>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
zapalek 27

zapalek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Seria A
Spotkanie: Cruzeiro - Fluminese
Typ: Cruzeiro
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie 1 z 13 drużyną brazylijskiej ekstraklasy.
Zespół Cruzerio pewnie zmierza po tytuł mistrza kraju. Ale ostatnio zanotowali spadek formy. 2 porażki, szczególnie ta z Sao Paulo musi boleć. Ale nadal mają bezpieczną przewagę 10 punktów na drugą drużyną Batafogo.
5 ostatnich meczy:
Atletico MG - Cruzeiro 1-0
Cruzeiro - Sao Paulo 0-2
Nautico - Cruzeiro 1-4
Cruzeiro - Portuguesa 4-0
Internacional - Cruzeiro 1-2
Po drugiej stronie zespół Fluminese, którego forma w ostatnich 5 meczach nie jest powalająca, raptem jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki, ale remisy zanotowali z rywalami górnej półki (Gremio, Batafogo).
5 ostatnich meczy:
Fluminese - Gremio 1-1
Vasco - Fluminese 1-0
Internacional - Fluminese 1-0
Fluminese - Batafogo 1-1
Goias - Fluminese 1-2
Podsumowując. Idealny mecz dla Cruzerio żeby poprawić swoją zdobycz punktową i przerwać passę 2 porażek z rzędu.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 203,3K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Dania Adeccoliden
Spotkanie : AC Horsens - Koge BK
Typ : 1 (-1)
Kurs : 2.37
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotkanie między AC Horsens i Koge BK. AC Horsens, ostatni mecz pechowo zremisowali 3-3 a wygrywali 1-3 z AB Kopenhaga, stracili 3 bramkę w 88 minucie, a sami grali przyzwoicie. Kobe nie gra świetnie, jest w połowie tabeli, ost 5 meczy to 1 wygrana z Silkeborgiem który również jest w środku, 1 remis i 3 przegrane. Ostatnie właśnie 0-2, i to u siebie, co prawda z liderem, ale Horsensi są na 2 pozycji i myślę że będą gonić lidera. Ostatnie 3 mecze tych ekip na stadionie AC, wygrywało Horsens. Myślę że jutro też wygrają i to 2 bramkami. Mniej odważni czysta 1 za 1.60.
⛔ 100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames
Godzina: 04:00
Typ: Anaheim Ducks (HA -1,5)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Gospodarze kapitalnie graja u siebie. Ostatnie dwa spotkania to fenomenalny bilans 10-1. Goscie to solidna druzyna, ale nie sadze, zeby byla w stanie przeciwstawic sie dzisiaj &quot;Kaczorom&quot;. W moim odczuciu bedzie to spora niespodzianka, jezeli hokeisci Anaheim nie uporaja sie dzisiaj z Calgary. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy przynajmniej dwoma bramkami.
Przewidywane pierwsze piatki:
Ducks: Hiller - Beauchemin, Lindholm - Maroon, Getzlaf, Perry
Flames: MacDonald - Giordano, Brodie - Glencross, Street, Galiardi
Powodzenia!
kiepska analiza.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - ATP Moskwa
Spotkanie : Gaquet - Donskoy
Typ : 2
Kurs : 5,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
W tym meczu licze na niespodzianke .
Gasquet w Szanghaju odpadł z Posipilem z Kanady przegrywając 0-2 .
Donskoy turniej w Moskwie juz zaczal wygrywajac z cypryjczykiem Baghdadisem 2-1.
Szukam niespodzianki na czwartek i sadze ze ta niespodzianka bedzie tutaj .
Dziś Tipsarevic odpadł z Kchachanovem 0-2 kurs był około 5,5 .
Nie sądze aby francuzowi chcialo sie az tak grac w Moskwie .
Koniec roku zawsze jest dziwny w tenisie i jak jest duzo turnie to czołowka nie gra albo sa porozrzucani po calej europie na roznych turniejach ATP .
JAk wejdzie typ bede bardzo zadowolony.
Ja gram za drobne , powodzenia .
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA Preseason
Spotkanie:Utah Jazz - Portland Trail Blazers
Typ:portland Trail Blazers
Kurs:2,40
Bukmacher:William Hill
Preseason w NBA rozkrecił się na dobre a dziś jednym ze spotkań będzie pojedynek Jazz z Trail Blazers.Jak dla mnie jest to mecz z serii tych w których bukmacherzy postawili gospodarza w roli faworyta tylko ze względu na fakt że gra u siebie.Patrząc na poczynania Jazz jak i Trail Blazers to obie ekipy nie błyszczą na razie formą,ale dla mnie leiej wygladają Ci drudzy co pokazał ostatni mecz.Jak na razie w Utah wszystko wygląda jak wielki test bo Corbin daje szanse na prawdę dużej ilości zawodnikow w każdym meczu co nie zawsze przeklada się na wynik.Wiadomo każdy wykorzystuje preseason jak chce i tutaj widzę spora szansę dla Trail Blazers by dziś znów pokonać Jazz tym razem w ich wlasnej hali a rotacja jaką stosuje trener Utah sprzyja temu typowi.Kurs także jest ok choć powoli spada co nie zmienia faktu że ciągle jest warty gry.Polecam
Przewidywani starterzy:
Jazz:Burks-Favors-Kanter-Hayward-Lucas
Trail Blazers: Barton-Aldridge-Lopez-Matthews-Lillard
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Brazylia
Spotkanie : Santos-Internacional
Typ : 1/1
Kurs : 4.33
Analiza:
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie ligi brazylijskiej pomiedzy ekipami Santos, oraz Internacional, kursy wystawione przed rozpoczęciem tego meczu na obydwa zespołu przedstawiały się mniej więcej po równo. Od niedawna kurs na gospodarzy jutrzejszego spotkania zaczął spadać, według mnie faworytem w tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy która na własnym stadionie wygrywa lub remisuje, w ostatnich 14 meczach wygrali 7 krotnie zanotowali również 6 remisów i tylko 1 porażkę, goście na wyjazdach również często dzielą się punktami,ale ostatnie spotkania wyjazdowe to aż 3 porażki pod rząd. Po wcześniejszych meczach obu zespołów można stwierdzić że ten teren jest dla Internacionalu nad wyraz trudny do zdobycia, ostatnio wygrali tutaj w 2005 roku, w innym razie albo przegrywali albo dochodziło do podziału punktów. Ja jednak na ten mecz wybrałem typ , że ekipa Santosu wygra do przerwy jak i na koniec spotkania, u siebie mają relacyjna passę i 1 mały wpadką ( porażka z Botafogo) ale moim zdaniem z tak słabo dysponowanym Internacionalem poradzą sobie bez większych problemów, do przerwy jak i na koniec spotkania.
⛔ 100
BRAK BUKMACHERA !!!
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
EUROPA: Euroleague
Anadolu Efes - Armani Milano
typ: 2
kurs: 3,10
buk: bet365

Mecz grupy B, ktory odbedzie sie o godzinie 20:00.
Zwrocilem uwage na ten mecz ze wzgledu na zaskakujace wedlug mnie kursy.
Oba zespoly moim zdaniem sa na tym samym poziomie a roznica kursow jest dosc duza.
Dlatego kieruje moj typ w storne gosci.
Ostatnie mecze druzyn tuz przed meczem o lige europy:
Po pierwszym meczu w tureckiej lidze gospodarze sa na 13 miejscu. Przyszlo im sie zmierzyc z Galata i ulegli na wlasnym terenie 67:85. Goscie tez przegrali swoj mecz roznica 8 pkt z zespolem Brindisi.
Ostatnie spotkania miedzy tymi druzynami:
W ostatnich 5 meczach tych druzyn 3 razy zwyciesko wyszla druzyna Armani Milano, a w dwoch przypadkach wygrala druzyna Anadolu Efes.
Zwazajac na kursy i statystystki ostatnich meczy tych druzyn, warto zaryzykowac po takim kursie bo mysle, ze szansa na to ze wejdzie jest 50/50.
⛔ 100
 
vonmal 38

vonmal

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA pre-season
Spotkanie: Magic vs. Rockets
Typ: Rockets -6
Kurs: 1.91
Bukmacher: bwin
Analiza:
Typowanie spotkań przedsezonowych w NBA to trochę jak, za przeproszeniem, rzeźbienie w stolcu – możesz się starać, możesz mieć doświadczenie, możesz mieć masę fajnych pomysłów, ale ostatecznie i tak ***** z tego będzie. Pre-season to w dużej mierze loteria, czas testów i dopasowań przed sezonem zasadniczym, więc do wszystkich typów trzeba podchodzić ultra-ostrożnie.
Mając ten optymistyczny akcent na początek za sobą, do rzeczy: do Houston przyjeżdża ten-gorszy-zespół-z-Florydy, a więc Orlando. Niegdyś regularny uczestnik play-off, dzisiaj – naprawdę serce mi się kraje, gdy to piszę – Magic to parodia drużyny koszykarskiej, która w zeszłym sezonie zaliczyła najgorszy wynik w lidze (bilans W-L 20-62). W przeciwieństwie jednak do innego badziewia pokroju Bobcats czy Suns, Orlando rozpoczęło przebudowę zespołu i teraz, z obiecującym młodzikiem Oladipo niosącym team na swoich barkach jako point guard, Magic mogą w najbliższych latach przy odpowiednich dopasowaniach kadrowych przemienić się raz jeszcze w drużynę na poziomie play-off. Ale na to jest za wcześnie – jeden żółtodziób nie postawi konającego zespołu na nogi.
Dlaczego zatem Houston Rockets -6?
1. Orlando, jak zostało zaznaczone, potrzebuje czasu na zbudowanie wartościowej kadry. Na dzień dzisiejszy zagrali oni w przedsezonie trzy spotkania i w ich trakcie najwięcej punktów zdobywał Oladipo (13.3 pg), najwięcej zbiórek notował Oladipo (8.0 pg), najwięcej asyst zaliczał Oladipo (5.3), najwięcej piłek kradł Oladipo (2.0 pg). Jeden Oladipo nie będzie wygrywał meczów. Magic muszą zacząć grać jako team, a nie Oladipo + czterech przypadkowych facetów.
2. Houston tymczasem ma, w mojej opinii, jeden z najmocniejszych rosterów w lidze, z nieprawdopodobnie głęboką ławką i takim talentem w startującej piątce, że nie widzę przeszkód, by zawojowali topowe seedy na Zachodzie. Harden + Lin + Asik + Parsons, a teraz jeszcze Howard i Casspi. Daryl Morey całkowicie postawił ten zespół na głowie, w dobrym znaczeniu tego słowa. Houston będzie teraz miało na parkiecie w roli centra albo Howarda, albo Asika – nie sądzę, żeby jakikolwiek inny zespół miał tę pozycję obstawioną w takim stopniu i taką jakością.
3. W zeszłym sezonie oba spotkania tych drużyn kończyły się zwycięstwem Houston (za każdym razem pokryty był proponowany przez zaznaczonego buka spread przedmeczowy).
4. Houston ma za sobą dzień więcej odpoczynku od ostatniego meczu.
Oczywiście, raz jeszcze zaznaczam, trwa pre-season. Wczoraj Charlotte ograła niemal dwudziestoma punktami Cleveland, więc nic mnie już nie zdziwi na tym etapie rozgrywek.
⛔ 100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Piłka Nożna, Conference Premier (Anglia)
Macclesfield - Southport
Remis @ 3.60 Unibet
Mecz dwóch drużyn walczących raczej o utrzymanie. Różnica jednak jest taka, że goście swoje trzy ostatnie mecze przegrali, a gospodarze wygrali. Jest więc to fantastyczny moment na przerwanie passy porażek dla gości, którzy w przypadku porażki mogą spaść nawet do strefy spadkowej.
Nie liczyłbym jednak od gości na coś więcej niż remis. Jest to bowiem drużyna, która strzela niewiele bramek można nawet wyczuwać brak bramek z którejkolwiek ze stron. Ja jednak taki ruch uważam za zbyt ryzykowny, gdyż jak wiadomo niskie ligi w Anglii charakteryzują się ogromem bramek. Remis jednak w tym meczu jest moim zdaniem najprawdopodobniejszym scenariuszem.
✅ 260
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie A )
Spotkanie: Gremio - Corinthians
Typ: 1
Kurs: 1.95
Data: 17.10.2013
Godz: 02.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziestą dziewiąta kolejkę brazylijskiej Serie A.
W meczu zmierzą się Gremio oraz Corinthians.
Gremio w swoich rozegranych dwudziestu ośmiu meczach ligowych zdobyło czterdzieści dziewięć punktów po czternastu wygranych, siedmiu remisach oraz siedmiu porażkach co daje trzecie miejsce w lidze, bilans bramek 34-24.
Corinthians zdobył trzydzieści siedem punktów w swoich dwudziestu ośmiu meczach ligowych po ośmiu wygranych, trzynastu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują jedenaste miejsce w tabeli, bilans bramek 22-17.
Gospodarze u siebie zagrali czternaście razy zdobywając dwadzieścia siedem punktów po ośmiu wygranych, trzech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 19-11.
Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w czternastu meczach po dwóch zwycięstwach, siedmiu remisach oraz pięciu porażkach, bilans bramek na wyjeździe 8-13.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Gremio u siebie gra nieźle a Corinthians na wyjazdach nie gra najlepiej.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Seria A
Spotkanie: Flamengo - Bahia
Typ: X2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio przydarzyła sie czarna seria ale moze dzis uda sie to zmienić, lecimy do Brazylii na mecz Flamengo - Bahia. A wiec tak zacznijmy od tego ze obie druzyny dzieli w lidze zaledwie 1 pkt. Gospodarze nie grają jakoś rewelacyjnie na swoim terenie zdobywając na swoim swoim stadionie 20 pkt w 14 meczach co daje pod tym wzgledem dopiero 16 miejsce w lidze ( na 20) Natomiast goście na wyjazdach tez jakiejs fufory nie robia ale zajmuja pod tym wzgledem 11 miejsce. Swoj typ opieram głownie na meczach h2h bo piłka nauczyła mnie ze te mecze maja naprawde znaczenie. W 5 ostatnich meczach bilans dla gospodarzy wyglada nastepująco 1/2/2 Ostatni mecz mial miejsce w sierpniu gdzie Bahia wygrala dość wyraźnie 3:0 Patrząc na historie moj typ wszedł by w 4/5 przypadków. Widać ze goście maja jakis tam swoj sposob na druzyne Flamengo. Podsumowując: tylko 1 pkt roznicy miedzy obiema ekipami, h2h na korzyść gości i mojego typu X2 oraz gra bez rewelacji u siebie gospodarzy. Oczywiscie typ jest troszke na odbicie sie ale widze tutaj jak najbardziej powodzenie dla tego typu. A wiec moze tym razem sie uda powodzenia ;)
⛔ 100
 
K 17

klajdi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Moskwa
Spotkanie: Karlovic - Istomin
Typ: Karlovic (-1,5 seta)
Kurs: 3.53
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Typ ten opieram głównie na wynikach spotkań obydwu panów z pierwszej rundy turnieju. Istomin stracił seta z Kuznetsovem, który na hali gra bardzo rzadko. Natomiast dr Ivo uwielbia wręcz grę na hali. Świadczą o tym chociażby jego wyniki sprzed roku (dotarł w Moskwie do półfinału więc będzie chciał obronić zdobyte punkty) oraz statystyki z pierwszego spotkania z Kudlą (15 asów na 17 gemów oraz oddanych jedynie 8 punktów przy własnym serwisie na 45). Z kolei Istomin w pierwszej rundzie podarował swojemu przeciwnikowi aż 10 szans na przełamanie serwisu. Taka dyspozycja serwisowa Karlovica, który opiera swój tenis głównie na tym elemencie gry, pozwala być spokojnym o wynik tego meczu, który według mnie Chorwat rozstrzygnie w dwóch setach.
⛔ 100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - Moskwa
Spotkanie: Sela - Gabashvili
Typ: Handicap setów Sela -1,5
Kurs: 2,16
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Szczerze nie przypominam sobie, abym miał okazję oglądać jednego bądź drugiego grajka, ale co przyciąga moją uwagę na dzień dobry, to fakt ich h2h. Od lipca br. spotykali się dwa razy (na twardej nawierzchni) i za każdym razem bardzo łatwo wygrywał Sela po 2:0, gdzie w sumie Rosjanin uzbierał 5 gemów - w 4 setach(!). Ostatni raz grali raptem 4 dni temu i nie sądzę, by Gabashvili przez te dni tak się poprawił, a Izraelczyk zgubił nagle formę, tymbardziej że dopiero co szybciutko odprawił innego Rosjanina również 2:0, natomiast Gabashvili uratował mecz z Francuzem Mannarino, gdzie był na łopatkach po pierwszym przegranym secie. Moja teoria kontynuacji passy się nie zmienia, dlatego o 12:30 zacznę oglądać meczyk, którego wynik widzę 2:0 dla Seli...
⛔ 100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open
Spotkanie: Michael White v Gary Wilson
Typ: Gary Wilson
Kurs: 1.91
Bukmacher: william hill

Trudno przejść obojętnie obok wyraźnej zwyżki formy Wilsona. Bardzo solidne punktowanie w jednym podejściu, w tym tygodniu już dwie setki (125, 120) na jego koncie, do tego kilka brejków wygrywający ch, więc nic dziwnego, że ma na rozkładzie dwóch uznanych graczy (Dale, Fu). Dzisiaj rywal wydaje się bardzo sprzyjający, bo White od kilku miesięcy bezskutecznie próbuje wrócić do dawnej formy i jego występy w Delhi również nie zwiastują przełomu, bo trudno za taki uznać męczarnie z Zhangiem (4-3), zwłaszcza, że to rywal sprawiał lepsze wrażenie . Mam wrażenie, że kursy w tej parze wystawione są w dużej mierze na podstawie pozycji w rankingu, a przecież momentum jest zdecydowanie przy Wilsonie i nie wolno tego lekceważyć. Dla mnie faworytem tego meczu jest Anglik, więc tym chętniej skorzystam z bardzo przyzwoitego kursu. (Dużo bezpieczniejszą opcją będzie skorzystanie z dodatniego handicapu, zwłaszcza, że w tym sezonie Wilson jeśli już przegrywał to niemal zawsze w deciderach, więc dodatek +1.5 może się przydać w końcowym rachunku.) ⛔ 100
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF KOBIETY - SINGIEL: Limoges (Francja)
Spotkanie: Kichenok L. (Ukr) - Hradecka L. (Cze)
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam dzisiaj na tenis co prawda w średnim wykonaniu ale zawsze coś,turniej ITF w Limoges (Francja) spotkanie które dzisiaj wybrałem to Kichenok L.(189) - Hradecka L.(137) stawiam tu na 1 czyli Kichenok dla czego? już mówie Pani Hradecka w ty sezonie nic nie gra serio na początku coś grała ale ona ma w tym sezonie takie pasma zwycięstw i porażek ale teraz jest fatalna na ostatnie 10 spotkań wygrała 2 natomiast jej przeciwniczka na którą dzisiaj stawiam wygrała 6 z 10 ostatnich spotkań czyli walczy i zbiera punkty i jakoś jej to wychodzi natomiast Hradecka przegrywa mecz za meczem i jest dużo starsza od Ukrainki dla tego myślę z powinna wygrać bo ona się uczy dopiero a Czeszka już jest przed 30 wiec wiecie jak to jest w tenisie a kurs jest dobry jak wczoraj na Piter
⛔ 100
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali)
Spotkanie: Sela D. (Isr) - Gabashvili T. (Rus)
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.10
Bukmecher: Bet-At-Home
Analiza:
Wczoraj dużo było mówione na forum o spotkaniu Gabashvila z Mannarino, które wygrał po ciężkim boju 2:1 (cud nad Moskwą?). Dziś niestety pojawia się zawodnik, który już dwukrotnie pokonywał Gabashvila, w krótkim okresie czasu na nawierzchni twardej (pierwsze spotkanie Uzbekistan 13.10.13, a drugie 13.07.13 Stambuł). Nie widzę innej opcji jak również dziś wygrania Seli 2:0, a dlaczego? Dudi jest obecnie w fantastycznej formie, wygrywa spotkanie za spotkaniem. Teimuraz jakieś dwa miesiące temu miał dość duży spadek formy, teraz znacznie lepiej już gra, ale mimo wszystko myśle, że to za mało aby pokonać takiego zawodnika jak dziś. Nawet w najgorszej formie Sela bezproblemowo wygra w dwóch setach z swoim rywalem.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wideń
Spotkanie: Peya/Soares-Dlouhy/Hanley
Typ: DW: 2-0
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Rzadko grywam DW w debla poza wielkim szlemem, gdzie nie ma &quot;decider point&quot;, ale do tego betu mam pełne przekonanie. W tym roku widziałem brazylijsko-austriacką parę tyle razy, że uważam iż obecnie to jest top 5 debla w ATP. Bardzo poukładana gra, oparta na dobrym wyszkoleniu obu graczy, solidnym serwisie i przede wszystkim zgraniu, które wynika z wyjątkowego dopasowania zawodników. Ich tegoroczne wyniki muszą budzić uznanie, a dziś dostają taki &quot;składak&quot; (Hanley/Dlouhy wracają do wspólnego grania po 2 czy 3 latach), który co prawda zagrał w tym roku 4 mecze, ale wygrali tylko 1 z nich z &quot;czarodziejską&quot; parą Shofazyiev/Udomchoke. Co więcej, o ile zawsze ceniłem Hanleya to Dlouhego nie mogę &quot;strawić&quot;. Nie można mu odmówić wyników w debla (szczególnie w parze z Paesem wygrywali nawet szlema w Paryżu- ale ten Paes dla mnie to prawdziwy wirtuoz co potwierdził w tym roku ze Stepankiem wygrywając US Open), ale niestety miałem okazję widzieć jego pokazy w singla, które można określić jednym słowem &quot;dramat&quot; a najczęściej na usta cisnęło się &quot;kur... jaki to kołek&quot;. Tak na marginesie to też jednak dowodzi jak dalece inny to sport tenis singlowy i deblowy. Jednak to sport zawodowy a nie koncert życzeń, więc nie żyję wspomnieniami o wyczynach Dlouhego i Hanleya i stawiam na parę Peya/Soares, bowiem na dzień dzisiejszy to zdecydowanie lepszy duet.
✅ 80
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja
Spotkanie: Vaxjo Lakers HC - VS Farjestad
Typ: Vaxjo
Kurs: 2,20
bwin
Na godzinę dziewiętnastą zaplanowano mecz pomiędzy Vaxjo a Farjestad w Szwedzkiej lidze hokeja. Gospodarze tego pojedynku zajmują obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. Sa ostatnio w doskonałej formie. Wygrali trzy ostatnie spotkania ligowe: Trzy do zera z Brynas, Trzy do jednego z AIK oraz po dogrywce dwa do jednego z Linkoeping. Jak dotąd na swoim obiekcie przegrali dwa razy zaraz na początku sezonu: MoDo 1-2 oraz Brynas 0-3. Jeśli chodzi o ich dzisiejszego rywala to w tabeli plasują się na przed ostatnim miejscu. Maja znaczny spadek formy. Przegrali cztery z ostatnich pięciu spotkań tracąc w nich czternaście bramek. Dzisiaj liczę na kontynuowanie dobrej passy przez zespół gospodarzy i stawiam na nich.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Novokuznetsk – Barys Astana
Typ: over 8.5
Kurs: 6.00
Buk: unibet
Godz. 14:00
Analiza:
No to wracam do mojego ulubionego zespołu w rosyjskiej lidze KHL Astany i oczywiście typ na bramki. Novokuznetsk w ostatnich czterech meczach przebywał na wyjazdach przegrywając wszystko, ogólnie w tym sezonie jest to znacznie słabszy zespół niż rok temu obecnie w Konferencji Wschodniej zajmują ostatnie miejsce odnosząc zaledwie dwa zwycięstwa a były to pierwsze dwa spotkania nowego sezonu. Bardzo dużo bramek tracą a wynika to też z faktu braku lidera na bramce żaden z trójki bramkarzy nie ma większego doświadczenia w tych rozgrywkach. Barys i ich styl jest już chyba wszystkim znany i ten zespół nie ma zamiaru rezygnować z ofensywnego hokeja tym bardziej że przynosi to świetne rezultaty 12 zwycięstw i 3 porażki, bramki 66:41 – oczywiście zdecydowanie najwięcej strzelonych. Na wyjazdach jak do tej pory było bardzo overowo prócz meczu w Zagrzebiu gdzie skończyło się na 3:2. Szczerze to tutaj nie ma co wiele pisać wystarczyło by to że gra po prostu Barys. Rok temu na tej tafli uwaga kibice zobaczyli aż 14 bramek!! – rzecz niebywała jak na Rosję.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom