>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.09.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy Kwal.
Godzina : 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt - Zalgiris
Typ: Bodo/Glimt Handi -1,5
Kurs: 1.60
Bukmacher : sts
Analiza :


Patrząc na ostatnio rozegrane mecze przez gospodarzy, trudno nie spróbować pograć tego typu. W ostatnich 5 spotkaniach ustrzelili rywali 23 razy .... dodatkowo w poprzedniej kolejce wyeliminowali również drużyne z Łotwy i wtedy bramkarz przyjezdnych wyciągał 6cio krotnie piłkę z siatki :)
dzisiaj ponownie rywale z Łotwy, czy będzie powtórka z rozrywki ?? osobiście jestem skłonny tak stwierdzić,bo jak już wcześniej mówiłem H2H gospodarzy wygląda pieknie, i wydaje się, że typ zostanie spokojnie pokryty :),

ja po kursie 1,60 gram
pozdrawiam i zieloności

60
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +12
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje ME kobiet
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Lotwa
Typ: pierwsza połowa Over 3.5
Kurs: 3.3
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Po ostatnich wpadkach w typowaniu idę jednakże dalej za ciosem dobrych weekendowych typowań. Co by tu dużo mówić starcie w kobiecym futbolu między Islandią a Łotwą to jak mecz Polski z Gibraltarem. Oczywiście sprawdziłem sobie informacje na temat kadry jaką trener Islandii zwołał na to spotkanie bo jednak kilka miesięcy nie grano, może wirus kogoś odchaczyl. I gram tak bo kadra jednak najmocniejsza jaką zwykle ma trener do dyspozycji. O kadrze Łotwy mało wiem niestety, ale raczej nie stworzono tam jakieś drugiej Pajor np., do tego żeby znaleźć jakąś zmianke o kadrze Łotwy jest ciężko. W pierwszym meczu islandki na Łotwie wygrały 6:0, strzelając w pierwszej połowie 3 bramki, myślę że dziś "głodne gry" przycisną od początku spotkania w najmocniejszym zestawieniu, a kobiecej piłce takie wysokie wyniki są dużo częstsze niż w męskiej.

230
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +78
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Hartberg
Typ: ht/ft remis/ remis
Kurs: 5.30
Bukmacher: efortuna

Zimny wieczór się szykuje zatem piłkarze dadzą z siebie wszystko by nie zmarznąć, mecz może się skończyć nawet 0:0 na co kurs w efortunie wynosi 12. Ja w każdym razie pamiętam mecz z BATE Borisov gdzie Piast grał zaś Bate kontrowało w 2 połowie. Wtedy było 1 na ht zaś 2 na ft. Mecz w Tvp Sport. Niestety , nie spodziewam się awansu Piasta, bo wyniki są przeciw niemu. Zatem 0:0 i dogrywka była by najlepsza wg mnie a co będzie to się okaże. W zapowiedziach na efortunie proponują under 2.5.
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 20:30
Spotkanie: Viking - Aberdeen
Typ: 1/+ 1.5
Kurs: 3.1
Bukmacher: STS
Klub z Norwegii prezentuje w lidze bardzo dobra forme, w ostatnich dwoch meczach strzelili osiem bramek,widzialem ich wygrany mecz z Molde i jezeli zagraja podobnie to powinni zwyciezyc, wylaczajac Celtic i Rangersow do szkockich klubow wogole nie mam przekonania w pucharach w meczach wyjazdowych,Aberdeen w lidze solidny,ale mysle,ze zakoncza swoj udzial na II rundzie el.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom