>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.10.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Glasgow Rangers - Queen of The South FC
Typ: 0:2 handicap, typ Rangers
Kurs: 2.06
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Rangers próbuje wrocić do Premiership,tam gdzie jest ich miejsce,w zeszłym sezonie sie nie udało to może w tym sie uda i od początku sezonu realizują plan krok po kroku po 9-ciu kolejkach 9 zwycięstw stosunek bramek 31:5!Rozjeżdżają kolejnych rywali jak walec i dzisiaj stanie sie to ponownie .Do Glasgow zawita 5 drużyna w tabeli czyli Queen of The South FC która po 9 kolejkach uzbierała zaledwie 14 pkt na 27 możliwych.Stosunek bramek 10:14.Podejrzewam ze mecz bedzie miał jednostronny przebieg a przeciwnicy ustawia autobus na swojej &quot;16&quot; i beda sie modlic o najnizszy wymiar kary....Obstawiam 3-0 ????
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eredivisie
Godzina: 19
:45
Spotkanie: H
eracles - Ajax
Typ: 1X

Kurs:
1.98
Bukmacher: Oddsring

Analiza:
Heracles z własnego boiska stworzyło twierdzę trudną do zdobycia.
W tym sezonie 4 mecze-4 zwyciestwa i bilans bramkowy 9:1. W pokonanym polu wcale nie jakieś ostatnie popierdólki : Heerenveen, PSV, Nijmegen,Twente. Do tego zwycięstwo po dogrywce z Vitesse w pucharze. Jeśłi liczyć mecze sparingowe(Veria,Sivasspor,FcOss) oraz poprzedni sezon nie zaznali porażki u siebie od 10 spotkań 8 z nich wygrywając.
Ajax w tym sezonie ma bilans 6-1-1, na wyjezdzie 3-1-0, pokonane Excelsior,Nijmegen, Alkmaar remis z Twente czyli amsterdamska norma. Jeśli jednak dorzucić wyjazdowe mecze Ligi Europejskiej to dochodzą nam kolejne dwa remisy z Molde i Jablonec więc drużynami dość przeciętnymi,a jeśli spojrzeć jeszcze bardziej wstecz to z ostatnich 10 spotkań jako goście Ajax odniósł zwycięstwo tylko w 3.
Biorąc pod uwagę powyższe fakty oraz to, że w Ajaksie w czasie ostatniej przerwy na mecze eliminacyjne euro, na treningach było dość pusto(połowa podstwowego składu grała we wszelakich reprezentacjach) oraz czeka ich kolejny mecz wyjazdowy LE z Fenerbahce, liczę że Heracles będzie potrafił wykorzystać atut własnego boiska i osiągnie korzystny wynik, czego sobie i wam życzę.

⛔ 100
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino - AC Milan
Typ: Torino
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj wybrałem mecz z Serie A - Torino vs Milan. Kurs jak dla mnie po prostu piękny, już ostatnio pisałem o Milanie gdy grali z Napoli(przegrana 4:0 u siebie). Grają strasznie w kratkę, do tego nie widać żadnej determinacji. A Torino wygrało aż 8 ostatnich spotkań u siebie pod rząd! Okej, 3 mecze to sparingi z jakimiś pionkami ale ostatnie 4 mecze to już dobre drużyny, chociażby dość pewna wygrana z Fiorentiną 3:1. Wiadomo kto jest liderem obrony w Torino, moim zdaniem Milanowi będzie ciężko strzelić nawet 1 bramkę dziś w Turynie. Torino od awansu do Serie A dość szybko stało się mocną siłą w lidze włoskiej i w tym sezonie miejsce premiujące do Ligi Europejskiej jest spokojnie w ich zasięgu. Za to Milan jest drużyną która potrzebuje sezonu, dwóch a może nawet więcej(kto wie!?) do kompletnej zmiany w kadrze. Myślę, że Torino wygra ten mecz do zera.
⛔ 100
 
R 59

rojeqq

Użytkownik
Dyscyplina: E Sports - league of legends
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fnatic vs EDG
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Fnatic powstał niczym feniks z popiołów podczas końcowki fazy grupowej. Huni nauczyl sie pokory, chodzi z teamem i nie daje sie złapać. Rekkles najlepszy ADC w tej chwilii da dzisiaj popalić deftowi który myśli ze grajac na EUW challengerze i wygrywajac wiekszosc gier rekklesa zmiecie równie łatwo. Otoz rekkles bez problemu byl TOP1 EUW i mysle ze koreanski serwer rowniez nie bylby dla niego problemem. O mida sie nie boje, Pawn jest przereklamowany. Inne linie na korzysc Fnatic. Kurs super zachęcający i niezrozumiały hyper na EDG które ma do zaoferowania playe pojedynczych graczy ale jako druzyna nie sa tak skoordynowani jak Fnatic. Dla bardziej odwaznych polecam granie 3-1 na korzysc fnatic po kursie 6 bo jedną gre EDG ugra na pewno bo to wysoki na bardzo wysokim poziomie i bledy przytrafiaja sie nawet najlepszym.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie-Piast
Typ: 1/-2.5
Kurs: 5.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza ???? ość ryzykownie, ale myślę, że typ warty pogrania. Podbeskidzie wygląda nieco lepiej po tym jak przejął ich nowy trener, grają rozważniej w defensywie i wszystko idzie w dobrym kierunku. Piast wiadomo: lider, dość zdecydowany lider tabeli, trzy ostatnie mecze z kompletem punktów, no na razie największa sensacja tego sezonu. Problemem dla drużyny gości, może być fakt nieobecności Martina Nespora. Napastnik Gliwiczan, to motor napędowy tej drużyny, robi świetną robote z przodu, strzelił 6 bramek w lidze, naprawdę gra Piasta opiera się na tym zawodniku. Dziś go zabraknie i myślę, że to może mieć duży wpływ na wynik. Uważam, że Podbeskidzie będzie się bronić, wyprowadzi kilka kontr i któraś z nich przyniesie efekt w postaci bramki, a później znów wrócą do obrony i będą trzymać wynik.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
skaar 45

skaar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Brom - Sunderland
Typ: West Brom wykorzysta rzut karny
Kurs: 9.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po 4 ekipach z górnej półki, które WBA podejmowało u siebie, przychodzi czas na starcie z drużyną z dolnych rejonów tabeli - Sunderlandem. Gospodarze na pewno wyjdą na boisko zdeterminowani, ponieważ w przypadku wygranej odskoczą od strefy spadkowej. Grając u siebie byli blisko remisu w starciu z Chelsea oraz Evertonem (2 porażki 2:3), a z Chelsea zdobyli rzut karny, którego nie wykorzystał Morrison. Goście natomiast znów serwują swoim kibicom sporą nerwówkę - 8 spotkań, bez zwycięstwa i zaledwie 3 remisy daje im 19. pozycję. Do tego stracili najwięcej bramek w lidze (18). Myślę, że najsłabsza obrona w lidze może śmiało sprezentować rzut karny dla gospodarzy, który zostanie zamieniony na gola. Czy tak się stanie, przekonamy się już niedługo. Powodzenia!
⛔ 100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 18.30
Spotkanie: Watford - Arsenal
Typ: A.Sanchez strzeli kiedykolwiek
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj spora oferta meczowa ale tak trochę nietypowo pokusiło mnie zagrać na zawodnika. Arsenal ma wg mnie ciężki wyjazd, w sumie w Anglii każdy mecz wyjazdowy jest ciężki i nieprzewidywalny i porażki faworytów po kursach 1.3 nikogo nawet nie specjalnie nie dziwią ;) Jednak myślę, że dzisiaj Kanonierzy wygrają po ciężkich bojach a do zwycięstwa pociągnie ich głównie Sanchez który od kilku kolejek w końcu odpalił rakiety, Hattrick z Leicester, 2 bramki z United, w reprezentacji w meczu z Brazylią 1 bramka, w meczu z Chile 2, po prostu dzik! Po takim kursie żal nie próbować ;)
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulose FC - Angers SCO
Typ: 2
Kurs: 4,48
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Witam, wczoraj w końcu przełamałem fatalną serię, więc dziś zostaję przy Ligue 1.
Beniaminek z Angers to największe zaskoczenie początku rozgrywek nad Sekwaną. Toulouse - wręcz przeciwnie, a dziś zagrają między sobą na Stade Municipal w Tuluzie, ja natomiast postaram się przybliżyć wam oba zespoły:
Tylko w pierwszej kolejce sezonu drużynie z Tuluzy udało się zgarnąć komplet punktów, od tego momentu piłkarze Dominique&#39;a Arribage zanotowali pięć remisów i ponieśli trzy porażki. Angers zaś dotychczas przegrało zaledwie raz, za to pięciokrotnie triumfowało - ostatnio nad Bastią i Marsylią.
Choć obie drużyny dzieli 15 pozycji w ligowej klasyfikacji, obie mają na swoich kontach tyle samo zdobytych bramek, po 10. Różnica jest w rubryce strat - 5 po stronie Angers, 15 Toulouse. W żadnym meczu dzisiejsi gospodarze nie zachowali czystego konta, beniaminek czynił to aż sześciokrotnie.
Przewidywane składy:
Toulouse (1-4-3-1-2): Ahamada - Tisserand, Kana-Biyik, Yago, Matheus - Bodiger, Didot, Doumbia - Trejo - Braithwaite, Ben Yedder.
Angers (1-4-3-3): Butelle - Manceau, Traore, Thomas, Andreu - Ndoye, Massouma, Mangani - Ketkeophomphone, Dore, Camara.
Absencje:
Toulouse: Somalia, Goicoechea (kontuzje); Akpa-Akpro, Spajic (zawieszenia)
Angers: Eudeline, Mohsni (kontuzje); Saiss (zawieszenie)
Toulouse u siebie o dziwo jeszcze nie przegrało myślę że dziś może być ten pierwszy raz, beniaminek zaś na obcych boiskach radzi sobie bardzo dobrze. Uważam, że i dziś ma sznsę powalczyć o pełną pule a po kursie jaki oferuje nam Pinnacle po prostu grzech nie spróbować.
Czy mam rację czy też mają ją buce upatrujace w roli faworyta gospodarzy (1,95 WH) przekonamy się już niebawem...
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
✅ 348
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Arka Gdynia
Typ: (1:0) 2
Kurs: 3.57
Bukmacher: Bet at home

Do Bytowa przyjeżdża wicelider tabeli z Gdyni. Arka jest na fali. W poprzednim meczu rozgromiła Rozwój Katowice 4:0 na własnym terenie, a mogli wygrać znacznie wyżej. Passa 3 wygranych pod rząd w wykonaniu Arkowcow robi wrażenie. A cala pass bez porażki trwa od 7 kolejek. W Gdyni odżyły nadzieje na udany sezon i wymarzony awans do Ekstraklasy. Wydaje się, ze jest na to duza szansa. Do tego do dobrej dyspozycji wraca Marcus z Brazylii, który w ostatnim meczu ustrzelił hattricka. Z młodzieżowej reprezentacji wraca tez niesamowity Nalepa. Dzisiejszy mecz jednak może wszystko zweryfikować. Dlatego Gdyńska Arka musi wygrywać takie mecze. Co do Bytovii. 11 miejsce w tabeli. W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 oczka. Jest to drużyna dość nieobliczalna. Potrafili wygrać 6:1 z Chojniczanką na wyjeździe, a 2 kolejki temu przegrali 0:3 u siebie z Gks Katowice. Każdy wynik jest możliwy, ale niewątpliwie to Arka jest faworytem. Stawiam, ze wygrają różnica 2 goli i podtrzymają zwycięską passe.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 18.30
Spotkanie: Watford - Arsenal
Typ: Walcott strzeli
Kurs: 2.20
Bukmacher: William hill
Analiza: Niebawem mecz, wiec postaram sie szybko. Walcott jest dobrej formie, strzela regularnie, aktywny non stop i w miare wykorzystuje sytuacje. W dzisiejszym spotkaniu bedzie mial sporo szans czy to z kontry czy ze zwyklej akcji,bo jego asystenci sa rowniez w dobrej dyspozycji a gospodarze nie sa wymagajacym rywalem choc na pewno latwo nie odpuszcza. Doszedlem do wniosku, ze Theo jest na tyle szybkim graczem, iz ten mecz jest dla niego idealny - na wyjazdach goscie graja duzo szyciej, swobodniej a to niewatpliwie mu pomoze. Po ostatnim pojedynku mam nadzieje, ze zagra na podobnym poziomie, a bramka powinna pasc z jego strony. Jedno jest pewne - to raczej nie bedzie jednostronny mecz, ale taki szybki gracz bez watpienia znajdzie sobie miejsce na boisku.
⛔ 100
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino - AC Milan
Typ: Obie drużyny strzelą - TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dziś pod lupę biorę mecz z serie A Torino - Milan. Obydwa zespoły potrzebują punktów aby liczyć się w walce o mistrzostwo kraju oraz Ligę Mistrzów.
Szczególnie Milan zawodzi swoich kibiców , ponieważ ostatnio nawet przegrał u siebie 0-4 z Napoli.Ostatni mecz w Torino między tymi zespołami skończył się wynikiem 1-1 a więc myślę ze i tym razem zobaczymy bramki po obu stronach.Milan praktycznie ma do dyspozycji wszystkich graczy ofensywnych ,Torino u siebie 4 wygrane z rzędu i co ciekawe tylko z Sampdorią zachowali czyste konto. Jak dla mnie warto do pogrania typ.
Powodzenia! ????
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
Holandia - Eredivisie
Godzina 19:45
Heracles : Ajax
- over 2.5 gola i obie strzelą
- kurs 1.90 / Bet365
Myślę , że warto chyba w tym pojedynku iść w stronę bramek no bo gospodarze w tym sezonie grają bardzo dobrze a już u siebie to ich stadion to prawdziwa twierdza a w gronie pokonanych mają już nie byle kogo bo mistrza PSV z którym 19 września wygrali 2:1 a ogólnie u siebie bilans 4-0-0 i 9:1 tak więc na gola z ich strony liczę , Ajax no cóż niby znana firma , lider Eredivisie ale swoją grą nie za bardzo zachwycają no i ostatni pojedynek u siebie i porażka z PSV może być tego przykładem , Ajax w meczach wyjazdowych 3-1-0 i br. 9:2 tak więc tu na gola z ich strony także możemy liczyć , może znowu się przebudzi Anwar El-Ghazi który ostatnio nie za bardzo błyszczy , tak więc po bramce z obu stron mamy już za sobą a teraz over 2.5 , z H2H wynika że kiedy obie spotykają sie na boisku czy to tu na Heraclesie czy też w Amsterdamie to średnia bramek powyżej 3.5 gola , co prawda dwa ostatnie mecze tutaj to 1:1 i 0:2 ale myślę że dziś znowu powrócą do dobrego strzelania jak już to miało miejsce 3:3 czy też 2:3 !
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia Proximus League
Spotkanie: KSK Heist - Tubize
Typ: over2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Godzina: 20:00
Kurs nie powala ale spore szanse są na 3 bramki, może nawet więcej, mnie wystarczą 3.
Już 2-3 razy stawiałem na bramki w meczach Heist, jak na razie nie zawodzą. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe 1-4 z RWS.
Gospodarze są na ostatnim miejscu w lidze (0-4-6) zaledwie 4 punkty po 10 kolejkach, jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Bramki 10-24 cop daje średnią 3.4 gola na mecz. Fatalna forma do tej pory.
Ostatni mecz na swoim obiekcie przegrali aż 1-5 z silnym Eupen, we wrześniowych spotkaniach na swoim obiekcie padły rezultaty 1-3 i 1-1.
Tubize walczą w tym sezonie nawet o awans, trzecie miejsce w tabeli (6-2-1) bramki w 9 kolejkach 13-8 co daje średnią 2.33 gola na mecz.
Mankamentem zespołu jest gra na wyjazdach z równorzędnymi ekipami, ostatnio porażka aż 0-4 z Antwerp, poprzednie mecze to 0-0 i 1-3 w pucharze, żeby nie przesadzać że są aż tak fatalni w delegacji trzeba zaznaczyć że w pierwszym meczu wyjazdowym sezonu wygrali 2-0.
H2H
31.01.15 PRO Tubize - Heist 1 : 2
13.09.14 PRO Heist - Tubize 3 : 2
08.02.14 PRO Heist - Tubize 0 : 6
21.09.13 PRO Tubize - Heist 2 : 2
05.01.13 PRO Tubize - Heist 2 : 1
29.08.12 PRO Heist - Tubize 3 : 0
18.03.12 PRO Heist - Tubize 0 : 0
12.11.11 PRO Tubize - Heist 2 : 3
15.01.11 PRO Tubize - Heist 3 : 0
05.09.10 PRO Heist - Tubize 3 : 2
Przez 5 lat tylko raz było nieszczęsne 0-0, 9 z 10 spotkań kończyło się przynajmniej trzema golami.
Na logikę można zagrać na wygraną gości ale jak widać po h2h Heist lubią grać z Tubize, sporo spotkań wygrali, mimo fatalnej formy czuję że dzisiaj mogą odpalić, wynik dla mnie nieprzewidywalny, bramki to najprawdopodobniejszy typ na ten mecz, liczę na to że obie drużyny strzelą, możliwy też oczywiście pogrom...
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom