>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.04.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 17 Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:



Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
vexi 23

vexi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: St.Louis Blues - San Jose Sharks
Typ: San Jose Sharks -1,5
Kurs: 3,53
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Dziś kolejny z rzędu pojedynek między tymi dwoma ekipami. W ostatnim meczu San Jose Sharks ulegli aż 3:0 podopiecznym Kena Hitchcocka, jednak rekinom brakowało szczęścia, a przede wszystkim skuteczności w decydujących momentach meczu. Kolejnym atutem rekinów jest wysoka dyspozycja ich bramkarza. Gdyby nie jego wysiłki w pierwszym meczu istniała duża szansa, że to Blues przechyliliby tamten mecz na swoją korzyść, a wyjeżdżając z Missouri z 0-2 szanse rekinów na końcowy sukces byłyby dużo mniejsze. Dlatego dziś stawiam na srogą zemstę ze strony rekinów. Myślę że będzie to bardzo twardy mecz i jeżeli Sharks&#39;i myślą o wywalczeniu awansu muszą zdecydowanie postawić na ofensywę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Bayern Monachium - Real Madryt
Typ:
Rzuty rożne w meczu (regulaminowy czas gry) - Over 9.5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Jest to mecz, którego nikomu nie trzeba omawiać. Kazdy wie jak wysokiej wagi jest to spotkanie i jak wiele znaczy dla obu drużyn.
Ta pierwsza runda rozgrywek to 5 minut Bayernu Monachium, który musi dać z siebie wszystko żeby pojechać na trudniejszy mecz rewanżowy z jak najlepszym wynikiem.
Real nie odpuści i będzie zaciekle walczył również o jak najlepszy wynik na mecz rewanżowy.
Obie drużyny wskoczą na wysoki pułap, a w skutek tego mecz będzie naprawdę emocjonalnym spotkaniem.
Zarówno Bayer jak i Real są w dobrej formie.
W poprzednich pojedynkach między nimi bywało różnie.
Ilość rzutów rożnych utrzymywała się na poziomie ok. 10.
W meczach, w których obie drużyny poświęcają się w pełni spotkaniu, zazwyczaj pada dużo kartek, wolnych, rożnych. W zaciętych meczach ligowych jedni i drudzy zdobywają sporo rzutów rożnych.
Dla przykładu w meczu Bayern - Mainz. Monachium zdobyło 13 rzutów rożnych.
Ath. Madrit - Real. Real wykonał 8 rożnych.
Wiadomo, że mecze Ligi Mistrzów to 90 minut, w których drużyny dają z siebie dużo więcej niż w lidze.Więc sądzę, że bez problemu łącznie padnie więcej niż 9,5 w rożnych.
Osobiście liczę na zacięte spotkanie po obydwu stronach boiska i myślę, że mój subiektywny pogląd jest jak najbardziej uzasadniony.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie : Bellucci - Anderson
Typ : Anderson
Kurs : 2,50
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Przed nami dalsze zmagania pierwszej rundy tegorocznego turnieju w Monte Carlo.
Spotkanie, które wybrałem odbędzie się pomiędzy Thomazem Belluccim , a Kevinem Andersonem.
Ilekroć typowałem spotkania z udziałem tego drugiego, typ niemalże za każdym razem wchodził, dlatego też zdecydowałem się zrobić to po raz kolejny.

Obaj zawodnicy pną się na wyżyny swoich możliwości, zaliczają systematyczny progress. Najlepsza lokata jaką to dej pory osiągnął Afrykanin to 28. ,a było to 19 marca 2012 roku, natomiast Brazylijczyk wdrapał się nieco wyżej bo na pozycję 21. z tym, że było to 2 lata temu, teraz krąży wokół 30 pozycji rankingowej.

Zdecydowałem się postawić na Andersona, ponieważ według mnie jest to po prostu lepszy tenisista, posiada mocniejszy serwis i ogólnie ma większy potencjał, wystarczy mu tylko odpowiednia motywacja. Wygrał w tym roku już jeden turniej w Delray Beach, co pokazuje, że jest w dobrej formie. Poza tym grał w tym roku w turnieju, w którym odpadłby po pierwszej rundzie.
Serwis, serwis i jeszcze raz backhand powinny wystarczyć do pokonania Thomaza, biorąc pod uwagę fakt, że w tym sezonie nie radzi sobie specjalnie dobrze, a na pewno nie lepiej niż w roku ubiegłym. Dobre mecze przeplata ze śmiesznymi porażkami, w których dawał się ogrywać można by wywnioskować bez walki. Jest to zawodnik, który ewidentnie nie wytrzymuje psychicznie i łatwo go sprowokować podobnie jak Raonica.

Podsumowując, mam nadzieję, że Anderson odpali swoją armatę serwisową i pokaże młodszemu koledze gdzie jego miejsce.
⛔ 100
 
S 26

shithead

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets
Typ: Charlotte Bobcats
Kurs: 3,27
Bukmacher: Pinnacle
Gdy przed chwilą wszedłem do działu i otworzyłem niniejszy temat, od razu pomyślałem, że napiszę analizę pod mecz Realu, co na pewno będzie dzisiaj public betem i trzeba spieszyć się z obstawianiem. W międzyczasie oglądałem jednak highligtsy z ostatniej nocki NBA i właśnie to zmieniło moją decyzję.
Czy widzieliście może jak zareagowała ławka rezerwowych Sacramento Kings po zwycięskim rzucie Thortona na 3s przed końcem spotkania z Portland? Jeśli nie, radzę zapoznać się z materiałem. Otóż koszykarze fioletowej ekipy byli wręcz załamani! Dlaczego? Dowiedziałem się, że zarząd kazał im przegrywać mecze, aby znaleźć się jak najniżej w tabeli ze względu na korzystny pick w drafcie 2012! Thorton został podobno za wspomnianego beater-buzzera finansowo! ;0 Jakkolwiek kuriozalnie to brzmi, nie zdziwiłbym się, gdyby była to prawda...
Zaraz, zaraz... Ale jak to się ma do mojego typu? Ano więc Sacramento, biorąc pod uwagę całą ligę jest 4 od końca, o jeden mecz lepsze od... New Orlean Hornets. I tu przechodzimy do sedna sprawy:&quot;Szerszenie&quot; wygrały 3 ostatnie mecze z rzędu i wg mojej teorii spiskowej na wiele zwycięstw w sezonie nie będą sobie mogli już &quot;pozwolić&quot;. Obecnie mają 2 picki w top10 nadchodzącego draftu. Miejsca 3 i 10. Tego trzeciego wg mnie nie będą się chcieli pozbyć, a może do tego dojść, jeśli w zasadniczym sezonie, który zbliża się do końca wypadną lepiej niż Kings.
Tak więc dzisiaj, wg mnie polegną. Mimo że grają z najgorszą drużyną, pośmiewiskiem całej ligi i zespołem który zalicza obecnie &quot;run&quot; 0-16 - polegną. Co do ich przeciwników: &quot;Bobki: jeśli przegrają wszystkie pozostałe do końca sezonu mecze, oprócz tego, że zajmą ostatnie miejsce w lidze (przed czym nic i tak już ich nie uratuje), to jeszcze &quot;popiszą się&quot; najgorszym procentem zwycięstw w historii NBA! Tego chyba chcą już uniknąć... Także pomimo tego, że grają piach, że rzucać zza obwodu umie tam tylko w miarę Henderson, a jedynym widocznym grajkiem jest Kemba Walker uważam, że przynajmniej raz jeszcze w tym sezonie wygrają. A kiedy jak nie dzisiaj? Hornets już w sezonie pokonali, mają własny parkiet, a co najważniejsze ich rywal nie musi się w pełni zaangażować w mecz.
Być może moja teoria troszkę naciągana, ale spróbuję zagrać za niedużą kwotę, nie tyle na Charlotte, co przeciwko NOH. Kurs dość zachęcający. 5iona!
⛔ 100
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
St. Louis Blues - San Jose Sharks
Typ: St. Louis Blues
Kurs:
2,60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Po wczorajszych ciekawych meczach, szczególnie po ciekawej &quot;walce&quot; pingwinów z lotnikami zdecydowałem się znowu zagrac kilka kuponów.
Pierwsze spotkanie odbedzie się w San Jose. W rywalizacji tej pierwszy mecz rekiny wygrały szczęśliwie, po dogrywce, głównie z powodu dobrej dyspozycji Niemiego, który obronił 40 strzałów. W drugim meczu nie było już niespodzianek i nutki pewnie zwyciężyły 3-0. Głównie z powodu dobrej defensywy, z której słyną Blues ( w sezonie zasadniczym stracili najmniej goli). Nieźle zaprezentowali sie w ofensywie, strzelili gola w Power Play. Niepokojąca może byc tylko kontuzja Halaka, który dobrze się ostatnio prezentował. Jednak Halak jest jedynym kontuzjowanym graczem w Blues, reszta graczy jest do dyspozycji trenera. Szansa dla dobrego zaprezentowania się dla Elliota. Stawiam na Blues.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Anglia Championship
Spotkanie : Leicester - Burnley
Typ : Leicester 1
Kurs : 1.72
Bukmacher : Unibet
Analiza : Na wtorkowy wieczór, mam dla was spotkanie drużyny dziewiątej, z jedenastą. Dziewiąta to oczywiście Leicester, a 11 to goście. Myślę, że tego meczu na pewno zawodnicy Leicester, nie odpuszczą po ostatniej porażce, w lidze z Milwall 2-1 Dlatego teraz chcą jak najszybciej odrobić stratę.. I wygrać spotkanie z Burnley. Leicester jest to młoda ekipa, zbudowana z bardzo ambitnymi i utalentowanymi graczami. W każdym meczu, strzela ponad dwa gole.. no dobra może prawie dwie.. ale jak strzela, to wygrywa.. z Blackpool, potrafiła stracić gola.. i jeszcze wygrać pierwszą połowę 2-1. Strzelając w ciągu 10minut dwie bramki.. To taki przykład, kiedy traci gola, potrafi się mocno zmobilizować i przechylić szale na swoją korzyść.
1 listopada 2011 roku, na Burnley, był wynik 1-3 dla Leicester, więc nie widzę przeszkód żeby ponownie wygrali tym razem u siebie. 9 kwietnia 2011 roku.. Leicester rozgromiło Burnley aż 4:0 Tak więc, grają u siebie, mają atut własnego boiska. I na pewno nie odpuszczą żeby tego meczu nie wygrać.. Dlatego taki tyyyp!
________________________________________
. Podoba Ci się mój typ ? Kliknij w dzięki i miej świadomość że możesz tym typem wygrać kupon ;) .., pamiętaj, że pierwsza myśl, jest NAJLEPSZA ! .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL - playoffs game 3 # start: 1:30
Spotkanie: Boston Bruins @ Washington Capitals
Typ: Washington Capitals (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stołeczni po niezwykle ciężkim fizycznie meczu, pełnym wrażeń do samego końca zdobyli Boston i tym samym wyrównali stan serii na 1:1. Dziś powracają do Waszyngtonu i po chwilowym zastanowieniu postanowiłem i tym razem dać im szansę. Caps w porównaniu do pierwszego meczu w Bostonie zaprezentowali się już nieco lepiej z bardziej odważnym nakładem w ofensywę czy jeszcze solidnie rozgrywającą defensywą wraz z Holtbym w bramce, dla którego wędruje wieeelki plus z mojej strony. Chłopak jest na fali, czuje się niezwykle pewnie i mam nadzieję ,że ściany w Waszyngtonie nie oddadzą go zbytniej presji i nie opuści swojego levelu, tymbardziej że spadł &quot;z nieba&quot; w idealnym momencie dla całej ekipy. Bruins standardowo; poukładana formacja od A do Z z Thomasem, który pomimo swojego wieku dostaje jeszcze większego &quot;kopa&quot; w playoffach. Spodziewam się więc tutaj na prawdę wyrównanego spotkania, jednak z lekką nawiązką na Capitals którzy wyglądają na nieco bardziej zdeterminowanych i po cichu liczę, że są nawet w stanie sprawdzić niespodziankę w tej serii.
⛔ 100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Bayern Monachium - Real Madryt
Typ:
Handicap 0:1 FC Bayern Monachium
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bwin
Analiza:
No coz, typ odwazny mozna by powiedziec. Gdyby dalo sie wiekszy kurs wziac to bym postawil na H0:2 ale to tu nie ma sensu. No ale przejdzmy do analizy. Przed nami wspanialy polfinal ktory jest klasykiem europejskich pucharow. Obie druzyny mierzyly sie wielokrotnie, za kazdym razem stwarzajac niesamowite widowiska pelne dramaturgii. Bilans ostatnich 5 meczy pomiedzy tymi druzynami prezentuje sie korzystnie dla &quot;Galacticos&quot;:
9. maja 2000 - półfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:1 (1:1)
1. maja 2001 - półfinał - Real Madrid – FC Bayern 0:1 (0:0)
9. maja 2001 - półfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:1 (2:1)
2. kwietnia 2002 - ćwierćfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:1 (0:1)
10. kwietnia 2002 - ćwierćfinał - Real Madrid – FC Bayern 2:0 (0:0)
Ogolny bilans gry miedzy tymi zespolami wyglada juz nieco inaczej i o wiele gorzej dla Realu:
31. marca 1976 - półfinał - Real Madrid – FC Bayern 1:1 (1:1)
14. kwietnia 1976 - półfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:0 (2:0)
8. kwietnia 1987 - półfinał - FC Bayern – Real Madrid 4:1 (3:1)
22. kwietnia 1987 - półfinał - Real Madrid – FC Bayern 1:0 (1:0)
2. marca 1988 - ćwierćfinał - FC Bayern – Real Madrid 3:2 (2:0)
16. marca 1988 - ćwierćfinał - Real Madrid – FC Bayern 2:0 (2:0)
29. lutego 2000 - II runda - Real Madrid – FC Bayern 2:4 (1:3)
8. marca 2000 - II runda - FC Bayern – Real Madrid 4:1 (2:0)
3. maja 2000 - półfinał - Real Madrid – FC Bayern 2:0 (2:0)
9. maja 2000 - półfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:1 (1:1)
1. maja 2001 - półfinał - Real Madrid – FC Bayern 0:1 (0:0)
9. maja 2001 - półfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:1 (2:1)
2. kwietnia 2002 - ćwierćfinał - FC Bayern – Real Madrid 2:1 (0:1)
10. kwietnia 2002 - ćwierćfinał - Real Madrid – FC Bayern 2:0 (0:0)
Podsumowujac gry Bayernu z Realem mamy bilans nastepujacy:
W Monachium: 7 gier - 7 zwycięstw. Stosunek bramkowy Bayernu - 19:7
W Madrycie: 7 gier - 2 zwycięstwa, 4 porażki, 1 remis. Stosunek bramkowy Bayernu - 6:10
W sumie: - 14 gier - 9 zwycięstw, 4 porażki, 1 remis. Stosunek bramkowy Bayernu - 25:17.
Ze statystyk wynika, ze Bayern nigdy nie byl wygodnym rywalem dla Realu i na pewno nie przekreslalbym ich szans na awans do finalu w Monachium. Ja osobiscie nawet sklanialbym sie ku tezie, ze wtorkowy mecz nie bedzie ostatnim dla Bayernu na wlasnym terenie w tym sezonie LM. Bayern w srode przegral mistrzostwo Niemiec w Dortmundzie co dobitnie udowodnil trener w meczu z Mainz wystawiajac mocno rezerwowy sklad. Aktualnie jedynym i najwazniejszym priorytetem (ktory chyba najwazniejszy byl od poczatku tego sezonu) jest walka o final Ligi Mistrzow na Alianz Arena. Monachijczycy sa w tym sezonie nieobliczalni i zdolni do pokonania kazdego a zaraz po tym do gry o klase czy dwie nizej. Zarzuca im sie kiepska obrone co wydaje sie byc nie do konca prawda poniewaz duet srodkowych obroncow reprezentacji Niemiec spisuje sie bardzo dobrze a na prawym skrzydle Lahm mimo nienajlepszego sezonu jest bardzo klasowym zawodnikiem. Jedynie na lewej stronie gra od niedawna Alaba ktory dopiero musi udowadniac swoja wartosc na tej pozycji. W Realu mamy za to super Ramosa i nieprzewidywalnego glupka Pepe (tak obiektywnie patrzac). Mimno tego wyglada to niezle. Boki niestety juz troche gorzej. Co prawda Marcelo gra bardzo dobrze w tym sezonie ale w defensywie dalej nie jest to ktos na poziomie Lahma. Na drugiej stronie Arbeloa kotry nie ejst moim zdaniem najmocniejszym ogniwem. Obie druzyny posiadaja za to ogromna sile ofensywna i tu nie ma sie co sprzeczac. Real do tego prezentuje o wiele bardziej wyrownana forme, a Ronaldo sieje postrach w liniach obronnych przeciwnikow. No coz, trudno sie z tym nie zgodzic. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze determinacja Bayernu i niesamowity ped Robbena na wygranie LM i udowodnienie swoim bylym pracodawcom swojej wyzszosci przewazy w znaczacy sposob jutrzejszego dnia. Do tego trzeba pamietac, ze Krystyna bardzo czesto w decydujacych meczach z mocnymi rywalami nie wytrzymuje presji i nie daje druzynie tyle ile zazwyczaj. Oczywiscie moge sie mylic jak kazdy ale moim zdnaiem ten typ wejdzie a i kurs obiecujacy. Moze nie namawiam do odwaznego stawiania wielkich sum ale moze warto zaryzykowac? Moim zdaniem tak. 3:0 czy 4:1 jak najbardziej wyniki realne na jutrzejszy dzien. Jakos trudno mi sobie wyobrazic murowania sie Realu niczym poprzedniej druzyny prowadzonej przez Jose.. Chociazby dlatego, ze zespol ma o wiele wieksze inklinacje do gry ofensywnej i w niej sie czuje najlepiej. Licze na otwarty mecz i pewne zwyciestwo Bawarczykow. Pozdrawiam i zycze owocnych betow ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Both To Score
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie mocno overowych drużyn. Bayern u siebie strzelił aż 47 bramek w lidze w 16 meczach - to daje prawie 3 na mecz (samych strzelonych). Dodatkowo mają serię dwóch underów. U siebie grają bardzo ofensywnie (pomijam mecz z Mainz, ewidentnie odpuszczony pod LM).
W ofensywie zobaczymy najmocniejszy skład: Gomes, Ribery i Robben.
Z drugiej strony Real. Prawie 3.50 gola na mecz na wyjazdach w lidze. Strzelali chyba w każdym meczu wyjazdowym w LM. W gazie jest Ronaldo, jedną na parę setek wykorzysta może Benzema.
Podsumowując: Bayern u siebie nie strzelił pierwszy raz od dawien dawna. Strzelali w każdym meczu LM w tym sezonie na Allianz Arena: City, Villareal, Napoli, potem Basel no i OM. Real walił każdemu na wyjazdach: Zagrzeb, Lyon, Amsterdam, potem CSKA i APOEL.
Obie drużyny dotychczas strzelały odpowiednio: Bayern u siebie i Real na wyjazdach.
Dlaczego dziś miałoby być inaczej?
✅ 61
 
bukzaplac-84842 7

bukzaplac-84842

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna liga mistrzów
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: Real
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie zgodzę się z poprzednikiem, że faworytem tego spotkania jest bayern. Patrząc po ostatnich wynikach (przegrana z dortmundem i remis z mainz) nie wierzę w wygraną bawarczyków mimo że grają u siebie. Moim zdaniem w meczu nie ma faworyta. Real może ostatnio nie bez problemów ale wygrywał swoje mecze, a bayern nie potrafił strzelić u siebie gola ze słabym mainz. Nie wydaje mi się aby przy takich wahaniach formy bawarczycy mieli jakieś szanse na awans do finału. Real już w pierwszym spotkaniu będzie chciał ugrać sobie skromną zaliczkę i myśle że jeśli dobrze wejdą w mecz to im się to uda. Remis też prawdopodobny ale z racji na wysoki kurs warto zagrać na real.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Anglia Championship
Spotkanie : Reading-Nottingham
Typ : 1
Kurs : 1.53
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:
Reading jest ostatnio na fali, wygrał 5 ostatnich spotkań- ogrywając przy tym całą czołówkę ligi. Na trzy kolejki przed końcem sezonu są oni na pierwszym miejscu i wygrywając dzisiejsze spotkanie zapewnią sobie awans do Premier League bez względu na wyniki dwóch kolejnych spotkań. Któż nie chciałby sobie zrobić wcześniejszych wakacji? Jeżeli chodzi o ekipę gości mają oni zapewnione utrzymanie, a na wyższe lokaty w tym sezonie szans brak.
Southamp. - Reading 1:3
Brighton - Reading 0:1
Reading - Leeds 2:0
West Ham - Reading 2:4
Reading - Blackpool 3:1
✅ 53
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brisbane Roar vs Ulsan Hyundai (PN - AFC)
1 (DNB),
1.73
SB
Na początku zaznaczę: promocja. Kurs na DNB zaskoczył mnie bardzo, ogromne value. Brisbane w bardzo dobrej dyspozycji, ostatnio ostatecznie łatwo pokonali CCM, teraz mieli 1.5 tygodnia przerwy i na spokojnie przygotowywali się do meczu AFC jak i wielkiego finału A-League, który odbędzie się w niedzielę. Poprzedni mecz z Ulsanem był dość wyrównany, choć niemal całą drugą połowę Australijczycy grali w 10tkę. Dzisiaj Brisbane w roli małego faworyta (w końcu). W LM jeśli chcą grać dalej muszą wygrać. Ulsan w korzystniejszej sytuacji, ale są aktualnie w gorszej formie. Poza tym warto zwrócić uwagę na jeden aspekt, Ulsan odbył długą podróż do Brisbane. Co prawda dwa tygodnie temu to goście odbyli długą podróż i nie miało to znaczenia, ale chodzi o to, że Brisbane jest do tego przyzwyczajone - spore odległości między Perth, a Wellington. W dzisiejszym meczu przewagą gości będzie na pewno pełna kadra, gospodarze natomiast wystąpią bez: Jurmana (19/0 def.) oraz prawdopodobnie Berishy (28/19 atk.). Ten drugi ma nie zagrać ze względu na jakiś virus, a jest to prawdopodobnie zwykła podpucha, by ten odpoczął i zagrał w Grand Final z Perth. To jednak nie zmienia faktu, że gospodarze mają silną kadrę - Henrique, Broich czy Nichols zagrają jutro bankowo. Ponownie zwróciłem uwagę na różnicę temperatur w poszczególnych miastach: Ulsan ok. 18 stopni, Brisbane ok. 25 + deszcz. Różnica podobna jak 2 tygodnie temu, ale tym razem korzyść z tego może być tylko dla gospodarzy. Ale zobaczymy jak to będzie. Bet na pewno polecam :!:
Powodzenia.
⛔ 100
 
maks 2

maks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Orlando Magic - Philadelphia 76ers
Typ: Orlando Magic -4,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W nocy z poniedziałku na wtorek o 1.00 czasu polskiego w hali Amway Center Orlando Magic podejmie Philadelphie 76ers. Faworytem spotkania jest Philadelphia, głównje dlatego, że w drużynie gospodarzy zabraknie z powodu kontuzji Dwighta Howarda i Hedo Turkoglu. Orlando bez Howarda w ostatnich 4 meczach 2 wygrało z Cleveland i Detroit, a przegrało z Atlantą i Waszyngtonem. Natomiast w drużynie gości wszyscy są zdrowi. Philadelphia 76ers ma wyraźne problemy z meczami wyjazdowymi, na ostatnie sześć wygrali tylko dwa. Orlando zapewniło sobie już udział w playoffach i może grać na luzie, posiada dobrych zawodników obwodowych i jeżeli rzuty dystansowe będą na przyzwoitej skuteczności wchodzić to wszytko się może zdarzyć, a po takim kursie można handi zaryzykoać.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Orlando Magic - Philadelphia 76ers
Typ: Over 191 pkt
Kurs:2,62
Buk: Bet365

Analiza:

Znalazłem moim zdaniem bardzo ciekawy bet, na overka w postaci powiększonej linii która wynosi 191 w tym spotkaniu. Biorąc pod uwagę kontuzje w zespole gospodarzy śmiem stwierdzić, że Magic będą mieli ogromny kłopot w defensywie jeśli chodzi o obrone podkoszową. Brak Dwighta Howarda, oraz jego zmiennika Glena Davisa może się okazać katastrofą w dzisiejszym meczu.Orlando na dystansie swoje rzuci ale pod koszem moim zdaniem ekipa Philadelphii powinna się bez problemu przebijać i zdobyć dużo pkt. Mimo że oba zespoły są defensywne, ja uważam, że ten mecz będzie overowy. Po stronie gości brak jakichkolwiek osłabień, wyjdą podstawową piątką. Co można powiedzieć o zespole 76ers? Ich siła to głównie dystans oraz bardzo dobra defensywa oraz ofensywa pod koszem. Trochę mają problemy na linii rzutów wolnych ale nie wygląda to też najgorzej. Jak dla mnie ta linia jest trochę za mała, spodziewam się szybkiego meczu, biorę ten typ po kursie 3,30. Pozdrawiam wszystkich fanów NBA i zachęcam do oglądania tego sądzę ciekawego spotkania w konferencji wschodniej. Rambo131
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Spotkanie: Utah Jazz - Dallas Mavericks
Typ: powyzej 200,5 punktow
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolejne spotkanie przed mistrzami NBA. Wczoraj podopieczni Ricka Carlisle ulegli w dogrywce w Staples Center Lakersom, co by nie mówić w dość kontrowersyjnych okolicznościach (błędy sędziów w OT). Tradycyjnie sporo szkody narobili podkoszowi, czyli Bynum i Gasol. X-Factorem jednak okazała się według mnie postawa graczy obwodowych LAL, zwłaszcza Barnesa, który był blisko osiągnięcia triple-double. Dlaczego o tym mówię?
Ponieważ dziś Mavs czeka kolejne starcie z zespołem z mocnym frontcourtem. Nie da się przecież ukryć, iż główna siła Jazzmanów jest pod koszem. Big Al, Millsap, do tego Favors i utalentowany Kanter, każdy trener chciałby mieć takie bogactwo. Problemem Utah jest jednak obwód, który nie zalicza się do zbyt silnych, a na dodatek jest przetrzebiona kontuzjami. Niezdolni do gry są Bell, Howard, Watson, Miles, niepewny jest też występ Evansa i Carrola. W efekcie Jazzmani poza młodym Haywardem i Harrisem nie mają wartościowych graczy na obwodzie i muszą grać ograniczoną rotacją. A przecież zespół potrzebuje zwycięstw jak ryba wody, jeśli chce awansować do Playoffs.
Z drugiej strony Mavs, które na obwodzie na pewno będzie miało przewagę. Pytanie czy Dallas nie potraktuje tego meczu ulgowo? Patrząc w tabelę, można raczej zgadywać, że nie. Mavs zajmują co prawda szóstą lokatę i mają tiebreakera z konkurentami do awansu, ale końcówka sezonu nie będzie dla nich łatwa. W perspektywie mają jeszcze wyjazdy do Chicago i Atlanty oraz starcie z Houston, które również walczy o Playoffs. Jak więc widać ewentualna dzisiejsza porażka mogłaby im skomplikować życie.
Stawiam na wysoki over mysle, ze w tym spotkaniu padnie spokojnie powyzej 200,5 punktow. Powodzenia!
✅ 165
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Blackpool : Leeds
Typ - Blackpool wygra a w meczu padnie więcej niż 3.5 gola
Kurs - 4.00
Buk - Bwin
Analiza -
Dzis na boiskach Angielskiej Championship piłkarze rozegrają 44 kolejkę ja wybieram spotkanie Blackpool z Leeds . Gospodarze drużyna Blackpool znajduje się aktualnie na 5 miejscu z dorobkiem 68 pkt. co daje jej mozliwosc walki w playoff o Premier League , jednak trzeba do konca walczyć o utrzymanie tej pozycji bowiem mają zaledwie 3 pkt. przewagi nad Middlesbrough z miejsca 7 a ci walczą dzisiaj z ostatnim w tabeli Doncaster i zapewnie zdobędą komplet punktów . Blackpool ostatnio pogubiło parę punktów , w dwóch ostatnich spotkaniach dwa razy zremisowało najbardziej boli jednak remis w ostatnim meczu u siebie kiedy to podejmowali zespół Barnsley który ostatnio gra fatalnie i zremisowali 1:1 , tak więc dzisiaj konieczne jest zdobycie kompletu punktów jeżeli się mysli o playoff . Goscie z Leeds co prawda ostatnie swoje spotkanie u siebie wygrali pokonując Peterborough 4:1 jednak w poprzednich 3 kolejkach zanotowali 3 porażki tak więc z formą u nich jest różnie . Drużyny jak dotąd spotkali się ze sobą tylko raz , było to pierwsze spotkanie tego sezonu wtedy Blackpool wręcz zgniotło Leeds na ich stadionie aż 5:0 . Dlatego w/g mnie gospodarze powinni dzisiejszy mecz wygrać stawiałbym wynik 3:1 dla Blackpool jak będzie zobaczymy wieczorem . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina Tenis Challenger ATP - Santos (BRA) - Clay, Świat
Spotkanie: Souza, Joao Olavo -Arguello, Facundo
Typ:1
Kurs: 1.50
Bwin
17Kwietnia typ.
Na godz 18 zaplanowane jest spotkanie Brazylijsko Argeńtyskie w którym zagraja Souza, Joao Olavo -Arguello, Facundo.
Mój typ na to spotkanie to Gospodarz turnieju Souza.
Souza w rankingu zajmuje 99 pozycje jego ostatnie 6 spotkan to same porazki ! Juz chyba czas wygrac jakies spotkaniei nadarza mu sie dobra ku temu sytuacja bo gra u siebie.
Zagra przeciwko słabszemu i to bardzo Arguello który jest obecnie 244 !
Argentynczyk gra w kratke ale nieporownujmy meczmow jego a Souza to nie te same zawody i zawodnicy.
Jak widze te spotkanie , 1 set bedzie zaciety jesli wygra go Souza to na bank bedzie 2-0 jesli inaczej to bedzie nerwowo ale oby na koniec wygrana Souzy i zakonczenie tej fatalnej pasy porazek !
Powodzenia.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Reading : Nottingham
Typ - powyżej 4.5 gola w meczu
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :
Widzę że parę typów na Angielską Championship już tutaj padło spróbuję i ja . Wybieram spotkanie lidera Reading z Nottingham . Jak już kolega wyżej wspomniał drużyna Reading idzie w tym kończącym się sezonie jak burza i zapewne zdobędzie upragniony awans do najwyższej klasy rozgrywek Premier League i własnie dzisiejszym meczem może postawić kropkę nad i . W ubiegłym sezonie Reading również było blisko jednak w playoff przegrali z Swansea 4:2 i awans prysnął . No ale jak już wspomniałem Reading miejsce 1 z 85 pkt na swoim koncie w bramkach 66:37 , 37 straconych stawia obronę gospodarzy najlepszą w lidze . Na swoim terenie chłopaki mają bilans 13-4-4 w bramkach 33:16 . W tym sezonie Reading już nie raz przełamał nie zbyt dobre statystyki ze swoimi przeciwnikami i teraz również nadaża się taka okazja bo z Nottingham na swoim terenie bywało różnie np. w ubiegłym sezonie remis 1:1 , sezon 2009/10 to 0:0 , 2008/9 przegrali 0:1 . Nottingham jest daleko w tabeli na miejscu 19 z 47 pkt i nad grupą spadkową mają 7 pkt przewagi . W dzisiejszym meczu zapewne tanio skóry nie sprzedadzą bo jak popatrzymy w H2H między nimi co trochę wyżej opisałem albo w poprzednim sezonie mecz u siebie z Reading i wynik 3:4 dla Reading a ostatnie mecze wyjazdowe Nottingham to również nie są w złym wykonaniu bo np. wygrana na Peterborough 1:0 , wygrana na Crystal Palace 3:0 , remis z 0:0 z Leicester czy wygrana aż 7:3 na Leeds mówią że drużyna walczy do samego końca . Dlatego myslę że dzisiaj też sporo bramek możemy się spodziewać a Reading efektownie postawi tą kropkę nad i . Liczę na 3:2 albo 4:1 zobaczymy .
⛔ 100
 
avril 0

avril

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Anglia Championship
Spotkanie : Bristol City - FC West Ham United
Typ : West Ham 2
Kurs : 1.70
Bukmacher : Unibet
Analiza : W ostatnim meczu West Ham wygrało 6:0 z Bringhton. Do drugiego miejsca tracą 3pkt i będą chcieli zrobić wszystko by wskoczyć na drugą pozycję. W ostatnim meczu Bristol wygrywając 2:0 stracił dwie bramki i mecz skończył się remisem. West Ham jest solidną drużyna i chcą zapewnić sobie spokojny awans do Premier League.
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom