>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: UEFA Youth League - Runda grupowa
Spotkanie: FC Barcelona U 19- Ajax Amsterdam U 19
Typ: wygra Ajax Amsterdam U 19 w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365

Ciekawy turniej dla kibica jak i dla typerów zorganizowała moim zdaniem UEFA. A mianowicie biorą w nim udział drużyny młodzieżowe U 19 drużyn które grają w Lidze Mistrzów. I te zespoły tak jak Ich starsi koledzy są podzielone na takie same grupy i turniej odbędzie się na tych samych zasadach co rozgrywki Ligi Mistrzów. Mało jeszcze wiadomo na temat formy i możliwości poszczególnych drużyn ale w tym meczu uważam że kurs na gości nie jest adekwatny do tego co mogą dzisiaj za reprezentować. Fakt Barcelona U 19 gra dzisiaj u siebie i jak na Barcelonę przystało ma w swojej kadrze &quot; gwiazdeczkę&quot; a mianowicie chodzi tu o osiemnastoletniego Sandro Ramireza, który na ME U 19 w reprezentacji Hiszpanii w 4 meczach strzelił 2 bramki i zaliczył 2 asysty. W Ich składzie mają jeszcze jednego reprezentanta Hiszpanii drużyny młodzieżowej U 19, Adama Traore. Lecz w przeciwieństwie do drużyny Barcelony, młodzi &quot;Barcelończycy&quot; nie brylują wśród pozostałych ekip. Ostatni mecz to przegrana 2-0 z Chelsea U 19. Mają też wysoką porażkę 4-1 z drużyną Totenham U 19. Czy dwa remisy z drużyną Anderlecht u 19. Oczywiście na kacie są też zwycięstwa, ale chce po prostu ukazać że Barcelona U 19 to nie jest potęga której należało by się nie wiadomo jak bać. Jeżeli chodzi o Ajax U 19 to zacznę od tego że według mnie najlepszy system szkolenia i wyłapywania talentów ma właśnie Holandia. Ajax U 19 też w swojej kadrze ma reprezentantów swojego kraju w swoim przedziel wiekowym: Djavan Anderson,Damon Mirani czy Tom Noordfoff. Fakt Ajax U 19 ostatnio też zaliczył porażkę 2-1 z Aston Villa U 19 ale wcześniej dwukrotnie zremisował z Chelsea U 19 z drużyna z którą Barcelona U 19 przegrała. Obie ekipy spotkały się 08,02,2012 r i w tym czasie to Ajax U 19 pewnie wygrał 3-0. Myślę że i dzisiaj powalczy i że też jest w stanie znowu wygrać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 26

legionistaa-101821

Użytkownik
17.09.2013 20:00
Hokej, SZWAJCARIA: NLB
Chaux-De-fonds-Visp
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bet365
No to mamy fajne kursy na całą kolejkę w 2 lidze szwajcarskiej. Aż ciężko było się zdecydować na kogo postawić. Jednak po analizie, zdecydowałem się wybrać pojedynek Chaux z Visp. Kurs jaki został wystawiony na gospodarzy jest w mojej opinii bardzo atrakcyjny. Ale po kolei.
Zacznijmy od gospodarzy. Obecny sezon zaczęli nieźle od dwóch wygranych odpowiednio z Thurgau 6:4 - wyjazd i 4:3 po dogrywce z Red Ice - dom. Rywale może nie z najwyższej półki, ale mimo wszystko dwa zwycięstwa i niezła postawa zespołu, co na pewno może napawać optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Dodatkowa bardzo ciekawa informacja to okres przygotowawczy, w którym to Chaux rozegrało 6 meczy sparingowych, z czego wygrali.....wszystkie, tylko 1 po rzutach karnych, a pozostałe 5 w regulaminowym czasie. A rywalami nie byli jacyś słabeusze, jak chociażby Biel (3:2, występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwajcarii), wspomniany wcześniej Red Ice(2:0) czy Ajoie(8:4).
No to teraz goście. I nie ma co ukrywać początek sezonu w ich wykonaniu jest TRAGICZNY i jeśli przez te kilka dni od ostatniego spotkania nie nastąpił jakiś cud to w dzisiejszym spotkaniu dostaną kolejną lanie, tym razem od Chaux. Jeśli chodzi o mecze przedsezonowe to wyglądało to dramatycznie. Pierwsze 3 spotkania i drużyna była kompletnie rozbita, o czym świadczą porażki kolejno z Zug 2:10, Bern 3:9, Yaroslavl 3:5. Oczywiście rywale bardzo mocni, ale rozmiary porażek mówią wszystko, chociaż było widać lekki progres no i w kolejnym meczu wreszcie odnieśli zwycięstwo 4:2 z Ajoie. Po tych meczach rozegrali jeszcze 4 spotkania, w których w dalszym ciągu mało co wychodziło w konsekwencji 3 porażki i 1 zwycięstwo. A teraz przejdźmy już do rozgrywek ligowych. Pierwsze spotkanie na własnym lodzie ze słabym Lions, zespół Visp oczywiście w roli faworyta i........ porażka 1:6, kolejny mecz tym razem wyjazd z przeciętnym Basel i porażka 2:4.
Takie są fakty, Chaux powinien nawet bez większego wysiłku ograć przyjezdnych i sięgnąć po komplet punktów.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia (League One)
Spotkanie: Leyton Orient - Notts County
Typ: Leyton Orient (-1)
Kurs: 2.85
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Witam , o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie lidera rozgrywek (mojej ulubionej drużyny tej ligi) z ostatnią ekipą ligi. Trener gości zapowiedział jakieś zmiany w składzie po ostatnim przegranym meczu na wyjeździe z MK Dons. Powiedział również , że niektórzy zawodnicy pierwszego składu nie przykładają się wogóle do gry i musi zmienić kilku zawodników. Widać , że w zespole gości źle się dzieje i z pewnością piłkarze Leyton zamierzają to wykorzystać.
Dodatkowym argumentem do zagrania tego typu jest fakt , iż Leyton w ciągu 11 ostatnich spotkań u siebie wygrał aż 9 i tylko 2 razy remisował. Po tym meczu twierdza gospodarzy z pewnością pozostanie niezdobyta. Notts County gdy przyjeżdżało na stadion Leytonu to w ciągu ostanich 6 spotkań 5 razy schodzili z boiska pokonani , a raz wygrali. Leyton zazwyczaj jak wygrywa to są to wyniki dwubramkowe dlatego też zdecydowałem się na handicap. Gospodarze są w formie i potwierdzą to dzisiaj wieczorem. Pozdrawiam ;)
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Azja AFF Championship U19
Spotkanie: Filipiny U19 - Timor Wschodni U19
Typ: over4
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:30
Azjatycki turniej U19 rozgrywany w Indonezji podzielony jest na dwie grupy z których do półfinałów awansują po dwa zespoły. Obserwuje ten turniej i często stawiam w nim bramki jak na razie z bardzo dobrym rezultatem.
Timor Wschodni dzisiaj powinien wygrać (@1.20) minimum dwoma bramkami z outsiderem. Do tej pory 3 mecze i 7 punktów, 1-1 Singapur, 3-1 Kambodża i 3-1 Laos, wygrana daje pozycje lidera w grupie, wyprzedzą wtedy o punkt Laos, na razie są na drugim miejscu. To powinna być formalność ale nie wiadomo w jakim stylu, ja uważam że będzie sporo bramek.
Filipiny przegrały wszystkie 3 mecze, 1-4 z Kambodża, 1-3 z Singapurem i 1-3 z Laosem. Z Laosem wyrównali w drugiej połowie wynik na 1-1, 10min później już przegrywali i w końcu podjęli ryzyko co spowodowało stratę trzeciego gola. Z Singapurem już w pierwszej połowie było 0-2, w drugiej części zdołali strzelić w 93 minucie jedynie bramkę honorową na 1-3. W ostatnim meczu ze słabszym przeciwnikiem od poprzednich Kambodżą wygrali nawet pierwsza połowę 1-0, później opadli z sił i dostali aż 4 bramki.
Jedni i drudzy grają ofensywnie, z zupełnie odwrotnymi rezultatami, upodobali sobie wynik 3-1. Liczę że cztery bramki zobaczymy, może uda się więcej.
Ostatni mecz Filipin pokazuje że mogą nie wyrobić kondycyjnie przez 90 minut, ale to już domysły. Typ jest egzotyczny i dosyć ryzykowny, polecam do dubla over3.5 @1.55, ja atakuje wyżej. Filipiny są w stanie strzelić przynajmniej gola (jak we wszystkich meczach do tej pory) dlatego handicap odpuszczam.
⛔ 100
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Juventus Turyn
Typ: Juve (-1)
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów wybrałem ten w Danii gdzie FC Kopenhaga podejmie Juventus Turyn. Faworytem oczywiście jest ekipa przyjezdnych. Stara dama to ekipa kilka klas lepsza od dzisiejszych gospodarzy. Lecz nie tylko na tym opieram dzisiejszy wybór. Kopenhaga w tym sezonie rozczarowuje. W tym sezonie w lidze kompletnie sobie nie radzą. Bilans 1:4:3 mówi sam za siebie. 10 miejsce i tylko 7 punktów. Nawet fakt, ze są dziś gospodarzami nie przekonuje chyba nikogo. U siebie ekipa „Lwów” nie wygrała od 15 marca tego roku. Są teoretycznie najsłabszą ekipą grupy B gdzie zmierzą się jeszcze z Galatasarayem i Realem Madryt. Fatalna forma i niska skuteczność, w tej grupie raczej nie wróże im sukcesu. Niespodzianki dziś nie przewiduje i wydaje mi się ze utrzymujacy stabilna formę Juventus, zagra dziś ofensywna piłkę jak na jednego z faworytów do wygrania LM przystało i pewnie zwycięży.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: MU - Bayer
Typ: MU
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kursy na Mu idą w góre jak rakieta !
Największy bonus daje bet-at-home .
Bayer oczywiście to dobra drużyna i ma tą zabójczą armate do strzelania goli Kieslinga.
Teraz po odejściu Alexa , David Moyes bedzie musiał udowodnić ze zasłuzył na taką posadke po Aleksie .
Trzeba zacząć od wygranej bo poźniej każdy pkt. i każda bramka może okazać sie na wage złota.
Dziś wierze w MU i wierze w Moyes&#39;a i tych kibiców którzy będą świetować zwycięstwo.
Wczoraj pisałem o spotkaniu górnik - zagłebie ze kurs na to spotkanie to value na over.
Dziś buki szaleja i dają value na MU gdzie kursy nadal idą w góre , łapać póki są.
powodzenia
________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś i wygrałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; będę miał motywacje do dalszej pracy
UEFA Champions League, a UEFA Youth League to nie to samo...
/psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, grupa D
Spotkanie: Plzen – Manchester City
Typ: over 12 rzutów rożnych
Kurs: 2.50
Buk: bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Dziś z Ligi Mistrzów coś innego ale myślę że ten typ ma duże prawdopodobieństwo powodzenia – a mowa o rzutach rożnych. Zespół mistrza Czech Plzen osiągnął już swój zamierzony cel jakim jest sam awans do fazy grupowej i niestety los im nie sprzyjał – City, Bayern i CSKA wydają się być po za zasięgiem, ale tak jak wspomniałem oni nic nie muszą w tej grupie na mogą. Zespół preferuje ofensywne nastawienie do piłki i mimo takich przeciwników jestem przekonany że przed własną publicznością tego stylu nie będą zmieniać. Grę opieraj w głównej mierze na grze skrzydłami i w tym meczu też tak powinno być tym bardziej że City w środku pomocy ich zdecydowanie przewyższa a to wiąże się właśnie z dużą ilością rzutów rożnych i tutaj kilka przykładów z tego sezonu: ostatnio w lidze u siebie z Sigmą 19 rogów, w eliminacjach Ligi Mistrzów z Mariborem 11 rogów. Nie będę przytaczał wszystkich statystyk po prostu widziałem ten zespół w akcji i jestem przekonany że ten 6-8 rogów są wstanie wywalczyć tym bardziej że City wcale w tym sezonie przynajmniej na początku nie powala na kolana ale o tym za chwilę. Manchester po tragicznym zeszłym sezonie szczególnie w Lidze Mistrzów gdzie zajęli ostatnie miejsce mają nowego trenera Pellegriniego który wykonała kapitalną robotę w Maladze. Przed sezonem zapowiada że City będzie grało widowiskowo i ofensywnie stąd w głównej mierze ściągniętą tylko graczy ofensywnych. Jak na razie nie wygląda to tak dobrze niby start był bardzo udany wygrana z Newcastle 4:0, następnie sensacyjna porażka 3:2 z beniaminkiem Cardiff a ostatnio kolejna wpadka i remis z Stoke 0:0. Mimo że to początek to robi się już nieciekawie w tym zespole, jeśli dziś nie wygrają zrobi się jeszcze bardziej nerwowo. Przejdźmy do tych rogów, wszyscy wiemy że ofensywnie to mają niesamowitą pakę i jeśli przycisną to Plzen zostanie tylko bronienie się, mając w ataku taki graczy jak Dzeko, Negredo i Jovetica to trzeba starać się grać dośrodkowaniami bo to specjaliści w grze głową. Jak dla mnie Plzen nie mają nic do stracenia pójdzie na otwartą grę o będzie to dobry ofensywny mecze którym sytuacji nie zabraknie i mam nadzieje że da to też dużo rzutów rożnych tym bardziej że grają na specyficznym stadionie gdzie zawsze rogi to normalność.
ZWROT 0
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Anglia League One
Wolverhampton- Walsall
1
1,72
Bet365
Wolverhampton posiada bardzo mocną drużynę jak na tą ligę i uważam, że są kandydatami do zajęcia czołowych miejsc w tabeli. Zresztą oni sami planują awansować do Championship. Walsall w tym sezonie będzie raczej drużyną środka tabeli, a w dzisiejszym spotkaniu nie widzę z ich strony szans na zwycięstwo. Obie ekipy spotkały się 2 tygodnie temu w Johnstone&#39;s Paint Trophy gdzie mecz zakończył się remisem 2-2. Wolverhampton jednak wygrał w konkursie rzutów karnych i awansował do następnej rundy. Warto zaznaczyć, że w tamtym spotkaniu dzisiejsi gospodarze zagrali mocno rezerwowym składem wystawiając tylko 4 podstawowych zawodników. Natomiast Walsall wystawił jedną z mocniejszych 11 w tamtym spotkaniu a bramkę na 2-2 zdobyli dopiero w 85 minucie spotkania. Dzisiaj Wolves z najmocniejszym składem są murowanym faworytem w tym spotkaniu.
Powodzenia.
⛔ 100
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna; EUROPA: EHF Cup - Runda wstępna
Spotkanie: Lovcen - Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi Tel Aviv (+2,5)
Kurs: 1,50
Bukmachers: Bet365
Może kurs nie zachwyca ale Maccabi moim zdaniem jest w tym spotkaniu lepsza drużyną, wcześniejszy mecz Maccabi wygrało u siebie 37:35, więc drugim wartym uwagi typem jest sam over 59 z kursem (1,85). Typ moim zdaniem 4/10.
kiepska analiza
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga litewska
Spotkanie: Atlantas – Zalgiris Wilno
Typ: Zalgiris
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Sezon na Litwie wkracza w decydującą fazę. Zalgiris wraca do rozgrywek po dwutygodniowej przerwie. Zawodnicy w tym czasie zdążyli zebrać siły, dojść do siebie po ciężkich meczach w el. do Ligi Europejskiej (zakończone na 4. rundzie – porażkami z Red Bull Salzburg). W ostatniej kolejce zawodnicy prowadzeni przez Marka Zuba zremisowali z FK Suduva (1-1), tracąc bramkę w samej końcówce. Wcześniej wygrali 11 spotkań z rzędu, co świadczy o całkowitej dominacji ligi przez ekipę z Wilna. Zresztą liczby nie kłamią (zaledwie dziewięć straconych bramek) i choć dzisiejszy rywal Zalgirisa – Atlantas traci tylko pięć oczek do lidera, to trzeba pamiętać, że rozegrał trzy mecze więcej. Niebawem Zalgiris zaległości odrobi i wszystko na to wskazuje, że ponownie osiągnie znaczącą przewagę nad resztą stawki. Atlantas zremisował dwie ostatnie potyczki (Banga 0-0, Suduva 1-1) i będzie chciał sprawić niespodziankę, ale nie ma zbyt wiele argumentów po swojej stronie w starciu z wicemistrzem Litwy (niedługo zapewne mistrzem). W czterech poprzednich bezpośrednich starciach z Zalgirisem nie był w stanie zdobyć nawet bramki (trzy porażki i remis). Braków kadrowych w szeregach przyjezdnych, którzy już wczoraj zawitali do Kłajpedy (to pokazuje jak poważnie traktuje to spotkanie) nie ma. Jestem przekonany, że Zalgiris po ostatnim remisie teraz ponownie zacznie seryjnie wygrywać – przerwa wyjdzie im na dobre.
⛔ 100
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray - Real
Typ: over 2.5
Kurs: 1.58
Godz: 20:45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Bujna czupryna Gianniego wrzuciła do jednej grupy drużyny które dopiero co mierzyły się ze sobą w ćwierćfinale poprzedniej edycji. Kilka miesięcy temu lepsi byli gospodarze, dziś nie zdziwiłby mnie podobny wynik. Real póki co nie mnie nie przekonuje. Wygrywa, zdobywa punkty, ale wcale nie z łatwością. Wręcz w Villareal powinni przegrać. Wydaję mi się wręcz, że drużyna z Bal&#39;em i Isco zamiast Ozila jest słabsza, bynajmniej na tą chwilę, niż ta która ograła Turków w kwietniu. W ostatnim ligowym spotkaniu o ofensywnych akcjach decydowali pojedynczy gracze, nie piękne akcje. Raz zryw Carvajala, drugi raz Ronaldo, przynosiły bramki. Obrońcy Galatasaray raczej nie mają najmniejszych szans na utrzymanie czystego konta przy takich indywidualnościach po drugiej stronie, po prostu nie ta półka. Innym tematem jest obrona Realu. Pewnie nawet niewielu kibiców &quot;Galacticos&quot; rozumie, co nadal robi w niej przesymptatyczny (chyba, że zechce akurat kopnąć leżącego) Pepe. I tu otwiera się moim zdaniem droga do conajmniej 3 bramek w tym spotkaniu. Bardzo mocna linia ataku Galaty - Drogba i Yilmaz - którą wspiera równie solidna linia pomocy. Najmocniejsze punkty obu ekip biegają w pobliżu bramki przeciwnika, a najsłabsze w pobliżu własnej. Idealny przepis na over. Historia też za tym przemawia - 4 dotychczasowe pojedynki LM tych drużyn kończyły się pokryciem linii overa 2.5. Sądzę, że dziś będzie identycznie.
✅ 58
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Wolverhampton Wanderers FC - Walsall FC
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Godzina: 20:45

Analiza:
O 20:45 w Anglii na &quot;Molineux Stadium&quot; odbędzie się spotkanie w którym drużyna Wolverhampton Wanderers FC wejdzie w pojedynek z Walsall FC.
Dla mnie angielska piłka jest dziwna dlatego, że na większość wydarzeń ciężko jest wyłonić zwycięzcę bo czasem różnie bywa. Mimo wszystko zdecydowałem się na to spotkanie lecz nie będę typował, która drużyna odniesie zwycięstwo lecz znów zagram sobie na liczbę goli jakie mogą paść w meczu.
Gospodarze Wolverhampton Wanderers FC w tym sezonie prezentują się b.dobrze bowiem uplasowali się na trzeciej pozycji w tabeli a ich obecny dorobek punktowy to 16pkt. Obecny bilans to 5:eek:ne:0 ; Gole: 14:5 (9) Na 6 rozegranych spotkań odnieśli tylko 1 remis wyjazdowy żadnej porażki!
Grając u siebie zdołali zwyciężyć z następującymi drużynami:
ze Swindon (3:2)
z Cravley (2:1)
z Gillingham (4:0)
z wyjazdowych spotkań przywieźli 2 wygrane i remis
(1:3) z Port Vale
(1:2) z Bristol City
(0:0) z Preston

Jeśli chodzi o dzisiejszych gości (Walsall FC) to zajmują obecnie 10 miejsce w tabeli, mają 10pkt a obecny bilans meczy to 3:eek:ne:2 ; Gole 8:6 (2)
W obecnej sytuacji gościom bardziej się powodziło na wyjazdach bowiem wywieźli z nich 2 wygrane spotkania (0:3 z Crewe &amp; 0:1 z Oldham) oraz 1 porażkę (1:0 z Brentford) us siebie idzie im nie co gorzej ponieważ zanotowali zwycięstwo (3:1 z Trenmere), remis (1:1 z Notts) i porażkę (3:0 z Preston).
Jeśli chodzi o mój typ to jak wspomniałem na samym początku angielska piłka jest dziwna i nie przewidywalna i nie ma co szukać zwycięzcy bo różnie może wypaść - natomiast jestem przekonany, że zakład na ilość goli jakie mogą paść jest bardziej skuteczniejszy a kurs też nie jest zły. Dlatego za jakieś drobniaki można postawić bo zapewne wyjdzie to na + a jak miałbym typować zwycięzcę to dałbym na gospodarzy.
Pozdrawiam! ????
*** Mój wcześniejszy typ na dzisiejszy dzień został odwołany tak więc zapodaję drugą propozycję :grin:
Nic nie zostało odwołane tylko Ty podałeś go w złym dniu. Za gapowe się płaci. Nie ma odwołania.
⛔ 100
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos - PSG
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Godz: 20:45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na dziś wybrałem bardzo ciekawą mieszankę grecko-francuską. Olympiakos zmiata rywali w lidze, mając komplet 12 punktów po 4 kolejkach i tylko 1 straconą bramkę przy 12 strzelonych. Większość stawia po cichu na PSG, ale ja nie byłbym tego taki pewien. Wiadomo, że w PSG mamy takie marki jak Ibra, Lavezzi czy Cavani, co myślę gwarantuje zdobycie gola, ale nie zwycięstwo, choć PSG też całkiem nieźle radzi sobie w lidze (5 kolejek 11 punktów). Myślę, że najpewniejszym typem będzie tu BTS, zwłaszcza, że greckie tereny są bardzo trudne do przeprawy i nie takie firmy tam poległy.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
RSSS - Szachtar
Powyżej 2,25
1,80
Pinnacle

Real Sociedad preferuje ofensywny styl gry. W IV rundzie eliminacji odprawili Lyon w stosunku 0:4. Teraz przyjdzie im się mierzyć z drużyną Szachtara, która dość przeciętnie zaczęła sezon. Po 9 kolejkach mają na koncie już 2 ligowe porażki, a właśnie w tych przegranych spotkaniach stracili aż po 3 gole.

Za obronę w Szachtarze odpowiedzialni są ukraińscy zawodnicy i to oni w dużej mierze zawodzą. Kilku ciekawych piłkarzy z Brazylii odwala robotę w ofensywie i do nich pretensji mieć nie można. Właśnie z tego względu, że Sociedad lubi ofensywny styl gry to spodziewam się overa.

Co prawda oni też sezon zaczęli dość przeciętnie, ale z czasem te wyniki się zmienią, bo grali z dość nieprzyjemnymi rywalami. Zabraknie tylko Carlosa Martineza, a tak powinniśmy zobaczyć optymalne składy. Dla gości będzie to trudny wyjazd, ale ich mecze w poprzedniej edycji LM oglądało się z dużą przyjemnością właśnie ze względu na fakt, że mają dobrych zawodników w ataku i słabych obrońców co zawsze przynosiło sporo goli
⛔ 100
 
arqbet 11

arqbet

Użytkownik
Real Sociedad u19 - Shakhtar u19
DATA: 17/09/2013
UEFA Youth League
Typ: Shakhtar u19
kurs bet365 2.75
Real Sociedad ma tylko dwoch pilkarzy druzynie narodowej u17
Estanislao Marcellan - bramkarz
Roberto Olabe - pomocnik
Zaden ich pilkarz nie gra w kadrze u19
Shakhtar ma najlepsza szkolke pilkarska na Ukrainie.70% zawodnikow zagralo bardzo wiele meczy w druzynach narodowych U17, U18. Wrzucilbymbym jezcze bardzo interesujacy link lecz ze wzgledu na ilosc swoich postow nie mam takiej mozliwosci.
⛔ 100
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos - PSG
Typ: 1 połowa, X
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Witam,
Dziś zdecydowałem się się na zagranie remisu do połowy meczy Olympiakosu z PSG.
PSG kiepsko zaczeli sezon, 2 remisy a potem 3 kolejne zwycięstwa. W jednym z tych meczów do przerwy był remis. Bilans bramek 8:3.
Olympiakos na razie 4 mecze i komplet punktów, bilans bramek 12:1. W dwóch z tych meczów do połowy by ł remis.
Rok temu Olympiakus przegrał swój pierwszy mecz z Schalke 1-2. W grupie 3 mecze wygrali, 3 przegrali.
PSG wygrało 5 z 6 meczów. W pierwszym wygrali z 4-1 z Dinamem Kijów
Wiadomo że lidze greckiej daleko do Francuskiej. Na papierze PSG nie powinno przegrać. Ale pierwsza kolejka rządzą się swoimi prawami. Często są niespodzianki. Drużyny często źle wchodzą w spotkanie. Myślę że Grecy zamurują się na swojej połowie a PSG będzie nacierać atakiem pozycyjnym. Grecy będą wybijać na auty i rożne albo będzie kopanina w środku pola.
Do tego PSG pewnie zlekceważy Olimpiakos ale Grecy sroce spod ogona nie wypadli. Co roku grają w pucharach a lidze nie tak mocnej jak Francuska dominują rywali.
Pozdrawiam
✅ 105
 
G 1

goldgoody

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Spotkanie: Millwall - Blackpool
Typ: 2DNB
Kurs: 1,75
Bukmacher: expekt
Spotkanie ostatniej drużyny w tabeli Millwall z liderem Blackpool. Bilans gospodarzy: 0-2-4 i 4:13 w bramkach (u siebie: 0-0-3 i 1:7). Z drugiej strony goście z bilansem 5-1-0 i 9:3 (na wyjeździe: 2-1-0 i 6:3).
Wyniki Milwall u siebie:
Millwall - Yeovil 0:1 (bramka stracona w ostatnich minutach)
Millwall - Huddersfield 0:1
Millwall - Derby 1:5 (od 51&#39; Millwall w dziesiątkę, ale było już wtedy 0:2)
Wyniki Blackpool na wyjeździe:
Doncaster - Blackpool 1:3 (dwie bramki dla gości strzelone w końcówce)
Middlesbrough - Blackpool 1:1 (Blackpool straciło pechowo bramkę w 90&#39;+4&#39;)
Bournemouth - Blackpool 1:2 (a od 59&#39; Blackpool grali w dziesiątkę).
Statystycznie wszystko wygląda pięknie, ale z tego, co czytam na stronie Millwall, jest duża determinacja w ich szeregach. Wydaje mi się, że mogą się pokusić o bramkę i wtedy warto by było zagrać BTS za 1,85 (szczególnie, że drużyna gości w trzech wyjazdowych meczach traciła bramkę), ale tego nie jestem pewien. Wydaje się natomiast, że jeśli uda się gospodarzom strzelić gola, to Blackpool wyrówna. I pytanie tylko pozostaje takie, czy uda się gościom zdobyć drugiego gola.
Kurs na czyste 2 był rano 2,65, a teraz spadł na 2,45.
⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - LM - godz. 20.45
Mecz: Bayern Monachium - CSKA Moskwa
Typ: rzuty rożne 1. połowa over 5
Kurs: 1.83
Buk: bet365
Witajcie. Milion dywagacji na dzisiejsze mecze LM, każdy ma inną koncepcję, którą wieczorem zweryfikuje życie. Kilka godzin przeszukiwania opcji u buka, kursów i idę w kornery. Dlaczego? Jeżeli ktoś uważnie ogląda mecze Bayernu to wie, że te mecze zawsze obfitują w rzuty rożne. To specyfika gry zespołu z Monachium, ich totalny upór i dążenie do strzelenia kolejnych bramek, niezależnie od bieżącego wyniku. W ostatnim meczu ligowym z Hannoverem było ich 17, z czego aż 13 po stronie Bayernu. Linia 5-ciu kornerów do przerwy ze zwrotem stawki jest dziś najbezpieczniejszą opcją I kolejki spotkań LM. Bayern zaatakuje od początku i w miarę upływu czasu będzie parł do przodu, nieustanne ataki skrzydłami będą powodować kolejne akcje pod bramką i niezależnie od wyniku, tych rożnych będzie dużo. Porównałem dziś do przerwy ilość rożnych z meczu zespołów U19, przy wyniku 0:0 było 8 rzutów rożnych, a przecież młodzieżówki obu zespołów grają podobny stylowo futbol, tym bardziej, że dla nich te rozgrywki są tak samo ważne, jak dla ich kolegów z LM. Pierwsza kolejka może obfitować z nieoczekiwane wypadki, każdy chce wygrać i każdy rzuci na szale wszystkie swoje umiejętności i siły. Nawet, a może szczególnie ci, których teraz uważamy za z góry przegranych. Pozdrawiam i powodzenia.
⛔ 100
 
wilu122 17

wilu122

Użytkownik
Piłka nożna - LM -
Mecz: Galatasaray- Real M
Typ: Ile bramek zdobędzie drużyna 2 (poniżej/ powyżej)? Powyżej 1,5.
Kurs: 1.45
Buk: bah
Nie da się ukryć, że Real to jedna z najlepszych ofesywnych sił na świecie. Ronaldo, Bale, Isco...te nazwiska brzmią jak marzenie każdego trenera na świecie. Real niezwykle rzadko kończy mecz z dorobkiem mniejszym niż dwie bramki, a nawet gdy im nie idzie CR7 potrafi błysnąc zaskakującym strzałem, który ląduje w bramce. Ostatnio Galata spotkała się z Realem w pierwszym meczu fazy pucharowej LM . W meczu na Santiago Bernabeu było 3-0 natomiast w rewanżu w Turcji Galacticos niespodziewanie polegli 3-2. Słaba dyspozycja obrony będzie dodatkową motywacją do zdobycia goli, bo w wypadku stracenia gola ofensywa Realu będzie bardziej zdeterminowana do pokanania bramkarza Galaty.
✅ 45
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów - grupa B
Spotkanie: FC Kopenhaga - Juventus Turyn
Typ: Juventus wygra obie połowy
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mówiąc wprost - dzisiaj zmierzy się beznadziejna w tym sezonie Kopenhaga z coraz lepiej grającym Juventusem. Gospodarze tracą bramki w każdym meczu w tym sezonie, nawet u siebie, i są w ogonie rodzimej ligi. Juventus jest natomiast po dwóch imponujących zwycięstwach z Lazio (4:0 i 4:1), wygranej 1:0 na wyjeździe z Sampdorią, gdzie nie wykorzystali kilku okazji oraz remisie 1:1 z Interem, z którym też zanotowali niezły występ i stworzyli sobie dogodne sytuacje (jak w pierwszej połowie genialne podanie Pirlo do Pogby, który nieczysto trafił w piłkę, a nawet groźny strzał Teveza z końcówki).
Dobre występy z mocnymi rywalami plus słaba postawa Kopenhagi to dla mnie dobra okazja do postawienia na to, że Juve wygra obie połowy. Kurs jest bardzo atrakcyjny porównując do czystego zwycięstwa Juve czy overów. Potencjał ofensywny gości z Turynu jest bardzo duży, a dodając do tego dziurawą nawet w rodzimej lidze obronę Kopenhagi ciężko tutaj typować coś innego niż pewna wygrana Juventusu, który według mnie zwycięży wysoko i w obu połowach tego spotkania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom