie sprawę że w takich starciach defensywny gry nie mogą szukać tym bardziej z taką serią, czuje tutaj naprawdę ataki od pierwszej minut a szybka bramka powinna nam z tego zrobić bardzo otwarty mecz
zwrot
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga - kolejka 9
Godzina: 20:15
Spotkanie: Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 1.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z czołowych lig europejskich pozostało na dzisiaj tylko parę spotkań zatem przeniesiemy się do 2. Bundesligi na mecz pomiędzy aktualnym liderem czyli Braunschweig przeciwko Kaiserslautern ( 16 mce w lidze ). Zacznijmy od drużyny Gospodarzy - zasłużenie przewodzą w tabeli zdobywając komplet punktów w 4 meczach rozegranych u siebie notując przy tym 12 goli z średnią 3gole/mecz i w każdym z nich zdobywając co najmniej dwa trafienia. Patrząc sezonowo w 8 meczach strzelili 17 goli że średnią ~2.15goli/mecz. Dodatkowo w swoich szeregach mają bramkostrzelnego brazylijczyka D. Kumbela z 6 trafieniami. Z drugiej strony zupełnie odległy w tabeli team Gości - w 3 wyjazdowych spotkaniach wpuścili 6 goli że średnią 2gole/mecz a w całym sezonie 11 goli w 8 spotkaniach że średnią ~1.38gol/mecz. Dwa ostatnie spotkania wyjazdowe to przegrane 2:0 i 3:0.
Podsumowując, ekipa Gospodarzy jest bardzo bramkostrzelna na własnym terenie zatem liczę na co najmniej 2 gole strzelone przez nich a ekipa Gości jest w stanie im w tym pomóc.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Holandia – Eerste Divisie, kolejka 10
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax –Graafshap
Typ: Jong Ajax over 3,5 gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
„Jak szaleć, to szaleć !” – powiedziała babcia klozetowa, podcierając się aktualnym wydaniem Gazety Wyborczej :grin: :razz: … i ja dzisiaj zaszaleję, stawiając na over 3,5 , ale tylko jednej drużyny.
Młodzież Ajaxu , wiadomo, u siebie ostatnie 2 mecze to istne pogromy, których nawet pierwsza drużyna by się nie powstydziła.
Nie wiem czy to nastawienie, czy magia stadionu czy też kibice tak działają na piłkarzy młodzików Ajaxu, ale niech tak się dzieje jak najdłużej. Do tej pory Jong Ajax rozegrał na swoim obiekcie 5 spotkań (4-0-1), w których walnął 22 gole. Prawie wszystkie padły tylko w 3 spotkaniach:
5:2 z DenBosh
7:1 z Achilles
7:0 z FC Oss
W pozostałych: 1:1 z Emmen na inaugurację sezonu i 2:1 z Sittard.
Dla porównania , na wyjazdach drużyna strzeliła 7 goli, ale w 4 spotkaniach ( bilans 1-0-3).
Goście natomiast to spadkowicz z Eredivisie. I jak na razie nie najlepiej sobie radzą w 2 lidze, bo obecnie na 16.miejscu z bilansem 3-1-5. No i w delegacjach spisują się równie marnie, po 4 rozegranych meczach mają bilans 0-1-3. Do tej pory stracili tylko 6 bramek, ale myślę, że w dzisiejszym spotkaniu statystyka ta znacznie się powiększy.
Kilka sezonów wcześniej obie drużyny spotkały się tu 2 razy. W 2013 wygrali goście 2:1, natomiast rok później ze zwycięstwa cieszyli się już gospodarze, wygrywając 3:1.
Podobno nic dwa razy się nie zdarza. A tu proszę , 2 razy z rzędu Jong Ajax strzela w domowym spotkaniu 7 goli. Zapewne 3-ci raz to już byłby szczyt skuteczności dla gospodarzy, ale skoro w 3 z 5 spotkań Ajax strzela przynajmniej 5 bramek w jednym meczu to chyba już nie jest przypadek. W dzisiejszym spotkaniu zadowolę się tylko 4 trafieniami gospodarzy i tak też obstawiam.
Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 19.45
Spotkanie: Neuchatel Xamax - Wohlen
Typ: powyżej 2.5 i Wohlen nie strzeli
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym udanym typie o wysokim kursie 6.40 próbuję dalej atakować.
Przenosimy się na zaplecze ligi Szwajcarskiej, gdzie wicelider tabeli Neuchatel Xamax podejmuje ostatnią drużynę Wohlen.
Gospodarze komplet zwycięstw na własnym terenie i średnio 3 gole na mecz.
Ostatnio wygrali z Aarau (4 w tabeli) 4-1, z Winterthur (5) 4-1. To pozwala mieć nadzieję, że dzisiaj pokonają najgorszą drużynę
podobnym stosunkiem bramek.
Wohlen na wyjeździe 2 wygrane i 3 porażki i ponad 2 stracone gole na mecz.
Wygrane z Le Mont (7) i Schaffhausen (8 pozycja na 10 drużynową ligę), porażki aż 1-6 z 6 w tabeli Servette i Winterthur.
Kolejnym za typem jest wynik ostatniego bezpośredniego spotkania, które Neuchatel wygrał w kwietniu aż 4-0 i to (oraz wysoki kurs)
mnie skłoniło, aby wybrać ten typ. Ryzykowny, bo zapewne lepiej było pobrać &quot;over 2.5 i tak&quot;,
Wohlen w 5 meczach strzelił 5 goli, a Xamax stracił w 5 meczach również 5 goli.
Ale kurs 2 i 5 to duża róznica. A nawet ten za 2 nie wiadomo czy wejdzie. To sport.
Ja ryzykuję i idę na maxa, jest szansa wskoczyć na wicelidera w typach dnia.
Jak to się mówi, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana ???? Trzymajcie kciuki!
Xamax ma jeden rozegrany mecz mniej od lidera tabeli Zurich i 5 punktów straty.
Dzisiaj mają okazję zniwelować straty do 2 punktów i zapewne to zrobią. Pytanie jakimi rozmiarami wygrają ten mecz.
Liczę na sporą ilość goli, ale tylko ze strony gospodarzy.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: AUSTRIA: Erste Liga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Liefering - Innsbruck
Typ: Liefering
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś poid lupę biorę mecz rozpoczynający czternastą kolejkę Eerste Liga w którym zmierzą się ekipy Liefering oraz Innsbruck. Rozpocznę od gospodarzy, którzy jak na razie są rewelacją ligi, po trzynastu kolejkach zajmują pozycję lidera z dorobkiem trzydziestu jeden punktów co daje sześć oczek przewagi nad drugą ekipą Lustenau, bilans rozegranych meczy u siebie także mają imponujący, na sześć meczów ani jednego nie przegrali czy nawet ani razu nie zremisowali, zdobyli czternaście bramek i tylko cztery stracili. Ostatnie dwa mecze rozegrali na wyjeździe, zdobyli na nich cztery punkty remisując z trzecią drużyną ligi 3:3 (choć prowadzili 1:3), co innego właśnie z tą ekipą pojedynek ostatni wygrała ekipa Innbrucka jednak było to na swoim terenie gdzie spisują się niewiele gorzej niż ich dzisiejsi rywale. W drużynie gospodarzy nie wystąpi jedynie atakujący Filip, który do tej pory zdobył dla Liefering trzy bramki jednak w składzie są takiej klasy zawodnicy jak Berisha oraz Tetteh, którzy zdobywają gol za golem, jedynym niezrozumiałym dla mnie posunięciem jest wystawienie młodego Switil&#39;a na pomoc, a przesunięcie z pomocy na obronę Karic&#39;a no, ale niech będzie jeśli to ma pomóc w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Goście byli blisko awansu do najwyższej ligi austriackiej w poprzednim sezonie jednak nie trafili oni z formą w ostatniej części sezonu no i zostali w Eerste Liga. Do tej pory z dorobkiem piętnastu punktów zajmują szóstą pozycję w lidze i do liderów tracą już szesnaście oczek, a po tym meczu może i więcej, większość bo ponad 85 % punktów zdobyli na swoim terenie, na wyjeździe z sześciu pojedynków zdołali wywalczyć dwa oczka z trzecią i czwartą drużyną ligi. Z gospodarzami już raz zmierzyli się w tym sezonie u siebie , końcowy rezultat to 1:1 jednak istotną różnicą pomiędzy tamtym a tym meczem jest brak kilku podstawowych zawodników. Najbardziej dotkliwy będzie brak podstawowego bramkarza Grunwalda, którego zastąpi dziś Wedl, dla którego będzie to debiut w tym sezonie, ponadto nie wystąpi podstawowy obrońca Siller oraz dwóch podstawowych pomocników Hauser oraz Hamzic, goście zagrają jednym napastnikiem oraz także tak jak u gospodarzy niezrozumiałe decyzje trenera co do linii defensywnych pomocników i obrońców, taki eksperyment może mieć zły wynik podczas takiego meczu. W ciągu roku te dwie drużyny spotykały się już siedmiokrotnie i tylko raz wygrywali dzisiejsi gospodarze, na swoim terenie zanotowali dwie porażki po 0:1 i jeden remis 1:1 jednak myślę, że jest to inna drużyna niż wtedy i wreszcie przełamią złą passę i wygrają z mocno osłabionym rywalem.
⛔100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21.00
Spotkanie: Liverpool - Manchester Utd.
Typ: Manchester i powyżej 2,5
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj dojdzie w najwyższej lidze angielskiej do niezwykle ciekawego spotkania. Gospodarze są tutaj według bukmacherów drużyną która ma większe szanse na zdobycie dzisiaj trzech oczek. Gdyby popatrzeć na same statystyki to nie ma się czemu dziwić ponieważ są o dwa miejsca wyżej od swoich rywali zdobyli trzy punkty i grają u siebie. Drużyna przyjezdnych Manchester Utd. jest drużyną która może nie radzi sobie rewelacyjnie na wyjazdach aczkolwiek od lipca tego roku rozegrali 8 takich spotkań z czego wygrali sześć. Przeciwnicy byli co prawda może nie rewelacyjni ale jednak. Co ciekawe wa ostatnie ligowe spotkania tych drużyn grane na terenie dzisiejszego gospodarza wygrali goście w roku 15 1:2 a na początku roku 2016-0:1. Można powiedzieć więc że gościom gra się dobrze na stadionie rywala. Liverpool ostatnio w 2 meczach u siebie zdobył 9 bramek tracąc dwie a goście w ostatnich z 10 swych meczy w 9 strzelali bramki tak więc myślę że ich dzisiaj niezabranie.
⛔100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Lega Pro Grupa B
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Padova - Reggiana
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,52
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Obydwie te drużyny po zaledwie 8 kolejkach tego sezonu nie dzieli obecnie w tabeli wiele, bo zaledwie 5 punktów na korzyść gości. Muszą oni zawalczyć więc tutaj o wygraną, tym bardziej, że pozwoli im to nawet w takim przypadku na objęcie pozycji tymczasowego lidera tych rozgrywek. Reggiana już od siedmiu spotkań nie przegrała. Padova gra w kratkę i już od kilku miesięcy ma problem z utrzymaniem serii dwóch wygranych pod rząd. Goście od trzech spotkań nie przegrali na wyjeździe, jednak to właśnie gospodarze mają przewage własnego boiska. Typuję więc bardzo zacięty pod względem bramkowym pojedynek i mam nadzieję, że padnie ich dzisiaj co najmniej kilka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom