>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.12.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Brighton vs Chelsea
Typ: Chelsea wygra i btts
Kurs: 3.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zespol z Londynu na pewno nabral pewnosci siebie po wygranej z Manchesterem. Ogolnie mysle, ze w dzisiejszym meczu nie beda mieli wiekszych problemow, by wywiesc dzisiaj komplet punktow. Nawet w przegranym meczu z Wolves byli na boisku silniejsi. Mam lekkie obawy co do gola dla Brighton i jedynie to moze utopic ten typ//
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 20.45
Spotkanie: Levante- Barcelona
Typ: Barcelona wygra i obie strzelą
Kurs: 2,05
Bukmacher: Unibet
Analiza: W 16 kolejce ligi hiszpańskiej Levante podejmie na własnym boisku lidera tabeli- Barcelonę.
Levante ma nieprzerwaną passę 13 spotkań ze zdobytym przynajmniej jednym golem w meczu. W meczu domowym ostatnio nie strzelili tylko z Betisem w lutym.
Barcelona jest kolejny rok w dobrej formie. W tym sezonie zatrzymał ich tylko Betis. Poza tym mają na swoim koncie 41 zdobytych bramek, jednak tracę je też zazwyczaj w prawie każdym meczu.
Myślę, że Barcelona dziś wygra jednak nie zabraknie też walki i gola że strony gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Nowy
Dyscyplina: koszykówka, Plk
Godzina: 16:00
Spotkanie: Polpharma Starogard - Trefl Sopot
Typ: Polpharma -5 AH 1Q
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na szybko bo mecz za 40 min, Polpharma u siebie w hali spisuje się dobrze, ostatnio musieli uznać wyższość Asseco w bardzo szybkim meczu 100:104. W ostatniej kolejce znowu pokazali moc ogrywając Szczecin on road 91:101. Bardzo dobrze wyglądali Bibbins i Bussey którzy razem dali odpowiednio 29 i 22 pkt. Dziś kolejne spotkanie z drużyna która na razie nie potrafi odnaleźć formy. Trefl na 9 kolejek ograł tylko słaba Spójnie, mają problemy z ofensywnymi ekipami i dziś liczę na popis Amerykanów z Stargardu Szczecińskiego.
Polpharma zaczyna mocna piątka, grają bardzo szybko i te 5 pkt spokojnie są w stanie uciułać. Dobrze at home wygląda kontra i łuk więc przy problemach gości taki kurs to rarytasek.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: OGC Nice - AS Saint Etienne
Typ: 1
Kurs: 2,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Zespół z Nicei u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki i co warte odnotowania jest zespołem, który strzelił w meczach domowych najmniej goli ze wszystkich zespołów w Ligue 1, zaledwie tylko 5 w 8 spotkaniach. Saint Etienne na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 4 porażek i jest jednym z zespołów, który najwięcej goli traci na wyjazdach (15 w 8 meczach). No cóż na gospodarzy jest dziś szansa na poprawienie nieco strzeleckiego bilansu w meczach u siebie ale nie spodziewam się tutaj wysokiej wygranej, raczej 1 góra 2 golami różnicy. Gram na gospodarzy, bo goście dzisiaj wystąpią poważnie osłabieni bez swoich najważniejszych graczy defensywnych jak i ofensywnych.
Absencje w Nice:
Bramkarze Cardinale (3 występy w tym sezonie) i Hassen (bez występu w tym sezonie), obrońca Jallet (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Makengo (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Maolida (11 występów w tym sezonie), ponadto pod znakiem zapytania stoi występ Balotelliego
Absencje w Saint Etienne:
obrońcy Subotic (15 występów w tym sezonie), Debuchy (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Gabriel Silva (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Cabella (14 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Hamouma (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Khazri (15 wystepów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
U gości bardzo poważne straty zarówno w defensywie jak i w ofensywie i po takim kursie aż żal nie spróbować pograć na Niceę. U gospodarzy nie ma aż takich problemów kadrowych i bardzo liczę na dobry występ przede wszystkim ich ofensywnych graczy Cypriena i Saint Maximina. Są to gracz, którzy potrafią kreować grę i wypracowywać sytuacje swoim kolegom z drużyny a także sami zdobywać gole. W sytuacji w której u rywali zabraknie 3 podstawowych obrońców i bardzo ważnych graczy a także najlepszego strzelca i bardzo ważnego ogniwa w pomocy jakim jest Cabelle nie pozostaje mi nic innego jak tutaj spróbować zagrać na gospodarzy, bo kurs elegancki.
⛔100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Typ: Hawks ML
Kurs: 3.75
Bukmacher: 1xbet
Coś mi się widzi, że dzisiaj będzie wywrotna na pysk u Nets bo za dobrze im to idzie. Oni tutaj obok Kozłów topka jeśli chodzi o ilośc oddawanych rzutów i mega dobra skuteczność w tych ostatnich meczach: vs Raptors 50% za 2 i 31 trójki, vs Knicks i Sixers mieli 50% trafionych trójek, z WW też całkiem nieźle 35%. Hawks przed tripem ograli Nuggets, a później te dwie porażki z Mavs i Bostonem czyli mieli dość ciężkich przeciwników teraz przed powrotem do domu ostatni mecz z Nets i te kursy jak dla mnie to za duże na Hawks, bez przesady żeby tutaj była taka różnica, Nets dobrze idą ale to dalej drużyna z cienką defensywą i jak rzut z dystansu im przestanie siedzieć na dobrym procencie to Hawks mogą tutaj powalczyć i ja to pobieram.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Liverpool-ManUnited
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55
Bukmacher forbet

Faworytem jest Liverpool, który w tym sezonie prezentuje dużo lepszą formę. Jest to jednak prestizowy mecz w ktorym ManUnited wzniesie sie na wyzyny. W h2h dwa ostatnie mecze na Anfield zakończyły się remisami. Mourinho na pewno postawi na defensywną taktykę, tzw autobus. Liczę na wyrownany mecz i remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rosja K - Francja K
Typ: Rosja K
Kurs: 2.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni dzień Euro Kobiet w piłce ręcznej, a zarazem ostatni mecz w tym turnieju - wielki finał - taki sam jak mecz otwarcia, czyli Francja vs. Rosja. Myślę, że zasłużenie te dwie ekipy znalazły się tam, gdzie aktualnie się znajdują. Lepsze wrażenie zdecydowanie na mnie zrobiły Rosjanki - wygrały wszystkie ważne i liczące się mecze - dwa ewidentnie odpuszczone ze Słowacją w rudzie wstępnej oraz ze Szwecją w rundzie zasadniczej. Bardzo ważny mecz otwarcia wygrały z Francją 26:23. Następnie 24:23 z Czarnogórą - wspomniana porażka ze Słwonią 27:29. Runda zasadnicza - Rosja - Serbia 29:25, rozgromienie Danii 32:21 i znowu wspomniany mecz o nic 39:30 z ekipą Trzech Koron. Półfinał z osłabioną Rumunią 28:22. Myślę, że w każdym meczu ekipa Trefilova dominowała i kontrolowała mecz. Nie można tego powiedzieć o Francji. Przede wszystkim ten pierwszy mecz, ale te ciągle goniły spotkanie ze Szwecją, gdzie w ostateczności zremisowały 21:21. W półfinale z Holandią też do przerwy wygrywały tylko jedną bramką i dopiero w drugiej połówce odskoczyły. Wygrały 27:21. Zdominowały też Serbki 38:28 oraz Dunki 29:23. Francja to aktualny Mistrz Świata, a Rosja Mistrz Olimpijski. Zapowiada się bardzo defensywny i zacięty mecz, jednak więcej sił powinny mieć Rosjanki. Myślę, że dużo bardziej takim emocjonalnym i lepszym trenerem jest właśnie Rosjanin, gdzie z pewnością wymyśli plan na gospodynie.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel-Onico Warszawa
Typ: Jastrzębski Węgiel 2:0 po 2 setach
Kurs: 4.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:Witam wszystkich bardzo serdecznie.Znowu gram bardzo ryzykowny typ ale wedlug mnie warto za drobne w to wejsc.Do Onico dolączyl Kurek i Penchev i na pewno teraz jeszcze bardziej beda sie liczyc w lidze.W ostatnim meczu bardzo dobrze zawody i od razu MVP dostal Bartosz ale chce przypomniec ze Jastrzębianie na wlasnej hali są piekielnie mocni.Nie wiem dlaczego kurs jest az tak wysoki ale Warszawa na wyjazdach potrafi zagrac totalny piach.Zwolniono u gospodarzy trenera i dzisiaj pod wodza 2 trenera beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony.Ostatnie 3 spotkania na hali Jastrzębian to ich zwycięstwa.Ja gram ryzykownie bo widze w tym becie value tym bardziej ze Onico na wyjazdach to nie to samo Onico co na własnej hali.Lyneel ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji i licze w szczegolnosci na niego ze poprowadzi swoja ekipe do zwyciestwa.Zycze wszystkim wysokich wygranych i powodzenia!
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1. Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Frankfurt - Leverkusen
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Myślę, że nieznacznym faworytem w tym meczu sa gospodarze, jednak po głębszej analizie oraz swego rodzaju przeczuciu stawiam na remis. Ogólnie rzecz biorąc w tym sezonie ekipa Eintrachtu gra fajną, ofensywną piłkę i choć Bundesligą interesuje się średnio, to ta drużyna zapadła mi w pamięci. Dużo ofensywnej gry, także w europucharach i 5. miejsce na ten moment w Bundeslidze pokazuje, że forma zespołu jest dobra. W ostatnim meczu u siebie przerwana została passa wygranych na własnym obiekcie, po porażce z Wolfsburgiem. Passa ta była bardzo efektowna, bo gole sypały się jak z rękawa. W myśl zasady, jak nie idzie to nie idzie, liczę że dzisiaj też będzie im trudno o 3 pkt. Do Frankfurtu przyjeżdza Bayer Leverkusen, który w tym sezonie nieco rozczarowuje. Nie są dzisiaj faworytem, ale też wydaje sie że złapali trochę wiatru w żagle - od 3 spotkań nie przegrali. Sezon już w pełni, i jeśli Bayer myśli o czymś wiecej niż środek tabeli będzie musiał dzisiaj powalczyć choćby o 1 punkt. W bezpośrednich meczach padały bardzo rózne wyniki, rzadko padały jednak remisy, ale liczę że dzisiaj będzie taki własnie wynik.
⛔100
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Rumunia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Botoşani - FCSB
Typ: Goscie wygraja i powyzej 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Juz za niecala godzinke mecz w Rumuni w ktorym Botosani zajmujace 10 miejsce w lidze podejmie u siebie wiceliderow FCSB. Proponuje zagrac w tym spotkaniu na gosci . Dlaczego ? Wedlug mnie przemawiaja za tym dwa argumenty: po pierwsze jesli spojrzymy na bezposrednia rywalizacje tych druzyn w poprzednich sezonach to mozna dostrzec ze gdy sytuacja ma miejsce tak jak dzis , czyli FCSB graja jako goscie to dotychczas zagrali 6 meczy i wszystkie 6 meczy wyjazdowych FCSB wygralo z Botosani - jedno spotkanie pucharowe i piec ligowych !!! Po drugie kursy pre caly czas od wczoraj spadaly , wczoraj 1.9 , 1,95 zas dzis juz tylko 1.75 a nawet 1,60 tylko.
Ponadto czysto sportowo goscie sa po prostu lepsza druzyna.
Nalezy pamietac ze to Rumunia i moze zdarzyc sie roznie , jednak jesli zagraja jak w poprzednich latach to FCSB wygrywa bo moze taki maja miedzy soba uklad ?
Do konkursu podbijam z wyzszym kursem 2/+1.5
POLECAM!!!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 20:00
Spotkanie: Manhattan - Kobiety - Sacred Heart - Kobiety
Typ: Sacred Heart - Kobiety
Kurs: 1.82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Manhattan 2-7, SH 3-5, oba zespoly ze slabym bilansem, ale ja tu jednak widze dosyc wyraznego faworyta w postaci SH.
Jaspers w tym sezonie potrafily ograc tylko LIU oraz Lafayette i to nie jest powod do wielkiego zachwytu.. Ostatnio dziewczyny goscily Drexel oraz Wright State podczas Manhattan Classic i tam wiele ugrac sie nie udalo.. Dwa mecze, dwie wysokie porazki i teoretycznie mozna by na tym zakonczyc, ale ten klasyk to jeszcze jedna wazna informacja jesli o Jaspers chodzi, mianowicie w obu meczach brakowalo Cajou 8.1PPG, 2.7RPG, 3.0APG, ktora i dzis ma nie zagrac. Ok, zeby nie bylo, od trzech starc jest juz Watkins, ktora w Manhattan Classic zle nie wypadla, ale to i tak malo.
Pioneers jak wspomnialem 3-5, ale nieco dziewczyny mialy cięższy terminarz. Dwa ostatnie mecze to dwie porazki, ale jednak porazki z SB i Lehigh, gdzie nawet bylo blisko W nie sa znowu tak wielkim powodem do wstydu. Wygrac w tych meczach sie nie udalo, ale bardzo dobra wiadomoscia jest to, ze wlasnie juz z SB do gry wrocila Haines, ktorej brakowalo w trzech wczesniejszych starciach. Zeby nie bylo, z Lehigh zabraklo Dabney, ale mnie to az tak nie odstrasza.. Duzo wazniejszy jest powrot Haines.
No i personalnie jednak SH wygląda lepiej, mozliwosci tez sa tutaj wieksze i mimo wyjazdu uwazam, ze SH powinno.
Ja wezme.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Jamajka - Premier League
Godz: 21:00
Spotkanie: Mount Pleasant - Tivoli Gardens F.C.
Typ: Mount Pleasant
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Jamajkę gdzie w tamtejszej Premier League na Drax Hall Sports Complex zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 17 kolejce ligowej miejscowe Mount Pleasant Football Academy a w gości przyjedzie zespół Tivoli Gardens Football Club.
Mount Pleasant w tym sezonie ligowym w swoich 16 meczach zdobyło 26 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Tivoli Gardens F.C. plasuje się na 6 pozycji w tabeli Premier League na Jamajce ze zdobytymi 21 oczkami w swoich 16 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa oraz 3 przegrane i bilans bramek 5-3 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 5-4.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie bo choć zespół ten jest tegorocznym beniaminkiem rozgrywek to poczyna sobie całkiem nieźle do tego potrafi trzymać równą formę i u siebie i na wyjazdach co jest niewątpliwie ich sukcesem i moim zdaniem są w stanie wygrać to spotkanie z bardziej znanym rywalem który w tym sezonie ligowym plasuje się w tabeli ligowej na nimi i ostatnio na wyjazdach nie gra najlepiej do tego goście mogą trochę zlekceważyć beniaminka rozgrywek na ich terenie i moim zdaniem to gospodarze zdobędą w tym spotkaniu komplet 3 ligowych punktów.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Monaco
Typ: powyżej 25,5 fauli
Kurs: 1,76
Bukmacher: etoto
Analiza:
Na etoto mamy zakłady bardzo mnie interesujące a mianowicie na faule. Dostępne są czołowe ligi europejskie jak hiszpańska, włoska, niemiecka czy francuska. Na wieczór zostały nam jeszcze 3 spotkania Levante z Barceloną, Romy z Genoa i Lyonu z Monaco.
Z tych trzech spotkań ostatecznie zdecydowałem się na spotkanie w lidze francuskiej gdzie zajmujący 4 miejsce Lyon zmierzy się znajdującym się w na 19 miejscu a więc w strefie spadkowej Monaco. Jakże różne są te ostatnie sezony dla Monaco, dwa lata temu tytuł mistrzowski, rok temu drugie wicemistrzostwo a w tym widmo degradacji.
Skąd taka słaba gra zespołu można by się spytać, ale jak popatrzymy ilu zawodników jest kontuzjowanych to zdziwienie mija.
Gospodarze obecnie na 4 miejscu ale tylko 1pkt straty do trzeciego Montpellier a to miejsce już daje przepustkę do kwalifikacji LM. Co prawda do zakończenia sezonu jeszcze daleko ale każdy punkt jest ważny tym bardziej jak gra się z tak osłabionym rywalem.
Przejrzałem ostatnie 5 spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami i faule wyglądały następująco: 24, 26, 24, 24 i 30.
Lyon ostatnie 5 spotkań w lidze u siebie 4 razy linie pokrył:
Rennes 14-12 / 26
St. Etienne 10-16 / 26
Bordeaux 18-16 / 34
Nimes 10-11 / 22
Nantes 15-12 / 27
Monaco w ostatnich 5 spotkań na wyjeździe linie pokryli 3 razy:
Amiens 21-17 / 38
Caen 16-20 / 36
Reims 12-16 / 28
Strasbourg 13-11 / 24
St. Etienne 8-0 /17
Podsumowując gospodarze grają o LM, goście o utrzymanie stąd walki nie powinno zabraknąć, w statystykach fauli gości widać tendencję zwyżkową, z każdym spotkaniem pojawia się coraz więcej przewinień. W bezpośrednich spotkaniach co prawda 3 razy linia nie została przekroczona ale oscyluje cały czas blisko wystawionej dzisiaj.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom