>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.05.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 17. Maja

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 1

wic

Użytkownik
Dyscyplina:
WTA - SINGIEL: Rome (Włochy), ziemna
Godzina:
11:00
Spotkanie: Errani - Jankovic
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Zapraszam na spotkanie półfinalowe pomiedzy Sara Errani i Jelena Jankovic. Jankovic gra dosyc dobrze na kortach ziemnych,zreszta pokazala to pokonujac wczesniej rownie utytulowane rywalki ... dosyc latwo poradzila sobie z Isia .. Ale mysle ze rownie dobrze grajaca Errani poradzi sobie z Jelena . Sara na tym turnieju stracila tylko seta i to z druga w rankingu Na LI .. Mysle,ze rowniez gra u siebie pomoze Errani w odniesieniu zwyciestwa.. Warto zaryzykowac po takim kursie ..
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Anaheim - Kings
Typ: Kings
Kurs: 2.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz finałowy jeśli chodzi o tę parę. Jeśli chodzi o moje przewidywania to większe szanse dawałem Anaheim. Para jest jednak wyrównana. Anaheim lepiej spisuje sie w ofensywie, Kings w obronie. Co jest jednak ciekawe - po 2 mecze te zespoły mają wygranych, ale na wyjazdach. Preferuje tutaj wygraną Kings, ponieważ we wszystkich meczach - mimo dobrej obrony - tez częściej prowadzili grę. Anaheim jest faworytem, ale juz nie tak duzym jak na początku by sie wydawało. Zmienili bramkarza i to im pomogło. LA jednak nadal mają lepszą defensywę, tylko u nich zawodzi skutecznosc. Jesli nie Gaborik, czasem Kopitar to jednak strzelanie im nie idzie. Wyniki underowe nadal w głównej mierze biorą się ze słabej skutecznosci, ale do 3 bramek potrafią strzelić. Nawet wydawało mi się, że postawie 1 tercję na Anaheim, bo powinni zacząć z kopyta, ale jakos wierze w gości. Na razie druzyny wyjazdowe mnie nie zawodzą (te które konczą play-off na 7 meczu). I tylko Chicago wygrało po dogrywce (aczkolwiek juz w 4 minucie). Widzi mi się tu remis 2-2 i dogrywka, więc mozna postawić ML. Ja ryzykuje jednak na czuja na gości. Ostatni mecz domowy to jest dodatkowa presja i nawet idealnie grająca Minnesota nie dała rady u siebie, a Ducks nieciekawie jednak bronią, więc widzę tutaj Kings, ktorzy przechodzą dalej.
✅ 180
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POlska
Godzina: 15:30

Spotkanie : Ślask - Bielsko
Typ: Śląsk wygra jednym golem
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w polskiej ekstraklasie piłkarskiej w ramach grupy spadkowej, w której zostało już tylko 3 kolejki do zakończenia obecnego sezonu. Ślask, jak na razie tak samo jak i Podbeskidzie, pomimo tego że znajdują się w grupie spadkowej po sezonie zasadniczym to są nie nie najgorszej sytuacji przed tym spotkaniem, ponieważ mają na koncie 24 punkty zespoł gospodarzy , natomiast 22 oczka ekipa gości, mają sporą przewagę nad strefą spadkowa, wiec sądzę że w tym spotkaniu oba zespoły mogą spokojnie się skupić na poprawieniu gry defensywnej. uważam że jeśli Śląsk, zagra tak jak w poprzednich spotkaniach to bardzo prawdopodobnym rezultatem w tym spotkaniu jest wygrana zespołu gospodarzy jednym golem, co następowało aż trzykrotnie w ostatnich 3 spotkaniach ligowych rozegranych przed własna publicznością.
⛔ 100
 
K 0

krychast

Użytkownik
Dyscyplina:: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina:: 18:00
Spotkanie: : Barcelona - Atl. Madryt
Typ: x pierwsza połowa
Kurs: 3.40
Bukmacher: STS
Analiza Mecz dwóch mocnych druzyn walczących o wygranie ligi hiszpańskiej atletico pokazało juz niejednokrotnie na co stać ten zespół maja solidna obrone z bramkarzem na czele świadczy o tym przede wszyskim niska ilość straconych bramek w lidze , oba zespoły poprzedni mecz zremisowały , atletico żeby wygrać ligę musi jedynie w tym meczu zremisować tym uargumentowuje swój wybór

⛔ 100 / bukmacher
 
D 13

dakotapol

Użytkownik
Dyscyplina:: Żużel Grand Prix Finlandia
Godzina:: 18:00
Typ: Jarosław Hampel w 3 zawodnikow
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jarosław Hampel walczy o mistrzostwo świata jest głównym pretendentem do wygranej lecz nie wygrał on jeszcze . Przy nie obecności Krzysztofa Kasprzaka Zadanie ma ułatwione ja jednak bezpiecznie obstawiam że bedzie w 1 trójce . Gorąco Polecam ten zakład
kiepska analiza
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa.
Godzina:
20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie Ekstraklasy - Pogoń vs Zawisza. Krótko mówiąc: Pogoń gra u siebie, dalej walczy o puchary ostatnie 3 mecze to 2 porażki i remis, więc przyszła pora na zwycięstwo, a przeciwnik do tego wręcz idealny. Z przodu Marcin Robak, który ma 22 bramki na swoim koncie i na pewno będzie chciał ten dorobek powiększyć. Zawisza przegrał 5 ostatnich spotkań w T-ME (nie liczę pucharu Polski bo to inna bajka). Obecnie zawodnicy już odpuścili, mają puchar, mają europejskie puchary, więc nadeszła pora na wakacje ;) Jak dla mnie najlepszy typ na jutro i taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.

⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tens, WTA - SINGIEL: Rome (Włochy), ziemna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Williams S. (Usa) - Ivanovic A. (Srb)
Typ: Ivanovic
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak jak się spodziewałem, Serbka nie miała dzisiaj łatwej przeprawy z Hiszpanką. Obie zawodniczki rozegraly brardzo dobre spotkanie,zafundowały nam sporo emocji do ostatniej piłki. Ku mojemu szczęściu w półfinale zameldowała się Ana i teraz czeka na nią sama liderka światowego rankingu. Amerykanka, tak jak się większość osób spodziewało bez problemu uporała się z Chinką Zhang, która po drodze wyeliminowała zmęczoną po Madrycie Kvitovą. Przed Williams jutro prawdziwy test formy, bo Ivanovic w ostatnim czasie jest w niesamowitym gazie, co Mnie najbardziej cieszy, w tym roku psychika Ivanovic funkcjonuje póki co jak należy i niewymuszonych błędów jest o wiele mniej niż przed rokiem. W Rzymie, można śmiała zaryzykować, rozgrywa swój najlepszy turniej w tym roku, po drodze pokonane Knapp, Cornet, Sharapova i Suarez Navarro. Spora niespodzianką było wyeliminowanie Rosjanki, ale w tym spotkaniu Ana była poza zasięgiem Marii, zagrała po prostu bezbłędnie. Dzisiaj było juz troszeczkę gorzej, pojawiały sie momentami błędy, ale też duży opór stworzyła Hiszpanka i dlatego wygrana dopiero po 3 setach. Rywalki Amerykanki bez porównania do tych, które pokonała Serbka. Petkovic, która zgubiła formę po Charleston, Lepchenko, i Zhang, czyli zawodniczki spoza czołowej 20 WTA. Mimo gładkich zwycięstw, w grze Amerykanki zdarzają sie błędy, w ogóle w tym roku nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie. Przypomnę, że Ana znalazła już lekarstwo na grę Williams i sprawiła sporą niespodziankę eliminując ją podczas AO. Amerykanka będzie chciała się zrewanżować za tamtą porażkę, a Ana podobnie jak w tamtym pamiętnym pojedynku, nie będzie miała nic do stracenia, nie będzie uznawana za faworytkę, więc o psychikę Serbki jestem spokojny. Nie sądzę, że wyjdzie na kort, i zagra podobny tenis, do tego, który zaprezentowała nam z Halep w Madrycie, czyli poniżej krytyki, tylko wręcz przeciwnie, taki jaki widzieliśmy podczas spotkania z Sharapovą, a wtedy spokojnie stać ją na ugranie seta, kto wie, może uda się powtórzyc sukces z Melbourne, jednak będzie o to bardzo, bardzo trudno, niemniej jednak nie takie rzeczy sie dzieją w tenisie, zwłaszcza w kobiecym. A więc AJDE ANA i do przodu!
⛔ 100
 
maer 265,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja ( Corgon Liga )
Spotkanie: MFK Košice - DAC Dunajská Streda
Typ: 1 ; Kurs: 2.20
Godzina: 17.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 31 kolejkę rozgrywek słowackiej Corgon Ligi.
W mieście Košice liczącym ponad dwieście czterdzieści tysięcy mieszkańców na Lokomotíva Stadium mogącym pomieścić dziewięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Mestský Futbalový Klub Košice założonym w 1952 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Dunajská Streda liczącego ponad dwadzieścia trzy tysiące mieszkańców przyjedzie klub założony w roku 1904 o barwach niebiesko-żółtych a mianowicie Futbalový Klub Dunaszerdahelyi Atlétikai Club 1904 Dunajská Streda.
MFK Košice rozegrały w tym sezonie ligowym 30 spotkań w których zdobyły 43 punkty po 12 zwycięstwach, 7 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 36-34.
DAC Dunajská Streda zdobyła 29 oczek w swoich 30 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 8 remisach oraz 15 porażkach co daje obecnie przedostatnią 11 lokatę w słowackiej Corgon Lidze, bilans bramek 26-53.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 15 razy zdobywając 27 oczek po 8 wygranych, 3 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramek na swoim Lokomotíva Stadium 24-16.
Goście na wyjazdach w 15 spotkaniach w tym sezonie 8 punktów po 1 zwycięstwie, 5 remisach oraz 9 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 11-37.
Mecz zapowiada się ciekawie chociaż żadna z drużyn już raczej o nic nie gra a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi rywalami w mieście Košice to gospodarze wygrywali wszystkie te mecze strzelając gościom aż 12 bramek a samemu tracąc tylko 2!.
Mój typ w tym meczu to wygrana zespołu z Košice na swoim terenie, Mestský Futbalový Klub Košice już dawno są utrzymane i puchary też im nie grożą lecz na pewno się zmotywują na tego rywala z którym ewidentnie ostatnio bardzo im idzie i będą chcieli kontynuować taka serię a Futbalový Klub Dunaszerdahelyi Atlétikai Club 1904 Dunajská Streda też już raczej się utrzymali i ostatnio grają dobrze ale tylko u siebie lecz na wyjazdach cały czas słabo i do tego przyjeżdżają na stadion drużyny z która im idzie bardzo źle i moim zdaniem kolejny raz tam przegrają zostawiając 3 oczka drużynie gospodarzy.

✅ 120
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia
Godzina: 12:15
Spotkanie: Alexandre Geniez - Francesco Bongiorno
Typ: Alexandre Geniez
Kurs: 1,92
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dla mnie najpewniejszy na jutro bet. Geniez to lider FDJ, bardzo dobry zawodnik po górach. Co najważniejsze nie ucierpiał w kraksie na Monte Cassino. Jak na razie 31 w generalce ale zapewne poprawi to miejsce. Przed Giro jechał Romandię, Tirreno, Portugalię i Mediterraneen, na każdym z tych wyścigów jechał solidnie budując formę na Giro. Bongiorno młody Włoch też nieźle w przygotowaniach do Giro. Ale jak na razie możemy porównywać tutaj 1 etap gdzie rywalizowali ze sobą górale. Jest to etap do Viggiano, Bongiorno stracił do Genieza prawie 2 minuty i to chyba pokazuje że mimo wszystko Włoch musi jeszcze trochę nabrać szlifów. A jutro jeśli pójdzie bardzo mocne tempo to może dość szybko odpaść. A Geniez dla minie i chyba nie tylko jest czarnym koniem etapu.
Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo:!:
✅ 92
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Montreal Canadiens - New York Rangers
Typ: Montreal (wliczajac dogrywke i karne )
Kurs: 1,75
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładnie pojedynek pomiędzy Montreal Canadiens a New York Rangers. Jest to pierwsze spotkanie półfinałowe tych drużyn w obecnych rozgrywkach play off. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy są obecnie w wyśmienitej formie pokazując to w ćwierćfinale gdzie wyeliminowali Boston, jednego z głównych faworytów do pucharu Stanleya. Dzisiaj mają atut własnej tafli a także niesamowitej publiczności. Gospodarze jeśli myślą o awansie muszą u siebie wygrywać. Montreal na ostatnie 10 spotkań na własnej tafli przegrał tylko 3 razy. Natomiast tak wyglądało 5 ostatnich starć pomiędzy tymi drużynami na tafli gospodarzy:

Jak można zauważyć w bezpośrednich starciach to gospodarz był 4 razy górą , i wydaje mi się że i dziś tak będzie. Montreal jest w wyśmienitej formie , i w dodatku świetnie oni sobie radzą w pojedynkach z Rangersami . Ja dzisiaj typuje bezpieczniej i daję zwycięstwo gospodarzy wliczając dogrywkę i rzuty karne po kursie 1.75. Dla odważniejszych polecam czystą jedyneczkę ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La liga
Spotkanie:Real madryt - Espanyol
Typ: kto zdobędzie wiecej rożnych? Real madryt -2
Kurs: 2.05
Godz: 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak zwykle w tym konkursie gram rzuty rożne jak narazie idzie bardzo dobrze a takie kursy na taki typ tylko cieszą. Real o mistrzostwo Hiszpanii już nie walczy ich głównym celem jest finał ligi mistrzów, lecz z pewnoscią nie odpuszczą tego meczu. W ostatniej kolejce przegrali z Elche 0:2 lecz w tam tym spotkaniu nie wystepowało aż 6 podstawowych graczy w tym Cirstiano Ronaldo głowny zawodnik tej druzyny. w spotankiu z Espanyolem nie zagra tylko Pepe i Rodriguez. Real tworzy o wiele wiecej akcji od Espanyolu prawie 16 strzałów na mecz. Goście oddają zaledwie średnio 7 strzałów, z pewnoscią dominował będzie Real. Drużyna z Madrytu zdobywa średnio około 8 rzutów rożnych an mecz natomiast Espanyol około 4. Dodając klase jaka rożni te dwa zespoły + statystyki które pokazują kto dominuje w meczach i gra bardziej ofensywną piłke możemy śmiało postawić żę to Gospodarze zdobędą o wiele wiecej rzutów rożnych. Polecam grać z handicapem bo kurs jest duży a sam handicap nie bardzo. Powodzenia
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Godzina: 3:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
Typ: Powyżej 53,5 shots :!:
Kurs: |1.85|
Buk: Unibet !
No to co ja zobaczyłem na unibecie, to po prostu jestem w szoku... Linia, taka niska na takie ekipy?! No nie ja muszę na tym skorzystać i mam zamiar to wygrać. Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze, dzisiaj jedna z ekip zadecyduje o tym która zagra w finale konferencji. Po drugie oba teamy będą na maksa zdeterminowane i będą od samego początku nacierać na bramkę swoich rywali. Quick i Gibson mają dziś lada wyzwanie, aby zatrzymać ataki swoich przeciwników ale to wszystko zweryfikuje lód. Bardzo istotna sprawa, we wszystkich meczach w tej serii, tylko w jednym meczu padł UNDER strzałowy, 42! W tych już innych meczach linia 53, była przekraczana bez problemowo. Króle, mają to do siebie że tych strzałów oddają na prawdę solidnie dużo i nie ważne, czy grają u siebie czy w delegacji. Kopitar, w niezwykłej formie, Carter nieco ospale ale może i dziś się przebudzi w tak ważnym dla nich meczu. Osobiście wolałbym Króli dalej, ale czy Kaczory i ich teren będzie trudny do zdobycia? Osobiście nie wiem, dlatego idę w stronę strzałów. Kaczory tak samo jak Kings, mają swoje perły w składzie i zrobią wszystko aby ten mecz przechylić na swoją korzyść. Strzały jakie oferuje nam Unibet, nie co mnie zaszokował, dlatego gram to i liczę na kopalnie strzałów. Choć pewnie, gdyby mecz był w LA, to linia była by wyższa, ale ja to odbieram jako pomyłkę Unibetu ze strzałami i pobieram śmiało i liczę na minimum 54 strzały w meczu, a sądzę że jest to do zrobienia bo oba zespoły na to stać.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 11

adrews

Użytkownik
dyscyplina: pilka nozna
godzina: 14:00
spotkanie: Dalkerud-Skelleftea
typ: X2
stawka 3,12
bukmacher: bet365
Witam na dziś przygotowalem podwórkową 3 lige oglądam te lige o tych czterek kolejek i uważam ,ze tak niziutki kurs na gospodarzy 1,22 jest nie na miejscu dodatkowo Dalkerud zremisowal z Umeą na wyjeżdzie a za to Skelleftea wygrala z Umeą na wyjeżdzie jak dla mnie X2 ,pozdrawiam
⛔ 100 / brak buka ; po za tym kiepska analiza
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valencia - Celta Vigo
Typ: over 4,5
Kurs: 4,7
Bukmacher: sportingbet

Analiza: Valencia z Levante zagrała średnio. Zrobili kilka sytuacji, z których mogły wpaść gole, ale niestety nie potrafili wykorzystać żadnej. Z Realem zagrali fajną piłkę, wcale nie grali pod dyktando Realu, ale nie można zaprzeczyć, że to Real grał lepiej. 2-2 w miarę zasłużone. Wygrana 3-1 z Sevillą i trzeba powiedzieć, że Valencia powinna grać w finale LE, bo tym jak jechali Sevillę. Z Atletico też mogli wbić jakąś bramkę.
Celta strzela jak na zawołanie. O ile z Realem trudno stworzyć sobie wiele sytuacji bramkowych o tyle z OSasuną, Valladolid, Almerią, Sociedad mieli ich na prawdę sporo.
Charles &amp; Orellana &amp; Nolito - to ta trójka ostatinio wygrywa mecze. Z Realem tak na prawdę zrobili niewiele, no, ale to inna klasa jednak. Real teoretycznie walczył jeszcze o mistrzostwo. Teraz i Celta i Valencia nie walczą o nic i strata goli kolejnych goli doda tylko pikantności i chęci oglądania przez kibiców następnych i następnych ???? A obie ekipy ofensywne - sporo zdobywają, ale sporo też tracą.
Celta zapewne z tą stałą trójką napastników, o których wspomniałem wyżej. Valencia bez żadnych pauzujących, jak i Celta. O kontuzjach nie wiem nic niestety, nie wiem czy Mathieu wróci i czy są nowe absencje. Podobnie w przypadku Celty.
O ile nie do końca widać w ostatnim czasie słabą defensywę Valencii, o tyle widać to po stronie Celty. Z Realem ze 2 bramki mogli stracić, ale nie było CR i Benzemy i nie miał kto ich wykrozystać.
⛔ 100
 
nsg 4

nsg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Barcelona - Atletico
Typ: over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Mecz o mistrzostwo, Barcelona musi to spotkanie wygrać, Atletico wystarczy remis. Scenariuszy na ten mecz jest mnóstwo, wspólny mianownik wszystkich jest taki, że jedna z drużyn będzie musiała mocno naciskać - Atletico lubi grać z kontry, mieli też okazję przyjrzeć się jak parkować autobus w swoim polu karnym w meczu z Chelsea. Taka sytuacja powinna generować dużą ilość rzutów rożnych, która może dodatkowo zostać spotęgowana trafieniem którejkolwiek z drużyn. Ostatnie 5/5 spotkań Barcelony w PD to powyżej 10,5 RR, Atletico w tej statystyce mocno odstaje - 2/5 powyżej 10,5 RR, jednak presja wygranej od początku bedzie ciążyła na Barcelonie, co przy słabej ostatnio skuteczności i konsekwentnej defensywie Atletico powinno sprawić, że w końcowym rozrachunku zobaczymy przynajmniej 11 rożnych.

✅ 72
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dyscyplina: WNBA( koszykówka kobiet)
Czas rozpoczęcia: 4:00 polskiego czasu
Typ: Seattle Storm - Los Angeles Sparks over 157 pkt
Kurs: 3,25
Buk: Bet365
Analiza:
Fajna linia, dosyć nisko imo na mecz pomiędzy Storm a mega ofensywnymi Sparks. Szkielet ekipy ze Sparks został więc wyjściowa 5 powinna być bez zmian. Do ekipy gości doszła bardzo fajna moim zdaniem PG Lindsey Harding która przeszła z zespołu Atlanty Dream. Seattle Storm również ma ciekawe zawodniczki, które potrafią rzucać m.in Stricklen podkoszowa Langhorne czy Temeka Johnson. Poza nimi jedna z najlepszych rozgrywających, reprezentantkę USA Sue Bird. Fajna linia jak na takie ekipy, moim zdaniem do wzięcia, zwłaszcza że Sparks grają bardzo szybko z kontr i lubią zdobywać łatwe punkty, oraz rzucają bardzo dobrze z dystansu. Zdecydowałem się zagrać na wyższą linię w tym spotkaniu, ponieważ uważam, że obie ekipy są w stanie rzucić po 80 pkt, a Sparks nawet i 90. Nie sądzę, żeby już w 1 meczu była mega skoncentrowana gra w defensywie. Po takim kursie jaki oferuję bukmacher B365 myślę że warto. Ekipa z LA jest znana z tego, że gra z polotem i finezją, oraz przyjemnie dla oka. Dla obu ekip jest to pierwszy mecz, więc sądzę że zobaczymy ciekawe widowisko, a nie twardą obronę.
⛔ 100
 
stanley-63 901,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 11:00
Spotkanie - FC Tokio : Gamba Osaka
Typ - obie strzelą i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs - 2.20
Bukmacher - Bet365
Analiza :
No to ja znowu daję mój typ na mecz z udziałem Gamby , tym razem w ramach 14 kolejki J-League Gamba Osaka gra mecz wyjazdowy na FC Tokio i liczę że i w tym spotkaniu Gamba zdobędzie jakąś bramkę bo ostatnio tak jakby lepiej im wychodzi to strzelanie goli i w dwóch ostatnich meczach zdobyli aż 5 goli , gospodarze czyli FC Tokio jakby trochę w kryzysie bo patrząc na ich 4 ostatnie mecze to 3 porażki i ostatnio remis ale można go uznać za porażkę bo FC Tokio grał mecz wyjazdowy z ostatnią w tabeli Tokushimą i chłopaki nie zdołali strzelić nawet jednej bramki drużynie która już w tym sezonie straciła w 13 spotkaniach 32 gole zdobywając zaledwie 3 tak więc coś w drużynie FC nie funkcjonuje tak jak trzeba , FC w swoich meczach u siebie a było ich 6 ma nie zbyt ciekawy bilans bo 2-1-3 i 5:8 w bramkach natomiast goście w meczach wyjazdowych 2-2-3 i 7:9 tak więc liczę że dziś obu drużynom uda się ta sztuka strzelenia gola a w meczu w sumie padnie ich więcej niż 2.5 , ostatni ich pojedynek tutaj na Ajinamoto Stadium to dosyć ciekawe widowisko zaprezentowali obie drużyny a FC wygrało 3:2 strzelając już 3 gole w pierwszej połowie , a w rewanżu na Osace wynik 2:2 czyli typ dzisiejszy by wszedł dlatego na to liczę a kurs całkiem sobie !
⛔ 100
 
makaveli23 290,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, Japonia
Godzina: 11:00
Spotkanie: FC Tokyo - Gamba Osaka
Typ: X do przerwy
Kurs: 2.20
Buk: bet365
Nie spodziewam sie tutaj tak jaka kolega Stanley zbyt wielu goli, przynajmniej do pierwszej polowy. Gamba to nie ta sama druzyna co 2-3 lata temu kiedy overy w ich meczach to byla codziennosc. Ich mecze wyjazdowe w tym sezonie do przerwy koncza sie remisem i to czesto 0-0. 1-1 kiedy grają z druzynami nastawionymi ofensywnie. 7 na 7 meczy wyjazdowych do przerwy to remisy. Obie druzyny raczej nie beda walczyc o najwyzsze lokaty w tym sezonie, lecz raczej o utrzymanie, wiec ten mecz powinien byc w ich wykonaniu dosyc ostrozny. Tokyo u siebie 4/7 do przerwy to remisy. Tokyo nie moglo zlamac defensywy Tokushimy ktora co mecz traci 2+ bramki w ostatnim meczu co swiadczy ze maja bardzo slaby atak. Gamba dla porownania poradzila sobie z Tokushima 3-0.
⛔ 100
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
J. Janković - S. Errani
1(-1,5) @ 2,52

ComeOn

Jelena w rewelacyjnej formie i jak dla mnie zdecydowana faworytka dzisiejszego spotkania, kursy świetne i aż żal nie skorzystać. Serbka wczoraj wyeliminowywała naszą Agę, a wcześniej rozprawiła się z inną reprezentantką gospodarzy Pannettą oraz Rosjanką Kuznetsową. Włoszka gra kiepsko i na dobrą sprawe powinna odpaść już z Cetkowską, ale jakoś wymęczyła zwycięstwo, potem trafiła na Chinkę która zagrała gorzej niż źle. Na Li popełniła masę nie wymuszonych błędów co chwile wyrzucała w aut albo waliła w siatkę, a i tak zdołała wygrać seta. Serwis Włoszki, zwłaszcza drugie podanie jest chwilami tragiczne i Jelena będzie ją niszczyć returnem. Spodziewam się szybkiego i pewnego zwycięstwa Serbki.
⛔ 100 / brak wzoru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom