>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.08.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 17. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Białoruś ( Vysshaya Liga )
Spotkanie: FC Gomel - FK Mińsk
Typ: 1
Kurs: 1.95
Data: 17.07.2014
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na Białoruś gdzie odbędzie się 21 kolejka tamtejszej Vysshaya Liga.
W białoruskim mieście Gomel liczącym ponad pięćset dziesięć tysięcy mieszkańców na Central Stadium mogącym pomieścić ponad czternaście tysięcy trzysta widzów odbędzie się bardzo ważne spotkanie o ligowe oczka pomiędzy miejscowym Football Club Gomel założonym w 1959 roku o barwach zielono-białych a w gości ze stolicy Białorusi Mińska liczącego ponad milion dziewięćset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 2006 po połączeniu dwóch klubów o barwach biało-niebieskich a mianowicie Futbolowy Klub Mińsk.
FC Gomel rozegrał w tym sezonie ligowym 20 spotkań w których zdobył 28 punktów po 7 zwycięstwach, 7 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 6 pozycje w tabeli białoruskiej Vysshaya Liga, bilans bramkowy 20-21.
FK Mińsk zdobył 26 oczek w swoich 20 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 2 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 23-24.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 10 razy zdobywając 15 oczek po 4 wygranych, 3 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Central Stadium 13-13.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 10 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 4 zwycięstwach, 1 remisie oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 13-12.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż w pierwszej fazie rozgrywek zostały już tylko 2 kolejki i po nich nastąpi podział na 2 grupy wygranych oraz przegranych i obie drużyny dzieli obecnie w tabeli 2 oczka a w ostatnich 6 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi zespołami w mieście Gomel 4 razy wygrywało FC Gomel, padł jeden remis oraz raz wygrywali goście ze stolicy Białorusi, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 9-6 na korzyść zespołu z Gomel.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy tego spotkania, Football Club Gomel gra w tym sezonie równo i u siebie i na wyjazdach i to spotkanie musi wygrać aby zapewnić sobie już teraz awans do grupy wygranych gdyż ostatni mecz w tej fazie gra w delegacji z ciężkim rywalem na ich terenie a Futbolowy Klub Mińsk tyle samo punktów na swoim terenie jak i w delegacjach ale drużyna z Gomel im nie leży i moim zdaniem 3 oczka pozostaną na Central Stadium w Gomel.
✅95
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda
Godzina: 1:00
Spotkanie: Ivanovic A. (Srb) - Sharapova M. (Rus)
Typ: Sharapova
Kurs: 1.59
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Wszystkich co oglądali spotkanie Sharapovej z Halep chyba nie zdziwi, czemu kieruje swój typ w kierunku Rosjanki. Warto było zarwać noc, by emocjonować się kapitalnym widowiskiem. Doskonały atak Maszy, kontra rewelacyjna gra w obronie Simony zapewniły niesamowite emocje. Nie spodziewałem się po tym co zobaczyłem wcześniej, że dziewczyny zagrają na 100% swoich możliwości. Do gry Halep nie ma się do czego przyczepić, wynik wisiał na włosku, ale póki co to za mało na bardzo dobrą grę Rosjanki, mimo, iż popełniała sporo błędów, zwłaszcza serwisowych, ale w ostateczności okazała się lepsza. Wydaję mi się, że z tak dysponowaną Sharapovą, Serbka po prostu nie ma dziś szans, chociaż gra w tym turnieju na prawdę fajny tenis, to może się to okazać za mało. Ana nie miała ciężkiej przeprawy w 1/4 finału w porównaniu do rywalki, bo Svitolina zupełnie nie stawiła oporu, zagrała swój najgorszy mecz w tych zawodach, pojawiło się sporo błędów, chociaż Ivanovic też zrobiła swoje. O zmęczeniu Sharapovej raczej mowy być nie może, znana jest z pojedynków 3-setowych, gdzie potrafi odwrócić losy meczu, tak jak np. dzisiaj w nocy, po czym następnego dnia wychodzi na kort w pełni zmotywowana i gotowa na kolejny sukces. Gra Any mi się podoba, ale Maria może mieć tym razem o wiele łatwiej, bo Serbka w obronie nie gra tak dobrze jak Rumunka, a na pewno nie będzie z zawziętością biegała do każdego ataku Rosjanki i większość piłek nie będzie wracała na druga stronę, co mocno denerwuje Sharapovą. Ivanovic musi próbować returnować i szukać pkt przy siatce, a ostatnio wychodzi jej to bardzo dobrze i liczyć na sporą błędów rywalki, w tym widzę dla niej szansę. W Stutgardzie Ana zagrała kapitalnie, ale w pewnym momencie Sharapova była poza zasięgiem. Tak jak mówiłem, jeśli Masza zagra podobnie jak dzisiaj w nocy, to Ana raczej nie ma czego szukać na korcie, wszystko jest możliwę, zwłaszcza w WTA, ale nie u takiej zawodniczki jak Maria, która potrafi wychodzić z najtrudniejszych tarapatów. Po takim kursie gram czysty win Rosjanki.
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda
Godzina: 1:00
Spotkanie: Ivanovic A. (Srb) - Sharapova M. (Rus)
Typ: przegra pierwszego seta ale wygra mecz.
kurs 5.8
williamhill
Tarki wyzej napisał sporo o meczu więc ja nie będę się rozpisywał , moim zdaniem faworytka jest Rosjanka ale licze na to że będzie się znowu wolno rozkręcała i przegra pierwszego seta.Napewno Ivanovic stać na ugranie seta , największe moim zdaniem ma w pierwszym.Powko wszystkim na pewno zapowiada się ładny mecz.
kiepska analiza ⛔100
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Dyscyplina: Mieszane sztuki walki - UFC - Fight Night 47
Godzina:
4:20
Spotkanie: Shawn Jordan - Jack May
Typ: Shawn Jordan przez KO/TKO/dyskwalifikację
Kurs: 1.80
Bukmacher: expekt
Analiza: Obaj zawodnicy wchodzą dzisiaj do ringu po przegranych walkach, więc motywacji nie zabraknie. Zarówno Jordan jak i May preferują walkę w stójce, odpowiednio 73% (11 z 15) i 86% (6 z 7) walk zakończonych przez KO/TKO. Faworytem buków, a także moim jest Jordan, a jeżeli ma wygrać to duże prawdopodobieństwo, że właśnie przez TKO/KO. Na korzyść Jordana przemawia zdecydowanie większe doświadczenie, szczególnie w walkach z lepszymi rywalami. May miał łatwych rywali na, których zbudował rekord, pierwsza walka na poziomie UFC to TKO. May nie wygląda też dobrze kondycyjnie, w sytuacjach gdy walka trwa dłużej zaczyna mieć problemy. Jordan w swoich walkach przyjmuje też zdecydowanie mniej ciosów, natomiast obrona May pozostawia wiele do życzenia, według statystyk UFC skutecznie unika tylko 18% ciosów.

✅80
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 2:00
Spotkanie: Corinthians - Bahia
Typ: X/1
Kurs: 4.15
Bukmacher: expekt
Analiza:
15 kolejka rozgrywek ligi brazylijskiej. Trzecie od początku Corinthians (27 pkt) podejmuje trzecia od koncu Bahie (13 pkt). Jak widac roznica punktowa jest spora. Corinthians walczą o mistrzostwo, a Bahia raczej bedzie chciała tylko uniknac spadku. Kursy w okolicach 1.4 na gospodarzy sa bardzo niskie i nie zawsze adekwatne do tego, czy az tak latwo wygraja. Co prawda Bahia ostatnio pokonala Corinthians u siebie 1-0, ale to był puchar i tam Corinthians wystawili bardzo glebokie rezerwy. Wczesniej wygrali z nimi 3-0, 3-0 i 2-0. Poza tym wlasciwie gospodarze maja najlepsza obrone w lidze, wiec kursy na obie strzelą są bardzo wysokie (2.80) a nuz sie przytrafi slepej kurze ziarno? Bahia tez nie do konca tak slabo gra na wyjazdach, bo na 6 meczow tylko 1 porazka, bilans 6:6. Wiekszosc remisy 0:0 i 1:1, wiec raczej graja defensywnie. Moze wiec uda im sie zamurowac 45 minut.
⛔100
 
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Liverpool - Southampton
Typ: Liverpool -1 (azjatycki)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wczorajszy typ z Premier League, mianowicie obie strzelą wszedł już w pierwszej połowie... Potwierdziło się, że Premier League to jednak moja najsilniejsza strona.
Dziś stawiam śmiało na Liverpool, który moim zdaniem leci na mistrza w tym sezonie. Znakomite transfery ze znakomitym trenerem to jest broń nie do przejścia... zwłaszcza na Anfield. Drużyna Brendana Rodgersa w poprzednim sezonie zgarnęła wicemistrza kraju, w tym sezonie na prawdę uważam, że zdobędą mistrza. Oglądałem ich mecz z Borussią Dortmund, który był rozgrywany dokładnie tydzień temu, znakomita gra, uwieńczona zresztą wynikiem 4:0. Liverpool w poprzednim sezonie przegrał tylko 2 spotkania przez cały sezon u siebie i tylko 1 zremisował, reszta to są zwycięstwa. Patrząc na transfery w tym sezonie można być tylko pod wrażeniem. Liverpool gra znakomitą piłkę.
Polecam dla odważnych handicap -2.5.
zwrot 0jk
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna POLSKA
Spotkani: Śląsk-Cracovia
Godz: 15:30
Typ: Śląsk wygra 2 golami
Kurs 5.60
Bet 365
http://www.************/sportingbet.html
Analiza: Na jutro moją uwagę zwróciło spotkanie w Wrocławiu , gdzie miejscowy Śląsk podejmię Cracovią Kraków. Dla mnie faworytem do zdobycia 3 punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która przed własną publicznością spisuję się zdecydowanie lepiej na wyjazdach natomiast traci sporo ze swojej jakości. Jak na razie w 4 spotkaniach gospodarze jutrzejszego meczu zgromadzili łącznie 6 oczek, wygrali u siebie z zespołami Chorzowskiego Ruchu , oraz Bydgoskiej Zawiszy i zostali pokonani na wyjeździe przez Szczecińksą Pogoń , oraz Bełchatowski GKS. W tym spotkaniu na pewno gospodarze poszukają kolejnych 3 punktów. Cracovia w ostatnim spotkaniu ligowym wreszcie zdobyła 3 punkty grając na własnym stadionie z Kielecką Koroną,ale zrobiła to rzutem na taśmę gola na wagę zwycięstwa w 5 minucie doliczonego czasu gry zdobył Marcin Budziński na którym trener może polegać od początku obecnego sezonu, nie sprawdza się przynajmniej jak na razie Zjawiński , który doszedł wraz z trenerem z Dolcanu Ząbki ,ale gola w ekstraklasie jeszcze nie strzelił, myślę że w tym spotkaniu też będzie o to bardzo trudno, Krakowska drużyna bowiem jest uzależniona od bramek zdobywanych przez Dawida Nowaka, który jest bardzo kontuzjogennym zawodnikiem , co ma miejsce również w tym przypadku. Mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu z Wrocławia, wątpię również żeby ekipa gosci w tym spotkaniu strzeliła chociaż jednego gola. Stawiałbym na wynik 2:0
⛔100
 
stanley-63 890,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 12:30
Spotkanie - AZ Alkmaar : Ajax Amsterdam
Typ - AZ Alkmaar powyżej 2.5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Dziś na AFAS Stadion zapowiada się nam ciekawy spektakl dlatego też wybrałem to spotkanie na dziś . Obie ekipy zaczęły rozgrywki w Eredivisie od efektownych zwycięstw i tak AZ w meczu wyjazdowym pokonało Heracles 3:0 natomiast Ajax u siebie rozbił Vitesse 4:1 i jak już jestem przy Ajaksie to początek rozgrywek u nich nie do pozazdroszczenia no bo jak już wspomniałem pierwszy mecz z Vitesse dziś AZ a w następnej kolejce podejmować będą u siebie PSV tak więc obrońca mistrzowskiego tytułu początek ma trudny i ile pkt zdołają zdobyć zobaczymy jak na razie jest OK , gra Ajaksu w pierwszym pojedynku z Vitesse pomimo efektownego zwycięstwa pozostawiała wiele do życzenia to raczej piłkarze Vitesse zwłaszcza w drugiej połowie nie grali tak jak w pierwszej no i po zakończeniu spotkania trener Frank De Boer miał duże zastrzeżenia do gry swoich podopiecznych . W poprzednim sezonie także w drugiej kolejce spotkań Ajax grał tu na AFAS Stadion i niestety chłopaki z Amsterdamu musieli uznać wyższość rywala i polegli 3:2 i nie ukrywam że dziś liczę na coś podobnego , sięgając do historii spotkań pomiędzy nimi to w większości są to dobre widowiska z sporą ilością goli i pomimo że w ogólnej statystyce H2H to dużo lepiej wygląda to ze strony Ajaksu 17-12-7 i te gole 75:49 ( średnia 3.44 ) to jednak na AFAS Stadion jest 5-8-5 i br.28:27 tak więc trudne spotkanie przed podopiecznymi Franka De Boera i w/g mnie to AZ dziś będzie stroną dominującą , zaglądając jeszcze do statystyki AZ z poprzedniego sezonu gdzie zajęli odległe 8 miejsce to na swoim terenie w 17 meczach przegrali zaledwie dwa spotkania a w bramkach 36:18 co pokazuje że AFAS Stadion jest trudnym obiektem dla rywali dlatego idąc za słowami Franka De Boera który pomimo wygranej jego zespołu miał mnóstwo pretensji do swoich zawodników i w/g mnie słusznie bo obrona popełniała sporo błędów to dziś liczę że AZ zdoła 3 razy umieścić piłkę w bramce Ajaksu !
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Poland - Division 1
Godzina: 12:30
Spotkanie: Zaglebie - Plock
Typ: Zaglebie(-1.5)Asian handicap
Kurs: 2.86
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Lubin zaczyna sezon na zapleczu Ekstraligi z wysokiego &quot;C&quot;. Dwie spokojne wygrane i dzisiaj powalczą o kolejną. Płock tuła się na zapleczu raz po raz walcząc o to, żeby nie spaść jeszcze niżej. Zagłębie jak na warunki 1 ligi skład ma bardzo mocny i ciężko będzie na własnych śmieciach im zagrozić. Ostatnie 3 mecze u siebie z Płockiem wygrali, licząc tylko mecze ligowe. Ostatni pojedynek w ogóle to sezon 12/13 i Puchar Polski - wygrana Zagłębia 4:2 na wyjeździe. Gospodarze wyglądają na murowanego kandydata na powrót po rocznej banicji, ale co pokarze boisko i zielony stolik to inna sprawa. Piłkarsko dzisiaj wyglądają lepiej o co najmniej dwie bramki więcej od Wisły Płock i tego się trzymam.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ceahlaul Piatra - Dinamo Bukareszt
Typ: Dinamo HA -2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poszukiwaniu dużych kursów trafiłem do Rumunii, gdzie drużyna, która mnie jeszcze w tym sezonie nie zawiodła, ma szansę na okazałe zwycięstwo.
Dinamo będzie chciało odkuć się po niefortunnym remisie z Targu Mures. Zawiodła skuteczność, bo Dinamo miało przygniatającą przewagę.
Co ciekawe drużyna Targu Mures grała niedawno z dzisiejszym przeciwnikiem Dinama i na boisku Ceahlaul rozgromiła rywala 4:1. Dinamo stać dzisiaj na co najmniej powtórkę tego rezultatu. Pisałem już, że jest to kandydat do mistrzostwa w tym sezonie, a Ceahlaul początek ma słabiutki. Dwie okazałe porażki 0:4 i 1:4 oraz skromniutkie zwycięstwo z jeszcze słabszym Pandurii.
Jeżeli dzisiaj skuteczność nie zawiedzie, to Dinamo rozgromi przeciwnika. Dodatkową motywacją dla zawodników Dinama będzie okazałe zwycięstwo w tej kolejce Steauy (6:0). Na pewno będą chcieli pokazać, że nie są gorsi i podgonić w tabeli.
HA -0.5 za 1.65 też wart pogrania dla bardziej ostrożnych.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chiny Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Henan Construction - Guangzhou R
&amp;F
Typ: Guangzhou R&amp;F
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Chińskiej Super Ligi.... gospodarze dzisiejszego spotkania nie zachwycają, i po 20 kolejkach zajmują 14, ostatnie dające utrzymanie miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Chinach, mają oni 17 pkt tyle samo co 15 Liaoning. Henan Construction nie strzelają za wiele 17 strzelonych bramek na 20 meczy nie moze zachwycać, łatwiej idzie im tracenie bramek 28 po 20 kolejkach. Jeżeli chodzi o grę na swoim stadionie też nie zachwycają 2-4-4 (10:12).
Goście dzisiejszego spotkania zaś, zajmują 3 miejsce ostatnie dające grę w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, z dorobkiem 37 pkt 11-4-5 (43:24) i jak widac strzelili ponad 2 x wiecej bramek niż ich dzisiejszy rywal. Warto również zauważyć ze Guangzhou R&amp;F na wyjeżdzie (6-2-2) radzi sobie bradzo dobrze w tej klasyfikacji ulegają jedynie Guangzhou.
Wydaje mi sie że pomimo tego ze Henan walczy o utrzymanie, to dzisiaj bedzie musiało pogodzić sie z porażką z Guangzhou R&amp;F któremu to motywacji również nie braknie, chcąc utrzymać 3 pozycje w lidze.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AngliaPremier League
Spotkanie: Liverpool - Southampton
Typ: 1/1 (połowa meczu/cały mecz)
Kurs: 1,85
Data: 17.07.2014
Godzina: 14.30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Jak pokazały pierwsze mecze sezonu najlepsi nie mieli łatwo dlatego wydaj mi się, że i Liverpool będzie się musiał sporo natrudzić aby sięgnąć po komplet punktów. Gospodarze co prawda nie są już tą drużyną z poprzedniego sezonu po wyprzedaży kilku czołowych zawodników takich jak: Lallana, Shaw, Lovren, Lambert czy Chambers. Liverpool w letnim okienku również pozbył się i tak w sumie zawieszonego Suareza. Na papierze lepiej wyglądają The Reds, którzy okres przygotowawczy zakończyli pewną bo 4-0 wygraną z Borussią Dortmund. Southampton natomiast w ostatnim meczu towarzyskim przed sezonem przegrali z Leverkusen 1-0, ale wcześniej zanotowali 5 zwycięstw z rzędu. Inna sprawa, że byli kiepscy rywale z niższych lig. Święci w poprzednim sezonie sprawili na Anfield sporą niespodziankę pokonując Liverpool 1-0 a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Dejan Lovren, który od tego sezonu reprezentuje barwy Liverpoolu. The Reds w meczach przed sezonowych prezentowali się całkiem nieźle. Widać, że drużyna okrzepła i nabrała pewności siebie. W tym meczu gospodarze od początku powinni przejąć inicjatywę i już w pierwszej połowie objąć prowadzenie i ostatecznie zdecydowanie wygrać pierwsze ligowe spotkanie w sezonie.
✅85
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue1
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Olympique Marsylia - HSC Montpellier
Typ:
Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Olympique Marsylia
Kurs:
4,00
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie drugiej kolejki francuskiej Ligue 1, pomiędzy Olympique Marsylia a HSC Montpellier. W jednym z ciekawszych spotkań tej kolejki ligi francuskiej Marsylia zmierzy się z Montpellier. Obu jedenastkom nie udało się wygrać swoich pierwszych spotkań w nowym sezonie. Gospodarze zremisowali na wyjeździe z Bastią 3:3, trwoniąc dwa gole przewagi w drugiej odsłonie potyczki, a ich przeciwnicy nie podołali na własnym obiekcie Bordeaux. W niedzielę dużo większe szanse na triumf mają marsylczycy. Przemawia za nimi aktualna forma, a także historia spotkań. Na czternaście dotychczasowych konfrontacji obu ekip na Stade Velodrome przyjezdni trzy punkty wywalczyli tylko w dwóch. Teraz raczej nie osiągną sukcesu, mając niewiele do zaofeorwania w ofensywie. W pierwszym spotkaniu na szpicy w Montpellier zagrał Victor Montano, który w dwóch ostatnich sezonach strzelił ledwie pięć bramek. Na tle swojego vis-a-vis z Marsylii, Gignaca, wypada on bardzo blado. Skuteczni w ofensywie, choć jeszcze trochę nieporadni w obronie piłkarze Olympique są moim zdaniem faworytami. Odważni mogą pokusić się nawet o grę z handicapem. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.
⛔100
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja - Premier League
Godzina:
11:30
Spotkanie:
CSKA Moskwa - FC Spartak Moscow
Typ: CSKA Moskwa
Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie z 4. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Rosji - rosyjskiej Premier League. jak wiadomo jest to ciekawa liga, większość graczy to piłkarze krajowi, jednak drużyny wzbogacane są zawodnikami ze świata i Europy, co dodaje trochę egzotyki w tym nieprzyjaznym klimacie.
Już za niespełna godzinę będziemy świadkami derbów stolicy Rosji. CSKA Moskwa podejmować bowiem będzie na własnym stadionie drużynę Spartaka Moskwa. Obydwie drużyny sezon rozpoczęły bardzo dobrze, w ostatniej kolejce Spartakowi podwinęła się noga i dostali w Krasnodarze 4:0. Gospodarze dzisiejszego spotkania natomiast w ostatnim spotkaniu pokonali nu siebie drużynę Terek Grozny 1:0 i w taki sposób mają komplet punktów po 3 spotkaniach ligowych.
CSKA Moskwa po 3 spotkaniach posiada 9pkt. oraz bilans 6:1 co daje im 2. lokatę tuż za Zenitem (Zenit wczoraj wygrał swój mecz, więc ma 3 pkt przewagi), goście Spratak Moskwa po 3 kolejkach mają na koncie 6pkt. i bilans 6:5. W ubiegłym sezonie gospodarze na wszystkie mecze które grali u siebie zremisowali 3 i przegrali tylko 1! Więc atut gry u siebie jest bardzo ważny. Goście pod względem wyjazdów wyglądają o wiele gorzej.
Prawdopodobne ustawienie i wyjściowe jedenastki:

Kontuzje:

W meczu obstawiam dzisiaj skromne zwycięstwo gospodarzy i minimum jedną bramkę Musy ????
⛔100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
17:00
Spotkanie: Newcastle United - Manchester City
Typ: 1
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tak, w typie nie ma pomyłki. Zamierzam dzisiaj grać przeciwko aktualnym mistrzom Anglii. Jestem zdania, że na St.James&#39; Park dzisiaj zwyciężą Sroki. Kurs na to zdarzenie jest wysoki i moim zdaniem warty ryzyka.
Drużyna gospodarzy pieszczotliwie nazywana Newcastlè, a jej trener Alanem LePardew ze względu na liczną francuską kolonię, wzmocniła się w tym okienku kolejnym fenomenalnym graczem z drugiej strony Kanału La Manche. Rozgrywający Montpellier, Remy Cabella jest zawodnikiem zdecydowanie robiącym różnicę. Nieszablonowy, widowiskowy, potrafiący rozprowadzić atak, zagrać prostopadłą piłkę czy uderzyć z dystansu. Playmaker pełną gębą, który będzie mógł dorzucać piłki do kolejnego fantastycznego nabytku z Francji - Emmanuele Riviere&#39;a. Riviere dotąd grający w Monaco, lecz miał już dość roli &quot;tego drugiego&quot;, zastępcy Falcao. Zwłaszcza że pod jego nieobecność na początku sezonu pozostawał najlepszym strzelcem ligi, kończąc sezon z dorobkiem dziesięciu trafień. Jestem przekonany, że ten duet odpali pod wodzą LePardew, który świetnie dogaduje się z franckojęzycznymi piłkarzami. Przecież w kadrze pozostają jeszcze tacy gracze jak Sissoko, Tiote, Gouffran, Yanga-Mbiwa czy Cisse. Ogólnie kadra Newcastle wygląda imponująco - z Timem Krulem w bramce, twardym i doświadczonym Coloccinim dowodzącym defensywą, Sissoko i Tiote zamykającymi środek czy Gouffranem i De Jongiem (nowy nabytek) na skrzydłach. Wspomnieć należy też o transferze Daryla Janmaata na prawą stronę obrony. Ponadto Newcastle zbytnio się nie osłabiło, z istotnych graczy odszedł Debuchy (za niego jest Janmaat) i Remy (powrót z wypożyczenia).
City widziałem w meczu o Tarczę Dobroczynności. W meczu z Arsenalem zaprezentowali się bardzo miałko, drużyna skapcaniała. Największy morderca zeszłego sezonu Yaya Toure nie będzie grał tak dobrze ze względu na problemy pozaboiskowe i fochy związane z kontraktem i odejściem. The Citizens w poprzednim sezonie tytuł zdobyli tylko regularnością, gdy potykali się główni rywale: Chelsea nie wytrzymując własnego tempa i Liverpool którego ostatecznie sam Suarez nie uciągnął do tytułu. Wzmocnień brak, poza Fernando do środka pola, który pewnie i tak będzie zmiennikiem Fernandinho i Toure.
City dla mnie nie jest faworytem tego meczu, jest on wyrównany. Gramy na St. James&#39; Park, na samej północy Anglii, co jest atutem dla Newcastle. Spodziewam się wyrównanego starcia, a wysoki kurs zachęca do gry. Cabella i Riviere? To może odpalić już dziś !
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bukmacherzy stawiają w tym meczu na Lechię. Szczerze mówiąc nie wiem czym jest to podyktowane? Chyba przedsezonową euforią i milionowymi transferami Gdańszczan, bo na pewno nie dotychczasowymi meczami. Co prawda Lechia jest wyżej w tabeli i ma więcej zdobytych punktów, lecz pokonanie słabego Piasta i przeciętnego Podbeskidzia oraz remis ze średnią Jagiellonią na kolana nie powalają. W poprzedniej kolejce Lechia przegrała u siebie z Lechem grając całą drugą połowę w dziesiątkę. Po tym spotkaniu do zespołu rezerw odsunięty został Zaur Sadajev, co by nie mówić, główny motor napędowy ofensywnych poczynań biało-zielonych. Defensywa Lechii gra niepewnie, czego efektem już pięć straconych goli, a to może być kluczem w dzisiejszym spotkaniu.
W tym sezonie Wisła nie wygrała jeszcze meczu na własnym stadionie, lecz w zremisowanych spotkaniach z Piastem i Ruchem, miała olbrzymią przewagę i tylko nieskuteczności Wiślaków oba zespoły zawdzięczają wywiezienie punktu z Reymonta. Zarówno Piast jak i Ruch grały w Krakowie zorientowane mocno defensywnie, dziś Lechia zagra bardziej otwarcie, co może być wodą na młyn dla ekipy Franca Smudy. Najlepszym przykładem jest mecz z Lechem, w którym Wisła demolowała w pierwszej połowie ofensywnie grającego Kolejorza. Zawiodła jednak skuteczność.
W meczu z Ruchem, odblokował się i strzelił gola Paweł Brożek. Jeżeli bardziej skoncentrowany będzie Stilić a dobrą dyspozycje potwierdzą Garguła z Boguskim, defensywa i bramkarz Lechii będą mieli pełne ręce roboty.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Bośnia &amp; Hercegowina / Premier Liga
Godzina:
17:00
Spotkanie: Slavija - Željezničar
Typ:
2
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365

Analiza:
Obecnie stadion drużyny Slavija jest w przebudowie i mecz rozegrany będzie na boisku
neutralnym należącym do drużyny FK Sutjeska Foča. Jest 80 km do przejechania dla obu ekip z
racji tego że obie są na obrzeżach Sarajeva. Drużyna Slavija ubiegły sezon 2013/2014 zakończyła na
miejscu 13, gdzie ogromnym szczęściem utrzymała się w lidze. Natomiast Željezničar zajęli miejsce 4
gdzie brakło im 1 punktu by walczyć w Pucharze UEFA. Slavija zaczęła sezon od dwóch remisów
bezbramkowych, gdzie Željezničar pierwszy mecz wygrali 3:0, a drugi zremisowali 0:0.
Head 2 Head imponujący (na 24 spotkania między tymi drużynami, to 15 wygrała drużyna Željezničar,
4 porażki i 5 razy padł remis):
16/03/14 Slavija 1 - 1 Željezničar
06/11/13 Željezničar 2 - 0 Slavija
23/10/13 Slavija 0 - 2 Željezničar
14/09/13 Željezničar 0 - 0 Slavija
07/04/13 Slavija 1 - 2 Željezničar
23/10/12 Željezničar 3 - 0 Slavija
03/10/12 Slavija 1 - 3 Željezničar
01/09/12 Željezničar 2 - 0 Slavija
09/05/12 Željezničar 3 - 1 Slavija
30/10/11 Slavija 1 - 5 Željezničar
04/05/11 Željezničar 2 - 0 Slavija
17/10/10 Slavija 1 - 0 Željezničar
27/03/10 Željezničar 2 - 0 Slavija

⛔100
 
pidzama 1

pidzama

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, HOLANDIA: Eredivisie
Godzina: 16:45
Spotkanie: Groningen - Heracles
Typ: Groningen
Kurs: 1.62
Bukmacher: B365
Analiza:
W drugiej kolejce holenderskiej Eredivisie spotkają się zespoły z Groningen i Almelo.
Moim typem w tym spoktaniu jest wygrana FC Groningen. Na piłkarzy z północnej Holandii po przegranej w dwumeczu II rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej ze szkockim Aberdeen spadła fala krytyki, dlatego też muszą dać z siebie wszystko w lidze. Gospodarze tego spotkania w pierwszej kolejce wygrali z zespołem G.A Eagles 3-2 do 58 minuty przegrywając 2-0, wtedy też Jarchinio Antonia zanotował dwie asysty i strzelił decydującą bramkę. Licze że w tym meczu zagra na podobnym poziomie co przed tygodniem. Liczę też na dobry występ Tjaronna Chery&#39;ego, który w dwóch ostatnich meczach zanotował trzy trafienia.
Drużyna Heraclesu przegrała w pierwszej kolejce z AZ Alkmaar 3-0 co nie było żadną niespodzianką. Z przedsezonowych przygotowań wyszli z bilansem 1W-1D-2L
Bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami również przemawiają na korzyść FC Groningen. W pięciu ostatnich meczach na przestrzeni dwóch lat, górą byli zawonicy Groningen, aplikując Heraclesowi minimum dwie bramki. Dlatego można również zagrać Gronnigen over 1.5 @1.53 / over 2.5 @2.63
✅62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom