>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.06.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia Premier
Spotkanie: Shamrock Rovers - Galway United
Typ : UH1.5 - 2
Kurs: 2.10
Buk: Sportingbet
Analiza:
Ja bardzo dobrze rozumiem argumentację poprzednika. Lider z outsiderem i dzieją się cuda. Dzisiaj jednak liczę na dosyć pewną wygraną gospodarzy. Galway w ostatnich 5 meczac grało fatalnie i ostatnie straciło 20 bramek. Sądze ze strzelanie zacznie się szybko - 3-0 lub 4-1.Ja postawie na minimum 2 bramki w pierwszej połówce. Kurs niezły a i prawdopodobieństwo spore.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Liga Światowa
Spotkanie: Finlandia- Serbia
Typ: Serbia wygra pierwszego seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet365
Analiza:

17 czerwca o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy zajmującą 2 miejsce w tabeli grupy Serbią a zajmującą ostatnią 4 pozycję Finlandią. Obie drużyny grały ze sobą dwa razy: w pierwszym spotkaniu zwycięstwo odniosła Finlandia (3:1), natomiast w drugim zwyciężyła Serbia (3:0). Sądzę również, że Serbia jest w dobrej formie, gdyż na trzy ostatnie mecze wygrała 2 razy natomiast co do Finlandii to 3 razy odniosła porażkę. Warto również wspomnieć, że w rankingu FIVB Serbia znajduje się na 3 miejscu, natomiast co do Finlandii to jest to dopiero 28 pozycja. Sądzę także, że Serbia z 6 punktami będzie chciała nieco zbliżyć się do prowadzącej Argentyny, która ma 10 punktów. Z tego wnioskuję, że od początku będą narzucać swoją grę i będą dawać z siebie wszystko, ale również że będą chcieli wygrać pierwszego seta, aby mieć lekką przewagę nad drużyną Finlandii. Pozdrawiam
✅ 65
 
K 0

kulfonekk

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal, Liga Hiszpańska
Spotkanie: Segovia - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmache : Bet365
Analiza:
Powiem krótkoto jest wogóle niespodzianka, że raz wygrała Barcelona a raz Segovia i to oba zespoły po 3-2, według mnie w końcu barcelona pokaże klase i spokojnie wygra to spotkanie w końcu jest liderem tabeli a Segovia dopiero 6 z duża ilością przegranych w sezonie.
Kiepska analiza.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Euroliga
Spotkanie: Izrael - Bułgaria
Typ: Under 177.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień proponuję Siatkówkę - lecz nie Ligę światową. Euroliga Kobiet. O godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie w którym zmierzą się Izrael oraz goście czyli Bułgaria. Dlaczego uznaję faworyta za Bułgarki ? A bo liczę na podtrzymanie serii która brzmi - Bułgara wygrała wszystkie dotychczasowe mecze z reprezentantkami Izrala . Proszę spojrzeć na ostatnie mecze obu drużyn :

Bułgaria - Izrael 11.06.2011 3:0(25:22,25:19,25:16) Euroliga K
Bułgaria - Izrael 10.06.2011 3:2(20:25,22:25,25:23,25:23,15:11) Euroliga K
Izrael - Czechy 04.06.2011 0:3(16:25,21:25,16:25) Euroliga K
Izrael - Czechy 03.06.2011 0:3(19:25,13:25,24:26) Euroliga K
Izrael - Węgry 28.05.2011 1:3(22:25,25:27,25:19,22:25) Euroliga K
Izrael - Węgry 27.05.2011 3:1(25:18,25:15,18:25,25:21) Eurolig

Bułgaria
- Izrael 11.06.2011 3:0(25:22,25:19,25:16) Euroliga K
Bułgaria - Izrael 10.06.2011 3:2(20:25,22:25,25:23,25:23,15:11) Euroliga K
Węgry - Bułgaria 04.06.2011 0:3(19:25,16:25,23:25) Euroliga K
Węgry - Bułgaria 03.06.2011 1:3(21:25,19:25,25:22,23:25) Euroliga K
Czechy - Bułgaria 28.05.2011 1:3(25:18,20:25,26:28,26:28) Euroliga K
Czechy - Bułgaria 27.05.2011 3:1(16:25,25:21,25:21,25:21) Euroliga K

Bułgaria-Izrael 11.06.2011 3:0(25:22,25:19,25:16) Euroliga K
Bułgaria-Izrael 10.06.2011 3:2(20:25,22:25,25:23,25:23,15:11) Euroliga K
Bułgaria-Izrael 03.06.2006 3:0(25:18,25:16,25:14) Kvalifikace ME 2007
Bułgaria-Izrael 27.05.2006 3:0(25:15,25:14,25:15) Kvalifikace ME 2007

Analiza niezbyt długa gdyż nie posiadam klawiatury. Myślę ze po takim kursie można zaryzykować - jeśli ten typ można nazwać ryzykiem . Czekamy na 15:00. Liczę na wysoką wygraną Bułgarek 3:0, a co za tym idzie Under.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy
Spotkanie: Cantu v Montepaschi Siena
Typ: Siena under 76,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: expekt
Analiza: Czwarty mecz finału w lidze włoskiej. Po 3 spotkaniach Siena, główny faworyt do mistrzostwa prowadzi, 2:1. W Sienie było 100:75 i 81:69, ale Cantu u siebie wygrało 80:71. Ponadto te zespoły spotkały się w trakcie tegorocznego sezonu jeszcze 3 razy. Siena zdobywała 73 i 75 pkt. w lidze oraz 79 w pucharze. Cantu to najlepszy zespół pod względem defensywy w lidze włoskiej. Tracili średnio 71 pkt./mecz. Dzisiaj też pewnie powinni zagrać dobrze w defensywie i pewnie gospodarze liczą na wyrównanie stanu rywalizacji. W obu zespołach kilka gwiazd, Kaukenas, Lavrinovic czy MC Callebb przeciw Leunen, Green czy Marconato. W ostatnim meczu Siena miała 19 strat. Liczę, że dzisiaj padnie niski wynik, a Siena mimo, że jest faworytem nie zaliczy więcej niż 76 pkt.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dyscyplina : BeachSoccer
Spotkanie : Maroko - Egipt
Typ : 1
Kurs : 2,20
Buk : Expekt

Analiza :

Ostatnie spotkanie w dniu dzisiejszym rozstrzygnie o awansie z grupy A. Gospodarz turnieju - Maroko, podejmować będzie reprezentację Egiptu. Teraz tak patrzę w tabelę i widzę, że na dobrej pozycji jest Maroko, które nawet przy ewentualnej porażce może awansować. Warunek jest jednak taki, że ulec mogą tylko jedna bramką. Mają +2, Madagaskar +1. Oczywiscie wszystko liczone przyjmując, że porażkę poniesie Wybrzeże Kości Słoniowej albo wygrają małą liczbą bramek. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że obie reprezentacje przed meczem będą znały wyniki w dwóch innych grupach, więc będą mogły bardzo kalkulować. Jedno jest jasne, remis w tym spotkaniu da awans obu ekipom, więc kto wie, może będzie coś myślone ? Uważam więc, że to spotkanie trzeba odpuścić, jeśli chodzi o mocne granie. Zdecydowanie polecam obserwowanie spotkania i ewentualne ciśnięcie na live. Może ten X będzie widoczny ? Jednak jeśli miałbym wskazać faworyta już teraz, poleciłbym granie Maroka. Szczególnie, że kurs na nich, jeden z bukmacherów wystawił po niesamowitym kursie 2,40. Dlaczego 1 ? Maroko w spotkaniu z Libią zaprezentowało się z przyzwoitej strony, szczególnie gra ofensywna mogła się podobać. Całe spotkanie było przez nich kontrolowane, z tyłu grali bardzo poprawnie, to oni narzucili tempo gry, o czym zresztą pisałem dwa dni temu. Fajnie wyglądali Mokhtari, mający młotek w nodze, El Hadaoui czy defensor Atlassi, który strzleił dwie bramki, podobnie jak wymienieni koledzy. Najlepsze wrażenie zrobił na mnie jednak Salhi, gracz z numerem 10 na koszulce, który ma duży potencjał. Z przodu robił niesamowitą robotę, walczył o każdą piłkę, pokazał kilka ciekawych zagrań, a asysta przy bramce na 5-1 ... cudo. Dorzucimy do tego Talal&#39;a z 11 i Jarissi z 6 i mamy niezła ekipę. Sam fakt, że Ci zawodnicy mocno zapadli mi w pamięci, może świadczyć o tym, że coś tam grali. Wynik z Libią powinien wyglądać bardziej okazale, w końcu prowadzili 7-2, ale jak już wcześniej wspomniałem, w końcówce myślami byli już chyba w szatni i w 2 minuty w bezsensowny sposób podarowali Libii 3 bramki, dlatego skończyło się 7-5.
Z przekroju całego spotkania Marokańczycy powinni być dumni ze swojej postawy. Swoją grą sprawili wiele radości licznie zgromadzonej publice, która pewnie i dzisiaj wypełni trybuny do ostatniego miejsca. Alez byłoby święto, jakby Maroko wygrało dzisiejsze spotkanie. Robią to u siebie, w dobrym stylu, a w 1/2 może czekać Madagaskar, czyli niesamowita i chyba niepowtarzalna okazja do awansu do wielkiej imprezy. Jest o co grac, dlatego Maroko wyjdzie na to spotkanie niesamowicie zmotywowane. Myślę teraz o tym wałku i robiąc X w 1/2 graliby z ... Egiptem ! No nie wiem ... Chyba 1 w tym spotkaniu to jednak dobre rozwiązanie, na pewno po takim kursie. Tym bardziej, że Egipt męczył się wczoraj z Libią, co nie jest dla nich dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem. Wczoraj już pisałem, że ich spotkania z Libią nie widziałem, dlatego nie ma co się grzać, aczkolwiek bet na Maroko bardzo kusi. Hmmm, tak jak zaznaczyłem na początku, dobrym rozwiązaniem jest granie tego spotkania na live. Nic, każdy niech sobie to wszystko przekalkuluje i podejmie decyzję. Zdecydowałem się ! Delikatnie przyatakuję Maroko, bo takiego kursu nie mogę ominąć. W końcu 365 trzyma ich po 2,40 a inne buki w okolicach 1,80, a nawet 1,65. Alternatywą jest DNB po 1,50 i to jest bardzo dobre rozwiązanie ! CIEKAWOSTKA: 365 oferowało 2,40, teraz dają 2,00. Niezły spadek. Brac w Expekcie, póki nie ogarnęli sytuacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna, Irlandia
Derry City - FC Bohemians - handicap 0:1
typ : 1
kurs : 3.65
bukmacher: betsson
analiza:
Derry wygląda w tym sezonie na bardzo mocne , tracą mało bramek, przegrywają najmniej spotkań w lidze , ich 4 pozycja jest głównie przez remisy. Choć jeśli patrząc na dwa remisy z liderem i drugą drużyną tabeli można je uznać za sukces. Dzisiaj zmierzą się z Bohemians które gra w kratkę. Z teoretycznie słabszymi potrafi i przegrać i minimalnie wygrywać... trudno ich wyczuć ale pewne jest to że nie są już tą samą drużyną która spisywała się dobrze w ostatnich latach. Atutem derry city jest także własne boisko , strzelają tam mnóstwo goli , na 8 spotkań trafili 19 bramek a im zaaplikowany tylko 3 (!). Ekipa Bohemians przyjeżdża także do Derry City w dosyć znaczących osłabieniach kadrowych. Dwóch zawodników zostało zawieszonych za kartki a reszta zawodników to podstawowi gracze formacji obronnych , dlatego myślę że Derry zarządzi porządne strzelanie na własnym boisku i będziemy świadkiem okazałego zwycięstwa ekipy gospodarzy.
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga data godzina: Liga Światowa 17.06.2011 17-30
spotkanie: Finlandia-Serbia
typ: 0-3
4.0
bwin


Analiza
Dziś w spotkaniu rozpoczynającym czwartą serie spotkan fazy grupowej siatkarskiej ligi swiatowej w grupie C w Finlandii reprezentacja gospodarzy spotka sie z reprezentacja Serbii. Po szesciu rozegranych kolejkach Finowie zajmuja 4 miejsce z dorobkiem zaledwie pieciu punktow i bilansem zaledwie jednego zwyciestwa i az pieciu porazek. Serbowie rowniez jak na nich nie najlepiej. Reprezentacja dzisiejszych gosci zajmuje pozycje wicelidera z dorobkiem dziesieciu punktow i bilansem 3-3. Finowie z aktualna dyspozycja jaka prezentowali w pierwszych szesciu kolejkach nie maja co marzyc o awansie do final eight ligi swiatowej w tym sezonie. Serbowie natomiast graja w kratke. Podczas danego weekendu potrafia zagrac jedno bardzo dobre spotkanie, natomiast w drugim zagrac juz katastrofalnie. Widac to chociazby po wynikach 2-3 i 3-0 z Portugalia, 3-0 i 0-3 z Argentyna i 1-3 i 3-0 z Finami. Jesli Serbscy zawodnicy marza o znalezieniu sie w final eight i wystapieniu w naszym kraju musza ustabilizowac forme. Nie ma oczywiscie watpliwosci ze Serbowie sa zespolem na papierze zdecydowanie lepszym od Finlandii. Mam nadzieje, ze dzis przewage na papierze udokumentuja rowniez na parkiecie.
⛔ 100
 
L 7

lgglpl

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Liga Światowa
Spotkanie: Włochy - Francja
Typ: poniżej 160.5
Kurs: 2.2
Bukmacher: Tobet
Data: 17.06 20:00
Analiza:
Witam,
Co tu dużo pisać ostatnie mcze w LS pomiedzy wlochami i francją to dwie wygrane wlochow po 3:0 i tak:
14:25, 20:25, 12:25 = 121
15:25, 23:25, 25:27 = 140
Dodam że reprezentacja Włoch grała na wyjeździe. Obstawiam wynik 3:0 dla Włochów. A w małych punktach nie pozwolą na za dużo francuzą.
Warto zaznaczyć, że Włochy to lider grupy z przegranymi UWAGA tylko dwoma setami. Natomiast Francja zajmuje ostatnie miejsce w grupie i wygrała UWAGA aż 2 sety a przegrała 12.
Typ pewniejszy niż pewny ????
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna kobiet,
Copa de la Reyna

Spotkanie: Barcelona - Real Sociedad
Typ: Barcelona wygra 1. połowę i cały mecz
Kurs: 2,05
Bukmacher:


Pierwszy mecz półfinałowy w Copa de la Reyna w kobiecej piłce nożnej. Dziś Katalonki grają u siebie i będą chciały osiągnąć tu dobry rezultat przed wyjazdem do Kraju Basków. Ich rywalki to co prawda silna drużyna, najlepsza w swej grupie, jednak dziewczyny z Barcelony grając przed własną widownia powinny sobie poradzić. W perspektywie mają bowiem finałowe spotkanie, gdzie niemal na pewno zagra Espanyol. Derby w finale krajowego pucharu z pewnością zmotywują Barcelonę, która postara się dziś o wypracowanie sobie jak najlepszej zaliczki przed rewanżem.

⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Siatkówka &gt;&gt; World League
Spotkanie: Włochy - Francja
Typ: 2
Kurs: 6,17&gt;&gt; 5.00
Buk: pinnacle
Analiza:
Pamietam mecze sprzed 3 tygodni pomiedzy tymi zespolami gdzie Włosi w obu meczach rozgromili reprezentacje trojkolorowych przed ich publicznoscia. Mysle ze Francja teraz bedzie chcial sie odkuc za tamte spotkania i zenujaca dyspozycje przed wlasna publicznoscia. Dzisiaj sadze ze Ekipa znad Sekwany w koncu wezmie sie w garsc bo przeciez dobrze to nie swiadczy ze sa na ostatniej pozycji w tablei WL nawet za ekipa z Korei. Mysle ze drugaczesc fazy grupowaej juz bedzie wygladala troche inaczej w ich wykonaniu gdyz troche sa rozegrani a posada nowego trenera p ost wynikach zostala zachwiana. Dodatkowo wlosi sa juz bardzo blisko awansu do fazy finalowej dlatego tez sadze ze dzisiaj moge wyjsc lekko rozluznieni a przeciez francuska ekipa dysponujaca naprawde dobrym potencjalem moze to wykorzystac.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arek_real 0

arek_real

Użytkownik
Spotkanie: Limerick - Shelbourne [Połowa/ koniec spotkania]
Typ: X/X
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie irlandzkiej First Division, w którym drużyna Limerick podejmie na własnym stadionie lidera tabeli zespół Shelburne.
Limerick to aktualnie 4. drużyna drugiej klasy rozgrywkowej w Irlandii. Do lidera traci zaledwie 4 punkty. Na własnym stadionie w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze: 5 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis. Co więcej w tych siedmiu meczach stracili zaledwie jedną bramkę, zaś strzelili dziewięć.
Natomiast zespół Shelburne przewodzi tabeli, mając na drugim Cork dwa punkty przewagi oraz rozegrany jeden mecz mniej. W dotychczasowych sześciu wyjazdowych spotkaniach tego sezonu lider zanotował sześć zwycięstw, co jest świetnym wynikiem. Jednak żaden z rywali nie był do tej pory tak wymagający jak dzisiejszy przeciwniki.
Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się remisem 1:1, a gole padały dopiero w samej końcówce. Myślę, że i tym razem będzie podobnie gdyż zmierzą się dwie solidne ekipy z których żadna nie będzie chciała oddać zwycięstwa i mecz zakończy się sprawiedliwym remisem, który będzie również widniał na tablicy wyników po pierwszych 45 minutach meczu.​
⛔ 100
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: 1st Division, Irlandia
Spotkanie: Mervue United - Wexford Youths
Typ: Handicap 0:1, 1
Kurs: 3,80
Bukmacher: bWin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 bardzo ciekawe spotkanie 2 drużyn z 1st Division ligi irlandzkiej. Mervue United - obecnie 6 drużyna w tabeli, zawalczy na swoim terenie z Wexford Youths zajmującym przedostatnie miejsce zespołem...
Obstawiam zwycięstwo gospodarzy różnicą przynajmniej 2 bramek. Dlaczego akurat tak? Otóż statystycznie rzecz ujmując drużyna Wexford Youths wygrała z gospodarzami 4 razy zremisowała 2 i przegrała 1. Jednak statystyki to nie wszystko, ba to ledwie muśnięcie tematu. Zauważmy że goście w tym sezonie grają naprawdę bardzo słabo. 2 (słownie DWA) zwycięstwa i 11 porażek na 13 spotkań to naprawdę wynik żenujący. Stracili łącznie 25 bramek czyli średnio prawie 2 na 90 minut gry... Mervue United może nie grają powalająco ale ich bilans zwycięstw jest lepszy. Na plus możemy zaliczyc także to że graja u siebie. Właśnie dlatego zdecydowałem się na ten typ: Handicap 0:1, 1. Może bezpieczniej byłoby zagrać bez handi jednak uważam że w takich spotkaniach czasami trzeba dopomóc szczęściu.
Ciekawy jest też kurs 3,80 liczony jak widać statystycznie (lekko aproksymowany) Takie właśnie &quot;suche kursy&quot;, jak zwykłem je nazywać, są dla nas typerów szansą na zysk.
Przeczuwam że Mervue United przejdzie po Wexford Youths jak rolnik przez pole fasoli!
✅ 280
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom