>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Dnia - 16.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ŚWIAT: FIFA Klubowe MŚ - Półfinał
Godzina: 11:30
Spotkanie: Hiroshima - River Plate
Typ: Hiroshima
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po małej przerwie powracam z silnym kursem. Jest dość duże prawdopodobieństwo, że siądzie. Przeanalizujmy czemu akurat Hiroshima ma wygrać w tym meczu. Po pierwsze grają u siebie więc są strasznie mocni. W lidze biją rywali po 3, 5 do 0. River Plate słabo gra w lidze ostatnio 2 porażki na swoim stadionie. Warto dodać, że w tym turnieju pierwszy mecz dopiero bd grał River Plate a Hiroshima już 3.
Poprzednie mecze na tym turnieju:
Hiroshima 2-0 Auckland City
Mazembe 0-3 Hiroshima
Dla odażniejszych Hiroshima wygrana do 0, ale myśle że bd tak z 2:1.
Dla tych co się boją warto zagrać 1X z kursem pow. 2 :]
Moje typy grudzień: 4/5 ✅⛔✅✅✅
⛔ 100
 
pawelpoznan 25

pawelpoznan

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka - Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Besitkas - Zenit St. Petersburg
Typ: ZENIT
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam!
Na dzisiaj,z calej oferty wszystkich dyscyplin wybrałem spotkanie Eurocup&#39;u a dokladnie besitkasu,ktory zmierzy sie z druzyna z petersburga. dla mnie te kursiwo ktore jest wystawione na druzyne z rosji,to wielki szok jak i wielka okazja. Dlaczego? opre sie tylko i wylacznie na jednej rzeczy,a mianowicie formie! obserwuje juz dobry kawal czasu poczynania zenitu,i jestem w szoku,w jakiej oni sa formie. Wygrana za wygrana i to nie z byle kim - Nizhny,PAOK,Saratov, BESIKTAS,enisey,volgograd... duzo by tak wymieniac,oczywiscie porazka tez sie pojawila ale z .... CSKA,co jest chyba wybaczalne. Moim zdaniem,pogranie na nich dzisiaj za taki kurs,nie ma co sie zastanawiac, a dla mniej odwaznych handicap,ktorym tez nie mozna gardzic.
Licze na piekna gre zenitu i zaliczenie PIEKNEGO KURSU!
⛔ 100​
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Championship Anglia
20 45
Hull - Reading
Hull i Over 2.5
3.40
B365
Witam. Wczorajszy mój typ na Alessandrie z kursem 7.00 praktycznie sie sprawdził. do 92 min bardzo ładnie prowadzili 0-1 i bronili wyniku. No ale 1-1 na koniec i po dogrywce drużyna z serie C awansowała tak jak sie tego spodziewałem! Na dziś zakręcę się w angielskiej champions gdzie hull city podejmuje drużynę z reading. Cóż patrząc na tabelki faworytem są oczywiście gospodarze. Hull jest trzecim zespołem co do najwięcej zdobytych pkt na swoim terenie i drugim który stracił najmniej goli grając u siebie. Między tymi drużynami ostatni over padł aż 10 lat temu i to drużyna z reading pokonała na wyjeździe hull 3-1. Dzisiaj formy obu drużyn są zupełnie inne i wydaje mi się że po tej dekadzie to hull zwycięży w podobnym stylu to spotkanie. Zastanawiałem się również nad Hull do zera no ale ten reading raz strzela raz nie i trudno powiedzieć jak dzisiaj będzie. W każdym razie wygrana moim zdaniem gospodarzy powinna być pytanie tylko ile. Reading wyjazdową formę prezentuje beznadziejnie ostatnie 4 mecze przegrane z czego 2 z nich powyzej 2.5. Ostatnio tylko 1-0 za preston i dlatego jest szansa ze moze przegrać więcej niż jednym golem. Typ uważam za jeden z pewniejszych w tym meczu , kurs oczywiście też łądnie wygląda. Naprawdę polecam
Jeśli pomogłem podziękuj ????
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza: Wrocławianie jak dotąd mieli łatwych przeciwników w Pucharze: najpierw pokonali 5:1 Stomil Olsztyn, a w kolejnej rundzie wygrali 1:0 z Podbeskidziem, które właśnie zmieniło trenera. W ćwierćfinale znów zagrają przeciwko drużynie pierwszoligowej. W pierwszym spotkaniu z Bydgoszczanami rozegranym jeszcze w październiku padł bezbramkowy remis. W lidze zespół Śląska ma jednak duże problemy, stąd niedawna zmiana na pozycji trenera: chwalonego dotąd Tadeusza Pawłowskiego zastąpił doświadczony Romuald Szukiełowicz. Drużyna ma przede wszystkim duże problemy ze strzelaniem goli: tylko Termalica i Korona w Ekstraklasie strzeliły mniej bramek. Wprawdzie gracze Śląska wygrali ostatnie spotkanie z Łęczną to i tak są nadal w słabej formie. Natomiast zdobywca Pucharu Polski sprzed dwóch lat Zawisza, który gra obecnie w pierwszej lidze dobrze radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach gdzie wygrał jak dotąd dwa spotkania: z Chrobrym Głogów i Stalą Stalowa Wola. W lidze zajmują czwarte miejsce i choć drużyna czasem gra nierówno, to dzięki dwóm ostatnim zwycięstwom w tym efektownemu 6:1 z trzecim w tabeli Zagłębiem Sosnowiec zespół traci do lidera już tylko sześć punktów. Śląsk gra przeciętnie, natomiast forma Zawiszy zwyżkuje i liczę na niespodzankę.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia » Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull City - Reading
Typ: Hull City
Kurs: 1,88
Bukmacher: uni
Analiza:
Dzisiaj zaglądamy na zaplecze Premier League. Gospodarze to zespół który w poprzednim sezonie zaliczył spadek z najwyższej ligi i jak najszybciej chcą tam wrócić, a że mają doświadczenie to wiedzą co trzeba. Wg mnie ten mecz to dla nich sytuacja &quot;must win&quot; są na 4tym miejscu ze stratą 5ciu pkt do lidera. Jeżeli dzisiaj zremisują lub przegrają to już czołówka im odjedzie i będą musieli walczyć w barażach a tego żadna drużyna nie chce.
Ostatnio Hull notowało słabsze wyniki ale było to spowodowane graniem w pucharach. Manchesterem City ładnie ich pogonił. Po tym meczu dostali zadyszki i oddali 3 pkt słabemu Leeds. Teraz wracają na odpowiednie tory. Hull u siebie ma bilans meczowy:
7Z-2R-1P
Rywalem Tygrysów będzie dzisiaj Reading czyli drużyna byłego gracza Legii - Orlando Sa. Lige zaczęli dobrze ale ostatnio są bez formy. Na 5 ostatnich meczy wyjazdowych zanotowali 4 porażki i 1 remis. Nic nie zwiastuje aby dzisiaj odnieśli zwycięstwo albo chociaż wywyźli 1 pkt. Drużyna pikuje w dół i jak tak dalej pójdzie to będzie musiała walczyć o utrzymanie.
Podsumowując - Hull u siebie jest bardzo silny i trzeba sporo się natrudzić aby z nimi wygrać. Nie widzi mi się aby drużyna bez formy sprawiła tutaj niespodziankę.
Jak dla mnie to dzisiaj zobaczymy pewną wygraną gospodarzy.
Oba zespoły bez absencji w składach.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica - Jagiellonia
Typ: Jagiellonia over 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jagiellonia po okresie słabej gry pomału wraca na właściwe tory, ostatnie 5 meczy to bilans 3-0-2, na wyjeździe od trzech spotkań nie zaznała porażki 2-1-0 br. 7:1 Termalica podąża w odwrotnym kierunku udało im się wygrać tylko raz w ostatnich 11 grach. Jako gospodarze w 5 najświeższych spotkaniach notują bilans 0-2-3. Goście to czwarta siła ekstraklasy jeśli chodzi o zdobyte bramki, szczególnie na wyjeździe strzelanie goli dobrze im idzie w każdym meczu przynajmniej jedna bramka, średnia 1.89. Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach stracili 10 bramek, a trzeba zwrócić uwagę że gole w tych meczach zdobyły Śląsk, Górnik Ł czy Podbeskidzie(2) czyli drużyny które pod względem wyjazdowych zdobyczy należą do najsłabszych w lidze.Termalica zapewne chciała by wygrać pierwsze spotkanie w Niecieczy, Jagiellonia walczy o grupę mistrzowską więc liczę na otwarte spotkanie i sporo bramek.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: H.Beer Sheva-Beitar Jer.
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Miałem dzisiaj napisać o Zawiszy, który dzisiaj wygra ze słabym Śląskiem. Następnie o Hercie z wysokim kursem 2.60, która też wygra, dlatego zajrzałem do Izraela gdzie H.Beer Sheva gra z Beitar Jerusalem. Ostatni mecz tych ekip zakończył się remisem 1:1. Dzisiaj powinno pójść gładko. HBS w lidze na 2 miejscu, walczą o mistrzostwo z M. Tel Aviv. Są z taką samą ilością punktów – 32. BJ ich dzisiejszy przeciwnik to dość solidna drużyna, w lidze na 3 miejscu, 25pkt. W 4 ostatnich meczach B. Jerusalem wygrał tylko 2 razy, strzelił tylko 2 bramki, stracił 6 i 2 razy przegrał. Beer, 2zw, 1r, 1p. 7 Bramek strzelonych. To są Play Offy, tak, więc faworytem jest dzisiejszy gospodarz i tyle. Kurs przyzwoity, bo 1,90zł. Powodzenia. Stawiam na 2:0
⛔ 100
 
S 5

sinnombre

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia - Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie:Tappara-Ilves
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher:
Analiza:
Przede wszystkim witam wszystkich na forum ????
Na dzisiaj proponuję hokej i ligę fińską gdzie grająca ostatnio w kratkę drużyna gospodarzy zagra u siebie z 13 drużyną ligi.
Goście w głębokim kryzysie od 5 spotkań nie wygrali. Gospodarze natomiast 8-2-2.
Ewentualnie można postawić ilość goli gospodarzy +2.5 kurs 1.9.
Powodzenia życzę wysokich wygranych
Zły zapis typu (brak podanego bukmachera)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska(+3,5)
Kurs: 2,85
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Zaskoczony jestem tak wysokimi kursami na Polskę po zwycięstwie z Węgrami. Faza grupowa może nie była najlepsza w wykonaniu Polek (porażki ze Szwedkami i Holenderkami), natomiast mecz z Węgrami pokazał siłę reprezentacji Polski. Nikt nie spodziewał się zwycięstwa w tym meczu, podobnie jak dzisiaj. Polki pokazały niesamowity charakter i wolę walki, dzięki czemu awansowały dalej. Podobnego meczu spodziewam się dzisiaj. Z pewnością będzie to wyrównane spotkanie, pełne walki do ostatniego gwizdka. Mam nadzieję, że Polki ponownie sprawią niespodziankę, a przekonany jestem o tym, że nie przegrają tego meczu więcej niż 3 bramkami. Polecam.
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwa Liga De Futbol Prof
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ciclon - Oriente Petrolero
Typ: Ciclon
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie w lidze boliwijskiej. Gospodarze tego spotkania grają bardzo atrakcyjny football ostatnio czego dowodem są 4 zwycięstwa w 5 ostatnich pojedynkach. Oriente natomiast ostatnie 5 spotkań to 3 porażki w tym jedna dość bolesna z ostatnią w tabeli Real potosi 6-1 ! W tabeli ligowej obie ekipy dzielą zaledwie 2 punkty. Ostatnie zwycięstwo gości na obcym stadionie miało miejsce ponad 2 miesiące temu i wątpię aby dziś zmienili ten stan rzeczy. Kurs na gospodarzy zachęcający. Informacji o kontuzjach brak.
⛔ 100
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Challenge CUP - K.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Budapest - Olympiakos
Typ: Kto wygra 1 set / 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
W pierwszym spotkaniu było gładkie 3:0 w którym Grecka maszyna odprawiła rywalki do 15, 11, 15. Dziś również spokojnie powinno być 3 do 0 lecz fortuna nie ma tego w ofercie tylko bezpośrednie zwycięstwo Olympiakosu po kursie 1.40 oraz rywalizacje na 1 set. które wydaje się formalnością jak całe spotkanie.
Kiepska analiza
Nieregulaminowy bukmacher

⛔ 100
 
stanley-63 948,2K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia KNVB Beker ( Puchar Holandii )
Godzina 18:30
- Achilles 29 : FC Utrecht
- FC Utrecht strzeli over 4.5 gola
- 7.00
Bet365
1/8 finału Pucharu Holandii i mecz drugoligowca Achilles z pierwszoligowcem Utrechtem i liczę na mecz do jednej bramki . Utrecht bardzo uskrzydlony powinien wejść na to spotkanie gdyż jak wiemy w ostatniej kolejce Eredivisie pokonali na swoim terenie Ajax 1:0 , skromnie bo skromnie ale jednak tego dokonali a Ajax przegrał dopiero drugi mecz w lidze ten pierwszy to z PSV no i Utrecht wpisuje się jako druga dopiero drużyna która ich pokonała tak więc jak wspomniałem powinno to dziś nieść Utrecht w tym meczu , Achilles w drugiej lidze po 17 kolejkach ma 17 pkt a bilans 4-5-8 i br. 18:27 i to też pokazuje o sile tej drużyny , wiem że to nie mecz ligowy a puchar i te mecze rządzą się swoimi prawami ale jednak liczę że do ćwierćfinału powinien awansować Utrecht , Utrecht w 1/32 pokonał po dogrywce Groningen 5:3 w regulaminowym czasie padł remis 3:3 , co do gospodarzy to ci pokonali w 1/32 trzecioligowca Spakenburg 2:1 , obie ekipy w tym roku w lipcu zagrali towarzysko i lepszy okazał się Utrecht pokonując rywala 3:0 dlatego liczę że i dziś powinni pokazać że są zdecydowanie lepszą ekipą !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, 1/8 Pucharu
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bordeaux - Monaco
Typ: Bordeaux
Kurs: 2.50
Bukmacher: betsson
Analiza:
Bordeaux podejmuje u siebie Monaco, które od dwóch lat nie wygrało na terenie rywala. Gospodarze traktują puchar poważnie, z tego powodu, iż w lidze jednak nie są skazani na sukces. Dziś przyjezdni, jak i Gospodarze w całkiem rezerwowych składach, jednakże namiastka podstawowej 11 zostaje. Ostatnimi czasy Bordeaux spisuje się całkiem nieźle, po momencie słabej gry, zremisowali oni dwukrotnie po ciężkim meczu na wyjeździe z Angers oraz w LE z Kazaniem, a Monaco po solidnych &quot;bęckach&quot; od Tottenhamu w LE podejmowało na własnej ziemi St. Etienne, w którym to meczu nie pokazali nic, co napawałoby optymizmem przed dzisiejszym wyjazdowym meczem. Strzelili tam doprawdy gola, ale dosyć szczęśliwie, z rzutu karnego, który dał im zwycięstwo. W pierwszym meczu tych drużyn wskazuję jako faworyta gospodarzy i liczę na ich zwycięstwo.
✅ 150
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Puchar Holandii - 18:30
Achilles vs. Utrecht
o2.5,
1.49
Oddsring
PeFFka z pucharu Holandii. Gospodarze to jedna z najgorszych ekip zaplecza Eredivisie. Nie mają potencjału, a odpowiednia determinacja i tak nie pomaga przy zdobywaniu oczek. Zespołowi brakuje kluczowych piłkarzy, opierają się na półamatorach - przynajmniej w jakimś stopniu. Jedynie czego nie można im odmówić to ambicji w meczach pucharowych. Obecnie wyeliminowali dwa zespoły. Jednak nie byli to wymagający przeciwnicy. W historii potrafili namieszać takim tuzom jak PSV (2:3) czy Twente (1:3). Zatem i dzisiaj powalczą o honorowe trafienie. Utrecht to natomiast silna drużyna, która odnalazła odpowiednią formę. Ostatnio ograli nawet lidera, Ajax Amsterdam. W poprzedniej rundzie odprawili Groningen po bardzo otwartym meczu (5:3). Dzisiaj na pewno część kopaczy odpocznie z podstawowego składu. Mimo to, jest potencjał i w rezerwowych, którzy będą chcieli się &#39;zabawić&#39; z defensywą outsidera. Drużyny zagrały towarzysko przed sezonem i Utrecht był lepszy (0:3). Dzisiaj liczę na co najmniej podobny rezultat.
✅ 49
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica B-B. - Jagiellonia
Typ: typ 2, obydwie strzelą gola: NIE
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W środę większość meczów to puchary, których nie lubię, bo zespoły olewają czasami te rozgrywki, wystawiają drugi garnitur lub grają na pół gwizdka.
Stąd biorę mecz polskiej ekstraklasy pomiędzy 13 w tabeli Termalicą a 9 Jagą.
Termalica nie ma dobrej passy, na ostatnich 5 spotkań u siebie bez wygranej: 3 przegrane ( Piast 3-5 i Podbeskidzie 0-2, Lechia 0-1), 2 remisy (z Górnikiem Łęczna 1-1 i ze Śląskiem 1-1).
Jagiellonia ostatnie 2 wyjazdy do zera: wysoka wygrana z Ruchem 4-0 i w Lubiniu 2-0 i tutaj upatruję szansy powodzenia typu.
Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania, w lipcu Jagiellonia pokonała u siebie Termalice 2-0. Typuję wygraną Jagi do zera
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom