>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.08.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: Newcastle DNB
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:Nie będe się tutaj za bardzo rozpisywał. Jak dla mnie City to kandydat to rozczarowania sezonu. Aguero raczej nie zagra od pierwszej minuty ale z tą formą jaką pokazał na mundialu to może i lepiej. Nawet Pellegrini tonuje nastroje przed początkiem sezonu. Szejkowie nie poszaleli zbytnio w tym oknie transferowym przez ograniczenia od UEFY. Ogólnie drużyna Obywateli wydaje się jakaś wypalona. Newcastle to drużyna bardzo mądrze układana prez Alana Pardewa. Mimo że stracili kilku ciekawych piłkarzy to zastąpiło ich równie ciekawymi i młodymi grajkami. Do tego przygotowywali się do sezonu w Angli a nie latali po Usa co na pewno jest dla nich plusem. Myślę że w tym sezonie będą w strefie pucharowej w Premier League. To powinien być wyrównany mecz. Jeśli City zaprezentuje taką forme jak w meczu z Arsenalem to możemy być spokojni o wynik. Jedynym mankamentem są kontuzję w drużynie gospodarzy. Mimo tego spodziewam się równej walki a po takim kursie muszę to zagrać.
⛔100
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: Newcastle DNB
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:Nie będe się tutaj za bardzo rozpisywał. Jak dla mnie City to kandydat to rozczarowania sezonu. Aguero raczej nie zagra od pierwszej minuty ale z tą formą jaką pokazał na mundialu to może i lepiej. Nawet Pellegrini tonuje nastroje przed początkiem sezonu. Szejkowie nie poszaleli zbytnio w tym oknie transferowym przez ograniczenia od UEFY. Ogólnie drużyna Obywateli wydaje się jakaś wypalona. Newcastle to drużyna bardzo mądrze układana prez Alana Pardewa. Mimo że stracili kilku ciekawych piłkarzy to zastąpiło ich równie ciekawymi i młodymi grajkami. Do tego przygotowywali się do sezonu w Angli a nie latali po Usa co na pewno jest dla nich plusem. Myślę że w tym sezonie będą w strefie pucharowej w Premier League. To powinien być wyrównany mecz. Jeśli City zaprezentuje taką forme jak w meczu z Arsenalem to możemy być spokojni o wynik. Jedynym mankamentem są kontuzję w drużynie gospodarzy. Mimo tego spodziewam się równej walki a po takim kursie muszę to zagrać.
a może tak słownik Języka Polskiego?
analfabeta wtórny...
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Ukraina Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Wołyń Łuck - Karpaty Lwów
Typ: Wołyń Łuck
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Według mnie to jest jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli heh najprostszy bet dnia. Pomijając drużyny, które są faworyzowane z innych wielkich lig i grają jakby na siłę chcąc i nie mogąc wymieniając przy tym setki nikomu nie poczebnych podań wydaję mi się po prostu, że ten Wołyń sam z siebie będzie chciał ten mecz wygrać po nawet dobrym kursie. Hmm spoglądałem na ten mecz z paru stron i co mnie zaciekawiło to ten zespół z Wołynia potrafi narobić bardzo wiele akcji bramkowych, przynajmniej tak wynika ze statystyk jakie znalazłem z poprzednich ich meczów w tym sezonie i z tych samych statystyk wynika, że tak jak Wołyń jest zespołem atakującym i walczącym o punkty tak u Karpat tego nie widać, iluzoryczna ilość akcji, jakby zespół ten się tylko bronił - ja osobiście bym go w tym sezonie porównał do Korony Kielce może czy Piasta Gliwice? Tam po prostu jakby te drużyny się już wypaliły, poza tym myślę, że tam w Karpatach skład się zmienił na dużo gorsze ale nie mnie to oceniać - i tak jakbym miał oceniać obydwie drużyny to jeszcze sezon temu powiedziałbym, że Wołyń to taki prawie średniak tej ligi ukraińskiej i wtedy Karpaty Lwów to maksymmalnie mógłby byc prawie średniak tej ligi w ukrainie bo często ten zespół by walczył po prostu o utrzymanie w lidze gdyby nie fakt, że zawsze znajdą sie te 2-3 gorsze drużyny od Karpat, hmm z kolei tak paczałem po historii to tak jak pare lat wstecz Karpaty wygrywały mecze z Wołyniem tak już od dwóch sezonów już mają z tym problem i wtedy przedostatni mecz w Łucku było 1:1 a w ostatnim sezonie (który ja uważam za bardzo nawet udany dla Karpat Lwów bo zdażyło im sie pokonać nawet Szachtar Donieck 3:2 ale to było we Lwowie &quot;jak coś&quot; bo na wyjeździe normalnie 0:3 dostali do tyłu) także powracając do tego meczu w ostatnim sezonie to w Łucku tez było 1:1 ale już w samej końcówce Karpaty ten remis wyciągnęły i mi się wydaję, że nie ma się co już oszukiwać skoro skład jest gorszy od poprzedniego sezonu i zespół z Karpat juz sie raczej tylko broni także spadku w tym sezonie może unikną piłkarze z Lwowa ale takie mecze jak dziś podejrzewam, że skończą się nawet z handi -1,5 na korzyść zespołu Wołyń Łuck, tak ja to wyczytuję ze statystyk temu zespołowi po prostu będzie się chciało dzisiaj grać także typuję tu czystą 1 a sam chyba zagram z handi na ten mecz, a tak jeszcze posprawdzałem to Wołyń nie wygrał w tym roku jeszcze żadnego meczu u siebie jak to wynika ze statystyk ale myslę, że dziś na to najwyższa pora i przytoczę tu może link do tego spotkania hmm z zeszłego roku gdzie to sezon dla Karpat był udany a jak teraz paczę to dla Wołynia to był katastrofalny sezon chyba bo skończyli sezon jeszcze niżej niz Karpaty Lwów ale Oni chyba mieli wakacje juz od stycznia, więc pora skończyć te wakacje, żeby mieć znowu od stycznia następne heheh - oto statystyka meczu z poprzedniego sezonu http://www.livesports.pl/mecz/MPPG5GjR/#statystyki-meczu;0 - myslę daje to do myslenia ale okaże się co to bedzie dalej hmm
P.S chciałem ogólnie dodać tu takie p.s odnośnie dwóch typów na dziś z którymi sie nie zgadzam pierwszy AZ Alkmarr to grac to czysta loteria dla mnie na nich postawić a jak Ajaks się męczył i gral zle wygrywając 4:1 to myślę jak tragicznie musiał grac alkmarr z heraclesem bodaj jak oni wygrali 3:0 chyba po trzech strzałach tylko i to z kontry w drugiej połowie - ja nie wierzę w to, że alkmarr cos zrobi dziś Ajaksowi bo Oni nie dość, że mają lepszych obrońców od heraclesu to jeszcze do tego potrafia chyba atakować nawet silne zespoły i zdobywać ich tyle że jest widoczna róznica w wyniku ale ok to róznie jeszcze może być a dwa - po jakiego czorta brac sie za tą Rumunie typu dynamo bukareszt z h -1,5? Ja powiem tak ten typ może jest dobry i może wejdzie ale to co tam się dzieje w tej lidze to chyba jakas porażka jednym słowem - Pandurii przegrało mecz dało zarobić na sobie 11 zł nawet kurs za jeden mecz z jakimś totalnymi outsiderami a pozniej przyjechała na steaue to 0:6 w plecy i paczyłem na te gole jeden typ strzela 6 bramek - mecz ogólnie był przy pustych trybunach ? bo ja nie widziąłem tam żadnego kibica na meczu a wtedy za to widziałem doskonale bramkarza co robi a mianowicie napewno nic w tym kierunku żeby wyłapać piłkę tylko mija ją wzrokiem i rękawicami czy też skrócić kąt albo wyjśc do keseru tak by to jakos lepiej wyglądało a brama na 5:0 to juz obrońcy zostawili tego typka co im w meczu 4 bramki strzelił - no bo powiedzcie mi po co pilnowac typa kiedy jest 80 minuta meczu a ma jeszcze 2 bramy walnąć - obrońcy juz sie poodsuwali od wszystkiego - to istna parodia, jak steaua się w takie rzeczy zaczyna bawić i uefa tego nie widzi to ja nie mam juz zadnych pytan co do bukmacherki i ustawiania meczów, śmieszy mnie jedynie fakt że kiedyś ponoć inny był taki zawodnik co jak wychodził na boisko to strzelał dokładnie tyle bramek ile mu trener kazał a wtedy kazano strzelac nawet 10 - ewolucja robi swoje ale nie które rzeczy zostają zawsze takie same xD
⛔100
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Puchar
Spotkanie: RB Lipsk - Padeborn
Godzina: 18:30
Typ: (-1) RB Lipsk
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet

Analiza: Oba zespoły mimo że grają na różnych poziomach rozgrywkowych - Lipsk 2. Bundesliga, a Padeborn wyżej - to w rzeczywistości jest na odwrót, a wszystko za sprawą głównego sponsora gospodarzy - Red Bull`a. Jaki jest to zastrzyk gotówkowy chyba nie trzeba mówić. W 3 lidze w poprzednim sezonie na transfery wydali 2mln euro, dla porównania tyle na transfery wydaje w sezonie Lech Poznań z naszej rodzimej Ekstraklasy - różnica? ogromna. Do tego baza treningowa która już niedługo zostanie ukończona po modernizacji jest warta 35mln euro.
Poza pieniędzmi które w futbolu grają olbrzymią rolę Lipsk ma tę przewagę że już rozpoczął sezon i powoli wchodzi w rytm meczowy, czego nie można powiedzieć o Padeborn. Powiedzieć można jedno dobre słowo o gościach, ostatnio wygrali 3:1 z Evertonem - OMG! szał?! no nie tak wielki jaki sprawił Lipsk kóry ograł niedawno PSG 4:2, i mimo że są to tylko sparingi i zazwyczaj mecze zawodników rezerwowych, to przyznacie że nawet nasza Legia by nie osiągnęła z Francuskim gigantem takiego wyniku.

⛔100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Data: 17.08.2014, 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków v Lechia Gdańsk
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Ocena: 6/10
Impreza: Piłka Nożna, Polska: Ekstraklasa
Dziś o godzinie 18:00 w Krakowie Wisła podejmie Lechię Gdańsk. Moim zdaniem w tym spotkaniu padnie over 2.5 gola i taki typ polecam po takim kursie zagrać.
Wiślacy po dwóch remisach z rzędu na własnym boisku z Piastem 1:1 i Ruchem 2:2 chcą w dzisiejszym meczu przerwać tę krótką serią i zdobyć komplet punktów u siebie. Kadrowo Wisła nie wygląda najgorzej, ale z pewnością nie zagrają: Guerrier, Stjepanovic i Jovanovic. Franciszek Smuda liczy dzisiaj na otwarte spotkanie z Lechią, która ma wielkie ambicje w tym sezonie. Krakowianie zdobyli 5 goli w ostatnich dwóch meczach, a w meczu z Ruchem, który zakończył się remisem 2:2, zmarnowali wiele dogodnych okazji na przypieczętowanie zwycięstwa i zarówno piłkarze jak i trener krakowskiej drużyny byli rozczarowani. Jeżeli chodzi o obronę również popełniali błędy. Tracili bramki po kontrach rywali. Strzelać potrafią, bramki tracić również. Grają nierówno i oglądając mecze Wisły trudno powiedzieć w jakiej dyspozycji są na dzień dzisiejszy podopieczni Smudy. W Poznaniu grali świetnie, zespołowo. Można powiedzieć dominującą rywala i strzelając już 2 bramki w pierwszej części. Z Ruchem jak wspomniałem byli niepewni w obronie, co zaważyło na remisie.
Lechia przegrała ostatnio spotkanie z Lechem 1:2. Gdańszczanie bardzo dobrze rozegrali pierwszą część spotkania. Machado musiał dokonać w jedenastce kilka zmian. Nie grali przede wszystkim Wiśniewski, którego występ jest dziś wątpliwy, Pawłowski i Pietrowski. Za to pojawili się tacy gracze jak Możdzen, Grzelczak i Łukasik. Jak wspomniałem w pierwszej połowie wyglądało to naprawdę dobrze. Wszystko posypało się po czerwonej kartce Sadajewa, który nie do końca panuje nad swoimi emocjami. Najprawdopodobniej dzisiaj na dziewiątce zagra Grzelczak. Poprzednie mecze Lechia wygrała m.in z Piastem 3:1oraz zremisowali z Jagą 2:2. Obydwie jedenastki grają ofensywny styl gry. Lechia ma naprawdę wysokie ambicje - w Gdańsku poważnie myślą o europejskich pucharach. Spodziewam się otwartego, ciekawego meczu i bramek ;)
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
a może tak słownik Języka Polskiego?
analfabeta wtórny...
a co to jest psedkole, podstafófka czy gimbaza? skąd się biorą tacy ludzie - nawet typu nie zapoda, (ale w sumie to może i lepiej) a na forum komuś tylko wypomni, mam dla Ciebie taką zagadkę gościu? Jak ruskie tu przyjdą to będziesz wytykał komuś o nie znajomość słownika języka rosyjskiego? Bo mi się wydaję, że ruskie jak przyjdą to Ci ta polszczyzna bokiem wyjdzie a z tego co ja wiem to ruskie już wyszli, ale może nie starczy im czasu żeby dojśc do mojego pokolenia ale o Twoje to już napewno zdążą zachaczyć. hahah ruskie idą i gimbaze zdążą zrusyfikować juz nie potrzeba będzie im historii, że nie było nigdy w Europie ponad 100 letniego okresu bez wojny nigdy ever, to będzie taka nowa historia na żywo dla gimbazjalistów^^
P.S. to jak bedziesz wytykał komuś słownik? heheh
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ - Anglia Premier League
Spotkanie: Newcastle - Man. City
Godzina: 17:00
Typ: Pierwsza połowa typ 1 Newcastle
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365


Witam
. Dziś kolejne mecze 1 kolejki Premier League, jak wiadomo wczoraj było kilka niespodzianek i myślę że dzisiaj także ujrzymy.
Wyżej można przeczytać jak inni typują na zwycięstwo gospodarza, dlatego nie będę się za dużo rozpisywał bo możecie się od nich trochę dowiedzieć i myślę że mają trochę racji, bo może to być niespodzianka dzisiejszego dnia.
A ja proponuje zagrać za zwycięstwo w pierwszej połowie przez gospodarza, bo po tym co ostatnio prezentował Man. City mam pewne wątpliwości co do dzisiejszego spotkania, walka będzie zacięta, na pewno zobaczymy ciekawy spektakl.
Ostatnie spotkania przeciwko sobie są niestety na niekorzyść gospodarza ale to właśnie może ich zmotywować i by wygrać pierwsze spotkanie po 9 latach porażek i paru remisów, a dzisiejszy dzień może być przyjazny bo to także początek ligi i wygranie pierwszej połowy na pewno podniesie ich morale.
Dlatego też dzisiaj stawiam na ich zwycięstwo w pierwszej połowie. Pozdrawiam:grin:
⛔100
 
D 11

daniel16175

Użytkownik
Impreza: Piłka Nożna, Polska: Ekstraklasa
Data: 17.08.2014, 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław v Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapowiada się dzisiaj interesujący mecz w dolnej części tabeli Ekstraklasy. Śląsk Wrocław zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 6 punktów natomiast Cracovia jest 13 mając 3 punkty. Podstawową zaleta przemawiającą na korzyść wrocławian jest to że bardzo dobrze spisują się na własnym boisku ponieważ odnieśli tu dwa zwycięstwa 2:0 nad Ruchem Chorzów oraz 2:1 nad Zawiszą Bydgoszcz. W ostatnim meczu Śląsk przegrał z GKSem Bełchatów 0:2 potwierdzając to że mecze wyjazdowe nie są ich specjalnością. Jednak Śląsk sprawia wrażenie dobrze przygotowanej drużyny z liderem tej ekipy Robertem Pichem. Cracovia jest ekipa w rozsypce ponieważ odszedł przed sezonem trener Stawowy twórca sukcesu z poprzedniego sezonu. Cracovia osłabiła się przed sezonem a w tym sezonie prezentuje się naprawdę mizernie ponosząc 3 porażki i ogrywając najsłabszą w stawce Koronę Kilce. to co przemawia dodatkowo na korzyść Śląsk to to że Cracovia nie wygrała na wyjeździe od 4 meczy.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Pi ł ka no ż na – Holandia Eredivisie
Spotkanie: FC Utrech – Willem II
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: PinnacleSports

analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 2 kolejki Holenderskiej Eredivisie w którym to zmierzą się gospodarz ekipa FC Utrecht z Willem II. Gospodarze tego spotkania dość niespodziewanie przegrali w 1 kolejce otwierającej nowy sezon ligowy na wyjeździe 2:0 z ekipą FC Zwolle dlatego też dzisiaj muszą wykorzystać atut własnego boiska i zrehabilitować się po tej porażce. Goście to beniaminek który nie wzmocnił szczególnie swojej kadry po awansie do najwyższego szczebla Holenderskiej piłki. Spojrzałem jeszcze na historię ostatnich pojedynków pomiędzy w/w drużynami rozegranymi w Utrecht i tak w 3 ostatnich 3x zwyciężali gospodarze. Reasumując i tym razem zaryzykuje i pobiorę tutaj 1 po dobrym kursie 2.15 który znaleźć możemy w PinnacleSports.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Istra-Lokomotiv Zagrzeb
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś wieczorem o godzinie 21:00 dojdzie do starcia w lidzie chorwackiej pomiędzy Istrą i Lokomotivem Zagrzeb.
Do tej pory obie drużyny zdobyły po 3 punkty, w 4 meczach. Według mnie bardziej solidniej wygląda Istra. Grali oni z takimi drużynami jak: Rijeka, Hajduk, RNK Split, czyli górna część tabeli, z tych potyczek udało im się zdobyć dwa punkty, co można traktować raczej jako dobry rezultat.
Z drugiej strony mamy drużynę Lokomotivu, który do tej pory zdołał już strzelić 9 goli a stracił 12. Skutecznością może pochwalić się Budimir, który do tej pory strzelił już 5 goli. Jak widać to drużyna grająca dość ofensywie, ale i tracąca dużo goli. Poprzedni mecz z Hadukiem przyniósł aż 7 goli (przegrana 2:5).
Patrząc na statystyki bezpośrednich spotkań Istry i Lokomotivu, siedem ostatnich meczy kończyło się over&#39;em 2,5.
Powodzenia ????
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - SBT Nurnberg
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dollinger/Fluggen vs Fuchs/Kaczmarek
Typ: Dollinger/Fluggen
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finałowy mecz mężczyzn. Obie pary już po raz drugi zmierzą się ze sobą w odstępie dwóch dni. Wczoraj dosyć pewnie i bez większych problemów Dollinger/Fluggen ograli swoich rodaków 2-0 (21-19 , 21-15). Cały mecz mieli pod kontrolą i w najważniejszych momentach odskakiwali na kilka punktów.
Na pewno para Dollinger/Fluggen to w tej chwili para numer 2 lub 3 w hierarchii męskiej siatkówki plażowej w Niemczech. Oczywiście za duetem Erdmann/Matysik i gdzieś na równo z parą Walkenhorst/Windscheif.
Sebastian i Lars to regularni uczestnicy rozgrywek World Touru. W tym sezonie może i bez wielkich sukcesów,ale wyjście z grupy w Long Beach czy kilka spektakularnych zwycięstw posiadają na swoim koncie.
W tym sezonie wygrali już z takimi duetami jak wspomniani Erdmann/Matysik , świetni Rosjanie Semenov/Krasilinikov czy z mistrzami świata Brouwer/Meeuwsen. Niewątpliwie posiadają spore umiejętności,a ich główna siła tkwi w ataku i w grze blokiem.
Rywale to dwaj równolatkowie. Thomas Kaczmarek i Sebastian Fuchs dopiero w tym sezonie na dobre zaczęli grać razem w duecie. Próbowali swoich sił na początku sezonu w zawodach rangi Open w Meksyku,Rosji i w Chinach,ale za dużo tam nie ugrali,bo odnieśli tylko 2 zwycięstwa ze słabymi parami. Potem już startowali tylko w zawodach krajowych lub europejskich. Mimo,że zanotowali więcej zwycięstw niż porażek to i tak nie osiągnęli właściwie żadnych sukcesów. Od czasu do czasu ograli kogoś solidnego,ale w następnym meczu grali beznadziejnie.
Myślę,że Dollinger/Fluggen to dużo bardziej doświadczona i ograna para. Z większymi sukcesami. Ich organizacja gry jest na solidnym poziomie i niemal w każdym elemencie powinni mieć przewagę. Potrafią zagrać mocnym serwisem i przy dosyć przeciętnym przyjęciu rywali na pewno dostaną kilka kontr i łatwych punktów. Jeżeli tylko podejdą na 100% skoncentrowani to powinni bez większych problemów wygrać te zawody.
⛔100
 
R 55

ryzy1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II Liga Polska
Spotkanie: Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Godzina: 17:00
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Moją dzisiejszą uwagę przykuł mecz II ligi, w której to Siarka zmierzy się u siebie ze Zniczem Pruszków. Po dwóch meczach Siarka, główny kandydat do awansu, zgromadził na swoim koncie komplet punktów wygrywając odpowiednio z Rozwojem Katowice oraz Nadwiślanem Góra. Znicz natomiast ma 3 pkt po zwycięstwie z Nadwiślanem i porażce z Puszczą Niepołomice. Dlaczego stawiam na Siarkę? Przede wszystkim kwestia potencjału. Siarka ma, jak już wcześniej podkreśliłem, aspiracje na I ligę, w tamtym sezonie brakło im dwóch punktów do awansu, przegrywając go w przedostatniej kolejce, Znicz natomiast szczęśliwie uratował się przed spadkiem. Mało tego, z klubu odszedł najlepszy strzelec Znicza a zarazem ubiegłoroczny król strzelców II ligi grupy wschodniej Adrian Paluchowski. Na dodatek w ostatnim meczu między tymi drużynami w Tarnobrzegu Siarka pewnie pokonała Znicz 2-0. Kilka dni temu oba zespoły grały także swoje mecze w Pucharze Polski, Znicz pokonał u siebie bardzo mocną Termalicę 2-1, na pewno zadał sobie niemało trudu pokonując lidera I ligi, Siarka zaś chyba postanowiła nie męczyć się i odpuścić te rozgrywki przegrywając 2-1 z ROWem Rybnik. Mój typ na ten mecz - zwycięstwo Siarki
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska: Ekstraklasa
Data: 17.08.2014, 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław v Cracovia Kraków
Typ: Śląsk powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.0
Bukmacher: expekt
Analiza:
Na papierze duzo lepiej wyglada Śląsk, lecz jak to bywa w naszej kochanej ekstraklasie, to w kazdym meczu moze pasc rózny wynik, mimo to stawiam dzis na faworytów z Dolnego Śląska.
Wrocławianie w graja w tym sezonie w kratkę, na dziś przypada tydzien zwycięstwa ????
W pierwszej kolejce wygrana 2-0 z Ruchem, następnie wysoka porazka z Pogonią w Szczecienie, wygrana na własnym stadionie z Zawiszą, a tydzień temu porażka w Bełchatowie 2-0.
Kiepsko spisująca sie Cracovia w tym sezonie ma na koncie 3 porazki i wygrana przed wlasną publicznością z Koroną Kielce, ktora prezentuje sie w tym sezonie najgorzej, wiec to żaden plus przed meczem ze Śląskiem.
Typuje tutaj na wygraną Śląska 2-1 lub 2-0. Ciekawie wygląda także typ obie strzelą i Śląsk wygra po kursie +- 4.0, lecz jest to juz bardziej ryzykowne gdyż ofensywa pasów pozostawia wiele do zyczenia. Pozdrawiam
⛔100
 
macio106 141,6K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Rozgr. młodzieżowe ME U18 (Polska).
Spotkanie: Szwajcaria - Islandia
Godzina: 19:00
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 18 w piłce ręcznej które to odbywają się w Gdynii i Gdańsku. Wybrałem to spotkanie ponieważ jest to ostatni mecz fazy grupowej, a sytuacja w Grupie A wygląda bardzo ciekawie bo każda drużyna może awansować!
Tak przedstawia się sytuacja w grupie:
1. Islandia U18 2 1 1 0 53:48 3

2. Szwecja U18 2 1 1 0 53:49 3

3. Szwajcaria U18 2 0 1 1 46:50 1

4. Serbia U18 2 0 1 1 45:50 1
Faworytami tej grupy byli Szwedzi i Islandczycy na których to dzisiaj postawiłem. Szwajcarzy mają przegraną ze Szwecją a remis z Serbami, natomiast Islandia ma wygraną z Serbią remis ze Szwecją. Islandia to światowa czołówka piłki ręcznej i bez problemu powinna sobie poradzić z Szwajcarami którzy to nie zachwycili na tym turnieju, a przegrali z porównywalnie mocną Szwecją. Moim zdaniem Islandia zaatakuje od pierwszej minuty, aby mieć spokojną sytuację w grupie i mieć pewny awans, dlatego postanowiłem na nich zagrać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: New Haven, Qualification - round of 16, hard
Godzina: 20:00
Spotkanie: Beck Annika - Doi Misaki
Typ: Beck Annika DW 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś ponownie New Haven i ponownie przeciwko japońce .
Tym razem na przeciw staje młodsza od japonki Beck A. (66WTA) .
Na hardzie w tym roku spisuje sie dobrze 17/9.
Na tym turnieju pokonała w Q-2R Niculescu(61WTA) 2:0 oraz Cohen(257WTA) również 2:0.
Dobrze spidała się w Cincinnati gdzie pokonała wyżej rozstawione przeciwniczki typu Muguruza-Blanco(27WTA) 2:1 , Barthel (44WTA) odpadła w 2R z Jeleną Janković - 9 WTA
A to wczoraj pisałem o Doi :
Doi (91WTA) jest lewo-ręczną zawodniczką która na hardzie gra tak sobie .
W tym roku jesli przyjmujemy nawierzchnie na której będą grały panie to bilans wyglada tak :12/9 , a cały rok to 18/19&lt;--wszystkie nawierzchnie.
W New Haven pokonała Torro-Flor 2:0 , wiec zbytnio sie nie zmęczyła bo oddała raptem 2 gemy .
Wcześniej grała gdzieś tam w swoich stronach i ograła ją nie jaka Zheng Saisai (148ATP) w dwóch setach .
Teraz trzeba dodać do tego wygraną z Gibbs 2:1.
Typ jest dla odważnych bo wiadomo jak to z dokładnymi wynikami .
Będzie to ich pierwsze spotkanie między sobą.
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: VPS-SJK
Typ: Pierwsza połowa- remis
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:30
Analiza:
Zapraszam na mecz pierwszej klasy rozgrywkowej w Finlandii tzn. Veikaussligi gdzie 8 w tabeli VPS podejmie 3 drużynę tabeli, SJK.Mimo że wydaje się że dość zdecydowanym faworytem tego spotkania jest SJK to jednak jak dla mnie szczególnie na poczatku ten mecz będzie bardzo wyrównany i będzie obfitował w szczególnie wiele walki.Dlatego też stawiam że pierwsza połowa zakończy się remisem.Co za tym stoi? Na pewno fakt że obie drużyny nie mogą rzucić się od razu do przodu.Gospodarze mają troche przewagi nad strefą spadkową jednak 6pkt to wcale nie jest wielka suma i szybko mogą ją stracić dlatego szczególnie w defensywie muszą oni grać bardzo uważnie.SJK natomiast wciąż może liczyć się w walce o przynajmniej wicemistrza kraju dlatego jak dla mnie do ataku przejdą oni w 2 połowie meczu.W ostatnich 5 meczach remis do przerwy gospodarze mieli 2 razy natomiast goście z SJK takie rezultat zanotowali 3 razy.Dziś myślę że te statystyki im się powiększą i po pierwszej części gry żadna z drużyn nie będzie bliżej zwycięstwa.Sądzę że obie drużyny nie rzucą się od razu do ataku i pierwsza połowa nie bedzie wielkim gradem ataków.Obie druzyny nie należą do tych najbardziej overowych dlatego skupią się moim zdaniem na defensywie i remis do przerwy zostanie pokryty.Kurs na pewno warty grania.Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP (Debel) Cincinnati
Godzina: 18:15
Spotkanie: Bryan/Bryan - Pospisil/Sock
Typ: Pospisil/Sock
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Z gory uprzedzam, ze typ ma jakies 30% szans na powodzenie. Bardzo ciekawy mecz, a Pospisil i Sock w finale Wimbledonu udowodnili, ze moga ograc braci Bryanow, co uczynili wygrywajac po dramatycznym spotkaniu 3-2 w setach. Bryanowie to od lat najlepsza para deblowa na swiecie i nikt nie powie, ze jest inaczej. Jednakze ostatnio czesto zdarza im sie przegrywac mecze, ktore kilka lat temu wygraliby grajac na 70% swoich mozliwosci. Nadchodza mlodzi, gniewni, ktorzy chca sie wedrzec do scislej czolowki. Pare dzisiejszych under-dogow tworza Kanadyjczyk z Amerykaninem, co jest dosc ciekawe, bo obydwa kraje laczy od dawna zacieta rywalizacja sportowa, o relacjach polityczno-historycznych nie ma sensu tutaj pisac.
Bardzo ciekawe jest to, ze Pospisil gra z Sockiem od turnieju na kortach Wimbledonu i od razu wygrali Wielkiego Szlema. Przegrali raz, a wlasciwie poddali mecz walkowerem, 11 dni temu w Toronto. Obydwaj tenisisci bardzo lubia grac na szybkich nawierzchniach i swietnie serwuja, co akurat na szybkich nawierzchniach jest dosyc istotne. Nie chodzi tu o sama predkosc, ale o lokacje serwisu w karo rywala. Wydaje mi sie, ze Pospisil i Sock sa w stanie nawiazac walke z Bryanami i ich pokonac. Stawka, ktora obstawie na ten mecz nie jest zbyt wysoka ze wzgledu na ryzyko typu. Wydaje mi sie jednak, ze za drobne spokojnie mozna zagrac.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Cinncinati
Godzina: 20:00
Spotkanie: S.Williams - A.Ivanovic
Typ:A.Ivanovic
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Witam dziś finały turnieju w Cinciiinati, u kobiet zagrają Serena kontra Ana.Faworytka tego meczu jest zdecydowanie Serena ale ja tutaj liczę na Ane, która jest w dobrej formie przed US Open.Nie dawno obe panie grały ze sobą i gdyby Ana zachwała troszkę więcej zimnej krwi wygrała by tamto spotkanie, liczę na to dziś że jej głowa będzie pracowała należycie.Wczoraj na własne życzenie doprowadziła do 3 seta w meczu z Sharapova i obroniła później 2 piłki meczowe.Ana widać że poczuła swój stary dobry tenis, świetnie się porusza po korcie, widać że chce dziewczyna.Serena jak Serena, gra swoje mocny tenis ale nie tak dobry jak z jej dawnych lat, dużo rywalki jej pomagają bo one sam już sikają w majty na samą myśl grania z Serena.Oby dziś Ana tego nie potwierdzała i powalczyła z godzillą bo ma duże szanse ją pokonac.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom