>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.10.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 17. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
01:00
New Jersey Devils – San Jose Sharks
Typ: 2
Kurs: 1,99
Bukmacher: betathome
Dziś w nocy do New Jersey na Florydę zawitają Rekiny. Patrząc na pierwsze mecze tego sezonu Sharks 3 mecze - 3 Zwycięstwa, po kolei na wyjeździe przejechali się po Los Angeles Kings wygrywając 1:5, u siebie odprawili Kaczki 2:0, a w ostatnim pojedynku ograli na wyjeździe Capitals 0:5. Bramki 12:1.
Devils natomiast na start nowego sezonu 3 Porażki [u siebie z Jets 1:3, u wspomnianych wyżej Capitals w plecy 5:3, by w następnej kolejce na własnej hali ulec Nashville Predators 1:3. Bramki 5:11.
Analizując ostatnie mecze Pre-sezon New Jarsey słabiutko, co innego Sharks [wygrali z mocnymi teraz ekipami jak Vancouver czy Arizony Coyotes].
Nie widzę Chłopaków z New Jersey w tym pojedynku. Na 10 ostatnich spotkań Devils stracili 20 bramek więcej niż Sharks! To obrona będzie kluczowa w tym meczu. Rekiny ostudzą dziś w defensywie rozgrzane głowy Diabłom, a z przodu wykorzystają swoje sytuacje.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie : Tottenham-Liverpool
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs 4.30
Buk Unibet
Godz: 17.10.2015 / 13:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League w którym Tottenham podejmował będzie na własnym stadionie drużynę Liverpoolu, kurs na goście zdecydowanie spada, nie wiem czy jest to spowodowane tym iż Liverpool zatrudnił nowego trenera Jurgena Klopa, czy innym czynnikiem,ale ten wydaje się być co najmniej śmieszny ponieważ nie wiadomo co niemiec bedzie w stanie w tym klubie osiągnąć , Liga Angielska to nie bundesliga i myślę że łatwo mu tu się pracować nie bedzie, Tottenham natomiast jest w tej kolejce moim faworytem do wygranej, bowiem w poprzednich spotkaniach był w bardzo dobrej dyspozycji co pokazały szczególnie spotkanie z Manchesterem City na swoim stadionie gdzie wygrali aż 4:1 pomimo iż przegrywali po kilku minutach 0;1 , spotkanie z swansea na wyjeździe to wygladało dosyć dobrze, Koguty miały tam przewagę,ale meczu wygrać się nie udało, goście natomiast mają problemy z grą na wyjazdach , szczególnie często gościom na wyjazdach zdarzają się remisy i myślę że w tej kolejce gościom też łatwo o punkty na tym stadionie się grało nie bedzie, postawiłbym na wynik 2:1 dla zespołu z Londynu.
⛔ 100
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino - AC Milan
Typ: Torino wygra &amp; oba zespoły nie strzelą
Kurs: 3,6
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam,
Na sobotę wybrałem spotkanie z mojej ulubionej włoskiej Serie A: Torino-AC Milan.
Milan dzięki letnim wzmocnieniom liczy na powrót do czołówki włoskiej ligi. Jak na razie nie idzie mu to jednak zbyt dobrze. 4 porażki i 3 zwycięstwa - to nie jest imponujący bilans. Zwłaszcza jeśli spojrzymy na fakt, że wszystkie 3 zwycięstwa ekipa z Mediolanu notowała w konfrontacjach ze sporo słabszymi przeciwnikami (Empoli, Udinese, Palermo) natomiast w starciach z bardziej wymagającymi rywalami ACM notuje raczej słabe wyniki. (porażki z Grenoą, Interem, Fiorentiną i Napoli - kolejno 0-1, 0-1, 0-2, 0-4). Jeśli chodzi o grę na wyjazdach czerwono-czarnych to bilans jest raczej marny (co jest bardzo ważne dla tego typu): 4 mecze i jedynie 1 zwycięstwo. Bilans bramkowy trochę zwodniczy 3-6. Jednak wszystkie bramki wyjazdowe ACM strzeliło w wygranym 3-2 meczu z Udinese. W pozostałych meczach nie potrafili skierować piłki do siatki rywala. Z drugiej strony mamy natomiast genialnie spisujący się klub z Turynu. Torino jest szczególnie groźne na swoim boisku (3 miejsce w lidze pod względem meczów rozegranych na własnym stadionie). 3 zwycięstwa i bilans 7-2. Jeśli spojrzymy na h2h obu ekip to widzimy, że w Turynie zazwyczaj Milan radził sobie dobrze (strzelał gole, wywoził chociaż jeden pkt.). Sądzę, że teraz Torino ma szanse na przełamanie tej niechlubnej serii z wymagającym (mimo, kryzysu) rywalem. Biorąc pod uwagę fakt, że ACM jest w przebudowie a Torino notuje jeden z lepszych startów w lidze od lat gotów jestem pograć ten typ - zwłaszcza po takim dobrym kursie. Dla mniej odważnych polecam Torino (zwrot w przypadku remisu)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - ME 2015
Godz: 19:00
Spotkanie: Słowenia - Włochy
Typ: Włochy (-2,5 seta)
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
W meczu półfinałowym meczu Mistrzostw Europy Słoweńcy zmierzą się z Włochami. Podopieczni Gianiego sprawili wielką sensację eliminując w ćwierćfinale jednego z fawortytów tej imprezy - Polaków. Trzeba jednak powiedzieć, iż biało-czerwoni w tym turnieju nie zachwycali, popełniali sporo głupich błędów, co skończyło się odpadnięciem w turnieju. Brakowało osoby, która pociągnie drużynę. Nie umniejszam oczywiście sukcesu Słoweńcom, którzy rozegrali bardzo dobry mecz oraz wykorzystali nasze słabości. Do tego mieli takich zawodników jak Gasparini czy Urnaut, którzy potrafili pociągnąć zespół. Po drugiej stronie siatki staną Włosi, którzy niespodziewanie gładko ograli Rosjan. Podopieczni Blengini&#39;ego dominowali w każdym secie i zasłużenie wygrali w trzech setach. Swoje zrobili Zaytsev oraz Juantorena. Z dobrej strony pokazał się Lanza, który udowodnił swój niepodważalny wpływ na grę zespołu, kończąc piłki z bardzo trudnych pozycji. Sporym atutem Azzurrri jest bez wątpienia zagrywka, którą mogą wywrzeć sporą presję na rywalu. Do tego grająca na przyzwoitym poziomie w ataku trójka sprawia, że Włosi mają świetny zespół. Widać świeżość w tej reprezentacji, mimo iż niedawno grali w Pucharze Świata. W ostatnich czasach drużyny te nie grały ze sobą w ważniejszych turniejach. Reasumując spodziewam się pewnego zwycięstwa Włochów, którzy mają doskonałą okazję by w kolejnym turnieju zameldować się na podium, a nawet wygrać turniej. Kultura gry Włochów jest o wiele wyższa od rywali. Rywal jak na półfinałowe realia nie jest zbyt wygórowany.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie - Piast
Typ: Piast +0.0 AH
Kurs: 1.757
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Górale podejmują lidera, który od początku sezonu niespodziewanie świetnie sobie radzi. Wynik 9-u spotkań wygranych na jedenaście rozegranych niewątpliwie imponuje, w tym po drodze pokonana Wisła czy Legia. Podobny wynik na tym etapie rozgrywek osiągnęła w tym stuleciu jedynie Wisła. Kto i kiedy zatrzyma lidera?
Nie sądzę by nastąpiło to jutro w Bielsku. W 8 spotkaniach na szczeblu Ekstraklasy Górale nie wygrali jeszcze z Piastem. U siebie w pojedynkach H2H zdobyli zaledwie punkt i trzy razy przegrali. Górale w tym sezonie na własnym obiekcie są najgorszym zespołem z dorobkiem 1 punktu.
Piast niewątpliwie jest faworytem w tym spotkaniu. Gram bezpieczniej dnb z dwóch powodów. Raz, nowy trener w Bielsku, miał czas popracować z zawodnikami i może przyniesie to efekty, dwa, dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach.
Jeszcze w uzupełnieniu, braki kadrowe na ten mecz. Za kartki nie zagrają Kolcak u gospodarzy i Nespor u gości (6 bramek).
zwrot
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaUSA, MLS
Spotkanie: Toronto – Columbus Crew
Typ: over 4.5
Kurs: 4.33
Buk: bet365
Godz. 20:00
Analiza:
Dwie kolejki pozostały nam do zakończenia zmagań w rundzie zasadniczej MLS, w jednym z najciekawszych starć przedostatniej kolejki Toronto będzie podejmować przed własną publicznością Columbus Crew. W Konferencji Wschodniej ścisk jest straszny a obie ekipy walczą o drugie miejsce i tym samym rozpoczęcie fazy play-off od ćwierćfinału. W lepszej sytuacji są po prostu gospodarze którzy to miejsce zajmują ale tylko punkt przewagi nad trzecim zespołem, Toronto piąte miejsce i dwa punkty straty do swojego rywal – tak więc remis to strata dla obu ekip to pierwszy powód gry na bramki. Toronto jest w niesamowitym gazie cztery mecz z rzędu wygrane fantastyczna skutecznością, zresztą jest to jeden z najlepszych zespołów ataku, ale z drugiej strony też jeden z najgorszych co mnie w ogóle nie martwi – średnia bramkowa 3.5 najwyższa w lidze. Nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe stawiają na atak. To o czym trzeba tutaj zdecydowanie wspomnieć to postać Giovinco 31 spotkań 22 bramki, chłopak jest w mega formie strzela fantastyczne bramki no i ta technika przechodzi gości jak pachołki polecam zobaczyć jego ostatnie bramki i akcje. Z takim zawodnikiem w przodzie nie dziwię się że tyle strzelają. O gościach mogę tak naprawdę napisać to samo też świetni w ofensywie i słabi w defensywie – średnia bramek 3.3 jest drugą w lidze. Nie tak dobra forma ostatnio ale też sporo bramek jak zwykle jest. Lidera w ataku też mają bardzo mocnego Kamara te same statystyki co Włoch. Na koniec jeszcze bezpośrednie cztery ostatnie starcia 3:3, 2:0, 2:3 i 3:2 – wobec tego tym zrozumiały.
⛔ 100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie - Piast
Typ: X2
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja jeszcze bezpieczniej niż kolega powyżej. Przede wszystkim dlatego, że nie zagra podstawowy strzelec Piasta. To trudna sytuacja w ofensywie. Po drugie w BB działa efekt nowej miotły, choć nie wydaje mi się, że potrwa zbyt długo. Poza tym Podbeskidzie jest beznadziejne u siebie, gdy musi zagrać trochę odważniej, co pokazała Wisła. Dlaczego nie czyste 2? Bo Piastowi zdarza się tracić głupie bramki i tak może być i tym razem.
Piast charakteryzuje się dobrą organizacją gry - szybko przechodzą z obrony do ataku, co ważne szczególnie w przypadku takich zespołów jak Podbeskidzie - grających siermiężny futbol. Takie drużyny mają problemy z korektami ustawienia przy szybkim tempie gry i tak najczęściej tracą bramki (gubią krycie). Mecz z Wisłą pokazał to dobitnie.
Co przemawia przeciw typowi? Przede wszystkim niski kurs, na granicy rozsądku. Po drugie, Piast może za bardzo chcieć wygrać. Wtedy trafić się kontra Podbeskidzia i może być różnie
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maveg 2

maveg

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
Typ: 1
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie pomiędzy 2. a 14. drużyną w tabeli. Goście kompletnie nie weszli w sezon, przegrywając swoje trzy dotychczasowe mecze. Skrzydła znajdują się na przeciwnym biegunie. Pokonali będącą w formie Tampę, słabe Toronto oraz właśnie Carolinę 4:3 na wyjeździe.
Goście tak naprawdę nie mają czego szukać w tym starciu. We wszystkich aspektach przeważa tutaj drużyna gospodarzy. Huragany bez topowego zawodnika, który może ich poprowadzić do zwycięstwa nie mają jak wygrać. W tamtym sezonie prowadził ich Eric Staal, lecz początek sezonu ma marny. Może to kwestia czasu kiedy odpali. Oby nie dzisiaj w nocy.
Przejdźmy do gospodarzy. Detroit strzeliło do tej pory 11 bramek, tracąc tylko 4. W doskonalej formie znajduje się Zetterberg H. oraz Abdelkadel J. Mając w składzie jeszcze dwóch Szwedów oprócz Henrika takich jak Nyquist czy Franzen nie powinno być kłopotów ze zwycięstwem. Ci gracze jeszcze dobrze nie weszli w sezon, ale liczę, że zaczną trafiać do bramki przeciwników i asystować. Co do bramkarza gospodarzy… o Howardzie za wiele powiedzieć nie mogę, choć na razie spisuje się nadzwyczaj dobrze. W bramce również jest Mrazek, który w tamtym sezonie wyprawiał cuda w bramce. Carolina dobrym bramkarzem nie może się pochwalić. Eddie Lack to przeciętny goalie. Stawiam w tym meczu na pewne zwycięstwo Detroit. #GOREDWINGS
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (NHL)
Godzina: 01:30
Spotkanie: Justin Abdelkader (score)
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Detroit Red Wings v Carolina Hurricanes. Kurs na trafienie Justina Abdelkadera mocno przesolony. Po pierwsze Red Wings świetnie weszli w sezon i są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Po drugie 28-latek rewelacyjnie rozpoczął rozgrywki i razem z legendarnym Hankiem jest główną bronią Czerwonych Skrzydeł. Po trzech wygranych spotkaniach liczby nie potrzebują komentarza: J.Abdelkader (4/1), H.Zetterberg (2/5). Dzisiejszej nocy znów obaj mogą być nie do zatrzymania ale stawiam na Amerykanina, który spędza więcej czasu na tafli.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA preseason
Godzina: 02:05
Spotkanie: Thunder@Grizzlies
Typ: Grizzlies wygrają
Kurs: 1.46
Bukmacher: betsson
Analiza: Memphis Grizzlies są zdecydowanym faworytem tego spotkania bowiem wśród gości nie zobaczymy 3 najlepszych a właściwie aż 4 najlepszych graczy (Durant, Westbrook, Ibaka, Kanter). Kurs już spadł nawet do 1.30 ale trochę podskoczył bowiem gospodarze także dadzą odpocząć komuś. Oby to nie było więcej niż jeden gracz a wtedy tylko brak Conleya może zaszkodzić Niedźwiedziom. Hala Memphis to twierdza, bardzo głośni są kibice i przyjezdni mają naprawdę bardzo ciężkie zadanie by bez swoich gwiazd nie polec zbyt boleśnie. Nie gram jednak handicapów bo w koszykówce NBA wszystko jest możliwe. Na Dallas jest razy 3 z Atlantą u siebie! To jest również świetna opcja na piątkową noc.
✅ 46
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks - St.Louis Blues
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś Vancouver Canucks gości u siebie ekipę Blues, zauważyłem po grze, że zawodnicy Blues opadają powoli z sił z wyjazdu na wyjazd a to już 4 pod rząd, jedyne szczęście dla nich to fakt, że napotykali coraz słabszych rywali, aż tu nagle ściana w postaci Vancouver, które wygrało 3 na 4 mecze i myślę, że godnie stawią czoła zawodnikom z St.Louis, kursy na VC spadają z godziny na godzine, także liczę na ich dobry występ.
H2H; Z 5 ostatnich starć tych drużyn Vancouver wychodził zwycięsko, może to fart, a może mają na nich jakiś sposób.
Ogólnie rzecz biorąc to chciałem postawić na Sharks lub Detroit ale zostałem uprzedzony przez kolegów wyżej, niemniej jednak trzymam za wszystkie drużyny kciuki, a najbardziej za Vancouver.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Anglia - Premier League)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Manchester United
Typ: Everton strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Everton uwielbia takie mecze. Na swoim terenie z czołówką bardzo często osiągają dobre rezultaty. W tym sezonie już jedną potęgę ograli. Fakt, że Chelsea słabo sobie obecnie radzi, ale przed sezonem to oni mieli teoretycznie największe szanse na zdobycie mistrzostwa, może ewentualnie obok Manchesteru City. Everton wygrał z Chelsea 3:1 strzelając w obu połowach. Manchester United poza swoim stadionem gra znacznie gorzej, bo dwa mecze wygrali, a dwa przegrali. Najważniejszym argumentem przemawiającym za moim typem jest to jak sobie Manchester United radził, a raczej nie radził w meczach z Evertonem, gdy grali na wyjeździe. Everton tam wygrał trzy ostatnie mecze przeciwko Manchesterowi United i z roku na rok wygrywał wyżej. W zeszłym sezonie było to 3:0 dla Evertonu i gole strzelone w obu połowach. Everton potrafi grać u siebie z Manchesterem United i tym meczem mogą znowu to potwierdzić.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: hokej
godzina: 4:35
spotkanie: Los Angeles Kings-Minnesota Wild
typ: Parise strzeli gola? TAK
stawka: 2.60
bukmacher: bet365
Witam od dzisiaj postanowiłem pograć na strzelców goli w Hokej.Wczoraj dokładnie dobę temu na papierze wypisałem czterech strzelców goli na dzisiejszej nocy w Nhl ,która odbyła się w nocy oczywiście rano siadam patrze wszyscy czterej strzelili gola.Dziś zagrałem w Khl ,że Averin strzeli i strzelił.A więc znowu zaglądam do Nhl do kuponu również dałem strzelca gola Parise z Wild.Więc po skrócie Kingsi nie za bardzo weszli na sam początek w ten sezon a o tym świadczą wyniki trzy mecze u siebie i wszystkie trzy przegrane warto dodać ,że niby sklad mają dobry ,ale strzelać nie ma komu,dodatkowo obrona dziurawa średnio cztery gole stracone na mecz.Wild również ma dziurawą obronę ,ale w ataku jest nieco inaczej jak w drużynie Kings u nich ma kto strzelać.Ja dałem na strzelca Parise z tego względu iż po pierwsze jest liderem strzelców ma 5 bramek na swoim koncie.Po drugie patrząc na dziurawą obronę Kingsów jestem przekonany,że nie raz ów zawodnik będzie posyłał krążek w strone bramki prawdopodbnie Quicka.Pozdrawiam
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
2:00
Winnipeg Jets - Calgary Flames
Winnipeg Jets OT
(1,67) Winmasters
Dzisiaj już całkiem lepsze te meczyki, niż wczoraj więc trzeba kolejną zwierzynę upolować. Dzisiaj idę w stronę Odrzutowców, którzy perfidnie weszli w sezon. Perfidnie, bo wystartowali z wysokiego C. Do tego, nie jest im żaden rywal, bo potrafią wygrywać z najlepszą defensywą którą są Strażnicy i grali ten mecz, jak z nut. Na swoim terenie będą gościć płomienie, ekipę która jest bardzo humorzasta. Potrafi się spiąć i zagrać bardzo dobry hokej, ale potrafią zagrać totalny piach, gdzie na swoim lodowisku ledwo co wturlają dwie bramki w sieci. Niestety dla nich kolejna ciężka przeprawa, bo po drugiej stronie Odrzutowce. Kapitalne zawody wykonuje Wheeler. Zawsze typa szanowałem i lubię za to ile pracy wkłada z meczu na mecz. Jak nie asysta, to jakiś snap shot. Na pewno dzisiaj da się we znaki swoim gościom, jak nie bramka to asysta. Podoba mi się jeszcze bardziej praca power play gospodarzy. Bombardują bramkę rywali bardzo doszczętnie. Zwykle przywykli od tego, że oddają tych SOG na prawdę sporo. Sam Byfuglien na konferencji powiedział, że chciałby swój team mieć w playoffach i dołożą wszelkich starań z chłopakami aby tak było, a żeby to się spełniło trzeba od samego początku ciężko pracować i ta praca im jak najbardziej popłaca. Teraz mecze na swoim terenie, które także trzeba zacementować solidnymi wygranymi. Little tak samo, pierwsza formacja, środek pierwszej linii oddaję mnóstwo strzałów do tego aktywny w grze w przewadze. Chyba jeden z zawodników Jets, który gra praktycznie całe 2 minuty podczas tego że ich ekipa jest w przewadze. Faktem jest że też sporo tracą tych bramek, ale na Płomienie to oni mają patent. Uważam że dzisiaj to potwierdzą. Płomienie nie mają tego monolitu, w formacjach jaką mają Odrzutowce. Jest co prawda Hudler, jest także Gaudreau dobry kumpel Hudlera po fachu, dobrze się zgrywają i są niebezpieczni ale jak najbardziej uchwytni dla swoich rywali. Poza tym uważam że Jets, ostatni mecz w Nowym Jorku nie był dziełem przypadku, grali tam kapitalne zawody i liczę na podtrzymanie passy w ich wykonaniu a także dobrze wykonywane gry power play. Bo ostatnio chłopaki grają mile dla oka i w końcu wiedzą czego chcą osiągnąć. W tamtym sezonie potrafili przegrywać mecze seriami, teraz już jest poprawa, dlatego trzeba chłopakom zaufać.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Boa - Sampaio Correa
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 31 kolejki brazylijskiej Serie B. Zmierzą się Boa Esporte i Sampaio Correa. Gospodarze tego meczu praktycznie przekreślili swoje szanse na utrzymanie w lidze. Przegrali 11 meczów z rzędu (!), więc kursy wystawione na gości są bardzo przystępne. Trener Boa mówi, że jego drużyna będzie walczyła do końca, ale nie chyba sam nie wierzy w co mówi. Faktycznie u siebie ich statystyki nie wyglądają aż tak tragicznie, bo bilanse 14:19 w 15 meczach to nie są pogromy tej drużyny, ale jednak ponad połowa to porażki z czego ostatnio nawet 2x po 1:3 z CRB i Santa Cruz. Sampaio z kolei walczy o awans. Zdobyli 46 punktów czyli o 23 więcej niż gospodarze. Są na pewno faworytem tego spotkania, mimo że ostatnio zanotowali 4 remisy i porażkę w 5 meczach. Na pewno na wyjazdach nie są skuteczni, dlatego wydaje mi się że jakiś czas będzie utrzymywał się remis, ale jednak goście dadzą radę wygrać choćby 1 bramką. U siebie 2x z rzędu wygrali z Boa po 3:0, więc to nie jest dla nich jakiś trudny przeciwnik.
⛔ 100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie - Piast
Typ: 2/2 (Piast/Piast)
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po eliminacjach nadszedł czas na ekstraklase, Podbeskidzie podejmie u siebie lidera Ekstraklasy czyli Piasta, Piast do tej pory zachwycał formą a Podbeskidzie wręcz przeciwnie ich miejsce w tabeli na to wskazuje a także statystyka strzelonych goli 9 mniej ma tylko Lech czyli czerwona latarnia ekstraklasy, Podbeskidzie ma równierz najwięcej straconych bramek (razem z Górnikiem) i jak dla mnie są faworytem do spadku do 1 ligi, co prawda ostatnie spotkanie tych drużyn wygrało Podbeskidzie ale to były inne czasy teraz Piast jest w gazie i nie wygląda na to by miał zwolnić (napewno nie z Podbeskidziem) postawiłem na przerwa/koniec meczu na Piasta i jestem pewien że spokojnie wejdzie, Powodzenia.
⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Shanghai - Chiny
Godzina: 07:30
Spotkanie: Nestor D./Roger-Vasselin E vs Bolelli S./Fognini F
Typ: Nestor/Roger-Vasselin 2:0
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wszyscy rzucili się na hokeja to ja skorzystam z okazji i wrzucę jeden z najpewniejszych meczy według mnie na jutro.
Nestor/Roger to dużo lepsza i bardziej zgrana para niż Bolleli/Fogini. Przede wszystkim bilans zwycięstw ujawnia mnóstwo informacji na temat tych zawodników.
Na ostatnie 10 spotkań Nestor/Roger przegrali tylko 2. Zwyciężali nad takimi rywalami jak:
Cabal/Farah, Matkowski/Zimonijc czy Bryan/Bryan
Natomiast Bollei/Fogini na ostatnie 10 meczy 3 walkowery 3 zwycięstwa i 4 porażki. Zwycięstwa ze składakiem Munar/Nadal, Donskoy/Kravchuk czy dość ciekawym aczkolwiek niezgranym dublem Isner/Querrey.
Według mnie para Nestor/Roger jest nie tylko dużo bardziej doświadczona ale miała także dużo bardziej wymagających rywali i według mnie mają bardzo dużą szanse zdobyć ten tytuł.
Bolleli/Fogini są w półfinale tylko dlatego, że debel Herbert PH/Mahut oddali walkowera.
Interesujący i bezpieczniejszy jest też kurs na samą jedynkę czyli 1,57 natomiast myślę, że istnieje ogromna szansa, że mecz zakończy się już 2 setach ????
Pozdrawiam
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder - Bayern
Typ: 2:0 handicap, typ Bayern
Kurs: 2.09
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Bayern, z będącym w wyśmienitej formie Lewym, gra z 14 w tabeli Werderem.
Bilans Werderu: mecze 2-1-5, bramki 7-13. Ostatnie spotkanie u siebie przegrali z Leverkusen 0-3, wcześniej z Inglostadt 0-1, udało im się co prawda wygrać
z Munchengladbach 2-1, ale już Schalke dostali 0-3. Widać,że z lepszymi ekipami zgarniają te 3 bramki, więc i od Bayernu powinni te min 3 gole przyjąć, zwłaszcza,że H2H potwierdza, 0-4,0-6,2-5,0-7,1-6.
Co do Bayernu,komplet wygranych poparty bramkami 28-4. Ostatnio pognębili Dortmund 5-1,Zagrzeb 5-0, Mainz 3-0,Wolsfburg 5-1, Darmstadt 3-0, Olympiakos 3-0...
No strzelają chłopaki sporo.
Liczę,że i w tym meczu min.te 3 gole zdobędą...
Tak poza tym, chyba zmienię buka, bo obecny strasznie zaniża kursy ????
⛔ 100
 
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Darmstadt
Typ: 2
Kurs: 4.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wydaje się, że kurs na gości jest prezentem od buków i aż głupio byłoby nie skorzystać. Gospodarze bardzo słabo sobie radzą, a 3 porażki z rzędu i w ostatnim meczu remis nie stawiają ich moim zdaniem w roli faworytów, natomiast goście prezentują się nie najgorzej, są o 6 oczek wyżej, a w ostatnich 5 meczach wyjazdowych przywieźli aż 11 pkt i to nie grając z ogórkami, a m in z Dortmundem, Schalke i Leverkusen. Na dodatek Augsburg ma przed sobą spotkanie w lidze europejskiej. Myślę, że kto nie lubi podejmować duże ryzyko, a chce podwyższyć AKO zakład na X2 to już pewniak po świetnym kursie. Powodzenia!
✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom