>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: Manchester United - Bayer Leverkusen
Typ: Robin Van Persie (Manchester) - strzeli pierwszego gola w meczu
Kurs: 4.20

Manchester United pokonał Crystal Palace Londyn 2-0 w meczu otwierającym 4. kolejkę Premier League. A więc przystąpią do tego spotkania w dobrych humorach. Bayer w lidze 3 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa. A więc też nastroje dopisują. Dzisiaj jednak wbrew statystykom będą mieli ciężko sprostać na wyjeździe piłkarzom Manchesteru. Why? Już mówię: jak donoszą źródła internetowe: nie lada problem ma przed sobą sztab szkoleniowy Bayeru Leverkusen. Aptekarze we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United wystąpią bez swojego asa, Gonzalo Castro. Dodatkowo w Bayerze na urazy cierpią Dominik Kohr oraz Niklas Lomb, pod znakiem zapytania stoi również występ Larsa Bendera. W zespole z Old Trafford powinien dzisiaj wystąpić Wayne Rooney. Anglik, pomimo urazu głowy, wystąpił w meczu z Crystal Palace i nawet zdobył bramkę po rzucie wolnym. W United na pewno zabraknie Naniego, który pauzuje za czerwoną kartkę, kontuzjowanych Phila Jonesa i Danny&#39;ego Welbecka oraz chorego Shinjiego Kagawy. Ja myślę, że dzisiaj padnie sporo bramek. A Manchester nie będzie się bronił, tylko zaatakują od 1 minuty rywala. Mają atut własnego boiska i wspaniałych kibiców. Ale nie o tym chciałem napisać. Robin Van Persie jako strzelec 1 gola w meczu? Co wy na to? Bardzo prawdopodobne. Słuchajcie.. Tak było w ostatnim ligowym meczu z Crystal Palace. W meczu ze Swansea i Wigan też strzelał jako pierwszy. Generalnie w 5 ostatnich meczach jakie rozegrał aż w 3 wpisał się na listę strzelców jako pierwszy. Prawdopodobieństwo wg. mnie spore. Kurs - na singla tylko i wyłącznie. Za symboliczną dyszkę pogram. ..
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, liga mistrzów
17.09.2013 20:45
FC Kopenhaga - Juventus Turyn
Typ: EH(2:0) 2
Kurs: 4.00
WillimHill
Pierwsza kolejka fazy grupowej ligi mistrzów. Najpewniej na dziś wygląda Juventus w wyjazdowym spotkaniu z FC Kopenhagą. Gospodarze tego meczu to cień zespołu, który wyszedł z grupy chyba trzy sezony temu. Obecnie są w tragicznej formie, wygrali tylko jedno z ośmiu ligowych spotkań. Są na minusowym bilansie bramkowym i nie wygrali żadnego spotkania u siebie, są w tym sezonie po prostu słabi i nie wiadomo jak by się nie nastawiali na ligę mistrzów nie mają szans z Juventusem. Juventusem, który sezon rozpoczął bardzo dobrze, dwa razy rozbił Lazio, pokonał Sampdorię i ostatnio zremisowali z Interem. Skład Juventusu na to spotkanie będzie praktycznie taki jak w poprzednich spotkaniach, jedynie na prawej obronie za Barzagliego może zagrać Ogbonna, a w napadzie obok Teveza zagra chyba Quagliarella. Reszta zespołu bez zmian, z gwiazdami światowego formatu w linii pomocy. Duńska piłka zarówno reprezentacyjna jak i klubowa przeżywa kryzys, nie widać jakichkolwiek szans w dzisiejszym spotkaniu z Juventusem, który na pewno pierwszy mecz potraktuje poważnie.
⛔ 100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Spotkanie: Bayern - CSKA
Typ: X
Kurs: 8,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bayern zdecydowanie nie jest tak mocny zeby kurs na remis wynosil 8,5, dlatego ryzykuje. CSKA to nie jest byle jaki przeciwnik. Stac ich na kontre przeciwko prowadzacemu gre Bayernowi, a tak zapewne bedzie. Guardiola wg mnie sobie poki co nie radzi i jego pomysly (?) nie przynosza spodziewanych skutkow. Bayern dzis prezentuje sie duzo gorzej niz ten z ubieglego sezonu. CSKA dawno nie przegralo. Rosjanie sa w neizlej formie i z pewnoscia nie beda dzis chlopcami do bicia. Typuje remis.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: Manchester United - Bayer Leverkusen
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.80
Bukmacher; bet at home
Analiza: Dziś o godzinie 20:45 odbędzie się pierwsza seria spotkań elitarnych rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów. Ja wybrałem spotkanie pomiędzy Angielskim Manchesterem United, a Niemieckim Bayerem Leverkusen. Faworytem według mnie jest jak najbardziej ekipa gospodarzy , na która nie wiem czemu kurs ciągle idzie ku górze u różnych bukmacherów. Moim zdaniem gospodarze są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji , biorąc pod uwagę poprzednie spotkania obydwu zespołów w swoich rodzimych ligach, to zawodnicy z Manchesteru nie maja sobie równych na OLD TRAFFORD, gdzie potrafią ograć niemal każdą drużynę na świecie , goście natomiast wyjazdy grają średnio a skoro schalke które ledwo zakwalifikowało się do tych rozgrywek u siebie pokonuje gładko Bayer Leverkusen 2:0 i jest w tym spotkaniu zespołem lepszym to myślę że ekipa gospodarzy nie powinna mieć w tym spotkaniu większych problemów aby wygrać pierwszą połowę jak i na koniec spotkania. Goście tracą sporo bramek myślę że Van Persie i spółka nie będą mieli w tym spotkaniu problemu z rozmontowaniem defensywy gości. Uważam że kursy wystawione przez bukmacherów na to zdarzenie są zawyżone. Polecam do zagrania ten typ chociaż za drobne.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 4

daro744

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Elitserien
Spotkanie: Elit Vetlanda - Piraterna Motala
Typ: Jarosław Hampel over 12
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jarek pod koniec sezonu prezentuje wysoka formę słabszy ostatni mecz w Toruniu ale w Szwecji u siebie na torze klasa sama w sobie . Także bardzo ciekawy typ do tego fajny kurs.
kiepska analiza
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Sociedad - Szachtar Donieck
Typ: Sociedad -1,5 (AH)
Kurs: 4.35
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Na inauguarcję sezonu 13/14 w lidze mistrzów Real Sociedad podejmie ukraińskiego Szachtara, który w poprzedniej edycji spisał się bardzo dobrze.
Obie drużyny jak już zostało wspomniane także i w tym dziale dosyć ofensywne i z pewnymi lukami w obronie.
Sezon się rozpoczyna więc wypadałoby poszukać analogii do poprzedniego.
Jeśli chodzi o defensywę i porównanie do poprzedniego sezonu,największym osłabieniem gospodarzy jest strata sprzedanego do madryckiego imiennika Asiera Illarramendi,dziś liczę ,że większość czasu gospodarze spędzą w ataku a tam już młody Hiszpan aż tak ważną postacią nie był,dośc powiedzieć ,że w ubieglym seoznie w 32 meczach PD zaliczył ledwie jedną asystę i nie strzelił żadnej bramki(co nawet jak na DMF jest osiągnięciem słabym).
W moim odczuciu większe straty kadrowe w porównaniu do poprzedniego sezonu zaliczył Szachtar,owszem przyszedł kolejny transport młodych i utalentowanych brazylijczyków z Bernardem na czele,ale odeszli gracze którzy nadawali rytm grze środka pola,oraz poczynaniom ofensywnym.
O ile odeście Fernandinho określiłbym jako &quot;pół biedy&quot; o tyle strata ormiańskiego pomocnika Mkhitaryana to póki co niewypełniona luka, miał on w zeszłym sezonie udział przy aż 35 bramkach &quot;górników&quot; w rodzimej lidze.
Gwoli uzupełnienia należałoby też wspomnieć o ubytku w osobie bardzo doświadczonego rumuńskiego obrońcy Rata.
Mam wrażenie ,że najwiekszym skarbem drużyny z Doniecka jest pracujący tam już niemal dekadę rumuński szkoleniowiec Mircea Lucescu, który co chwile obrabia tam kolejne (najczęsciej brazylijskie) diamenty przed sprzedażą ich(najczęściej z dużym zyskiem) na zachód Europy.
Na podstawie początku sezonu w lidze ukraińskiej (niestety Szachtar nie grał jeszcze innych ważnych meczów w tym sezonie) wydaje mi się,że nowe nabytki jeszcze nie są całkowicie poukładane (albo czego nie wykluczam - jest tam w szatni jakiś problem).
W poprzednim sezonie Szachtar w rodzimej Premier Lidze w pierwszych 24 meczach zanotował aż 22 zwycięstwa( w całym sezonie przegrywając ledwie jedno spotkanie), w tym ma na koncie już 2 wyjazdowe porażki (w każdej z nich dając sobie wbić po 3 bramki).
Stadion w Sociedad również do specjalnie gościnnych nie należy,owszem start sezonu niezbyt imponujący(tak było i w tamtym sezonie),natomiast zauważyć należy iż w ubiegłym sezonie przegrała tu Barcelona (3:2) oraz remisował Real (3:3),a ostatnia porażka miała miejsce na początku listopada(w ubiegłym - bo w tym już nastąpiła porażka z Atletico).
Reasumując myślę,że mecz ten dla gospodarzy będzie zbyt ważny aby nie zagrać go dobrze i w pełnym skupieniu (oba mecze z Lyonem pokazały że to potrafią),gdyż w tej grupie LM o punkty będzie bardzo ciężko.Jednocześnie hiszpańska drużyna nie jest jakimś hegemonen który może sobie pozwolić sobie na stratę punktów bo i tak je nadrobi (jak w poprzedniej edycji LM Barca z Celitikiem czy Bayern na Białorusi).
Dla potrzeb konkursu proponuję -1,5 handicapu gdyż uważam,że Real jest w stanie strzelić 2 lub 3 bramki(tak jak juz zostało zauważone Ukraińska obrona to najsłabsze ogniwo górniczego klubu).
Można zagrać ten mecz mniej odważnie AH-1 z kursem ponad 3 lub czystą jedynkę po około 2,2.
Uważam,że brazyliski Szachtar rozkręci się na dobre dopiero w drugiej części rundy i dziś stawiam Real Sociedad San Sebastian -1,5 - Szachtar Donieck @ 4,35 Betgun.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Piłka nożna - LM -
Mecz: Galatasaray- Real M
Typ: Ile bramek zdobędzie drużyna 2 (3 lub więcej)
Kurs: 2.6
Buk:Bwin
Analiza: Sobie dziś będę oglądał na Nsport meczyk Galaty z Realem więc warto podsycić emocje i coś postawić. A co lepiej się ogląda niż bramki,duuużo bramek. Widzę że koledzy dość częto typują żę rzeczywiście tych goli w tym meczu będzie dużo i to mnie trochę martwi. Zastanawiam się też czy ta Kopenhaga jest taka słaba,ale w sumie to nie mój problem. Wracając do mojego typu,to chyba nie ma się nad czym, tu rozpisywać. W Realu same strzelby,Ronaldo,Bale,Benzema...... i tak dalej. W Galacie też jest kilku dobrych piłkarzy i to może mieć duży wpływ na motywacje gwiazd Realu. Generalnie to wolał bym żeby ten mecz wygrali Turcy bo uwielbiam tamtejszą atmosferę i zawsze mi żal jak jakaś turecka drużyna przegrywa,szczególnie u siebie. Dziś jednak nie może być mowy o jakiejś taryfie ulgowej i Real spokojnie 1-3.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 12

dzony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy Regionalliga Bayern
Spotkanie: TSV Monachium 1860 II - 1. FC Schweinfurt
Typ: TSV Monachium 1860 II (-1)AH
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Mecz w regionalnej lidze bawarskiej pomiędzy 2 drużyną TSV, a FC Schweinfurt.
Faworytem gospodarze, którzy wygrali ostatnie 5 meczów w lidze i to głownie ich formą popierany jest ten typ. TSV jest na 5 miejscu, goście natomiast na 13. Bilans monachijczyków u siebie - 4-0-1, Schweinfurtu na wyjeździe - 2-2-2 z tym, że żaden z tych meczów nie był rozgrywany z drużyną z górnej części tabeli. Miejscowa drużyna to numer jeden zeszłego sezonu, jednak nie zdołali przejść play-offów do ligi wyżej, a przyjezdni to beniaminek z niższej ligi.
✅ 90
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria
Spotkanie: Rapperswil(-1.5) - Lausanne
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Sportingbet
17.09.2013 19:45

Analiza:
trzecia kolejka we szwajcarskiej lidze hokejowej NLA. Dziś liczę na przełamanie gospodarzy dlatego tez tak odważny typ na nich.Sądzę że w końcu powinni pokazać że należy się z nimi liczyć i wygrają pewnie te spotkanie.Goście nie należą do najmocniejszych w lidze a do przeciętniaków jak Rapperswil więc dziś na własnej tafli powinno być zwycięsko dla gospodarzy.Ostatnie cztery spotkania należały do Rap więc myślę że pociągną i dalej na plus w statystykach.Goście mają jedno zwycięstwo na koncie i jedną porażkę.Myślę jednak że dziś odniosą porażkę i nie zdobędą punktów.W sumie dopiero początek sezonu ale Rapperswil tez powinno zdobywać jakieś punkty i sądzę że dziś przyszedł ten dzień.Powodzenia chłopaki i grajcie o pewne zwycięstwo dziś!!!
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern Monachium- CSKA Moskwa
Typ: wygra Bayern, w meczu poniżej 3,5
Kurs: 2,2
bah
ANALIZA. Witam, dzisiaj daję na mecz Bayernu na inaugurację nowego sezonu LM. Jak w sobotę stawiam na małą liczbę bramek, tylko tym razem dokładam do tego zwycięstwo Bayernu. Liga Rosyjska to teraz inwestowanie grubej kasy i są tego efekty bo radzą sobie doskonale, ale czy stać ich na ogranie Bayernu? mimo tego, że w słabej formie (a co do tej ich słabej formy to później) Ja osobiście myślę, że CSKA pogra w pierwszej połowie a w drugiej jednak zmęczenie da znać o sobie i dziury w obronie się pojawią, a bawarczycy spokojnym graniem piłki i rozciąganiem z lewej na prawą i z prawej na lewą spowodują zmęczenie rywala.
A teraz o tej słabej formie. Bayern może nie ma słbej formy, tylko Pep przebudowywuje zespół od środka, to znaczy gra tymi samymi zawodnikami co wygrali LM, tylko inaczej ustawia taktykę. Powoli jednak zaczyna to się zazębiać i myślę, że na rundę play-off będą już w szczytowej formie.
W bundeslidze Bayern gra underoewo, ale zwycięża. Rosjanie też nie otworzą się, tylko będą czekali i ewentualnie pokuszą się o jakieś kontry, ale po tym remisie z fraiburgiem monachijczycy wyciągnęli wnioski i uważają na szybkie ataki rywala. CSKA też gra mecze, które ostatnimi czasy kończyły się max 3 bramkami. Jednak mimo dużych pieniędzy naszym wschodnim sąsiadom brakuje dużo do zachodnich.
Bayern będzie prowadził grę, nie da pograć rywalom, spokojnie zada 2 ciosy i doprowadzi wynik do końca. Dla odważniejszych proponuję typ x/1 z kursem ponad 4 ja też to gram, ale typ pewniejszy jest ten, który opisałem powyżej.
Powodzenia i pozdrawiam
✅ 120
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Real Sociedad – Szachtar Donieck
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Dziś z racji już wcześniej opisanych typów Realu z Galatasaray, że obie strzelą biorę mecz pomiędzy hiszpańskim Realem Sociedad, a ukraińskim Szachtarem, który na moim kuponie jest wraz z Realem i zwycięstwem Benfiki :). Gospodarze pokazali jak bardzo ofensywny futbol prezentują już od dwóch sezonów. Lyon wprawdzie nie zachwycił w dwumeczu i dostał solidne lanie, ale, że nie zdobył nawet gola może troszkę dziwić. Pamiętajmy jednak, że to było dopiero eliminacje do LM, a dziś już gramy w grupach. Szachtar to przeciwnik w tym sezonie zupełnie innej klasy. W lidze krajowej gra wspaniale, a rezultat w Champions League w ubiegłym sezonie mówi sam za siebie. Szachtar to również drużyna, która w europejskich pucharach gości już od dłuższego czasu zatem nie może dziwić, że będą i w tym roku liczyć się jako jedni z faworytów do wyjścia z grupy. Real Sociedad to swego rodzaju kopciuszek w europejskich pucharach, ale hstoria uczy, że właśnie takie drużyny umieją nabrobić nie lada zamętu.
Biorą te wszystkie rzeczy pod uwagę uważam, że jedni i drudzy w dzisiejszym meczu zdobędą bramki, jeśli chodzi o wynik raczej typowałbym remis, ale nie zdecydowałby się*postawić konkretnego zwycięscy dlatego typuje BTS. Powodzenia :)
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
spotkanie: Plzen - Man City
typ: wygra obie połowy - City
kurs: 5,00
bukmacher: expekt
analiza:
Pierwsza kolejka ligi mistrzów. Kopciuszek kontra finansowy gigant. Manchester City po słabym początku w Premier League rusza na podbój Europy. Lecz nie ma co porównywać meczów własnego podwórka z Champion League. Inne pieniądze, inny prestiż, inna motywacja i determinacja. W ostatnim sezonie The Citizen trafili do ciężkiej grupy co sprawiło, że zajęli 3 miejsce i musieli obejść się smakiem (z bayrnem). Pilzno zapewne z CSKA powalczy o 3 lokatę. Wydaję mi się, że City łatwo pokona gospodarzy z Czech, którzy jedyne co mogą zaoferować to wolę walki. Awans do fazy grupowej to dla nich juz ogromny sukces. Goście już w pierwszej zapewne ukąszą Victorie, a w drugiej połowie coś dorzucą i będzie po sprawie.
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Viktoria Plzen - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Sportingbet
W pierwszej kolejce grupy D wicemistrz Anglii Manchester City rozegra swój pojedynek wyjazdowy z Vilktorią Pilzno. Przeglądając wszystkie analizy zdziwiłem się, że nikt nie typuje zwycięstwa podopiecznych Manuela Pellegrininiego.
Po części rozumiem te obawy. Manchester W ostatniej kolejce podzielił się punktami ze Stoke City, a szczególnie upokarzająca była ich porażka z beniaminkiem Cardiff.
To wszystko prawda.....sezon w Premier League City nie zaczęło najlepiej. Jak już na wstępie napisałem....że rozumiem te obawy...ale tylko po części. Ja nie mieszałbym raczej obu tych rozgrywek. Liga Mistrzów nawet dla tak wytrawnych graczy to coś więcej jak rozgrywki ligowe.
Prawdą jest również to że Viktoria jest w dobrej formie, w swojej lidze prowadzi z dorobkiem 20 pkt.
Ale prawdą jest również to,że prawdziwa weryfikacja umiejętności zespołu z Czech zaczyna się tak na prawdę dzisiaj od spotkania z Manchesterem. Dopiero dzisiaj będzie można tak na prawdę ocenić ich prawdziwy potencjał.
W mojej ocenie wszystkie atuty po swojej stronie posiadają Anglicy. Potencjał czysto piłkarski jest o jakieś dwie klasy wyższy, o doświadczeniu na arenie międzynarodowej nie wspomnę. Jedynym atutem przemawiającym za Viktorią ......jest to,że grają u siebie. A to w mojej ocenie zdecydowanie za mało. Dodam na koniec tylko,że w ostatnim meczu ligowym Manuel Pellegrini zaskoczył wyjściowym składem i na ławce rezerwowych posadził Džeko, Agüero, Navasa czy Fernandinho. Dzisiaj z pewnością powróci do optymalnego ustawienia, do składu po kontuzji wraca też Vincent Kompany.
Kurs 1.80 na zwycięstwo „The Citizens” to dla mnie jak promocja.

Viktoria Pilzno: Kozáčik – Reznik, Čišovský, Procházka, Limbersky – Horvath, Horava – Rajtoral, Kolar, Kovarik – Tecl.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy – Yaya Touré, Fernandinho – Navas, Nasri, Agüero – Džeko.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray - Real
Typ: 1x
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj celuje w zwycięstwo Galatasaray lub remis ???? Turcja jest bardzo gorącym terenem, gospodarze będą bardzo zmotywowani walczyć z bardziej utytułowanym przeciwnikiem. Oglądałem ostatnie spotkania Realu Madryt no i gra mi ich nie zachwyca, już z Villarealem powinni przegrać mecz gdyby nie fenomenalny Diego Lopez który dziś będzie oglądał mecz z ławki rezerwowych.
Gra Realu nie zachwyca, sporo nowych twarzy, jeszcze brak zgrania. To daje podstawy aby pobrać ten typ ????
⛔ 100
pracuj nad analizą, bo twój avatar wiele wskazuje dlaczego poparłeś ten typ
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Paris Saint-Germain
Typ: Olympiakos Pireus strzeli gole w obu połowach
Kurs: 5,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Paris Saint-Germain według bukmacherów uznawany jest za jednego z faworytów do wygrania tej edycji LM. Faktem jest, że skład tej drużyny wygląda imponująco, jednak ich gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. W lidze francuskiej PSG zajmuje dopiero trzecie miejsce z bilansem trzech zwycięstw i dwóch porażek. Ich gra jakoś specjalnie nie powala na kolana biorąc pod uwagę ich potencjał. Olympiakos u siebie zawsze jest bardzo groźnym zespołem i na ich terytorium gra się ciężko. Ja jestem pod wrażeniem ich startu w lidze greckiej. W czterech meczach zdobyli oni 12 goli, z czego aż 9 w dwóch ostatnich meczach. Wygrane bardzo pewnie i bardzo wysoko mecze 4:0 ze Skodą Xanthi i 5:0 z Levadiakos pozwala wierzyć, że forma drużyny jest bardzo wysoka na starcie tego sezonu. Na własnym boisku i przy nie najwyższej formie PSG Olympiakos ma szanse nawet na zwycięstwo.
⛔ 100
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Galatasaray vs Real Madrid
Typ: Galatasaray strzeli co najmniej 1 bramkę
Kurs: 1.44
Buk: WilliamHill
Analiz:
Bardzo dobry kurs, bo typ bardzo prawdopodobny. Kilka rzeczy które za nim przemawiają:
* Dotychczasowe dwa pojedynki w Turcji pomiędzy tymi zespołami zakończyły się wygraną gospodarzy. W dwóch meczach Galatasaray strzeliło Realowi, aż 6 bramek.
* Galatasaray strzela u siebie co najmniej jedną bramkę od 11 spotkań.
* Osłabienia w Realu, brak: Xabiego Alonso, Fabio Coentrao i Marcelo, czołowych graczy deffensywnych.
* Real ostatni w 5 meczach stracił 3 bramki.
* Bardzo duży ataut w postaci własnego stadionu.
* W ostatnich meczach Galata stwarza bardzo dużo sytuacji. Ostatnio brakowało skuteczności, ale jeżeli drużyna tworzy po 20 sytuacji na mecz, to szansa na jedną bramkę jest bardzo duża.
* Drogba i Sneijder to zawodnicy, którzy indywidualnie mogę ograć słabsze ogniwo w obronie Realu i strzelić bramkę.
* W bramce Realu stanie Casillas, który ostatnio nie grał.
* Yilmaz w ostatniej edycji LM strzelił, aż 8 bramek.
Składy:
Galatasaray: Muslera - Eboue, Chedjou, Dany, Riera - Selçuk, Melo, Sneijder, Engin - Yilmaz, Drogba
Real: Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Carvajal - Khedira, Modrić - Di Maria, Isco, Ronaldo - Benzema
✅ 44
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZKOCJA: Challenge Cup
Spotkanie: Queen of South - Rangers
Typ: 2/2
Kurs: 2.63
Buk: bet365
Analiza:
Witam. Unikam dziś LM jak ognia, bo ciężko przewidzieć komu dziś podwinie się noga i ruszam do Szkocji, gdzie w ramach Challenge Cup spotkają się drużyny Queen of South oraz Rangersi. Gości chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Grają obecnie w Dywizji 2 i kontynuują powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zajmują 1 miejsce w lidze po 5 meczach i 5 przekonujących wygranych. Strzelili 23 bramki i stracili zaledwie 2. Ciężko będzie jakiejkolwiek drużynie z 2 Dywizji zagrozić Rangersom, zwłaszcza przy ich obecnej formie. Gospodarze natomiast to zwykłe ogórki. Zajmują po 5 meczach przedostatnią pozycję w lidze, ze statystykami 1-2-2 oraz 7 bramkami strzelonymi i 9 straconymi. Zaczęli beznadziejnie i pewnie do końca będą bronić się przed spadkiem. Grają oni w Dywizji 1, czyli następnym schodku dla Rangersów. Uważam, że będzie to bardzo jednostronny mecz, zwłaszcza przy obecnej dyspozycji obu zespołów. Mam tylko nadzieję, że goście nie odpuszczą i wszystko pójdzie po mojej myśli. Powodzenia!
✅ 163
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 17.09.13 20:45
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, grupa D
Spotkanie: Plzen – Manchester City
Typ: over 3 gole (jak 3 to zwrot)
Kurs: 2.52
Buk: Pinnacle
To moze byc widowiskowy mecz bo i Pilzno gra pilke do przodu i MC jako faworyt beda musieli atakowac. City nie uklada sie na razie gra na poczatku sezonu w lidze ale Liga Mistrzow to moze byc to co zmobilizuje cala ich plejade gwiazd do gry na pelnych obrotach przez 90 minut. Otwieraja rozgrywki z teoretycznie najslabsza druzyna w grupie, wyjazdy do Moskwy nie mowiac juz o Monachium beda bardzo trudne i Anglicy musza zgarnac pelna pule z Czechami bo pozniej czekaja ich juz tylko trudniejsze wyzwania. A Pilzno tez moze grac to co lubi najbardziej czyli ofensywnie i do przodu poniewaz oni osiagneli juz swoj podstawowy cel, awansowali do CL, pieniadze sa promocja zawodnikow tez a o wynik moga grac bez kompleksow. Graja u siebie wiec nie moga caly mecz sie bronic. Dotad w eliminacjach grali ofensywnie i wygrywali wysoko zwlaszcza u sibie. Manchester City to jest przeciwnik z najwyzszej polki ale jakas bramke Czesi sa na pewno zdolni zdobyc. A dla City to juz obowiazek. Oni musza ten mecz wygrac bo CSKA i Bayern to silniejsze zespoly od Czechow i z nimi bedzie trudniej im ugrac punkty dlatego z Pilznem 3 punkty dla City to mus i inny wynik bedzie duza sensacja bo Anglicy maja taki sklad ze powinni sie liczyc w grze o wygranie calej LM a nie tylko meczow grupowych z najslabszymi rywalami.
zwrot 0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom