>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.09.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17. Września



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy Kwal.
Godzina : 20:05
Spotkanie: Honved Budapeszt - Malmo
Typ: Malmo / +1.5
Kurs: 2.30
Bukmacher : Fortuna
Analiza :




Od groma dzisiaj ciekawych meczy do gry choćby z samej LE. Ja wybrałem sześć singli a do konkursu postanowiłem wrzucić powyższy. O ekipie szwedzkiej pisałem przy okazji omawiania spotkania Malmo - Cracovia. To co wtedy napisałem potwierdziło się na boisku i w zasadzie nic bardziej odkrywczego nie jestem w stanie dodać. Jedynie co martwi to trochę słabsza gra w lidze od tego spotkania. Malmo w następnych trzech meczach nie wygrało , remisując dwukrotnie i raz przegrywając.
Jednak specyfika dzisiejszej potyczki jest inna i jeden mecz decyduje o awansie . Sądzę że Szwedzi wrócą na dobre tory i pokonają rywala na jego terenie.


Honved po trzech kolejkach ligowych z bilansem 1-1-1 w środku tabeli. Nie wiele wiem o ekipie z Budapesztu szczerze mówiąc , ale dla mnie sytuacja w węgierskiej piłce ligowej jest zbliżona do naszej , nawet bardziej klarowna. Wyraźnym wyznacznikiem poziomu jest Ferencvaros który jest najlepsza ekipą , potem 3-4 zespoły na zbliżonym poziomie a wśród nich właśnie Honved. Ekipa z Budapesztu ubiegły sezon zajęła na 5 - tej pozycji ze stratą ..32 pkt do Ferencvarosu a w obecnej edycji LE gra dzięki zdobyciu Pucharu Węgier ( 2:1 Mezokovesd).
Drużyna oparta jest na zawodnikach rodzimej ligi , bez specjalnych gwiazd w zasadzie to No Name. Myślę że na tle mocnych fizycznie , wysokich Szwedów grających twardy wyspiarski futbol będzie niezmiernie ciężko ekipie z Budapesztu ograć rywala nawet na własnym terenie. W tej parze zdecydowanym kandydatem do awansu jest Malmo.

130
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE Kwalifikacje
Godzina 18:00
Spotkanie : IFK Goteborg vs FC Kopenhaga
Typ : FC Kopenhaga wygra / +1.5 gola w meczu
Kurs : 2.50
Bukmacher : ETOTO

Wiadomo , że mecze w lidze a w pucharach drużyny traktują inaczej i raczej w pucharach daja z siebie maks , ale liczę że w tym meczu będzie inaczej po stronie IFK Goteborg , myślę że w tym meczu na boisko nie wejdzie pierwszy garnitur , IFK na 10 kolejek do końca sezonu nadal musi walczyć aby pozostać w Allsvenskan , w lidze są na 12 miejscu jednak przewaga nad zagrożonymi to zaledwie 2 punkty , ostatnio wygrali bardzo ważny mecz z ostatnim w tabeli Falkenbergs 3:0 , teraz 3 dni po tym meczu z Kopenhagą kolejne wazne spotkanie przed Goteborgiem bowiem u siebie podejmują kolejnego rywala ze strefy spadkowej Kalmar i na zdrowy rozum to to spotkanie jest ważniejsze niż dzisiejszy mecz z Kopenhagą , Kopenhaga z kolei dopiero rozpoczęła sezon bo w Danii dopiero są po 1 kolejce , Kopenhaga na początek poległa z Odense 2:3 ale nic takiego się nie stało i liczę że dziś powalczą o awans do następnej rundy kwalifikacji , w razie awansu do kolejnej fazy Kopenhaga trafi na zwycięzce meczu Piast - Hartberg , ja liczę tutaj na zwycięstwo Kopenhagi i przynajmniej 2 bramki w meczu !

150
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +32
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- USL Championship
Godzina: 3:00
Spotkanie: El Paso Locomotive-Colorado Springs
Typ: Powyżej 4,5 gola w meczu
Kurs: 3.25
Bukmacher: STS
Analiza:


Na noc lecimy do USA,a konkretnie na drugi poziom rozgrywkowy ligi piłkarskiej. El Paso Locomotive to zespół,który w USL zadebiutował dopiero rok temu. W obecnych rozgrywkach spisuje się dobrze. W 11 spotkaniach na swoim koncie zgromadził już 21 punktów i zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy C. Do końca fazy zasadniczej piłkarze El Paso mają do rozegrania jeszcze 5 spotkań,a nad 3 zespołem w grupie aż 11 punktów przewagi. Czyli są już bardzo blisko wywalczenia awansu do play offów. Świetnie spisują się przede wszystkim u siebie. W 7 meczach bilans 5-1-1 i 15-10 w golach. Ich rywal Colorado Springs zaledwie 8 punkcików i ostatnie miejsce w grupie. U siebie zanotowali 4 remisy z rzędu. W jednym meczu potrafią bezbramkowo zremisować,a następnym pada wynik 4-4 ;) Na wyjeździe mają 1 wygraną,ale było to jeszcze w marcu przed przerwaniem rozgrywek. Potem 2 porażki i remis,a w każdym spotkaniu bardzo dużo goli i łącznie 20 goli w 4 spotkaniach wyjazdowych. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to w ostatnim było 0-0,ale mecz gospodarzem był zespół Colorado. Mecz w El Paso zakończył się wynikiem 4-2. W każdym meczu wyjazdowym Colorado po wznowieniu rozgrywek padało co najmniej 5 goli,więc dziś liczę na powtórkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Ligi Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lincoln - Rangers
Typ: handicap 2:0 - Rangers
Kurs: 2,05

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie ulega wątpliwości, że lepszą drużyną jest wicemistrz Szkocji. Lincoln (wicemistrz Gibraltaru) pokonał bo bardzo nieemocjonującym meczu luksemburski Union 2:0. Co ciekawe, Lincoln oddało w tym meczu tylko 2 strzały. Dla Rangers jest to natomiast początek przygody z tegoroczną Ligą Europy. Chociaż jeszcze nie tak dawno grali w poprzedniej edycji, bo jeszcze w sierpniu, gdzie w 1/8 odpadli z bardzo mocnym Leverkusen. Wcześniej potrafili wyeliminować Bragę i wyjść też z bardzo wyrównanej grupy z Young Boys, Porto i Feyenoordem. Nie ukrywajmy, Lincoln o czymś takim może tylko pomarzyć.
Co ciekawe, w zeszłej edycji eliminacji LE Rangersi mierzyli się z wicemistrzem Gibraltaru i wygrali w dwumeczu 10:0, więc myślę że jest to dosyć wymierne pokazanie różnic w siłach zespołów z tych krajów.
Co więcej, Rangersi bardzo dobrze zaczęli sezon w swojej lidze i są liderem, wyprzedzając swoich odwiecznych rywali - Celtic. Na ten moment mają 6 zwycięstw i 1 remis.
Myślę, że goście wygrają ten mecz spokojnie, przynajmniej 3 bramkami. Wszystko oczywiście zależy od tego jak szybko uda im się złamać obronę gospodarzy pierwszy raz. Jeśli nastąpi to w pierwszej połowie to uważam, że worek z bramkami się rozwiąże. Poza tym, obrońcy gospodarzy nie są demonami prędkości, natomiast Ryan Kent zdecydowanie nim jest. Jest to jeden z szybszych piłkarzy jakiego mecz udało mi się zobaczyć. Przy dobrych wiatrach sam będzie w stanie obiec obronę rywali.

105
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +40
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Francja
Godzina : 21:00
Spotkanie: Marsylia - St.Etienne
Typ: Marsylia +1,5 gola
Kurs: 2,14
Bukmacher : Fortuna
Analiza:


W ostatnim meczu 3 kolejki Ligue 1 spotkają się Marsylia i St. Etienne. Po kursach można wywnioskować, że mecz powinien być wyrównany. Wskazują na to także wyniki pierwszy spotkań obu drużyn. Obie ekipy mają po dwóch meczach 6 punktów, jednak
zespół z Marsylii pokonywał bardziej wymagające zespoły. O ile Brest nie jest jakimś "dużym wyzwaniem" to pokonanie PSG na wyjeździe robi wrażenie na każdym zespole. Marsylia będzie podbudowana po tym zwycięstwie i zdeterminowana, ponieważ jest to dopiero początek sezonu, ale może się okazać, że ten początek okaże się szczególny jeżeli chodzi o walkę w kontekście mistrzostwa Francji. Jest możliwość zdetronizowania PSG w tym sezonie. Lyon też na początku obecnych rozgrywek nie wygląda najlepiej. St. Etienne to wymagający rywal, ale jak najbardziej do przejścia. Nie jestem pewny co do wygranej Marsylii, dlatego asekuruję się tym, że strzelą minimum 2 bramki. Myślę, że St.Etienne jest w stanie strzelić bramkę, a wtedy Marsylia, aby wygrać musi strzelić dwie. W związku z czym ten typ wydaje mi się bezpieczniejszy, a kurs jest nawet większy niż na zwycięstwo Marsylii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kunlun - Jekaterynburg
Typ: Jekaterynburg -1,5 (handicap)
Kurs: 1,74

Bukmacher: Fortuna


Gospodarze zagrają pierwszy mecz na swoim lodzie. Na swoim tylko teoretycznie, bo w związku z pandemią nie grają w Chinach, a na terenie Rosji. Kunlun dotychczas był mocno osłabiony kadrowo. Grali trzema trójkami ofensywnymi zamiast czterema i tylko pięcioma obrońcami. Nie zdołali jeszcze wygrać meczu w obecnym sezonie chociaż w kilku przypadkach nie wiele brakowało. Przeciwnikiem "chińczyków" będzie uralska ekipa z Jekaterynburga, która kilkanaście dni temu udowodniła Kunlunowi jak się gra w hokej pokonując ich 7:0. Od tego czasu do składu Avtomobilista wrócili do tej pory nieobecni zawodnicy co jeszcze poprawia sytuację gości. Wiele zależy od bramkarza gospodarzy, ale myślę, że ekipa z Jekaterynburga jest w stanie strzelić 3 - 4 bramki. Z drugiej strony wątpię, że czeski golkiper gości pozwoli się pokonać więcej niż jeden raz.

74
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +27
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Kunlun – Yekaterinburg
Typ: obie strzelą w pierwszej tercji – TAK
Kurs: 3.65
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Wiadomo kto w tym starciu jest murowanym faworytem tym bardziej że już raz Yeakterinburg z Kunlun już w tym sezonie się zabawił wygrywając gładko 7:0. Tutaj kursy na bramki w stronę goście to dobre opcji ja jednak pójdę w inny typ bo jakoś go czuje. Nie będziemy tutaj pisali o potencjale goście bo oni go mają na zdobycie nawet kilku bramek w pierwszych 20 minutach. Jednak już nie raz tak jest że przy takim gatunku przeciwnika czasami ten mocniejszy potrafią odpuścić i nie grać na 100% to widzieliśmy w wykonaniu właśnie Yeka w starciu z Niznekamsk gdzie swoje zrobili w 20 minut a później spuścili z tonu. Liczę dziś że za bardzo nie będą forsować tempo, a jak będą chcieli załatwić szybko sprawę to w taki sposób że zapomną przynajmniej raz o defensywie, bo następny rywal ciekawszy czyli Omsk i tam trzeba zagrać na maxa. Jakie przesłanki ku temu że Kunlun trafi, niby grają u siebie ale wiadomo że to mecz na innej tafli, do tej pory wszystko przegrali ale w dwóch ostatnich starciach już było widać zdecydowanie coś więcej w ofensywie. Myślę że tutaj będą chcieli od samego początku zagrać agresywnie, szybko, po prostu włożyć sporo sił by spróbować wyjść na prowadzenie i później tego bronić. Do składu powoli wraca zaciąg zagraniczny to tez będzie jakaś pomoc, nie wszyscy i nie wiadomo w jakiej formie ale pojawią się nowe warianty i umiejętności.

265
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +90
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja
Godzina : 21:00
Spotkanie: Marsylia - St. Etienne
Typ: Marsylia
Kurs: 2.10
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Olympique Marsylia po ostatniej wiktorii 0:1 nad hegemonem we francuskiej Ligue 1 - PSG - rozegra zaległe spotkanie w ramach pierwszej kolejki a ich przeciwnikiem będzie St. Etienne. Obydwie drużyny jak na razie są niepokonane w lidze, legitymując się dorobkiem 6 pkt. Marsylia przełamała w niedzielę passę spotkań bez wygranej nad PSG, co trwało kilka ładnych lat. Z kolei Saint-Etienne ostatnio w pokonanym polu pozostawiło Strasbourg. W trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach pomiędzy obydwoma zespołami górą był team z Lazurowego Wybrzeża. Jeśli któraś z drużyn wygra ten mecz zostanie samotnym liderem rozgrywek Ligue 1 po trzech kolejkach. Przed przedwczesnym zakończeniem poprzedniego sezonu OM zajmowała 2 miejsce w lidze mając na swoim koncie 56 pkt a St. Etienne zajmowało dopiero 17 lokatę z 30 pkt. Zgadzam się z typami analityków bukmacherskich i również stawiam na wygraną Olympique Marsylii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy Kwal.
Godzina : 19:00
Spotkanie: Connah's - Din. Tbilisi
Typ: 2
Kurs: 1.61
Bukmacher : Forbet
Analiza :

Sa to kwalifikacje do Ligi Europejskiej. Amatorzy z Walii grali w Lm gdzie doznali porażki przeciwko Sarajevo. Goście natomiast doznali także w LM porażki przeciwko Tirana. Najważniejsza informacja to jest to iż wśród gospodarzy czterech kluczowych zawodników jest zakażonych Covid-19. Kursy mega spadną możliwe że nawet do 1.20. Trzeba korzystać póki jest czas. Spodziewam si e łatwej wygranej gości możliwe że nawet różnica dwóch bramek.

61
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy setka cup kobiety
Godzina: 7:10
Spotkanie: Voytekhova-Tsiupko
Typ: Voytekhova
Kurs: 1,82

Bukmacher:betclic
analiza: Voytekhova gra tak jak tylko przeciwnik na to pozwala. Podobnie zresztą jak Tsiupko. Bilans obu zawodniczek nie należy do najlepszych, miewają dobre momenty gry, ale też często przegrywają i nie potrafią utrzymać stabilnej dyspozycji. Voytekhova mierzyła się wiele razy z Tsiupko i rezultaty były różne. Myślę, że Voytekhova będzie miala na uwadze ostatnia porażkę z ta zawodniczka i teraz zrobi wszystko by wygrać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy Kwal.
Godzina : 17:30
Spotkanie: Kuopio - Slovan Bratislava
Typ:
Slovan Bratislava -2
Kurs: 5.8
Bukmacher : Betclic
Analiza :

Duży wybór drużyn rywalizujących pomiędzy sobą w Lidze Europy a ja skusiłem się właśnie na ten mecz. Moją uwagę przykuła duża wartość transfermarket i różnica pomiędzy tymi klubami. Slovan Bratislava jest warta 4 x więcej niż Zespół z Fin. I włąśnie dlatego tutaj zagram z handicapem. Jeżeli by to było na boisku ze Słowacji to na pewno bylbym skłomy do postawienia nawet -3 . Co tu dużo się rozpisywać, sportowo ma przewagę Drużyna ze Bratysławy, i jest w formie. Więc 2 mój typ a że to konkurs to -2 handicap.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Rzym
Godzina : 19
Spotkanie: Kenin - Azarenka
Typ: Kenin wygra
Kurs: 2.30
Bukmacher : ETOTO
Analiza : Po długiej przewie, Azarenka powróciła do tenisa na najwyższym poziomie, napewno żałuję tego co się wydarzyło w meczu z Osaka bo mogła wygrac US Open, było już bardzo blisko. Dziś zmiana nawierzchni na ziemię, i kursy jakie są tutaj wystawione to dla mnie żart. Rozumiem że Białorusinka gra ostatnio świetnie ale takie niedocenienie Kenin, w mojej opini warto wykorzystac. Amerykanka to 5 rakieta świata, bardzo niebezpieczna i granie w roli underdoga zdarza się jej niezwykle rzadko. Czy Azarenka specjalizuje się w grze na ziemi raczej nie a jeśli dołożymy do tego fakt że jest faworytem spotkania może mieć wpływ na przebieg całego meczu. Ja widzę tutaj zwycięstwo Amerykanki po kursie wysokim w którym przynajmniej w mojej opini jest spore value.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europy UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Riga FC - Tre Fiori
Typ: Riga FC -3 (Handicap 0:3)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Totolotek


Długo przeglądałem oferty bukmacherów na dzisiejsze mecze Ligi Europy w poszukiwaniu promocyjnego kursu - i wydaje mi się, że w końcu taki znalazłem. Wybrałem spotkanie pomiędzy Rigą FC, a sanmaryńskim Tre Fiori. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego starcia u bukmacherów, a mimo to uważam, że zostali mocno niedocenieni. Najpierw kilka słów o zespole Tre Fiori. Piłka nożna w San Marino stoi w miejscu i trzeba niestety uczciwie powiedzieć, że to najsłabszy piłkarsko kraj w Europie. Nawet takie federacje jak Andora czy Malta sprawiają czasem sensacje. Powalczyć jest w stanie też Gibraltar, ale nie San Marino - oni po prostu dostają lanie od każdego i nie zanosi się na to, by dzisiaj miało być inaczej. FC Riga to łotewski hegemon. Co prawda swoją przygodę z kwalifikacjami do Ligi Mistrzów skończyli bardzo szybko, bo już w pierwszej rundzie odpadli z Maccabi Tel-Awiw, ale jak się później okazało Maccabi dotarło aż do 4 rundy bez straty gola! Zatem aby realnie ocenić potencjał mistrzów Łotwy, trzeba wziąć pod uwagę szerszy kontekst, czyli wyniki z ubiegłego sezonu - a te były po prostu bardzo dobre. Riga wyeliminowała Piasta Gliwice, HJK Helsinki i była bliska awansu z FC Kopenhagą. Takie wyniki robią wrażenie i nie są dziełem przypadku. W Rydze są pieniądze i całkiem przyzwoici piłkarze. Grający tam w zeszłym sezonie Kamil Biliński przyznał wprost, że płacą tam lepiej niż w średniakach Ekstraklasy. W związku z systemem kwalifikacji do Ligi Europy, w stolicy Łotwy naprawdę są spore nadzieje na awans do fazy grupowej. Już rok temu było blisko, więc teraz także będzie walka na całego. Wobec tego spodziewam się, że piłkarze FC Rigi wyjdą na boisko by robić swojego rywala i pewnie awansować dalej. Różnica klas jaka dzieli oba zespoły powinna wyjść na boisku i nie wykluczam, że pęknie granica 5 goli po stronie gospodarzy. Taki kurs na trzybramkowy handicap to wręcz promocja.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:19::00
Spotkanie: OFI Kreta - Apollon Limassol
Typ: Awans Apollonu
Kurs:
1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kreta ma ostatnio spore problemy, które zaczęły się od końcówki poprzedniego sezonu, bowiem nie mogą wygrać już od ponad 12 spotkań na wszystkich frontach. Fakt, że znajdują się w kwalifikacjach LE to pokłosie wdzięcznych zasad w lidze greckiej, w której aż 4 zespoły meldują się w kwalifikacjach. Apollon to stały bywalec w kwalifikacjach do LE i radzą sobie tutaj całkiem nieźle. Kilka razy grali już w fazie grupowej i teraz także mają ku temu szanse. Warunek to wypunktowanie słabszej na papierze Krety, co jest jak najbardziej do zrealizowania przez gości. Apollon gra ofensywną piłkę, która przynosi im sporo bramek w lidze cypryjskiej. Myślę, że to goście awansują do kolejnej rundy z tej pary.

70
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +5
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shamrock Rovers - AC Milan
Typ: Samu Castillejo strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Cześć Wszystkim.
Bardzo wielu kibiców odnotowało powrót AC Milan do europejskich pucharów, ale pewnie znacznie mniejsze grono sprawdziło, że od ostatniego meczu Rossonerich w Europie minęły aż 644 dni - w grudniu 2018 ich przygoda w LE zakończyła się na porażce w Grecji z Olympiakosem 3:1. Od tamtego czasu wiele uległo zmianie, przede wszystkim ekipa z Mediolanu jest o klasę lepszą drużyną od tej sprzed niemal dwóch lat. Trener Stefano Pioli ku ogólnemu zaskoczeniu poukładał wszystkie klocki, pod jego wodzą odżyli piłkarze o niewykorzystanym potencjale, jak Calhanoglu czy Kessi, a nowi zawodnicy (Hernandez, Bennacer, Ibrahimović, Rebić) wnieśli dodatkową jakość. Można śmiało powiedzieć, że po wspaniałej końcówce ubiegłego sezonu, Milan jest typowany w gronie faworytów do pierwszej 4. w Serie A oraz wysokiej pozycji w Lidze Europy. Zanim jednak zobaczymy poważne granie w wykonaniu Rossonerich trzeba będzie rozprawić się z pierwszą przeszkodą.
Z przyczyn obiektywnych nie jestem w stanie powiedzieć za dużo o Shamrock Rovers, więc skupię się w całości na gościach. Do Dublina przylatują oni osłabieni na kilku pozycjach, szczególnie jednak odczuwalne mogą być braki w ofensywie. Trener Stefano Pioli nie będzie mógł skorzystać z usług Ante Rebicia, Rafaela Leao i Lucasa Paquety, przez co przednia formacja będzie mocno okrojona. I tak oto awizowani przez dziennikarzy do gry od początku jako ofensywny kwartet w ustawieniu 1-4-2-3-1 są: Alexis Saelemaekers, Hakan Calhanoglu, Zlatan Ibrahimović i Samu Castillejo. Na ławce rezerwowych do rotacji pozostają właściwie jedynie Daniel Maldini, Brahim Diaz i Lorenzo Colombo. Ten ostatni jest naturalnym zmiennikiem Zlatana, Maldiniemu bliżej do gry na pozycji Hakana, a Diaz wchodząc z ławki zastąpiłby raczej młodego Belga. Jestem niemal przekonany, że w takiej sytuacji Castillejo zagra pełne 90 minut, Hiszpan ma fenomenalną wydolność i nie powinien mieć problemów z udźwignięciem całego meczu.
Takie zestawienie wyjściowej jedenastki pokazuj, że Milan poważnie będzie traktował rozgrywki w LE. Paolo Maldini już zapowiedział, że kolejne transfery do klubu uzależnione będą od uzyskania awansu do fazy grupowej. Nikt z sympatyków nie bierze innego scenariusza pod uwagę, ale w tej sytuacji można być dodatkowo pewnym, że piłkarze podejdą z pełną motywacją nawet do potyczki z takim rywalem.
Czemu stawiam akurat na Samu? Ponieważ Hiszpan, który stracił drugą połowę sezonu przez kontuzję, wrócił już do świetnej formy. W ostatnich dwóch sparingach zanotował 3 gole i 1 asystę, a gdyby miał więcej szczęścia to dorobek mógł być jeszcze bardziej okazały.
Gospodarze na pewno skupią się na neutralizowaniu najmocniejszego na papierze duetu Ibrahimović - Calhanoglu i będą starali się nie dopuścić do zawiązywania akcji środkiem. To może otworzyć przestrzeń Hiszpanowi na prawym skrzydle do jego ulubionych akcji, czyli dryblingu i zejścia do lewej nogi. Jeżeli Zlatan w polu karnym będzie miał kilku rywali na orbicie to prawoskrzydłowy znaczną część swoich akcji powinien finalizować bezpośrednim strzałem na bramkę. W moim odczuciu Samu stworzy sobie przynajmniej kilka okazji do trafienia i mam nadzieję, że jedną z nich wykorzysta.
Powodzenia ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LE Kwalifikacje
Godzina 14:00
Spotkanie : Kaisar - Apoel Nikozja
Typ : Remis
Kurs : 3.85
Bukmacher: Fortuna


Witam, Kaisar z Szymkientu na ostatnie 20 meczy u siebie remisował 8 x, 6 wygrał , 6 przegrał czyli najwięcej miał spotkań bez rozstrzygnięcia.
APOEL na ostatnie 20 meczy mieli 7 remisów, 4 wygrał , 9 przegrał czyli w sumie dużo remisów.

Ostatni mecz w eliminacjach LE Apoel również grał na wylocie z Giliani z Kosova i padł remis 0-0 jak to na Cypryjska druzyne przystało, przypomne ,że Cypr ma najbardziej underową ligę w Europie. Dopiero w dogrywce ich przycisneli na 0-2 (wczesniej nie strzelony karny w 2 polowie).

Kaisar Szymkient to raczej przeciętna drużyna z Kazachstanu i to oni będą tu będą bronić remisu. Na ostatnie 7 meczy poczawszy od zeszłego roku to widze w Szymkiencie aż 5 remisów. w tym roku po Lockdownie wygrali oba mecze ligowe z dobrymi druzynami takimi jak Tobol( Kurs aż 4.9 wszedł) oraz Zhetysu ( kurs 2,35 ) takze są w formie.

APOEL przegrał na wyjezdzie z Larnaca aż 3-0 co nie wskazuje na dobra formę wyjazdową. Jednak w grach testowych w te wakacje zagrali 2 dobre mecze z Ol.Nikos oraz Anarthosis notując remis i wygraną.
Lepszą marką w tym zestawieniu jest niewątpliwie zespół z Cypru ale nie za wiele wiemy o gospodarzach. Z tego wszystkiego wychodzi mi tu remis. Warto jednak wspomnieć ,że w zeszłym roku APOEL zanotował bardzo dobry występ w fazie grupowiej LE zajmując 2 miejsce zaraz za Sevilla, gdzie Cypryjczyce ograli Triumfatorów turnieju 1-0 w ostatnim meczu grupy zdobywając łącznie 10 pkt. Czyli traktują te rozgrywki powaznie.
W tym okienku transferowym pozyskali na atak znanego Żyda - Ben Sahar( Ex: Chelsea, Espanyol,Auxerre, Herta, Tel Aviv) z Hapoel Beer Sheva , który ma swoje lata ale co rok wali te 12-15 goli w lidze. Maja też nabytekDobry Obrońca z Portugalii to Andre Geraldes ( Ex: MAccabi Tel Aviv, Setubal, Belenenses), Doszli róznież: Były rezerwowy bramkarz z Vitoria Guimaraes Miguel Silva, Solodny pomocnik z Maroko Tuhami ( ex: Panathinaikos, Valladilid ). Jest w sumie 13 nowych zawodników , któzy doszli w lecie, potrzebują zgrania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Honved - Malmö
Typ: awans Malmö
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Malmö jest bardzo dobrze dysponowane, co potwierdziło w meczu z Cracovią. Ich dzisiejszy rywal ma spore problemy w defensywie, a ich atak nie jest tak dobry, jak miało to miejsce kilka miesięcy wcześniej. Kursy na Malmö cały czas spadają i wiele wskazuje na to, że wyjdzie zmotywowane do tego meczu. Tym bardziej, że ewentualny awans wiąże się z niezłymi pieniędzmi. Warte uwagi jest też po prostu zwycięstwo na czysto Malmö.

42
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Ararat Fola
Godzina 16.00
Typ remis, Ararat wygra zwrot
Kurs 1.79
Bukmacher forbet
Mecz w Erewaniu. Ararat bez wygranej w ostatnich 5 meczach ale 3 remisy po 90 minutach w tym w meczu o Superpuchar Armenii i w LM z Omonią. Fola odpadła z LM przegrywając 0:2 z Sheriffem Tiraspol. Lekkim faworytem dla mnie jest Ararat ze względu na wlasny teren ale też osobę kapitana - Yannick Goufrann, byly gracz Bordeaux i Newcastle. Liczę na wyrównany mecz i remis w regulaminowym czasie. Jeśli po 90 minutach wygra Ararat mamy zwrot stawki.



79
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Energa Basket Liga
Godzina: 17:35
Spotkanie: Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz
Typ: powyżej 170,5 pkt (razem z dogrywką)
Kurs:
2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Legia Warszawa bardzo dobrze rozpoczęła sezon, po 3 spotkaniach mają 2 zwycięstwa i 1 porażkę ale porażka ze Stelmetem to żaden wstyd, przegrali po walce 83:98 może wynik nie pokazuje walki ale tam do końca 3 kwarty było na styku. Wygrali z Dąbrową 93:70 i z Radom 79:57. Widać, że praktycznie z 80 punktów nie spadają. W meczach bezpośrednich również rzucali dużo punktów 90 i 87.
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to póki co same porażki, 66:90 ze Śląskiem, 83:91 z Gliwicami i 73:83 ze Szczecinem.
Widać, że w każdym meczu tracą dużo punktów.
Myślę, że obie drużyny zagrają szybkie spotkanie na wyniszczenie i zobaczymy minimum 170 punktów.

102
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom