>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.12.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 16. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina: 14:00
Spotkanie: Holandia - Rumunia
Typ: Holandia Handi -3.0 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Jak wszystko w piłce ręcznej może się zmienić diametralnie w kilka dni, jeszcze nie tak dawno Holenderki rozgrywały spotkanie z Rumunkami w drugiej fazie turnieju i to Rumunki były zdecydowanymi faworytkami, teraz mamy spotkanie o 3 miejsce i proszę, na zwycięstwo Holenderek kurs tylko 1.34, który jest według mnie do grania. Kibicowałem Holenderkom we wczorajszym spotkaniu, ale niestety wiedziałem, że z Francuzkami i nic nie ugrają, dlatego mimo to grałem w stronę gospodyń, mimo wszystko na Holenderki powinno to wystarczyć. Do kadry wróciła Groot, która wygląda na to, że była oszczędzana na półfinał, oprócz niej jest świetnie spisująca się Polman, Wester zawiodła w meczu z Francuzkami, ale to dalej świetna zawodniczka i przeciwko Rumunkom znowu może zagrać świetny mecz. Gra Rumunek za to się posypała, wypadła Neagu, olbrzymia gwiazda reprezentacji, bez niej prawdę mówiąc nie ugrają nic, Buceschi, to jednak nie ta sama klasa, jedyną nadzieją Rumunek jest bramka, gdzie świetnie spisują się Dumańska i Dedu, ale cóż z tego, jeśli w ofensywie może być bardzo ciężko. Gram tu zdecydowanie Holenderki, grają tu w końcu o medal, mimo, że brązowy to jednak medal i na pewno mobilizacja, aby godnie pożegnać się z turniejem będzie. Już w pierwszym meczu Holenderki wygrały z Rumunkami 29:24 świetnie wyłączając z gry Neagu, teraz zadanie łatwiejsze, bo ta zawodniczka nie zagra, a mecz powinien zakończyć się podobną przewagą, a może nawet i większą.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Z 665,5K
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sakarya Bsb - Galatasaray SK handicap [10,5 -0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.W tym spotkaniu koszykarze gospodarzy wcale niestoją na straconej pozycji i nawiążą wyróównaną w3alke z swoim przeciwnikiem Galatasaray SK,a jak nawet przegrają to minimalnie.Obecnie zajmuja oni 10 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 5 pojedynków przegrali.Co prawda w ostatniej kolejce doznali wysokiej porażki na wyjeżdzie 91-70 z Afyon Beledyie ale to tylko może wpłynąc motywyjąco żeby dobrze zaprezentować się na swoim parkiecie.Pierwsza piątka z ostatniegio spotklania to sami rodzimi gracze:Cervigen,Edge,Esilk,Karahan i Meric.Kluczem do ich dobrej postawy jest agresywna obrona i skuteczne rzuty za 3 punkty.Jeżeli w tych elamentach zaprezentują się bardzo dobrze to są nawet w stanie sprawic niespodzianke i odnieśc zwycięstwoOstatnie 2 pojedynki pomiędzy tymi zespołami zakończyły się ich zwycięstwami 75-73 na swoim ternie i 77-75 na wyjeżdzie.Ich rywal Galatasaray to utytułowany zespół który zajmuje 6 miejsce i ma w swoim dorobku 5 zwycięstw i 4 poniesione porażki.W ostatniej kolejce pewnie pokonali na swoim terenie Banvit 86-76.Myśle że w handicapie plus 10,5 punkta gospodarze powinni odnieśc spokojnie zwycięstwo.
⛔100
 
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 12:15
Spotkanie : Heerenveen : Utrecht
Typ : Heerenveen over 1.5 gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : Unibet
Powiem szczerze że jestem zdziwiony kursem na dwie bramki w wykonaniu gospodarzy dlatego próbuję ten typ , Heerenveen ostatnio złapało wiatr w plecy , najpierw u siebie z Sittard 3:1 i ostatnio wyjazd do Tilburga i wygrana 5:1 , ogólnie jeżeli popatrzymy na bramki Heerenveen to 32:32 , u siebie mają bilans 1-3-3 i br 12:18 i chyba to stąd ten kurs na nich , myślę że ten nie zbyt udany okres jest już za Heerenveen i teraz powinno iść dużo lepiej , Utrecht w dużo lepszej formie ale to za sprawą meczy rozgrywanych u siebie gdzie ogólnie z 7 zwycięstw aż 6 w domu , wyjazdy to całkiem inna drużyna 1-3-3 i br 7:12 no i H2H ( które czasami pomaga ) 22-14 21 i br 90:87 czyli wyrównana rywalizacja ale ja liczę że dwie bramki w wykonaniu gospodarzy są w ich zasięgu , no i ten kurs !
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Koszykowka - NCAA
Godzina: 01:00
Spotkanie : North Carolina - Gonzaga
Typ: Gonzaga + 4
Kurs: 1.71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Gonzaga ma bilans 7-3 ATS są po przegranym meczu z Tennessee(7-1 Bilans) gdzie byli blisko wygranej ale przegrali jednym koszem. North Carolina majaca bilans 4-3-2 nie naleza do top druzyn defensywnych, jak druzyna Tennessee ,Ricka Barnesa, a ich najlepsza wygrana przypadla przeciwko niepelnej druzynie UCLA, ktora nie utrzymala przewagi pienc pkt po przerwie.
Prawdopodobnie GON zagra z pol dystansu, co jest ich jedna z najlepszych &quot;broni&quot; bo sa na trzecim co do wysokosci dwupunktowym procencie (60,1%) w kraju. Charakteryzujac się duetem Rui Hachimury (22.2 punktów na mecz) i Brandonem Clarke (16,8 ppg), przeciwko mało wydajnej obronie graczy North C.jakimi sa Camerona Johnsona, Garrisona Brooksa i Luke Maye.
Północna Karolina również boryka sie z obrona obwodu, umozliwiajac Buldogom rzuty za 3, majac 40 najgorsza 3-punktowa obrone (60,1%) w DI. Guards Tennessee byli utrapieniniem dla Gonzaga jak np Jordan Bone ale reprezyentujacy Caroline Coby Withe bedzie owiele mniejszym utrudnieniem na parkiecie dla Gonzagi.
Dodajac Clarke z Buldogs przeksztalcil sie zawodnika obronnego w tym sezonie majac 11,9% wskaznika blokow podobną do Jordana Bella, pomagajac Gonzadze przeciwko drużynom, ktore maja ponad 50% ofensywy z &quot;trumny&quot;. Mimo trudnego meczu z Tennessee, Buldogi powinny bardziej wchodzic w pole pkt majac przed soba znacznie mniejsza druzyne o warunkach fizyczno - motorycznych niż byli to Tennessee, które mialo 1,12 pkt na posiadanie.
Buldogi sa 2-2 (50.0% ATS ) jako przegrany przez ostatnie dwa sezony. Gonz przeskoczyli powyżej 0,500 wygranych w tym sezonie, by zagrac o cos wiecej zanim pojawia sie jeszcze mocniejsi przeciwnicy.
Linia jest dodatnia ku zdziwieniue na Gonzage ale juz spada powoli i wynosi +2 kto wie czy nie spadnie do +1 , mimo tego jestem ostrozny w tych typach na NCAA i wezne HC +3,5 sadzac ze Gonzaga mimo wszystko moze wygrac. Mamy 18:20 linia zwikszyla sie na plus trzy , wiec pobieram +4
Zapraszam do dzialu USsport dzial NFL znajduje sie tam typ na 22:30 pozdrawiam.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Gdańsk - Radom
Typ: Radom - 5.5 punkta
Kurs: 1.87
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Czas na powrót na zwycięskie tory dla zespołu Czarnych Radom. Po dwóch z rzędu przegranych Radomian z topem ligi przyszedł czas na pojedynek z zespołem o poziom niżej, ze środkiem tabeli czyli zespołem Gdańska. Trefl ma mocny środek w osobie przede wszystkim Piotra Nowakowskiego i resztę graczy co najwyżej przeciętnych. Powinniśmy dostać odpowiedz jak naprawdę mocny jest Radom, czy zawodzi tam mentalność czy faktycznie zawodnicy są w dołku. Ze SKRĄ przecież pierwszy set był świetny w ich wykonaniu, a i w drugim walczyli długo, praktycznie do końca jak równy z równym. Potem się posypało, podobnie jak z Kędzierzynem. Żaliński, Zhigalov przecież przez tyle kolejek grali jak natchnieni, chyba wielkość rywali spowodowała, że tak w tych ostatnich meczach spuścili z tonu. Na to liczę, że z zespołem słabszym jakim bez wątpienia jest Gdańsk Czarni Radom, a zwłaszcza ich czołowi punktujący wrócą do gry jako prezentowali na początku sezonu.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - LA Clippers
Typ: Oklahoma City Thunder ML
Kurs: 1.4
Bukmacher: lvbet
Analiza: Thunder wracają do Chesapeake Energy Arena po dwóch porażkach na wyjazdach i zrobią wszystko, żeby ten powrót był jak najbardziej udany. Oklahoma znacząco prezentuje się lepiej w domu. Grają pewniej i jak zwykle ogromne wsparcie od kibiców. Przegrali dzisiaj z Denver - typowałem ich porażkę z uwagi na świetną dyspozycję Nuggets u siebie, jednak Thunder zaprezentowali się całkiem solidnie. Ten mecz był otwarty niemalże do końcówki czwartej kwarty. Teraz to już historia i myślę, że Thunder wygrają z Clippers. Składa się kilku czynników dzięki którym są w stanie pokonać LA. Westbrook z Georgem zawsze lubi pogrywać z Clippers i z uwagi na ich ogromny wpływ na zdobywanie punktów, konieczne będzie aby ta dwójka współgrała ze sobą na parkiecie. Adams jako center sprawi spore problemy Marcinowi pod koszem. W ekipie Clippers zabraknie kluczowego zmiennika Williamsa, który zawsze gwarantował minimum 15 punktów z ławki przeciwko Thunder. Dyspozycja Clippers jest daleka do doskonałości z początku sezonu. W ostatnim czasie przegrywają sporo spotkań i jeśli weźmiemy pod uwagę rozdrażnionych Thunder, to spodziewam się naprawdę ciężkiej przeprawy dla Los Angeles.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : :hokej: NHL
Godzina : 02:00
Spotkanie : Nashville Predators - New Jersey Devils
Typ : Colton Sissons +0.5 w punktacji kanadyjskiej
Kurs : 2.06
Bukmacher : fortuna
Predators jest faworytem tego spotkania @ 1.77. Są wiceliderem konferencji zachodniej, najlepszym teamem u siebie. New Jersey najgorsza ekipa na wyjazdach i na dnie tabeli w swojej konferencji. Ostatnie 3 mecze obu ekip obfitujące w bramki...
Ja wybrałem typ na Sissonsa. Zdobył decydujący gol w ostatnim meczu z Canucks i zaliczył asyste.
Patrząc na ostatnie 3 spotkania to 2 gole + 2 asysty. Średni ice time 18 min, gra pierwszą formacje power play, gdzie średnio zalicza ok 3 min na mecz i 3 strzały w światło bramki...
Biorąc pod uwagę te argumenty i zakładając,że mecz będzie overovy ze strony Predators,to typ na Sissonsa po takim kursie wydaje się ciekawy. Jeszcze ciekawszy na bramke @ 4.60 ;)
Pozdrawiam ????
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina : :hokej: NHL
Godzina : 02:00
Spotkanie : Nashville Predators - New Jersey Devils
Typ: Nashville Predators
kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Diabły maja bilans drogowy 3-11-2 i dodatkowo w nocy graja b2b. Diabły po heroicznym powrocie w meczu przeciwko Rycerzom (VGK wbili sobie sami 2 gole) uważam ze nie dadzą rady stawić obrony przed Predsami. W bramce znów Kinkaid. Rekord domowych spotkań Preds to 13-5 mówi sam za siebie a w bramce dziś zagra Kinkaid.Preds maja wprawdzie kilka absencji są bez P.K. Subban, Filipa Forsberga i Viktora Arvidssona a słupach wystapi Saros.Sadzę jednak ze Predatory są w stanie w 60 minut zakończyć przeciwko drużynie Devils, która musi być zmęczona i nieco rozczarowana emocjonalnie po tym niesamowity
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cagliari - Napoli
Typ: 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę - TAK
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rozczarowanie. Nastroje w Neapolu nie są zbyt dobre po braku awansu do fazy pucharowej LM. Z jednej strony okazja dla poprawienia sobie humoru, a z drugiej idealna szansa dla Cagliari, które może wykorzystać nierówną formę Napoli na wyjazdach i wygrać którąkolwiek z połów, a być może i cały mecz. Cagliari u siebie jest bardzo niewygodnym rywalem. Przekonała się o tym choćby AS Roma (2-2),czy Milan (1-1).
W 7 meczach domowych tego sezonu ani razu nie przegrali, mając bilans 2 zw, 0 rem i 0 por.
Punktem odniesienia jest dla mnie mecz Genoa - Napoli, gdzie równie niewygodni u siebie piłkarze Genoi zdołali wygrać pierwszą połowę, ale nie cały mecz.
Napoli w meczach wyjazdowych gra się bardzo ciężko. Tylko w meczach z Torino i Udinese można mówić o wyraźnej dominacji, w pozostałych meczach kończyło się najczęściej różnicą jednej bramki lub remisem.
Przewiduje kolejny trudny mecz Napoli w którym gospodarze zaskoczą i wygrają którąkolwiek połowe. Przewidywany wynik 1-1 / 1-2
⛔100
 
czaro82 434,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Bundesliga
Godzina: 18 : 00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Typ: Frankfurt wygra i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam dzisiaj późnym popołudniem na stadionie Eintrachtu zmierzą się miejscowi piłkarze z drużyną Bayeru Leverkusen. Gospodarze na piatym miejscu
w ligowej tabeli z dorobkiem 23 pkt i korzystnym bilansem bramek 30/17. Goście natomiast obecnie uzbierali 18 pkt. co daje im 11 pozycję, dorobek goli na minusie w stosunku 20/25. Obie drużyny grały mecze wyjazdowe przed trzema dniami w LE z takim samym skutkiem ogrywając swoich przeciwników. Mecz zapowiada się dość ciekawie i bukmacherom ciężko wskazać jednoznacznie faworyta, gdyż po słabym początku sezonu goście podreperowali swoją formę na krajowym podwórku. Jedni i drudzy mają zapewnioną fazę pucharową na w europejskich
rozgrywkach, tak więc bez kalkulacji mogą skupić się tylko i wyłącznie na grze w lidze. Obecna forma ekipy z nad Menem a także dyspozycja ich dwóch strzelb Hallera i Jovica skłania mnie do takiego typu.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 1 Liga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Leipzig - Mainz 05
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak zwykle pod lupę biorę w spotkaniu rzuty rożne. Nie będę dużo się rozpisywał do razu pisze co i jak ???? Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 7,4 rzutów rożnych a Goście 5,4. Więc już te liczby przekraczają podaną linię ???? Sprawdzałem też mecze bezpośrednie tych drużyn i na 4 spotkania w 3 padło więcej rzutów rożnych niż linia 9,5. Jeszcze przeglądałem wszystkie mecze tych drużyn w lidze niemieckiej w tym sezonie i obie drużyny linię 9,5 przekroczyły w 50% wszystkich swoich meczy. Liczę dziś na dobry meczu i dużo rzutów rożnych żebyśmy znów liczyli kasę ???? Powodzenia !!
⛔100
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych

Kurs: 1.60
Bukmacher: Milenium

Analiza:
Podobnie jak kolega wyżej uderzam dziś w rzuty rożne. Krótko i zwięźle - w czwartek Eintracht dał pewnego plusa, gdy grałem taki sam typ w meczu z Lazio. W zasadzie mógłbym skopiować analizę z tamtego dnia, albowiem na przeciw siebie staną dwie ofensywne drużyny i po raz kolejny spodziewam się otwartego meczu z obu stron, co powinno zaowocować w dużą ilość kornerów. Jeśli chodzi o gospodarzy dzisiejszego pojedynku to ostatnio pisałem o liczbie rożnych jakie nabijają w ostatnich 5 meczach i wygląda to następująco: 9 z Herthą, 9 z Wolfsburgiem, 6 z Marsylią, 5 z Augsburgiem i 10 z Schalke. W czwartek dorzucili kolejne 8 rogów w spotkaniu z Lazio. Gołym okiem widać, że jest to drużyna, która sama tych rogów nabija sporo. Spójrzmy teraz na dzisiejszych gości w ostatnich 5 meczach ligowych: 4 z Augsburgiem, 6 z Norymbergą, 6 z Stuttgartem, 3 z Lipskiem i 6 z Hoffenheim. Leverkusen wydaje się być w miarę równe, jeśli chodzi o statystykę rożnych i na pewno kilka kornerów dorzuci. Spodziewam się, że będzie to minimum 5-6 rożnych ze strony Eintrachtu i 3-4 Bayeru. Te liczby obie drużyny powinny osiągnąć spokojnie, a może i nabiją więcej rogów. Według mnie warto spróbować. Powodzenia ????
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante-Barcelona
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dziś postanowiłem wybrać spotkanie z hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Levante na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę obecnego lidera z Barcelony. Gospodarze oczywiście nie są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Barcelona jest obecnie w niezłej dyspozycji i remis w lidze mistrzów z Tottenhamem moim zdaniem nie był wcale wypadkiem przy pracy. Barcelona jak wspomniałem wczesniej jest liderem klasyfikacji, ale ma niewiele punktów przewagi nad realem oraz atletico, tak w ogóle to już dawno nie widziałem tak słabej ligi hiszpańskiej gdzie liderzy tracą mnóstwo punktów w spotkaniach ze znacznie słabszymi od siebie rywalami Barcelona ma już 2 porażki, Atletico tylko 1 ale 7 remis a Real 5 porażek, straty punktowe sa niewielkie i dlatego Barcelona w tym meczu po prostu wygrać musi, może jednocześnie wziąc rewanż z poprzedniego sezonu gdzie niespodziewanie poniosła porażkę , ale najgorsze jest to że straciła tam aż 5 bramek. Gospodarze w tym sezonie walczą o utrzymanie ale obecnie znajdują się na 7 pozycji zaraz za europejskimi pucharami co na pewno jest niespodzianką. Nie przegrali 4 kolejnych spotkań a w lidze na 5 poprzednich meczy wygrali 4 więc jest to dobry prognostyk żeby chociażby postraszyć po raz kolejny ekipe Blaugrany. W Levante nie zagra Sadiku oraz Samuel, natomiast niepewny jest występ Doukore i Lopeza. Natomiast w ekipie gości nie zobaczymy Umtitiego i Rafinhy, a nie wiadomo czy zagrają Roberto oraz Samper. Mój typ to wynik 1:3 po 90 minutach.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: biatlon
Godzina: 11:15
Spotkanie: francja-norwegia kobiet
Typ: francja
Kurs: 1.60
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
dzien dobry,dwa razy z rzedu przegralem w reczna przez jedna bramke,dzisiaj lece w biatlon ktory bardzo lubie.dzisiaj mamy dzien sztafet i postanowilem zatypowac pojedynek kobiet.sklad francji:chevalier,simon,aymonier,bescond.skald norwegii:knotten,eckhoff,tandrevold,olsbu.wszystkie zawodniczki na razie ponizej swoich umiejetnosci,moze oprocz mlodej simon,ktora weszla na salony z duzym przytupem.sklad francji wyrownany i doswiadczony,zaczynaja od aymonier i simon,ktore maja byc w czubie i robic przewage kolejnym kolezanka.inna taktyka u norwezek,ktorzy dali na pierwsza zmiane nieznana dla mnie knotten,ktora moze zawalic caly wyscig druzynie,w tym sezonie wystapila raz w pucharze i zajela 75 lokate-bardzo slabo biegla.pierwsza zmiana jest bardzo wazna w sztafecie bo gdy cos sie straci to biegniesz ze slabszymi zawodniczkami i trudno o poscig.eckhoff klasa ale dopiero zaczyna sezon i wyniki przyjda pozniej,najlepsza jest tandrevold,ktora prezentuje najrowniejsza forme,ostatnia olsbu jest nieprzewidywalna takze potrafi zawalic.uwazam ze po pierwszej zmianie norwegia bedzie daleko i znajac eckhoff bedzie szalec na trasie co sprawi bledami na strzelnicy.dla mnie francja bedzie duzo lepsza sztafeta,ktora bedzie bic sie o zwycienstwo.zycze smacznego rosolku i pozdrawiam
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs Onico Warszawa
Typ: Onico handicap -3,5 punktu
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Bardzo ciekawy i bardzo ważny mecz w Pluslidze. Dla mnie faworytem jest tylko i wyłącznie Onico. Warszawianie po przyjściu Bartosza Kurka zyskują bardzo dużo. Przede wszystkim kogoś komu można postawić &quot;świeczkę&quot; a on będzie wiedział co z tym zrobić. Hype wokół tego transferu jest ogromny ale jak pokazał Bartek w środę przeciwko Indykpolowi - zamieszanie jest słuszne. Z nim Onico z buta wjeżdża do walki o medale. Dodajmy do tego dwóch dobrych środkowych, bardzo dobrego rozgrywającego i trójkę stabilnych przyjmujących. Na razie na pewno Antiga będzie wychodził z parą Łukasik - Kwolek. Ten pierwszy nie jest postacią pierwszoplanową, ale za to jest bardzo wydajny. Atakuje mało ale skutecznie. O wartości Kwolka nikogo przekonywać nie trzeba. Do tego jest Penczew, który z pewnością otrzyma także dużo szans. Jastrzębie jest w kryzysie od strony klubu, a nie gry. Kontrakt został rozwiązany z trenerem de Giorgim i został po tym duży kwas i niesmak poniewaz Włoch miał wazny kontrakt do 2020 roku, ale gdy tylko Lube zwróciło się do niego czy nie przejąłby ich drużyny od razu się spakował i żądał odejścia. To na pewno zaburzyło treningi Jastrzębia, które swoją drogą jest w kiepskiej formie. Męczyli się w aż 5 setach ze słabiutkim Cuprum w środę. Od środy poprowadzi ich dotychczasowy trener Olsztyna - Roberto Santilli, ale dziś były asystent de Giorgiego. Mecz jest ważny ponieważ zwycięzca będzie bardzo blisko pewnego udziału w półfinale Pucharu Polski. Bartek Kurek raz już w tym roku pokonał Jastrzębie, jeszcze w barwach Stoczni. Uważam, że dziś zrobi to po raz drugi.
✅85
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Darts - PDC World Championship 2019
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie:
Brendan Dolan - Yuanjun Liu
Typ: Highest Checkout And Lose Match Player: Yuanjun Liu
Kurs: 5.0
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Myślę, że to idealne zestawienie żeby zagrać taki łamaniec: win dużego faworyta + wyższy checkout outsidera. To co odróżnia czołowych graczy od wchodzących to siła punktowania a właściwie regularność rzucania 100-140 w jednym podejściu, bo skuteczność zamków na zbliżonym poziomie. Wprawdzie o Chińczyku w tym roku niewiele wiadomo poza tym że wygrał chińskie kwalifikacje, ale wydaje się że wpisuje się w ten schemat. W tym sezonie w tourze pokazał się tylko raz w Shanghai Masters gdzie zaliczył szybki wylot w 1 rundzie z Gerwynem Price’em (2-6). Jeden mecz trudno brać za wyznacznik, ale mam wrażenie że dość dobrze opisuje grę Liu. W tamtym meczu średnio rzucał 81.62 i trafiał duble 66.67% (2/3). czyli nie ma problemu z dublami, ma problem żeby do nich w ogóle dotrzeć, bo nie ma scoring power jak to mówią brytyjscy komentatorzy. Zwłaszcza przeciwko rutynowanym zawodowcom to jest widoczne, Dolan może nie w topowej formie, ale od lat w tourze, lepiej lub gorzej, nie powinien mieć problemu z rzucaniem średniej około 90-95 a to powinno być nie do osiągnięcia dla Chińczyka, który będzie w większości legów gonił wynik. A to oznacza że będzie miał zdecydowanie więcej szans na zamki 100+. Dolan po prostu nie będzie do tego zmuszony, więc będzie sobie ustawiał wygodne zamki, zwłaszcza jak wyczuje że rywal mu nie zagraża. Dlatego taki łamaniec moim zdaniem ma sens: Dolan wygrywa mecz na luzie, ale Chinol któregoś ze swoich 2-3 legów kończy w miarę wysokim zamkiem. Po takim kursie warto zaryzykować że taki będzie scenariusz.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: 2 BUNDESLIGA PIŁKA NIOZNA
Godzina: 13;30
Spotkanie: INGLOSTAD-Heidenheim!!
Typ: HEIDENHEIM

Kurs: 3,4
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam ostanio nie mialem czasu nic pisac troche sie dziej ale dzis znalazlem swietny waluuu normalnie bomba lider dna inglostad 9 pkt w tabeli nilans bramek 15;32 zero obrony podejmuje u siebie solidnie grajace w tym sezonie heidenheim zajmujace 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktow bilans 27;21 niezle nie moge pojac tak wysokiego kursu dla gosci buki chba kieruja sie h2h gdyz inglostad zawsze wygrywal z heidenheim we wszystkich meczach miedzy soba lecz te h2h trzeba w koncu przelamac bo Inglostad w tym sezonie to po prostu dno w tym sezonie na poczatku tylko raz wygrali 3;2 z aue ostanie 5 meczy to 2 remisy i 3 porazki nic ciekawego natomiast heidenheim pieknie gra ostnie 5 meczy 3 razy win jeden remis jedna porazka ostanio swietny mecz w ich wykonaniu 4;1 wygrali z dusburgiem dlatego mysle ze w tej formie heidenheim rozpyka inglostad mysle tutaj tez o hendi minus 1 na heidenheim kursiwo mega 7.5 w unibet za jakas 100 w to wejde smialo polecam i pozdrawiam i zycze wysokich wygranych na swieta .....
⛔ 100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Super League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Xamax - YB Berno
Typ: YBB -1
Kurs: 2,07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam serdecznie! 18 kolejka pierwszej szwajcarskiej. Kilka słów o obu ekipach. Neuchatel Xamax, to tegoroczny beniaminek, który, powiedzmy sobie szczerze, rozczarowuje. 13 punktów w 17 meczach, najgorsza defensywa i bilans meczy domowych(1-3-4). Oczywiście zamykają tabelę. Ekipa gości, to aktualny mistrz kraju. W maju tego roku, po 8 latach dominacji FC Basel, zdobyli upragniony tytuł. W tej chwili zespół YBB, jest liderem tabeli, z przewagą 19 punktów nad Bazyleą. Najlepiej punktująca ekipa na wyjazdach(7-1-0). W zeszłą środę sprawili ogromną niespodziankę, wygrywając z Juventusem w LM. W pierwszej rundzie Super League, pokonali u siebie ekipę Xamax 5:2. Wszystkie znaki, na niebie i ziemi, wskazują na pewne zwycięstwo gości. Obym się nie mylił ;)
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: Arsenal ha -1,5
Kurs: 3,15
Buk: Unibet
Analiza:
Święci podejmą na St Mery&#39;s jednego z potentatów na Wyspach, czyli Arsenal. Arsenal, który nie przegrał od 23 meczy, więc dlaczego miałby dzisiaj nie poradzić sobie ze słabiutkimi Świętymi. Arsenal za sterami Unaia Emerego to Arsenal grający niezwykle widowiskowo, szybko, genialnie kontrujący i do tego w ostatnim czasie skuteczny w defensywie i niektórzy mogą się śmiać, ale wydaje mi się że Kanonierzy mogą włączyć się do walki o tytuł Mistrzowski i stawiam ich na równi z Liverpoolem i Manchesterem City. Genialnie zbalansowana drużyna. Sokratis w końcu się odnalazł w realiach Premier League i zaczyna grać na miarę oczekiwań, do tego zawsze solidny Mustafi. W środku serce zespołu Granit Xhaka, do tego pracujący na całej długości i szerokości boiska Lucas Torreira. Z przodu trochę magi, finezji, szybkości i skuteczności w wykonaniu Alexandra Lacazetta i Pierra Aubameyanga. Southampton moim zdaniem strzelił w &quot;10&quot; zatrudniając Ralpha Hasenhuttl&#39;a. To trener doskonale pracujący z młodzieżą, którą nie od dziś wiadomo Southamptom ma bardzo zdolną, to trener, który jest specjalistą od trudnych sytuacji. To on utrzymał Aalen, wyciągając ich z głębokiego dna ligowej tabeli. To samo zrobił z Ingolstad, mało tego, w pierwszym sezonie uchronił zespół przed spadkiem a w drugim awansował do Bundesligi. później awansował do Bundesligi z RB Lipsk i zdobył z nim wicemistrzostwo Niemiec przegrywając jedynie z Bayernem. Również w Lipsku pokazał jak pracować z młodzieżą i jak wprowadzać ją do drużyny. Hasenhuttl trenerem Southampton to moim zdaniem spokojne utrzymanie ligowego bytu. Ale dziś jeszcze przeciwko Arsenalowi tych punktów moim zdaniem nie będzie. Austriak ma swój indywidualny styl prowadzenia zespołu i to nie jest takie proste wejść do zespołu i od razu wprowadzić swoją wizję, na to trzeba czasu. Być może lepszych Świętych zobaczymy za tydzień przeciwko Huddersfield, idealne miejsce na przełamanie serii kiepskich wyników.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom