>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.05.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Puchar Niemiec
17.05.2014 20:00
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: powyżej 10 rzutów rożnych (azjan)
Kurs: 1.80
Bet365
Dzisiaj o godzinie 20 zostanie rozegrane finałowe spotkanie pucharu Niemiec. Zagrają w nim dwie bezapelacyjnie najlepsze drużyny czyli Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Faworytem jest Bayern, czyli najbogatszy klub niemiecki, zdobywca mistrzostwa kraju w tym sezonie. Dysponuje ten zespół szeroką kadrą, jednak po zdobyciu mistrzostwa zaczęły się problemy z formą, które trwają już dość długo. Zespół ten potrafi i lubi grać piłką, potrafi też w meczach o stawkę wypracować naprawdę sporą liczbę rzutów rożnych, a dzisiaj przed nami właśnie takie spotkanie. W Bayernie zabraknie dziś Alcantary, Schweinsteigera i Mandzukica i ma ten zespół przez to większe problemy kadrowe od rywali, wszyscy trzej zawodnicy to bardzo ważne ogniwa. Borussia ma problemy kadrowe za sobą i dzięki temu wrócili na właściwy tor grając znów efektowną i przede wszystkim efektywną piłkę. Nie zagra tylko Błaszczykowski jeśli chodzi o Borussię. Faworytem bukmacherów jest Bayern ale nie jestem zbyt przekonany co do ich formy, Ribery ostatnio nie grał na najwyższym poziomie a jego dyspozycja ma bardzo duże przełożenie na grę całego zespołu, dziś może zacząć na ławce rezerwowych, odsunięty od kadry został Mandzukic, czyli podstawowy napastnik Bayernu, do tego brak Schweinsteigera, no nie wiem jak to będzie wyglądać jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Oczywiście jest kim ich próbować zastępować, ale myślę, że po raz kolejny będą robić dużo szumu dzięki czemu będzie po raz kolejny wiele gry pod polem karnym rywalem co przełoży się na dużą ilość rożnych. Borussia też ma kim grać w ofensywie i tak jak wszyscy spodziewam się dziś sporej dawki gry ofensywnej z obu stron, rożne to najlepsze rozwiązanie, w tym meczu 10 rożnych to powinna być formalność.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Korona Kielce - Piast Gliwice
typ: Korona(-1)
kurs: 4,75
buk: Expekt
analiza:
Moim zdaniem to spotkanie będzie najciekawsze spośród dzisiejszych trzech bojów w Ekstraklasie. Korona nie przegrała od ponad pół roku na swoim obiekcie, w ich głowach jest myśl, że to ich stadion i żaden rywal nie ma czego tutaj szukać. Zawsze biją się o trzy punkty; dosłownie. Ewentualne zwycięstwo zapewni im utrzymanie, za co pewnie mają obiecane premie, które już jutro mogą znaleźć się na kontach. Piast był oprócz Widzewa najpoważniejszym kandydatem do I ligi, ale zmiana trenera na Hiszpana przyniosła efekt nowej miotły. Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni, zwycięstwo nad słabiutką Cracovią to jeszcze nic. Owszem 5:1, ale statystyki wcale nie przekonują, że na boisku panowała tylko jedna drużyna. Posłużę się przykładem krakowskiej Wisły, która wygrała 5:0 na swoim terenie z Pogonią Szczecin by przegrać w tym samym bilansie bramkowym z warszawską Legią tydzień później. W skrócie mówiąc żeby cokolwiek zarobić grając Ekstraklasę trzeba szukać niespodzianek. Warto pograć na Koronę, zachęca kurs, który nadal rośnie. W ofensywie Kielczanie mają kim postraszyć, Korzym powinien coś dorzucić, może Trytko znajdzie swoją okazję, gram handi i jestem pełen optymizmu.
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina:
20:45
Spotkanie: Udinese Calcio - Sampdoria Genua
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Zapraszam na spotkanie trzydziestej siódmej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy Udinese Calcio a Sampdorią Genua. Dziś wieczorem na Stadio Friuli dojdzie do dosyć ciekawej potyczki. Ostatnią kolejkę sezonu 2013/2014 ligi włoskiej rozpocznie potyczka dwóch zespołów z drugiej dziesiątki tabeli, Udinese i Sampdorii. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny w kiepskiej formie, które w ostatnich tygodniach rzadko zachwycały. W sumie od początku kwietnia gospodarze wywalczyli tylko pięć oczek, a piłkarze z Genui ledwie trzy. W sobotę faworytami będą podopieczni Francisco Guidolina. Di Natale i spółka w ostatnich tygodniach pokonali Livorno 5:3 i zremisowali na wyjeździe z Hellasem 2:2, a na Stadio Friuli od początku marca przegrali tylko raz, z Juventusem Turyn. Sampdoria, która ostatnio poza domem uległa Lazio Rzym, Catanii i Parmie, a przed kilkoma dniami dała się rozbić Napoli 2:5 wydaje się być bez większych szans na korzystny wynik. Przeciwko jedenastce Sinisy Mihajlovica świadczy też fakt, że przegrała trzy z czterech ostatnich konfrontacji z Udinese. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 17.05.2014 godz. 18:00
Wydarzenie: Polska - Macedonia
typ: Polska (-2,5seta)
Kurs: 1.4
Bukmacher: bet365
Na dzisiaj moja propozycja z drugiego spotkania kwalifikacji do Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Polski i Macedonii. Wczorajszy debiut trenera Antigi w inauguracyjnym meczu z Łotwą wypadł całkiem przyzwoicie. Polacy praktycznie cały czas kontrolowali przebieg spotkania i ostatecznie tylko w 2 secie mieli trochę problemów, ale ostatecznie wygrali z Łotwą bez straty seta w krótkim meczu do 15,23 i 16. Reprezentacja Macedonii natomiast rozpoczęła swoje występy w turnieju od porażki ze Słowenią, ale niespodziewanie sprawiła sporo problemów zdecydowanemu faworytowi tego spotkania jakim była niewątpliwie Słowenia i niespodziewanie dopiero po tiebreaku zakończyło się to spotkanie. Dzisiaj jednak w pojedynku z Polakami Macedończycy nie powinni mieć nic do powiedzenia i musieliby naprawde zagrać mecz życia, żeby chociaż w jakimś z jednych setów zbliżyć się do polaków, którzy zdecydowanie sportowo przewyższają swoich przeciwników w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła. Mecz powinien mieć podobny przebieg jak to wczorajsze spotkanie z Łotwą, a że osobiście uważam Łotyszy za lepszy zespół od Macedonii dlatego też stawiam na bezproblemowe zwycięstwo Polaków w krótkich trzech setach. Zachęcam do swojego typu.

✅ 40
 
S 1

stasiupankracy

Użytkownik
Sochoux - Evian+1
kurs 1.95 WilliamHill
Ostatnia kolejka, mecz o utrzymanie z tym że gościom wystarczy remis gdyż mają 1 punkt więcej od ich dzisiejszych rywali, Sochoux. Evian na 3 ostatnie mecze wy
grało raz mecz 3 punkty w ostatniej kolejce, pechowo przegrało z Reims(wyrównany mecz i niewykorzystany rzut karny) oraz przegrało z 4 St Etienne. Sochoux zaś 2 mecze win i jeden remis lecz mało przekonujący ten remis z PSG i wygrana Nice. Remis daje utrzymanie gościom i w takim przypadku zwrot stawki zaś w razie wygranej 1,95, kurs warty grania.
⛔100
WTF??
Odsyłam do Regulaminu Typów Dnia
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 20:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Myślę, że w tym meczu wszystko jest możliwe, mój typ jest na Borussię, z kilku powodów. Od jakiegoś czasu zewsząd pojawiają się komentarze, że coś się zacięło w Bayernie. Zaczęło się od zapewnienia sobie mistrzostwa Niemiec, Guardiola zaczął kombinować ze składem, Bayern zaczął tracić punkty, przerwał imponującą serię meczów bez porażki, ale każdy tłumaczył to rozprężeniem po osiągnięciu celu, jakim było mistrzostwo, jednak po blamażu w rewanżowym meczu LM z Realem, oczywistym stało się, że coś jest nie tak. Dla mnie osobiście Bayern Guardioli od początku był zupełnie inną drużyną od tej Heynckesa. Tamta drużyna niszczyła każdego rywala, który stawał jej na drodze, byli pewniakiem do wygrania ligi i Ligi Mistrzów, natomiast ekipa Guardioli od początku była po prostu dobrą drużyną, ale nie taką, której nie można pokonać. No i to o czym pisałem na początku, czyli chyba śmiało można powiedzieć- kryzys, w ostatnich tygodniach.
Niby wygrali 2 ostatnie mecze w lidze (choć ostatni dopiero w doliczonym czasie), a ja nie wiem co się dzieje u nich w szatni, ale wydaje mi się że atmosfera w zespole nie jest najlepsza, w dodatku olbrzymia presja związana z tym finałem, bo nie oszukujmy się, sezon z samym mistrzostwem Niemiec, dla takiego klubu nie będzie sezonem udanym, wbrew temu co mówi Guardiola, próbując chyba zdjąć presję z siebie i zespołu. Mistrzostwo Niemiec to był ich obowiązek, przegrali już LM, przegrali też na początku sezonu w superpucharze, zresztą również z BVB, więc na pewno nikt w klubie nie dopuszcza nawet do siebie myśli, że Bayern nie zdobędzie Pucharu. Myślę, że w obecnej sytuacji ta presja im nie pomoże. Co do Borussii, tutaj sytuacja wydaje się być zgoła odmienna. Bardzo fajna końcówka sezonu, o mało nie doprowadzili do dogrywki w meczu z Realem w LM, gdy zwłaszcza po pierwszym meczu wszyscy skazywali ich na odpadnięcie bez podjęcia walki. Od tego czasu na wszystkich frontach 7 zwycięstw i 1 remis, wydaje się, że oglądamy na boisku inną drużynę od tej, która wcześniej nawet gdy wygrywała mecze to przeważnie męczyła się niemiłosiernie ze swoimi rywalami.
Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest na pewno fakt, że Robert Lewandowski gra ostatni mecz w barwach BVB, kolejny zagra już w koszulce dzisiejszego rywala. Myślę, że podobnie jak było tydzień temu w ostatnim meczu ligowym, da z siebie wszystko w podziękowaniu za piękne chwile spędzone w BVB, jak i będzie chciał pokazać swoim przyszłym pracodawcom swoją wartość.
Jeśli chodzi o absencje to w Bayernie nie zagrają na pewno Mandżukić i Schweinsteiger, o Borussii nie wspominam, bo nie ma żadnych nowych nieobecnych, a jeśli chodzi o stare kontuzje to za bardzo nie mam informacji.
Podsumowując, nie faworyzuję Borussii, ale uważam, że są rozsądne argumenty, żeby dziś na nich zagrać, czy to po prostu &quot;jedynkę&quot;, czy też zwycięstwo włącznie z dogrywką i karnymi, lub DNB.
⛔ 100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Masters Rzym
Godzina: 21:30 CET
Spotkanie: Robin Haase/Feliciano Lopez - Grigor Dimitrov/Lukas Rosol
Typ: Robin Haase/Feliciano Lopez
Kurs: 1.78
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Haase z Lopezem grają ze sobą bardzo nieregularnie, raczej doraźny składak, ale z jakimś zapleczem wspólnego doświadczenia. W Rzymie na razie idą jak burza, nie tylko nie oddali jeszcze seta, ale nawet nie dali się ani razu przełamać 8-krotnie niwelując zagrożenie przełamania. Trzy łatwe wygrane w tym z dwoma rozstawionymi parami muszą budzić szacunek, tym bardziej, że w żadnej z nich nie byli faworytami. Dimitrov z Rosolem dużo mniej spektakularna droga do półfinału, pierwszy mecz wygrany po 2 tiebreakach, a dwa następne po supertiebreakach. Wprawdzie ograli turniejową dwójkę Peya/Soares, ale umówmy się, ostatnimi czasy ten uznany duet spuścił mocno z tonu i ogrywają ich prawie wszyscy. Dodatkowo trzeba pamiętać, że Dimitrow będzie miał jeszcze w nogach półfinał singla z Nadalem rozgrywany niewiele wcześniej i na pewno nie wpłynie to korzystnie na jego formę w deblu, bo regeneracja po meczu z Hiszpanem nigdy nie jest łatwa. Moim zdaniem w tym meczu zbyt wiele wskazuje na duet holendersko- hiszpański, by po całkiem niezłym kursie z tego nie skorzystać.
✅ 78
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom